to mrt; 6es/wvvEvae -*0ce/ tfc Komplete bril vanaf 49?° Soest in eigen huis verrast door Saestum (1-2) S.O. Soest-jeugd - Eindelijk weer voetbal Vervoer F-pupillen per bus een succes VVZ'49 en DOSC delen de punten rayoi WOENSDAG 6 MAART 1985 SPORT SOESTER COURANT SPORT PAGINA 22 DAMESVOETBAL SO Soest 1-SEC 1 1-1 ZONDAGVOETBAL Morgenavond inschrijven voor mini- en mini-mini-triathlon ir IS" Uitslagen van zaterdag 2 maart SSportkopij S KORFBAL Seizoeneinde microkorfbal in zicht hndL c/ecln^yp &Ue Sfreek- tsec/etóer). P/accJ^- TEl/IPo - parcours ThcLuiJriiHeé) l/Cuïof q.oo Ujllt/OJnr/curS om ox>u- SOESTER COURANT Red Stars-loterij Vijftig winnaars ZATERDAGVOETBAL VOETBAL PROGRAMMA I g m loo I fO w m 33 S o S" F.C. Kuljperstraat 26 Het straatje naast A.H. Tel. 24827 Na veel voetballoze zondagen konden de Soest-dames eindelijk het veld weer in. De wedstrijd van deze zondag was gepland tegen SEC. Om half tien ston den de beide partijen klaar en SEC nam de aftrap. De Soest-dames begonnen met goed storen en namen het heft in handen. Ze waren veelvuldig in balbezit en er wer den veel doelrijpe kansen gekreëerd, maar er werd pas in de 20e minuut 1-0 gescoord door Heidi Koele wijn. SEC trachtte ook menigmaal het Soest- doel te bereiken, maar dit werd door de Soest-verdediging verhinderd. Eenmaal wisten zij toch door te bre ken en de bal verdween langs de Soest- keepster in het net. 1-1. Het verdere verloop van de le helft gaf eenzelfde beeld en er werd niet meer gescoord. De Soest-dames oefenden in de tweede helft meer druk uit op de verdediging van SEC. Er werd beter gecombineerd en de kansen werden groter, maar de bal kwam niet tussen de palen. Tien minuten voor het einde van de wedstrijd oest Liesbeth v. 't Pad het veld verlaten met een knieblessure. 1-1 was het en l-l bleef het'. In deze met spanning tegemoet geziene partij had Soest aanvankelijk de beste papieren. Een uitstekend openingsof fensief leverde een magere voorsprong op. Door fouten in de Soest achterhoede kwam Saestum gemakkelijk langszij en zelfs op voorsprong. Bij Soest maak te het gedegen aanvalsspel gaandeweg plaats voor het "hoog voor de pot"- principe. Ook na rust met het wind- voordeel was er weinig variatie te be speuren in de Soester aanvalspatronen. De spaarzame kansen die ontstonden werden teniet gedaan door de excelle rende Zeister doelman Weldink die enige zekere treffers wist te voorko men. •JU. zaterdag was het voor 50% van de Soestjeugd eindelijk dan weer zover. De bal ging weer rollen! Helaas duurt voor de andere 50% de winterstop nog een weekje langer, want van de 24 vast gestelde wedstrijden gingen er maar 12 door. De Soestjeugd moest duidelijk wennen, want er werden maar 4 wed strijden gewonnen, een wedstrijd ein digde gelijk en de rest (7) ging ver loren. Soest A-l-Vriendenschaar A-l:0-2. Soest A-l zag de belangrijke wedstrijd tegen het sterke Vriendenschaar ge heel onverdiend verloren gaan. Vanaf het beginsignaal hadden de Soesters het beste van het spel, maar, zoals al vaker dit seizoen, is Vrouwe Fortuna niet met hen. Al in de 6e minuut beland de een schot van Pieter Janmaat op de lat. Uit een van de vele corners die Soest kreeg te nemen ontstond vanaf de iu m. een mooie kans voor Paul v. d. Grift. Maar via een hoofd van een Vriendenschaarverdediger ging de bal net naast. Soest bleef het initiatief houden, was veel in de aanval, maar hierdoor