Nog 10 dagen PLATEN OPRUIMING bij SCHOEMAKER ALLE LP'S 50% KORTING 'Het vertellen zat ons allebei al op de kweekschool in het bloed' s d'Oude Enghel PSP stelt College vragen over buitenlandse militairen in Soest Winter voorspellers zijn weer 'in' SPLINTER EEMLAND B.V. WOENSDAG 23 JANUAR11985 SOESTER COURANT PAGINA 7 Schrijversechtpaar Niek en Willy Bakker uit Soest: Wraakactie in tehuisgeweld, vernieling en diefstal TECTYLEREN aviaI DE KORTE DUINEN O verhees III wordt 'ingevuld' aan hand van woonwensen-onderzoek Weerpraatje Al 51 JAAR official dealer BAARN-SOEST UNIEKE KANS VOOR AANSTAANDE BRUIDSPAREN oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo O O O 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 Foto: Goos van der Wilt. 'We schrijven allebei, maar op een to taal andere manier. Mijn boek heeft me bloed, zweet en tranen gekost, maar mijn man schrijft snel en direct, en heeft de compositie al min of meer in zijn hoofd zitten, terwijl ik eerst heel wat voorstudie moet doen voordat er wat op papier komt.' Aldus de vrouwelijke helft van het schrijvers-echtpaar Bakker uit Soest, dat sinds augustus 1983 in Soest woont, in een fraai huis aan de Bartolottilaan mevrouw Willy Bakker-Huizinga, auteur van het bij de Vuurbaak in Gro ningen verschenen 'Baboesjka blijft in Ivanovka'. De manlijk helft, Niek Bak ker, heeft inmiddels twee verschenen boeken op zijn naam staan, al begon hij later met schrijven dan zijn echtgeno te. Zijn werken: 'Terug naar Fairoglen' en 'Terreur rond Fairoglen', beide ver schenen bij uitgeverij Wever in Frane- ker. Mogen hun boeken en de manier waarop ze tot stand komen dan al dras tisch verschillen, ze hebben in elk ge val gemeen dat hun beider belangstel ling uitgaat naar vreemde oorden. De boeken van Niek Bakker spelen zich af in Ierland, al is het een Nederlands gezin van christenen in Rusland, waar het boek van zijn vrouw gaat over een gezin van christenen in Risland, waar de geloofsvervolging van grote invloed is op de levens van de mensen. Het echtpaar Bakker is afkomstig uit het onderwijs. Niek Bakker is docent Engels aan de Gereformeerde Sfcholen- gemeenschap in Amersfoort, en Willy Bakker heeft eveneens jarenlang voor de klas gestaan, o.m. als biologie-lera- res. Ze hebben elkaar trouwens op de kweekschool leren kennen, 'en toen al zat het vertellen ons allebei in het bloed, ook voor de kas'. Dat is er, zij het jaren later, dan ook helemaal uitgekomen. Kerstverhaal De schrijverscarrière van Willy Bakker begon nadat zij in de kerk - de Geformeerde Kerk Vrijgemaakt, die in hun leven een belangrijke rol .speelt - eens een zelf verzonnen kerst verhaal vertelde over een jongetje in Rusland. Later verscheen dat verhaal in gedrukte vorm in het Nederlands Dagblad. Gestimuleerd door de grote belangstelling zette zij zich aan het schrijven van een roman over het lot van de christenen in Rusland, die onder de genoemde titel verscheen in 1980. 'Misschien komt er binnenkort een herdruk,' aldus Willy Bakker. Het succes van het eerste verhaal leidde tot meer verhalen, die in het Nederlands; Dagblad werden opgenomen. Naarma te zij zich meer verdiepte in de situatie - van de christenen achter het IJzeren Gordijn groeide ook de behoefte aan documentatie en zij zocht kontakt met de stichting Friedensstimme, die zich bezighoudt met steun aan de vervolgde christenen in Rusland. 