bv OPBubeatER videotheek KERKNlMJOUITEKj Gereformeerde kerk blijft zondag 2 juni gesloten Groots Midzomerfeest in Soest Een daverend kinderkoren-concert Dierenspeciaalzaak Langhout werd 'The best shop in town' PAGINA 6 WOENSDAG 22 MEI 1985 SOESTER COURANT PAGINA 7 - - - STRAK EN STRALEND P. Stalenhoef autoschade 12V2-jarig bestaan 'Braamhagekoor' Kerkdienst in het Openluchttheater 2 JUNI 19851 Werk Griftlandleerlingen wordt geëxposeerd Slingerland-paren gooien hoge ogen op Ned. Danskampioenschappen VOOR DAMES EN HEREN Nederlands Motet- en Madrigaalkoor gaf concert in Frankrijk Zondag 26 mei a.s. Muziekdag vóór en dóór de jeugd in Kasteel Groeneveld Eerste prijs voor Majorettes Muziekvereniging P.V.O. Oude boeken? O O O O O O O O 0 O 0 0 0 0 0 0 0 - - ijstaand woonhuis sn tuin. Achter de ag een werkplaats d waardoor het ge- <t is voor opslag bij ervlak ca. 600 mz. onkamer met open tuindeuren, nieuwe it koelkast, oven toilet en hal. ié lers, badkamer en lazing op de bega- electrische instal- grijpende verbou- vernieuwd. 3t c.v.-gas, heerlijk 3 garage. eling, L-vormige ken, met elk een ■uxe apparte- v.v. lift, c.v.- i keuken, luxe f 149.000,-. •30506 03495-36304 U kunt kiezen: een nieuwe auto voor de deur of dezelfde in een andere kleur. 1e Heeserlaantje 2 Tel. 18600-Soest het kenmerk voor vakwerk Met vriendelijke woorden en leuke ge- Hirhten werd op 14 mei het jubileum van net "Braamhagekoor" herdacht. Welverdiende bloemen waren er voor de oprichtsters Reinenberg en Lotge ring. De vlotte start in 1972 met zin gende, pianospelende en maatslaande enthousiastelingen werd gememoreerd en tenslotte het "Koor" met achtereen volgens de heren Van Vliet, Pool en (J. v. d. Schepop als dirigent. Een gast vrije ontvangst volgde door het koor- bestuur van "Braamhage". Mooie bloemen van het meelevende "Molen schot", het was alles heel feestelijk. Dankbaarheid jegens bestuur en direc teur van "Braamhage" waar dit alles kan plaatshebben en in prima handen Vertegenwoordigers van de NPB, afd. Soest, boden een trommel biscuits aan voor de koorrepetities, waarbij de op gewekte voorzitster, mevrouw A. v. d. Weerdt-Vos, een hartelijke omhelzing van haar dochter in ontvangst mocht nemen. Een gezellige pauze werd gevuld met tractaties voor allen en veel herinne ringen en "last but not least" het "Braamhagekoor" onder de bekwame leiding van de heer G. v. d. Schepop met mevrouw E. Huijnink-V. d. Burg, als begeleidster. In twee Quatre Mains gaven beiden blijk van hun muzikale begaafdheid met het "Menuet" uit Mozart's "Eine kleine Nachtmusik" en Moskofsky's "Spaanse Dans". De hel dere tenor van de heer Charles Gabrièl liet de toehoorders genieten van twee opera-gedeelten: "Lolitha" en het bekende "Martha" van vonFlottow. "Holland ze zeggen, je grond is zo dras" zong het koor als eerste lied. Tijdens de wekelijkse repetitiemorgens deed de regen z'n best maar binnen bleven de voeten droog en de harten warm bij het zingen van de Limburgse, Drentse en Twentse volksliederen, die erop de feestmiddag wezejjmophteqLi- aGuter Mond" en Schubert's "Der Lin- denbaum" werd vóór de pauze be sloten door een Amerikaanse potpour ri: "My Bonnie is over the Ocean" en "John Browns baby". In de namiddag klonk het "Dit is de Wereld" nog fris als de morgen, gevolgd door het mooie "Abschieds- lled" van Joh. Brahms. Hier lieten de zangers het echter niet