itatiewaaid. ;n Seiko. Hood-Wit troeft Hees af4-2 Hees-2 in het nieuw mM Moeizaam (eerste) winstpunt voor S.O.Soest tegen U.V.V. 2-2 Ook IJFC te sterk voor pover spelend VVZ'49:3-2 Loosdrecht - SEC-zaterdag 3-1 'tScccFrtiE'. PAGINA 18 WOENSDAG 3 OKTOBÈrTqrI SPORT SOESTER COURANT SEIKO ON S^SSOCN I ZATERDAGVOETBAL SPORT PAGINA 19 Prima herstel Hees 2 BADMINTON Succesvol begin van BADSO 1 «O «GÓ» Grote clubaktie bij S.O.Soest ZATERDAGVOETBAL ZATERDAGVOETBAL DAMESVOETBAL SEC-dames ge vloerd door kop loper KWA :7-0 SEC A-Junioren boeken forse winst VOETBAL is te vieren? Schenk een echte de voorz'n techniek. Goud voor Briljant om te dragen, iw Seiko-juwelier binnen ^-)w DIAMANTAIRS - JUWELIER 145, Soest Laanstraat 18, Baarn 55-2 06 70 Tel. 02154-15937 Qua!Lty_Circle Produced. In de Mitsubishi fabrieken werken toegewijde mensen aan uw Colt. Een aantal van hen vor men Quality Circles. Dat zijn groepen die op vrijwillige basis de kwaliteit perfektione- ren, de samenwerking stimuleren èn proble men oplossen. Het gevolg van dit systeem: de mensen voelen zich persoon lijk verantwoordelijk. En seriewerk wordt niet als'n routineklus afgedaan. Kortom: uw Colt is hun werkstuk. Waar ze zeer veel zorg aan besteden en nauw gezette kontroles op uitvoeren. En die ze pas uit handen geven als 't perfekt is. Daarom behoort ook uw Colt tot het beste dat er op de we- y re'd gebouwd wordt. Wat onderstreept wordt door de toppo sitie die Mitsubishi in vrijwel elk betrouw- baarheidsonderzoek inneemt. I Afgebeeld model: ColtGLXen Colt Diesel. O M i Edwin Lazonder (Hees) in duel met de Rood-Wit-verdedigers. Hees kreeg afgelopen zaterdag Rood- VVit uit Putten op bezoek. Voor Hees zou dit dé wedstrijd moeten worden om uit de onderste regionen te komen, want de gasten hadden nog maar éen punt. Dat pakte echter wel anders uit, want het liep "van geen kanten" bij Hees, Rood-Wit begreep wél goed succes. In de derde minuut werd Hees uit de eerste aanval al op een 0-1 ach terstand gezet. De gasten bleven drukken; veelal door het centrum werden de Hees-verdedi gers teruggezet. In de 15e minuut was het weer raak. Na een hoge voorzet tastten de Hees verdedigers volkomen mis en kon een Rood-Wit-aanvaller zomaar 0-2 inkoppen. Hierna greep de Hees-trainer in. Hij bracht Wout Krüter in voor Tom Baars, Rob Jansen verhuisde van de rechterkant naar het middenveld. Het liep direkt wat beter Hees wist zelfs iets terug te doen. In de 25e minuut rondde Rob Jansen zijn solo goed af: 1-2. Na de thee was Rood-Wit direkt weer de betere ploeg. Met agressief voetbal werd Hees teruggezet en dat leverde in de 14e minuut 1-3 op voor de gasten. Hierna liet Rood-Wit zich iets terug zakken en kon Hees proberen wat terug te doen. maar het had geen geluk. In de 20e minuut zag Ab de Smalen zijn goed ingeschoten bal via de lat weer het veld in springen en in de rebound schoot Rob Mooij niet naast. Om meer kracht in de aanval te krij gen werd Bert de Bruyn gewisseld voor Jan v.d. Wielen. In de 28e minuut mocht Hees een straf schop nemen omdat Edwin Lazonder in het zestienmetergebied onderuit werd gehaald, Jan v.d. Wielen maakte dit karwei bekwaam af2-3. Hees koos hierna voor alles-of-niets- voetbal, met alle risico's vandien. In- plaats van zelf te scoren kreeg Hees in de 40e minuut nog een tegendoelpunt te verwerken, dat de eindstand op 2-4 bracht. Een verdiende overwinning voor de gasten. Na de beschamende nederlaag van vo rige week speelden de Heesspelers zaterdag een prima wedstrijd tegen