- videotheek i JJ 02 5bv VIDEO TOP 3 Stadspost komt ook in Soest van de grond Meningen van lezers Id'Oude Enghel BLIJ MET DE STOMERIJ COSTUUM MANTEL OVERJAS Geslaagde discussie-avond over alternatieve defensie Jeugdzorg wil met Koninginnedag dorpsfeest op de Eng PAGINa 6 WOENSDAG 27 FEBRUAR11985 SOESTER COURANT PAGINA 7 lontips! Door lagere tarieven geduchte concurrent van PTT 'Kanttekening' TEXTIELREINIGERS In Info-Centrum ter inzage: Meerjarenraming 1986-1989 voor Stads- en dorpsvernieuwing Na vijf jaar geen 'Zeskamp' meer Ds. J. van Buuren nieuwe predikant van gereformeerd Soest Lt. ©CD®, O O O e O O e O o o O DP 4e woonlaag met lift en berging op de lit de woonkamer en -ligging) heett U een op de vijverpartijen 1. 3 slaapkamers, bad- oilet, balkon en grote st. -net c.v.-gas, garage, ig en achtertuin die rond totaal met een eel verbouwd en ge- 'en bij stil staan! voonkamer, keuken, 'dieping: 3 slaapka- ligbad en overloop. J woonhuis met c.v.- het zuiden. Volledig n het huis is binnen leuren, die de ruime tot hun recht laten ;n het luxe sanitair ipleet. De staat van nd. ïkamer met schuif- suken, kelder, toilet ig: 3 slaapkamers, toilet en overloop. onderhouden, re- t c.v. gas en garage, ijn ligging, waar de :ertuin overgaan in ïrvlakte 570 m2. (37 m2) met open selwerk, balkenpla- luifpui naar terras, al en toilet. 1e ver- irs, 2 balkons, bad- 2e toilet: 2e ver met 2 slaapkamers, eheel voorzien van is met c.v.-gas. ga- ht veel ruimtejieeft. mige woonkamer. 3 slaapkamers en volledig gemoder- n, een uitgestrekt cholen; u heeft ze .v.-gas, garage en zen zijn er genoeg, nrichting en afwer- in Soest op de vin- ïllen. Drbeeld in L-vorm 'ige vertrekken op achtige plavuizen, tselde open haard, actor verwarming. i en u bent al weer iitengewoon knap- arieur hier. Warm, .int u dit huis karak- een bijkeuken, 2 i zeer mooie bad en nog veel meer. '0 /.-installatie en ga- rond. Een huis dat ctuur en fraaie lig- leeft. ichterwege geble- ;e staat is vrijwel net fraaie oude e, tuinkamer, keu toilet en ruime hal. amers met groot naar vliering. in 61. Hoekflat op alemmerd uitzicht arbouwde eetkeu- f85.000,- iat 26. Moderne <amer op b.g., 2 ailet. f 153.000,- n 79. Hoekflat op irage. Royale eet- ïglas, balkon op f78.500,- loderne hoekbun- aerging. Woonk., adkamer met lig- f 131.500,- seweg 23. Half- t garage. Woon- 4 slaapkamers. f225.000,- 16251-*^ '2122 033-630506 tr 33/03495-36304 In navolging van tal van andere plaat sen in ons land is Soest sinds enige tijd ook een nieuw fenomeen rijker. Dat is de "stadspost", een organisatie die 11 zich - min of meer als een particuliere I PTT - in een groot deel van Nederland manifesteert, en met succes, op een ge bied dat tot voor kort uitsluitend het werkterrein van het Staatsbedrijf der Posterijen was: de bezorging van "post", dat wil zeggen: drukwerken, periodieken en pakketten (de PTT houdt het monopolie op de bezorging van gewone brieven). "Een gat in de markt", dat bleek voor al na de poststaking van eind 1983, toen de particuliere postdiensten als de spreekwoordelijke paddestoelen uit de grond schoten. "Sindsdien is het een snel groeiende organisatie geworden", aldus de heer G. J. Klokman, directeur en initiatiefnemer van de Stadspost Amersfoort, die onlangs is omgedoopt tot "Stadspost Amersfoort-Soest-Leus- den". Want in de snelle groei van de organisatie ("we hebben nu zo'n tach tig medewerkers", aldus de heer Klok man) zijn ook Soest, Leusden en een aantal kleinere plaatsen in de omge ving van Amersfoort opgenomen Soest beschikt dan ook