49Ï5 [lid Pub 50 jaar geleden in Soest d'Oude Enghe Fotoshop 't Hartje levert lijsten snel en op maat Recreatienota Soest komt medio oktober d'Oude Enghe f Üanó Netoer "dij O.g. Weekmenu voorƒ26,50 Olifanten in Dierenpark Amersfoort vraagt uw aandacht voor: Hinderwet Bouwzaken Verleende bouwvergunningen CD A-nota wordtgeïntegreerd, BESLi SOEST Gemshoorn SOEST Insingerstraat Verkeersveiligheid Turf streek en vijverbeveiliging JACKS 21 September 1934 PAGINA 4 VIJGERLAAN k gebouwde helft van lla, v v. gas c.v. (inh. rondopp 453 m2. Be- goede zonligging en n ca. 11 meter ïal. toilet, royale woon- met houten plafond, selwerk en prachtige grote open eiken e inb. app Verd 4 ;rs en een luxe compl. t souterrain, onder het sn kantoor-kamer met rote hobbyruimte en eel luxe sanitair, dub- eisterwerk. >.000,- k.k. STRAAT ?legen aan de door- oest. vrijstaande villa garage (9 x 3) op ca. Zeer geschikt voor 5 Onder de woning i van achter bereik- aktijk/werkruimte van fect onderhouden, feervolle woonkamer i open haard en met j een riant zonneterras 'oon/eetkeuken (eiken- complete badkamer luxe sanitair. 3 grote rheen 4). Grote zolder if en ruimte voor 2e i leefbaar, comfoda- stallmg. er overeen te komen. .000.-k.k. ERBERG OTLAAN jen tussenwoning ertum en schuur met sht. Evt. overdekte i beschikbaar a f 15.- I ruime entree, ruime et parket, open keu- nbouwapp. 1e verd.: grote en 1 kleinere rerd grote ouder- onderhouden. V.v. 000.-k.k. :st OONHUIS il/woonhuls met en grote loods winkel (22,5 m?), i. toilet: verd,: 3 kamer, vliering. teel als woning te i: f 159.000,- k.k. "SKAHITOOR EELEIM b.v. SWEG 11 SOEST D.g.fl. 17251 of 21752 WOENSDAG 19 SEPTEMBER 1984 SOESTER COURANT PAGINA 5 GEMEENTE Middelwijkstraat 2 3764 CG Soest Tel. 02155-13331 B/R EETOIFE van 19 septembert/m 25 september Toastje gebakken champignons Spare-ribs Diverse verse groenten Gebakken aardappelen en frietjes Coupe Oude Enghe Koffie Op zondag 23 september 1984 wordt in de theeschenkerij van Dierenpark Amersfoort een expositie gehouden van olifantjes in velerlei kleuren, af metingen, vormen en materialen. Ver zamelen van objekten is een bekende hobby, maar als men zich realiseert wat ervoor nodig is om meer dan dui zend olifantjes bij elkaar te krijgen, dan wordt men wel even stil. Wat een speurwerk moet daar in zitten! ui- familti' Grootveld uit Amsterdam zo enthousiast. Hun collectie bevat heel exclusieve olifantjes, o.a. eén Chinees parfumflesje van 150 jaar oud, maar ook het merk-olifantje van Hille be schuit is aanwezig. Daarnaast zijn er veel olifantjes die als gebruiksvoor werp dienen. Voor de liefhebbers is de mogelijkheid tot ruilen aanwezig tij dens de expositie, die geopend is van 11.00 uur tot 17.30 uur. Op de gemeentesecretarie (afd. I) en de bibliotheek aan de Albert Cuyp- ^JSgen ter inzage verzoeken om een oprichtings cq. revisie cq. uit breidingsvergunning van W. H. van Velzen, Schakel 1 te Loosdrecht voor het in werking hebben van een snackbar op hat perceel Tamboerijn 15 te Soest ?.V. Mercurius Golfkarton, Koningsweg 26 te Soest voor een golfkar- tonfabriek op het perceel Koningsweg 26 te Soest. Men kan gemotiveerde bezwaren tegen het verlenen van de vergunning schriftelijk bij het college van burgemeester en wethouders inbrengen gedurende een maand na datum van terinzagelegging van het verzoek d.d. 19 september 1984. Gemotiveerde bezwaren kunnen mondeling in persoon of gemachtigde worden ingebracht op de hierna genoemde zitting, waar gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de vraag tussen college, de aanvrager en de overige aanwezigen. De openbare zittingen worden gehouden op woensdag 10 oktober 1984 om resp09.00 en 09.30 uur in het gemeentehuis. N.B. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bezwaren hebben ingebracht tegen de aangevraagde beschikking kunnen later beroep in stellen, tenzij wordt aangetoond dat men rederlijkerwijs niet in staat is ge weest (tijdig) bezwaren in te brengen. Indien de indiener van schrifte lijke bezwaren daarom verzoekt, worden zijn persoonlijke gegevens niet bekendgemaakt. Dit verzoek moet schriftelijk, tegelijkertijd met het be zwaarschrift, bij het college van b. en w. worden ingediend. De burgemeester maakt bekend dat burgemeester en wethouders voor- nemens zijn op daartoe strekkende verzoeken met toepassing van het oepaaide in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8 van de Woningwet, vergunning te verlenen aan de Stichting Dagverblijven, Kapelweg 157 te Amersfoort ten behoeve van het veranderen van een lagereschool in een dagverblijf voor gees telijke gehandicapten op het perceel St. Willibrordusstraat 6 te Soest. de Stichting Dagverblijven, Kapelweg 157 te Amersfoort ten behoeve verai}deren van een lagere school in een dagverblijf voor gees telijk gehandicapten op het perceel St. Willibrordusstraat 6 te Soest. de gemeente Soest ten behoeve van het plaatsen van een vacuümstation ten behoeve van aan te leggen riolering, op een terrein gelegen aan de Dorresteinweg sectie G nr. 6304 ged. Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder be voegd binnen een termijn van twee weken, te rekenen vanaf donderdag 20 september 1984 eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders in te dienen. De op deze verzoeken betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde termijn tijdens kantooruren (09.00 - 12.00 uur) ter gemeente secretarie, afdeling I, kamer 23) ter inzage. (Niet gebonden besluiten) Verlening d.d. 14-8-'84 bouwen ingangoverkaping, Insingerstraat 39 plaatsen dakkapel op woning, Larixlaan 5 plaatsen dakkapel op woning, Korte Ossendam 46. Verlening d.d. 2l-8-'84 uitbreiding keukenBirkstraat 75 bouwen berging, Spinet 57 en 59 bouwen berging, Spinet 44 vergroten showroom, Birkstraat 105 bouwen berging, Soesterbergsestraat 133. Verlening d.d. 28-8-'84 bouwen schuur, Klarinet 373. Ingevolge de Wet AdministratieYe-Rechtspraak Overheids Beschikkingen (Wet AROB) Han de natuurlijke of rechtspersoon, die door het besluit recht-" streeks in zijn belang is .getroffen, binnerv30 dagen na dagtekening van de publicatie bij het college van b. en w. eén gemotiveerd bezwaarschrift indienen. INFORMATIES: INFO-CENTRUM, STEENHOFFSTRAAT 9a, TELEFOON 02155 -22555. OPEN MAANDAG t/m VRIJDAG VAN 9.00 tot 17.00 uur. De Recreatienota Soest is naar ver wachting van Burgemeester en Wet houders medio oktober gereed voor be handeling in de raadscommissies. Zij delen dit mee in antwoord op vragen van de heer H. Strietman (CDA) naar aanleiding van diens namens de fractie ingediende Initiatiefnota Verblijfsre- creatie. Deze nota is nog niet ter sprake gebracht bij de provincie, om dat er nog geen intern overleg met het provinciaal bestuur is geweest over het Streekplan. Dit overleg vindt op maan dag 29 oktober plaats, aldus Burge meester en Wethouders. Het is de bedoeling, aldus het College dat de initiatiefnota van het CDA wordt geïntegreerd in de Recreatienota die B. en W. binnenkort aan de raad zullen aanbieden. De Recreatienota zal uit gangspunt zijn voor het beleid op het gebied van de recreatie: ze is de grond slag voor de herziening van het gel dende bestemmingsplan Landelijk Ge bied. De Recreatienota gaat verder dan alleen de verblijfsrecreatieve mo gelijkheden in