Soest A1 verovert kampioenschap s s Hoogste damesteams van SVV/Stam vrij Red Stars Meisjes-junioren houden kans op kampioenschap bi O Joke Karei en Willem van Beekhoven Bowling-kampioenen Soest 84/85 Eemvogels 2 op weg naar het kampioenschap Heren Soest schrijven historie L-AVM AR KiaGL-AS» <3 03 u WOENSDAG 20 FEBRUARil^ SPORT SOESTER COURANT SPORT PAGINA 17 VOLLEYBAL ?vvm,eLtat wschi'dat de dames Jeugdvolleybaldag Olympia-SVV 22 februari o vtMiy* °**eybav1 tH Sporthal Beukendal Sportzaal De Bunt Sportzaal De Borg SCHAKEN BASKETBAL TECTYLEREN AVIA 0E KORTE DUINEN korfbal ZAALHOCKEY 1 Sportkopij BOWLING Bingo-avond bij autocrossteam CTS j= j|= harrie toonen assurantiën WANDELSPORT W.S.V. Olympia opende 30e wandelseizoen a VOETBAL PR0GRAMM In de eerste uitwedstrijd in Harder wijk om de nationale beker op don derdag 14 februari heeft het eerste damesteam van SW/Stam met 3-0 gewonnen van VVH-Harderwijk. Dames distrlktsklasse SVV 3-SVH 3-2 Nog niet goed warmgedraaid startte SVV 3 de eerste set. Deze ging geliik on tot 14-14. SVH had de sterkste fenuwen en won met 14-16. De tweede en derde set waren praktisch gelijk aan de eer- SVV 3 iets beter draaiden en er een goede aanval te zien was. Beide sets gingen naar SVV met 15-12 en 15-11 In de vierde set bouwde SVV een riante voorsprong op tot 14-3 en dacht de set al gewonnen te hebben. De dames speel den te nonchalant en tieten SVH hele maal terugkomen tot 14-14. Toen werd SVV paniekerig en gaf tenslotte de set weg aan Svh 14-16. In de vijfde set nam SVV revanche en liet zien wat het kon. Er was weer overwicht en de pass kwam weer goed aan, zodat er een pefekte aanval uitkwam. Setwinst van 15-4 en in ieder geval twee punten Dames derde klasse Olympia 5-SVV 8 2-2 Door hetJate tijdstip van aanvang van de wedstrijd (22.15 uur) hadden de da mes van het 8ste wat moeite om ir. het spel te komen. Olympia won deze nipt met 17-15. In de tweede set hielden beide teams elkaar goed in evenwicht. SW sloot winnend af: 13-15. In de derde set was er een inzinking aan SVV-zijde te constateren. Alles ging fout en Olympia profiteerde daarvan door met 15-6 te winnen. In de vierde set geluk- kig weer herstel bij SW 8 en hadden zij de situatie weer volledig onder controle. Setwinst: 6-15 en een terecht gelijk spel. Dames vierde klasse Surf 5-SVV 9 2-2 blemen m SVV 9 hebben P™- wel eew™ wetenschap, dat er nu ton tf moet w°rden Om in de aMn o Hlerd0°r wordt er - voor al m de eerste sets - krampachtig en ook hetS58Sp,eeid' Tegen Sur' 5 was dit hebhen eerst de koploper te dat h t K- g Jk sPelen- wist SVV 9 eerste ru'^ f"!3' van Surf 5 weer op de eerste plaats kon komen. In de eerste V~e set werden er daardoor te van id i\ -n §emaal{t- Een voorsprong van 14-11 m de tweede set werd wegge nen. in de derde en vierde set was wnnS Weer onbevangen en SVV 9 ÏTaJrt 0ük overtuigend met hard werken en goed geplaatste ballen. Setstanden15-8; 16-144-15 en 7-15, Heren le klasse SVV 1-Renswouw 0-3 De heren werden in een korte wedstrijd ,S.ch weggespeeld. Hoewel er aan 0V V-zijde vaak goed gewerkt werd, mocht dit niet baten. Renswouw was de sterkere en wist de aanval goed in de gaten bij SVV te plaatsen. Een terechte overwinning voor de tegenstander der halve. Setstanden3-1511-15 