over een "on derstation", dat wordt gerund door de heer Hans van 't Klooster, geen onbe kende in Soest. Het onderstation is ge vestigd op diens huisadres aan de Van Lenneplaan 17, vooralsnog in het kantoor achter het huis, waar ook een sor- teervoorziening is aangebracht. De samenwerking tussen de heren Klokman en Van 't Klooster lag niet weinig voor de hand, toen ze elkaar destijds tegen hèt lijf liepen. Van 't Klooster was toen juist gestart met zijn eigen vervoersonderneming "Mini Transport Nederland" (M.T.N.), dus de werkzaamheden van beiden boden voldoende aanknopingspunten. Tariefverschil Het opmerkelijkste aspect van de par ticuliere besteldienst die de Stadspost is, is uiteraard het niet onbelangrijke tariefverschil met van de PTT. "Afgezien van de brieven biedt de wet ons de mogelijkheid om in dit gat te springen, en er is een duidelijke be hoefte aan", aldus de beide heren. "De postwet dateert nog uit de tijd dat er nog erg veel niet kon, wat tegen woordig wel mogelijk is. Daarom bie den wij iedereen die van tijd tot tijd of zeer regelmatig grote hoeveelheden post verstuurt een aanzienlijke kosten besparing, en dat is in deze tijd voor heel wat bedrijven, maar ook voor in stellingen als verenigingen etc., met bijvoorbeeld mailings, en clubbladen, een belangrijke zaak. "We richten ons dus allereerst op 'massapost'," onderstreept de heer Klokman. "Al kan men ook voor inci dentele verzendingen heel goed bij ons terecht." Door de hechte samenwerking met an dere particuliere postdiensten bestrijkt de Stadspost Amersioort-Soest-Leus- den intussen al een gebied dat zich ruwweg uitstrekt van Amsterdam en Haarlem via Woerden, Utrecht en de Veluwe tot en met Zuidelijk Flevoland, dus inclusief het gehele Gooi en het Eemland. De Stadspost is, het zij nog eens bena drukt, niet een soort piraten-organisa tie, maar een officiële instantie die volgens de voorschriften staat inge schreven in de registers van de Kamer van Koophandel. Het stuk dat de Stads post van de PTT "afknabbelt" is vol gens de heren Klokman en Van 't Klooster "voor de PTT toch al vèrlo- ren": "De PTT jammert wel, maar het is voor hen toch een marginaal gebied, waarop weinig winst wordt gemaakt. Wij kunnen er een redelijke winst uithalen, al moeten we er hard voor werken." Steunpunt De behoefte aan een "onderstation" in Soest deed zich in de afgelopen periode steeds sterker gevoelen. De heer Klok man: "De bezorgers kwamen de post hier steeds op het hoofdkantoor aan de Leusderweg in Amersfoort halen. Door de toename van post uit Soest lag het voor de hand daar een steunpunt te formeren, zodat de bezorgers van- daaruit kunnen opereren. Het gebied is ingedeeld volgens de postcode-inde ling." Driemaal per week trekken de bezor gers van de Stadspost erop uit. De be zorging in Soest vindt plaats op dins dag, donderdag en zaterdag. "Wat dinsdag voor 13.00 uur hier is gedepo neerd, is uiterlijk dinsdagavond of woensdagmorgen bij de geadresseerde in de bus. In Soest geldt de dinsdag avond zeker, maar als het bijvoorbeeld een adres in Haarlem is, dan wordt het wel woensdag. Voor mailings geldt trouwens ook bij de PTT dat die binnen een marge van 24 uur gedistribueerd mogen worden Wie zijn massapost ter bezorging op de Van Lenneplaan 17 aanbiedt ontvangt dan een bon. De rekening volgt later vanuit het hoofdkantoor in Amersfoort. "We werken niet met zegels, maar met stempels. En dan blauwe of zwarte, want rode stempels zijn het alleen recht van de PTT. Verwarring kan er 'duéliiêt orftstaein", aldus de heer