ïndveel ninder. lshow GROOT KOM NUL. 'Als ik later groot ben. KINDER BOEKEN |T1 Van de Ven Tl Van de Ven enties KINDERBOEKENWEEK EPERKT LEN ETEN f 12.50 eperkt HBS ETEN 120.- 51 f20.- 't Luykje Jeugdbibliotheek viert Kinderboekenweek met diverse activiteiten OKTOBER 1984 ALS IK LATER 10 l/m 20 OKTOBER 1984 ALLE BEKROONDE KINDERBOEKEN KOOP JE BIJ 'Week van het brood' bij 't Zwaantje Rabobanken verrassen spaarders met fraaie kalender en premie Hoofdprijs van grasmachinewedstrijd viel bij fa. Hooijer in Soest pagina! 3 oktober thermocet dingen Kinderboekenweek 10 t/m 20 oktober: Een tijdje later? BEKRONINGEN 1984 Libris. De Complete Boekhandel. Jbris. De Complete Boekhandel. Volgende week Spaarweek Familie Waterreus gaat naar Zweden LICHTDRUKKERIJ RIGON en achteruitrij- lampen. achterruit. Foto: Herman van Dam. Ruitewisser Mistachterlicht met interval en en sproeier op verwarmde WOENSDAG 10 OKTOBER 1984 SOESTER COURANT iukelzones Kaarten- Schijfremmen >r en achter bak in voor, Irommel- t kooi- linker remmen istructie. portier. achter. 0% RENTE. oktober besluit tot aankoop van 'n Renault Le Car aanbod, ofwel financiering met 0% rente op basis enng met 8% rente op basis van 2 of 3 jaar. Dat is nenteel voor autofinanciering is ering op huurkoopbasis, waarbij de wettelijke aan- lef rendement op jaarbasis. WijziKinia-n voorbehouden. I: PASSAAT - HELEX g 9.00-18-00 uur gesloten. •00 uur. •avond. *8 - Soest Tel. 12245 ,r bij kaarslicht en open in 2155-18252 i aanbevolen 3 geopend Soest PAGINA 9 Het thema dat de Kinderboekenweek dit jaar meekreeg, leent zich voor veel uitwerkingen: Als lk later groot ben word ik. Als ik later groot ben ga ik.veranderen. Als lk later groot ben denk ik dat de wereld er.uit zal zien. Het is een thema dat kinderen erg aan spreekt, omdat ze er eindeloos over kunnen fantaseren. Een tijdje later In de Kinderboekenweekuitgave 1984 'Een tijdje later' wordt een aantal van die kinderfantasieën over de toekomst even werkelijkheid. 'Een tijdje later' is geschreven door Paul Biegel en Willem Wilmink. De vele kleurrijke illustraties zijn van de hand van twee jonge illus- tratoren: Ruud Bruijn en Fred de Heij. Over de inhoud: Drie jongens en drie meisjes maken een fietstochtje en overnachten in een jeugdherberg. De jeugdherbergvader verbiedt hun een schuurtje binnen te an. 's Nachts kunnen ze de verlei ding niet weerstaan: de een na de ander gaat het schuurtje binnen en blijkt daarmee heel even een stap te zetten in de wereld van de volwassenen. Jan ziet zijn droom verwezenlijkt: prof voetballer. Annet merkt dat serveer sters wel eens afgesnauwd worden. Hasan zorgt als computerprogram meur voor veel verwarring. Koos wordt als popster belegerd door de meisjes. Jolanda rebelleert tegen haar huis vrouwen-bestaan. En tenslotte brengt Jenny, als rechercheuse, iedereen weer terug naar de werkelijkheid. Maar de jeugdherbergvader Is een klein jongetje geworden! Tijdens de Kinderboekenweek kost de ze uitgave 3,50 bij aankoop van een kinder- of jeugdboek in de boekhandel. Sprookjesachtig kijkdoosje Na het succes van vorig jaar heeft de CPNB ook voor de komende Kinder boekenweek een speciale uitgave voor de kleuters gemaakt: 'Kiep kantel, kiep kantel". Loek Koopmans illustreerde dit vouwboekje, dat uitgevouwen de vorm van een kijkdoosje heeft. Op het boekje/doosje staat het sprookje afgebeeld van de dikke, vette panne- koek, die niet opgegeten wilde worden. Tijdens de Kinderboekenweek kost de ze uitgave 1,50 bij aankoop van een kinder- of jeugdboek in de boekhandel. Uitreiking Grilfels en Penselen H.K.H. Prinses Margriet der Neder landen zal op 10 oktober in De Meer vaart in Amsterdam de Kinderboeken week 1984 openen door het