ont stond het gevaar van een counter door de tegenstanders. Na onnodig balverlies in de 20 min. trok Vriendenschaar snel ten aanval en liet keeper Arie v. d. Wiel kansloos en geheel tegen de verhouding in leidden de gasten met 1-0. Ook na deze domper bleef Soest het spel maken in dit sportieve maar pitti ge duel. Net voor rust kreeg Paul v. d. Grift de kans van de dag, maar tot ieders ont zetting schoot hij op 4 m afstand van het doel over. Na de rust bleef Soest proberen de stand gelijk te trekken. Constant was de ploeg in de aanval maar eenmaal voor net doel duurde het allemaal te lang, waardoor de tegenstander kans kreeg zich te herstellen. Zo brak Muljanto Muljakarno op rechts door maar in plaats van zelf te scnieten speelt hij de bal over en weg was de schietkans. Uit een van de vele corners ontstond een goede kans voor Steven Vos, maar de doelpaal stond succes in de weg. Vriendenschaar kwam niet verder dan wat snelle uitvallen, maar keeper Arie v. d. Wiel stond vooralsnog een tegen doelpunt in de weg. Een kwartier voor tijd was hij echter machteloos bij een snelle combinatie van de gasten en keken de Soesters te gen een 2-0 achterstand aan. Tot de laatste minuut bleven de Soesters knokken om de score om te buigen maar helaas bleven de punten inCulemborg. A.s. zaterdag speelt Soest A-l om 14.30 uur thuis tegen Quick A-l. De uitslagen van de zaterdag gespeel de wedstrijden waren als volgt: A-junioren: Vriendenschaar 1-Soest 12-0 Soest 2-Limvio 1 2-10 B-junioren Soest 1-TOV 1 3-0 Achterveld 1-Soest 3 0-10 C-junioren Soest 2-IJsselmeervogels 3 4-0 Limviol-Soest3 4-l Achterveld 2-Soest 5 2-2 D-pupillen: Roda '46 4-Soest 3 2-0 Soest 4-VVZA 5 3-0 E-pupillen: Roda '46 4-Soest 3 2-0 F-pupillen: Roda '46 1-Soest 1 2-0 Soest 2-VVZ '49 1 2-0 Hopelijk wordt er komende zaterdag een volledig wedstrijdprogramma af gewerkt. Het thuisprogramma voor de Soestjeugd ziet er als volgt uit A-junioren: Soest 1-Quick 114.30 uur Soest 3-VVZA 3 15.00 uur B-junioren: Soest l-LVV 112.30 uur Soest 3-Amsvorde 113.45 uur Soest 4-HoeVelaken 515.00 uur C-junioren Soest 3-Roda '46 3 13.45 uur Soest 4-Hoogland 311.30 uur D-pupillen: Soest 2-CJVV 211.30 uur Soest 3-de Glind 111.30 uur E-pupillen: Soest l-CJVV 110.30 uur F-pupillen: Soest 2-Achterveld 110.30 uur Soest 3-VVZA 3 10.30 uur. Bij Soest ontbrak deze middag verdedi ger Peter v. d. Berg waardoor John de Jong naar rechts verhuisde en John Westerveld de verdediging completeerde. De thuisclub begon veelbelovend. Met goed uitgevoerd combinatiespel werd de aanval gezocht. Door te haastig schieten van afstand, met de wind te gen leverde dit geen rendement op. Na 12 minuten veroverde Wolfsen de bal op het middenveld. Via v. d. Deysel kwam de bal op rechts bij Surstedt. Zijn strakke lage voorzet vanaf de ach terlijn werd door Becker prima benut. Op de lage schuiver 'was doelman Wel dink kansloos. Kort hierna strafte Saestum een misser in de Soestdefensie af. Rechts buiten Van Dijk kwam vrij en schoot laag in. l-l. De gasten gingen hierna beter spelen. Goede combinaties wer den gevolgd door lange ballen naar vo ren. De aanvallers schoten echter te gehaast en onnauwkeurig, terwijl Elberse eenmaal keurig redde. Na een half uur deed Soest van zich spreken en forceerde 5 corners na el kaar, zonder succes overigens. Een Zeister uitval bracht wel succes. Doordat doelman Elberse aarzelde met uitlopen kon