bij. Met de naklank van een Weense potpourri "Klange aus Wien" vertrok men naar huis met blijdschap in het hart en een fijne herinnering. Bedankt "Braamhagekoor". en tot de volgende mijlpaal Als in een bedevaartstocht voegen éénmaal per jaar enkele tienduizenden kerkgangers uit alle windstreken zich bij de vele Soesters van alle gezindten, die gezamenlijk optrekken naar het plaatselijke Openluchttheater aan de Soesterbergsestraat. Zondag 2 juni or ganiseert de gereformeerde kerk van Soest zo'n massale eredienst in het bos tegenover het ziekenhuis "Zonneglo ren". Deze feestelijke bijeenkomst be gint om half elf 's morgens. Hoewel de gereformeerde kerk van Soest juist op deze hoogtijdagen gast vrijheid hoog in het vaandel heeft ge schreven, krijgt deze christelijke deugd deze keer extra aandacht. Ds. H. van Heijst verzorgt de liturgie, terwijl ds. D. Land zal preken over "Houvast om te leven. De bijbel meer dan een boek". Als je niet (meer) gewend bent om re gelmatig naar de kerk te gaan. dan wordt de drempel steeds hoger. Om nu duidelijk aan te tonen dat het de gere formeerde kerk ernst is met haar we kelijkse uitnodigende gebaar aan het niet kerkelijk meelevende deel van de bevolking, trekt ze er elk jaar op uit en blijven de kerkdeuren dicht. In de open lucht zijn geen drempels, de toegang is vrij en de natuur is er haast ongerept zo weinig wordt het theater gebruikt. aanvang 10.30uurj Muzikale medewerking wordt verleend door Gerben van Santbrink aan het orgel en het koor van de gospelgroep "The Messengers" uit Soest, o.l.v. Piet Houtzagers. Bij de ingang worden programma's uitgedeeld waar alle te zingen liederen op zijn afgedrukt. Psalm- en liedboe ken zijn dus niet nodig. Hopelijk zal er- meer behoefte zijn aan zonnebrillen, hoewel een kussentje op een betonnen bank ook nooit weg is. Voor de kleinste kinderen is er tijdens de dienst kinder oppas bij het gebouwtje van het OLT. Na de dienst is er gelegenheid tot na praten en is er koffiedie net als de toe gang. gratis is. Na de dienst is ook het NBG aanwezig met enige stands. Vanaf de grondlegging der kerk is het een vaste gewoonte om tijdens de dienst iets apart te leggen. De gerefor meerde kerk wil dat op 2 juni doen voor- het Nederlandsch Bijbelgenootschap in het bijzonder voor hun werk in Ghana. Als het regent wordt de dienst verscho ven naar 9 juni. Is het weer dan nog niet goed. dan wordt het complete pro gramma verplaatst naar de Juliana- kerk. Aanvang half elf. Wie zeker wil weten of het al dan niet doorgaat ije weet het in Nederland maar nooit i. kan 's morgens vroeg bellen naar de tele- fonnummers 19079. 18320 of 15194. Om verkeersopstoppingen te voorko men moeten auto's en motoren zo veel mogelijk op het terrein van "Zonneglo ren" geparkeerd worden en niet langs de Soesterbergsestraat in de berm Op woensdag 29 mei a.s. wordt in het Griftland College aan de Noorder- weg een tentoonstelling geopend van werken van leerlingen: tekeningen, drukwerk, schilderijen, etc. De expositie omvat een selectie uit de opdrach ten die in het afgelopen jaar in alle klassen 1 t/m 5) zijn gemaakt. Alles bij elkaar gaat het om enige honderden stukken. De tentoonstelling wordt geopend door Willem Borra, oud-docent van Ar- tishock. De organisatie is in handen van de Griftland-docenten mevrouw C. Osnabrugge-Brak en de heer M. Kuhne. Met de expositie wordt min of meer