r 19 GOUD APPELTJE Wie zijn die grote jongens dan wel dat zij alleen de bodemprijs bepalen? Ik maak mijn eigen prijzen wel! 80ttJPNtje 4 Unieke bruidsmanifestatie in Amersfoort en Bussum Het 60 Karnaval (Nt&JEK- D0UWE EGBERTS ROODMERK KOFFIE mm BECKMANSTRAAT491, SOEST. TEU0264 WOENSDAG 16 JANUAR11985 SOESTER COURANT PAGINA 11 91 i Huisartsenpraktijk in 'De Houten Schuur' Wielerruilbeurs bij 'Tempo' RIEDEL 250 GRAM MUNPRUS PAN 400 GRAM MUNPRUS PMCON500 ML MUNPRUS MUNPRUS door en door schoon In Amersfoort op 1 en 2 februari in 'de Drietand' (Neptunusplein) en in Bussum op 12 februari in "t Spant' (Abraham Kuyperlaan) vindt een grote bruidsmanifestatie plaats die zijn weerga niet kent. Ruim 30 deelne mers die allen met één van de vele facetten rond het huwelijk te maken hebben, zullen de bezoekers geheel vrij blijvend informeren over hun produk- ten of diensten. Van bruidsmode tot verzekeringen, van bloemsierkunst tot fotografie, van trouwringen tot trouw- auto's, over alles wat voor de trouwdag en de beginfase van het huwelijk zo be langrijk is, wordt men volledig op de hoogte gesteld. Daarbij hebben de gastvrouwen en de standhouders voor Iedere bezoeker een leuke attentie. Hoogtepunt van elk beursbezoek zal de uitgebreide, flonkerende bruidsshow zijn, waarin professionele mannequins de laatste kollektie showen uit alle toonaangevende modecentra. Een kol lektie die zondermeer representatief genoemd mag worden voor de totale hedendaagse bruidsmode, waarin ook de bruidegom, bruidsmoeder en bruidskinderen ruim aan bod komen. Dat bijvoorbeeld de bruidsmoeder of het zusje van de bruid niet in een alle daags mantelpakje aan het feest hoeft deel te nemen, zal op bijzonder smaak volle wijze worden getoond. Wolken van tule en schitterend geborduurd kant worden afgewisseld met meer strakke lijnen, terwijl ook moderne kombinaties zoals broekpakken e.d. in het programma zijn opgenomen. De zeer kompleet te noemen kollektie omvat naast een klein aantal exklusieve couture japonnen tot 2000,- een zeer groot assortiment betaalbare japonnen, waarin vooral de prijsklasse van 400,- tot 1000,- ruim vertegen woordigd is. Voor en na de show is er volop gelegen heid om in de aparte informatiezaal onder het genot van een kopje koffie, een hapje en een drankje de verschil lende stands te bezoeken. Al met al een unieke kans voor aan staande bruidsparen en hun familie om zich, vooral tijdens de ochtendbeurs, op hun gemak over die 'belangrijkste dag in je leven' te laten voorlichten. De ochtendshow is van 10.00 -15.00 uur, toegang io,- en de avondshow van 18.30 - 22.30, toegang 15,-. Reserverin gen voor de beurs in Amersfoort: tel. 033-630765, 033-15006, na 18.00 uur tel. 08385-20538, voor de beurs in Bussum tel. 035-15055, 02159-16165, 035-45623. Zie ook de advertentie in dit blad. Deelnemers Amersfoort: Amersfoort- se Courant, Amersfoort: Amro bank, Amersfoort: Banketbakkerij Roethoff, Amersfoort; bloemsierkunst Floor en v. d. Bunt, Amersfoort: Drukkerij Grammé, Amersfoort: Felicitas B.V., Leiderdorp: Foto en Video Wiegers, Amersfoort: Mariberlla Bruids- en A- vondmode, Amersfoort: Mériott Coiffu res, Amersfoort: Modehuis Parello, Amersfoort: Partyservice Veenendaal, Amersfoort: Reisburo Bastinck, Amersfoort: Restaurant Dierenpark, Amersfoort: Tabasco, Maarsbergen en Tap Trouwrijden, Amersfoort. Deelnemers Bussum: Amro Bank, Huizen; Barneveld Zaken, Bussum; Beerendshoeve, Huizen; Ben Hooymans Bloemsierkunst, Hilver sum: Y. Burden Kapsalon, Huizen; Bussemse Taxicentrale, Bussum; Drukkerij Slootbeek, Hilversum; ELVIC Videoreportages, Huizen: Feli citas b.v. Harderwijk: Fotstudio Vonk, Bussum; Lady Giftshop Pretty Nail Studio, Bussum; Olsthoorn Banketbak ker, Bussum; Rutgers Juweliers, Hil versum; Sposa Bella Bruidsmode, Hil versum; Wagon Lits, Hilversum en Westland Kaas, Huizen. Inbraak Klaarwaterweg Op klaarlichte dag werd vorige week ingebroken in de woning van de familie V. d. V. aan de Klaarwaterweg. Door het forceren van het keukenraam aan de achterkant van het huis kon de dief binnenkomen. Hij verdween met een aantal girobetaalkaarten en een onbe kend bedrag aan buitenlands geld. Twee modellen uit de kollektie 1985, beide naar Italiaans ontwerp. Het model links is uitgevoerd in tule. het model rechts is organza, met de hand 'opgewerkt' met pailletten en