Soest en de ontwikkeling daarvan, aldus B. en W. in hun ant woord aan het CDA. Zij hebben op dit moment nog geen duidelijk inzicht of ze de taak die de gemeente Soest in vroeger jaren had op het gebied van de recreatie, opnieuw opnemen. Aan de ene kant is het wel duidelijk dat de invulling van de recreatie-activiteiten in deze tijd anders liggen dan in de voorgaande jaren, anderzijds n- duidelijke beleidswijziging op dit punt gedragen worden door goede argumen ten. Vooralsnog vinden Burgemeester en Wethouders een bepaald initiërend be leid nodig, zeker op het gebied van de verblijfsrecreatie. Dit gelet op de min der optimistische economische voor uitzichten, waardoor waarschijnlijk meer Nederlanders hun vakantie in ei gen land zullen doorbrengen. De Initia tiefnota Verblijfsrecreatie van het CDA is inmiddels onderwerp van be spreking geweest in de"Werkgroep Ver blijfsrecreatie. Aan het overleg in deze werkgroep nemen naast ambtelijke medewerkers ook vertegenwoordigers deel van de plaatselijke recreatie ondernemers en de Kampeerraad. De werkgroep heeft over de nota een ad vies uitgebracht, dat onderdeel zal worden van de Recreatienota. In dat kader hebben Burgemeester en Wet houders zich reeds, zij het in voorlopi ge zin, over de initiatiefnota beraden. De uitkomsten daarvan worden ver werkt in de Recreatienota. Burge meester en Wethouders vinden het be zwaarlijk om de resultaten geïsoleerd daarvan te vermelden. Tenslotte laat het college weten, de mening van het CDA te delen dat de Initiatiefnota Verblijfsrecreatie kan passen in het door de provincie ter behandeling ingediende Streekplan. Woensdag 19 sept. LIVE MUZIEK SAMMY RIMINGTON MIDDELWiJKSTRAAT 2 - SOEST Spoorwegovergangen midden in de nacht in werking De politie werd gewaarschuwd nadat in de nacht van zaterdag op zondag bij verschillende spoorwegovergangen in Soest (Van Weedestraat, Talmalaan, Soest-Zuid en Soestduinen) 's nachts om kwart over vier de overweginstal latie in werking bleek te zijn. Zij ont dekte op de rails een aantal metalen voorwerpen. De storing hield op toen deze werden verwijderd. Toen zich zondagmorgen hetzelfde voordeed bij de overweg Molenstraat signaleerde de politie twee jongemannen in een auto. die mee naar het bureau werden genomen. Zij ontkenden echter elke bemoeienis. Later gaven zij toe uit bal dadigheid te hebben gehandeld. De jon gelui, een 20-jarige Soester en zijn even oude kameraad uit Putten, kregen een proces-verbaal. "Zo'n anderhalf jaar terug zijn we hier begonnen met lijsten. Dat liep vrij aardig, maar we hadden altijd maar een beperkte voorraad en bovendien waren we altijd gebonden aan standaard- maten. Met de nieuwe apparatuur werken we nu op maat, en ook veel sneller." Huub de Jonge, samen met Gea van der Kooij de drijvende kracht achter de bekende fotowinkel aan de Koningin- nelaan in Soestdijk, beschikt sinds eni ge weken over een bijzonder apparaat. Het is een hak-verstekmachine, com pleet met glassnijtafel, waarmee hij exacte hoeken kan snijden. "Het is een uiterst zuiver apparaat", aldus Huub •de Jonge. "Ik ben er nu ongeveer een maand mee bezig, om eerst ervaring op te doen, maar het gaat voortreffe lijk." Een en ander betekent dat de klanten van 't Hartje, die in de winkel meestal tegemoet worden getreden door Gea, vanaf heden hun lijsten precies op maat geleverd kunnen krijgen. Vroe ger kon dat ook wel, maar dan nam de levertijd toch al gauw zo'n twee a drie weken in beslag. "En de klant van vandaag wil vlot geholpen kunnen worden, en bovendien ook nog een rui me keus kunnen maken", aldus Huub. Over dat laatste hoeft hij zich geen zorgen te