ingespeeld op het feit dat het vak te kenen volgend jaar voor het eerst examenvak is. In het voor-examen jaar zal tekenen dan ook een bijzondere rol gaan spelen. Voor het publiek zijn de werken van de leerlingen ook te bezichten. Dat kan op donderdag 30 en vrijdag 31 mei tussen 's morgens 07.45 en 's avonds 22.00 uur. Afgelopen zondag 12 en donderdag 16 mei, werden in Den Haag de Neder landse Dans kampioenschappen ge houden. Maar liefst 300 paren hadden zich ingeschreven voor deze nationale kampioenschappen, waarvan alleen al 100 paren in de bronsklasse. Dans- sportcentrum Slingerland uit Soest was vertegenwoordigd met in totaal Winkelgroep '"t Hart" van de Konin- ginnelaan te Soest organiseert op za terdag I juni een groots opgezet Midzo merfeest, waarbij het marktgebeuren een heel centrale plaats zal gaan in nemen. Van 10.00 tot 17.00 uur zal de Koninginnelaan worden omgetoverd tot een kleurrijk geheel met meer dan 100 marktkramen, waarop de meest uiteenlopende goederen zullen prijken, variërend van antiek, curiosa, kleding,, schoeisel, tot speelgoed en dumpgoe deren aan toe. Ook eet- en drinkkraampjes zullen tijdens dit evenement niet ontbreken. Bovendien wordt er een aantal ter rasjes ingericht, zodat de bezoekers van de markt ruimschoots in de gele genheid worden gesteld om de inwen dige mens te versterken. Een en ander zal worden verwezenlijkt door Evene mentenverzorging Hillegom, want aan deze onderneming heeft Winkelgroep "'t Hart" de organisatie in handen ge geven. Jong en oud kunnen tijdens dit Midzo merfeest hun hart ophalen. Er is dan ook van alles te doen. Speciaal voor de kinderen zijn er twee grandioze lucht kussens. der Super Draak en de Aap. een draaimolen en Mini cars. Verder wordt er een spektaculair Standwer kersconcours gehouden, waaraan de beste standwerkers van Nederland zul len deelnemen. Dit belooft een grote happening te wor den. Bezoekers van de markt zullen worden getrakteerd op live muziek. Ook zal er een mu?ikale clown verte genwoordigd zijn. Liefhebbers van poppenkastvoorstellingen zullen tijdens dit gebeuren aan hun trekken komen, want er zal een plaatsje wor den gecreëerd voor een poppenkast. Het Midzomerfeest zal vermaak bieden aan groot en klein. Reden te meer dus om de Koninginnelaan te Soest op zaterdag 1 juni te bezoeken. zes paren. Zowel in de medaillisten- klasse (brons, zilver en goud) alsook in de wedstrijdklasse Latin 111. Daarvan vielen maar liefst vijf paren in de prijzen. De uitslagen waren Brons latin: Reza Ravani/Marjan Dobben: 6e prijs. Zilver latin: Mare. v. Veen/Astrid Bouwerhuit: 4e prijs. Goud latin: Marcel de Bruin/lngrid Hogeveen: le prijs. Goud Ballroom: Marcel de Bruin/Marijke Hoogevorst: le prijs. Latin III: Pjotr v. Wuyckhuy- se/Veronica Zwalve: le prijs. Als extra behaalde het Quick Motion Latin B-ieam een eervolle eerste plaats op de 12 mei gehouden formation wed strijd. De Nederlandse Kampioenen Quick Motion Latin A en het Quick Motion Ballroom-team waren uitgegenodigd om tijdens de Nederlandse Jeugdkam pioenschappen op 16 mei te demonstre ren. Zij werden beloond met een ova- tineel applaus. Inbraak Kolonieweg Omwonenden hebben in het weekeinde een jongeman gesignaleerd die zich verdacht ophield in de omgeving van een woning aan de Kolonieweg, waar later bleek te zijn ingebroken. De buit kon niet aanstonds worden vastgesteld. Net een heertje