d'Oude Ënghe 415 Miele Hartje Zuid ijlt naar de eindstreep 12.50 iUFFEUR BOTER Commissie A.B.Z. verdeeld over zaak Van Klooster Miele van Schoemaker (KAAS Overhees-bewoners uitgenodigd voor oriëntatietocht in eigen wijk TIJDELIJKE AKTIE OFFIE -TERS van scliocimikcr ■HHNHI hotel heidepark Vergaderschema begrotings behandeling VRUCHTEN VLAAI Dagmenu voorƒ11,5 MAISON VERKLEY ty4RTJE-ZV)\ Samenstelling gemeentegids 1985 Projektgroep Stadsvernieuwing ingesteld STRAAT 51B 102155-14071 'k geopend - - B. en W. tegen hinderwetvergunning voor mestopslag aan Eigendomweg ren stunt van 17 t/m 31 oktober Topkwaliteit van een klassedealer Er is niet beter! I0x15cm, |s en/of uitvoering voorbehouden. PAGINA 2 PAGINA 3 SOESTER COURANT WOENSDAG 3 OKTOBER 1984 VHekken weg;remmen los! DEZE WEEK: deEchte cBankdbakkerverweiW uitsluitend Echte Doler EN DAT PROEF IE! Middelwijkstraat 2 3764 CG Soest Tel. 02155-13331 De begrotingsbehandeling 1985 zal 'on voorziene omstandigheden voorbehou den' (de boekdelen worden nu in de eigen drukkerij vervaardigd) plaats vinden op 17 en 19 december 1984, aldus heeft het College van Burge meester en Wethouders vastgesteld. Vóór die tijd zal de concept-begroting in de commissies worden onderzocht. Allereerst op donderdag 27 september in een besloten vergadering van de commissie financiën waar de kladbe groting en de grote financiële lijnen voor het komende jaar uit de doeken worden gedaan. Op maandag 19 november buigen de commissies Algemene Bestuurszaken, en Bedrijven en Personeel zich de hele dag in een openbare vergadering over de stukken, die volgens de nieuwe comptabiliteitsvoorschriften in een ge heel nieuw jasje zijn gestoken. Op dins dag 20 november zijn de commissie leden Ruimtelijke Ordening en Onder wijs en Financiën/Grondbedrijf in de gelegenheid hun vragen in het open baar op de portefeuillehouders af te vuren. Op 13 december moeten de frac tievoorzitters uiterlijk hun algemene beschouwingen bij het College van B. en W. inleveren, waarna op maandag 17 december het 'leesavondje' volgt met het antwoord van Burgemeester en Wethouders. U Hl W L"IY t L'W ■HiKF.F/rciir. Tussen 18.00 en 20.00 uur Woensdag 3 oktober Hutspot met klapstuk Yoghurt met vruchten Donderdag 4 oktober Wiener schnitzel - bloemkool met gest. uien gekookte of gebakken aardappelen vanille vla Vrijdag 5 oktober Kippesoep (Hondeportie). Gesneden biefstuk met uien en rijst Ketjapsaus en sla Maandag 6 oktober Stamppot zuurkool - spek en worst Yoghurt Dinsdag 7 oktober Tomatensoep - Gehaktbal - sperziebonen Gekookte of gebakken aardappelen Woensdag 8 oktober Gehakte biefstuk met champignons Tomatensla - gebakken of gekookte aardappelen IJsje VAN WEEDESTRAAT 76 idan 1300 f18.495, >rijs f16.995, Op dit moment is door het gemeente lijk bureau voorlichting een begin ge maakt met de redaktionele samen stelling van de gemeentegids voor 1985. Deze gids zal in maart volgend jaar huis-aan-huis in Soest en Soesterhorg worden verspreid. Ook nu weer vraagt bureau voorlich ting de medewerking van verenigingen en instanties om tot een alleszins ver antwoorde uitgave te komen, waarin adressen en gegevens gebundeld zijn. Maar adressen veranderen en som mige gegevens worden door nieuwe feiten achterhaald. Het bureau voorlichting verzoekt dan ook vóór vrijdag 26 oktober de juiste adressen van verenigingen en instel lingen door te krijgen. Om fouten te voorkomen wordt men verzocht dit schriftelijk te doen. Zij die de laatste maanden wijzigingen hebben doorge geven hoeven niet te reageren. De firma Holland Advertising uit Den Helder zal de uitgave wederom ver zorgen en zal ook de advertentie-acqui sitie voeren. Een medewerker van de ze firma zal de komende weken de Soester en Soesterbergse bedrijven en middenstand benaderen voor een ad vertentie. Hij is voorzien van en door het college van burgemeester en wet houders van Soest ondertekende