Schitterende Paaseieren bij versierwedstrijd van de Winkelkring v. Weedestraat Baiiefö vraagt: uw aandacht voor: Courantenreklame is niet te vervangen M W. W. DEELEN b.v. Winkeliers willen zondag-openstelling voor nieuwe middenstandsmanifestatie *d Restaurant Id'Oude Enghei i Commissie R.O. voorrang voor plan 'Soest-Midden' Soest 50 jaar geleden WOENSDAG 10 APRIL 1985 SOESTER COURANT PAGINA 5 GEMEENTE Beschikking Hinderwet Hinderwet Voorbereidingsbesluit Verordening Geluidhinder DIA-FILM SERVICE ZOJUIST ONT VANGEN BUMPER GEBLEEKTE TUINBROEKEN vrijetijdskleding 12 April 1935 Bij besluit van 26 maart 1985 heeft het College van B. en W. een beslissing genomen op de verzoeken om een oprichtings- c.q. revisie- c.q. uitbrei dingsvergunning van: Hermans Groep BV, Laanstraat 2 Soest, voor een supermarkt op het perceel Tamboerijn 11 te Soest PUEM, Croeselaan 28 te Utrecht, voor een 50/10 KV schakel en transfor matorstation op de Stadhouderslaan naast nr, 39 te Soest Procar Verkoop BV, Industrieweg 30 te Soest, voor een inrichting tot vervaardiging van autoreinigingsmiddelen, ontvettingsmiddelen en hand reinigingsmiddelen annex handelsonderneming op het perceel Industrie weg 30 te Soest. De strekkingen van de beschikkingen luiden: "positieve beslissing op aanvraag onder voorschriften ter voorkoming van gevaar, schade en hinder naar buiten toe". Het besluit ligt gedurende een maand vanaf 10 april a.s. ter inzage op de gemeentesecretarie van 09.00-12.00 uur en in de centrale bibliotheek aan de Albert Cuyplaan tijdens de openingsuren. Tegen bedoelde beschikking kunnen de volgende personen in beroep gaan a. de aanvraagster: b. de betrokken adviseurs; c. degenen die overeenkomstig artikel 20, 21, 22 tweede lid, of 28 eerste lid onder c van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren hebben ingebracht: d. enige andere belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21, 22 tweede lid. of 28 eerste lid onder c bezwaren in te brengen. Een beroepschrift kan worden ingediend binnen een maand na ter inzage legging van de beschikking. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin, doch worden ingediend bij de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, Binnenhof 1, 's-Gravenhage. Indien tegen de beschikking beroep wordt ingesteld kan overeenkomstig artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek worden gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Op het gemeentehuis (afd.il en de bibliotheek aan de Alb. Cuyplaan liggen ter inzage verzoeken om een oprichtings- c.q. revisie- c.q. uitbreidings vergunning van Vleeshandel Soest BV, Industrieweg 38b te Soest, voor een vleesgroothandel op het perceel Industrieweg 38b te Soest; Ingenieursbureau Moderniek BV, Zwaluwenweg 26 te Soest, voor een werkplaats t.b.v. de montage en afbouw van speciale machines op het per ceel Stationsweg 20 te Soest. Men kan gemotiveerde bezwaren tegen het verlenen van de vergunning schriftelijk bij het College van B. en W. inbrengen gedurende één maand na datum van terinzagelegging van het verzoek d.d. 10 april 1985. Gemotiveerde bezwaren kunnen mondeling in persoon of gemachtigde worden ingebracht op de hierna genoemde zitting, waar gelegenheid wordt gegeven tot een gedachten wisseling over de vraag tussen college, de aan vrager en de overige aanwezigen. De openbare zittingen worden gehouden op woensdag 1 mei om resp. 9.00 en 9.30 uur in het gemeentehuis. N.B. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bezwaren hebben inge bracht tegen de aangevraagde beschikking kunnen later beroep instellen, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest tijdig) bezwaren in te brengen. Indien de indiener van schriftelijke bezwa ren daarom verzoekt, worden zijn persoonlijke gegevens niet bekendge maakt. Dit verzoek moet schriftelijk, tegelijkertijd met het bezwaarschrift, bij het College van B. en W. worden ingediend. De burgemeester maakt ter uitvoering van artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijké Ordening békend dat de raad der gemeente Soest bij zijn besluit van 21 maart 1985, afdeling I, nummer RB 85-66 bestemmings plannen in voorbereiding heeft verklaard voor de gebieden die op de bij dit besluit behorende kaart in grijs zijn aangegeven en die als volgt kunnen worden omschreven a. Industrieterrein Soesterberg; b. Winkelgebied Van Weedestraat; c. Een perceel aan de Dalweg. Openbare kennisgeving verzoek om vergunning ex artikel 3 van de Ver ordening Geluidhinders gemeente Soest ten behoeve van revreatie-iririch- ting). Op de secretarie van de gemeente Soest Steenhoffstraat 2, kamer 21) ligt vanaf heden op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur ter inzage een verzoek met bijlagen van v.v. Hees, p.a. Tromslagerpad 29, te Soest, om vergunning tot het inrichten en drijven van een sportterrein met geluidsapparatuur op een perceel, gelegen aan de Kooiweg 2 te Soest. Gemotiveerde bezwaren tegen het verlenen van de vergunning kunnen door belanghebbenden gedurende een maand na de dagtekening van deze kennisgeving schriftelijk worden ingediend bij het gemeentebestuur. INFORMATIES: INFO-CENTRUM, STEENHOFFSTRAAT 9a, TELEFOON 02155 - 22555. V OPEN MAANDAG t/m VRIJDAG VAN 9.00 tot 17.00 uur 11 1 1-TT? SOEST-ZUID MEIDOORNWEG Rustig gelegen helft van dubbel woonhuis met grote garage en schuur. Ind.: entree, toilet, woonkamer (7 x 3 80), keuken; verd.: 3 slaapka mers. douche, vliezotrap naar grote zolder. Voorzien van gas-c v. Gevraagde koopsom f 158.000,- k.k. SCHOUTENKAMPWEG bad, 2e toilet), vaste trap naar zolder met kamer (dakkapel). Voorzien van gas-gestookte c.v., aansluiting wasma chine op verdieping, granolwanden en plavuizenvloer in woonkamer, gedeel telijk dubbele beglazing en dak- en spouwisolatie. Gevraagde koopsom f 165.000,- k.k. KASTANJELAAN Centraal gelegen half-vrljstaande woning met garage, carport, schuur en geheel vrije tuin. Deze geheel ge moderniseerde woning heeft de vol gende indeling: entree, toilet, ruime woonkamer met corner, open haard en aangrenzende luxe open keuken (met inbouwapp. en eetbar) Spiltrap naar verdieping met 2 slaapkamers (1 met balkon, 1 met v.w.), badkamer (lig- Rustig gelegen - nabij bos en duinen - helft van dubbel woonhuis met garage en vrije zonnige tuin (Z). Ind.: entree, toilet, kelderkast, woonkamer (3.80/3.20 x 7.50), keuken; verd.: 3 slaapkamers waarvan 1 met balkon, douche met 2e toilet, vaste trap naar zolder met kamer (dakkapel) en veel bergruimte. Voorzien van gas-c.v. en ged. thermopane beglazing. Gevraagde koopsom f 198.000,- k.k. MAKELAARSKANTOOR Gallenkamp Pelsweg 11 Soest Tel. 02155-15360* b.g.g. 10262, 17251 of 21752 Schitterend, dat waren de versierde eieren die zaterdagmiddag bij de ABN- bank aan de Van Weedestraat werden ingeleverd voor de eierversierwedstrijd van de Winkelkring, waarmee de win keliers van de Van Weedestraat en om geving het paasweekeinde een beetje luister hadden bijgezet. Heel wat inwoners van Soest hebben de uitdaging aangenomen en in de voor afgaande dagen hun krachten beproefd of liever: hun artistieke talenten bot gevierd op een eenvoudig ei. De re sultaten waren dan ook verbluffend Dat werd in elk geval ook vastge steld door de jury, bestaande uit Win- kelkring-banketbakker C. J. Verkley en mevrouw T. Penning-van Sluis, "de Winkelk ring-hostess Bij de volwassen inzenders werden drie inzendingen bekroond met fraaie lenteboeketten van de drie Winkel