Prins Jan de Tweede en z'n raads 'Knollen' J WOENSDAG 6 FEBRUAR11985 KNOLLENKRANT PAGINA 3 Harry van der Zouwen: Las - Knol Door z'n dagelijks werk geknipt voor het bakken en braden van het profielijzer voor de Prinsenwagen. Vanuit z'n misschien wel té grote erva ring in staat om met een elektrode een karnavalswagen te doen platbranden. Een lange staat van dienst (7 jaar) bij de Raad van Elf en aldus betrouwbare rechterhand van Prins Jan II. ToonBeyer: Voetbal Knol Voor het tweede jaar raadslid bij de Narre Knollen. Heeft naast het karnaval nog een grote passiehet voetbal. Gewaardeerd jeugdbestuurslid bij S.O. Soest en voor wat de Narre Knollen betreft overal inzetbaar waar werk voorhanden is. Rob Verhoeve: Bar - Knol Zorgt al sinds drie jaar voor het brood nodige "vocht" in de Knollenburcht. Re gelt hiertoe een groot korps "uitdelers aan de bar. Heeft hiernaast het niet te onder schatten ambt van raadslid en is boven dien een erge trouwe bouw-medewerker voor de Prinsen wagen. Toon Butzelaar Poort - Knol Als men de poorten doorgaat naar de Knol lenburcht moet er echt een reden zijn wil men deze brave borst niet daar aantref fen. Een tacticus die in het verleden be wezen heeft een trouwe en degelijke "por tier" te zijn. Jan van Ede: Wagen - Knol Heeft na een jaar van proeven en probe ren dit seizoen de leiding op zich genomen bij het totstandkomen van de Prinsenwagen. Voor de wagen - knol één prettige bij komstigheid: hij leert ook nog eens wat anders als alleen zetten of opmeten. Z'n handen moeten wapperen in dienst van de presentatie. Tijdens de optocht. Hans Majoor: Prop Knol De enige nieuweling binnen de Raad van Elf- In het dagelijks leven makelaar en ".binnen de Narre Knollen de man die zorg Eraagt voor de propaganda i public rela tions - Een onmisbaar medewerker bij de bouw van de prinsenwagenhij komt als de anderen met bouwen gestopt zijn en biedt hen vervolgens een snack aan waar na hij spontaan aanbiedt de deur op slot te doen als een ieder naar huis gaat. Sjaak de Vries: Stroom - Knol Voor het tweede jaar raadslid onder Prins Jan de Tweede. Heeft inmiddels geen uur vrije tijd meer omdat hij sekretaris van de Raad van Elf is. moet zorgen voor de mu ziek en als grootste klus de stroominstalla- tie in de Knollenburcht heeft. Een gewaardeerde kracht voor de Narre Knollen. Gerrit van Delden: Bejaarden - Knol De ervaring die deze "Knol" in de afge lopen twee jaar heeft opgedaan, maken hem tot een onmisbare organisator voor het Kinderkarnaval maar vooral het Be- jaardenkarnaval. Een sportief type mens dat onlangs echter werd verrast door 'n hobbelt je tijdens één van z'n lange afstands lopen. Zal noodgedwongen het karnaval door moeten op een slof en een gips-klomp. Peter Meijer: Toneel - Knol Tweedejaars raadslid, die in het dagelijks leven hout. sprokkelt in het donkere bos rond Soest. Heeft vorig jaar geleerd hoe een karnavalswagen te maken en is der halve eerste uitvoerder voor de wagen - knol. Heeft een aangeboren talent om te acteren in sketches en stukjes die een Raad van Elf door het jaar heen vaak moeten doen. JanBeijer: Als achtste prins uit het geslacht der Nar re Knollen voor het tweede jaar Prins Kar naval. Van 15 tot en met 19 februari de eerste burger van Knollendam. Een oud gediende die voor het vierde jaar als raadslid verbonden is aan de Narre Knollen. Heeft een organiserende funktie voor het 60 -Karnaval en heeft daarnaast met z'n vrouw de zorg voor de Dansgarde van Prins Jan II. Pret - Knol In z'n derde jaar bij de Narre Knollen voor de tweede maal adjudant van Prins Jan. In de wijde omgeving bekend om z'n grenzeloze fantasie en gevatte humor. Doet sinds een dagcursus voor aanstaan de managers alles af met de uitdrukking: "toon tolerantie en begrip". Gerrit van Buuren Dans - Knol Ben van der Linden:

Soester Courant | 1985 | | pagina 3