Eemdijk 2. Vanaf het beginsignaal trok Hees het initiatief naar zich toe en het was te gen de verhouding in dat Eemdijk na 10 minuten toch de leiding nam. Een afstandsschot was voor keeper Hans Uit Den Bogaard teveel. Eemdijk er voor nodig was, kon Jaap de Wilde na 25 minuten de verdiende gelijkmaker scoren. Vlak voor rust kwam de laatste man van Hees, Cor de Ligt, bij het onder scheppen van een Eemdijkaanval zo ongelukkig op zijn arm terecht dat hij met een uit de kom geraakte elleboog naar het ziekenhuis gebracht moest worden. Na behandeling kon hij naar huis. Na rust, met Adrie van der Giessen voor de geblesseerde Cor de Ligt, in het elfta, trok Hees direkt weer ten aanval. Goed opgebouwde aanvallen rolden op het Eemdijk-doel af. Bij de schaarse tegenaanvallen van Eemdijk bleek Henk Homan overigens een solide laatste man zodat veel aanvallen al vroegtijdig onderschept konden worden. Volledig verdiend nam Hees een kwar tier na rust de leiding toen Erwin Vogel met een schitterende diepte pass Jaap de Wilde, op avontuur zond. De hem geboden kans werd bekwaam afgerond, 2-1. Een kwartier voor tijd besliste Jan van der Wielne de wedstrijd definitief door het derde doelpunt achter de Eemdijk doelman te schieten. Eindstand 3-1. A.s. zaterdag moet al om 11.00 uur de uitwedstrijd gespeeld worden tegen Naarden2. o Voor de mannen van Co van Beem was het afgelopen zaterdag groot feest. Zij ontvingen van het bekende loodgieters- en verwarmingsbedrijf E.v.d.Kerkhof uit Soest een nieuw sporttenue. In deze professionele uit rusting trokken zij ten strijde tegen KVVA-C3. Of dit cadeau van invloed was op het spel was niet geheel duide lijk. Wat wel duidelijk was, was de eindstand: Hees C2 won deze wed strijd met de cijfers 9-3! SKiifl] S.O. Soest 1-Unitas 11-0 Voor Soest was Unitas een onbekende tegenstander, maar de Soest-dames onderschatten hen niet. In eerste in stantie werd er matig gevoetbald. Het was aftasten van de tegenstander. Bei de partijen gingen gelijk op en hadden goede aanvalspogingen, rriaar kwamen niet tot scoren. Het spel speelde zich grotendeels af op het middenveld. De aanval en de verdediging konden el kaar niet goed vinden, met het gevolg dat er weinig gevaar was voor de tegenstanders. Deze speelden een ge routineerd spelletje, veel ballen wer den teruggespeeld naar de keepster. De tweede helft gaf eenzelfde beeld. Soest had een paar mooie kansen, een harde voorzet over rechts werd De Soesterbergse badmintonverenigin- ging BADSO, voor het 2e seizoen uit komend in de 3e klasse landelijk, is de ze kompetitie zeer voortvarend be gonnen. Het ongewijzigde team met Rob Stomp, Roy v. Gestel, Claudine Schüssler en Leonie Welting, behaalde in het afgelopen weekeinde zijn derde achtereenvolgende 8-0 overwinning. Door dit resultaat zijn zij favoriet voor het kampioenschap in hun poule. door een speelster van Unitas in het strafschopgebied met de hand gestopt. Dit leverde een penalty op voor de Soest-dames. Heidi Koelewijn nam deze en scoorde 1-0. Hierdoor werd Unitas gevaarlijker en probeerde te scoren via snelle kombinaties, maar de Soest verdediging hield stand. De Soest-dames weten dat deze 2 punten hard bevochten zijn, maar blijven op deze en scoorde 1-0. Hierna werd pioenschap. Soest deelt theoretisch de eerste plaats, met K.V.V.A. dat een wedstrijd meer gespeeld heeft. De tussenstand: 1. 'K.V.V.A. 5-9. 2. Soest 4-7. 