uitreiken van de Gouden en Zilveren Griffels en Penselen aan de bekroonde auteurs en illustratoren. De uitreiking wordt voor af gegaan door een sketch van enkele Amsterdamse schoolkinderen, die op geheel eigen wijze de bekroonden zul len toespreken en -zingen. Musical 'Als ik later groot ben' Op het thema van de Kinderboeken week liet de CPNB, in samenwerking met de KRO-televisie, een musical schrijven en regisseren door Nico Hiltrop, met muziek van Tony Eyk. Aan de musical, die eveneens 'Als ik later groot ben' heet, werken achttien kinderen mee en twee volwassen acteurs: Marnix Kappers en Simone Kleinsma. Het verhaal: Een schoolklas leeft zich uit met zang en dans in toekomstfan tasieën ook de meester en de juf hou den zich niet strak aan het lesrooster. Niet alleen genodigden kunnen genie ten van het vrolijke spektakel: de KRO- televisie zendt "Als ik later groot ben' uit op dinsdag 16 oktober om 19.01 uur. Activiteiten Tijdens de Kinderboekenweek wordt op een groot aantal scholen, vlak voor de herfstvakantie, aandacht besteed aan de Kinderboekenweek. De boekhandel en de bibliotheek staan in de periode van 10 t/m. 20 oktober eveneens volledig in het teken van de Kinderboekenweek. Op veel plaatsen in Nederland vinden evenementen plaats, georganiseerd door de boekhandel, vaak in samen werking met de bibliotheek en de scho len. Karei Eijkman komt naar Soest Van woensdag 10 oktober tot zaterdag 20 oktober is het weer kinderboekenweek. De jeugdbibliotheek Soest viert dit met een drietal activiteiten. Op donderdag 11 oktober komt het Utrechtse Kindertheater "Pup" naar Soesterberg, waar zij een poppenspel zul len spelen waarbij spelers en poppen el kaar afwisselen. Het stuk heet "De sluwe streken van Money.Money is een inktvis die probeert met zijn grijpgrage armen en zijn sluwe streken zichzelf te verrijken. Hij vormt een ware terreur in het anders zo rustige dorp. Gelukkig maar dat Yvon- ne samen met juffrouw Lola hem flink te pakken neemt: eigen schuld, dikke bult! De voorstelling vindt plaats in het Dorps huis te Soesterberg, aanvang 16.00 uur en het is gratis toegankelijk voor iedereen van 4 tot 10 jaar. anderhalf uur, begint om vier uur en is gratis voor iedereen van 8 tot 12 jaar. Er is over de film een stripverhaal gete kend dat ingekleurd en in de goede volg orde opgeplakt kan worden. Kinderen die de film gezien hebben kunnen daar woens dag in de bibliotheek aan werken. Gedurende de kinderboekenweek zal er zowel in de Centrale Bibliotheek aan de Albert Cuyplaan als in de filialen De Borg en Soesterberg een tentoonstelling zijn van de bekroonde boeken. Zorg dat je er snel bij bent. Want alleen tijdens de Kinderboekenweek koop je - bij aankoop van een ander boek - de Kinderboekenweekuitgave "Een tijdje later" C O voor slechts I (Na de Kinderboekenweek 8,95) zolang de voorraad strekt. Een geweldig boek. door Paul Biegel en Willem Wilmink. Geïllustreerd door Ruud Bruijn en Fred de Heij. speciaal voor de kleintjes Een sprookje waar héél wat aan af te zien is. Een vouwboekje dat de vorm van een kijkdoosje aanneemt. Kiep Kantel, Kiep Kantel Nü tijdens de Kinderboekenweek, bij aankoop van een a kinderboek, slechts I Kinderboekenweek f 3,50) zolang de voorraad strekt. GOUDEN GRIFFEL Hazelhoff, Auww! (10 jaar en ouder)f 16,90 Eykman, Liefdesverdriet (vanaf 14 jr, ook leuk voor ouders)f 16,50 ZILVEREN GRIFFEL Janosch, Post voor de Tijger (1e klas) f 12,90 Hofman, Aap en Beer (voor kleuters) f 17,70 Dahl, De GVR (10 jaar, voorlezen 6 jaar) f 22,70 Kuijer, Eend voor eend (11 jaar e.o.)f 19,— Byars, De zwerfkatten (12 jaar e,o.) f 18,65 Willard, Laurier en Leeuwerik (13 jaar e.o.)f 19,95 Sebestyen, Ver van huis (oudere jeugd) f 