kring-bloemisten. De prijswinnaars waren Mevrouw v. d. Pul; mevrouw Sneep en mevrouw v. Overtoom-Walraven. Bij de jeugd gingen de hoofdprijzen naar: Sandy van Wankum (NMB-spaar- boekje) Rianne Druyff (NMB-spaar- boekje) en Majorie Roéls (ABN-spaar- rekening). Voor alle jeugdige deelnemers waren Foto: Goos van der Wilt er ook leuke prijzen beschikbaar, zoals kleurpotloden, sporttassen, geld- riemen en polsbanden. Er zijn ver gevorderde plannen om de winkeliersmanifestatie, zoals die in het verleden enige malen plaatsvond onder de naam "WISO", dit jaar nieuw leven in te blazen. De winkeliers-or ganisaties in Soest willen graag dat de- ze "beurs", die vroeger op de Eng werd gehouden en veel belangstelling trok, ook op zondag geopend kan zijn. Dat is de reden waarom zij zich vóór de vorige raadsvergadering per tele foon in verbinding hebben gesteld met het gemeentebestuur en verzochten het voorstel over de toepassing van de win kelsluitingswet, zoals het door het College na overleg met de commissie R.O. was geformuleerd, niet vast te stellen. Openstelling op zondag zou dan niet mogelijk zijn geweest. De heer J. S. Nota liet dit vorige week weten tijdens de vergadering van de commissie Ruimtelijke Ordening, waar hij gebruik maakte van het spreek- heb ik met die reparatie ook belasting voordeel? wij rekenen uhet voor GRATIS prijsopgave voor alle bouwkundige werkzaamheden Bouw- en onderhoudsbedrijf Walet b.v. Postbus 171 3760 AD Soest Telefoon 02155-177 97 ONZE SPECIALITEITEN GEDURENDE DE MAAND APRIL Bouchée au Salpicon deveau f 9,75 Pasteitje met kalfsvlees-ragout. Scampi's a l'lndienne f 14,50 Grote garnalen in kerriesaus. Consommé Minestrone 16,75 Italiaanse tomaten-groentesoep. LadyCurzon f 7,75 Gegratineerde schildpadsoep. Lotte de mer etuvé en sauce moutarde f29,50 Zeeduivel met zachte mosterd-dillesaus. Brochette de Viande f 26,50 Spies met verschillende soorten gegrilled vlees en sausjes. Fondue au chocolat f 8,50 Vruchtjes en koekjes in warme chocoladesaus met een bolletje ijs. Fruits frais ausabayonne f 12,50 Verse vruchten met een luchtige saus. Menuaf 39,50 Keuzemenuf 62,50 Zie ook onze hernieuwde menukaart. BURG. GROTHESTRAAT 55 SOEST Reserveringen: 02155-12516 DAGELIJKS GEOPEND recht voor het publiek. Hij legde uit dat het de winkeliersorganisaties, die samenwerken in de Stichting Mani festaties Soest, uitsluitend te doen was om de beurs, en niet om openstelling van de winkels op zondag. "Als de zon dag daarvoor zou wegvallen, zal er een enorme 'trekker' worden gemist, omdat veel mensen juist op zondag worden verwacht. Erkentelijk De heer Nota liet weten dat de winke liers het gemeentebestuur erkentelijk zijn voor de wijze waarop er gereageerd was. Hij merkte op met het nieuwe, ge wijzigde voorstel ingenomen te zijn en sprak de hoop uit dat alle fracties zich erin zouden kunnen vinden. Ries van Logtenstein (CDA) liet in de discussie weten dat hij nog niet namens zijn fractie kon reageren. Het CDA- standpunt moet nog bepaald worden en het College zou dat in de raadsver gadering wel vernemen. Gert Beijen (VVD) merkte op dat hij voor wat zijn fractie betreft geen problemen verwachtte. Hij stemde in met de woorden van de heer Nota. Ook de andere leden - Pothuizen (D'66) en Ebbers (VVD) - verklaarden zich akkoord, met uitzondering van de heer J. van Garderen (SGP/GPV/RPF), die verklaarde dat door de manifesta tie ook op zondag open te stellen een aantal ondernemers uit Soest van deel name wordt uitgesloten. Hij had overi gens zijn bedenkingen tegen het feit dat het College zou kunnen bepalen welke zondagen in aanmerking ko men voor openstelling en vond dat dit een zaak van de gemeenteraad was. Voorzitter wethouder Plomp kon vast stellen