Meningen van lezers Derde-Wereldgroep Soest maakt weer 2500,- over naar Rwanda-project FOTO STRIP- VER na at. Open Dag Landmacht: veel belangstelling Vrachtwagen kantelt in Wieksloot l^^eÏHobby Gevraagd VAKANTIE BEZORGERS BARBECUES HOVENIERS orado Soester Courant Thematafel: Voortgezet Onderwijs met individuele aandacht Mini-containers Vredesonderwijs over het maken van vakantie foto's NT U ER NIET VREDEN MEE? Houtskool Accessoires r enquête *mt 80% van >9ts bezoekers uitenaf? Mden onderzoek bleek, Ri flM^klanten ui,een on ,NrP KOMT en 9e- 20-30 KM. AFSTAND ONTWIKKELING IN aanks verslechterde aat de OMZET bij ons met SPRONGEN 3gt meer BIEDT elü.meanden van evenaarde col- v aanverwante l^neweg de BES- et GROOTSTE AS- nog VAKMENSEN tot het UITERSTE ETTEN. wekelijks AANBIE- rPRus, nog VEEL MEER. k'n ontwikkeling nden en nog clusieve groene, lerplanten, kern- VAN 30 soor- e prijs van 'STUK. ntwikkeling, oe rmensen as in o.a. tuin- l|s' onze snelle 3n vooral altijd mgen. gesloten Qeopend pAVOND - SOEST 2883 "CENTRUM 'iet aan B. en W. van Soest, Ge iende Staten van Utrecht n.a.v. jwbouwplannen van de Eldora- pge. rbazing heb ik kennis genomen 'nieuwbouwplannen van de niu- ^ldorado. Bij het lezen van het SI in de Soester. Courant van woens- gfcjuni, 1985, bleef ik met enkele ragen zitten: llereerst vraag ik me in alle gemoede foest nu echt op zo'n grote mané- |reen capaciteit voor wedstrijden t..t|jB.wachten. Niet alleen zijn er in 3en 'straal van een paar kilometer minstens nog drie maneges en vrij veel privé stallen, maar hebben B. en W. zich gerealiseerd dat indien men een Vniarirè&e met wedstrijdcapaciteit in h uithaalt dat - er dan ook echte wedstrijden ge- organiseerd gaan worden dat - er dan ik weet niet hoeveel paar den in veewagens aangevoerd zullen worden dat - al deze veewagens en personen auto's een plaatsje zullen moeten zien te vinden op de Bosstraat en de Bliek laan en verdere omgeving: dat - dit soort aktiviteiten zich natuur lijk altijd tijdens de weekeinden af spelen dat p daar dan ook nog de aktiviteiten van de tennisbaan, de atletiekbaan met lopen en het voetballen bij komen dat - men zich kan voorstellen hoe of de toekomstige "zondagsrust" er zal komen uit te zien (men denke even aan Koninginnedag of 5 mei dal - dit een intensievere vervuiling van het milieu inhoudt, niet alleen door meer uitwerpselen op straat maar ook doordal het publiek nogal wat rommel achter zal laten; dat - alle extra mest- en gierstoffen in het grondwater terecht komen en dat ineen waterwingebied; dal - als de Bosstraat in de toekomst afgesloten gaat worden, al het'verkeer op zo'n zondag van Amersfoort uit via de Foekenlaan en vanuit andere rich tingen via Overhees en/of Wieksloter- weg en de Blieklaan zal komen dal - als ik de foto van de maquette zie eS£daarop maar 21 parkeerplaatsen no teer, ik echt de indruk krijg dat B. en W. niet helemaal de consequenties overzien. Als ik de laatste regel van het artikel: ïiöpvallend is dat in de nieuwbouwplan- nen ook ruime aandacht is geschonken voor de toegankelijkheid van de ma nége voor invaliden. - dan bedenk ik dat een invalide op zo'n wedstrijd toch wel moeite zal hebben met parkeer problemen als het terrein en de omlig gende straten volstaan met vaak dub- belgeparkeerdeauto's en veewagens. Ook uit het oogpunt van veiligheid lijkt me dit terrein niet geschikt. Hoe kunnen