de doorgebroken Hoe- ber gemakkelijk scoren. Na de thee beperkten de gasten zich hoofdzakelijk tot het ontregelen van de Soester aanvallen. De thuisclub vol hardde in het zelfde stramien; alle ballen zo snel mogelijk hoog Voor het doel. In de drukte die daar ontstond kregen de blauwhemden enige kansen. Diver se inzetten werden echter door de uit blinkende doelman Weldrink tot hoek schop verwerkt, van waaruit Soest zelden gevaarlijk is. Slechts zelden gingen de Soestenaren door naar de achterlijn en ook solis tische akties kwamen er niet. Steeds werd de bal teruggelegd, hetgeen een kolfje was naar de hand van de vele aanwezige Zeistenaren. De beste kans was nog voor de gasten, Een spannend spelmoment uit de wedstrijd Soest-Saestum leverde deze fraaie foto op. Foto: Goos van der Wilt toen Terhoeven uitbrak, zelfs Elberse omspeelde en daarna naast het lege doel schoot. Met deze aanvalsopzet was er voor Soest vandaag geen eer te behalen. Wel zou het vertoonde over zicht een gelijk spel hebben gerecht vaardigd. Morgenavond, donderdag 7 maart, houdt de atletiekvereniging Pijnenburg een inschrijfavond voor de mini-triathlon en de mini-mini-triathlon, die op zondag 2 juni op het programma staan. Men kan zich laten inschrijven bij café-restaurant Bos en Duin aan de Bosstraat, vanaf 19.00 uur. Tijdens deze avond worden ook nadere mededelingen gedaan. De inschrijf gelden bedragen 25,- voor'de mini-triathlon en 7,50 voor de mini-minitri- athlon. <JL Jeugdnieuws B-junioren: SEC B2 - De Glind BI 1-3 E-pupillen: TOV El - SEC E2 2-1 F-pupillen SEC Fl - IJsselmeervogels Fl 2-5 Dames: S.O.Soest- SEC 1-1 Wedstrijdprogramma voor zaterdag 9 maart A-junioren. 15.00 uur SEC Al - Roda'46 Al 15.00 uur SEC A2 - Hees A2 B-junioren: 11.00 uur SEC BI - S.O. Soest B2 13.45 uur Hoevelaken B3 - SEC B2 C-junioren: 11.00 uur SEC Cl - Baarn C2 13.45 uur Hoevelaken C3 - SEC C2 11.00 uur SEC C3 - APWC C2 D-pupillen: 13.00 uur Hoevelaken Dl - SEC Dl E-pupillen 11.00 uur SEC El - Hooglanderveen El 10.00 uur SEC E2 - IJsselmeervogels E2 F-pupillen: 11.00 uur SEC Fl - VVZA Fl 10.00 uur SEC F2 - Hoogland F2 Wedstrijdprogramma voor zondag 10 maart Dames 10.00 uur SEC 1 - KVVA 1 J Sportverslagen en -berichten uiterlijk maandagochtend inleveren aan onze redaktie, Van Weedestraat 227. Indien tijdig ingeleverd volgt opname in de- J zelfde week. Goed leesbare kopij heeft J daarbij de voorkeur. Redaktie Soester Courant Het idee van de jeugdcommissie van de v.v. SEC gedurende de winterstop de F-Pupillen van en naar de zaal training te brengen met een busje is een groot succes geworden. Het bleek namelijk al snel, dat vele ouders er tegenop zagen hun zoon(s) in de kou en gladheid naar de training te sturen. Aangezien niet iedere ouder over ver voer bescniKie, werd snel het initiatief genomen een soort busdienst in het le ven te roepen. Dankzij familie van Veen en Gert de Beer kon deze geste naar de F-pupillen gerealiseerd wor den. De jeugdcommissie is vast van plan deze winterservice volgend seizoen te continueren. Naast de voetbalaktiviteiten. welk" Foto: Goos van der Wilt afgelopen weekeinde weer officieel van start gingen, staan o.a. nog op stapel bowlingavonden voor de A-junioren, en een disco-avond eind maart. Verder natuurlijk het pupillenweekend en de gebruikelijke toernooien na af loop van het competitiegebeuren. Zo langzamerhand loopt het micro- korfbalseizoen