beter HAARMODE BEETZLAAN 74 TEL. 02155-1 3990 In het kader van een serie van 8 Bach- concerten, georganiseerd door de plaat selijke kunstkring in de Franse stad Meaux, heeft het Nederlands Motet en Madrigaalkoor vrijdagavond j.1. in de gTOte kathedraal Saint Nicolas-Notre Dame du Marché een concert gegeven. Het koor stond onder leiding van diri gent Krijn Koetsveld, die met het koor zijn laatste concert gaf, daar hij we gens zijn benoeming tot direkteur van de muziekschool te Boskoop niet meer in staat is het koor langer te leiden. Het concert dat vrij laat, eerst om 21,00 uur begon (wat Frankrijk heel nor maal is) omvatte een uitgebreid pro gramma met o.a. enkele prachtige or gelstukken van J. S. Bach, op het majestueuze orgel gespeeld door Krijn Koetsveld en een 5-tal stukken voor dwarsfluit, ten gehore gebracht door de jonge musicus Jan van de Berg uit Bunnik, die met zijn prachtige sub tiele spel veel waardering kreeg van de toehoorders. Met orgelbeleiding van Krijn Koets veld, kwam hij tot een mooi samen spel, dat uitgroeide tot een machtig geheel. Het vrij omvangrijke programma voor het koor vermeldde werken van Bach met zijn motet "Jesu meine Freude", de Missa Cellensis, beter be kend als de "Mariazeller Messe" van Joseph Haydn, enkele koorwerken van Mozart zoals "Alma Dei Creatoris" en het "Sancta Maria", Psalm 121, een in het Engels gezongen stuk van de Hongaarse componist Zoltan Kodaly en tot slot een tweetal stukken van Ben jamin Britten, de bekende Engelse componist, die het met zijn composi ties in vaak moeilijke toonzettingen een koor zo lastig kan maken. Een van de koorleden, Gerbrand Komen, die zich de laatste jaren onder leiding van Het interieur van de inmense kat hedraal, dat met zijn prachtige accous- tiek het concert tot een muzikaal feest maakte. de Soester organist Jan Janssen heeft ontpopt tot een vakbekwaam organist, begeleidde met zijn orgelspel het grootste gedeelte van het koorpro gramma op eminente wijze. De inzet van het koor bij de vertolking van dit prachtige programma kende vele mooie momenten, terwijl zeker de verschillende solo-gedeelten, gezongen door een vijftal dames uit de sopraan- groep, een extra vermelding verdient. De Franse toehoorders beloonden met hun aanwezig blijven tot 11 uur toe, het koor en solisten steeds met een dave rend applaus. Eenmaal per jaar pleegt de Baarnse Muziekkring, in nauwe samenwerking met de leiding van Kasteel Groeneveld een muzikale gebeurtenis voor jeugdi ge misici te organiseren, door voor één dag een orkest in het leven te roepen. Op de desbetreffende publicaties zijn tientallen reacties binnengekomen uit alle leeftijdsgroepen en uit alle delen van het land. Er zijn dan ook le Pink sterdag niet alleen jonge musici te ver wachten uit Baarn, Soest, Hilversum. Laren en Blaricum, maar ook uit Naar- den. Nieuw Lekkerland. Dordrecht, Amsterdam. Voorburg. Winsum en Den Helder kwamen aanmeldingen binnen. De jongste van die deelnemers is 9 jaar. de oudste is 17, Ook de gevarieerdheid in instrumenten is groter dan ooit. Dirigent en muziekpedagoog Wim Bre- denhorst. die die dag de muzikale lei ding op zich neemt, toonde zich dan ook aangenaam verrast en uiterst tevreden over de verscheidenheid van instru menten, waarover hij kan beschikken. De leden van het éémdaags Groene- veld-jeugdorkest worden zondagmorgen 26 mei op Groeneveld verwacht om, na