'Ik ben er zelf nooit geweest al denken veel mensen van wel.' Regelmatig levert Willy Bakker artikelen voor het Nederlands Dagblad en voor twee landelijke jeugdbladen. 'Rechte Sporen' en het 'Calvinistisch Jongelingsblad', over uiteenlopende onderwerpen, zoals drugs en vrijetijds besteding. In de laatste twee vooral zaken die de jeugd bezighouden, en dat kan ze ook, als moeder van vijf kinderen in de leeftijd van drie tot vijf tien jaar. Kreunen Niek Bakker begon veel later met schrijven. 'Hij begon al te kreunen als- ie een brief moest schrijven,' weet zijn echtgenote lachend te melden. Hijzelf daarover: 'Dat eerste boek is juist ont staan in een enorm drukke tijd. Ik ben gewoon begonnen en beschouwde het min of meer als een 'uitstapje'. Ik zit er niet op te zwoegen of te ploeteren, al wordt er in mijn boeken ook veel infor matie verwerkt. Je blijft tenslotte een schoolmeester...' Het eerste boek van zijn hand gaat over een gezin dat van Nederland naar Noord-Ierland trekt, (een land dat hij ooit als zeeman leerde kennenen daar belandt in de periode voordat de onlus ten tussen katholieken en protestanten 'Ach, het gaat veel meer over twee culturen die botsen dan over godsdien stige tegenstellingen,' aldus Niek Bakker). In het tweede boek wordt de lezer geconfronteerd met de burgerstrijd. Het boek wordt wel om schreven als een detective, of als thriller. Niek Bakker heeft het manucript voor een derde deel, dat de trilogie moet volmaken, inmiddels bij zijn uitgever ingeleverd. Dat derde boek schetst vooral de historische ach tergronden, maar ook nog altijd in de vorm van een roman. Schrik Het gezin Bakker vestigde zich in 1983 in Soest, voornamelijk vanwege de ge zondheid van vader Niek Bakker, die lijdt aan astmatische bronchitis. Daar voor woonden de Bakkers in Driehuis en was hij leraar aan een school in Bloemendaal. 'We zijn eigenlijk nog maar net over de schrik van de verhuizing heen,' aldus Willy Bakker. 'We hadden het daar goed en zouden er nog jaren kunnen blijven zitten. Als je dan weggaat laat je heel veel achter. Maar we zijn een beetje verwend, we woonden daar ook heel erg mooi...' Dat de Bakkers voor Soest kozen had ook te maken met het feit dat oude vrienden hier al woonden en het dorp warm hebben aanbevolen. Verder speelde bij de verhuizing ook mee dat het echtpaar - ook in verband met de schrijf-arbeid - wel iets meer behoefte aan rust heeft gekregen. In Driehuis werd een zeer actief leven geleid, zowel op kerkelijk, maatschappelijk als politiek terrein. Destijds was Niek Bakker zelfs lijstaanvoerder van het GPV. 'Je werd er beetje geleefd', verzuchten ze. 'We hadden bijna altijd open huis. We namen ook veel tijd voor de mensen.' Deur Het schrijven gaat vader Bakker iets gemakkelijker af dan moeder Bakker, zo blijkt. 'Hij kan de deur van zijn stu deerkamer achter zich dichttrekken, zodat hij in een eigen wereld is, maar voor mij is het tien keer zo moeilijk om me terug te trekken. De kinderen wor den groter en vragen ook veel aan dacht, en als ik schrijf heb ik echt stilte nodig om mij heen.zegt Willy Bakker. Ze lezen eikaars werk wel. 