SIULVOL WONEN WORDT WERKELIJKHEID spakenburg MEUBELCENTRUM W Y an WÊ wonen weten mm KANTOORETAGE TE HUUR Video reportages Schoorsteen vegen? De Waakvlam PISPB Soest U moet zich thuisvoelen in uw interieur. Kies daar om voor meubelen die uw persoonlijke stijl onder strepen. Die sfeer en gezelligheid scheppen. Die stuk voor stuk individuele klasse uitstralen. Wij presenteren met trots een klassiek interieur van hoog niveau. Meubelen die het stempet dragen van traditioneel vakmanschap. Die zorgvuldig zijn gestyleerd. Met een kunstzinnig oog voor details. In deze klassieke kollektie vindt u de juiste accenten voor een geslaagde inrichting. Ronduit veelbe- lovende meubelen met een degelijke achtergrond. Novastil heeft precies de meubelen die u zoekt. (slOVASTW- Kerkstraat 60 - 61 Telefoon 03499 - 81453 WOENSDAG 15 ME11985 SOESTER COURANT PAGINA 16 Gewonden bij aanrijding op Birkstraat Vorige week deed zich op de Birkstraat een aanrijding voor, waarbij één van de bestuurders en een inzitten de gewond werden. Het on geluk ontstond toen de 21- jarige J. J. uit Soest met zijn auto tegen de voor hem rijdende auto van de 47- jarige C. B. uit Lage Vuur- sche botste. Deze stond stil omdat bij linksaf wilde. Doordat J. achterop hem reed schoot de wagen van B. naar links. Uit tegenover gestelde richting naderde op dat moment een auto, bestuurd door mevrouw E. B. (58) uit Zutphen. Bij de aanrijding die daarop ont stond raakten de Lage Vuurschenaar en zijn pas- sagiere, de 39-jarige A. S., eveneens uit Lage Vuursche, gewond. Zij werden overge bracht naar Zonnegloren. Van beide auto's werden de kentekens ingenomen. Inbraak bij woningbouw vereniging Onbekenden hebben vorige week ingebroken in het kan toor van de woningbouw vereniging "Soest" aan de Laanstraat. Zij forceerden een ruit aan de zijkant van het gebouw en doorzochten een aantal bureauladen. Er wordt echter niets vermist. Auto gestolen en teruggevonden De heer A. E. uit Soest deed vorige week bij de politie aangifte van de diefstal van zijn Renault, die niet afge sloten en met de sleutel in het kontakt geparkeerd stond aan de Hartmanlaan. De wagen werd enige tijd later in Weesp aangetrof fen, waar hij beschadigd tegen de vangrail stond. Toilettas met geld gestolen Een onbekende dader heeft vorige week uit de bureau lade van een secretaresse van een kosmetika-firma aan de Industrieweg een toilettas gestolen waarin zich een flinke hoeveelheid geld bevond. De politie trof geen sporen van braak aan. Niet kon worden vastgesteld of de bureaulade afgeslo ten was geweest. In elk ge val bevatte de plastic toilet tas een bedrag van maar 1711 gulden. Inbrakengolf aan Postweg in Soesterberg Onbekende daders hebben vorige week ingebroken in een' aantal bedrijfspanden aan de Postweg in Soester berg. Bij het bedrijf van de heer T. T. uit Soest werd een servicewagen openge broken, waaruit een schroe- vedraaier werd weggeno men. Mogelijk is die gebruikt bij de andere inbraken, zo als die in het bedrijf van de heer M. C. M. uit Soest, waar een diplomatenkof fertje werd weggenomen. De inbrekers lieten de in houd echter in het pand ech ter. Een waardevoller buit maakten zij in het bedrijf van de heer H. B. uit Amers foort, waar een turbo-com puter, een dubbele diskdri ve, een matrix printer, een aantal kabels, een tekstver werker. een printer, twee rekenmachines, vier tele foontoestellen en een flink deel van de financiële ad ministratie werden weggehaald. Bovendien verdwenen hier uit een bureaula nog eens 1500 gulden aan buitenlands geld en ca. 160 dulden aan Nederlands geld. Uit het bedrijf van de heer B.R. uit Soest werd tenslotte ook een grote hoeveelheid geld gestolen. Na alles dooraocht en opengebro ken te hebben verdween men met 300 gulden uit een