dat de meerderheid van de com missie zich met het voorstel kon ver enigen. Uw film binnen 48 uur ontwikkeld Kil p I )ly. Weedestraat 85 W 9 BAREETCAFE Middelwijkstraat 2 3764 CG Soest Tel. 02155-13331 Ons weekmenu wordt J 14-DAAGS MENU 2 van 11 april t/m 24 april 2 ƒ26,50 Heldere ossestaartsoep Kogelbiefstuk a la Stroganoff Diverse groenten Diverse aardappelen j Ananas met slagroom Iedere woensdagavond LIVE MUSIC f: w v.Weedestr.59 tel.12424 Soest De commissie Ruimtelijke Ordening van de gemeenteraad heeft vorige week dinsdagavond in grote lijnen in gestemd met het werkplan Ruimtelijke Ordening 1985, dat ter vaststelling als agendapunt voor de gemeenteraads vergadering van 18 april is opgevoerd. In eerste instantie wilde Ries van Log tenstein (CDA) liever afzien van een bespreking, omdat de fractie er nog niet over gediscussieerd had. Het stuk was namelijk net voor het weekeinde gepubliceerd. Na uitvoerige bespre king besloot de voorzitter, wethouder Plomp, het voorstel toch ter discussie te stellen. Jan Visser (Progressief Soest) kon zich uitstekend in het werkplan vinden, maar hij maakte wel bezwaar tegen het feit dat het bestemmingsplan Soest-Midden als "reserveplan" stond genoteerd. Volgens het College heeft het weliswaar een hoge prioriteit, maar het plan is bijzonder arbeids intensief. Visser vond dat het plan in elk geval meer prioriteit moest hebben dan het ontwerpbestemmingsplan "De Eng", waarvoor in het voorstel 11.850 gulden voor externe adviezen wordt uitgetrokken. Dat bedrag moest volgens hem dan aan "Soest-Midden" worden besteed. Adriaan Pothuizen (D'66) was het met hem eens, al liet project-coördinator W. Hulsbergen weten dat het niet efficiënt zou zijn om de advieskosten te besteden aan "Soest-Midden". Dit plan vereist volgens hem vooral plaatselij ke know-how. Gert Beijen (VVD) liet in navol ging van Van Logtenstein weten dat ook zijn fractie er nog niet over had kunnen praten, maar dat hij persoon lijk met het voorstel ingenomen was. Zijn fractiegenoot Ebbers liet weten wel voor het idee van Jan Visser te voelen. Te min Ook Van Logtenstein liet daarop weten dat Soest-Midden de grote belangstel ling van het CDA had. "Het als reser veplan aan te merken is ons te min." Hij sprak verder zijn twijfels uit over het optimisme waarvan in het werk plan sprake is. Vorig jaar kon ook al 27 procent van de capaciteit niet worden benut, en voor dit jaar moet zeker re kening worden gehouden met arbeids tijdverkorting en andere factoren," die het aantal beschikbare mandagen wel eens ernstig zouden kunnen aantasten. Voorzitter Plomp constateerde dat een meerderheid van de commissie een ho gere prioriteit aan "Soest-Midden" wenste te geven, zij het dat niet alle leden dit plan wilden ruilen voor dat van "De Eng". Hij beloofde, daartoe door de commissie verzocht, dat het College nog vóór de raadsvergadering met mogelijke alternatieven zal ko- De Stembus roept! De stembus roept! Begrijpt ge allen 't Belang der keuze, die ge doet? Het geldt een worsteling der geesten, Waarin partij gekozen moet. De stembus roept! Beseft ge allen Den hoogen ernst van deze strijd? Zal Godes Woord het richtsnoer wezen Of 't woord der goden van deez' tijd? De stembus roept! Wij willen keeren Wat afvoert van den hoogen God Ook voor het politieke leven GeldtTrouw aan God en Zijn gebod De stembus roept! Wees op uw hoede Voor dreigend' revolutiebrand Geen muiterij, maar rust en vrede Begeert het volk van Nederland De stembus roept! NEEN, GEEN DICTATOR Waar recht en vrijheid eeuwen stond Geen dwangjuk, geen moderne slaven OpNeerlands dierbaar plekje grond. De stembus roept! Gij moet straks kiezen! Geen aarzeling; de roepstem klinkt Van Karmels Heuveltop: ,,Hoe