Auto Alblas B.V. ALFA9ftDR TECHNIEK ALS CULTUUR. li* om Cursus 'Kijk op huizen' slaat goed aan Winkelkring Van Weedestraat voert actie voor 'De Lindenhof Hees verliest van F.CHorst: 0-1 Provinciaal 'groen licht' voor atletiekbaan;aanleg kan beginnen Gerrie Mühren en Bobby Haarms op open dag bij VVZ'49 SPORT SPORT THE ART OF THE MACHINE. 't Komt in de bus Soester wordt directeur Samenwerkings verband Midden-Brabant Opluchting bij A. V.Pijnenburg Hees 2 te sterk voor VVZ4 Op initiatief van Nic. van Dam Bridge ONI ONI gaat goed in viertallen competitie WOENSDAG 7 NOVEMBER 1984 SOESTER COURANT PAGINA 17 Wij presenteren u vol trots de nieuwe Alfa 90. Zonder twijfel de meest geavanceerde Alfa Romeo aller tijden. En daarmee meteen al een toonbeeld van hedendaagse cultuur. Eigenzinnig. Energiek. Misschien zelfs bijna arrogant. Zo heeft de Alfa 90 bijvoorbeeld 'een volstrekt unieke beweegbare frontspoiler. Die zorgt samen met de ideale gewichtsverde ling en de beproefde De Dion achteras voor een wegkontakt waarmee geen andere auto in dezelfde prijsklasse zich kan meten. Maar er is meer. Bijvoorbeeld een exklusief instrumentenpaneel met Alfa Control (14 funkties) en een in hoogte en lengte verstelbaar stuur. De Alfa 90 is te bewonderen bij ons in de showroom. Wij nodigen u bij deze uit voor een proefrit. Dan weet u meteen wat wij bedoelen met "De ffechniek als Cultuur". Leverbaar met diverse motoren: 2.0 L, 2.5 L V-6 en 2.4 L Thrbo Diesel 110 pk (81 kW). Prijzen vanaf f 37.990- (inkl. BTW). Leaseprijzen vanaf f 990,- (exkl. BTW)- Van Weedestraat 251 Soest Tel. 12334 Initiatief van Soester makelaar J. Peters De actieve vereniging van winkeliers in Soestdijk, de Winkelkring Van Wee destraat, gaat in de komende periode actie voeren voor een heel speciaal doel: de aanschaf van een nieuwe per- sonenbus voor de bewoners van het ge- zinsvervangend tehuis "De Lindenhof" aan de Van Weedestraat (tussen Nassauplantsoen en Dillenberglaan). Bij deze actie gaat het erom de voor de particulier toch "waardeloze" vreemde valuta, die men nog overheeft van buitenlandse vakanties etc. in te zamelen. De vier banken aan de Van Weedestraat: de Nederlandse Midden- standsbank, (NMB), de Bondsspaar bank, de Algemene Bank Nederland (ABN) en de AMRO-bank, werken aan de actie mee. In de bankkantoren staat vanaf van daag een "display" met een bus, waar in de inwoners van Soest bij hun bezoek aan de Van Weedestraat of als ze toe vallig toch in de buurt zijn hun overge spaarde munten kunnen deponeren. De banken zijn bereid de tegenwaarde van de buitenlandse munten te vergoeden. Op die wijze moet een begin worden ge maakt met de fondsvorming voor de actie ,,'t Komt in de bus." De actie is een gezamenlijk initiatief van de oudercommissie van "De Lindenhof" en de Winkelkring, en duurt tot eind december. Dan hoopt men in elk geval al een fors bedrag bin nen te hebben gekregen. Vanaf begin december wordt de actie uitgebreid met een speciale kruiswoord puzzelactie in drie ronden, waarvoor een prijzenpot met vele duizenden gul dens waarde ter beschikking komt. Na dere berichten hierover worden t.z.t. bekend gemaakt. Tot ongeveer twee jaar geleden be schikte De Lindenhof over„"eigen ver voer" in de vorm van een vobr personen vervoer geschikte VW-bus. Deze bus was een geschenk van de Lion's CLub, die hem in 1972 aan De Lindenhof aan bood. "Eind 1982 begaf de bus het," al dus de heer H. v.d. Vorst, hoofd van De Lindenhof in een toelichting. "Hij was toen ook helemaal óp, en sindsdien zitten we noodgedwongen zonder. We missen hem node De bus werd bij De Lindenhof gebruikt voor "uitstapjes" van allerlei aard, bijvoorbeeld voor het dagelijks ver voer naar en van de sociale werk plaats, waar een aantal