22,70 Vos Dahmen Buchholz, Van rendierjager tot roofridderf39,90 (een boek om mee op pad te gaan, vanaf klas 6) GOUDEN PENSEEL 'Hofman, Aap en Beer (kleuter ABC)f 17,70 ZILVEREN PENSEEL Weve, Oma waar blijft de taartf 14,90 (zelf lezen, eerste klas) Steig, Dokter De Soto f 18,65 (prentenboek en voorleesboek) Let op, DUBBEL BEKROOND! Ij J v/h "De Stadhouder" UBL^4 van Weedestraat 60 -Tel. 17699 I i Soesterbergsestraat 53-Tel. 12419 JHWinkelcentrum "Hartje Zuid" Karei Eijkman. Inbraak in fotoshop duizenden guldens schade Bij een inbraak in een fotoshop aan de Koninginnelaan heeft de tot dusver on bekende dader niet alleen een grote voorraad filmpjes weggenomen, maar ook alle camera's die zich in de winkel bevonden. Ook verdween de pasfotoca mera, die alleen al een waarde heeft van zo'n tweeduizend gulden. Tevens verdween een cassetterecorder. De schade bedraagt al met al meer dan 10.000 gulden. De inbreker moet het pand zijn binnengedrongen door met een koevoet de voordeur te forceren. Mislukte overval In de nacht van zaterdag op zondag hebben onbekenden geprobeerd een in woner van Soest, die de opbrengst van een in De Borg gehouden avond in de nachtkluis van een bank aan de Tam boerijn in Overhees had gedeponeerd, te overvallen. Toen de man in de auto stapte werd hij klem gereden door een bruine Ford, die over de Di Lasso straat het winkelcentrum naderde. De man vluchtte weg en werd nog enige tijd achtervolgd, maar later verdwe nen de onbekenden uit het zicht. De man had het geld overigens al bij de bank gebracht, dus de overval zou toch weinig hebben opgeleverd. Op maandag 15 oktober komt Gouden Griffelwinnaar Karei Eijkman naar de Centrale Bibliotheek aan de Albert Cuyp laan. Karei ("Verliefd zijn duurt niet eeuwig maar liefdesverdriet gelukkig ook niet") Eykman, die de griffel krijgt voöT zijn boek "Liefdesverdriet," zal voor de 12- tot 14-jarigen te Soest een lezing hou den over zijn boeken, toegespitst op het thema 'verliefdzijn.' De bibliotheek heeft zijn komst voorbereid door het uitvoeren van een projekt rond Eykman in samenwerking met de eerste klassen van de Christelijke Mavo te Soest. Maar ook kinderen van andere scholen - mits tussen de 12 en 14 jaar en geïnteres seerd in de boeken van Karei Eykman - zijn welkom. Aanvang 14.00 uur. Duur: tot 16.00 uur. De kinderboekenweek wordt afgesloten met de speelfilm "Grootmoeder en acht kinderen in de stad." Dat is een hu moristische film over acht kinderen die samen met hun vader en moeder in een kleine tweekamerflat wonen. De kinderen slapen met z'n allen in één slaapkamer. Op een dag wordt de groene vrachtwagen van hun vader gestolen. De kinderen vin den de auto, na een speurtocht door de stad, weer terug. De dief wordt aangehou den. Dan komt plotseling het bericht dat oma uithet bejaardenhuis op bezoek komt. Ze durft de trein niet uit en is bang voor auto's. De kinderen begeleiden haar door de drukke stad. Als na een tijdje oma weer terug moet, probeert ze eerst liftend haar weg te vinden, maar dat lukt niet zo goed. Vader haalt haar met de hele familie in en samen brengen ze haar terug naar het be jaardenhuis. Ondertussen heeft de vracht- wagendief, die weer vrij is, in hun huis in gebroken maar niet om te stelen. De film wordt gedraaid in de bibliotheek De Borg op dinsdag 16 oktober. Hij duurt Het bekende restaurant 't Zwaantje aan de Rademakerstraat in Soester berg besteedde vorige week veel aan dacht aan de week van het brood ("Eén van de 52", zoals de samenwer kende bakkers van het gilde van echte warme bakkers het noemt), die vorige week werd gehouden. In 't Zwaantje gebeurde dat in nauwe samenwerking met bakker Hans Bouwmans, even eens van de Rademakerstraat, maar