en 5-15. Heren vierde klasse Surf 5-SVV 4 1-3 SVV 4 kwam zeer gemotiveerd aan bij Surf na een comfortabele rit per nieu we Renault Espace van Stam. De eer ste set verliep goed, leuke rally's en een sterker SVV: 8-15. In de tweede set werd bijna een unicum gescoord. Geerlof Stam begon te serveren bij 0-0 en hield op bij 0-14. De volgende speler serveerde naar 0-15. Zoals gewoonlijk komt in de derde set dan de reaktie met als gevolg een 15-8 setverlies. De vier de set werd echter weer goed ingezet en regelmatig gewonnen met 9-15. Weer twee punten voor SVV 4. Programma voor de komende week: donderdag21 februari Beukendal: Dames SVV 4-Huizen, 19.00 uur SVV 5-Lovoc 2, 20.15 uur SVV 7-Spirit 4, 21.30 uur SVV 8-Wilhelmina 4,21.30 uur Heren Olympia S 3-SVV1,20.15 uur Svv 4-Limvio 3,19.00 uur zaterdag 23 februari 1985: Meisjes Leos B 2-SVV B 2, 11.45 uur, Amers- foort-Midland Mintonet B l-SVV B 3, 09.00 uur, Hoog landerveen Jongens Leos C 2-SVV C 1, 09.45 uur, Amers- foort-Midland. GL ASHANDFl FN G| Ae7ETTERIJ Voor: GLASREPARATIES en levering van o.a. DUBBELE BEGLAZING THERMOPANE, .->! VOORZETRAMEN Varenstraat 74 - Soest - Telefoon: 02155-10731 Voor de jeugdvolleybaldag, georgani seerd door SVV en Olympia, hebben zich tot nu toe 90 jeugdigen opgege ven. Zij zullen deze dag getraind wor den door vier bekenden uit de volleybalwereld. In vier velden zullen de trainingen plaatsvinden en de dag wordt afgesloten met een onderling toernooi. De organisatie hoopt vooral op de belangstelling van sportleraren van scholen, zodat zij kunnen zien hoe met een grote groep kinderen volleybal beoefend kan worden. Zaterdag 23 februari 09.00 -16.00 uur K.N.K.V. korfbal 16.00 - 23.00 uur Red Stars basketbal Zondag 24 februari 10.00 -13.00 uur B.D.C. handbal 17.00 - 22.00 uur M.H.C. hockey Zaterdag 23 februari 09.00 -12.00 uur Badso badminton 12.30 -18.00 uur S.V.V. volleybal Zondag 24 februari 09.00 -17.00 uur Badso badminton Zaterdag 23 februari 09.00 -17.00 uur Selby badminton 17.00 - 22.00 uur S.O.Soest voetbal Zondag 24 februari 10.00 -15.00 uur Selby badminton 15.30 -17.30 uur M.H.C. hockey 20.00 - 22.00 uur M.H.C. hockey De Meisjes-junioren hebben afgelopen zaterdagavond in Leiden weer een stap verder gezet op weg naar het kampi oenschap in de landelijke le klas. Red Stars, de nr. 2, speelde tegen Elementum de nr. 4. Het is een "nar- row escape" geworden. De meisjes van coach Hans de Rond wisten echter het hoofd koel te houden en deze wed strijd met miniem verschil te winnen: twee punten. Eindstand 49-47. Dames 1 verloor ook de uitwedstrijd van Vent Axia in Rotterdam (thuis werd al eerder verloren). De tweede ontmoeting tegen het Hilversumse Dunckers werd bij een stand van 54.40 gestaakt omdat (een euvel bij vele sporthallen) de beheerder vond dat het tijd was. In de stand bij de meisjes-junioren ne men de Red Stars met 24 punten uit 13 wedstrijden de eerste plaats in. Andere landelijke teams Ook de drie andere landelijke teams spreken in de landelijke afdeling uitstekend mee. Het eerste damesteam staat ook bijzonder hoog. Afgelopen week speelden zij twee wedstrijden in de ze voor hen lange kompetitie. Trainer Marcel Bart werd in de maand januari aan de kant gezet en Dick van de Ham men