van de ver standelijk gehandicapte bewoners werk heeft, maar ook voor bezoeken aan de dokter, het zwembad, het zie kenhuis, en zelfs voor een avondje uit. met een groepje bewoners. "De laatste twee jaar hebben we ons ontzettend moeten behelpen. Een aantal activiteiten met de groep van bewoners konden we gewoon niet uit voeren. In de zwakzinnigenzorg is er van alles geregeld, behalve het ver voer," aldus de heer Van de Vorst. "Een aantal van de bewoners is minder goed ter been, en het gebruik maken van het openbaar vervoer le vert dikwijls onoverkomelijke hinder nissen op. Individueel kan dat wel, maar als we met een groepje op stap gaan lukt dat niet. In plaats daarvan hebben we de afgelopen jaren vaak onze toevlucht moeten zoeken tot taxi's, en dat gaat behoorlijk in de pa pieren lopen, al konden we soms ook wel een beroep doen op de auto's van particulieren." Een nieuwe bus voor De Lindenhof zou zeker de vervulling van een hartewens zijn, aldus de heer V.d. Vorst. "We zijn al lang bezig met pogingen om een nieuwe bus te krijgen, desnoods een tweedehands, maar tot dusver is dat niet gelukt. De oudercommissie, verte genwoordigd door mevrouw Molenaar, en de Winkelkring, in de persoon van voorzitter J. S. Nota, hebben nu de handen ineen geslagen, en dat stellen we natuurlijk op hoge prijs. De winkeliers van de Van Weedestraat en omgeving kennen de bewoners van de Lindenhof. "Ze zien ze haast iedere dag, en er is een heel goede verstand houding, aldus de heer V.d. Vorst. Met de aanschaf van een nieuwe bus is waarschijnlijk zo'n 30.000 gulden ge moeid. Aan een dergelijk bedrag komt De Lindenhof zelf nooit toe. evenmin als de bewoners die het in het alge meen met een geringe uitkering moeten stellen. "De meesten hebben maandelijk een bedrag van netto 225 gulden in handen, en daarvan moeten "We hebben ontzettend veel positieve reacties gekregen. Vrijwel zonder uit zondering vonden de deelnemers de cursus leerzaam, erg informatief en heel nuttig. Dat bleek vooral tijdens de laatste avond, waar we hebben terug geblikt aan de hand van evaluatie formulieren." Met deze woorden maakt de Soester makelaar in onroerende goederen J. Peters duidelijk in welke mate de cursus "Kijk op huizen", die enige tijd geleden op zijn initiatief in het leven werd geroepen, is aangeslagen. "De bedoeling was dat we deelnemers in drie opeenvolgende wekelijkse bij eenkomsten zoveel mogelijk duidelijke, objectieve informatie zouden aan bieden, en we mogen vaststellen dat we in dat streven heel redelijk geslaagd zijn. De deelnemers hebben in het al gemeen enthousiast gereageerd. Dat bleek bij voorbeeld uit de staande ovatie, aan het eind van de laatste avond, nadat één van de cursisten een spontane speech had gehouden. Het tekent ook de uitstekende sfeer, die er heeft geheerst", aldus de heer Peters. Niet alleen voor de deelnemers, ook voor de heer Peters zelf en de andere docenten, architect R. C. H. Dooije- weerd en bouwkundig ingenieur M. H. Janssen Steenberg, die eveneens zeer belangrijke bijdrage aan het goede verloop van de cursus leverden, is de cursus een opmerkelijke ervaring ge weest. De heer Peters: "Ondanks het feit dat je ervan uitgaat dat de gemid delde leek heus wel wat weet van huizen, blijkt er toch heel veel kennis niet aanwezig te zijn. Dat hebben we in de cursus aanzienlijk kunnen bijspij keren. Rap tempo In drie avonden werden de cursisten geconfronteerd met heel veel informa tie, de in rap tempo werd gebracht Niet alleen mondeling overigens; er werd ook gebruik gemaakt van films. Eén van.de cursisten die vorige week het certificaat van de cursus uit han den van de heer Peters in ontvangst mochten nemen, de heer H. Eijsker uit Soest, beaamt de woorden van de