Klök- rhan. Betrouwbaarheid Na enkele negatieve verhalen in de pers over de particuliere stadsposten, die overigens niet op hun organisatie betrekking hadden, is de heren Klok man en Van 't Klooster er uiteraard veel aan gelegen dat de potentiële af nemers doordrongen zijn van de be trouwbaarheid van hun organisatie. "Wij staan voor 100 procent voor onze bezorgers in. We passen uiteraard een strenge selectie toe. In Soest hebben we momenteel acht bezorgers, maar we kunnen nog wel een aantal betrouw bare jongelui gebruiken." De bezorgers zijn meestal middelbare scholieren, die op die manier een aar dig bedrag kunnen verdienen. "We werken met een stukloon-systeem. Met de toeneming van de bezorging stijgt dus ook hun loon. En de jongelui van tegenwoordig willen best weer wat H. van 't Klooster (l.) en G. J. Klok man van de Stadspost Amersfoort- Soest-Leusden. Foto: Goos van der Wilt. doen om aan een aardige zakcent te komen", aldus de heer Klokman. "Het kan zelfs uitgroeien tot een paar hon derd gulden per maand, voor enige uren werk per week. Is de organisatie in Amersfoort al min of meer een "gevestigde" onderne ming, in Soest moet de Stadspost nog een beetje van de grond komen. "Het is nog een beetje pionieren hier, maar we hebben al aardig wat uitstekende kontakten met bedrijven in Soest." 'Klein bestel' De activiteiten voor de Stadspost laten overigens het transportbedrijf van de heer Van 't Klooster onverlet. "We voeren daarmee sinds maart vorig jaar koeriersdiensten uit, en dat slaat goed aan", zegt hij. Het mini-trans portbedrijf is gespecialiseerd in "klein bestel". De belangrijke voordelen daar van somt hij op: "Bij ons geldt altijd: vandaag gehaald, vandaag bezorgd. Bij snelkoeriersdiensten vindt afleve ring altijd binnen vier uur plaats, waar ook in Nederland. En bovendien vindt er geen overlading plaats, zodat het risico van transportschade tot het minimum is beperkt. Verder worden ook geen kosten voor laden, overladen en lossen in rekening gebracht. "Ik geloof in een geïnteresseerde, per soonlijke benadering van de transport problemen van de klanten", aldus Hans 't Klooster. "We kunnen bil vijf minuten zeggen of het ja oi wordt, en we vervoeren alles, van een envelop tot een computer." Hij zit trouwens vol met plannen, want naast de koeriersdiensten, die met enkele auto's worden uitgevoerd, wil hij dit jaar nog starten met een lijndienst voor pakketten, die het hele land gaat bestrijken, in samenwerking met andere vervoerders. "Ik wil het deze zomer nog van de grond krijgen", al dus Van 't Klooster. Wie geïnteresseerd is in de opmer kelijk lage tarieven van de Stadspost Amersfoort-Soest-Leusden en de mo gelijkheden van sneltransport via Mi ni-Transport-Nederland, kan zich met deze organisaties in verbinding stellen op Van Lenneplaan 17, Soest, tel. 18516, of met het hoofdkantoor van de Stads post, in Amersfoort, Leusderweg 193, tel. 033-63 24 39. M.T.N. bedient zich voor de koeriers diensten van kleine, snelle transport- wagens. In uw krant van 20 februari j.1 trof ik uw stukje aan met de kop "Soester jongens bekennen reeks van inbraken en diefstallen". Het blijkt hier jongens te betreffen van 16-20 jaar. Het plaatje bij het stukje laat zien wat o.a. gestolen werd. Bij dergelijke berichten - en ze komen helaas te veel voor - verbaas ik mij er altijd over, hoe hierbij de positie van de ouders, respectievelijk verzorgers is. Hebben de ouders van deze jongens zich nooit afgevraagd, waar deze jon gens de stereo-apparatuur, de videore corders, etc., etc., vandaan haalden? Ze