brief. rdeze expeditie een g of ochtend in de week. Burgemeester en wethouders hebben een projektgroep Stadsvernieuwing ingesteld die ondermeer als taken krijgt het voorbereiden, aktiveren en coördineren van stadsvernieuwings- aktiviteitenhet ontwerpen van voor stellen en adviezen voor burgemeester en wethouders en/of gemeenteraad; het inventariseren van stadsvernie- wingsaktiviteiten en/of -gebieden; en het zonodig opzetten van aktiepro- gramma's voor elk gebied. Op 13 juni is de Tweede Kamer ak koord gegaan met het voorstel van de Wet op de stads- en dorpsvernieuwing. Dit voorstel is thans in behandeling bij de Eerste Kamer. Verwacht wordt dat de Wet op 1 januari 1985 in wer king zal traden. Dit betekent dat de stadsvernieuwing dan in belangrijke mate wordt gedecentraliseerd. Het zijn met name de gemeenten die binnen de door het rijk en de provincie gestelde voorwaarden in eerste instantie de noodzaak en de urgentie van de stads vernieuwing bepalen en de projekten vaststellen, financieren en uitvoeren. Eén van de belangrijkste maatregelen in het kader van de decentralisatie is de rechtstreekse geldtoedeling aan de gemeenten en provincies in een daar voor bestemd gemeentelijk en/of pro vinciaal stadsvernieuwingsfonds. Op basis van een aantal maatstaven is bepaald welke gemeenten een eigen Stadsvernieuwingsfonds krijgen. In de provincie Utrecht zijn dat de gemeen- ten Utrecht, Amersfoort, Soest en Zeist. Heb,-percentage vaor5,,Sogs$$s bepaald» 910.000 gulden per jaar. -■<' De Soester Projektgroep zal bestaan uit de projektcoördinator, de projektcoördi- nator gemeentewerken, een medewerker van de afdeling stedebouw gemeentewer ken, een medewerker van de afdeling financiën en een medewerker van het bureau ruimtelijke ordening. Mede werkers van de woningbouwcorpora ties kunnen zonodig ad-hoc bij de werk zaamheden betrokken worden. Het is bijna niet te geloven hóe het team werkers op de Zuid-promenade naar de definitieve eindstreep toe werkt. Was vorige week de grote ronde materialenkeet verdwenen, nu heeft men ook de hekken rondom de bouw weggehaald, waardoor het centrum nu al een bijzonder uitnodi gend geheel is geworden. De pleintjes en de straten ademen al een stuk ge zelligheid, die je doet fantaseren als je even tussen de gebouwen doorloopt. Straks bruist het daar van de aktivi- teiten. Het kan niet anders dan heel knus worden. De etalages, ruim en met veel glas, zullen u stralend en kleur rijk tegemoet komen; de luifels zorgen voor een zekere mate van geborgen heid, de bestrating geeft u een gevoel van "thuis" te zijn. De vormgeving is een zeer sterk punt van het nieuwe centrum. Inrichtingen Terwijl de mannen van de projekt- ontwikkelaar Empeo zo langzamer hand aan het eind van hun bouwersla tijn komen, trekken er overal andere timmerlieden de vesting binnen. Alle maal inrichters, die hun diverse op drachten van de winkeliers zelf hebben gekregen, want de bouw wordt in prin cipe als casco opgeleverd. Empeo ver zorgt op verzoek wel extra's, maar het echte specifieke "winkelinrichten" ge beurt via de huurders zelf. Het is daar om een drukte van belang aan het worden rondom de gebouwen. Overal auto's van bekende en onbekende leve ranciers. Het gaat om interieurbou wers, electriciëns, lichtbakkenmensen, schilders, enz.enz. Daartussen door lo- Óen dé winkeliers zelf om hun zaakjes goed in de gaten te kunnen houden. Een aantal moet nog verhuizen oök en heeft 't daardoor dubbel druk. Nog precies vier weken en alles moet klaar zijn. Bestrating De bestrating is al een eind gevorderd. Op de hoek, waar u straks "Het Kruid vat" vindt, is alles bijna gelegd. Op die hoek krijgt u de beste indruk van het geheel, zoals het er straks zal gaan uitzien. Er zijn twee plein tjes te ontwaren. Eén voor de deur van de Radio- en T.V.