'O ja, en dan sparen we elkaar niet. Het is soms wel eens moeilijk om rechtuit te zeg gen dat je iets slecht vindt, maar dat kunnen we van elkaar wel hebben.' Gevraagd naar de 'boodschap' die in hun werk al dan niet verborgen is, merkt Niek Bakker op: 'De romanfigu ren leven duidelijk-uit hun geloof. Ze laten zien hoe goed ze als christenen met elkaar omgaan.' Willy Bakker: 'In mijn boek gaat het om een gezin dat in de gevangenis terechtkomst. Later worden ze uitgewezen, maar het is dui delijk dat dat geen oplossing is. De si tuatie voor de christenen in Rusland blijft hetzelfde.' Huilen In dat verband constateert ze dat de jeugd van tegenwoordig wel veel te horen krijgt over de Tweede Wereld oorlog, maar zo weinig over wat er nu in de wereld gebeurt. 'Als de mensen huilen over toen. mogen ze ook huilen over nu. De boodschap in het verhaal is eigenlijk dat mensen met kleine dingen toch heel veel voor elkaar kunnen bete kenen, ook hier vanuit het westen naar de mensen in Rusland, al is het bijvoor beeld maar door het sturen van een kaart.' Door hun werk, zowel in het beroep als in de vrije tijd, komen Niek en Willy Bakker veel in kontakt met jeugd. 'De problemen van de jongeren zijn heel goed herkenbaar, al is de jeugd van nu l BAREETCAFE 5 8 Middelwijkstraat 2 5 3764 CG Soest Q Tel. 02155-13331 DAGMENU voor ƒ11,50 Donderdag 24 januari Biefstuk tartaar met champignons Sperziebonen Gek. of geb. aardappelen Vrijdag 25 januari Haché Puree Appelmoes met perzik Sinaasappeltje Maandag 28 januari Tomatensoep Haaskarbonade Doperwten Gek. of geb. aardappelen Dinsdag 29 januari Grote gehaktbal Andijvie Gek. of geb. aardappelen Vruchtenyoghurt Woensdag 30 januari Champignonsoep Schnitzel Sla Gek. of geb. aardappelen wel veel onzekerder dan vroeger,' vindt Willy Bakker. Haar man vult aan: 'Je wist vroeger beter wat je wel en niet mocht. Tegenwoordig is alles in discussie, of al verdwenen. Ik denk dan vooral aan allerlei normen en waar den.' Willy tenslotte: 'Toch denk ik vaak: wat is er toch nog een fijne jeugd.' Als alles volgens plan verloopt ver schijnen dit jaar het derde deel van de Fairoglen-trilogie van Niek Bakker en een verhalenbundel van Willy Bakker- Huizinga. En dat zal waarschijnlijk niet het laatste zijn dat het lezerspu bliek van dit Soesters schrijversecht paar zal horen. Vijf jongelui in de leeftijd van 18 tot 11 jaar zijn door de Soester politie aange houden op verdenking van het plegen van diefstal, vernieling en openlijke geweldpleging. Ze hebben bekend. Tegen hen is proces-verbaal opge maakt. Op 5 januari kwam een jongeman, be woner van een tehuis aan de Vrede- hoffstraat in Soest, aan het politie bureau met het verzoek om een leider te mogen bellen. Dit in verband met het feit dat vijf jongelui hadden huisge houden in het tehuis. Ze hadden deuren en kozijnen vernield en de inboedel van een kamer, waarvan de bewoner afwe zig was, voor een deel vernield. De volgende dag meldde zich de 18-ja- rige J. M., bewoner van het tehuis, bij de politie om aangifte te doen van mis handeling. Hij had tijdens het opstootje van de vorige dag enkele klappen opge lopen. Dezelfde dag kwam ook de 17-ja- rige R. O. aan het bureau. Hij was de bewoner van de kamer waarin de ver nielingen waren geplaagd en waaruit een krat bier. eeri pen en een bedrag van 350 gulden was ontvreemd. De grootste schade als gevolg van de ver nieling ontstond aan geluidsappara tuur. O. deed aangifte van vernieling en diefstal. Naar aanleiding van het onderzoek hield de politie één bewoner van het tehuis, de 18-jarige H. van R., aan als mede de 19-jarige M. G. en de 20-jarige P. van A., beiden uit