heeft zijn taak overgenomen. Het kampioenschap zal er waarschijnlijk niet meer inzitten, doch 'n tweede plaats is zeer zeker mogelijk. De dames staan op de tweede plaats met 30 uit 18. Het eerste herenteam, dit jaar gepro moveerd naar de landelijke afdeling, doet het ook uitstekend. Hoewel mo menteel een achtste plaats staat geno teerd is er geen sprake van degradatie- gevaar en is .beslist een hogere klasse ring mogeljk. De heren staan met 16 uit 16 op de acht ste plaats. Tot slot een verrassend debuut ook van de jongens-junioren. Als derde geëin digd in de kern Amersfoort toch gepro moveerd naar de rayon tweede klas. Met momenteel een prima zevende plaats (14 uit 14) zullen ook deze jon gens zich dit jaar uitstekend weten te handhaven. Heren 5 behoudt leiding Het vijfde herenteam van Red Stars, onder leiding van coach Rinus Valk, is een van.de weinige Red Stars tekms dat dit jaar kans heeft op een kampi oenschap op kernniveau. Afgelopen za terdag vertrok het team naar Bilthoven om daar de strijd aan te binden tegen Irene. Zonder de al maanden aan zijn knie geblesseerde Frank Verhoeks en de herstellende Pin van den Dijssel wist. heren 5 ook deze lastige klip te omzei len. Door een prima spelende Ernst Smink en nieuwkomer John Smeeing werd ook deze ontmoeting, die soms veel te hard was, gewonnen met 49-34. Overige uitslagen Red Stars JC 1-Green Giants JC129-44 Red Stars MB 1-Quidan MB 131-29 Red Stars 4-Woodpeckers 168-51 Veel basketbal in a.s. weekend Het karnavalsweekend is ten einde. Aanstaand weekend zijn er weer veel wedstrijden die beslist de moeite van het kijken waard zijn. Zaterdag in Beukendal van 16.00-23.00 uur basketbal. In de late avond ontmoet heren 1 om 21.15 uur zonder de op vakantie zijnde René Lansaat, het op de tweede plaats staande Grasshoppers. Een moeilijke wedstrijd. Hiervoor hebben de dames om 19.30 uur meer kans tegen het Rot terdamse AMVJ. Ook duidelijke winst mogelijkheden voor de meisjes-junio ren die om 17.45 het utrechtse OSG ontmoeten. Een bijzonder interessante ontmoeting is die ook tussen reserve-teams van Red Stars en het Hilversumse Dunc kers, waarbij de Soester kansen iets hoger worden ingeschat, om 19.15 uur Voorts om 16.15 uur Red Stars 6-Sparta 3 (heren) en om 16.15 uur Red Stars 4- SVA1 (heren). In de Bunt zondagavond 18.15 uur Red Stars JBl-Green Giants i JBi (jongens-kadetten) 19.30 uur Red stars JA2-Crackerjaeks JA2 (jongens-junioren) 20.45 Red Stars 5-Quidam 4 (heren Een goede antiroest-behandeling moet U laten verrichten door: TECTYL ML-SPECIAAL STATION Birkstraat 108 - Soest Tel.: 02155-1 7224 Bel voor inlichtingen of kom eens langs. Doordat concurrent Nieuwegein in de beslissende wedstrijd tegen de pion uit Hilversum niet verder kwam dan een 2V2-2y2 gelijkspel, heeft Soest A 1 be slag gelegd op het kampioenschap van de Stichts-Gooise Schaakbond, cat. jeugd 15-20 jaar. Een voortreffelijk en ook onverwacht resultaat van de debu terende Soester vijf. Nadat de eerste vyedstrijd tegen Nieu wegein met 1-4 .was verloren, gaf niemand nog een cent voor de kansen van - Soest. Er volgden echter glan zende overwinningen tegen Hoeve laken (5-0), Hilversum (4-1) en Zeist (5-0). Nieuwegein had inmiddels Zeist een geljkspel moeten toestaan. Soest