ten einde. Voor een aantal teams van de korfbalvereniging de Eemvogels was het afgelopen zater dag al de laatste wedstrijd. De adspi- ranten al, Eemvogels 2 en Eemvogels 3 spelen a.s. zaterdag hun laatste microwedstrijd terwijl Eemvogels 4 en Eemvogels Dl nog één inhaalwedstrijd te goed hebben. Aanstaande zaterdag gaat het erom spannen of het 2e team van De Eemvogels kampioen wordt of niet. Bij gelijkspel moet er nog een beslissings wedstrijd gespeeld worden. Deze "kampioenswedstrijd" wordt a.s zaterdag om 13.00 uur gespeeld in Beu kendal. De wedstrijden van afgelopen zater dag; Eenvogels Al-Tovers Al Tovers opende de score maar niet lang daarna lieten de Soesters door Kathja Rauch de bal door de mand rollen. Marco Middelkoop wist de Eemvogels op voorsprong te brengen door een strafworp goed te benutten terwijl hij later ook nog van onder de korf 3-1 wist te scoren. Stanley de Vries tekende middels een doorloopbal 4-1 voor de Soesters aan. Dat werd de ruststand. Tovers kreeg blijkbaar een standje want vielen er in de le helft behoorlijk wat punten aan Soester-zijdein de 2e helft gaf Tovers de Eemvogels geen ruimte meer en wisten zij het uitstekend dicht te houden. De Eemvo gels combineerden, probeerden alles maar het lukte niet meer. Tovers kon nog slechts l keer scoren. De eindstand werd een verdiende 4-2 overwinning voor de Eemvogels. Eemvogels Jl-Woudenberg J4 Dit werd een leuke vlotte wedstrijd. De Eemvogels waren duidelijk de meer dere. De vakken draaiden goed en er werd veel gescoord. Erik van de Pol dwong een strafworp af welke door Ad Middelkoop uitstekend werd omgezet in 1-0. Woudenberg scoorde onmiddellijk hierna zodat de vakken konden wisselen. Van afstand werd door Angela van de Boom 2-1 aangete kend terwijl Marco Middelkoop eveneens van afstand op het scorebord 2-1 in 3-1 liet veranderen. Weer wis selen en 2x achter elkaar wist Ad Middelkoop weer de gegeven strafwor- pen te verzilveren. 5-1. Daarna was de beurt aan Woudenberg. Slechts 2 keer kreeg de tegenpartij de kans voordat Iris Boom twee prachtige omdraaiballen maakte en de stand bracht op 7-3. Weer kreeg Woudenberg de kans en weer straften de Eemvogels dit af door Marco Middelkoop van on der de korf. Door Woudenberg werd nog 1 keer ge scoord, waarna onmiddellijk Iris Boom eveneens van onder de korf de mand wist te vinden en zo de eindstand bracht op een schitterende 9-5 overwin ning. Eemvogels Dl-Thor D2 En weer een overwinning voor de Soes ters. Er werd enorm hard gewerkt door de jongste adspiranten. Een lust voor het oog. Nicole Nieuwenhuis bracht de Eemvogels door een mooi af standsschot op een 1-0 voorsprong. Daarna duurde het allemaal wat lang, het wilde niet meer lukken. De scheids rechter floot het signaal tot het wisse' len van de vakken en ook de 2e helft gaf een hardwerkende Eemvogelploeg te zien. Het was Emile Leijfering die door een mooie combinatie met zijn medespelers prachtig langs zijn tegen stander wist te komen en een doorloop bal scoorde 2-0. Reijk Muller wist even later van afstand de korf te vinden en zette zo 3-0 voor de Eemvogels neer. Dar werd eveneens de eindstand. Eemvogels Cl-Unitas C4 Ook in deze wedstrijd werd enorm hard gewerkt, maar het wilde niet lukken. Unitas kon weiliswaar slechts 1 keer scoren, de Eemvogels vonden de korf helemaal niet. Tot 2 keer toe werd een strafworp gemist. Een heel spannende wedstrijd waarin