Soest, en de 18- jarige R. B. uit Eemnes en de 21-jarige R. in 't G. uit Hilversum. Zij gaven toe min of meer in een gezamenlijke actie de openlijke geweldpleging, vernieling en diefstal te hebben gepleegd. Ze ver klaarden hiertoe gekomen te zijn uit wraak voor het feit, dat tehuisbewo ners telefoontjes niet doorgaven die voor hen, als oud-bewoners, bestemd waren. Nadat de politie proces-verbaal had op gemaakt tegen elk van de vijf verdachten, werden ze in vrijheid ge steld. Een goede antlroest-behandeling moet U laten verrichten door: TECTYL ML-SPECIAAL STATION Birkstraat 108 - Soest Tel.: 02155-17224 Bel voor inlichtingen of kom eens langs. Soester gewond bij vechtpartij De 41-jarige A. D. uit Soest meldde zich vorige week bij de politie met een aan gifte wegens mishandeling. Hij ver telde dat hij in Hilversum een pak slaag had gehad van drie onbekende mannen, die ook zijn auto hadden be schadigd. De man werd aangeraden bij de politie in Hilversum aangifte te doen en werd door een arts op het po litiebureau aan zijn verwondingen be handeld, o.m. een bloedende lip. De afdeling Soest/Soesterberg van de PSP heeft zich vorige week met een brief tot het College van B. en W. gericht, waarin de positie van buiten landse militairen aan de orde wordt ge steld, met name voor wat betreft hun registratie als inwoner van de gemeen te. De PSP schrijft: 'Een artikel in De Volkskrant van 5 januari j.1. over de consequenties van de niet-inschrijvingsplicht van buiten landse militairen van een NATO- lidstaat heeft onze bijzondere aandacht getrokken. Het betreft hier de niet-in schrijvingsplicht in het bevolkingsre gister van een gemeente. Aangezien in onze gemeente nogal wat buitenlandse militairen wonen zijn wij zeer geïnte resseerd in uw antwoord op onder staande vragen. 1. Staan volgens het woningregister van de afdeling huisvesting in uw ge meente huizen genoteerd als 'leeg staand'? 2. Indien het antwoord op vraag 1 be vestigend is, heeft u dan getracht ach- ter de nationaliteit van de in die huizen wonende gezinnen te komen? 3. Om hoeveel van deze 'leegstaande' huizen gaat, of ging het? 4. Ontvangen de niet geregistreerde be woners desondanks een aanslag voor de gemeentelijke reinigingsrechten en milieuheffing? 5. Indien u de in Soest en Soesterberg gevestigde buitenlandse militairen geen anslag voor bovenbedoelde belas tingen oplegt vanwege het feit, dat zij formeel niet als ingezetene van de ge meente staan vermeld, bent u dan van plan om op andere wijze achter naam en adressen te komen teneinde hen een aanslag op te leggen? 6. Ondervindt u enige tegenwerking van militaire instanties bij het infor meren naar naam en adressen van bui tenlandse militairen? 7. Acht u het, nu gebleken is dat buiten landse militairen o.a. geen hondenbe lasting verschuldigd zijn, niet raadza mer deze laatst genoemde belasting en naar de mening van PSP volkomen wil lekeurig geheven belasting, af te schaf fen?' De resultaten van het onderzoek woon wensen en woonbehoeften dat de ge meente in de zomermaanden van 1984 heeft gehouden onder een één- en twee persoonshuishoudens tussen de 30 en 55 jaar met een bruto inkomen van meer dan 3000 gulden per maand, zullen ge bruikt worden bij de invulling van het bouwprogramma voor O verhees III. De reden van dat onderzoek was dat voor deze huishoudens onvoldoende aantrekkelijke mogelijkheden binnen de