kenden toch het inkomen - jeugdloon - dan wel het zakgeld. Wisten ze ook nooit waar hun kinderen 's avonds uithingen en hoe laat moesten ze thuis zijn?! Het euvel van deze tijd is blijkbaar, dat in vele gezinnen helaas geen enkel con tact meer bestaat. Men leeft blijkbaar volledig langs elkaar heen. Wat dit voor de toekomstige maatschappij be tekenen zal, behoef ik u niet uit te leggen. Ik ben van mening dat een krant bij het plaatsen van een dergelijk bericht als bovenstand, wel eens een behoorlijke "kanttekening" mag plaatsen, waarin wat ik hierboven opsomde, naar voren komt. Ook wordt het tijd, dat uw krant eens aandacht schenkt aan de "verloede ring" van Soest, gezien de "troep", die men langs wegen, straten, parken, etc. achterlaat en die de gemeenschap - lees belastingbetaler - dan weer moet opruimen. Ik stel voor eens door Overhees te wan delen. Langs de Smitsweg, o.a. bij de scholen en dan verder langs de vijvers, de supermarkten en zo Overhees door. In andere delen van Soest zal het wel niet beter zijn. Een schitterende rap portage - verlucht met foto's - zou het resultaat kunnen zijn. C. J. Smit BAREETCAFE Middelwijkstraat 2 3764 CG Soest Tel. 02155-13331 WEEKMENU voor ƒ26,50 van 27 febr. t/m 5 maart (Jfëslsd hSV Qf li- Helsere ossenstaartsoep Gevulde Aubergine met kalfsgahakt Diverse groenten Diverse aardappelen Verse fruitsalade Iedere woensdagavond LIVE MUSIC MAART-AANBIEDING: 5.75 - TELEFOON 14302 Foto: Goos van der Wilt. "Het alternatieve defensieplan van Boeker en Barnaby is geen plan voor een "betere" oorlog, maar een manier om oorlog te voorkomen, als tussen stap op weg naar een vreedzame, rechtvaardige wereld: een plan om te overleven." Aldus Mar Visser, die maandagavond in het Medisch Cen trum vijfendertig belangstellenden Overspannen man neemt plaats op spoorrails De politie werd in het afgelopen week einde gewaarschuwd dat een man tot vier maal toe op de spoorwegovergang aan de Soesterbergsestraat/Van Weer den Poelmanweg op de rails ging zit ten, hoewel hij daar iedere keer als er een trein naderde toch maar weer weg ging. De man, een 21-jarige inwoner van Hoogezand, verkeerde in een zoda nige emotionele toestand dat de ontbo den arts opneming in een psychiatrisch ziekenhuis noodzakelijk achtte, hetgeen geschiedde. Verniellertjes aangehouden De politie betrapte vorige week drie jeugdige vernielers toen zij de achter deur van een leegstand pand aan de Prins Bernhardlaan onder handen namen. Het betrof hier J. van E. (10), R. van H. (12) en P.H. (12), alle drie uit Soest. De ouders van de knapen werden van een en ander in kennis ge steld. Zij haalden de jeugdige onverla ten op en zegden toe de schade van ca. 200 gulden te zullen vergoeden. In het gemeentelijk INFOrmatiecen- trum ligt de "Meerjarenraming 1986- 1989 voor de Stads- en dorpsvernieu- wingsaktiviteiten" voor een ieder ter inzage. Het stuk moet worden aange merkt als de eerste behoefteraming voor de stads- en dorpsvernieuwings- aktiviteiten voor de jaren 1986 tot en met 1989. Volgens de Wet op de Stads en dorpsvernieuwing moet voor 1 april 1985 de behoefteraming aan gedepu teerde staten van Utrecht worden inge zonden. Op die manier krijgt het rijk een inzicht wëlke bedragen jaarlijks voor stads- en dorpsvernieuwingsakti- teiten moeten worden uitgetrokken. De in de meerjarenraming gehanteer de cijfers zijn indicatief. De werkelijke vaststelling van de besteding uit het fonds stadsvernieuwing vindt jaarlijks bij de behandeling van de gemeentebe groting plaats. Tot 5 maart kan iedereen schriftelijk bij Burgemeester en Wethouders reageren op de ter inzage gelegde meerjarenraming. Ook kan men dins dag 5 maart, 's avonds om half acht, in de commissiekamer van het gebouw gemeentewerken, tijdens de commis sievergadering Ruimtelijke Ordening zijn reaktie kwijt. welkom heette, die op uitnodiging van "Vrouwen voor Vrede" en het "Inter kerkelijk Vredesberaad" (IKV) kwa men luisteren naar John Grin uit Am sterdam. Hij legde zijn aandachtig publiek uit hoe de beide V.U.