makelaar. Zijn belangstelling voor de makelaardij - ofschoon hij zelf horloge maker is - dreef hem ertoe zich in te schrijven voor de cursus, al is het verschijnsel huizen hem niet helemaal vreemd, omdat zijn vader "in de bouw" zat en omdat hij de administratie ver zorgt voor een aantal huizen in Heem stede. "Het leek me interessant. Ik heb er inderdaad heel wat van opgesto ken, vooral in bouwtechnisch opzicht. Ik kijk intussen ook met andere ogen naar mn eigen huis Leerzaam Hij onderstreept de woorden van de heer Peters, dat de cursus zeer in formatief is geweest. "Heel leerzaam Hees kreeg afgelopen zaterdat Horst op bezoek. Voor beide teams was dit een be langrijke wedstrijd; voor Hees één van de laatste kansen om nog enigszins aanslui ting te vinden, voor Horst om meer af stand te nemen van de onderste plaatsen. Hees begon goed en was het eerste kwar tier de betere ploeg. De aanvallen liepen goed. Hees liet de bal het werk doen. In de 20ste minuut werd Piet Schalkwijk goed aangespeeld in de diepte, maar de Horst- doelman wist met een goede actie de bal onschadelijk te maken. Hees probeerde in die fase door te druk ken, maar had pech bij schoten uit de tweede lijn en trof weer éénmaal het hout werk. Horst werkte hard en met kracht voetbal wist men tegen het einde van de eerste helft enkele kleine kansjes te creeren, maar dit leverde niets op. Na de pauze startte Hees met de jeugd- De heer Peters (l.) overhandigt de heer Eijsker het certificaat van de cursus 'Kijk op huizen'. Foto: Herman van Dam. waren ook de lessen op het gebied van onderhoud en de isolering van woningen, en wat daar zoal bij komt kijken." Wel zou hij graag nog iets uitgebreider informatie hebben gehad ove de makelaardij als zodanig. De heer Peters van zijn kant legt er de nadruk op dat de cursus niet in enkele avonden kan bieden waar de officiële makelaarsopleiding twee jaar over doet. "We hebben uit die vracht van informatie natuurlijk een selectie moe ten maken." Ook de heer Eijsker bevestigt de ami cale sfeer waarin de cursus plaatsvond en complimenteert de docenten voor de wijze waarop zij hun kennis over het voetlicht hebben weten te brengen. De 27 deelnemers aan de cursus kijken met grote tevredenheid terug op de avonden. Van hen was het merendeel afkomstig uit Soest. Opmerkelijk is ook dat zich voor de cursus nogal wat mensen uit de "bankwereld" heb ben aangemeld, aldus de heer Peters. "Die hebben beroepshalve natuurlijk veel met huizenkoop en -verkoop te maken, en zagen hierin een goede gelegenheid om hun specifieke kennis aan te vullen met inzicht in andere aspecten." Inspirerend Zelf heeft hij het als heel inspirerend ondergaan om, buiten het gewone makelaarswerk van alledag, alle in formatie weer eens op een rijtje te zetten. "Dat is leuk, en ook voor jezelf heel nuttig. Medio januari start de volgende cursus "Kijk op huizen". Daarin zijn nog twee plaatsen vrij. In de loop van maart verwacht de heer Peters te kunnen starten met de derde cursus, waarvoor zich intussen ook al een aantal deel nemers hebben gemeld. De heer Pe ters is zeker van plan do?r te gaan met dit initiatief, waarvoor hem van verschillende zijden alle lof is toege zwaaid. "In september of oktober star ten we dan opnieuw, waarschijnlijk dan vier keer per jaar. De reacties zijn veel te positief om te stoppen. Wie belangstelling heeft kan zich wen den tot Makelaardij Peters, Birkstraat 87, tel. 16251. Ongeval met bromfiets Een 20-jarige inwoonster van Soest, die vrijdagavond met haar bromfiets over de Burg. Grothestraat reed, kwam daarbij in aanraking met een ver hoging van het wegdek. Zij stapte af, maar gaf naast de bromfiets staande per ongeluk gas, waardoor zij tegen een muurtje werd aangedrukt. Met