lang nog Op twee gedachten voorgehinkt? De stembus roept! Komt, wil het wagen Met God en met Zijn Woord alleen. Geen splijtzwam, geen verbrokkelingen! Staat pal, maar bovenalWeest één De stembus roept! Komt sluit de rijen! Voorwaarts dan onder d' oude leus: „MET GOD VOOR NEDERLAND EN ORANJE Dan is uw keus de beste keus. DORENTJE Wie moeten we a.s. Woensdag kiezen? In GEEN geval een Nationaal Socialist. Die is van alle partijen de MINST BETROUWBARE. Die belooft gouden bergen, maar heeft nog geen korrel van dat edele metaal om z'n belofte te vervullen. Maar bovendien is er, al had ze die goudbergen, geen enkele reden om aan de waar heid van de beloften te gelooven. Bij de N.S.B. is de moraal zoek. Dat is wel heel duidelijk gebleken inzake de gemeene schending van het brief geheim t.a. van het Algemeen Handelsblad. Hier heeft de N.S.B. ver kondigd, dat „het doel de middelen heiligt". Deze schending van het briefgeheim toont het, dat de N.S.B. de Jezuïten-moraal volkomen huldigt. „Het orgaan van de N.S.B. „Volk en Vaderland" is, zegt de Standaard terecht: „medeplichtig aan diefstal en praat dit goed. „Introduceert daarmee in onze politieken „strijd onwettige en immoreele middelen, .welke door ieder weldenkend mensch „scherp moeten worden veroordeeld." Welk mensch, die algemeen erkende moraliteit huldigt, zal met zulk werk meedoen en een partij dienen, die dergelijke praktijken goedpraat? Maar al had de N.S.B. deze praktijken niet verdedigd, dan nog mag een overtuigend Christen NOOIT een N.S.B.-er stemmen Deze partij, die de pretentie heeft geen „partij" te zijn, is vijandig t.a. van de kerk. De heer Geelkerken, algemeen secretaris van de N.S.B., heeft in een te Zeist gehouden rede gezegd: De N.S.B. begint pas, maar zal pas fel worden als zij weet meester te worden van de straat en den staat. Dan zal ook het z.g. Christendom geen ondermijning meer mogen beteekenen en zal critiek tegen het N.S. niet langer worden geduld. Dat z.g.n. Christendom, lezer, is uw. Christendom van uw belijdenis. Voor de vrijheid van die belijdenis heb ben de vaderen hun goed en bloed gegeven. Voor de vrijheid van die belijdenis op onze scholen hebben we ook meer dan tachtig jaren gestre den en strijden we nog. Zullen we nu die vrijheid ons laten ontnemen door de N.S.B.? Laat toch geen enkel belijdend Christen zoo blind wezen de vijand van onze dier bare Nederlandsche vrijheid van godsdienst binnen te halen en zich te laten intimideeren door het geschreeuw van de N.S.B. Terecht schreef de „Nederlander", het Christelijk Historisch orgaan: „Ten aanzien van de N.S.B. is geen plaats voor het compromis. Hier past geen transigeeren. Hoe groot de nood ook mag zijn en welke bezwaren men ook mag koeste ren den uitweg van het nationaal-socialisme wijzen wij af. Onvoorwaardelijk Volkstuinen het was Zaterdag een ongewone drukte op het z.g.n. feestterrein gele gen tusschen de Paulus Potterstraat en de Taimalaan. Maar 't is nu geen tijd van feesten, althans de gemeente heeft het terrein een andere bestemming gegeven. Het gemeentebestuur heeft 't ter beschikking ge steld van de werkloozen in onze gemeente. Verdeeld over stukken van 35 roe of 500 M2 zijn de werklooze huisvaders in de gelegenheid gesteld gratis een stuk in gebruik te ontvangen voor verbouw van aardappelen. De gemeente doet zelfs nog meer. Ook stelt zij nog gratis ter beschik king van de belanghebbenden pootaardappelen en kunstmest. Deze goede bedoeling van ons gemeentebestuur is gelukkig gewaar deerd. Voor de 42 perceeltjes waren meer dan 60 aanvragen. De toe wijzing heeft reeds plaats gehad en Zaterdagmiddag waren de mannen dan ook reeds druk bezig den grond om te spitten. Men heeft berekend, dat ieder een 12 tot 