-hoogleraren prof. drs. Frank Barnaby en prof. dr. Eg- bert Boeker een alternatief verdedi gingsplan hadden bedacht, dat sterk afwijkt van de nieuwe plannen van de Amerikaan Rogers, opperbevelhebber van de Nato-strijdkrachten. "Het is geen aardig verhaal, het klinkt heel militaristisch, maar het voorkomt een eerste gebruik van kernwapens; het plan is niet agressief tegenover de Russen, het tracht het bewapenings proces te beheersen en het haalt voor een deel de oorzaken van wapenwed loop weg. Het tracht in ieder geval de oorlog buiten de deur te houden." Aldus John Grin, die aantoonde dat het defensie-plan van Barnaby Boeker een verdediging is zonder provokatie, niet geschikt voor de aanval. Het is ook aanmerkelijk goedkoper en beperkt de taken van luchtmacht, marine en bestaat uit kleine, beweeglijk gevechts eenheden. Tijdens de discussie, die onder leiding stond van Edith Davelaar, merkte één van de aanwezigen op dat duidelijk is, dat een eventuele aanvaller nooit ach tervolgd kan worden zoals voorheen één van de krijgstaktieken was. Het alternatieve defensieplan is een statisch verdedigingssysteem, waarbij de oorlogshandelingen zich langs de grenzen afspelen. Het belangrijkste element van de ideeën van Barnaby Boeker is dat kern wapens in Duitsland en de Benelux taboe zijn geworden. Dat spreekt, volgens de heer Grin, steeds meer politici van CDA- en PvdA- huize in ons land aan. 1. BMX GANG 3 BMX rijders ontdekken per toeval een Walky Talky die door een dievenbende zal worden gebruikt bij een volgende overval. De drie tieners P.J., Goose en Judy gebruiken het toestel als speel goed en ongewild storen ze daarbij de uitzendingen van de plaatselijke politie. P.J., Goose en Judy worden het middel punt zowel van de gangsters als van de politie. Het trio slaagt er in steeds op het nip pertje aan de gangsterbende te ontko men. dankzij een aantal halsbrekende toeren op hun BMX fietsen, maar ten slotte worden ze gepakt door de politie. Bij hun laatste hopeloze poging om de zware jongens in het nauw te drijven wordt Judy gekidnapt én haar 2 gezel len komen haar te hulp. 2. DE LOST EMPIRE Een pittig avontuur. 3. ROBBERS OF THE SACRED MOUNTAIN (Nog beter dan Raiders of the lost ark) De nieuwe opzet van de viering van ko ninginnedag door de Stichting Jeugdzorg Soest moet ertoe leiden, dat het gebeuren op de speelwei op de Eng uitgroeit tot een dorpsfeest. De or ganisatoren zijn afgestapt van de tot nu toe gevolgde formule: het houden van een Zeskamp. Na vijf jaar vonden ze dit welletjes, reden waarom nu is ge kozen voor een feest met volksspelen, een boerenmarkt, dansen, muziek en demonstraties. Nadat Jeugdzorg vorig jaar had aange kondigd de laatste Zeskamp op touw te hebben gezet, opperde de sportstich ting het idee om in 1985 activiteiten in het Soester Natuurbad te organiseren. Mede omdat burgemeester mr. Paul Scholten voorstander is van festivitei ten op centraal gelegen plaatsen, zag men hiervan af. Jeugdzorg ging toen alleen door met de organisatie van activiteiten voor 30 april. Uitgangspunt hiervoor