veel inzet werd ge- getoond. Helaas een 0-1 nederlaag. Ermelo 1-Eemvogels 1:6-5 Om de één of andere reden wilde het bij het selectieteam weer niet lukken. De motivatie is er wat uit. De 3e plaats moest worden afgestaan aan een ander en zo werd afgelopen zaterdag de laat ste wedstrijd tegen een vrij ruwe tegenstander gespeeld. Er werd enorm veel geduwd, helaas zag de scheids rechter dit niet altijd even goed, waardoor l strafworp onterecht aan de tegenstander werd gegeven en 2 strafworpen de Eemvogels werden ont houden. De Eemvogels hadden zo een gelijkspel of zelfs de wedstrijd kunnen winnen, maar het mocht niet zo zijn. In voorgaande wedstrijden gingen de Eemvogels er dan echter juist nog har der tegenaan en die vechtlust ontbrak nu. De doelpunten werden gemaakt door Marco Kuil, Ton Kraaikamp, Wim van Rheenen 2x en Claudia Touw slager. Op het veld neemt dit Eemvo- gelteam een belangrijke plaats in en laten we hopen dat zij dan tot de 2e plaats weten door te dringen. Reko korfbal In verband met het aanvangen van de 2e helft van de veldcompetitie zullen de rekreanten a.s. woensdag of wel vana vond voor de laatste maal op woensdag trainen. Daarna gaan zij verhuizen naar de dinsdag avond van 19.30 tot 20.30 uur. Mocht de woensdagavond voor u dus nog problemen opleveren om te komen trainen, dan kunt u nu wél terecht op de dinsdagavond. Kom eens kijken en bel even met Agnes Kraaikamp, tel. 12743. Pijnenburg-atleten bij Ned. Crosskampioenschappen De A.V. Pijnenburgatleten hebben op de Nederlandse Crosskampioenschap pen in het Limburgse Schaesberg goed partij gegeven. Bij de heren die 12% ki lometer moesten lopen kwamen drie honderd lopers aan de start. Winnaar werd Klaas Lok, gevolgd door Peter Rusman. Gert, de Ruigt van A.V. Pij nenburg werd 50e in 41.16 en Joop van Leyenhorst 127e in 44.54. Bij de jongens B werd Angelo van Leyenhorst 38e. Hij legde de vier kilometer af in 15.27, Leo van Thuyl werd 46e in 16.24. Bij de meisjes B werd Angélique van Oostrum 24e. Door haar werd de twee kilometer afgelegd in 8.05. VVZ heeft afgelopen zaterdag na een rustperiode van 4 weken de strijd tegen de onderste posities op de ranglijst weer opgenomen. De formatie van Peter van Boeyen moest in Den Helder aantreden tegen DOSC. Geen makke lijk karwei, ook al omdat gaandeweg dit lopende seizoen gebleken is, dat er van dit VVZ geen eenheid te maken valt. Zou dit wel het geval zjn, dan waren er voor de ploeg aan de Eemweg geen degradatiezorgen. Individueel be zitten de meeste spelers kwaliteit ge noeg om redelijk op een tweede klasse niveau mee te draaien. Ook de langdurige winterstop heeft in dit beeld geen verandering gebracht. Een tech nisch veel sterker VVZ zag geen kans DOSC met grote cijfers te verslaan. De Soesters bleven uiteindelijk op 1-1 staken. VVZ begon met Hajo Groart en Gert van der Munt in de basis, ten kosten van Willem de Vries en Wout Logten- stein. Vooral de keuze van Groart bleek gaandeweg de ontmoeting een te rechte. De Soester middenvelder werkte hard en menigmaal was hij het, die de VVZ-aanvalslinie aan het werk zette. Direct na het beginsignaal van scheids rechter Van Twillert uit Spakenburg kreeg Pieter Bade een prima mogelijk heid om de score voor VVZ te openen. Bade maakte zich knap vrij en liet een hard schot los, wat maar ternauwer nood naast het doel van een zwak kee pende Dosc-doelman Rozeboom ver dween. Al gauw