14 H.L. aardappelen zal kunnen oogsten. Nu belang hebbenden zoo spontaan op deze geste van ons gemeentebestuur hebben gereageerd, zullen, naar wij vernamen, nog pogingen in het werk wor den gesteld, meerdere terrein beschikbaar te stellen. Onze wethouder, de heer Van Klooster, heeft n.1. ook in ieze omgeving nog terreinen liggen, die eveneens voor dit doel geschikt zijn. Verwacht wordt, dat daarmede de overige belanghebbenden zullen worden gehol pen. 1895 -16 April -1935 Niet velen in Soest zullen begrijpen wat bovenstaande datum en jaar tallen ons te zeggen hebben, en toch zijn zij van groote beteeker.is, ongetwijfeld veel meer als door iemand kan worden waargenomen, om dat wij alleen maar zien den buitenkant van de dingen, temeer als wij de eigenlijke vrucht zoeken in zijn geestelijke strekking. En zoo is het met wat we op het oog hebben met bovenstaanden datum in uw herinnering terug te roepen, waarop wij gedenken het 40-jarig bestaan van de Christelijke School. Zeer weinigen zijn er van de stichters nog in leven, maar wij herin neren ons nog de eerste officieele vergadering op 7 October 1893, waar door een betrekkelijk klein groepje mannen (ongeveer 20) de roeping werd verstaan om de taak van het onderwijs als ouders ter hand te ne men. Ik zeide, de roeping verstaan, hoewel geen mogelijkheid ziende, dat het ook voor Soest werkelijkheid kon worden, meende men toch in gehoorzaamheid de hand aan den ploeg te moeten slaan. Het is dan ook nog als een wonder in onze oogen, dat zoo kort daarna in 1895 op 16 April een school met 2 lokalen kon geopend worden, waarin 57 leerlingen met als le hoofdonderwijzer, ook de eenige leerkracht, optrad de heer H. Wessels. Dit was van den Heere geschied! Welke moeite en zorgen het ook mede bracht, de school was zeker een zaak van zorg, maar ook van gebed, en zeer verklaarbaar was de uitdrukking van een der toenmalige wethouders: hoe is het mogelijk, dat ook zoo'n klein groepje een kerk en een school onderhouden kan. Er zou van veel en velerlei zegeningen gesproken kunnen worden ook in schijnbaar kleine dingen, maar die opgemerkt mogen worden als de zegen en zorg des Heeren voor de school. Het noemen van den naam van den heer Wessels zal velen, die leerlingen van hem waren, zeker nog met genoe gen doen terug denken aan dien tijd. Zeker, ook een man met gebreken, maar die zich gaf met zijn geheele ziel en aan de zaak van het chr. On derwijs, beloond met een salaris van 700,-. De groei der school bleef toenemen en ook die der leerkrachten. Bijzondere zegeningen, zooals misschien nergens elders, zouden wij kunnen noemen, en denken daar bij aan de stichting van de school in de Buurtschap Hees. Trots alle zorg, werd op ongedachte wijze de mogelijkheid geopend door de fam. Insinger, daar een school en onderwijzerswoning te bouwen, 't Is nog een genot daarvoor de bijzonderheden in te denken. Een niet geringer zegen is voorzeker ook, dat wij in Soest de voorstan ders van chr. onderwijs van verschillende kerkelijke richtingen één zien in en voor de schoolzaak, een eenheid, zoo hecht, dat zelfs in de moeilijkste kwesties die oplossing werd gezocht en gevonden, zonder de minste schade te doen aan de goede verhoudingen. Die school van 2 lokalen mogen wij nu na 40 jaren zien gegroeid tot 3 scholen, met een totaal van 17 lokalen, en bovendien een Ulo-school met 3 lokalen, alles met een totaal van plm. 650 leerlingen. Te weinig wordt ingedacht, de zegen voor onze gezinnen, onbekend wel ke vrucht het al dien tijd heeft gedragen voor de eeuwigheid en de won deren, die de Heere ook op dit gebied in Soest heeft verricht. Voor dit alles even uwe aandacht vragen was doel van dit stukje. E.

Soester Courant | 1985 | | pagina 5