binnenkort ook volop aanwezig in het nieuwe winkelcentrum in Soest-Zuid. Op een schitterend gedekte tafel, overluifeld en versierd, stonden onge veer 35 broodsoorten uitgestald, com pleet met diverse vormen van beleg, 't Zwaantje voerde deze week een brood buffet met allure, en dat werd door de klanten goed gewaardeerd. De heer Leenaerts van 't Zwaantje was in elk geval zeer ingenomen met de belang stelling. "Een groot succes, evenals vorig jaar." In 1983 werd overigens slechts een "dag van het brood" ge houden. Van de talrijke broodsoorten op de ta fel in 't Zwaantje mocht de "rogge- knar" zich overigens in de meeste be langstelling verheugen. "Dat ging het hardst," aldus de heer Leenaerts, "maar ook het maanzaadbrood blijkt de mensen aan te spreken. Bakker Hans Bouwmans lichtte een en ander toe. "De bakkers laten deze week eens goed zien wat ze zoal in huis hebben, en dat is heel wat meer dan ge woon wit of bruin. Ten opzichte van het buitenland verbruikt de Nederlander in het algemeen heel wat minder brood. In het buienland wordt brood ook bij de warme maaltijden voorge schoteld." Hij toont zich behalve een warme bak ker ook een warm voorstander van de promotie van het brood. "Misschien zijn we in Nederland een beetje over 't paard getild, omdat we makkelijk al lerlei soorten voedsel kunnen kopen. Maar je kunt wel zeggen dat het brood ook in Nederland wordt terug-ontdekt, in allerlei variaties Evenals de mode is ook het brood niet ongevoelig voor bepaalde trends, aldus Hans Bouwmans. "Sommige soorten zitten duidelijk in de lift. Je merkt steeds meer vraag naar bijzondere din gen, zoals bijvoorbeeld het trappisten brood, waarin in plaats van gist donker bier is verwerkt. De belangstelling voor 0 Bakker Hans Boumans kijkt breed lachend toe hoe de gasten bij 't Zwaan tje van het broodbuffet genieten. het volkorenbrood is - mede dankzij het populaire brood-dieet - nog steeds stij gende." Typisch modebrood zijn volgens Bouw mans croissants en stokbrood. "Je moet verder niet vergeten dat er tegen woordig heel wat meer brood-verkoop punten zijn dan vroeger. Je kunt nu ook brood kopen bij de supermarkt en de groenteman, maar uit alles blijkt dat de mensen het echte vakmanschap van de warme bakker steeds meer gaan waarderen." Man probeert met geweld huis aan Torenstraat binnen te dringen De politie werd in het weekeinde ge waarschuwd door bewoners van de To renstraat, dat een onbekende man met veel geweld en kabaal een woning trachtte binnen te dringen. De indrin ger, een inwoner van Bussum, gaf daarbij als motief op dat zijn videohan- del onlangs voor 100.000 gulden aan video-apparatuur was kwijtgeraakt. Hij leefde in de veronderstelling dat de buit aan de Torenstraat moest zijn op geslagen, maar de bewoners wisten van niets. De man vertelde dat hij wel aangifte had gedaan bij de recherche in Bussum, maar dat deze het te druk had om er achteraan te gaan, en dat hij daarom het recht maar in eigen hand had genomen. De politie zet het onderzoek voort. Auto gestolen Van de parkeerplaats van een garage bedrijf aan het Nieuwerhoekplein is in de nacht van vrijdag op zaterdag een rode Renault 4 GTL, bouwjaar 1980, ge stolen. De auto had een waarde van ca. 8000 gulden. 