Het Bestuur van de Narre Knollen De Dans- garde van Prins Jan de Tweede Kaartverkoop PAGINA 11 De voorverkoop van entreekaarten voor de verschillende evenementen op 15, 16, 17, 18 en 19 februari gaat via de hieronder ge noemde adressen. Leden Voor leden van de Narre Knollen blijft het voorverkoopadres, zoals het al sedert men senheugenis is, bij Fam. Th. van Steen, Hartweg 36. De entree voor de vrijdag, za terdag en zondag bedraagt voor hen 10,-. Niet-leden Voor de karnavalsvierders niet-leden, en dit aantal stijgt gelukkig nog ieder jaar, zijn de verkoopadressen Soestdijk: fam. Beijer, Beukenlaan 7. Soest-Midden: Binnen en Buiten verlichting, F.C. Kuyperstraat 26. Soest-Zuid: Slijterij van der Linden, Soester- bergse straat 49. Overhees: Tabaksspeciaalzaak De Beer, Soesterveen: Tabaksspeciaalzaak Van de Fliert, Smitshof. De entreeprijs bedraagt als voorgaande ja- Ren, (prijscompensatie kennen de Narre Knollen niet en inflatie evenmin) 10 gulden voor vrijdagavond 15 gulden voor zaterdag en zondagavond en 7,50 voor het jeugd- karnaval op maandagavond. Kinderkarnaval Entreekaarten voor het kinderkarnaval zijn via de scholen verkrijgbaar. Er wordt op de meeste scholen bekend gemaakt waar en wanneer er kaarten verkocht worden. Moch ten er desondanks kinderen zijn die niet via de scholen een kaart kunnen kopen dan kun nen zij vanaf 6 februari terecht op de vier verkoopadressen. De entreeprijs bedraagt voor de zondagmiddag 3,50 gulden. Bejaardenkarnaval De kaarten voor het 60+ karnaval worden door enkele leden van de Raad van Elf op de bejaardencentra en clubs verkocht. Wan neer en hoe laat wordt op de verschillende punten bekendgemaakt. Mochten er men sen zijn die op. deze verkoopdagen niet in staat zijn een kaart te kopen dan kunnen zij ook terecht op de vijf genoemde adressen en anders uiteraard aan de zaal, maandag middag vanaf 13.00 uur. Start kaartverkoop De voorverkoop voor alle evenementen be gint op woensdag 6 februari. Wilt u zich verzekeren van een entreekaart haalt u deze dan in de voorverkoop. Verkoop aan de zaal is vaak slechts in beperkte mate moge lijk, of in het geheel niet. WOENSDAG 6 FEBRUAR11985 KNOLLENKRANT Gert van de Broek, penningmeester Jan Beyer, lid Wim Schut, lid Hans van Breukelen, president Henk Steusel, sekretaris De charmante dansgarde, die Prins Jan de Tweede en zijn Raad van Elf bij elk optreden" voorafgaat wordt gevormd door: Renata van de Velde - Esther van Buuren - Annemiek de Ruygt - Brenda Manten - Marie Claire Steusel - Mascha van Hoorn - Cinderella van Fulpen. Annemiek de Ruygt Brenda Manten Marie Claire Steusel Renata van de Velde Mascha van Hoorn Cinderella van Vulpen W Esther van Buuren

Soester Courant | 1985 | | pagina 11