maken. "We hebben flink geïnvesteerd en een grote hoeveelheid lijsten aangeschaft. Alleen in hout heb ben we al 63 verschillende, en daar komen dan de glas- en aluminium- lijsten nog bij, zowel goud- als zilver kleurig." Hij legt verder uit dat hij op een relatief goedkope manier kan wer ken. "De machine staat in de werk plaats bij ons huis aan de Korte Hart- weg. Daardoor heb ik geen speciale bedrijfsruimte nodig, en dat werkt heel kostenbesparend." Aanbieding De ingebruikneming van de machine viert Fotoshop 't Hartje met een spe ciale aanbieding, die tot eind oktober geldt. Elke klant die een lijst bestelt krijgt een originele fotoreproduktie van een prent van de oude Kerkebuurt van Soest gratis mee naar huis, com pleet in een fraai passe-partout. "In principe is op het gebied van in lijsten bij ons alles mogelijk, zowel met gespiegeld als ontspiegeld glas", aldus Huub de Jonge. "We hebben nu een onnoemelijk groot assortiment. Als we de strip in huis hebben (en het moet al vreemd lopen als dat niet het geval is) kunnen we in principe binnen een week leveren. Als het echt moet zelfs de volgende dag al, maar dan moet er natuurlijk wel iets bijzonders aan de hand zijn!" Behalve foto's kunnen bij 't Hartje uiteraard ook schilderijen, tekeningen en borduurwerk worden ingelijst. "Het inlijsten zelf gebeurt helemaal gratis, evenals het opspannen van het bor duurwerk", aldus Huub de Jonge, En dat scheelt in het algemeen toch al zo'n gulden of vijftien. Foto in porselein Er is overigens nog een nieuwtje in de fotobranche waarmee Fotoshop 't Hartje de aandacht trekt: Als enige in Soest heeft 't Hartje het dealerschap kunnen verwerven van "Fantasy Fo to", dat zich toelegt op de reproduktie van foto's op porseleinen sierborden, keramiek wandborden of borden van tin, ook in wandrekjes of op standaards. Dierbare herinnneringen kunnen daar mee vanaf nu worden vastgelegd op een bijzondere manier, waarbij de foto met behulp van een kunsthars laagje één geheel gaat vormen met de porseleinen, keramiek of tinnen ondergrond. De borden zijn in diverse maten leverbaar en kunnen binnen een week worden geleverd door Foto- Gea van de Kooij showt de foto reproduktie die Fotoshop 't Hartje gra tis weggeeft bij het bestellen van een lijst. shop 't Hartje. Een unieke manier om bijzondere foto's - een trouwpartij, een familielid, een huisdier, maar ook eer vakantiemoment, een verjaardag oi een jubileum - op een decoratieve manier een plaatsje te geven in een vertrek Huub de Jonge in de weer met de nieuwe machine. Moderne middenwoning met c.v., berging en tuin enz. Ind.: rui me woonkamer, moderne keuken, hal en toilet. Etage: 3 ruime slaapkamers en badkamer met ligbad en 2e toilet. Zolder met vaste trap en ruime 4e slaapkamer. Koopsom inclusief stoffering 132.500,—. Helft van dubbel woonhuis met garage en grote tuin (600 m2). Ind.: ruimè eetkeuken, woonkamer, toilet-douchecel, kelder, hobbykamer-en wasruimte. Etage: twee ruime slaapkamers en grote overloop. Bergzolder. Deze woning verkeert in goede staat van onderhoud. Gevraagde koopsom ƒ163.500,-. Inlichtingen: Julianalaan 45 Telefoon 02155 - Soest 17962 ASSURANTIËN NBVA ONROEREND GOED - HYPOTHEKEN Brisanteranaat gevonden Ter hoogte van het parkeerterrein langs de Soesterbergsestraat bij zie kenhuis Zonnegloren werd in het week einde een brisantgranaat van Duitse Makelij aangetroffen. De Explosieven Opruimingsdienst (OED) maakte het wapen onschadelijk door het in de Lange Duinen tot ontploffing te bren gen. Een bewoners van de Turfstreek heeft zich onlangs tot Burgemeester en Wet houders gewend met het verzoek iets te doen aan de veel