Programma cm Eemvogels in lustrum stemming Bunschoter klaverjaskampioen Soest 1985 Red Stars (20 Jaar) op zoek naar oud-leden voor reünie le tiental Soester Schaakclub kampioen! 15 j WOENSDAG 8 ME11985 SPORT SOESTER COURANT SPORT PAGINA 30 WOE ATLETIEK A.V. Pijnenburg succesvol in Zwijndrecht kantoor- benodigdheden ^KbVIEK A [WINKEL KORFBAL Eemvogels 1- Reflex6-6 Aksel van Elteren klubkampioen van Shot TAFELTENNIS FIETSCROSS Jongens Al MHC Soest toch kampioen HOCKEY KLAVERJASSEN Beukendal De Bunt De Borg DAMMEN Jeugdafdeling DVSB Donderdag 9 mei: Handbaldag: voor lagere scholen op hockey terrein (Koningsweg) BASKETBAL AUTOCROSS Autocompetitiecross van C.T.S. in Garderbroek /flfllll - mm Zaterdag j.1. was een sterk gezelschap A.V. Pijnenburgers aanwezig op de 13e Verkerkloop te Zwijndrecht. In deze wedstrijd over 15 km werden de afscheidingen al in een vroeg stadium tot stand gebracht. Een stevige wind was hiervan de oorzaak. De Pijnenbur gers gingen goed mee in de eerste groep waarbij Joop van Leijenhorst het langst stand hield. Hij bevocht zich een keurige 11e plaats in 50 min. en 39 sec. Harry van Brummelen won de sprint van een groepje volgers en werd 12e in 51 min. en 15 sec. Rob de Haas zat daar 5 sec. achter en werd 4e in het veteranenklassement in 51 min. en 20 sec. van pictogram tot publikatiebord van machinelint tot kopieerpapier van overheadsheets tot badge opmerkelijk kompleet voor kantoor en particulier. Donderdag koopavond. Eigen parkeerterreinen. Julianaplein/Leusderweg Amersfoort. 033 - 631824* Korfbal is de enige sport waarbij er in één team vrouwen en mannen zijn op gesteld. Het gemengde karakter van de sport maakt korfbal uniek. Iemand die voor het eerst met korfbal in aan raking komt staat daarvan wel eens vreemd te kijken. Gelukkig is dat opzienbarende voor de meesten juist het aantrekkelijke van korfbal. Een familiesport van ouds, waarbij vader, moeder en kinderen druk in de weer waren om de bal door de korf te gooien. Met name hierdoor was de sfeer bij korfbalverenigingen altijd een bijzondere. De direkte be trekkingen waren daar uiteraard debet aan maar ook de wijze van omgaan met elkaar. Van jongs af aan leren kinderen door de korfbalsport de andere sexe te aksepteren. Langzaam maar zeker is ook de profes sionalisering in de korfbalsport door gedrongen. Ging het vanuit het verle den uitsluitend voor het plezier, ook de drang tot presteren kwam in het korf ballen tot uitdrukking. In Soest wordt korfbal gespeeld door de Eemvogels. Rond dit tijdstip herdenkt deze vereniging haar tienjarig be staan. Wat aan ontwikkeling geldt voor de korfbalsport in zijn algemeenheid geldt ook voor de ontwikkeling bij de Soester korfballers. Werd vooral in het begin van het be staan het ontspannende element bena drukt, thans wordt wel degelijk ge werkt aan prestatie. Zonder dat het kompetitie-element ver velend gaat overheersen wordt leden de gelegenheid geboden zich op zeer in spannende wijze bezig te houden met hun favoriete sport. De Eemvogels heeft in de loop van haar bestaan ook bewust gestreefd naar aanbieding van dit element. Een trainer van buitenaf is aangetrokken om te zorgen voor de kwalitatieve verbetering van het korf balspel. Naast dit feit wordt zeker het ontspan nende element voor hen die op andere wijze aan sport wensen te doen niet vergeten. Een bewijs daarvan is de snelgroeiende reko-groep waar zij, die dat wensen, op eigen inzet worden be ziggehouden met het doel de spieren de nodige beweging te geven. Aan jong en oud wordt bij de Eemvogels gedacht. Een uitgebreide jeugdafdeling is het bewijs van het aantrekkelijke van het spel voor kinderen. Juist voor de jeugdigen worden allerlei nevenaktiviteiten georganiseerd. Tijdens het