parels. In de raadsvergadering van volgende week donderdag staat op de agenda het voorstel van het College om het gebouwtje "De Houten Schuur" ach ter de Weegbreestraat te verkopen. De Soester huisarts P. H. Walter wil het semi-permanente gebouw - waarin tot vorig jaar activiteiten van de wijkbewoners werden gehouden en dat ook al eens als mogelijk onderko men van de vereniging Artishock is genoemd - aankopen om er zijn prak tijk in onder te brengen. Met de verkoop is een bedrag van 15.000 gulden gemoeid. Door beëindiging van het gebruik is "de noodzaak van het in eigendom behouden van het geböuw naar onze mening niet meer aanwe zig", aldus het College. In de commissie Ruimtelijke Ordening uitte Ries van Logtenstein (CDA) vorige week nog zijn twijfels over de voorgenomen verkoop. Hij vreest dat er, na verkoop van het gebouw, met de grond eromheen - zo'n 100 vier kante meter - niets meer gedaan kan worden. Ook dit jaar organiseert De Soester- karnavalsvereniging "De Narre Knol len" weer haar 60+ Karnaval. Een gezellig feest dat steeds meer door de oudere Knollendammers bezocht en gewaardeerd wordt. Er is weer een prima programma samengesteld, zodat niemand zich hoeft te vervelen. Voor gezellige mu ziek wordt gezorgd en enkele top-ar- tietsen zijn gearrangeerd. Tevens zul len enkele winnaars van de Play-back- wedstrijd van het Kinderkar- naval een optreden verzorgen. Hier door kan het best gebeuren dat ouderen naar hun eigen kleinkinderen kijken. Vanzelfsprekend wordt op deze mid dag de inwendige mens niet vergeten en zal "het natje en droogje" weer goed verzorgd zijn. Zo zal o.a. Slagerij Van Asch weer met enkele mensen aanwezig zijn voor een kop soep en de hartige hap, die er evenals voorgaande jaren best in zul len gaan. Voor het vervoer, van de bezoekers zullen er twee bussen worden ingezet om iedereen tijdig te kunnen halen en weer naar huis te brengen. Deze middag zal plaatsvinden op maandag 18 februari a.s. in de Knollen- burcht aan de Industrieweg. Nadere bijzonderheden over het 60 Karnaval kunt u lezen op de publika- ties die binnenkort in de diverse be jaardenhuizen worden opgehangen of in de Knollenkrant van 6 februari a.s. Dronken automobilist aangehouden Op de Molenweg hield de politie in het weekeinde de 32-jarige C. v. d. B. uit Soest aan, die onder invloed van drank zijn auto bestuurde. De man legde de blaastetst af en onderging tevens de bloedproef. Hij kreeg een rijverbod en een proces-verbaal. De Soester wielervereniging 'Tempo' organiseert a.s. zaterdag 19 januari een grote ruilbeurs voor fietsen, onderdelen en kleding (nu ook van schaatsen!in het clubhuis aan de Industrieweg 6. De beurs gaat om 13.00 uur open en duurt tot ca. 17.00 uur. De beurs is uitsluitend bestemd voor particulieren. Vooral voor wielrenners en toerrijders is deze beurs van groot belang. Wie iets te koop heeft aan te bieden of iets te ruilen heeft vindt hier een uitstekende gelegenheid. Koffie en koek zijn aanwezig. MAX. 3 FtACOHS k PERKIAHT! MAX 3 KOFFERS PERKIAHT! Z. MAX 3 PAKKER vPERKIAHT1/ MAX 3 PAKKER vPERKIAHTly MAX 3 PAKKER PERKIAHT1/ SliPffi «Aai VACUUM VnNDAm Heb ik geen spektakel beloofd voor 1985? Geen gewone koop kracht, maar Super-koopkracht? Gaat u er dan 's even goed voor zitten. Ik - en met mij vele collega's van de Club - ben van mening dat mijn klanten de scherpste prijzen verdie nen die wij kunnen bedingen. Vaak lukt dat, kijk maar naar de wekelijk se Super-Krakers en thema's. Scherpere prijzen vind je niet. Maar af en toe willen we ook wel 's iets extra's. Stunten, omdat onze klanten daar ook recht op hebben. Helaas zijn tot nu toe pogingen in die richting steeds in de kiem gesmoord. De grote jongens, de fa brikanten van de grote merken, zeg gen glashard nee. We hebben ons maar aan de door hen gedicteerde bodemprijzen te houden. En daar hebben we toevallig nou 's schoon genoeg van. Wij willen de prijzen van onze weekaanbiedingen zelf kunnen be palen. Eerlijke prijzen, daar gaat het om, daarvoor staan we op de bres. De vlag van verzet gaat dan ook nu in top. Weg met die bodemprijzen. En wel nu! Te beginnen deze week ga ik met 5 bekende merken door de bodem prijs heen. De prijs-slag is begon nen. De grote winnaar bent u. Deze aanbiedingen zijn geldig van woensdag 16 t/m zaterdag 19 januari 1985.

Soester Courant | 1985 | | pagina 11