3. Achterveld 5-7. In een decor van voortdurende regen en gure windvlagen vond op een rede- gladde terrein tot uitstekend voetbal, strijd plaats aan de Bosstraat. De gas ten, die over een technisch zeer bekwa me ploeg beschikken, kwamen op het gladde terrein toch tot uitstekend De thuisklub kon vandaag minder imponeren. Met het voordeel van de wind, was U.V.V. van begin af aanvallend. Met goede combinaties bouwden zij een overwicht op en bezorgden de Soest- achterhoede veel werk. Gelukkig was deze linie vandaag het beste deel van de ploeg, waarbij vooral John de Jong goed ingreep. Diverse schoten van de Utrechtse aan vallers gingen rakelings over en naast, terwijl doelman Paul Elberse de ge richte schoten wist te keren of tot cor ner te verwerken. Na een goede combinatie was het de Utrechtse middenvelder De Vlieg die op slag van rust het overwicht ge stalte gaf en met een hard schot 0-1 liet aantekenen. Soest kwam kort voor rust ook met een prima aanval. Een voorzet van Wim Gouw werd door André v.d. Deijsel laag ingekopt. Doel man van Loenen redde fraai, zij het met moeite. Na de thee kreeg Soest windvoordeel en trachtte de bakens te verzetten. De Soestopbouw werd herhaaldelijk on derbroken door de drie Utrechtse zwaargewichten, die prima storend werkten. Bij een snelle Utrechtse aan val werd de bal op maat voorgegeven door Shoch en door aanvoerder Den- nendaal schitterend ingekopt. 0-2 na 15 minuten. Ook hierna waren de beste kansen voor de gasten. Bij een doorbraak bracht Elberse een aanvaller ten val, hetgeen een strafschop betekende. Elberse maakte zijn faam van penaltystopper ook nu waar en wist de bal te keren. Dit betekende tevens een keerpunt in de wedstrijd. Wim Altena kwam in het veld voor Wim Gouw. Solerend in het strafschopgebied van U.V.V. werd hij uit z'n evenwicht gebracht, hetgeen op nieuw een strafschop betekende. Tonnie Wolfsen maakte geen fout en bracht Soest terug in de wedstrijd :l-2 Met risico's achterin werd de aanval gezocht. Nadat eerst Peter v.d. Berg dicht bij een treffer was, kwam hal verwege de tweede helft de bal na een doelworsteling in bezit van Wilfried Janmaat, die hard en doeltreffend in schoot 2-2. Ondanks het slechte weer bleef de strijd het aankijken waard. U.V.V. kreeg nog twee kansen voor een leeg doel, maar de aanvallers schoten naast. Scheidsrechter v.d. Muts floot soeve rein, maar had geen behoefte de in to taal acht minuten blessuretijd bij te trekken, zodat de climax van de wed strijd uitbleef. Ruime overwinning voor S.O.Soest Al: 6-2 Goed gemotiveerd begon S.O.Soest Al aan de zware uitwedstrijd tegen Utrecht Al. Het was een confrontatie tussen de nrs. 2 (Soest 6 uit 3) en de nr. 3 (Utrecht 6 uit 4) van de Hoofdklasse. Voor rust ging de strijd gelijk op, met wat kleine kansen voor Soest die niet werden benut. Na zo'n 20 min. spelen deed zich de eerste kans voor Utrecht voor en het was direkt raak, 1-0 dus. Soest liet zich door deze tegenslag niet uit het veld slaan en probeerde nog voor rust de stand gelijk te trekken. Dit lukte niet en tot de thee kwam er in de stand geen verandering. De tweede helft ging Soest, met Ronald Westerveld voor Ron Devilee. agres sief van start. Dit bracht Utrecht al direkt in de problemen. Binnen 3 min. was de stand gelijk toen Muljanto Mul- jakarno een verkeerde terugspeelbal onderschepte en na het passeren van de Utrechtse doelman de bal via de binnenkant paal inschoot. Nog niet bekomen van de schrik zag Utrecht na de aftrap de bal weer door Soest onderschept en opnieuw ging Soest in de aanval. Deze aanval werd onreglementair onderbroken, want Rob Kaats werd binnen