7%% bondsspaarbank 71 WOENSDAG 24 APRIL 1985 SOESTER COURANT PAGINA 28 Voor meer dan een half miljoen spaarders is de Bondsspaarbank de vertrouwde bank. Als u nu bij ons gaat sparen, doen wij er een schepje boven op. Iedereen die een nieuwe spaarrekening bij ons opent, krijgt een welkomstpremie van f. 7,50 (minimale inleg f. 50,-). Deze premie ontvangt u trouwens ook als u ons opdracht geeft elke maand een vast bedrag op een spaarrekening over te maken. Kom snel langs. Deze actie duurt tot en met 10 mei. Met onze vele persoonlijke manieren van sparen is er altijd een spaarvorm die u past. U kunt contant of giraal sparen. Éénmalig of automatisch per maand. Van spaarbank boekje tot maandrenterekening. Van direct opvraagbaar tot 5 jaar vast. Ml - Spaardeposito Rekeningen T7i Maandrente Deposito Rekening Girale Spaarrekeningen Giro Spaarrekenii Giro Speciaal Rekening H Giro Sclekt Rekening Kom voor een persoonlijk advies langs bij de Spaarbank van huis uit. Er is altijd wel een Bondsspaarbankkantoor bij u in de buurt. Midden Noord en Oost Nederland spaarbank Soest: Van Weedestraat 5, Tel. 16600 - Smitsweg 18 hoek Nieuweweg, Tel. 19525 - Soesterbergsestraat 32,Tel. 18016 - Tamboerijn 23,Tel. 23280. Als u nu een spaarrekening bij ons opent, doen wij er een schepje bovenop. secretarts v De Bondsspaarbank doet altijd meer Als u een bedrag een vaste tijd tegen hoge rente opzij wilt leggen: Vrije opname bij aankoop eigen huis. Vrije opname bij overlijden rekeninghouder. 1 jaar vast 6% 4 jaar vast 7%% 2 jaar vast 6%% 5 jaar vast 73/4% 3 jaar vast Spaardeposito- bewijzen 7 /4t0 Wij bieden onze spaarders een groot voordeel: als u uw Spaardeposito ver lengt, krijgt u vanaf dat moment de rente die hoon bij een langere loop tijd. Uw geld staat dus feitelijk voor slechts één of twee jaar vast, terwijl u bij verlenging toch profiteert van een hogere rente. Op deze manier zijn deze Spaardeposito Rekeningen wel heel aantrekkelijk. Als u elke maand een extra inkomen wilt: Maandelijkse uitbetaling van de rente. Minimale inleg f. 15.000,-. Inleg 5 jaar vast. Effectieve rente 7,76%. Vrije opname bij overlijden rekeninghouder. Als u gemakkelijk thuis wilt sparen: Dagelijks opvraagbaar. Vrije opname bij aankoop eigen huis. Vrije opname van rente vorig jaar. Vrije opname bij overlijden rekeninghouder. Vrije opname tot f. 5.000,- Voor hogere bedragen geldt een opzegtermijn van 30 dagen of een retourrente van over het opgenomen bedrag boven f. 5.000,-. Geen retourrente bij betaling rente en aflossing hypotheek en belasting. I Vrije opname tot f. 3.000,-. I Voor hogere bedragen geldt een retourrente van 1% over het opgenomen bedrag boven f. 3.000,- I Retourrente van 2% over het opgenomen bedrag.

Soester Courant | 1985 | | pagina 28