-zaak van de heer Westerhof en éen aan de andere kant, bij restaurateur Deen voor. Op dat pleintje wordt ook de kleine muziek tent geplaatst die op woensdag 31 okto ber en donderdag 1 november dienst zal doen als lijsterrijk podium bij de diverse op stapel staande aktiviteiten, die tot en met de zaterdag zullen duren. Het parkeerterrein baart nog enige zorg, maar toch zal de aanleg hiervan wel bijna of helemaal lukken. De lan taarns zullen er in ieder geval op tijd zijn, want zonder straatverlichting is zo'n centrum vlak voor de intocht van Sinterklaas niet denkbaar. De Sint in Zuid Sinterklaas komt op 17 november in Soest aan. En zoals de zaken er nu voor staan zal hij zich langdurig in het nieuwe centrum ophouden. Logisch na tuurlijk, want Sinterklaas en zijn Rie ten moeten goed weten wat daar alle maal te koop is. Een voor de hand liggend werkbezoek derhalve. Sinter klaas zal in Hartje-Zuid op 17 novem ber officieel worden verwelkomd door de Loco-Burgemeester van Soest, de heer Drs. G.A.W.G.A. Plomp. Een hele eer voor het nieuwbakken gebeuren, waarop men dan ook zeer trots is. De promotiecommissie heeft al aange kondigd er een dag van te zullen maken waar Soest nog lang over zal spreken. Maar eerst heeft die club het nog te druk met andere dingen. Hartje-Zuid restaurant wordt een gratis kopje koffie geserveerd. Dat is aan de eigenaar van het restaurant, de heer Deen, te danken. De nieuwe bakker, de heer Boumans, maakt het kopje koffie op smakelijke wijze com pleet met een tractatie uit zijn rijke as- sortiement. Maar ook Slijterij Van der Linden heeft toegezegd een gerenom meerd Soester "slokje" te offreren. De bloemist, de heer Scholten, welbekend in Soest door zijn grote vestiging aan de Middelwijkstraat en de door zijn dochter Ida op zo charmante en vak kundige wijze bestierde bloemboetiek Fleurida aan de Soesterbergsestraat, blijft niet achter. Hij biedt de speciale donderdagochtend-gasten, voor zijn nieuwe zaak in Hartje-Zuid, een fleu rige attentie aan. Zo wordt er van alle kanten gedaan voor de medemens. In verband met planologische bezwa ren met het oog op de toekomstige ontwikkeling in het gebied tussen de Eigendomweg en de Klein Engendaal- weg, hebben Burgemeester en Wethou ders de gemeenteraad voorgesteld de heer W. Strumpel een ontheffing van de zoneverordening hinderwet té wei geren voor een mestopslag aan de Eigendomweg 105. De gebroeders B. en W. Strumpel voeren ieder een zelfstandig bedrijf. De heer B. Strumpel heeft een grond en transportbedrijf. Dit is verant woordelijk voor de enorme bergen zwarte aarde, bladaarde en grind aan de Eigendomweg, tegenover de Ko ningsweg. Ten aanzien van dit hinder- wetplichtige bedrijf merken Burge meester en Wethouders op, dat zij op grond van hun bevoegdheid bezig zijn maatregelen te trefferi om deze onge wenste activiteiten J:e-beteugelen dan wel te beëindigend' —V Mest De heer W. Strumpel heeft een trans portbedrijf annex opslag van en han del in mest. De mest werd tot voor kort opgeslagen aan de Eigendomweg 105 voor verkoop aan particulieren. Deze opslag van ongeveer 30 kubieke meter is een hinderwetplichtige activi teit. De heer Strumpel is om die reden aangeschreven een hinderwetvergun ning en een ontheffing van de zone verordening hinderwet aan te vragen. Deze verordening is vooral bedoeld om te voorkomen dat bedrijfsvestiging en uit breiding plaatsvinden, waar dit vol gens de bestemmingsplanvoorschrif ten niet of slechts beperkt is toege staan. Ook kunnen door toepassing T an deze verordening bedrijven worden geweerd waarvan de vestiging zich niet verdraagt met toekomstige be stemmingsplannen. De opslag vond plaats op een open terrein zonder enige voorziening zoals een vloeistofdichte vloer of een af dekking op de bodem. Behalve de hin derwetvergunning en de ontheffing zoneverordening hinderwet, diende de heer W. Strumpel ook een bouw- aanvraag in. In afwachting van de be slissing van het gemeentebestuur heeft hij met een agrariër in Hoog land