te hoge snelheden van de auto's op de Turfstreek en aan de vijverbeveiliging voor de kinderen. Het College heeft geantwoord dat uit een door de politie ingesteld onderzoek is gebleken dat het bouwverkeer een gemiddelde snelheid heeft van onge veer 30 kilonieter per uur. Gezien de omvang en het geluid van de grote vrachtauto's lijkt het vaak dat met veel hogere snelheid wordt gereden. "De Turfstreek is momenteel nog In gebruik als bouwweg. In de weg zijn veel bochten gelegen met daartussen korte rechtstanden. De breedte van de weg oogt smal, omdat de zijkanten met zand bedekt zijn. De gemeente zal echter nabij de overgang Clemens- straat-Turfstreek een waarschuwings bord plaatsen. In de zeventiger jaren hebben diverse landelijke werkgroepen vastgesteld dat de beste beveiliging bij vijvers géén beveiliging is. Deze konklusie is ook door de gemeente Soest overge nomen. Overigens zijn in Soest alle vijvers met een zogenaamde onder waterberm uitgevoerd, hetgeen in houdt dat er direkt tegen de beschoeiing aan een één meter brede vlakke „berm" ongeveer 20 cm onder het wateroppervlak is gemaakt. Deze onderwaterberm kan min of meer als een beveiliging wor den beschouwd. Borg gevoerd nu slechts vrijetijdskleding v.Weedestr.59 tel.12424 Soest F Kapsalon 'n goed verzorgd kapsel voor HAAR en voor HEM Steenhoffstraat 53 - Soest - 02155-21433 Speldjesdag voor den Nederlandsche Militaire Bond, die in 1874 werd opgericht, en dus dit jaar zijn 60en geboortedag viert. De naam klinkt erg militair, maar het doel is zeer vreedzaam. Het is de instandhouding van Protestantsch Chr. Tehuizen voor Militairen, van welke kerkelijke richting ook. Ge zijt, lezer, misschien wel ,,anti-militairist". Maar ook dan moeten uwe zonen hun dienstplicht vervullen en de Tehuizen voor Militairen willen hun 't gemis van hun huiselijk leven gedurende hun diensttijd, zooveel doenlijk vergoeden. Misschien noemt ge U volbloed „vader lander" en ge zijt de overtuiging toegedaan, dat het goed is dat onze jongens eens een poosje het soldatenleven meemaken. Ja, maar de kazerne is zeer weinig huiselijk en in hun vrijen tijd loopen onze jon gens er zoo gauw mogelijk uit. Waarheen gaan ze dan? Zie, dan roept hun het Tehuis voor Militairen het welkom toe. Daar vinden ze de ge zelligheid: daar kunnen ze lezen; desgewenscht studeeren. Daar is de goede.sfeer voor hun geestelijk leven. Voor dat werk heeft toch ieder, die !t nog missen kan, wel een dubbeltje over? Geeft 't dan aan de meis jes, die U Donderdag a.s. 'n speldje komen verkoopen. Hun werk wordt hartelijk aanbevolen door 't plaatselijk comité: Ds. B. Alkema. Ds. E. Groeneveld. Mej. T. Alkema. Mevr. A. Koole-Dekker. Mevr. A. Kuiper-Zeldenrijk. Mevr. Mulder-Van Hasselt. N ij verheidsschool Het Bestuur der Nijverheidsschool maakt heden in ons blad wederom bekend, dat de inschrijving voor de cursus 1934-35 wordt opengesteld. Een aanbeveling om onze toekomstige timmerlieden, metselaars, schilders enz. aan te moedigen deze voor hen zoo nuttige inrichting te bezoeken is bijna overbodig, de tentoonstelling geeft ons elk jaar een overzicht welke mooie resultaten de school weet te bereiken. Tijdens het voriege cursusjaar bleek echter, dat de bezetting voor het hout- en marmerschilderen te gering was en zou dit vak in den loop van de cursus zijn opgeheven, ware 't niet, dat de leeraar, de heer B. J. Sukkel, zich toen belangloos had ter beschikking gesteld. Speciaal worden daarom H.H. schilders verzocht de leerlingen aan te moedigen zich op te geven, opdat het wettelijk aantal leerlingen thans bereikt wordt. Bij voldoende deelname is het wellicht ook mogelijk, dat