tweede lustrum heeft de Eemvogels nog al wat attrakties geor ganiseerd. Het begon in het najaar al met een groots schoolkorfbaltoernooi. Onlangs werd met veel sukses een rommel markt georganiseerd. Op stapel staan nog een eigen toernooi en een feestavond voor leden. Ook de bij dit soort gelegenheden te organise ren receptie ontbreekt niet op deze uit gebreide lijst die overigens niet kom pleet is. Wie meer wil weten van de Eemvogels kan daartoe kontakt opne men met Mw. Agnes Kraaikamp, tel. 02155-12743. Met de grote nedelaag, in de wedstrijd opgelopen was Eemvogels 1 van plan zich te revancheren tegen het Woer- dense Reflex. Claudia Touwslager was het die de Eemvogels aan een voor sprong hielp. Reflex wist echter gelijk te maken De tweede aanval, met Tini Martens bracht Eemvogels weer op voorsprong. Na zijn tweede strafworp te hebben gemist sco.orde Wim van Rheenen uit de rebound, aangegeven door Simon Luycks:3-1. Na de rust kwam Reflex sterk terug, binnen korte tijd werd het gelijk. Clau dia Touwslager zorgde weer voor een ruime marge. 2 Afstandschoten zorg den voor een 5-3 voorsprong. De tweede aanval wist, na goed bal bezit en verstandig samenspelen de voorsprong te vergroten tot 6-3. Helaas was dit nog niet de genadeslag voor Reflex. Fel terugknokkend wist Reflex toch nog langs zij te komen. Al met al een goed resultaat6-6. Eemvogels 3 kon het weer niet bolwer ken tegen T.Z. Er werd met 8-2 ver loren. De doelpunten werden gescoord door Ida Prins en Olaf Wildenburg. Afgelopen zaterdag werden bij de ta feltennisvereniging Shot de jaarlijkse klubkampioenschappen voor de jeugd gehouden. Met ruim 30 deelnemers waren deze klubkampioenschappen uitstekend bezet en vormden ze een prima sluitstuk van het seizoen. Alge meen klubkampioen bij de jeugd werd voor de tweede achtereenvolgende maal Aksel van Elteren. Gespeeld werd in vier verschillende categorieën in het enkelspel. In de rekreantenklasse maakte de ta lentvolle Patrick Dam zijn favorieten- rol waar door in de finale Robert Pas- tijn ruim de baas te blijven. Joris Vis en Ferry Vendrig legden hier beslag op de 3e en 4e plaats. In de pupillenklasse ging de finale volgens verwachting tussen Sander van Elteren en Martijn Walman. San- der bleef uiteindelijk Martijn met 21-17 in de 3e game zeer krap voor. Waldo Kersten werd 3e, terwijl Wim van Boeyen zich als 4e klasseerde. In de aspirantenklasse waren er zeer veel kanshebbers en al in de poule moesten alle deelnemers tenminste één nederlaag voor lief nemen. Zowel Michiel van Raadshooven als Frank Reedel hadden de pech dat ze op games werden uitgeschakeld. In de halve fina les bleef Marcel Jansen Martin Fran sen de baas, terwijl Houtgast in de an dere halve finale te sterk bleek voor Richard van de Heuvel. In de finale bleek Marcel niet opgewassen tegen de verdediging van Robbie, die daar door sterkste aspirant van Shot werd. In de juniorenklasse toonde Aksel van Elteren andermaal aan dit jaar veel vorderingen te hebben gemaakt. Zon der één nederlaag werd hij ongeslagen kampioen bij de junioren. Op enige af stand volgden Hugo Blom. Ronald Busch en André van Vugt die met evenveel overwinningen 2e, 3e en 4e werden. Tot slot van het enkelspelgedeelte werd door de winnaars in de verschillende categorieën gespeeld om het algemeen klubkampioenschap bij de jeugd. In de beslissende partij bleef Aksel van Elteren Robbie Houtgast met twee keer 21-14 de baas. De betekende dat Aksel uit handen van jeugdvoorzitter Dirk Schuiling de wisselbeker in ont vangst mocht nemen. Nieuw dit jaar was de strijd in hef dubbelspel, waarvoor de animo zeer groot bleek te zijn. Voor de finale plaat sen zich het duo Aksel van Elteren/ Ronald Busch dat het op moest nemen tegen het koppel