klachten over pijn in de rug werd zij per ambulance naar Zonnegloren vervoerd. ook kleding, uitgaan, een drankje hier 's avonds in het huis, de verjaardagspot, de telefoon en al die andere kleine uit gaven betaald worden. Als de bus er straks komt wordt van de bewoners ook een bijdrage in de exploitatie ge vraagd, waarschijnlijk in de orde van zo'n 25 a 30 cent per kilometer. Dat is nog een redelijk bedrag, als je het ver gelijkt met het geld dat we dikwijls aan taxi's kwijt zijn. Het is echter belang rijk dat onze bewoners zoveel mogelijk functioneren in de maatschappij, al zijn ze op sommige momenten wel af hankelijk van de begeleiding. Een be perkt aantal van de bewoners van De Lindenhof heeft maandelijks een wat groter bedrag ter beschikking, omdat zij in de sociale werkplaats werken." In De Lindenhof verblijven 24 bewo ners 17 vrouwen en 7 mannenbege leid door 10 pedagogische medewer kers en 7 leden van de huishoudelijke staf. Vanaf vandaag staan bij de vier ban ken aan de Van Weedestraat de geld- bussen klaar. Wie altijd gedacht heeft wat hij of zij toch met al die overge bleven buitenlandse munten moest doen, weet daarvoor nu de juiste be stemming. 't Komt in de bus! Ja toch? KOMT IN DE BUS De heer J. L. Roos uit Soest, wonende aan de Noorderweg 10, is vorige week be noemd tot directeur van het Samenwer kingsverband Midden-Brabant. In dit sa menwerkingsverband werken 15 midden- Brabantse gemeenten - o.a. Tilburg - met een gezamenlijk inwonertal van ca. 300.000 - samen. De benoeming gaat in op 15 februari 1985. Momenteel vervult de heer Roos de func tie van hoofd van de afdeling Interge meentelijke Zaken van het gewest Gooi en Vechtstreek, tevens eerste loco-bur gemeester. ZATERDAGVOETBAL speler Walter Daselaar voor Wout Kruters. Het eerste kwartier was weer voor Hees: met goede aanvallen over de vleugels werd het Horst moeilijk ge maakt. Na deze periode trok Horst het spel naar zich toe en nadat Bert Hop net over had gekopt was het Jan Donkergoed die in de 22ste minuut Horst op 1-0 zette. Horst probeerde door te gaan maar trof herhaaldelijk de goed keepende Hees- doelman Gerard de Groot op zijn weg. De laatste tien minuten waren volkomen voor Hees, maar het had geen geluk bij een kopbal van Joop v.d. Veer en schoten van Van Leyenhorst. Voor Hees wordt het nu wel erg moeilijk, want het staat on der op de ranglijst. Na het gelijke spel tegen Baarn 2 van vorige week volgde nu een ruime 3-0 over winning op het elftal van WZ. Alhoewel WZ onderaan de ranglijst staat mocht er van onderschatting geen sprake zijn en coach Jan van Vliet had zijn mannen dan ook duidelijke instructies meegegeven. Het elftal van Hees leek de instructies ter harte te hebben genomen, want de wed strijd was nog geen 3 minuten oud of er stond al een 2-0 stand op het scorebord. Uit de eerste de beste aanval van Hees scoorde eerst Rob Mooy en nadat WZ had afgetrapt kwam de bal opnieuw bij de Hees-voorwaartsen terecht en nu was het Jaap de Wilde die de bal hoog in het net deponeerde. Alles wees erop dat er een monsterscore op het bord zou komen, maar daarin kwam men bedrogen uit. Deels door knap herstel van WZ. dat on danks de zeer snelle achterstand bleef voetballen en deels doordat Hees het alle maal wat te gemakkelijk ging opvatten. Het duurde tot de 35e minuut alvorens Jaap de Wilde de score tot 3-0 kon op voeren, na een inderdaad prima Hees- aanval. Na de rust was er aan de wedstrijd niet veel plezier meer te beleven. Hees consoli deerde de voorsprong en WZ bleek niet bij machte daar iets tegenover te stellen. Er deden zich nog wel een aantal doelrijpe kansen voor toen Ben de Wilde zich met de aanval bemoeide, maar verandering in de stand bracht dit toch niet teweeg. Hees maakte zo de tijd vol en was na het laatste fluitsignaal tevreden met de 2 punten. Zaterdag a.s. volgt opnieuw een thuiswed strijd om 12.00 uur tegen Hoevelaken, ken. Gerric Mühren. Op woensdag 14 november, aanvang 13.30 uur, zal Warming-Up, importeur van het bekende sportmerk Nike, i.s.m. Nic. van Dam een voetbalde monstratie c.q.