trok tenslotte toch aan het langste eind op basis van een beter bordgemid delde. Dit betekent dat Soest promo veert naar de landelijke kompetitie van de koninklijke Nederlandse Schaakbond en,zjtehigaat mengen in de strijd om het kampioenschap van Ne derland. ,,n Nijkerk 1-Soest 14%-5% Soest 1 behaalde eeixnipte overwinning tegen Nijkerk. Het betekent de 4e over winning voor de Soester toptien, die zich daarmee aan de top van de rang lijst hebben genesteld. Op de speelavond kwamen slechts vier partijen tot een beslissing. Kopman Vegter kreeg de Mac Cutscheon-vari- ant van het frans opgediend, een ge kruid gerecht. De kennis van z'n tegen stander vrezend besloot Vegter het voorzichtig aan te pakken. Verstandig waarschijnlijk, maar het leverde slechts remise op. Remise bereikte ook C. van Dijk in een van begin tot eind evenwichtige partij. Molenaar won al snel aan kwaliteit, waarna zijn tegenstander nog wat te genspartelde, maar uiteindelijk kans loos bleek. C. Goes behandelde het middenspel ietwat roekeloos en hield De kampioenen; v.l.n.r. zittend: Jan de Gier, Erik de Haan, staand: coach K. Vegter, Erik Swinkels, Rob Gerrits, Patrick Reumerman. Foto: Goos van der Wilt. 'er een verloren eindspel aan over. De overige zes partijen werden afgebroken. Thuisanalyse leerde dat de partijen van v. d. Hammen en Weenink zonder meer remise waren. Moeilijker was de stelling van Ivan Cha vannes. De jeugdige Soester stond een pion achter, maar de aktieve posities van de Soester stukken bleek voldoende com pensatie; remise. Vennik had een eind spel met ongelijke lopers, meestal is dat remise maar twee verbonden vrijpionnen aan Soester kant leken toch de winst te verzekeren. Zorgvuldige analyse door bondsarbiter Samsom toonde echter aan dat ook hier de remisemarge net niet overschreden was. B-V. Vlierden beschikte over twee torens en een pion tegen een dame en een zeer gecompliceerde stelling. Ook hier werd remise overeengekomen want de partij van J. de Gier jr. was zondermeer gewonnen. Juist deze partij leek lange tijd rampzalig te ver lopen voor Soest. Lange tijd stond de stelling op instorten. Misschien geïrri teerd door de taaie verdediging tracht te de Nijkerker tenslotte de winst te for ceren. Die poging werd door de Gier bekwaam weerlegd. Een eenvoudig ge wonnen pionneneindspel was het resul taat. Al met al een zwaar bevochten maar verdiende overwinning. En Passant li-Soest II: 3%-6% Soest II versloeg de reserves van het Spakenburgse "En Passant" gedeci deerd. De tweede overwinning in suc cessie nadat enige weken tevoren met van BSG VI was gewonnen. Een noodzakelijke overwinning ook, daar het seizoen met drie nederlagen was begonnen en al aan degradatie werd gedacht. Die zorgen voorlopig voorbij. Afgelopen zaterdag speelde het 2e team van Eemvogels een uitwedstrijd tegen de Soesterbergse ploeg K.V.O. 5 in sporthal Beukendal. Het was belang rijk deze wedstrijd te winnen om zeker der te zijn van het kampioenschap. De start was goed. Van tevoren was gezegd niet individualistisch te spelen, maar vooral veel te combineren. Goof v.d. Peyl opende de score van afstand en kwam even later heel mooi langs zijn heer om nog een doorloopbal te maken. Met deze 0-2 voorsprong kon den de vakken