Ronald Huigen/Hugo Blom. Eerstgenoemde paar behaalde m makkelijke zege en mag zich hier- cu. voor een jaartje het sterkste jeugudubbel van Shot noemen. Tafeltennissen bij Shot Jongens en meisjes die belangstelling hebben voor de tafeltennissport wor den hierbij uitgenodigd eens langs te komen in de speelzaal van Shot, de gymzaal van de Van der Huchtmavo aan de Valeriaanstraat. Geheel vrij blijvend kunnen beginnende jeugdige tafeltennnissers gedurende de hele Aksel van Elteren werd. algemeen klubkampioen bij de jeugd. maand mei de laatste trainingen van dit seizoen komen volgen. De trainin gen vinden plaats op woensdag van 17.00 -18.30 uur en op vrijdag van 17.00 - 18.30 uur. Voor alle inlichtingen over de jeugdafdeling van Shot kam men terecht bij Dirk Schuiling (tel. 03461- 1471) en Gerhard Busch (tel. 13794). Zaterdag 4 mei hadden de King's Road Riders een clubuitwisselingswed- strijd op eigen baan. De opkomst had beter gekund, maar dat was te wijten aan het weer. Om 12 uur precies werd gestart, wat een goede prestatie was van de schrij- dames. Eerst werd de open klasse ver reden waarin onze rijders de volgende prijzen haalden Robin v.d. Wolk (3e), Herman v. Heng- stum (le). Daarna de Powder Puffs, war Monique v. Leek 2e en Maaike v. Veen 3e werden. Bij de Junioren werd Jelle Sonneveld 3e, Gregoor Landman 2e, Herman v. Heng- stum2e, Gabi Walet le en Arnoud Hil- horst 3e werden. De dag mocht geslaagd genoemd wor den, ook dankzij de medewerking van de fa. Smeeing die een toilet wagen beschikbaar had gesteld, en de fa. Wa let, die zijn bouwkeet ter beschikking stelde. Zondag 5 mei waren de K.R.R. voor een KNWD-wedstrijd in Vianen. De Junioren reden goed, er kwamen 6 rijders in de finale, maar die kwamen jammerlijk te vallen. Bij de Experts waren het Örjan Kers en Gabi Walet die de prijzen weghaal den, ze behaalden de 2e plaats. Bij de Powder Puffs was het Jessica v.d. Wolk; zij werd3e. Foto: Goos van der Wilt Nadat Al vorig jaar grandioos kam pioen was geworden, is het de jongens dit jaar weer gelukt als eerste te eindi- gen! Hoewel het team o.l.v. coach Wim van Wageningen en de trainers Wil Keulers en Hans van Loon in de voor competitie 3e/4e klasseniet erg goed gepresteerd had (slecht voorbereid, nog geen team-eenheid, blessures), is het The A-team, ondanks alle slechte verwachtingen, toch gelukt als bovenste op de ranglijst van de vierde klasse te eindigen, (doelsaldo: 32 voor en 11 tegen Daarnaast zijn ze met één punt achter stand op Huizen Al ook nog tweede ge worden in de zaalhockey-competitie. Het team bestaat uit de volgende spe lers: Jacco Gianotten, Harold v. d. Heijden, Jan-Pieter Giele, Sipko de Ruiter, Edgar Joustra. André van Wa geningen (keeper), Jeroen van Tol, Bas Oldesiel, Frank de Laat, Arnout Mosterd, Arjen Buijs, Andries Bohus, Eelco Moree en Peter-Koen Schnet- kamp. (De laatste negen hebben voor bovenstaande foto geposeerd. In het dienstencentrum de Vijverhof hebben vrijdagavond 168 mensen deel genomen aan het Klaverjaskampioen- schap van Soest. Dit evenement werd georganiseerd door de wijkvereniging Overhees. De eerste prijs werd gewonnen door de heer van Drie uit Bunschoten. Naast de wisseltrofee van de Soester Courant kreeg hij ook een mand met daarin allerlei artikelen en waardebonnen welke beschikbaar was gesteld door het winkelcentrum Overhees. De heer Van Drie haalde in "drie boompjes van zestien" 5906 punten. De overige winnaars waren 2. Mevr. Hageman uit Soest, 5796 pun ten; prijs: een boormachine. 3. Dhr. Hilhorst, Soest, 5623 punten; prijs: een wereldatlas. 4. Hr. Dhr. H. Duist, Soest, 5539 punten; prijs: 10T.D.K. bandjes. 5. Dhr. H. v. Veen, Soest, 5498 punten, prijs: een fototoestel. 