Brandweer, Ambulance en/of Politie ter plekke komen? Dit in tegen stelling met het huidige gebouw, waar toch altijd de ruime parkeerplaatsen van SEC en S.O.Soest zijn. Nog een opmerkelijk iets is dat het stukje bos dat uitgezocht is nu één van dê laatste stukjes echt bos is in een bebouwde omgeving. Men kan er heer lijk wandelen, de hond uitlaten, etc. Ook de kinderen van de "Blauwe Vo gel" worden daar vaak rondgereden (vandaar de geasfalteerde wandel- paden). Waarom moet nu uitgerekend zo'n commercieel opgezet instituut als T een ruitercentrum zijn tenten op slaan in zo'n stukje ongerepte natuur F vlak bij huis? Ook de Paltz- en Eenv B geuzen gebruiken dat stukje bos vaak r voor hun spel. Dit alles, genomen bij het feit dat een failliete gemeente de grond in erfpacht geeft in plaats van het voor een fiks bedrag te verkopen, plus dat er nog een gemeentegarantie gevraagd durft te worden, maakt dat ik me afvraag of B. en W. weten waar men mee bezig is indien dit goedgekeurd wordt. Na al het voorgaande kan men dus wel gevoeglijk aannemen dat zich bij die "ene bezwaarde" uit de krant (waar schijnlijk de enige die wel de publi- katies, uitgegeven in vakantietijd, ge lezen heeft) nu nog een bezwaarde heeft gevoegd. En als er één schaap over de dam is volgen er meer! Met vriendelijke groeten, I. W. BJokzijl-Udema, Den Blieklaan 89, 3766 AR Soest, tel. 15800. voor de voor de maanden juli en augustus. Aanmelden: tel. 14152 Gebouwtje in Kurusumo onder de kap De Derde-Wereldgroep Soest heeft onlangs weer een bedrag van 2500 gul den overgemaakt naar het project ln Rwanda, waar met financiële hulp van de Soesters een gemeenschapsgebouwtje verrijst dat de bevolking voor diverse uiteenlopende maar zeer noodzakelijke doeleinden ten dienste moet komen te staan. Met de laatste overmaking van 2500 gulden is het to taal-bedrag dat inwoners vn Soest voor het Rwanda-project hebben bijeengebracht gestegen tot 12.500 gulden. Het gebouwtje is Kurusumo staat inmiddels onder de kap. De bevolking is nog altijd enthousiast aan het werk om het gebouwtje af te maken. Momenteel ontbreken nog de ramen en de deuren. Voetbal Omdat het voetballen een sport is waaraan de inwoners van Kurusumo zich graag overgeven heeft de Derde-Wereldgroep onlangs een beroep gedaan op de Soester voetbalverenigingen en jeugdclubs, met het verzoek zich in te spannen voor de aanschaf van enkele voetballen en pompjes. Nic. van Dam, de bekende sportzaak aan de Van Weedestraat, heeft daarop als eerste gereageerd. Nic. van Dam stelde een bal en een pomp beschikbaar, waarover de Derde-Wereldgroep uiteraard bijzonder verheugd is. Binnen kort (8 juli) vertrekt iemand uit de kring rondom Lucie de Zeeuw - die het project in Rwanda begeleidt - naar het Afrikaanse land en die neemt de bal en de pomp dan mee. Een gebaar als dat van Nic. van Dam is voor de groep in Soest, en uiteraard ook voor de mensen in Rwanda, erg motiverend. Men wil dan ook stug doorgaan, gesteund door de wetenschap dat mensen in Soest positief en enthousiast reageren. Ook de voetbalvereniging VVZ '49 heeft inmiddels een steentje bijge dragen. Zij stelde een aantal voetbaltenues die niet meer gebruikt worden ter beschikking, alsmede een aantal trainingsvoetballen. Ook deze spul letjes gaan natuurlijk mee naar Rwanda, waar ze ongetwijfeld met geest drift ontvangen zullen worden. Binnenkort verwacht de