wisselen. Reinoud Toonen wist eveneens een doorloopbal te maken voordat K.V.O. zfjn le puntje maakte, zodat het alweer wisselen was. Wederom Goof v.d. Peyl maakte een afstandsschot, maar nu kwam K.V.O. tweemaal achter elkaar, waardoor de stand kwam op 3-4. In de rust werd de Eemvogels duidelijk gemaakt dat als zij zo doorgingen de wedstrijd nog door K.V.O. gewonnen zou worden. Be Eemvogels hadden in de le helft enorm veel gegeven en het was de vraag of zij dit ook in de 2e helft nog zouden kunnen. De 2e helft werd mgefloten en gelukkig waren het de Eemvogels die als eersten scoorden door Netty Friebel en daarna Tini Martens, beiden van afstand3-6. Weer kwam K.V.O. terug tot 5-6. De spanning was te snijden. Het pu bliek op de tribune moedigde aan. Margreet Wimmers wist weer de voor sprong te vergroten. K.V.O. kwam weer terug. Goof v.d. Peyl scoorde voor de Eemvogels 6-8 en weer was het K.V.O. dat 7-8 scoorde. In de laatsté minuten was het alles op alles om K.V.O. tegen te houden; de verdedi ging deed dit prima en zo kon de aan val nog éénmaal scoren door Reinoud Toonen. Eén 7-9 overwinning. De Eemvogels moeten nu nog twee wedstrijden spe len. Als de volgende wedstrijd gewon nen wordt mag de laatste wedstrijd in een gelijkspel eindigen, maar een nederlaag mag beslist niet geleden worden willen zij zeker zijn van het kampioenschap Eemvogels 3 - Thor 8: 6-7 Eveneens een enorm spannende wed strijd. De uitwedstrijd tegen deze te genstander werd verloren met 2-1, me de door beïnvloeding van de scheids rechter door de tegenpartij. Deze wed strijd was het anders. In eerste instan tie leek het of het derde Eemvogel- team zou winnen. Thor kwam helaas steeds terug en scoorde telkens een gelijkmaker. Op een gegeven moment stonden de Eemvogels met twee pun ten voor, maar de verdediging stapte helaas steeds in waardoor Thor weer gelijk kon komen en zelfs voor met één punt. Nu maakten de Eemvogels de gelijk maker. Vlak voor het einde wist Thor toch weer op voorsprong te komen. Door té zenuwachtig spel aan het eind van de wedstrijd, waardoor de aanval steeds de bal erg snel kwijt was, kon den de Eemvogels de gelijkmaker niet meer maken en zo werd de wedstrijd met 6-7 verloren. De doelpunten wer den gescoord door Karei Boom, Ria Wijnen (2xIris Boom en René Ver schuren (2x Het 4e team van de Soester korfbal vereniging speelde tegen de veel ster kere ploeg Reflex 4. Het werd dan ook een 15-1 nederlaag voor de Soesters. De jongste aspiranten speelden met 1-1 gelijk tegen Excelsior Dl, terwijl de pupillen Ql met 1-0 (in de laatste seconden van de wedstrijd) verloren van Antilopen Ql. Volgende zaterdag wordt een spannen de korfbaldag. Het 2e team, speelt dan om 11.30 uur in de Bilt tegen Kameo terwijl Eemvogeld 1 om 13.05 uur in Beukendal tegen SVMM uitkomt. De recrantenafdeling van de Eemvo gels kan nog steeds leden gebruiken. Wilt U fijn ontspannen onder leiding een beetje korfballen, maar vooral aan lichaamsbeweging doen, dan kan dat iedere woensdagavond van 19.30 tot 20.30 uur op het veld aan de Sta ringlaan. I.v.m. het weer kunt u beter van tevoren even bellen met Agnes Kraaikamp, Spinet 82, tel. 12743. Voor-verdere inlichtingen kunt u even eens bij haar terecht. Niet het feit dat Soest volgend