een dag van hard repeteren om vier uur een concert te geven voor alle belangstellenden, en vorig jaar was die belangstelling zó groot dat er zelfs twee maal moest worden opgetreden. "Hoewel de dag er natuurlijk ook op is gericht om muzikaal tot een zo opti maal mogelijk resultaat te komen is toch eigenlijk de belangrijkste drijfveer voor de Baarnse Muziekkring om dit evenement te organiseren om de jeugd het genoegen bij te brengen van samen te musiceren." Het openbare concert begint om 16.00 uur en de entree is gratis. J.1. zaterdag 11 mei; hebben de majo rettes van Muziekvereniging P.V.O. deelgenomen aan een concours, dat werd gehouden te Delft en georgani seerd was door drum- en majorette band "Fratenitas". Dit concours stond onder auspiciën van de A.N.U.M. In hun klasse behaalden zij 74,6 punten wat goed was voor een eerste prijs. Zij werden over het totaal tweede in de afdeling, waarin zij uitkwamen. Een prachtige prestatie voor een groep die na jaren afwezigheid weer aan een concours deelnam. Bezielende kracht achter dit succes van het majorette peloton is de instructeur Arie Meier uit Amersfoort. Mede door zijn inzet een capaciteit is het peloton gaan groeien en staan zij technisch en choreografisch op een goed peil. Om te laten zien dat deze eerste prijs geen toevalstreffer is, gaan de majo rettes op 15 juni a.s. in Breda naar een groot concours. Het bestuur en leiding van P.V.O. is er trots op dat deze dames de naam van de vereniging ook buiten de plaats uit dragen in positieve zin. Mocht je deel willen gaan uitmaken van deze groep en daarmee het ma jorettevak onder de knie willen krij gen, dan kan dat. Er zijn plaatsings mogelijkheden voor meisjes die serieus van plan zijn om majorette te worden. Een kijkje nemen op de wekelijks re petitieavond verplicht je tot niets maar je proeft dan wel de fijne sfeer die er bij deze groep heerst. Help mee om het majorettepeloton nog grote te maken en daarmee ook muziek vereniging P.V.O. Er wordt gerepeteerd op donderdagavond vanaf 19.00 uur aan de Rembrandtlaan 9. Informatie via de leidster is ook moge lijk: telefoon 11053. De Kidderkerkse kinderkoren en de koren van "In de Ruimte" gaven don derdagavond j.1. een bijzonder concert in de Julianakerk te Soest. De belang stelling was groot. Het programma was zeer gevarieerd en had veel attraktieve momenten voor zowel jong als oud. De jongsten stalen de show. Met vlin dervleugels getooid verscheen hel "In de Ruimte"-kinderkoor op het podium. Zij zongen een liedje over deze dartele insekten. Hoe h$>t rupsje eerst "maar wal zit", zich inspint én te voorschijn komt als een wondermooie vlinder. Het jaargetijde was het onderwerp van een ander liedje: "Weet je dat het lente is?" Wat zij op dezelfde wijs vervolg den met "Weet je wel dat Jezus leeft?' Het kinderkoor van "in de Ruimte" kwam daarna in de schijnwerpers te staan. Liedjes van hun elpee "Samen" vormden het leeuwendeel van hun op treden: "Jona, Martha, Martha" en vele andere. Met het liedje "Maak een vro lijk geluid" namen de Ridderkerks kin derkoren - tijdens deze avond bijna tweehonderd personen sterk het programma over. Indrukwekkend was hun harmonieuze samenzang; óók met de aanwezigen in de kerk. Nederlandse en Engelse evangelische liedjes brach- len zij ten gehore, in één partij, maar ook met tegenstemmen, o.l.v. Jennifer van der Hoek. Ook Dianne Marchal