een tijdelijk contract gesloten om daar zijn mest op te slaan. In middels hebben B. en W. de gevraag de bouwvergunning geweigerd. De hèër'Strumpel is hierte^ért 'niet in be roep gegaan. Agrarisch bedrijf De weigering van B. en W. was onder meer gebaseerd op het feit, dat het gebied aan de Eigendomweg in het uitbreidingsplan 'Landelijk Gebied' ligt, waarin het is bestemd voor een agrarisch bedrijf. Hier mag ook uitslui tend ten dienste van een agrarisch bedrijf gebouw worden. Burgemeester en Wethouders zijn van oordeel dat van een agrarisch bedrijf geen sprake is. Wegens strijdigheid met het uitbrei dingsplan hebben zij de vergunning ge weigerd, ook al omdat een wijziging van de bestemming van het gebied in een aangepast plan niet wordt overwogen. Met betrekking tot de lopende hin derwetprocedure merken burgemees ter en wethouders op, dat zowel mon deling als schriftelijk door omwonen den bezwaren zijn ingediend tegen de opslag van mest in een woonomgeving. Gezien de planologische aspecten van de zaak en met het oog op de toekomstige ontwikkeling in het gebied tussen de Eigendomweg en de Klein Eigendaal- weg, stellen B. en W. de raad voor de gevraagde ontheffing zoneverorde ning hinderwet te weigeren. om overlevingskans te hebben en de plantsoenendienst is van mening, dat het beter is ze te rooien en ook voor wat het groen betreft een nieuwe start temaken. Dat zal een aantal onder ons wel aan het Soester hart gaan. maar ook bomen worden oud en moe en dat hebben we maar te aanvaarden. In vier groepen van zes zullen de kinderen, allen uitgerust met een schop en een echte veiligheidshelm van bouwer Bredero, met assistentie van vier tuinlieden, op woensdagmid dag na de officiële opening hun aan- plantwerkzaamheden met jonge (5 tot 7 jaarl moeraseiken beginnen. Een zeer goed irfitiatiéf van 'Gróén en Re creatie'! jq c Boekhan'del'V.n1. Wii geeft alle kinde ren een toepasselijk boek over bomen als aandenkents-rvvi.^ de heer V.d.Kar nog speurt naar zogenaamde werkbla den die, met'als titel "hoe plant ik een boom", voor een stukje educatieve bij drage zorgen. Op de parkeerplaats zullen linden worden geplant; op de pleintjes in het centrum komen twee Magnolia's kobus (tulpenbomen i te staan. In een eerder bericht in onze krant werd ten onrechte vermeld, dat een van deze bomen reeds ter bestem der plekke was aangekomen. Informatie Wie informatie wil over het centrum en de aktiviteiten eromheen kan zich in verbinding stellen met de heer D. Koblens, op werkdagen tussen 09.00 en 22.00 uur. Telefoon 15417. Kleurwedstrijd Eén van de allereerste aktiviteiten, die in Soest merkbaar zullen zijn, is de grote kleurwedstrijd voor de jongsten onder ons. De kleurplaat, natuurlijk het feestende nieuwe Winkelcentrum voorstellend, wordt nog deze week uit gedeeld. We drukken de plaat hier naast af. Dan weet de jeugd waar ze naar moet uitkijken! Er zijn prach tige prijzen te winnen, er is een des kundige jury, waarin N.C.R.V.-Glo- baal's Kirsten Klijnsma en de bekende Soester illustrator Carel Voges zitting zullen nemen. De beste kleurplaten worden tentoongesteld tijdens de vier openingsdagen en de prijzen worden uitgereikt op woensdagmiddag 31 okto ber als er efn<feroot Kinderfeest is in Róhii.'.rlÈi' rië ballonnenwedstrijd, die voor de deur van Hoo'ijer wordt geórga- niseerd. 