de 16 min. neergelegd. De terecht toegekende pe nalty werd door Pieter Janmaat feil loos ingeschoten en zo stond Soest 4 min. na rust met 2-1 voor. Het conditioneel in de problemen ko mende Utrecht werd door de Soesters nog meer onder druk gezet. In de 60e min. trok Rob Kaats vanaf rechts naar binnen, kon vrijuit vanaf 18 min. in schieten en bracht hiermede de stand op 3-1 in het voordeel van Soest. Utrecht trachtte na de aftrap een aan val op te zetten, maar deze strandde op de buitenspel val van de Soesters. Direkt nam Soest weer het heft in han den en het was Rob Kaats, die Mark Uyland lanceerde. Deze ging alleen op de keeper af en met een prachtige lob bracht hij in de 62e min. Soest op een 4-1 voorsprong. Soest rook een grote Vele Soestenaren zullen het inmiddels hebben gemerkt: de jaarlijkse Grote Clubaktie is weer van start gegaan. Natuurlijk zet de S.O.Soest-jeugd weer haar beste beentje voor om de aktie ook dit jaar weer een succes te laten wor den. Vorig jaar werden 5.500 loten ver kocht, geprobeerd wordt het rekord dit jaar weer te verbeteren. De opbrengst komt geheel ten goede aan het jeugdwerk bij S.O.Soest. Iedere deelnemende vereniging stelt, al of niet met behulp van een sponsor een prijs voor deze aktie beschikbaar. De sponsor van S.O.Soest is dit jaar Juwélier A. van de Weerd. Deze stelde een Seiko Quartz horloge met calcula tor t.w. van 450,- beschikbaar. Naast deze prijs zijn nog vele andere waar devolle prijzen te winnen. De trekking is op 17 oktober a.s. De door S.O.Soest verkochte winnende lotnummers worden in de Soester Courant en natuurlijk in het clubblad "De Spetter" gepubliceerd. overwinning en de druk op het Utrecht- doel werd nog groter. Via een aanval over rechts werd de bal teruggelegd op Rob Kaats en deze liet met een prach tig diagonaal schot in de linkerboven hoek de Utrechtse goalie kansloos. Utrecht gaf zich nog niet gewonnen en ging in de aanval. Een, in de 75e min., met de hand weggewerkte bal leverde hen een penalty opPDe Utrechters lie ten deze kans niet onbenut en het was 5-2. Vlak hierna leek Utrecht zelfs op 5-3 te komen, maar de uitstekende Soest- doelman Arie v.d. Wiel keerde tot twee maal toe de bal. In de 80e min. kwam Dennis Vrolijk in het veld voor de geblesseerde Mul janto Muljakarno. Vijf minuten later bepaalde Steven Vos met een schit terend doelount de einduitslag op 6-2. De stand in de kop van de Hoofdklas se is als volgt: Vriendenschaar 5.9 S.O.Soest 4.8 Utrecht 5-6 Maarssen 4.5 A.s. Zaterdag wordt gespeeld de wed strijd S.O.Soest Al - Vriendenschaar Al, aanvang 14.30 uur. Een zeer belangrijke wedstrijd voor beide ploegen. Een wedstrijd, die onge twijfeld weer veel publiek naar de Bos straat-Oost zal trekken. De 24 S.O.Soest-jeugdploegen kwamen weer allemaal binnen de lijnen. Er werden 8 overwinningen, 4 gelijke spe len en 12 nederlagen gehaald. De uitslagen warén als vólgt A- Junioren: Utrecht 1 - Soest 1 2-6 Soest 2 - SEC 1 0-5 Amersfoortse Boys 2 - Soest 3 8-0 Soest 4 - Hees 2 5.1 B-Junioren: Hoevelaken 1 - Soest 1 2-1 C.J.V.V. 1 - Soest 2 3-2 Soest 3 - De Glind 1 li-i Hoogland 3 - Soest 4 6-1 Jurgen Surstedt omspeelt zijn te genstander. Foto: Goos van der Wilt C- Junioren: Soest 1 - HVC1 Hoogland 2 - Soest 2 Soest 3 - Quick 2 WZA 7 - Soest 4 Soest 5 - Soest 6 D-Pupillen: WZA 1 - Soest 1 WZ'49 1 - Soest 2 Soest 3 - Quick 3 KWA 4 - Soest 4 E-Pupillen: KWA 1 - Soest 1 CJW 2 - Soest 2 Soest 3 - CJW 4 F-Pupillen: Roda 1 - Soest 1 Soest 2 - HVC 1 KWA 3 - Soest 3 Het