werd duidelijk dat dit DOSC niet kon tippen aan de ploeg welke op 22 september vorig jaar VVZ thuis met 3-4 de das om deed. De groenhemden profiteerden slecht van deze weten schap. In plaats van het spel breed te houden, trokken de vleugelspitsen keer op keer naar binnen, zodat er trechter vorming ontstond. Een situatie, welke ook voor een wat minder verdedigende partij goed onder controle gehouden kon worden. De mentale zwakheid van dit VVZ kwam aan de oppervlakte, toen de openingstreffer uit bleef. Een enkele overtreding of een verkeerde beslissing van de scheidsrechter werkte als een rode lap op een stier en kwam het spel beslist niet ten goede. DOSC profiteerde handig van de slech te samenwerking in de VVZ-gelederen en scoorde via de eerste serieuze aan val. Kobus Broerse liet met een harde knal Willem van der Pol het nakijken en zorgde zo voor 1-0. Gelukkig voor VVZ zag aanvoerder Henk Vos samen met Willem Pothoven kans de gelederen weer enigszins te sluiten en werd de thuisclub Redaktie-adres: Van Weedestraat 227 telefoon 14152 Privé: A. C. Post JohPoststraat 352 telefoon 21297 De prijsuitreiking van de loterij, die basketbalvereniging The Red Stars ter gelegenheid van haar 20-jarige jubi leum heeft georganiseerd, vindt plaats op zondag 10 maart in sporthal Beuken dal aan de Beukenlaan. Notaris C. J. M. Emmen uit Soest verrichtte afgelopen vrijdag de trekking van de Red Stars actie. Daaruit rolden vijftig prijswin naars, die inmiddels bericht hebben ontvangen. Zij zijn uiteraard uitgeno digd voor de feestelijke bijeenkomst, die aanstaande zondag om 20.00 uur begint. In december verkocht jeugdlid Onno Tool de eerste loten aan de oud-voor zitters van Red Stars, Rinus Valk, Hans Teunis en Herman Duit. Martijn Scheele wist het grootste aantal loten (bijna 300) aan de man te brengen, en heeft daarmee een draagbare zwart witte televisie gewonnen. Bijna alle 2000 gedrukte loten werden verkocht. Voor de jubilerende basketbalver eniging betekent dat extra inkomsten, welke zullen worden gebruikt voor de financiering van de vele activiteiten, die de jubileumcommissie dit jaar organiseert. Overigens leverde de Soester midden stand een grote bijdrage aan de loterij door de prijzen beschikbaar te stellen. De hoofdprijs is een videorecorder. De winnende nummers van de Red Stars-loterij zijn: 10-37-88-114-180-198- 286-320-322-422-461-498-528-586-591-665- 799-816-828-876-962-1027-1037-1081-1103- 1119-1177-1232-1289-1338-1394-1409-1431- 1473-1511-1533-1541-1558-1562-1570-1600- 1605-1619-1620-1650-1661-1686-1784-1874- 1947. andermaal op de eigen helft vastgezet. Het advies van Peter van Boeyen om de zaak breed te houden werd nu beter opgevolgd en het resultaat bleef niet uit. Een op rechts doorgebroken Cor den Daas probeerde met een voorzet hel centrum te bereiken. Hij gaf de bal echter zoveel effect mee, dat het leer in één keer achter een verbouwereerde Rozeboom in het net plofte1-1. Even leek het erop dat VVZ door zou stoten, maar nu ontbrak het de groen hemden aan een gezond portie geluk, zodat beide ploegen met een l-l stand gingen rusten. VVZ in technisch opzicht ruimschoots de meerdere van haar tegenstander ging in de tweede helft op zoek naar de overwinning. Het mocht echter niet zo zijn. Bade, Jansen en Den Daas waren dicht bij een tweede Soester doelpunt, terwijl DOSC in de tweede helft niet verder kwam dan een kopbal op de paal. Peter van boeyen probeerde de bakens nog te verzetten via de inbreng van Willem de Vries voor een moege streden Gert van der Munt. Het bleef allemaal zonder resultaat. WZ mist de echte afmaker. 