was, dat er originele spelen gehouden zouden worden met zo min mogelijk materiaal en kosten en waarbij kracht en inspanning voorop staan. Het programma, mede mogelijk ge maakt door medewerking van het Oranjecomité, is inmiddels groten deels uitgewerkt. Een onzekere factor is nog het doorgaan van de aubade. De scholen voelen er niet veel voor hier aan medewerking te verlenen. Daarom wordt gedacht aan de medewerking van bejaarden )koren. Na de aubade is het lossen van tientallen duiven ge pland als opening van het dorpsfeest, dat om tien uur begint. Volksspelen De volksspelen zijn bestemd voor ploe gen van vier deelnemers in de leeftijds categorieën tot 16 jaar en daarboven. De spelen bestaan uit zaklopen, burcht beklimmen en jonkvrouw bevrijden (via zeephelling en waterbad), mast- klimmen, tonsteken en hoepelen. Voor de kleinste bezoekers worden twee pop penkastvoorstellingen gegeven. Over het hele feestterrein verspreid worden terrasjes aangelegd met "randversieringen", zoals poppenkast, muziek en dansen. Wat dit laatste be treft gaan de gedachten uit naar squaredance, Turkse, Hindoestaanse en Marokkaanse dansen alsmede het optreden van een Nederlandse volks dansgroep. Bij één van de terrasjes zal het Rode Kruis een expositie inrichten die een beeld geeft van het werk van deze organisatie. Ook worden demon straties gegeven. Boerenjaarmarkt Eem belangrijk onderdeel van het feest op de Eng wordt de boereniaar- markt, die van 9 uur 's morgens tot 4 uur 's middags gehouden wordt. Ook Soester verenigingen kunnen er ge bruik van maken. Muziek en dieren omlijsten de markt, waarvoor tal van handelaren worden verwacht. Er zijn honderd kraampjes beschikbaar. De organisatoren hadden ook graag de kinderspelen op de Eng gehouden, maar de medewerkers van de kinder boerderij die dit onderdeel van de ko ninginnedagviering voor hun rekening nemen, geven de voorkeur aan het ei gen terrein bij de boerderij om deze spelen te houden. Afsluiting van de feestelijkheden op de Eng met een vuurwerk had Jeugdzorg als een hoog tepunt gezien, maar zo'n slotgebeuren wordt vanwege de financiële conse quenties niet haalbaar geacht. Ds. J. van Buuren, predikant van de gereformeerde kerk van Delft-Abts- woude, heeft het beroep dat de gere formeerde kerk van Soest onlangs op hem heeft uitgebracht aangenomen. Ds. Van Buuren zal te gelegener tijd - waarschijnlijk in de loop van de ko mende zomer - de plaats innemen van ds. Joh. C. Baumfalk, die in april vorig jaar overleed. Ds. Van Buuren zal dus met name werkzaam zijn in de wijk Noord Julianakerk De nieuwe predikant is 44 jaar oud, gehuwd en vader van vier dochters en een zoon. Hij begon zijn predikants loopbaan in 1967 in Wommels, welke gemeente hij in 1972 verruilde voor Nij- kerk. Sinds 1977 is ds. Van Buuren predikant in Delft. Vorige week maandag heeft ds. Van Buuren kennis gemaakt met de ge meente en de kerkeraad van de Julia nakerk. Enige dagen later heeft hij la ten weten dat hij het beroep heeft aan genomen. dori|.:i,|k-:< 035-231647, poslbus 706, 1200 Stichting Ned Top 40. w 2 maart 1985 I F=" Stip co ook op 12" CM no. 1 trofee CO ICM alarmschijf nationaal r-. product O Gehele ol ge- schriftelijke toe- BEL DE CLUB J-LIJIM ANM3 LEUK,LEUK,LEUK DE NEDERLANDSE TOP 40 IS SAMENGESTELD DOOR DE STICHTING NEDERLANDSE TOP 40 UIT GEGEVENS VAN HANDEL EN INDUSTRIE Titel - Artist - (Producer) - Componist I Label bestelnummer - Distributiemij deze (vorige I weekweek Titel - Artist - (Producer) - Componist Label bestelnummer - Distributiemij 1 2 9 4 7 U 3 6 13 