thuisprogramma voor a.s. zat dag ziet er als volgt uit: A-Junioren: 14.30 uur Soest 1 - Vriendenschaar 1 15.30 uur Soest 2 - CJW 1 13.30 uur Soest 3 - WZA 3 B-Junioren: 16.15 uur Soest 1 - IJsselmeervogels 1 13.45 uur Soest 3 - Hooglanderveen 2 C-Junioren: 12.30 uur Soest 2 - Achterveld 1 13.45 uur Soest 4 - Hoogland 4 12.30 uur Soest 6 - Baarn 4 D-Pupillen: 10.30 uur Soest 1 - Spakenburg 1 10.30 uur Soest 4 - Spakenburg 4 E-Pupillen: 11.30 uur Soest 1 - Baarn 1 11.30 uur Soest 2 - Limvio 1 F-Pupillen: 10.30 uur Soest 1 - CJW 1 11.30 uur Soest 3 - Quick 3 WZ'49 kreeg afgelopen zaterdag de tweede nederlaag op rij te Incasseren. In tegenstelling tot de onverdiende 3-4 nederlaag tegen DOSC, waarin de groen-witten middels karaktervoetbal nog kans zagen een goede indruk achter te laten, was het tegen IJFC maar matig gesteld met de Soester I prestatie-drang. Veel concentratie verlies gevolgd door evenzoveel bal verlies zorgde ervoor dat WZ op nieuw met lege handen achterbleef. Het ging de Soestenaren niet voor de wind, want al na 45 seconden mocht Willem van der Pol naar het net. Een slordige terugspeelbal was de inleiding tot een rommelige situatie voor zijn doel. Uiteindelijk kwam de bal bij Jaap van Es, die met een droog schot IJFC wel heel vroeg in de wedstrijd op voorsprong bracht. 0-1. WZ was duidelijk aangeslagen. Halverwege de eerste helft nam de thuisclub wat gas terug en kon WZ wat terugdoen. Een vrije trap van Pieter Bade bracht de bal bij Marcel de Graaf, die voor 1-1 zorgde. Blijkbaar wilde WZ snel meer, maar het vergat de zaken in defensief opzicht eerst op orde te brengen. De snelle IJFC-vleugelspit- sen mochten zich volop uitleven en bleven middels snel uitgevoerde counters gevaarlijk. WZ werd dan ook van het kastje naar de muur gestuurd, speelde zonder inspiratie. IJFC kwam nog voor het rustsignaal op 2-1. Een vrije trap van John van Vliet verdween langs de twijfelachtig opgestelde WZ muur in het net. Ook de thee kon WZ niet tot grote daden bewegen, want in de 5e minuut zag Jaap van Es kans om de voor sprong voor IJFC te vergroten tot 3-1. Even later had het even zo goed 4-1 kunnen zijn, ware het niet. dat Hajo Groart op de lijn redding bracht. Toch leek het er even op dat WZ nog wat terug zou gaan doen. Een wegens het onderuithalen van Marcel de Graaf toegekende strafschop werd door Hajo Groart verzilverd. Enkele minuten later was het bijna 3-3, toen een wanhoopspoging van Cor den Daas via de onderkant van de lat. terug in het veld sprong. Het bleef echter bij 3-2. A.s. zaterdag staat de uitwedstrijd te gen koploper DVS'33 uit Ermelo op het programma. Ondanks de hoge moei lijkheidsgraad de mogelijkheid voor WZ om te bewijzen, dat de slechte vertoning tegen IJFC meer uitzonde ring als regel was. Damesvoetbal Gooische Boys-VVZ'49 0-9 De WZ-dames lijken de goede weg weer te zijn ingeslagen. Het elftal, bewees in de uitwedstrijd tegen de Gooische Boys duidelijk progressie te maken. Aan het einde van het vorige seizoen hingen enkele dames, hun voet balschoenen aan de wilgen, waardoor voor trainer Leo Brunt de moeilijke taak ontstond een compleet nieuw elf tal op de mat te brengen. De WZ- oefenmeester bouwde om routeniers &ls Marleen van der Craats, Mary den Daas. Marina Van-Ginjtel; Gon-ie Floor en Marlouk Strietman een elftal op. wat zich dit seizoen in de eerste klas van het damesvoetbal afd. Utrecht wil handhaven. Een goede basis daarvoor werd gelegd in de ontmoeting tegen de Gooische Boys. Via doelpunten van Marina van Ginkel (3 keer), Corrie Floor <3 keer), Marlouk Strietman (2 keer) en Corien Verrips werd het een verdiende 9-0 overwinning. Het was jammer dat de partij zo'n Loosdrecht begon met een offensief. Net toen SEC de wedstrijd wat beter onder controle kréég, scoorde Loos drecht toch nog via een weggever van SEC. Loosdrecht bleef hierna komen maar SEC counterde een paar keer knap via Albert Posthuma en Jan Kuyvenhoven. Tien minuten voor rust creëerde Kuyvenhoven een prachtige kans maar de SEC-aanvallers Martin Jansen en even later Edward Tol mis ten. Het spel was inmiddels harder ge worden. Na enkele charges op SEC- spelers en niet ingrijpen door scheids rechter Goes, kwamen er wraakacties over en weer, waarbij Jan Kuyven hoven werd opgeschreven. De tweede helft startte SEC in een 4-4-2 opstelling waarbij Martin Jansen de spelmaker van Loosdrecht vrijwel lam legde. SEC trok het spel naar zich toe en liet de countertaktiek van de eerste helft varen. Ook de persoonlijke duels werden nu door SEC gewonnen. Ongeveer 20 minuten voor tijd kreeg SEC de beloning voor het harde wer ken. Victor Witte nam van links een vrije trap die via Edward Tol en Al- bert Posthuma bij Jan Kuyvenhoven terecht kwam. Deze zette 3 verdedi gers en de keeper van Loosdrecht op het verkeerde been en schoot de bal hard in. SEC, dat naast Edward Tol ook de oudere spelers Piet van Willigen en Wil Leeghwater (41 jaar) in de ploeg had, ging nu terug en dacht één punt mee te nemen naar Soest. Vijf minuten na de gelijkmaker kopte een SEC-verdediger echter de bal weg via zijn eigen arm. Hoewel er geen Loosdrechtspeler in de buurt was en er ook duidelijk geen opzet in het spel was, legde de slecht leidende scheids rechter Goes de bal op de stip. Hier mee nam hij wraak voor het com mentaar op de leiding. Na deze klap probeerde SEC opnieuw op gelijke hoogte te komen, maar zo als dan zo vaak gebeurt scoorde Loos drecht via een goed uitgevoerde coun ter. Opvallend in deze wedstrijd speel de Wil Leeghwater, die zijn ongeveer 15 jaar jongere tegenstander weinig kansen liet. Voor SEC is het te hopen dat er vlug wat geblesseerde spelers opknappen. Het is duidelijk dat de groen-witten te lijden hebben van de vele blessures. Vernieling aan auto Een bewoner van de Troelstrastraat kwam vorige week tot de onaange name ontdekking dat zijn auto door een onbekende was bekrast, toen deze bij De Borg stond geparkeerd. De schade bedraagt ca. 600 gulden. De eigenaar deed aangifte bij de politie. Diefstal wieldoppen Een inwoner van Amsterdam ontdekte vorige week dat een onbekende dader de vier wieldoppen van zijn auto had gestolen. De wagen stond geparkeerd bij een restaurant aan de Molenstraat. Doordat Miranda Evers. Mirjam v. Veen en Gemma Zeijderveld wegens ziekte hadden afgebeld, vertrokken de SEC-dames met z'n tienen richting K.V.V.A. Al snel werd SEC in de ver dediging gedrukt. Angelique van Essen werd op de spits van K.V.V.A. gezet maar ook zij kon niet verhinderen dat deze snelle en gevaarlijke spits een hattrick (3-0) scoorde. Janine Piepenbroek speelde een "berepartij" ondanks haar verkoudheid, en vele corners werden dan ook door haar weg- gekopt. 