'Magnum slaat toe' In Soesterberg is de politie in de nacht van zaterdag op zondag tussenbeide gekomen bij een massale vechtpartij, waarbij zelfs assistentie moest worden ingeroepen van de korpsen van Amers foort en Zeist. De vechtpartij begon ei genlijk in een café aan de Rademaker straat, waar een 31-jarige Soesterber- ger, die zich vorig jaar bij zijn komst als de "Magnum van Utrecht" had aangekondigd, in een woorden wisseling geraakte met zijn Soes- terbergse evenknie. De schermut selingen werden later voortgezet in zijn woning, waarin een aantal jongelui was binnengedrongen die het interieur enigszins onder handen namen. "Mag num" voelde zich daardoor zodanig be dreigd dat hij een van de knapen met een drietandsmes bewerkte. De arm moest later op 15 plaatsen worden ge hecht. De politie zet het onderzoek nog voort. De Rabobanken organiseren ieder jaar hun grote Spaarweek. Een week waar in, behalve dat er gespaard wordt, veel extra dingen gebeuren. Voor iedere spaarder die in die week naar de bank bomt, ligt er bijvoorbeeld een fraaie gezinskalender klaar. Met twaalf prachtige landschapsfoto's een ge schenk dat door iedereen op hoge prijs wordt gesteld. Voor de jeugd is er een sport- en spel- kalender. Met name de jonge Rabo bank Tienerrekeninghouders kunnen erop rekenen, evenals zij die in de Spaarweek zo'n Tienerrekening openen. Maar er is meer in de Spaarweek. Zo krijgen nieuwe spaarders een pre mie van 7,50 op hun nieuw te openen spaarrekening bijgeschreven. Dat geldt trouwens ook voor bestaande spaarders, die besluiten automatisch te gaan sparen. Al die extra's maken het vaak bijzonder druk bij de Rabo bank. Maar die drukte heeft men er graag voor over. Sparen is en blijft een bezig heid die goed is voor ons allen. Neder land is een spaarzaam land. Wie spaart bij de Rabobank of wie dat wil gaan doen, doet er verstandig aan de week van 15 tot en met 19 oktober daarvoor te gebruiken. Nieuwe Kijk op Sparen In de eerste helft van dit jaar intro duceerde de Rabobank-organisatie door middel van een groots opgezette campagne haar Nieuwe Kijk op Spa ren. De bank was al langere tijd bezig oplossingen te vinden voor het veel te Bijverbod Op de Biltseweg hield de politie vorige week een 22-jarige automobilist uit Soest aan, de opviel door zijn rijge drag. Bij de blaastest kwam aan het licht dat de man teveel gedronken had. Hij kwam er vanaf met een rijverbod. Voor al uw lichtdrukwerk kunt u nu naar Wij werken met moderne apparatuur en gebruiken uitsluitend océ-materialen. Onze naam staat garant voor snelheid en kwaliteit. Mogelijkheid voor halen en brengen, ook op zaterdag. LICHTDRUKKERIJ RIGON voor: LICHTDRUKWERK Bfatafc FOTOKOPIËREN J INBINDEN 1% Acacialaan 12d, Soest-Zuid tel. 18369 - uitsluitend 's morgens PRIJZEN OP AANVRAAG - KORTINGEN MOGELIJK Nog niet zo lang geleden kochten de heer en mevrouw J. C. Waterreus van de Van Lenneplaan in Soest bij de be kende ijzerwaren- en gereedschappen- handel van de firma Hooijer (hoek Soesterbergsestraat/Eikenlaaneen elektrische cirkelmaaier van het merk Stiga. Vóór die tijd verrichtte met name de heer Waterreus het werk aan zijn gazon, zoals veel mensen, met de traditionele gras roller, die altijd met behoorlijk wat inspanning vooruitgeduwd moest worden. "Ik had er dikwijls een natte rug van", aldus de heer Waterreus. Gaf de aankoop van de elektrische machine bij de fa. Hooijer dus al aan leiding tot grote tevredenheid, het muisje kreeg nog een uiterst aantrek kelijk staartje voor de familie Water reus. Door mee te doen aan de slag zinwedstrijd, die de firma Stokvis uit Roosendaal (importeur van de beken de Stiga-machines uit Zweden) in de afgelopen maanden organiseerde, wonnen zij één van de hoofdprijzen: een weekendreis, geheel verzorgd, per vliegtuig naar Zweden, met de door de heer Waterreus verzonnen slag zin: "Stiga, dat is moeiteloos maai- plezier." Vorige week donderdagmiddag vond .de prijsuitreiking plaats. Dat gebeur de met enig ceremonieel voor het pand van de firma Hooijer, in tegen woordigheid van de heer R. de Bruyn, sales-manager van de firma Stokvis. De heer A. Hooijer overhandigde de papieren voor de reis en uiteraard een