6. Dhr. F. Visser, Soest, 5446 punten, prijshorloge met pen. 7. Dhr. v. Tricht, Soest, 5398 punten, prijsautorolgordijntjes. Grote drukte in de Vijverhof tijdens het klaver jaskampioenschap. Foto: Goos van der Wilt 8. Mevr. de Rijk, Soest, 5396 punten, prijs: nietmachine. 9. Dhr. v. Remmerden, Soest, 5361 pun ten, prijsaansteker. 10. Dhr. G. d. Ruig, Soesterberg, 5359 punten, prijs:een balpen. De organisatie verliep zeer goed en door de deelnemers werd op een spor tieve wijze gekaart. Dit kampioenschap werd voor de zesde keer georganiseerd door de wijkvereniging Overhees. Zaterdag 11 mei 09.00 -18.00 uur Olympia volleybal 18.00 - 23.30 uur Red Stars basketbal Zondag 12 mei 15.30 -18.00 uur BDC handbal Zaterdag 11 mei 09.00 -12.00 uur Badso badminton Zondag 12 mei 09.00 -17.00 uur Badso badminton Zaterdag 11 mei 09.00 -17.00 uur Selby badminton Zondag 12 mei 10.00 -15.00 uur Selby badminton De Soester basketbalvereniging is mo menteel naarstig bezig via haar jubi leumkommissie om alle oud-leden te bereiken. In een periode van twintig jaar is er natuurlijk heel veel gebeurd, en de meeste leden wonen natuurlijk niet meer op hun oude adres. Vandaar dat de jubileumkommissie ook graag een beroep doet via de pers op alle oud- Red Stars-leden die nog geen bericht hebben gehad, doodeenvoudig omdat geen enkel adres van hen bekend is, zich in verbinding te stellen met Rob of Henneke la Rose, tel. 18884 in Soest, om zich aan te melden, want in het week einde van 7 en 8 juni staat er een heel leuk programma voor hen klaar. Met name zal er dan in sporthal Beukendal een reünie-toernooi worden gehouden waarbij geprobeerd wordt om bepaalde leeftijdsjaren tegen elkaar te laten spelen. 's Avonds is er om vijf uur tot half zeven een receptie ter ere van het twin tig jaar bestaan, die gehouden wordt in het Griftland College, waarna met alle reünisten een fantastische barbecue zal worden gehouden, ook rondom de terreinen van het Griftland. Tot slot het klapstuk van de avond: een kabaret door een aantal eigen leden verzorgd, waarna gelegenheid is tot dansen zowel voor de jeugd (een diskotheek) als voor alle ouderen met een live-band, speciaal voor de reünisten aangepast. Daarom: meldt u zich zo snel mogelijk, zodat de jubileumkommissie kan gaan inventariseren. Interland Nederland- Arizona University Red Stars heeft in het kader van haar twintig-jarig bestaan ook een interland toegewezen gekregen, namelijk op woensdagavond 29 mei a.s. in sporthal Beukendal. Het Nederlands team is momenteel druk bezig met de voorbe reidingen voor de Europese kampioen schappen en oefenen deze week zeer veel in de Oostbloklanden. Het einde van de maand mei presenteren zij zich dan in eigen land, waarbij 29 mei in Soest. Tegenstander is het zeer sterke Amerikaanse Collegeteam van Univer sity Arizona met hoofdcoach Lute Ol- son 150 jaarwelke nu voor het tweede jaar coach is van dit team. Hij heeft in twee jaren Arizona gebracht tot de top tien van de basketbaluniversiteiten. De langste speler is de 19-jarige Joe Turner, 2.09 meter en tevens de jongste speler. Op 20 mei wordt door bonds coach Heger de uiteindelijke selectie van 12 spelers bekend gemaakt, waar- Iedere donderdagavond van 7 tot 8 uur komen meisjes en jongens in de leeftijd van 8 tot 16 jaar in De Open Hof aan de Veenbesstraat bij elkaar om te dam men. De jeugd is verdeeld over twee groepen. De standen in beide groepen tot en met 2 mei j.1. luiden A-groep: 1. Danny Knijpinga, gesp. 8 -16 pnt. 2. Pascal Routers, gespeeld 11 -15 pnt. 2. Simon Prinsenberg, gesp. 11 -15 pnt. 4. Henriëtte Davelaar, gesp. 10 -14 pnt. 5. Carlo Huiden, gesp. 10 -13 pnt. 6. Jeroen Verweij, gesp. 11 -13 pnt. 7. Rembrandt Deisman, gesp. 10 -14 p. 8. Bart Heek, gesp. 12 -10 pnt. 8. Justin Wuring, gesp. 