mam w Zonnebrillen vanaf 19I5 S.O.Soest voldeed uitnemend aan sportieve plicht VVZ 5/'t Luykje3x achtereen kampioen Soest 1-VVOG: 1-2 Tempo's grote Ronde van Soest Zwaar gehavend Hees verliest bij Sperwer SEC ruikt kampioenkansen S.O. Soest 15 kampioen! WOENSDAG 1 MEI 1985 SOESTER COURANT PAGINA 18 5Mei: Red Stars zaalvoetbaltoernooi ro ro $r KETTING FORMULIEREN ZONDAGVOETBAL SSportkopij S N.K.S. toernooi op de S.O.Soestvelden ZONDAGVOETBAL Zondag 5 mei 1985: WIELRENNEN Met Tempo Toer terug over de Heuvelrug so soest Jeu^o S.O.Soest B3 kampioen! a:u Donar-SEC: 1-2 ZATERDAGVOETBAL STRAKEN STRALEND P. Stalenhoef autoschade Kolonieweg en Veldweg afgesloten wegens riolerings werkzaamheden Tijdelijke verkeersmaatregel Dorpsstreek VOETBAL PROGRAMMA F. C. Kuijperstraat 26 Het straatje naast A.H. Tel. 24827 ZAALVOETBAL Basketbalvereniging Red Stars zorgt a.s. zondagmiddag 5 mei in sporthal Beukendal voor een ludiek gebeuren. Dan organiseert het een zaalvoetbal toernooi onder leiding van Rinus Valk, waaraan deel kunnen nemen sporters van divers pluimage. Voorop staat dat niet alleen het zaalvoetballen be langrijk is, maar tevens de ervaring van sporters met deze tak van sport. Veertien teams hebben zich opgege ven, o.a. drie volleybalteams, drie bas ketbalteams; ook het gehele BDC-be stuur geeft blijk van zijn voetbalkun dee; een enthousiaste groep van Pijnen burg-atletiek wil het ook eens gaan pro beren, en nog een keur van excellente Soester zaalvoetballiefhebbers. Dit unieke gebeuren vindt plaats van 12.00 - 18.00 uur. Er wordt gespeeld op twee velden en scheidsrechters voor deze middag hebben vrijaf gekregen. CO O 'JL 44r e.v- Jeugdnieuws Uitslagen van zaterdag 27 april j.1. SEC Al-VVZA A20-0 WZA A4-SEC A2:1-5 SEC Bl-Roda '46 B22-4 SEC B2-Hooglanderveen B2:0-3 APWC Cl-SEC Clafgelast SEC C3-Amersfoortse Boys C2:9-0 Amersfoortse Boys Dl-SEC Dl4-1 Amsvorde El-SEC El1-3 Baarn E2-SEC E20-3 IJsselmeervogels Fl-SEC Flafgelast Baarn F2-SEC F20-0 Wedstrijdprogramma voor zaterdag 4 mei a.s. 15.00 uur: APWC Al-SEC Al 15.00 uurSEC A2-Hoogland A3 13.45 uurCJVV Bl-SEC Bl 13.00 uur SEC B2-Hoevelaken B3 12.00 uur SEC Cl-Hoevelaken C2 15.00 uur SO Soest C4-SEC C2 13.45 uur APWC C2-SEC C3 11.00uur: SEC Dl-Hoevelaken Pi 11.00 uur: Roda '46 E2-SEC El 12.15 uur: De Glind El-SEC E2 12.00 uurVVZA Fl-SEC Fl 11.00 uurHoogalnd F2-SEC F2 Wedstrijdprogramma voor zondag 5 mei a.s. Dames SEC vrij in eike samenstelling eji uitvoering. einze specialiteit: levering kleine oplagen - korte levertijden. Drukkerij Smit B.V. Postbus 57 - 3760 AB Soest Vanadiumweg 6 3812 PZ Amersfoort Telefoon 033-187 47 Zondagvoetbal op donderdag: Argon Soest 2-2 Koud, guur en winderig weer, waren de omstandigheden waaronder Soest aan trad tegen kampioenspretendent Ar gon. Onder uitstekende leiding van de heer H. Laribi speelde Soest een van zijn beste wedstrijden van dit seizoen. De goed combinerende en flitsend aan vallende Soestploeg verkreeg dan ook een verdiende voorsprong. De thuis club kwam verrassend goed terug en wist de stand gelijk te trekken. Toch verloren de Mijdrechtenaren hiermee vrijwel alle kansen op de titel in de der de klasse D. Nog zonder de geblesseerde Ton Wolf- sen en nu met Charles Roest in de ba sis begon Soest aan het koude karwei. Na enige schoten over en naast het doel, drong Soest op rechts aan. Peter v.d. Berg gaf vanaf de zijlijn een strakke lage voorzet die door Gerard Becker met een bekeken schot in de beneden hoek succesvol werd afgerond! 