huursector bestaan. Dit komt omdat bij het toewijzingsbeleid wordt gelet op- de relatie inkomen/huurder en de rela tie gezinssamenstelling/grootte van de woning. In het kader van het woning bouwprogramma 1984-1987 is voor dit onderzoek aandacht gevraagd. Uit het onderzoek bleek dat met name onder de hogere inkomensgroepen van de één- en tweepersoonshuishoudens een grote belangstelling bestaat voor de 3-kamereens gezinswoning en dat een grote meerderheid van de geênque- teerden voor deze woningen wel 500,- of meer per maand voor over heeft. Naast dit woningtype hadden de één persoonshuishoudens verder nog een voorkeur voor de 3-kamer begane- grondwoning. Doel van het onderzoek was na te gaan of er behoefte zou bestaan aan relatief duurdere 3-kamerwoningen. Uit het on derzoek is gebleken dat 69 van de 93 ge- enqueteerden daar wel belangstelling voor hebben. Er is dus een markt voor de kleinere, duurdere 3-kamereenge- zinswoning, met name onder de twee persoonshuishoudens. Onder de één persoonshuishoudens voor de begane- grondwoningen in de gestapelde bouw. al hoewel men daar minder huur voor over heeft. De driekamerflat is voor de huisvesting van de alleenstaanden en tweepersoonshuishoudens (met name onder de hogere inkomensgroepen) niet de oplossing. Aan het onderzoek hebben in eerste in stantie de ingeschreven huishoudens meegedaan. Het ging daarbij om een groep van 124 kandidaten. Aan hen is een enquêteformulier toegezonden. Daarnaast is d.m.v. publikaties in de plaatselijke pers ook aan niet-inge- schrevenen een oproep gedaan aan de enquête mee te doen. Van de 124 ver zonden enquêteformulieren zijn er 90 terug ontvangen. Samen met de 13 for mulieren van niet-ingeschrevenen le verde dit 103 te verwerken formulieren op. Van deze 103 voldeden er twee op het punt van de huishoudens grootte niet meer aan de voorwaarden, zodat deze bij de verwerking niet zijn meege nomen. Daarnaast waren 8 formulie ren onvolledig ingevuld, waardoor ook deze niet zijn verwerkt. Van de reste rende 93 verwerkte formulieren waren 50 ingevuld door een éénpersoonshuis houden en 43 door een tweepersoons huishouden. De resultaten van het onderzoek liggen ter inzage in het gemeentelijk INFOr- matiecentrum, Steenhoffstraat 9a. In de lange strenge winter van 1963 hadden wij Kapper Flink te Hengelo die stelde die koudegolf precies te heb ben voorspeld. Flink werd in vele in terviews zo ongeveer als de man van het jaar afgetekend. Flink ging door met zijn voorspellingen en totaal "af" nadat hij een mooie Pasen in 1964 had voorspeld en het toen bitter koud was met sneeuwbuien. Exit kapper Flink. Zo komt er in bijna elke lange koude winter wel een "vogel" te voorschijn die een ieder even doet sidderen. Zo deze januaridagen magnetiseur Kees de Haar te Alpen. Wij als weer kundigen hadden nooit van de man ge hoord. Hij is ook geen weerkundige maar doet aan séances, waarin hij naar zijn zeggen gedurende een half uur contacten heeft met geesten als Abdullah en Mercurius. Nu is er een klein deel van de bevolking die geloof hecht aan deze séances. Het gevolg is wel geweest dat het KNMI en de an dere weerkundigen een regen van tele foontjes over zich heen kregen nadat De Haar via KRO's Echo had voor speld dat deze maand 40 graden vorst zou gaan opleveren. Daar doet men de bevolking wel even van bibberen. Maar De Haar haalt daarmee al dadelijk zijn