betrad de planken en ze straalde. Ze had nu haar eigen "backing group": het tienerkoor van "In de Ruimte". Afwisselend met of zonder hen vertolkte ze enkele songs. De tieners zongen ook samen met Elly Rikkert. Onder andere "Johnny", een indrukwekkende ballade over een gehandicapte muzikant. Iedereen lacht om hem. maar niemand begrijpt hem. Wie beurt hem op. als hij zelf niet meer kan? De avond werd besloten met een lof lied. Alle kinderen van alle koren kwamen daartoe op hel podium. Samen met de aanwezigen in de kerk werd het lied ingezet. Een waardige af- sluting van deze buitengewone avond. Bel Amnesty, tel. 14045 1Invisible Strangler The Invisible Strangler is een huive ringwekkende thriller met geweldige akteurs zoals de verleidelijke Elke Sommer, sexy Sue Lyon en de over bekende Stefanie Powers en Robert Foxworth. (Bekend van Falcon Crest). Roger Sands zit achter slot en grendel voor moord op zijn slechte moeder. Ge dreven door een maniakale drang tot wraak op die vrouwen die tegen hem getuigden ontwikkelt hij een mystiek ver mogen tot astrale projektie, de mogelijk heid het lichaam te verlaten. Zo ont snapt hij onzichtbaar uit de gevangenis. In de badkamer van het eerste slacht offer ontdekt detective Chuck Barrett slechts Roger's vingerafdrukken. Wan neer hij het verlaten huis van Roger doorzoekt treft hij niets meer dan stapels boeken over mystiek aan en een lijst met vrouwennamen waarvan er één is doorgestreept. Het is zaak deze vrou wen zo snel mogelijk op te sporen en ze te beschermen. Maar zelfs onder de ogen van de politie wordt er weer één vermoord. Door wie? En wie is het vol gende slachtoffer? 2. The man inside (met o.a. Stefanie Powers) Een undercover rechercheur dringt bin nen in een narcoticabende. 3. Prince Purple Rain De meest besproken muzieklegende van de 80-er jaren. ,»«<1 hel ÖMt» Onlangs werd de dierenspeciaalzaak Langhout te Soest uitgeroepen tot de "Best Shop in Town". 'Initiatiefnemer van deze "wedstrijd" was een re- klamebureau. Aan de Soestenaren werd gevraagd een oordeel te geven over o.a. diepte/breedte van assorti ment. netheid en vanzelfsprekend service. Met een score van 96 punten liet dierenspeciaalzaak Langhout z'n collega's ver achter zich. De heer Langhout was bovendien de 25e detaillist die, als nieuw Dibevo-lid, van Denkavit een welkomstgeschenk ontving. Denkadog-vertegenwoordiger T. Poort vliet ging met een fotograaf naar de heer Langhout voor het overhandigen van een fraaie pen. ook op 12 alarmschijf product aeeltelijke 21 e jaargang nr 21 Auteursrecht uitdrukkelijk voorbehouden. Gehele of ge- n dan ook alleen na schriftelijke toe- 035-231647. postbus 706. 1200 as hilversum DE NEDERLANDSE TOP 40 IS SAMENGESTELD DOOR DE STICHTING NEDERLANDSE TOP 40 UIT GEGEVENS VAN HANDEL EN INDUSTRIE 1 3 2 4 11 8 5 10 9 12 13 6 15 7 22 21 20 17 26 18 gel Titel - Artist - (Producer) - Componist aa lk I Label bestelnummer - Distribulieml) we WE ARETHE WORLD-usaforafrica I ffi II 0, I (quincy jones) m. jackson/l. richie - cbs 6112- cbs DON'T YOU (forget about me)- simple minds (kelth (orsey) keith (orsey/steve chiff virgin 107 298 - virgin/ariola EVERYBODY WANTSTO RULEtears forfears (h ughes) orza bal/stanley/hughes - merc. 880 659 7 phon. RHYTHMOFTHENIGHT-debarge (richard perry) d. warren - motown 64359 - rca DANCING IN THE DARK - bruce springsteen (spiingsleenllandaulpiotkinlvan