bloemetje voor mevrouw Water reus, terwijl de heer De Bruyn een boe ket in de Zweedse nationale kleuren - blauw en geel - uitreikte. Foto: Herman van Dam. V.l.n.r. de heren A. Hooijer, R. de Bruijn, J. C. Waterreus en mevrouw Waterreus. omvangrijke pakket spaarvormen, waardoor je vaak door de bomen het bos niet meer zag. In de enkele maan den na de introduktie is reeds geble ken dat de Nieuwe Kijk op Sparen van de bank in de praktijk uitstekend funk- tioneert. De grote verscheidenheid aan spaar vormen stond een goed advies in de weg, reden waarom de basis voor dat advies nu gevormd wordt door vier duidelijke richtingen: U treft bij de Rabobank de Spaar/Vrij-, de Spaar/ Groei-, de Spaar/Plan-, en de Spaar/ Vastrekening aan. Die vormen het een voudige uitgangspunt: een degelijk spaaradvies voor iedereen. Doelsparen Sparen doet iedereen op zijn eigen manier. Dat wil zeggen: iedereen heeft er een eigen bedoeling mee. De mees ten beschouwen het als een appeltje voor de dorst. Gewoon sparen om wat achter de hand te hebben. Je weet per slot nooit welke financiële verrassin gen de toekomst heeft. Maar er wordt ook heel bewust naar een doel toe ge spaard. Men wil een nieuwe auto, een video, misschien een verre vakantie, een eigen zomerhuisje wellicht. Al met al mag het duidelijk zijn dat in dien de bank wat beter geïnformeerd raakt over de gedachten die bij de cliënt spelen, zij tot een beter gefun deerd spaaradvies kan komen. Daar zijn beide partijen alleen maar mee gediend. De ontwikkelde Nieuwe Kijk op Sparen maakt het daarenboven extra een voudig om tot een juiste keuze van de spaarvorm te komen. Rabobanken heb ben hun werkgebied en dat betrerr al tijd het eigen dorp of de eigen stad. Wie spaart bij de Rabobank in zijn woonplaats weet ook dat diezelfde Rabobank, dankzij de spaargelden uit eigen werkgebied projecten kan finan cieren die bijdragen aan de groei en de bloei van diezelfde gemeente. Een Coöperatieve gedachte die al bijna een eeuw ten grondslag ligt aan het denken en doen van de Rabobank-organisatie. Half Nederland De Spaarweek is er zeker niet alleen voor bestaande relaties van de Rabo bank. De Rabobanken kunnen elk jaar rekenen op een toeloop van nieuwe cliënten. Het marktaandeel bedraagt ca. 50% van het totale landelijke spaar dersbestand. Dat betekent dat de helft van alle Nederlandse spaarders, cliënt Is bij de Rabobank. Die helft heeft, een spaarte goed van rond de 55 miljard gulden, dat bij de Rabobank als "toevertrouwde middelen" geboekt staat. Jeugd Het hoeft nauwelijks enig betoog dat ook bij de Rabobank de jeugd hoog ge noteerd staat. De jeugd spaart graag en onder goede leiding vaak van de ouders of verzorgers. De Rabobank heeft daar met een paar goede spaar vormen uitstekend op ingespeeld. Er is zelfs een mogelijkheid om al sparend, zij het op bescheiden wijze, deel te nemen aan het moderne beta lingsverkeer. De Rabobank Tienerrekening is er speciaal voor de jeugd tussen 10 en 18 jaar en is een soort spaar/leer-betalen rekening. Daar komt dan nog bij dat er een aantrekkelijke premie van 5% te verdienen is als de jonge cliënt 15 jaar is geworden. Naast de zgn. Rabobank RTR, is er natuurlijk het overbekende Ideaal Spaarplan De Zilvervloot, een van Overheidswege ingëstelde spaar mogelijkheid met een premie van maar liefst 10%. De Rabobank is, naast alle andere diensten, een spaarbank van de eerste orde. Een jarenlange ervaring maakt het mogelijk tot een zo persoonlijk mogelijk spaaradvies te komen. De Spaarweek, met al die extra's is ongetwijfeld een stevige aansporing om even bij een Rabobank binnen te gaan. Van 15 tot en met 19 oktober 1984 zullen het drukke dagen worden.

Soester Courant | 1984 | | pagina 10