ongeloof waardigheid naar voren, want nim mer is in ons land meer dan 27 graden vorst (januari 1942) gemeten en vlak boven de sneeuw tot 30 graden vorst. Alle weerkundigen van beroep hebben de laatste week dan ook niet anders ge daan dan alle door dit bericht ongerust geworden personen gerust te stellen. Ook voorspelde De Haar dat er door de kou in ons land voedseltekorten zouden komen. Zo erg dat het op de bon zou komen zoals in de koude oorlogsjaren. De ene weerkundige noemde het al "luchtfietsen", de anderen een vorm van "sneeuwkolder", ongevaarlijk werd er bij gezegd, als de dooi invalt gaat het wel weer over. Wat wel zeer is, dat is de zeer koude winterse aanzet van januari, waar bij de vraag blijft: hoe lang duurt zo'n koudegolf? Elke weerkundige van pro fessie kijkt wel uit daarover een voor spelling te doen. Wij hebben voorbeel den zoals in 1942, 1947 en 1963 dat zo'n winterse aanval niet alleen de hele ja nuari voortduurde maar ook februari en de dooi eerst begin maart ging in vallen. Met het oog op onze hoge brand stofrekeningen (gemiddeld zo is al be rekend voor elk gezin 5,- per dag meer) is dit laatste niet te hopen. BEUKENLAAN 80 Ëe-uSST - SOEST - TEL. 02155-12643 EEMNESSERWEG16-22 - BAARN TEL. 02154-15555 Steenhoffstraat 53 - Soest Tel. 02155-21433 Wilt u zich écht laten informeren over alle facetten rond het huwelijk kom dan naar de grootse bruidsmanifestatie in Amersfoort (1 en 2 februari in De Drietand) of Bussum (12 februari in 't Spant). Unieke bruidsshows en vele deelnemers met uitgebreide informatiestands. Reserveer tijdig, voor Amersfoort 033-63 07 65 of 1 50 06 en na 18.00 uur 08385-2 0538 of Bussum 035-1 50 55, 02159-1 61 65 of 035-456 23. Onder invloed gereden Op de Dalweg hield de politie in het weekeinde de 27-jarige T. de B. uit Soest aan, omdat hij door zijn rijgedrag op viel. Hij onderging blaas- en bloed proef en kreeg een rijverbod en een proces-verbaal. Op de Van Weedestraat gebeurde het zelfde met de 22-jarige C. S. uit Barne- veld. Ook hij kreeg een rijverbod en een proces-verbaal. Inbraak Pieter de Hoogh- laan De familie R. van de Pieter de Hoogh- laan ontdekte vorige week dat een in breker het huis had bezocht tijdens hun afwezigheid. Hij kwam de woning bin nen door het forceren van de achter deur. Voor zover kon worden nagegaan heeft hij echter niets weggenomen. MAKE IT BIG - Wham 16.90 DIAMOND LIFE Sade 16.90 PURPLE RAIN Prince16.90 ARENA - Duran Duran 16.90 AGENT PROVOCATEUR Foreigner 16.90 1939-1984 - Frans Halséma 16.90 SOLID - Ashford Simpson 16.90 NOWTHIS ISMUSIC Diversen 24.50 EMOTIONS - Vera Lynn 18.90 BERDINERIE - Berdien Stenberg 18.90 scliociiisikci SOEST: WINKELKRING VAN WEEDESTRAAT - TEL.02155-10344 alarmschijf ook op 12 inch single no. 1 trofee DE NEDERLANDSE TOP 40 IS SAMENGESTELD DOOR DE STICHTING NEDERLANDSE TOP 40 UIT GEGEVENS VAN HANDEL EN INDUSTRlt deze Ivorige Titel - Artlst - (Producer) - Componist weekjweek Label bestelnummer - Distributiemij weken EASY LOVER - philip bailey/phil collins \f$h\ (phil collins) bailey/collins/east - cbs 4915 - cbs \l/\>\ I SHOULD HAVE KNOWN BETTER - jim diamond 8 (pip Williams) j. diamond/g. lyle - a&m 9796 - cbs I WOULD DIE 4 U, prince and the revolution I I 5 (prince and the revolution) idem - wb 929 121 7 - wea [gfaj DO THEY KNOW IT'S X-MAS?, bandaid*|T| Hg"! 