0-1 Schoten an o.a. Rob Kaats en Wim Gouw gingen over en naast. Na 20 minuten was het Jurgen Surstedt die vanaf de zijkant een prima voor zet lanceerde. De instormende Arjan Schipperen nam de half hoge bal in een duikvlucht op het hoofd en scoorde schitterend in de uiterste hoek. (0-21 Ook Argon kwam tot aanvallende da- den. Het trof echter een hechte Soest- defensie met doelman Paul Elberse, die enige spectaculaire reddingen ver richtte. Een voorzet van Schipperen werd door Rob Kaats rakelings naast geschoten. Op slag van rust had Argon succes. Een hard schot van spitsspeler Kramer trof doel. (1-2). Na rust had Argon windvoordeel en kwam verwoed opzetten, zonder de Soest-defensie te verontrusten. De aan vallen van Soest hielden meer gevaar in. De actieve Becker vond vele tegen standers op z'n weg maar bleef een voortdurende dreiging. Halverwege de tweede helft werd een voorzet dwars door de Soest verdedi ging door Winters met een hard schot afgerond. (2-2) Een vrije trap van Schipperen verraste Kaats en Becker schoot over. Schippe ren werd vervangen door Rob Sakkers. Becker brak weer eens uit maar werd op de rand van het penalty-gebied hardhandig gevloerd. De vrije trap smoorde in de muur. Sakkers kwam vrij voor de Argron doelman, de laatste bleef echter heer en meester. De aan vallen golfden heen en weer, maar in de stand kwam geen verandering meer. Sportverslagen en -berichten uiterlijk maandagochtend inleveren aan onze redaktie, Van Weedestraat 227. Indien J tijdig ingeleverd volgt opname in de- 2 zelfde week. Goed leesbare kopij heeft 2 2 daarbij de voorkeur. Redaktie Soester Courant m* Zondag 5 mei worden op de S.O.Soest velden aan de Bosstraat-Oost de fina les van het regionale N.K.S.-Toernooi gespeeld. Het toernooi begint om 11.00 uur. De winnaars gaan naar de Districts finales op 12 mei in Amstelveen. De poule-indeling is als volgt: A-junioren: Poule A Poule B DWSM MaarssenLimvio Baarn Achterveld Sporting '70 Utrecht MSV19 MontfoortHooglanderveen Bilthoven S.O.Soest Finalewedstrijd: nr. 1 Poule 1 - nr. 1 Poule B 15.45 uur. Finalewedstrijd: nr. 1 Poule A - nr. 1 Poule B15.45 uur B-junioren Poule A Poule B Sporting'70 (Utrecht) MSV'19 (Montfoort) Zwaluw Vooruit UtrechtCeleritudo Utrecht) Hooglanderveen SDO(Bussum) S.O.Soest Hertha Vinkeveen) Finalewedstrijd: nr. l Poule A - nr. 1 Poule B 15.00 uur Ondanks diverse spelersmutaties aan het begin van het seizoen zijn Ben Burgman en Cees Stolwijk er ook dit jaar weer in geslaagd een kampioens team op de been te brengen. Na een o- verigens matige wedstrijd, die met 3-1 van DVS werd gewonnen, kon de kam- pioensvlag worden gehesen. De voorzitter van VVZ '49, de heer G Mout, reikte direkt na de