'Groen en Recreatie' De gemeentelijke afdeling 'Groen en Recreatie' (voorheen de plantsoenen dienst) zet het beste beentje voor als het om het planten van bomen en ander groen gaat. Samen met 24 leerlingen uit de zesde klas van de Savornin Lohmanschool, zal o.l.v. de Directeur de heer M. Flinterman en de heren Klandermans en V.d.Kar van Groen en Recreatie een begin worden ge maakt met een nieuw groen hart in en om het centrum. De bestaande oude bomen, Amerikaanse eiken, gaan er geleidelijk uit. Ze zijn helaas te ziek Rode Kruis Een ieder kent het onvolprezen Neder landse Rode Kruis. Een hardwerkende organisatie, die helpt waar geholpen moet worden. Het rode Kruis in Soest/ Soesterberg heeft de volledige mede werking toegezegd, met een team van 12-14 welfare-dames, voor de donder dagochtend. Zoals reeds eerder be richt, zal het nieuwe centrum dan te bezichtigen zijn voor al diegenen onder ons, die zich wat moeilijker kunnen verplaatsen. Die niet zo maar even naar dat centrum toelopen, maar zich in hun bewegingen beperkt weten door allerlei voorzieningen,-waarmee je je niet bepaald in al te druk vct06||WH® winkelgewoel wilt storten. Het Rode Kruis heeft zich beschikbaar gesteld om de aanmeldingen voor die ochtend te coördineren. Ouderen onder ons, die bijvoorbeeld vervoerd zouden willlen worden, omdat ze moeilijk ter been zijn, maar ook anderen die om welke reden danook wat extra zorgen nodig hebben, kunnen zich melden bij mevrouw N. Borreman, Dr.'s Jacob- straat 19 in Soest. Telefoon 02155- 13201. Liever niet later dan 21.00 uur Mevrouw Borreman is secretaresse van het Rode Kruis Bestuur, afd.Soest/ Soesterberg. (ook zij die vervoer heb ben aan te bieden, kunnen bellen). De donderdagmorgen, 1 november is van 10.00-11.30 uur gereserveerd. In het A.s. zaterdagavond: diner-dansant m.m.v. Skyray-Kombo. Bel Bilthoven: 030-782477. Inbraak Klaarwaterweg Bij een inbraak in een huis aan de Klaarwaterweg heeft de onbekende dader een flinke buit in de wacht ge sleept. Hij verdween met een witgou- den horloge, een dito armband, een an tieke gouden broche, zilveren bestek, een portefeuille met 250 gulden en een portemonnee met 150 gulden en enige Duitse marken. Ook verdween er een aantal betaalcheques. De dader moet het huis zijn binnengekomen via de achterdeur, waarvan hij het slot for ceerde. gaan", zo heette het. Een zeer onge bruikelijke gang van zaken. J. van Garderen (GPV/SGP/RPF) had lang over de zaak-Molenstraat na gedacht, zei hij, maar geen oplossing gevonden. "Ik hoop dat u een beslis sing neemt die alle partijen bevredigt", aldus Van Garderen. van de gebruikelijk procedure af te wijken." Wel voegde Neks Blommers (VVD) daaraan toe dat het slepende conflict niet anderhalf jaar had mogen duren. Zij vond het vervelend dat de pers er zo lang aandacht aan heeft besteed. A. van Brummelen (CDA) merkte op: "Welke beslissing B. en W. ook nemen, ik steun elke beslissing van het Colle ge". Het was de eerste keer dat een willekeurig fractielid zijn partijgeno ten Bolhuis en Verheus (beiden met vakantie) in een commissieverga dering mocht vervangen, "om de stem van het CDA niet verloren te laten het een zaak is voor portefeuillehou der Frans Kingma (PvdA), maar de burgemeester beloofde alle opmerkin gen naar het College van B. en W. over te brengen. Adriaan Pothuizen (D'66) drong aan op een humane houding van het gemeen tebestuur: "U kunt best op een eerder ingenomen standpunt terugkomen en er geen prestigezaak van maken. Bert Krijger, fractievoorzitter van de WD, vindt een juiste afweging op zijn plaats, "omdat het onjuist zou zijn te genover flatbewoners die ook in een ééngezinswoning willen wonen, om op basis van sentimentele gevoelens "Formeel juridisch gezien ligt de be slissing nu bij de woningbouwvereni ging St. Jozef, als het erop aankomt de drie kinderen Van Klooster deze week uit hun woning aan de Molenstraat te zetten. De enige taak van de gemeen te is om in het voorkomende geval hier bij hulp en bijstand te verlenen", aldus avond in de commissie ABZ, ingaande op opmerkingen van Jan Visser (Prog. Soest), die de voorzitter van de ge meenteraad vroeg in te grijpen in het huurconflict. Aanvankelijk wilde de heer Scholten niet over de kwestie spreken omdat TALENPRAKTIKUM AMERSFOORT Inl. 033-729097 EFFEKTIEVE TALENSTUDIE OBS Overheessluit project af In de afgelopen weken hebben de leer lingen van de Openbare Basisschool Overhees aan de Willaertstraat hard gewerkl aan een