-instruktie verzorgen bij voetbalvereniging V.V.Z.'49 aan de Eemweg te Soest. Het voetbalclinic-team van Nike be staat uit de volgende professionele voet baldeskundigen: Gerrie Mühren (voet baller van o.a. Ajax-Sevilla-Volen- damBobby Haarms trainer van o.a. Ajax en Volendam), Gert Kruys (spe ler van F.C. Utrecht) en Jaap Bloem (keeper Telstar). Het clinic programma ziet er als volgt uit: 13.30 uur: Voetbalinstruktiefilm met trainingsvormen en baltechniek; 14.00 uur: indeling van drie groepen van elk twaalf voetballers. Praktijk training op het veld. Oefenen wat op film getoond is. Per half uur wordt van trainer gewisseld, zodat iedereen voor elk onderdeel apart getraind wordt door Gerrie Mühren, Bobby Haarms en Gert Kruys. Vier keepers trainen op het veld onder leiding van Bobby Haarms. keeper Jaap Bloem 15.30 uur: Diskussie, prijsuitreiking, overhandigen voetbaldiploma's en be kendmaking van de meest technische voetballer van V.V.Z.'49. Iedereen is welkom Naast de 40 geselecteerde voetballers is iedereen als toeschouwer welkom op deze voor Soest unieke en onvergete lijke voetbalmiddag, waarin veel te zien en te leren valt. Wel wordt ie dereen verzocht uiterlijk 13.30 uur aan wezig te zijn in de kantine van V.V.Z., dit i.v.m. de aanvangstijd van de in- struktiefilm. Uniek voor Soest Voor het zojuist geformeerde clinic- team van Nike zijn al zoveel aanvragen binnen dat zij de eerste komende vijf jaar niet zonder werk zitten. Dat dit team al a.s. woensdag in Soest een de monstratie geeft is een gevolg van het slagvaardig optreden van Nic. van Dam (Nike-dealer voor Soest en Baarn) en de uitstekende kontakten tussen beide firma's en V.V.Z.'49. De commissie Ruimtelijke Ordening van Provinciale Staten is vorige week, na langdurig overleg, akkoord gegaan met de lokatie voor de atletiekbaan van de A.V.Pijnenburg. Van de negen commissieleden verklaarden zich ten slotte vijf voor en vier tegen het voor stel van Gedeputeerde Staten, waarin de afgifte van een verklaring van geen bezwaar werd geformuleerd. Het scheelde echter maar weinig of de beslissing was in het nadeel van de at letiekvereniging uitgevallen. In de commissie werden de nodige kritische opmerkingen gemaakt aan het adres van de gemeente Soest, omdat deze in 1978 (bij de vaststelling van het Streek plan) niet had gereageerd op het feit dat de Wieksloterweg daarin als grens was aangewezen, ofschoon de ge meente het stuk grond aan de andere kant van de weg van de bestemming "sport" had voorzien. Bij de stemmng bleken dat VVD en CDA voor het voor stel waren, en PvdA en D'66 tegen, zo dat het met 5 tegen 4 was aangenomen. Van de zijde van de SAAS (Stichting Aanleg Atletiekbaan Soest) reageërde men na afloop uiterst opgelucht over de uitslag. Voorzitter B. van Os en se cretaris Nelleke Boissevain woonden de commissievergadering bij en con stateerden dat het 'kantje boord' was geweest of de beslissing goed zou uit vallen. Lovende woorden hadden zij voor het gemeentebestuur van Soest en de verschillende Soester statenle den, die ertoe hadden bijgedragen dat de goedkeuring voor de aanleg van de baan toch gekomen is. Volgens SAAS-bestuursleden zal nu op korte termijn begonnen kunnen wor den met de werkzaamheden aan de baan. Eerst wordt de omheining aan gelegd, waarbij struikgewas verwij derd zal worden. Vervolgens zal de firma Hendrikse uit Soest het grond werk