wedstrijd bloemen uit aan de spelers. Het kampi oenschap werd ongeslagen behaald met 34 punten uit 18 wedstrijden. Het doelsaldo van 87 voor en 14 tegen ge tuigt tevens van de kracht van dit elf tal. De sponsor van het elftal, 't Luykje, liet zich na het behalen van dit 3e ach tereenvolgende kampioenschap niet on betuigd en bood de spelers een etentje aan. Ook oud-speler Siem Opmeer gaf Foto: Goos van der Wilt acte de présence en had voor iedere speler een prachtige bos tulpen. Volgend jaar gaat VVZ 5 waarschijn- lijk een klasse hoger spelen. Het team kenmerkt zich door een vrij grote prestatiedrang en is pas tevreden als het winnen samengaat met het spelen van goed voetbal. Bovenaan de topscorerlijst staan Dave de Boer en Theo van Bruggen met ieder 17 goals. SO Soest stelt thuis teleur tegen VVOG Wim Gouw scoort de gelijkmaker voor Soest. Foto: Goos van der Wilt Na de fraaie vertoning in Mijdrecht tegen Argon is Soest er niet in geslaagd deze lijn door te, trekken; Tegen degra datiekandidaat WOG kwam de thuisclub niet in haar spel. Straffe mandekking en veel inzet waren de wa pens waarmee de Harderwijkers succes boekten tegen het niet erg geïnspireerd spelend Soest. De harde wind maakte overigens balcon- trole en zuivere passing erg moeilijk. Wedstrijden tegen twee mogelijke degra danten en een koploper hebben wel ge leerd dat er duidelijk verschil is tussen derde en vierde klasse voetbal. Bij Soest was Wolfsen nog steeds gebles seerd, zijn vervanger was nu Rob Sak kers. Soest startte veelbelovend. In de tweede minuut zette Sakkers goed voor en kopte Schipperen laag in. Doelman Simon redde de situatie. Voor de wind spelend bedienden de gas ten zich teveel van lange ballen die wei nig gevaar brachten. Een voorzet van Peter v. d. Berg werd door Schipperen hard ingeschoten, de doelman maakte er een corner van. Schipperen zette deze goed voor, Peter v. d. Berg kopte rake lings naast. Een schot van VVOG werd door Paul Elberse goed verwerkt. Na 20 minuten kregen de bezoekers een corner te nemen. De hoge bal werd door Elberse wel gepakt maar onder body- checking losgelaten, waarna Martens ge makkelijk kon inkoppen0-1. Kort voor rust kwam Soest tot een goede aanval. Gerard Becker ontdeed zich van de tegenstander en zette goed voor. Doel man Simons kon er niet bij en Van Beers wist niet beter te doen dan de bal met de hand weg te spelen. Scheidsrechter Taribuku uit Barneveld, die uitstekend floot, legde de bal op de stip. Schipperen schoot te zacht tegen de vroeg uitvallende doelman op, kreeg de terugkomende bal niet meer onder controle. Peter v. d. Berg scoorde hierna wel, maar er was sprake van buitenspel, zodat de treffer niet telde. Bij het Soest-doel ontstond hierna een scrimmage waarbij de bal op de lat kwam en Elberse geblesseerd raakte, maar toch verder kon spelen. Na de thee kwam Soest, gesteund door de wind, even opzetten. Na enige corners opende WOG de buitenspelval, die door Wim Gouw, van achteren komend, werd omzeild. Na een heftig duel met de uitge lopen doelman wist hij de bal in het Har- derwijkse doel te plaatsenl-l. Er werd