4-0 Werd het via wat gerommel in de achterhoede. SEC was in de tweede helft sterker dan jnde eerste. Vooral Karin en Sasja van Lierop, Barbara de Rooy en Uona Landaal waren veel feller en ook nieuweling Janeth Ver- wey deed het prima. Helaas vielen er weer drie doelpunten vlak achter el kaar, nadat keepster Yvonne van Essen en laatste vrouw Angelique Hey- nen hadden geprobeerd te redden wat er te redden viel. SEC zette nog een paar aanvallen op via Marian Bögels die het overigens ook uitstekend deed, maar ook hier kwam niets uit. K.V.V.A. was klassen sterker. Volgende week om tien uur start SEC tegen Seastum en wie weet wordt dit de tweede SEC-overwinning. Jeugdnieuws Zaterdag stond de wedstrijd S.O.Soest A2-SEC Al op het programma. Een plaatselijke ontmoeting. Ook nu trok deze wedstrijd weer vele bezoekers. De wedstrijd begon van beide zijden wat zenuwachtig. De eerste kansen wa ren voor SEC. Toch ontstonden ook kansen voor Soest. In de 17e minuut leken zij op voor sprong te komen. Een goede kopbal draaide onbereikbaar voor de doelman in het doel, maar de bal belandde tegen de paal. In de 23e minuut was er een goede kans voor SEC toen de bal uit een hoek schop bij Arjan de Wolf belandde. Een verdediger van Soest wist echter een doelpunt te voorkomen. Na 32 minuten spelen kwam SEC op voorsprong. Een voorzet kwam bij Mark Kriek, die vrij voor doel kon inkoppen 0-1. Drie minuten later was het alweer raak toen een verre bal in de richting van het Soest-doel door een Soest-speler met een boogbal in eigen doel werd geschoten 0-2. In de 41e mi nuut kon Wout de Bruin scoren 0-3. SEC wist zijn voorsprong in de 54 mi nuut ter vergroten. Een hoekschop genomen door Saban Aksit, werd via Olaf de Bruin ingeschoten 0-4. Ondanks het niet beste spel wist SEC de voor sprong toch nog te vergroten. In de 82e minuut kon Jeroen de Jong met een boogbal scoren 0-5. Dit werd tegens de einduitslag. Uitslagen van zaterdag 29 september 1984 A- Junioren: SO Soest A2-SEC Al 0-5 B-Junioren: WZ'49 Bl-SEC Bl 3-3 Hooglanderveen B2-SEC B2 1-4 C-Junioren: Baarn C2-SEC Cl 2-2 SEC C2-Hoogland C3 1-3 Roda'46 C5-SEC C3 afgel. D-Pupillen: TOV Dl-SEC Dl 0-6 Hoevelaken D3-SEC D2 3-1 E-Pulillen: SEC El-Hees El 1-2 Sparta El-SEC E2 4-2 F-Pupillen: Hees Fl-SEC Fl i-i Roda'46 F5-SEC F2 0-2 Wedstrijdschema voor zaterdag 6 oktober 1984 A-Junioren: SEC Al-Achterveld Aanvang 15.00 uur B-Junioren: SEC Bl-APWC Bl 12.00 uur SEC B2-WZ'49 B2 12.00 uur C-Junioren: SEC Cl-CJ W Cl 11.00 uur WZA C5-SEC C2 13.00 uur SECC3-WZAC7 11.00 uur D-Pupillen: SEC Dl-WZ'49 Dl 12.00 uur SEC D2-IJsselm. Vogels D5 11.00 uur E-Pupillen: Amsvorde El-SEC El 13.00 uur SEC E2-Hilv.Boys El 10.00 uur F-Pupillen: SEC Fl-Baarn Fl 10.00 uur SEC F2-Roda'46 F6 11.00 uur Zondag 7 oktober Dames SEC-Seastum 10.00 uur onsportief verloop kende. Een negatief hoogtepunt vormde de klap in het ge zicht, die WZ-speelster Belinda van Bruggen te incasseren kreeg. Scheids rechter Bunt kon dan ook niet anders doen, dan de dader vervroegd naar de kleedkamer te sturen. Het is voor het damesvoetbal jammer, dat sommi ge speelsters gemeend hebben, ook dit onderdeel van het herenvoetbal over te moeten nemen. A.s. zaterdag zijn de WZ-dames vrij. Zaterdag 13 oktober staat de uitwed strijd tegen Eemdijk op het program ma. Vitesse 2-VVZ2 Het is het tweede elftal van WZ ge lukt om de zware uitwedstrijd tegen Vitesse om te zetten in winst. Vitesse startte zeer aanvallend op het lood zware veld. WZ kwam vooral de eer ste twintig minuten onder druk te staan wat resulteerde in een schitte rend openingsdoelpunt voor Vitesse. Toch waren er de eerste helft ook nog een paar mogelijkheden voor Olivier Noordam maar de keeper van Vitesse reageerde attent. De tweede helft pro beerde WZ de druk op het doel van Vitesse te verhogen. Een hoge uittrap bereikte na vijf minuten Günter Büxt- horf, die