12 -10 pnt. 10. Marcel Hekkert, gesp. 11 - 9 pnt. 11. Melle Visser, gesp. 9 - 6 pnt. 12. Stephan Beusekom, gesp. 12 - 3 pnt. 13. Vincent Staal, gesp. 9 -1 pnt. B-groep: 1. Robbert Schadde, gesp. 23 - 31 pnt. 2. Sandy Brons, gesp. 20 - 30 pnt. 3. Steph. Prinsenberg, gesp. 20 - 29 pnt. 4. Edwin Zijderveld, gesp. 17 - 26 pnt. 5 Angela Kielliger. gesp. 22 - 26 pnt. 6. Liesbeth Buitendijk, gesp. 23 - 25 pnt. 7. Miranda Leeuwenkamp, gesp, 16 - 24 P- 8. Berend Kerkhof, gesp 16-19 pnt. 9. Hans Stuijvenberg, gesp. 20 -18 pnt. 10. Rob Harte, gesp. 19 -16 pnt. 11. Robert-Jan de Vries, gesp. 17 -13 p. 12. René Meerding, gesp. 21 -13 pnt. 13. Raymond de W aard. gesp. 22 -12 p. 14. Corrie v. d. Brink, gesp. 5 - 4 pnt. 15. Wendy Meerding, gesp. 25 - 0 pnt. Doordat de wedstrijd tegen Leusden I uiteindelijk in een eindigde be haalde Soest het kampioenschap van de le klasse A. De club promoveert naar de hoogste klasse van de Stichts- Gooise Schaakbond. De wedstrijd tegen Leusden had bij een voorlopige stand van 3^-S1^. drie afge broken partijen opgeleverd. Twee par tijen bleken voor Soest gewonnen en werden door Leusden opgegeven. De dere was onhoudbaar voor Soest: 5*£- 4winst en dus promotie. Soest startte het seizoen met een zware nederlaag tegen Amersfoort II. Daarna bleef het ongeslagen en werd slechts éénmaal nog een gelijkspel toe gestaan (5-5 tegen Hoogland). De overige wedstrijden eindigden, afgezien van de 7^-2^ overwinning tegen En Passant uit Bunschoten, in minimale S^-4^ (4x) of 6-4 (2x) over winningen. De hoogste persoonlijke score behaald J. C. van Tuinen. De nes tor van het team scoorde maar liefst 8 punten Uit 9 partijen Of Soest het in de promotieklasse zal redden valt te betwijfelen. Aan de Soester wedstrijdmentaliteitzal het niet liggen; die is uitstekend. Verder beschikt de club over een aantal snel in kracht toenemende jeugdspelers. Niet voor niets werd het A-jeugdvijftal dit jaar kampioen van de Stichts-Gooise Schaakbond! Een goede prestatie leverde uiteinde lijk ook het tweede tiental. Weliswaar verloor het de laatste wedstrijd tegen kampioend Den Dolder met 5^-4het team wist toch beslag te leggen op de Het eerste tiental van de Soester Schaakclub. Foto: Goos van der Wilt 4e plaats. Verdienstelijk, daar het team het seizoen met drie nederlagen begon. Al met al kan de Soester Schaakclub op een geslaagd seizoen terugzien. Op donderdag 9 mei (eventueel wordt uitgeweken naar de volgende dag) vindt op het sportcomplex van de hockey vereniging MHC aan de Konings weg weer de jaarlijkse Handbaldag plaats, die georganiseerd is door de SSC (School Sport Commissie). Aan deze sportieve ontmoeting nemen niet minder dan 23 scholen uit Soest en Soesterberg deel, sommige zelfs met twee teams. De wedstrijden beginnen om 9.00 uur. De scholen zijn verdeeld over 9 poules: 5 jongens- en vier meisjespoules. De teams die op de eerste en tweede plaats van hun poule eindigen kunnen deelnemen aan het eindtoemooi, dat op woensdag 22 mei wordt gehouden op het terrein van de handbalvereniging BDC. mee hij dan op 29 mei in Beukendal zal verschijnen. De wedstrijd begint om 20.00 uur. Hier vóór zullen de welpen van Red Stars een demonstratie geven. De speaker tijdens de wedstrijd zal zijn Andy Houtkamp, bekend van Langs de lijn en de Haarlemse basketbalweek. De entree is laag gehouden, 5,- per persoon en kaarten zijn af te halen bij het restaurant van sporthal Beuken dal. Red Stars sluit seizoen af met twee kampioenschappen Het seizoen 1984/1985 voor wat de kom petitie betreft zit er voor de Soester basketbalvereniging Red Stars op. Af gelopen zaterdagmiddag vonden nog twee belangrijke evenementen plaats: de kampioenstitel in de heren 4e klas was te veroveren door het