met weinig overtuiging en met nog minder overleg gespeeld. De Soest- achterhoede drong ver op, waardoor WOG ruimte kreeg. Rechterspits Burink kreeg een vrije schietkans en scoorde via de binnenkant van de paal: 1-2. De punten gingen mee naar Harderwijk, maar doordat ook de concurrentie won, blijft de situatie voor VVOG precair. Starttijden: veteranen 12.00 uur; junioren: 13.30 uur; amateurs: 15.30 uur. Tot de kanshebbers behoren bij de veteranen: Ad Kraan (Gouda) - Evert Dickhof (Oldebroek) - Jan Wennekes (Den Haag) - Jan Sandbrink (A'foort) - en thuisrijderCor Faber (Soest). Bij de junioren maken Marcel Gerrit sen (Hooglanderveen) en de Tempo renners Arno van Boeyen (Baarn), Wim Veenendaal (Zeist), Richard Westhof (Soest), die alle drie in goede v'orm zijn, kans op een goede klasse ring. Bij de amaterus behoren Wim van Montfoort (Lopik), Peter Hogervorst (Pijnacker), Ben Lambo (Breukelen), Gijs Nederlof (Utrecht, provinciaal kampioen '84-'85), Arie Versluis (Ameide), Herman Winkel (Utrecht) en René van IJzendoorn (Tiel) tot de kanshebbers. R.T.V. Tempo-Soest treedt op volle oorlogssterkte aan met de volledige ploeg die afgelopen week deelnam aan de zware 4-daagse van West-Vlaande- ren (België): Stef Smit, Dik Soek, Jim van Overbeek, Wicher v. d. Broek (winnaar van vorig jaar), Andy v. d. Pouw en Rob v. d. Broek. Verder Tempo-kleppers Hans Voorn, John Lieverts, Nico Oord, Kees Rigter en "runner-up" Rob Semper. Laatste nieuws Twee van Engelands beste criterium renners, Simon Cope en Nick Barnes, zullen speciaal voor de Ronde van Soest overkomen Zij behoren tot het fameuze "34th Nomads-cycling-team" (2e op de En gelse kampioenschappen 1984) en zullen zich straks driftig mengen in de strijd om de premies en de overwin ning. Tijdens de afgelopen Ronde van West-Vlaanderen werden door de ploegleiding contacten gelegd met deze kleppers. Spektakel genoeg dus op de 5e mei op het Industrieterrein van Soest! Op zaterdag 4 mei a.s. wordt door de Toeristenvereniging Tempo Toer de in middels populaire klassieker. "Te rug over de Heuvelrug" georganiseerd. Deze fietstocht gaat via de Gelderse Vallei naar Heelsum, naar de Heuvel rug die abrupt begint met de Grebbe- berg en eindigt met de Soesterberg, waartussen een scala van "bergen" zich uitstrekt waarop men zijn krach ten kan beproeven. Blijkens de voor inschrijvingen zal Tempo Toer gasten uit het gehele land mogen ontvangen. Het is mogelijk om 150 km of 75 km te fietsen. Beide routes zijn met pijlen volledig aangegeven, bovendien wordt een routebeschrijving verstrekt. Ook de recreatieve fietser kan aan zijn haar trekken komen. Voor hen ligt een tocht gereed van ca. 35 km lengte, t.w. de uitgestelde recreatietocht van 14 april j.1. toen de deelnemers het we gens de bizarre weersomstandigheden lieten afweten. De vertrektijden zijn 150 km.08.00 - 09.00 uur 75 km.08.00-10.00 uur. 30 km.10.00 -12.00 uur. Voor sterritrijders is de controle- en stempelplaats geopend van 10.00 tot 14.00 uur. Vertrek- en eindpunt is het clubge bouw Tempo aan de Industrieweg 6 te Soest. Zaterdag j.1. kon voor de 3e maal