10 5 17 16 12 20 22 15 31 11 (26) 33 SHOUT-tearsforfears (chris hughes) orzabal/stanley - r c. 880 294 7 - phonogram EASY LOVER- philipbailey/philcollins I A I 9 (philcollins)bailey/collins/east cbs4915-cbs \lrx\ THIS IS NOT AMERICA davidbowie* [jH 4 (bowie/metheny/mays) - 006 20 0482 7 - emi bovema I4^l DOWHATYOUDO-jermainejackson 7 (jacksonjdino/ditomaso-arista 107 052 ariola LOVERBOY billyocean \W\ 8 (keith diamond)'ocean/lange jive 145140 - cnr SUSSUDIO -phil collins [Wi 6 (phil collins) phil collins-wea 2591817-wea 14^1 ONENIGHTIN BANGKOK murray head 9 (ariderssonlrice/ul vaeus) idem chess pd 68240 - rca I WANT TO KNOW WH AT LOVE IS - loreigner \W\ 12 (alex sadkin/mick jones) jones - atl. 789 596 7 wea 14^1 JUSTANOTHERNIGHT-mickjagger 4 (tagger) jagger/laswell - cbs 4722 - cbs LET ITALL BLOW dazz band 5 (andrews/harris) harrison/harris - motown 64348 - rca SOLID-ashford&simpson 9 (nlckolas ashford/valerie simpson) - cap. 200424 7 emi bovema IK MEEN'T -andrehazes I^TI 3 (holiday/reeves/hazes) griek emi 00612 7208 7 - emi bovema 1^31 WATCHING YOU shakatak 4 (nigel wright) sharpe/odell - polydor881369 7 - polydor JUNGLELOVEthetime 7 (morris day/the starr) day/johnson wb929144 7 - wea SHARPDRESSEDMAN-zztop [W] 3 (billham) Gibbons/hill/beard warner bros929576 7-wea TREAT HER LIKEA LADY-temptations 3 (williams/woodson) mckay/randolph - motown zb64350 - rca SOSFIREINTHESKY deodato 5 (deodato) palanker/suchow warner bros 929148 7 wea NIGHTSHIFT-commodores 2 (dennis lambert) w. orange/d. lambert/l. golde - motown zb64357 rca GIMMEALLYOURLOVIN-zztop 10 (bill ham) gibbons/hill/beard wb929693 7 wea LET'S GO CRAZY-prince and the revolution 2 (prince and Ihe revolution) idem warner bros929058 7 wea 'T GROTE REKLAMELIED - frans peters/sterren- (QH team (galen/v.d. berg) bagger kretona Ib8501 - cnr I ^31 ISHOULD HAVE KNOWN BETTER jim diamond (pip williams) j. diamond/g. lyle a&m 9796 - cbs THISISMYNIGHT-chakakhan (mardin) murphy/trank - warner bros 929097 7 - wea BRINKMAN ministerbrinkman, vaderabraham I (p.a.l. kartner) idem dureco49 73 - dureco I LOVE PRIDE king (richard james burgess) p king/m roberts - cbs 4988 - cbs THE BOYS OF SUMMER - don henley (henley/kortchmar/ladanyi/campbell) - getl tec. 4945 - cbs SAVE A PRAYER - Duran Duran (c. thurston) - duran duran - parlophone 006 64953 - emi bovema I KNOWHIMSOWELL-elainepaige/barbara Hfe] dickson (anderson/ulvaeus) idem - rca pb68257 - rca AM I LOSING YOU FOREVER mai tai I^T] (e, van tijn/j. f luitsma) idem - iniection 134 675 - cnr I ^31 YAKITAKIOOWAH -gigantjes |§T| (rodgers)klaasse/visser- idiot 249154 7 wea 1^31 YOU'RE MY HEARTYOU'RE MY SOUL modem talking (steve benson) idèm hansa 106 884 - ariola MATERIALGIRL-madonna HSH (mie rodgers) peler brown/roberl rans - sire 929 083 7 wea IWOULD DIE 4 U, prince and the revolution Ik I (prince and the revolution) idem wb929121 7-wea l^^i NOMERCY-stranglers (laurie latham) the stranglers - epic 4921 cbs 25 'ROCK'N'ROLL-status quo (status quo/eden) rossi/lrost - vertigo880 525 7 phonogram LET'S TALK ABOUT ME-alanparsons project (woolfson/parson) alan parson arista 107 082 - ariola 36 HET FEEST KAN BEGINNEN -de deurzakkërs IQ^T] (kraamer)/mayers/v wiggen pol. 881632 7 polydor 1^-31 SLIPPERYPEOPLE-talking heads (d byrne/chr. Irantz/harrison/weymouth) idem 200486 7 - emi bov SINCE YESTERDAY - strawberry switchblade (david motion) bryson/mcdowall - korova 249249 7 wea - YOU'RE THE INSPIRATION chicago (cetera/loster) loster warner brothers929126 7 wea 27

Soester Courant | 1985 | | pagina 7