verrichten, waarna de atletiek vereniging het clubgebouw en de nis- senhut zal gaan opbouwen. Afhankelijk van de weersomstandigheden rekent men erop dat de baan met ingang van het nieuwe seizoen mei volgend jaar gebruiksgereed zal zijn, ofschoon de toplaag dan nog niet zal zijn aange bracht. Aan de onzekerheid over het doorgaan van de baan is nu een einde gekomen. De atletiekvereniging kan zich binnen afzienbare tijd verheugen in het bezit van een geschikte baan. waarmee het "behelpen" op de velden van de voet balvereniging S.O.Soest tot het ver leden gaat behoren. b De tweede serie bekerwedstrijden is begonnen. Door ziekte en afwezigheid zijn uit de A-lijn de fam. Klaassen en de heer v.d. Burch verdwenen, uit de B-lijn de fam. Sprink. Verdere ver schuivingen zijn door promotie en de gradatie tot stand gekomen. De resul taten van de eerste ronde zijn als volgt, (met de volgorde van de nieuwe indeling) Lijn A No. 1. HH. Hielckert-Verkade 47.91 10/11 2. Fam. den Hollander 52.50 3 3. Fam. Landstra 45.42 12 4. HH. Rijkhoek-Veldhuis 56.66 1 5. Mw. Zeeman-Hr.Broekhof 6. Fam. Blom 50.41 4/5 7. Mw. Schoof-Hr.Zwiers 48.75 8/9 8. Ds. v. Welzen-Zwiers 49.17 7 9. Fam. v.d. Wielen 50.41 4/5 10. HH. Coren-Schaap 11. Mw. Wissing 54.08 2 12. HH. Sickenga-v. Walen 47.91 10/11 13. HH. Riemens-Visser 48.75 8/9 14. Ds. Kloet-Oosterbaan 50.00 6 Lijn B 1. Fam. Klaassen 2. Hr. v.d. Burch 3. Ds. Fransen-Post 62.92 1 4.HH. Haarlemmer-Keet baas 57.08 3 5. Ds. Pronk-Simons 57.50 2 6. Ds.v.d. Burch-Shoor 51.67 8 7. Ds. Ten Herkei-Wolf 54.58 6 8. Fam. Luyben 54.08 7 9. HH.v. Dijlk-Landmeter 40.42 11/12 10. Mw. De Boer-Hr. Simons 55.83 5 11. Ds. Oothout-Stoon 40.42 11/12 12. Mw.v.d. Kant-Hr. Zwiers56.25 4 13. Ds.Akronheim-v. Walen 41.67 10 19. Ds. Bentum-Seegers 45.42 9 LijnC 1. Fam. Sprink 2. Mw. Steevert-Hr. Koppel40.25 10 3. Fam. de Wilde 51.39 4 4. Mw. v. Erp-Hr. Lodder 52.78 2/3 5. Mw.Riemens-Hr.Evenblij 56.94 1 6. Fam. Jurg 45.14 7 7. Hr. Butzelaar 47.92 6 8. Mw. Nieuwenhuis 9. Mw. Sonneville-Hr. Mel- lema 44.44 8/9 10. HH. Pronk-v.d.Feerlader 52.78 2/3 11. Ds. Beuken-Grob 44.44 8/9 12. Fam. Hagen 48.61 5 BRIDGE ONI, de oudste bridgeclub van Soest, doet het tot dusver het best in de dis trictsviertallencompetitie. Van de zeven viertallen wonnen er in de vierde ronde weliswaar maar drie, maar ONI 2 gaat trots en bijzonder fraai op kop in de hoofdklasse A; na een 3-17 zege op het Hilversumse Hoogerheide 1 staat ONI 2 op 68 punten; het Bussumse BBV i volgt hier als tweede met 47 punten. ONI, dat in de andere hoofdklasse- groep Bspeelt verloor met 20-0 van Groen Wit 1 (ook Hilversum) en staat helaas onderaan. ONI 3 verloor met 15-5 van Club van Twaalf 2 en staat nu derde in de eerste klasse B. ONI 4 dat liefst met min 4 te gen 20 won van Almere 3 staat weer fraai aan de leiding in de tweede klasse A (70 puntenONI 6 staat op kop der de klasse B, ondanks verlies tegen BC'80 2, ONI 5 neemt in de derde klasse H een fraaie tweede plaats in na winst op Almere 4 en ONI 7 staat op een voor laatste plaats in IIIJ. Eemland en Soest hebben geen viertal len die momenteel bovenaan staan, maar de posities van Eemland 1 en Soest 1, beide als tweede op de rang lijst, zijn toch nog heel kansrijk. Eem land 1 won met 3-17 van Naarden l en staat met slechts één punt achterstand in II D op de tweede plaats. Soest l deed het nog veel mooier: Naarden 3 werd met de maximaal mogelijke score van min 5 tegen 20 geklopt. Soest staat ook tweede (een tweede klasse C), maar de achterstand in wel 19 pun ten! In de derde klasse staan de drie overige viertallen van Eemland alle op een middenplaats en Soest 2 helaas op de laatste. Maar dat kan heel gemak kelijk weer veranderen. S

Soester Courant | 1984 | | pagina 17