jaar in de le klasse zal uitkomen is iets nieuws in de Soester historie, maar het derde kampioenschap op rij is dat wél. Via kampioenschappen in de vierde klasse, de derde en dit jaar in de tweede klasse zijn de heren in de hoogste gewestelij ke klasse aangeland. Met grote overmacht heeft het eerste Soester herenteam de concurrentie aan de kant gezet. Met in bijna alle wedstrijden zes doelpunten verschil of meer (alleen Holestick lukt het de schade tot twee te beperken) werd on geslagen de meet gehaald en was het kampioenschap al ruim voor het eind van de competitie een feit. De meer dan honderd doelpunten die in de tien wedstrijden bijeengeschoten werden, waren vooral te danken aan een goed lopende strafcorner. Ook tal van vlotte combinaties deden het publiek vaak op de banken klimmen. De Soester heren 'toonden hun suprematie in deze klasse door de taktiek die er gespeeld werdlaat de te genstander in de eerste tien minuten maar komen en zich stuk lopen, om dan met veel tempoverhoging orde op zaken te stellen. Een achterstand van één soms twee doelpunten was geen re den voor paniek. Tegen de rust was de score al in het voordeel van Soest om gebogen. Na de rust waren de tegen standers een speelbal voor het opper machtige team van Soest en werd de score vaak hoog opgekrikt. Verdedigend had Soest aan zijn keeper Marcel Schrandt een extra speler; tot ver buiten zijn cirkel was hij heer en meester. Dit bood de groen-witten via (de vorig jaar van SCHC gekomen) Kasper Walet, Arthur "Dummy" Koppe en Gert Vriend ruim de gelegen- ehdi om een mooie aanval op te zetten. De middenvelders Wim van Hall en Rod van Dooremaat deden met hun ac ties vriend en vijand versteld staan, zo dat de spitsen Laurens Ros, Geerlof de Ruiter en de topscoorder Hans van Loon (met meer dan vijftig doelpun ten) het karwei konden klaren. Dat dit team een hecht team vormt blijkt wel uit het feit dat iedereen op de scorelijst voorkomt, zelfs de keeper, en Foto: Goos van der Wilt. Op zaterdag 16 en zondag 17 februari werd in de Borg weer om het kampioenschap van Soest gestreden. De speeldagen waren onderverdeeld in 6 series, elk bestaande uit 6 deelnemers. Aan dit kampioenschap kunnen 4 mensen (2 dames en 2 heren) een uitzending ver dienen naar de afdelingskampioenschap pen die dit jaar op 16 en 17 maart in Utrecht worden gehouden. Na de le speeldag, zaterdag, na twee series, stond bij de dames Ada Brehler en bij de heren Michel Prinz bovenaan met een score van resp. 899 en 977. Op zondag moesten er nog 4 series ge speeld worden, waardoor er nog vele veranderingen konden optreden. In de le serie moest Peggy Bertus spelen. Met het Ed Mijnderstoernooi had zij zich samen met Marina van Konkelenberg naar een eerste plaats weten te gooien. Jammer genoeg was zij door een blessure aan haar duim, genoodzaakt met een huis bal te gooien en kwam zij niet verder dan een 6e plaats, die zij ook in de finale be hield. In de 2e serie kwamen Rein Westra, Wil lem van Beekhoven en Ben van Kleef aan de beurt, alle drie goede kanshebbers, wat na zes games ook wel bleek. Willem van Beekhoven liet zien dat je op touwtjesba- nen ook 200 games kunt gooien. Van de zes games gooide hij er twee boven de 200 en een van 199. Met een totaalscore