zand1)springsteen cbs 4436 cbs THESUMMERTIME-bzn (roy beltman) th. tol/j. tuijpfc. tol mer. 880 697 7 phon. ALL AT ONCE - whitney houston (michael messer)/jef (rey osborne - arista 107185 - ariola CRY - godley creme (godley/creme/horn) godley/creme - polydor 881 786 7 polydor MIJN MElSSIE-danny demunk Ps (j. eggermond) h. v. veen/k. loomans rca 40089 - rca [M TH AT OLE DEVIL CALLED LOVE - alison moyet (pete wing(ield) allan roberts/doris lisher - cbs 6044 - cbs THEUNFORGETTABLEFIRE-U2 IjT (brian eno/daniel lanols) island 107183 - ariola NIGHTSHIFTcommodores rïï~ (d. lambert) orange/lamberl/golde motown zb 64357 rca COULDIT BE l'M FALLING, grant/graham [JT (derek bramble) m. staats - chrysatis 107 308- ariola LIVE IS LIFE-opus (peter j. muller) opus/e. pf leger polydor 881 792 7 - polydor IN MY HOUSE maryjanegirls (riek james) - idem - motown 64361 - rca YOU CAN WIN IF YOU WANT- mod. talking fj (dieter bohlen) Idem-hansa 107 280-ariola RUN TO YOU - bryan adams (bryan adams'bob clearmountain) idem a&m 390004 7 polydor IFEEL LOVE bronski beat Hgn (thome) bellotte/moroder/e.a. london 882 045 7 phon. KRONENBURG PARK - frank boeijen groep FT" (Irank boeijen groep) idem sky 4310 - telstar |M^| ONE MORE NIGHT - phil collins (phil collins/hugh padgham) phil collins - wea 259102 7 - wea 9 37 6 23 8 24 7 40 3 5 14 9 16 6 34 5 4 33 4 36 14 36 5 28 9 31 3 32 3 39 er, 6 35 3 8 el Titel - Artist - (Producer) - Componist aantal I Label bestelnummer - Distributiemij weken LETITSWING-bobbysoeks rW] 2 (torgny söderberg) - rolf lovland/alix zandra - pb 40127 - rca ONE DAY is enough- rob. jacketti& scooters FT] 4 (r. mulder/a. groothuizen) - e v/d hoff carrere 221 038-cnr |M3| HISTORY maitai FT] 4 (erlc van tljn/jochem f luitsma) idem injection 134 686 - cnr I ~(N 19-paulhardcastle 2 (p. hardcastle) 'coutourie/mccord chrysalis 107 386 - ariola LOVE IS IN YOUREYES -gerard joling FT] 1 (peter de wijn) idem - y a y a 249 085 7 - wea I WELCOMETOTHEPLEASUREDOME frankie 8 goes (trevor horn) gill/johnson'nash/o'toole - zit 107199 - ariola POPIEJOPIE-pisa [qT] 9 (stellaard)/spaan/vermeegen 12 7217 7 emi bovema |HN WOULDl LIETOYOU?-eurythmics 2 (david a. stewarl)- lennox/stewarl rca 40101 - rca AVIEWTOAKILL-duranduran 1 (edwards/corsaro/duran duran) bary - parlop. 2006307 - emi bov. ONCE IN ALIFETIME -talking heads 2 (david byme/brian eno/talking heads) idem - emi 20 0395 7 emi bov. KISS ME-stephen "tintin"duffy 2 (j.j.jeczalik/nick (roome)dul(y-10 records 107251 - virgin/ariola LOVER COME BACK TO ME dead or alive 2 (pete waterman) dead or allve - epic 6086 - cbs THATWASYESTERDAY-foreigner 4 (alex sadkinlmick jones) m. jonesfl. gramm - atlantic 789 5717 - wea SO FAR AWAY dire straits 5 (knopller/dorfsman) knopller - vertigo 880 703 7 - phonogram HANGIN' ON A STRING - loose ends 4 (nick marlinelli) mcintosh/eugene/nichol virgin 107 278 - virgin/ariola I WAS BORN TO LOVE YOU freddie mercury 2 (mack Ireddie mercury)!. mercury -cbs 6019 cbs FEELSO REAL-stevearrington 1 (keg johnson/wilmerraglinjs iarrington-atlantic 789 576 7-wea LEGS-zztop 3 (bill ham) gibbons/hill/beard warner bros 929 272 7 - wea LET'SGOTOGETHERchange 1 0-1. petrus)d. romani/j.l. petrus/p.stade - injection 134 689-cnr CELEBRATE YOUTH riek springfield fS] 1 (riek springlield/bill drecher) r. springfield - victor 49967 - rca l^a|

Soester Courant | 1985 | | pagina 7