project over "de Wijk". Dat project wordt a.s. zaterdag 6 oktober afgesloten mei een oriënta tietocht door Overhees, waarvoor hel schoolteam en de ouderraad ook de be woners van de wijk hebben uitgeno digd. Er wordt een wandelroute uitgezet, die de ouders met hun kinderen kunnen lo pen en langs diverse activiteiten en in teressante demonstraties gaat, terwijl er ook verschillende opdrachten kun nen worden uitgevoerd die alle op een of andere manier met de wijk "Over hees" te maken hebben. Daartoe bevat de route een aantal vrije en een aantal verplichte onderdelen. De deelnemers zijn dus vrij om dë"tócht "volgens het boekje" af te leggen of zelf een keuze te maken. De starttijd ligt tussen 11.00 uur en 12.30 uur, al naar gelang de lengte van de voorgenomen wandeling. Tussen 14.00 en 15.30 uur wordt het geheel fees telijk afgesloten in De Borg, waar men wat kan napraten of genieten van het optreden van o.m. een dansgroep, een muziekgezelschap en een clown. De deelnemers, die zich tot 18 september konden opgeven, krijgen op vrijdag 5 oktober een boekje met alle informatie en een routebeschrijving. Een flink aantal instellingen en perso nen uit Soest verleent medewerking aan het gebeuren. Zo zal de brandweer present zijn op het trapveld of de par keerplaats, en zorgen de winkeliers van het nieuwe winkelcentrum in Over hees voor lunchpakketten, terwijl er in de etalages opdrachten zijn. Chris Ui- terwijk staat waarschijnlijk met zijn bijen en zijn honing bij de Hommel, ter wijl het IVN aan de Turfstreek natuur- opdrachten uitgeeft. DAVO-model bo ten verzorgt bij goed weer ook een de monstratie en de Kinderboerderij De Vrije Teugel doet mee met een op dracht over dieren. Herman Joosten. ook bij de Kinderboerderij, heeft een standje over bronsgieten en vertelt al lerlei over de kunstobjecten in de wijk. terwijl Artishock met foto's van de wijk aanwezig is. De Knickerbockers geven een demonstratie honkbal/softbal weg en de politie geeft acte de présence met een diaserie over vandalisme. In De Borg toont de Oud heidkamer platen van vroeger en de Joegoslavische Volksdansgroep is ook in de Borg te zien en te horen. In de grote zaal treedt voor de kinderen de clown Benno op, terwijl enkele leden van P.V.O. met muziekinstrumenten die in verband staan met de straatna men in Overhees II voor wat muzikale omlijsting gaan zorgen. Verder zal Hansje Prinsen in de Borg portretten tekenen. Vanaf 13.00 uur wordt in de Borg een videofilm vertoond, die op de school is gemaakt naar aanleiding van het project. Verder zijn er allerlei werkstukken te zien. die de leerlingen hebben gemaakt, alsmede een "speel- doolhof". Als het erg slecht weer is worden een aantal demonstraties naar De Borg verplaatst. fie Na aanrijding doorge reden Een bewoner van de Van Goyenlaan kwam vorige week tot de ontdekking dat een onbekend gebleven automobi list zijn wagen, die op een parkeer plaats bij zijn woning stond, aan de rechterkant had aangereden, waar door flinke schade ontstond. Hij deed bij de politie aangifte. Automobilist schrikt en ramt boom Een 23-jarige automobilist uit Soester berg, die met vermoedelijk te hoge snelheid over de Soesterbergsestraat reed, schrok ter hoogte van de Van Lijndenlaan in Soestduinen zo van een auto die van rechts de voorrangs kruising naderde, dat hij de macht over het stuur verloor en 70 meter verder tegen een boom aan de ander zijde van de weg botste. De man kwam met zijn hoofd tegen de voorruit, waar bij hij een flinke hoofdwond opliep. Hij werd per ambulance overgebracht naar ziekenhuis De Lichtenberg in Amersfoort. Miele maakt kwaliteitprodukten. Stofzuigers, wasautomaten, drogers, afwasautomaten. Schoemaker geeft service en drie jaar volledige garantie. Van Weedestraat 80 Soest-Tel. 02155-10344 FORMAAT van klelnbeeld dia 10 x 13 ol 10x10 cm. WINKELKRING VAN WEEDESTRAAT (85)

Soester Courant | 1984 | | pagina 3