dit seizoen voor een S.O.Soestjeugdploeg de kampioensvlag in top. Door Roda'46 B3 in eigen huis met 3-1 te verslaan was het kampioenschap voor S.O.Soest B3 een feit. Dit niet-selectieteam had een overweldigende kompetitiestart. Na een paar wedstrijden met monster- overwinningen greep de competitielei der in en plaatste de ploeg in een hoge re afdeling. De ploeg kreeg nu meer te genstand, de overwinningen werden kleiner, soms een gelijkspel, maar toch werden zij onbetwist kampioen! Maarssen Al - S.O.Soest Al: 5-0 Het is Soest Al niet gelukt de deur tot het interregionaal jeugdvoetbal open te houden. Óm nog een kleine kans te houden moest er afgelopen zaterdag van kampioen Maarssen Al gewonnen worden. Vanaf het beginsignaal heeft Soest Al bewust op winst gespeeld. De taktiek onv Maarssen op eigen helft vast te zetten lukte vooral in het eerste kwartier uitstekend. Naarmate de wedstrijd vorderde kreeg Maarssen wat meer vat op het spel. Keeper Arie v.d. Wiel werd voor het eerst aan het werk gezet, maar tot de thee bleef de stand dubbelblank. Na rust kreeg Soest weer scoringsmo- gelijkheden voor Steven Vos en MuJ- janto Muljaxarno, maar de échte af maker ontbrak. Na weer een gemiste kans pakte Maars sen de bal op, een lange trap naar vo ren en het was 1-0. Met John Brouwer als extra aanvaller in het veld trachtte Soest koste wat kost tot scoren te ko men. Er waren mogelijkheden, maar na ca. 15 min. in de 2e helft kwam Maarssen op een 2-0 voorsprong, toen een duidelijk buitenspeldoelpunt dooi de scheidsrechter werd goedgekeurd. Soest raakte geïrriteerd hetgeen Paul v.d. Grift een 5 minuten straf oplever de. Daarin werd het 3-0 en zelfs 4-0 voor Maarssen. Nadat de teruggekeer de Paul v.d. Grift definitief voortijdig het veld moest verlaten werd de eind stand door de gastheren bepaald op 5-0. Overige Jeugdvoetbal: Ondanks het slechte weer waren et- maar twee afgelastingen. Slachtoffers waren de D2 en F3. Soest A2 en A4 waren vrij, zodat er door de S.O.Soest- jeugd 20 wedstrijden werden afge werkt. Hiervan werden er 7 gewonnen, 5 gelijkgespeeld en 8 verloren. De uitslagen waren A-junioren Maarssen l - Soest 1 5-0 Quick 3 - Soest 3 5-2 B- junioren: Soest l - Quick 1 l-l Hoevelaken 2 - Soest 2 1-2 Roda'46 3-Soest3 1-3 Soest 4 - K.V.V.A. 3 0-0 C-junioren: Soest 1 - Spakenburg 1 3-2 Hooglanderveen 1 - Soest 2 0-4 Quick 2 - Soest 3 5-5 Soest 4 - V.V.Z.A. 5 3-1 Soest 6 - A.P.W.C. 2 4-1 D-pupillen: Soest l - Spakenburg l 0-2 IJsselmeervogels 3 - Soest 2 afgel. Soest 3 - Roda'46 4 1-0 V.V.Z.A. 5 - Soest 4 1-2 E-pupillen: Soest 1 - V.V .Z.A. 2 0-0 Soest 2 - Hoogland 2 0-3 V.V.Z.A. 4-Soest 3 1-1 F-pupillen: Soest 1 - Roda'461 0-3 V.V.Z.'49 1 - Soest 2 3-1 K.V.V.A. 3 - Soest 3 afgel. A.s. zaterdag worden de laatste com petitiewedstrijden van het seizoen 1984/ 85 gespeeld. Voor de laatste maal ko men op de Soestvelden aan de Bos straat-Oost in aktie A-junioren: 15.00 uur Soest 3 - A.P.W.C. 2 15.00 uur Soest 4 - Roda'46 3 B-junioren 13.45 uur Soest 4 - IJsselmeervogels 5 C-junioren 13.45 uur Soest 1 - IJsselmeervogels 1 15.00 uur Soest 4 - SEC 2 12.30 