geldkistje, 1000 gul den uit een tas en 200 gul den Belgisch geld, plus een eurocheque. Brommer in beslag genomen Op de A.P. Hilhorstweg hield de politie vorige week de 15-jarige A.S. uit Soest aan, die niet alleen nog te jong was om een bromfiets te berijden maar zich boven dien op een onverzekerd voertuig verplaatste. Hij kreeg een proces-verbaal en de bromfiets werd in be slag genomen. Man overlijdt tijdens volleybal De 32-jarige P. van 't Slot uit Soest is vorige week over leden nadat hij had deelge nomen aan een partijtje volleybal in de sportzaal van de Groen van Prinste- rerschool. Tijdens het spel werd hij onwel. De gewaar schuwde arts en een politie man trachtten de man met hartmassage te reanime ren, hetgeen werd voortge zet tijdens het vervoer per ambulance naar de Lich tenberg in Amersfoort. Bij aankomst bleek de man ech ter toch te zijn overleden. Benzinediefstal bij gasbedrijf Onbekenden hebben vorige week 90 liter benzine gesto len uit de tanks van drie auto's van het gemeentelijk gasbedrijf. Om in de garage door te dringen bleek het gaas van het hek rondom het gasbe drijf aan de Lange Brink- weg te zijn vernield. De heer G. B. deed bij de politie aangifte. in centrum van Baarn 40 m2. f 500,- p/m, excl. verwarming/verlichting. Brieven onder letter F 35, Soester Courant, Postbus 57. Foto-Video Herman van Dam Praamgracht 5 Soestdijk Tel. 02155 -17552 C.V. SERVICEBEDRIJF [1/^schoorsteenvegers TELEFOON 02155-16655 Jongen (12) gewond bij aanrijding De 12-jarige Erwin van Z. uit Soest werd vorige week gewond bij een aanrijding op het kruispunt Konings- weg-Dalweg. Hij stak plot seling de weg over toen daar een auto naderde, be stuurd door de 34-jarige M. F. uit Soesterberg. De jon gen moest met hoofdletsel worden overgebracht naar Zonnegloren. Snelheidscontrole Koningsweg Vrijdag j.1. hield de politie met behulp van de radar- apparatuur een snelheids controle op de Koningweg. Er werden 31 bekeuringen uitgedeeld. De top lag op 98 km. per uur. Camera gestolen Uit de fotozaak van de heer W. van O. aan de Soester- bergsestraat werd vorige week een Minolta-camera- huis alsmede een zoom-ob- jectief gestolen. Een en an der werd weggehaald uit een vitrine in de zaak. Snelheidscontrole Middelwijkstraat Op de Middelwijkstraat voer. de de politie vorige week een controle uit op de nale ving van de maximum-snel- heid. Er werden maar liefst 50 bekeuringen uitgedeeld. De snelste weggebruiker liet 83 km per uur regi streren. eiken. Vakbekwame ambachtslieden hebben er aan gewerkt en voorzien van een lichte antiekfinish. Stuk voor stuk duurzaam en waardevast. Kast Prefect Een mooi staaltje van meubelkunst. Door en door massief. Een waardevaste aanschaf dus. Maten: hoog 205 cm; breed 150 cm diep 55 cm. Prijs f 6.775, 21/2-zits bank Traviata Heerlijk zitten op een rijk gedessineerde stof. Prijs f 3.270,- Fauteuil Traviata Fraai gemodelleerd, idem met gedessineer de stof. Prijs f 2.260,- Fauteuil Selma Om even bij te schuiven. Met rieten zijkanten en rug. De losse kussens kunnen met ver schillende stoffen worden geleverd Prijst 1.110, Stoelen Aida Fraaie eetkamerstoelen met hoge rug van gevlochten riet. Heel apart. Handsnijwerk in de bovenkap en een handwisch leren zitting Per stuk f 653,- Fauteuil Menuet Bijzonder fraaie fauteuil, be kleed met een satijnvelours Stijlvolle volant. Met los zitkus sen en overhangend hoofdkus sentje. Prijs f 1.895, In andere stoften v.a. f 1.795, Fauteuil Verdi Eiken stoel met hoge rug en handwisch leren bekleding. Chique en komfortabel model. Prijs f 1.795,- Tafel Aida Let op het luxe onderstel! Maat: 168 x 90 cm Prijs f 2.087,- IEDERE ZATERDAGMIDDAG GEZELLIGE SPAKENBURGSE MARKT VRIJDAG KOOPAVOND VAN 7.00 - 9.00u '''SSS/S///

Soester Courant | 1985 | | pagina 16