alleen op de keeper af kon gaan en feilloos scoorde 1-1. Bij een counter kreeg WZ een vrije trap toegekend die Olivier Noordam keihard achter de doelman van WZ schoot 2-1. Vijf minuten na dit doelpunt haalde Rob Immerzeel een speler onderuit wat een strafschop opleverde voor Vitesse. De strafschop werd on houdbaar voor keeper Wout Mout inge schoten 2-2. Bij éen van deze aanvallen werd Günther Büxthorf grof onderuit ge haald. Deze strafschop werd Bert den Breejen feiloos ingeschoten. Volgende week speelt WZ 2 tegen Huizen om 12.00 uur aan de Eemweg. "Brouwer" dragen WZ Al naar 4-0 Na een zwakke seizoenstart met slechts twee punten uit vier wed strijden kreeg WZ Al IJsselmeer vogels A 2 op bezoek. Na een warming- up begon WZ gelijk sterk. WZ creëerde zich vpei kansen dankzij het sterke middenveld. In de 15e mi nuut resulteerde dit in een 1-0 voor sprong. Vlak voor rust was het weer raak. Weer was het Jeroen Brouwer die aangaf. Dit keer rondde Raijmond Brouwer af met een strak schot. Na de rust hetzelfde beeld. Het was Je roen Brouwer die de aanval opzet te en afrondde. Hierdoor was WZ zeker van de overwinning. Raijmond Brouwer bepaalde de eindstand op 4-0. Jeugdvoetbal VVZ'49 uitslagen VVZ'49-jeugd 29 september. VVZ'49 Al-Ijsselm.Vogels Al 4-0 WZ'49 A2-WZA A3 5-3 WZ'49 Bl-SEC Bl 3-3 WZ'49 B2-CJVV B2 2-6 VVZ'49 C2-WZA C5 6-4 Hoogland C4-VVZ'49 C3 0-6 VVZ'49 Dl-SO Soest D2 8-1 Roda D3-VVZ'49 D2 2-0 [Jsselm.VogelsD5-VVZ'49D3 8-1 Quick El-VVZ'49 El 2-1 VVZ'49 Fl-IJsselm.Vogels F2 0-5 Programma VVZ'49-jeugd 6 oktober 15.00 uur Roda Al-VVZ'49 Al 15.00 uur VVZ'49 A2-Baarn A3 13.45 uur VVZ'49 Bl-Hoevelaken B2 12.00 uur SEC B2-VVZ'49 B2 13.45 uur VVZ'49 Cl-RODA C2 13.45 uur Baarn C3-WZ'49 C2 13.45 uur VVZ'49 C3-IJsselm.Vogels C6 12.00 uur SEC Dl-VVZ'49 Dl 11.00 uur VVZ'49 D2-IJsselm.Vogels D4 10.00 uur VVZ'49 D3-TOV D2 11.00 uur VVZ'49 El-WZA E2 12.00 uur HVC Fl-VVZ'49 Fl 12.00 uur Achterveld F2-VVZ'49 F2 Zaterdag 6 oktober: WZ 15.00 uur DVS - WZ 12.00 uur WZ 2 - Huizen 3 15.30 uur CJW 5 - WZ 3 12.00 uur SVM Boys 2 - WZ 4 14.30 uur WZ 5 - Zuidvogels 6 12.00 uur WZ 6 - WOP 8 10.15 uur Jonathan 8 - WZ 7 SEC-zaterdag 14.30 uur SEC - De Posthoorn 13.00 uur SEC 2 - Radiostad 3 12.00 uur Laren 3 - SEC 3 HEES 14.30 uur Bloemenkwartier - Hees 11.00 uur Naarden 3 - Hees 2 12.00 uur Hees 3 - Huizen 6 12.00 uur Hees 4-EFC 4 14.30 uur SOVA 4 - Hees 5 SOESTERBERG-zaterdag 15.00 uur OSO - Soesterberg 12.00 uur Soesterberg 2 - WA 3 14.00 uur Soesterberg 3 - DOVO 12 Zondag 7okober: S.O.Soest 14.30 uur Vreeswijk - Soest 11.00 uur Baarn 2 - Soest 2 11.00 uur Soest 3 - Vriendenschaar 3 12.00 uur Soest 4 - Quick 3 11.30 uur Nederhorst 2 - Soest 5 9.30 uur Soest 6 - BW 3 9.30 uur Soest 7 - Olympia 3 14.30 uur Soest 8 - De Vesting 4 14.30 uur Soest 9 - KWA 5 12.00 uur Soest 10 - Sparta (L.4 12.00 uur Soest 11 - Olympia 8 14.30 uur KWA 9 - Soest 12 14.30 uur Soest 13 - Delta 5 10.00 uur 't Gooi 9 - Soest 14 14.30 uur Soest 15 - FAK 8 SEC-zondag 14.30 uur SEC - DSO U. 11.00 uur DOS 2-SEC 2 11.00 uur Hooglanderveen 3 - SEC 3 11.30 uur SEC 4 - Baarn 4 12.00 uur Barneveld 4 - SEC 5 12.30 uur Hooglanderveen 7 - SEC 6 SOESTERBERG-zondag 14.30 uur Bunnik - Soesterberg 11.30 uur Achterveld 3 - Soesterberg 2 11.30 uur Soesterberg 3 - WOG 3 11.30 uur Soesterberg 4 - Austerlitz 4 11.30 uur Soesterberg 5 - Austerlitz 5 Damesvoetbal Zondag 7 oktober: 10.00 uur SEC - Saestum 11.00 uur Hoogland - Soest 10.00 uur De Vesting 3 - Soest 2

Soester Courant | 1984 | | pagina 19