6 (midge ure)/geldof - merc. 880 502 7 - phonogram \l/h I ONE NIGHT IN BANGKOK - murray head 4 (andersson/rice/ulvaeus) idem - chess pb 68240 - rca LAST CHRISTMAS/everything she wants - wham! 6 (george michael idem - epic 4973 - cbs LIKE A VIRGIN - madonna |jT| 9 (rodgers) steinberg/kelly - sire 929 210 7 - wea i^PN SOLID - ashford simpson 4 (nickolas ashfod/valerie simpson) - cap. 20 0424 7 emi bov. THE POWER OF LOVE - fr. goes to hollywood 8 (horn) johnson/ó'toole/gill/nash - island 107 007 - ariola GIMME ALL YOUR LOVIN - z z top 5 (bill ham) gibbons/hill/beard - wb 92 9693 7 - wea I WANT TO KNOW WHAT LOVE IS, foreigner VW] 7 (alex sadkin/mick jones) jones - atl. 789 596 7 - wea WE ALL STAND TOGETHER - paul mccarlney and 4 the Irog chorus (martin) mccartney 20 0454 7 - emi bov. SHOUT - tears for fears 3 (chris hughes) orzabal/stanley - merc. 880 294 7 - phon. THE WILD BOYS - duran duran 12 (rodgers/duran duran) duran duran - 20 0381 7 - emi bov. SEXCRIME (nineteen eighty four) - IJj| 11 eurythmics (stewart).'lennox - virg. 106 974 - virg./ar. WE ARE THE YOUNG - dan hartman [JTI 4 (hartman/lovine) e.a - mca records 259 263 7 - wea DO WHAT YOU DO - jermaine jackson 2 (jackson) dino/ditomaso - arista 107 052 - ariola WHEN THE RAIN BEGINSTO FALL - Jermaine jackson/pia zadora (white) - 106 839 - ariola l'M SO EXCITED - pointer sisters (perry) a j. pointer/lawrence - planet 3857 - rca IK VERSCHEURDE JE FOTO - koos alberts (p. de wijn/b. van de post) idem - cnr 145 086 - cnr deze Ivorigel Titel - Artist - (Producer) - Componist weekjweek Label bestelnummer - Diötributiemij 14 10 0 17 ffi 27 RODE ROZEN - jantje koopmans en zijn band (f. rootveld) t. en LOVERBOY-billy ocean (keith diamond)/ocean/lange v. eersel - 213 - ivory tower jive 145 140 - cnr I 35 THE TOUCH - kim wilde 2 (ricki wilde/marty wilde) idem - mca 259 189 7 - wea BRINKMAN minister brinkman, vader abraham F71 1 (p.a.l. kartner) idem - dureco 49 73 - dureco I - EVERYTHING MUST CHANGE - paul young 4 (laurie latham) young/kewley - cbs 4972 - cbs JUNGLE LOVE - the time 2 (morris day/the starr) day/johnson - wb 929 144 7 - wea i TOO LATE FOR GOODBYES - julian lennon 9 (phil ramone) julian lennon - charisma 106 895 - virg./ariola SEA OF LOVE - the honeydrippers nugetre/brill brothers) khoury baptise - 799 701 7 - wea SUSSUDIO - phil collins [~m (phil collins) phil collins - wea 259 181 7 - wea HANG ON TO YOUR LOVE - sade (robin millar) adu/matthewman - epic 4942 - cbs RESPECT YOURSELF - the kane gang (wingfield/kane gang) ingram/rice - lond. 882 016 7 - phon. RATTLESNAKES - lloyd cole/the commotions (hardiman) clark/cole- - pol. 881 458 7 - polydor THE RIDDLE - nik kershaw (peter collins) nik kershaw - mca 2592267 - wea DON'T DRIVE DRUNK - stevie wonder (stevie wonder) idem - motown 64356 - rca SAY YEAH - the limit F^T] (oattes/v. schaik)/v. gibbs - portrait 4808 - cbs !il5'l GISTEREN HEEFT ZIJ ME VERLATEN - koos F^Tj alberts (v.d. post) sijbrands/schaap - cnr 142 121 - cnr IMj, MIJN OPOE heeft 'n zadel op d'r rug - andré |(sTj van duin (b. schouten) v. duin - cnr 142 145 - cnr -\^>| ROCK 'N' ROLL - status quo (status quo/eden) rossi/frost - vertigo 880 525 7 - phonogr. PREACHING - roberto jacketti the scooters F~T] (mulder/groothuizen) corver/v.d. ho11 - 221 036 - cnr BETTER BE GOOD TO ME - tina turner (hine) knight/chinn/chapman - capitol 20 0455 7 - emi bov. „j.

Soester Courant | 1985 | | pagina 7