van 1036 pakte hij de eerste plaats. Rein Westra legde met een score van 996 beslag op de 2e plaats. Ben van Kleef wist zich met een Score van 921 ook nog te plaatsen. In die zelfde serie speelde ook Ria Vermeulen. Zij verzekerde zich ook van een finaleplaats. In de 3e serie moest de kampioene van vorig jaar, Mieke Tervooren, spelen. Ook voor haar was een finaleplaats weggelegd. Met een score van 912 mocht zij als tweede de finale in. Ook Rob Groen plaatste zich met een score van 989. De laatste serie kon beginnen. Bij de heren konden Hans Holthuizen, Jan v. d. Blink en Sjaac van Ginkel nog de nodige verande ringen aanbrengen en bij de dames kon Joke Karei het geheel nog doen verschui ven en dat deed zij ook. Met een riante voorsprong en een score van 1005 nam zij de le plaats in. Om 17.00 uur kon de dames-finale begin nen. Het verschil tussen nr. l en 2 bedroeg 93 punten. Het leek er even op dat Mieke J Sportverslagen en -berichten uiterlijk maandagochtend inleveren aan onze redaktie, Van Weedestraat 227. Indien J tijdig ingeleverd volgt opname in de- J zelfde week. Goed leesbare kopij heeflB 2 daarbij de voorkeur. B Redaktie Soester Couranl haar achterstand wat kon inlopen maar bij de 3e games sloeg Joke genadeloos toe en vanaf dat moment was zij er zeker van dit jaar de kampioene te zijn. De einduitslag was 1. Joke Karei, score 1917, 2. Mieke Tervoo ren, schore 1770, 3. Marina v. Konkelen- berg, score 1717, 4. Ada Brehler, score 1693 (als enige dame een 200 game5. Ria Ver meulen, score 1687, 6. Peggy Bertus, score 1502. Darna kwamen de 6 heren-finalisten op de baan. De onderlinge verschillen waren niet zo groot, dus het was spannend. Na de vijfde game was het verschil tussen nr. 1 en 2 nog maar 6 punten. Maar Willem van Beekhoven ws in vorm. Hij sloot zijn finale af met een game van 191 en daarmee was hij bij de heren de kampioen. De einduitslag was 1. Willem van Beekhoven, score 2043, 2. Rein Westra, score 2005, 3. Michel Prinz, score 1899, 4. Rob Groen, score 1875, 5. Wil lem Ruizendaal, score 1857. 6. Ben van Kleef, score 1778. Er werden in het toernooi zeven 200-games gegooid. De hoogste game bij de dames was van Ada Brehler (203) en bij de heren van Willem van Beekhoven (208). Het toernooi werd afgesloten met het uit reiken van de prijzen die vergezeld gingen van een bloemetje. Het Soester autocrossteam CTS houdt op vrijdag 22 februari a.s. zijn tweede bingo-avond in "De Rank" aan de Soesterbergsestraat. De avond begint om 20.00 uur; de zaal is open vanaf 19.30 uur. Iedereen is van harte wel kom. In de pauze worden er films gedraaid van bepaalde wedstrijden. CTS hoopt op een grote opkomst. dan niet met scores in zijn eigen doel. De zegereeks bij de rest van de Soester elftallen (vorig jaar vijf van de elf teams kampioen) is helaas iets ver stomd. De rest van de senioren teams hebben zich ruim hun klasse weten te handhaven. Het tweede damesteam vecht nog een degradatiestrijd uit. De goede resultaten van de jeugd vorig jaar hebben in ieder geval opgeleverd dat dit jaar met twee maal zoveel jeugdteams aan de competitie deelgenomen wordt. Dat dit niet geheel onverdienstelijk gaat blijkt uit de zes tweede plaatsen en een mogeljk kampioenschap (meisjes Cl) van de elf