vijfde heren team en de meisjes-adspiranten kon den via een overwinning op het Hilver- sumse Dunckers het kampioenschap gaan vieren. Red Stars 5-Green Giants 3 Heren 5 was een week eerder al kam pioen geworden van de heren 4e klasse A en het Leusdense Green Giants be haalde eerder het kampioenschap van de vierde klasse B. Beide zouden uit maken in één duel wie zich algeheel kampioen zou mogen noemen van de vierde klasse. De Red Stars-heren startten zonder de geblesseerde spelers Peter Stoelenga en John Smeeing, maar hiervoor in de plaats speelde Bob van den Heuvel. Het is geen al te beste finalewedstrijd geworden, omdat het Soester team in feite konstant sterker was en Green Giants steeds weer achter de feiten aan moest lopen, hetgeen al resulteerde in een ruststand van 32-20 voor het veel jeugdiger Red Stars-heren 5. In de tweede helft verslapte de con centratie wel wat bij de Soester forma tie, maar de voorsprong werd niet wer kelijk in gevaar gebracht. Vervelend was echter wel dat de wat oudere te genstander nu naar middelen ging grij pen die natuurlijk geen enkele sport waardig zijn, maar de scheidsrechters wisten hiertegen in ieder geval kordaat op te treden. Uiteindelijk won de for matie van trainer/coach Rinus Valk ook deze belangrijke wedstrijd en werd het team zodoende kampioen van de vierde klasse en promoveert nu naar de derde klasse van de kern Amers foort. Eindstand 67-50. Red Stars MCI-Dunckers MCJ Deze wedstrijd, die eerder in de mid dag werd gespeeld, was er een die veel en veel meer het aankijken waard was een echte finalewedstrijd, waarin van alles gebeurde. Eem overvolle tribune met vele ouders van de kinderen en andere supporters waren getuige van twee teams die het gehele seizoen, maar ook nu weer geen milimeter voor elkaar wilden onder doen. Over en weer werd er gescoord en dan nam Rd Stars en dan nam Dunckers weer de leiding. Bij de rust was er nog niets beslist, want een ruststand van 15-16 in Hil- versums voordeel zegt in basketbal kringen natuurlijk niets. De tweede helft gaf ook weer precies eenzelfde spelbeeld en de coaches van beide partijen moeten ongetwijfeld stalen zenuwen hebben gehad om nog goed te coachen en ook om de meisjes tot rust te manen, want naarmate de tijd vorderde steeg de temperatuur in Beukendal en de spanning. Toen het tijd was werd duidelijk dat er nog geen winnaar was: de stand was gelijk 24-24, waardoor een verlenging van 1x5 mi nuten nodig was. Ook deze bleef bijzonder spannend en uiteindelijk was Red Stars het meest gelukkig en won deze beslissingswedstrijd met 31-30. Dolle vreugde in het Soester kamp met de coaches M. van Drie en Aldo Heere- grave op kop en natuurlijk begrijpelijk groot verdriet bij de ook zo dapper strijdende Hilversumse meisjes, een finalewedstrijd waardig. CTS gaat weer een competitiecross ver rijden op de baan van ACTG in Garder broek. Na twee grote crossen in Nijkerk en Biddinghuizen, waar CTS-coureurs veel bekers in de wacht wisten te slepen, gaan ze nu voor de eigen competitiepun- ten crossen. CTS heeft pas één competitiecross ver reden, "aus is er nog mogelijkheid om kampioen te worden. Er zullen ongeveer 6 crossen verreden moeten worden om te zien wie er win naar wordt dit jaar. Deze autocrosscompetitie begint om 13.00 uur. De rijders en rijdsters moeten zich vóór 12.30 uur hebben ingeschreven bij de jurybus. pe maan' tereen bi, geheel in nooien. I» en ander ineest b€ de vaderl is van li< ment ont zeer soej juist daai waarderi nooien st talloze vi daarom mei, wor wedstrijd trofee wa HH Wisselpr pupillenl Het bego den, toer taan het in hetlev "Meeste: tijd nog aan de I jeugdvoc toen no< "Rooms Bequick Ook voo ging toei leeftijd 2 toernooi

Soester Courant | 1985 | | pagina 30