uur Soest 5 - V .V .Z.A. 6 12.30 uur Soest 6 - Baarn 3 D-pupillen: 10.30 uur Soest 1 - IJsselmeervogels 1 11.30 uur Soest 4-K.V.V.A. 4 E-pupillen: 11.30 uur Soest 3 - K.V .V.A. 3 F-pupillen: 10.30 uur Soest 1- Hoevelaken 1 In de voorlaatste wedstrijd van dit sei zoen moest Hees op bezoek bij Sper wer. Het zou een erg moeilijke wed strijd worden, want weer twee mensen moesten aan de kant blijven vanwege een blessure. Hees startte offensief en toonde zich de eerste 25 minuten de gelijke van de gastheren. Zowel Hees als Sperwer kregen kleine kansjes om te scoren. In de 35e minuut kreeg Sperwer de hulp van de scheidsrechter, want de man constateerde hands en gaf Sper wer een penalty1-0. Acht minuten later was het weer raak: een goede aanval werd uitstekend af gerond: 2-0. Daarbij blesseerde Hees- doelman Gerard de Groot zich zodanig dat hij voor behandeling naar het zie kenhuis moest. Hees startte de tweede helft met veld- speler Aart Oosterbeek in de goal. Deze kon er totaal niets aan doen dat de Soesters na 20 minuten tegen een 4-0 achterstand aankeken. Hees probeerde op het laatst nog een Slotoffensiefmaar wist niet te scoren. Dat lukte Sperwer nog wel een keer en zo werd de eindstand 5-0. Gezien alle moeilijkheden voor Hees een wed strijd om snel te vergeten. SEC had duidelijk nog de wedstrijd van afgelopen donderdagavond tegen HMS in de benen. Deze wedstrijd werd ter nauwernood met l.-O gewonnen. De groenwitten hebben met veel inzet ge speeld maar Donar was vaak de beter combinerende ploeg. De enorme wind speelde beide teams parten. Voor rust was SEC blij dat het nog 0-0 was, ter wijl het na rust door het windvoordeel meer aanvallend was. Door deze uit slag wordt het a.s. weekend aan de Bosstraat bijzonder spannend. SEC heeft aan een gelijkspel voldoende om te promoveren, naar de 3e klasse van de KNVB. Bij verlies zal er op neutraal terrein een beslissingswedstrijd tegen De Vesting gespeeld moeten worden. In de beginfase was het Donar dat doel man Heemskerk tot akties dwong. Pas na twintig minuten spelen was het Tim Torsing die alleen voor de Donar- keeper gekomen een uitstekende kans creëerde, maar de bal werd gestopt. SEC had het tegen het jonge, technisch goed spelende Donar niet makkelijk. Donar bleef komen en de door de wind vaak vergekomen ballen in de SEC de fensie brachten de nodige panieksitua ties teweeg. SEC bleef echter tot aan de rust over eind. Meteen na rust nam SEC het initiatie, over. Donar moest in de verdediging. Na een kwartier spelen schopt Heems kerk ver uit. De aanvoerder van Donar kopte de bal met zijn achterhoofd waardoor Robbie Embricqs even buiten het strafschopgebied de bal in eens op de wreef nam en via de binnen kant van de paal in het doel schoot0-1. Donar kwam toch weer opzetten. Eerst haalde Joop Holleman de bal nog weg, maar hierna kwam Donar op gelijke hoogte: 1-1. Toch kwam SEC tien minuten voor tijd weer aan de leiding. Uit een vrije trap op rechts, door Hans Berkhof geno men, werd Bert Holwerda de match winnaar vor SEC. Hij doelpuntte met een prachtige kopbal1-2. Foto: Goos van der Wilt Het "laagste" seniorenteam van S.O. Soest, het vijftiende, werd zondag j.1. kampioen met een klinkende 6-0 over winning op Victoria 12 uit Hilversum Het vijftiende is een team dat voorna melijk bestaat uit oudleden van S.O. Soest die al enkele jaren geleden de schoenen in de wilgen hadden gehangen maar begin dit seizoen meenden toch weer op de sportieve toer te moeten gaan. Met een paar razendsnel uitge voerde transfers werd een hecht team gevormd met als technische staf de heren Hans v. d. Pol en Bertus (Witte) Hilhorst. Via genoemde zege werden de 'oldies' als laatste seniorenteam de eerste senio renkampioen en bekroonden zo hun uiterst sportieve maar bovenal gezellige seizoen bij de blauw-witten. Wij zijn verantwoordelijk voor Strak en Stralend Autospuitwerk en niet alleen dat 1 e Heeserlaantje 2 Tel. 18600-Soest het kenmerk voor vakwerk De komende zes weken kan het verkeer geen gebruik maken van de Kolonieweg en de Veldweg. In beide wegen worden rioleringswerkzaamheden uitgevoerd. De firma H. Hendrikse uit Soest gaat de werkzaamheden in de Kolonieweg uitvoeren en de firma H. van Asch uit Soest in de Veldweg. Eén en ander betekent dat het verkeer komende vanaf de Molenstraat niet via de Molenweg naar Soest-Zuid of de Kerk straat kan. Gedurende de periode wordt het éénrichtingsverkeer op de Molenweg opgeheven, zodat de openbare begraaf plaats aan de Veldweg weer via de Molenweg richting Molenstraat verla ten kan worden. In verband met de festiviteiten op Bevrij dingsdag, zondag 5 mei, is het gedeelte Dorpsstreek tussen de Koningsweg en de Willaertstraat die dag van 12 tot 18 uur gesloten voor alle verkeer in beide rich tingen. behalve voor voetgangers. SOESTER COURANT Redaktie-adres: Van Weedestraat 227 telefoon 14152 Privé: A. C. Post Joh. Poststraat 352 telefoon 21297 Woensdag 1 mei: VVZ 19.00 uur DVS 6 - VVZ 3 19.00 uur VVZ 4 - Eemdijk 2 19.00 uur VVZ 5 - Bloemenkwartier 6 19.00 uur VVOP 8 - VVZ 6 19.00 uur Hoogerheide 8 - VVZ 7 SEC-zaterdag 19.00 uur SEC 2 - DOSV 2 19.00 uur Altius 6 - SEC 3 HEES 19.00 uur Hoogerheide 4 - Hees 3 19.00 uur Hees 5 - Roda 5 S.O.SOEST 19.00 uur ASV 4 - Soest 8 Donderdag 2 mei: S.O.SOEST 19.00 uur Soest 15 - Hilversum 8 SEC-zondag 19.00 uur SEC 3 - Maluku Muda 2 19.00 uur SEC 4 - HVC 4 19.00 uur KVVA 8 -SEC 6 SOESTERBERG-zondag 19.00 uur Amersfoortse Boys 4 - Soester berg 3 19.00 uur Soesterberg 6 - SVF 6 Zaterdag 4 mei: wz 14.30 uur VVZ - Terschuurse Boys 12.00 uur Argon 2 - VVZ 4 14.30 uur VVZ 5 - Naarden 6 12.00 uur VVZ 7 - Naarden 8 SEC-zaterdag 15.00 uur Radiostad - SEC 14.30 uur DOB 3 - SEC 2 HEES 15.00 uur Naarden - Hees 12.00 uur Roda 2 - Hees 2 12.00 uur Hees 4 - SOVA 3 12.30 uur Hierden 5 - Hees 5 SOESTERBERG-zaterdag 15.00 uur CDW - Soesterberg 12.00 uur Soesterberg 2 - DE V 2 Zondag 5 mei: S.O.SOEST 14.30 uur Portitudo-Soest SEC-zondag 14.30 uur SEC-De Vesting •Dinsdag 7 mei: 19.00 uur Altius 5 - VVZ 5 19.00 uur SEC 2 - DOSV 2 19.00 uur Hierden 4 - Hees 4 Damesvoetbal •Woensdag 1 mei: 19.00 uur Naarden - VVZ Zaterdag lf mei: 10.00 uur VVZ - Loosdrecht

Soester Courant | 1985 | | pagina 18