jeugd-teams. Contactadres veldhockey: herenCees Dorrestein coach Ossendamweg 43, Soest, tel. 15179. dames: JetkeLeijssius (aanv.). Weegbreestraat 319, Soest, tel. 24795. Clubhuis: tel. 14669. II verzekeringen - hypotheken - financieringen klarinet 14-3766gtsoest-tel. 02155-18049 Zaterdagmorgen 16 februari was het zover. W.S.V. Olympia opende haar 30e wandel seizoen. De eerste wandeling die op het programma stond, was een winterwandeling uit de serie winterwandelingen die worden georgani seerd door verenigingen uit Soest, Zeist, Utrecht en Huizen. Dit keer was de beurt aan W.S.V. 't Slot uit Zeist. Het weer zat mee want met een beetje kou en een beetje zon was het heer lijk wandelweer. Door het geringe aantal Olympia-leden werd er alleen gelopen op de 5 km en op de 10 km. De opkomst bij deze wandeltocht was goed te noemen voor een winterwandeling. Het volgende punt op de wandelagenda van Olympia is de op 16 maart zelf te organise ren winterwandeling in Soest. Deelname aan deze tocht staat voor iedereen open. De start is vanaf 10.00 uur 's morgens vanaf Eltheto (achter winkelcentrum van Hartje- Zuid). De afstanden die gelopen kunnen worden zijn de 5 km, 10 km en de 15 km en bevatten veel bosparkoers. W.S.V. Olympia kan op dit moment nog wat leden gebruiken. Iedereen die van wandelen houdt is van harte welkom Vooral in de leeftijdsgroep 10 t/m 18 jaar kunnen nog wat extra leden terecht. Voor de kontributie hoeft u het niet te laten, die is n.1. voor 6 t/m 10 jaar 5,-, voor li t/m 17 jaar 7,50 en voor 18 jaar en ouder 10,- per maand. Daarvoor krijgt u±2 wandelingen per maand en gratis ver voer vanuit Soest naar de plaatsen waar gewandeld wordt. Voor meer inlichtingen kunt u bellen naar 02155-14957 of 16414 (beide na vijf uur 's middags). V oetbalprogramma Zaterdag 23 februari vvz 14.30 uur VRG-VVZ 12.00 uur VVZ 2-FC Majella 2 15.00 uur Huizen 5-VVZ 3 11.00 uur Baarn 2-VVZ 4 14.30 uur VVZ 5-Baarn 4 12.00 uur VVZ 6-Hulshorst 6 14.00 uur VVZ 7-Zuidvogels 10 SEC-zaterdag 14.30 uur SEc-Zwart-Wit 13.00 uur SEC 2-BVC 2 12.30 uur OSO 3-SEC 3 Hees 14.30 uur SVM-Boys-Hees 12.00 uur SVM Boys 2-Hees 2 12.00 uur Hees 3-Loosdrecht 4 12.00 uur Hees 4-Cobu Boys 3 13.00 uur Stroe 5-Hees 5 Soesterberg-za terdag 15.00 uur Minerva-Soesterberg 12.00 uur Soesterberg 2-SVMM 2 14.00 uur Soesterberg 3-FC MM 3 Zondag 24 februari S.O. Soest 14.30 uur Argon-Soest 11.00 uur DWSV 2-Soest 2 11.00 uur Soest 3-Stichtse Boys 2 12.00 uur Soest 4-Hooglanderveen 2 12.00 uur Sparta (L) 2-Soest 5 9.30 uur Soest 6-VVOG 4 9.30 uur Soest 7-EMM 4 14.30 uur Soest 8-BVC 4 14.30 uur Soest 9-Hoogland 5 12.00 uur Soest 10-Quick 8 12.00 uur Soest 11-FAK 7 14.30 uur Soest 13-EMM 8 10.00 uur Delta 6-Soest 14 SEC-zondag 14.30 uur SEC-BVC 11.30 uur CDN 2-SEC 2 11.30 uur Achterveld 3-SEC 3 11.30 uur SEC 4-KVVA 4 12.Q0 uur De Kieviten 3-SEC 5 11.00 uur Quick 11-SEC 6 Soesterberg-zondag 14.30 uur APWC-Soesterberg 11.00 uur Amsvorde 3-Soesterberg 2 11.30 uur Soesterberg 3-Limvio 3 10.00 uur SVF 5-Soesterberg 4 9.30 uur Saestum 10-Soesterberg Damesvoetbal Zaterdag 23 februari 10.00 uur VVZ-Eemdijk Zondag 24 februari 10.00 uur SEC-'s Graveland 9.30 uur Hilv. Boys-Soest 10.00 uur Maarssen 3-Soest 2

Soester Courant | 1985 | | pagina 17