ouderen zich alleen voor het vak hout- en marmerschilderen op geven. Kinderspelen Zaterdagmiddag van 2-5 uur werden de door het slechte weer op Ko ninginnedag uitgestelde en door de Christ. Oranje Vereen, georgani seerde kinderspelen gehouden op het terrein aan de Paulus Potterlaan. Het weer was ditmaal uitnemend, waardoor het feest zeer goed is ge slaagd, mede door de groote deelname en evengroote hulp van vele dames en heeren, onder opperste leiding van den heer C. v.d. Flier. De spelen werden opgeluisterd door muziek. De uitslag was als volgt Zakloopen voor jongens: 1. F. Muts, 2. G. Dorresteijn, 3. G. Koetsier. Blindknippen voor meisjes: 1. J. van Esch, 2. M. Meerveld, 3. C. v. Esch, 4.1. Zijtveld. Blokjesrapen voor jongens: 1. B. Baatselaar, 2. C. Meijer. 3. O. Maassen. Ringsteken op de fiets voor meisjes: 1. M. Beekman, 2. J. Otto, 3. M. Bijleveld, 4. M. Verweij. Vlag in flesch voor meisjes: 1. M. de Bruin, 2. A. v.d. Flier, 3. M. Mulder. Bord met 3 eieren voor meisjes: 1. G. Muller, 2. C. Verschoor, 3. G. Netten, 4. J. Kool. Paardje-trekken voor jongens: 1. M. Rozendaal, 2. J. Zonneveld, 3. J. Spanjaard. Ringsteken op de fiets voor jongens: 1. M. Landman, 2. B. Majoor, 3. R. Klompenhouwer, 4. J. Hornsveld. Wasch ophangen voor meisjes: 1. M. Meerveld, 2. Sophie v. Hees, e. G.v.d. Horst. Hindernisbaan voor jongens: 1. H. Rouwendaal 27 1/5 sec., 2. K. Elzen- ga 28 2/5 sec., 3. E. Essenburg29 sec. Na afloop had in de Chr. School de prijsuitdeeling plaats door den heer C. v.d. Flier, welke prijzen niet weinig in den smaak vielen van de kleine deelnemers en deelneemsters. Esperanto-tentoonstelling In het gebouw Religie en Kunst werd Woensdag 12 en Donderdag 13 Sept. een goede bezochte Esperanto-tentoonstelling gehouden, waar duidelijk gedemonstreerd werd, wat op dit gebied reeds tot stand is gekomen, en hoe deze taal gegrondvest is. Ze werd eerst gepubliceerd nadat de auteur, Dr. Zamenhof, een menig te werken en gedichten geschreven en vertaald had, zoodat zijn volge lingen daardoor een vaste grondslag hadden bij hun arbeid. Een inter nationale commissie, ingesteld op het eerste internationale Esperanto- congres in 1905, en bestaande uit de beste kenners der taal, zorgt er voor dat deze in de juiste banen blijft. Dat deze taal, die bedoeld Is als hulptaal naast de nationale talen, in steeds stijgende mate op prijs wordt gesteld en steeds meer veld wint, bewijst hetgeen op de tentoonstelling aanwezig was, op het gebied van godsdienst, kunst, wetenschap, toerisme, politiek, blindenlectuur en correspondentie. De groote verzameling affiches toont aan, dat men gaat inzien, dat het noodzakelijk wordt ook in Esperanto reclame te maken. We zagen o.a. reclame van jaarbeurzen, internationale sport- bijeenkomsten, reisgidsen enz., terwijl drukwerk op allerlei gebied ons overtuigde, dat Esperanto reeds door velen met succes gebruikt wordt. Tijdens de tentoonstelling gaven zich reeds voldoende personen op, om ook in Soest een cursus te doen plaatsvinden. Zelfs zullen er twee cursussen gehouden worden, een 's middags en een 's avonds. De laatste zal geleid worden door den heer P. Olie, Hartmanlaan 16, de eerste door mej. M. Goedejohan, Braamweg 102. De inschrijving voor beide cursussen blijft nog open tot 1 October. Dat nog velen van deze gelegen heid gebruik mogen maken. Diefstal van een hond Zaterdagavond werd bij de politie aangifte gedaan van diefstal van een hond. De politie, die spoedig een onderzoek instelde, kon nog denzelfden avond den dader arresteeren. Deze, zekere S., alhier, werd, nadat hij had bekend, heengezonden.

Soester Courant | 1984 | | pagina 6