13 goals in 14 wedstrij den mag daarvan een illustratie zijn. Kort voor het einde leek het er dan toch nog van te komen. Eén van de meest constante VVZ—spelers, Guus Jansen, kreeg een enorme mogeljkheid. Op slechts één meter van de doellijn had hij een voorzet voor het inkoppen. Jan sen dook onder de bal door en VVZ mocht met één punt in de bagage de thuisreis aanvaarden. Se Soesters krijgen nu 3 De Soesters krijgen nu 3 thuiswedstrij den op rij. Het resultaat van deze 3 ont moetingen zal doorslaggevend worden voor het handhaven in de 4e klasse. Ko mende zaterdag is WZ de gastheer van IJFC, gevolgd door de FC Majella en over twee weken SVVU. De kompetitiestand ziet er als volgt uit 1. DVS'3313-21 2. SVVU 14-18 3. Lelystad 14-18 4. IJFC 13-16 5 Dosc 14-15 6. Candia '6614-13 7. VRC13-12 8. SOVA '54 14-12 9. VVZ '49 14-11 10. FC Majella 13-10 11. Merino's 14-10 12. Terschuurse Boys 14-9. Zaterdag 9 maart WZ 14.30 uur VVZ-IJFC 12.00 uur VVZ 2 - Vitesse 2 14.30 uur DVS 6 - WZ 3 11.00 uur Naarden 3 - VVZ 4 14.30 uur VVZ 5 - Bloemenkwartier 6 12.00 uur VVZ 6 - Rood-Wit 6 12.00 uur VVZ 7 - OSO 5 SEC-zaterdag 14.30 uur SEC - Loosdrecht 13.00 uur SEC 2 - TOV 3 12.00 uur Altius 6 - SEC 3 HEES 15.30 uur Rood-Wit - Hees 12.00 uur Eemdijk 2 - Hees 2 12.00 uur Hees 3 - Naarden 5 12.00 uur Hees 4 - Veluwse Boys 4 15.30 uur Rood-Wit 5 - Hees 5 SOESTERBERG-zaterdag 14.30 uur Velox - Soesterberg 12.00 uur Soesterberg 2 - DVSA 4 14.00 uur Soesterberg 3 - Candia 8 Zondag 10 maart S.O.SOEST 14.00 uur UW - Soest 11.00 uur Elinkwijk 3 - Soest 2 11.00 uur Soest 3 - PVCV 2 12.00 uur Soest 4 - APWC 2 12.00 uur Victoria 4 - Soest 5 9.30 uur Soest 6 - 't Gooi 3 9.30 uur Soest 7 - BW 4 14.30 uur Soest 8 - 't Gooi 5 14.30 uur Soest 9 - VVZA 5 12.00 uur Soest 10 - 't Gooi 6 12.00 uur Soest 11 - Zuiderzeevogels 7 10.00 uur Quick 12 - Soest 12 14.30 uur Soest 13 - Victoria 10 14.30 uur SDO 9 - Soest 14 14.30 uur Soest 15 - LVV 11 SEC-zondag 14.30 uur SEC - 't Gooi 11.30 uur Victoria 2 - SEC 2 12.00 uur Barneveld 2 - SEC 3 11.30 uur VVZA 4 - SEC 4 11.30 uur SEC 5 - WZA 6 14.30 uur Amersfoortse Boys 7 - SEC 6 SOESTERBERG-zondag 14.30 uur Celeritudo - Soesterberg 11.00 uur Hooglanderveen 3 - Soesterberg 2 11.30 uur Soesterberg 3 - Hoogland 4 11.30 uur Soesterberg 4 - Bunnik 6 14.30 uur Soesterberg 5 - Bunnik 7 11.30 uur Soesterberg 6 - SVF 6 Damesvoetbal Zondag 10 maart 10.00 uur SEC - KVVA 13.30 uur Unitas - Soest 10.00 uur JSV 3 - Soest 2 MWel de heren l vrijdagavor [rijd. De dan ,en verderop je heren. Tegel le dames een g eoe steviger oi laan. Ben ve 'teer goed part spelend Dragon Hern l-Dragons geide teams w, elkaar, want a een ruim leng „ler niet van I minuut was de 4eel van Drago aan Red Stars Ljer niet uitlop [loot zeer stral jestiende mine ,ns enige lan Horst, naar de (teamspirit gmi Vocht terug en jmold Klarenb 'itische wedstrij1 Jj4 werd bereil I Dragons. Na de rust wai 'aan Soester zi Linuut stonde j weer op voorsj vreugde was v de inzet van 1 konden Drago sprong nemen, minuut, 54-48 i 59 in de vijfti gastheren een gen uitbouwen Stars ging nu t van 77-65 werd O Q O CD CO 2 -ni-o O O C O CD (O O CD CQ 0) 3 (Q

Soester Courant | 1985 | | pagina 22