Derde-Wereldgroep Soest weer een brief van Lucie de Zeeuw, met een bericht over de stand van zaken tot dusver. De groep heeft voor het komende najaar alweer diverse plannen op stapel staan. Jaarverslag In september zal de Derde-Wereldgroep haar jaarverslag presenteren Daaraan zal zeker de nodige aandacht worden besteed in de plaatselijke pers, maar belangstellenden kunnen het ook zelf verkrijgen. Om de kosten echter zo laag mogelijk te houden wordt het verslag slechts op aanvraag toegezonden. Men kan het bestellen bij Leidje Tomassen, tel. 13452, of Ton Elderenbosch, tel. 17001. Ondanks de voor de deur staande vakantietijd hoopt de Derde-Wereldgroep Soest toch spoedig weer een bedrag van 2500 gulden naar Rwanda te kun nen overmaken. "Want zij rekenen op ons," aldus de groep. Giften kunnen worden overgemaakt op giro 5634327, ten name van de Der de-Wereldgroep Soest, of bankrekening 37.99.29.813 van de Rabobank Soest. Brandje in huisvuilzakken Aan de Smitsweg raakte in de nacht van zaterdag op zondag door nog onbe kende oorzaak een aantal huisvuilzak ken in brand. De politie slaagde erin het vuur te doven door gebruik van de poederblusser en een hoeveelheid zand. PAGINA 21 In de informatheek van de Stichting voor school- en beroepskeuzevoor lichting (S.B.K.) aan de Heiligenber- gerweg 34 te Amersfoort is informatie te vinden op het gebied van scholen, opleidingen, cursussen en beroepen. Regelmatig wordt er een zogeheten Thematafel ingericht, waar speciaal aandacht wordt besteed aan een be paalde groep scholen, opleidingen en/of beroepen. Vanaf heden tot en met 5 juni a.s. is de thematafel ingericht met voorlich ting over het voortgezet onderwijs met individuele aandacht, waar onder meer onder vallen de verschillende vormen van voortgezet speciaal onder wijs; het individueel beroepsonder wijs; het L.O.M.-onderwijs (onder wijs voor kinderen met leer en op voedingsmoeilijkheden) en net i.v.u.- onderwijs (individueel voortgezet on derwijs Iedere middag van maandag tot en met vrijdag van 13.00-17.00 uur is de informatheek geopend en kunnen be langstellenden zich oriënteren zowel op de genoemde opleidingsmogelijk heden als ook op andere opleidingen en beroepen. Jongelui aangehouden wegens baldadigheid De politie ontving in de nacht van za terdag op zondag een groot aantal klachten wegens tumult op de steigers die aan de Ruysdaellaan tegen de flats zijn gebouwd in verband met onder houdswerkzaamheden. Twee jongelui van resp. 18 en 19 jaar uit Soest wer den aangehouden, omdat zij midden in de nacht nogal wat herrie veroor zaakten op de steigers. Na een korte achtervolging kon de politie hen in de kraag grijpen. Kompostbedrijf Soest/Baarn gaat 25-jarig jubileum vieren Op 28 juni a.s. wordt bij het Kompost en Waterzuiveringsbedrijf Soest/Baarn aan de Maatweg het 25-jarig bestaan van het bedrijf gevierd. Het is dan precies een kwart eeuw geleden dat z.k.h. Prins Bernhard het bedrijf in gebruik heeft gesteld. De jubileum viering bestaat behalve uit een open bare receptie van het bestuur uit een (besloten) gedeelte, waarin wordt stilgestaan bij verleden, heden en toe komst van het Kompostbedrijf. Ook zal er een expositie bekeken kunnen wor den. Soester Courant bereikt wekelijks 30.000 grage lezers. Kan in mini-containers het vuil gesor teerd worden? Kan het afval er los ln gestort worden, dus zonder plastic zak? Hoe maak je zo'n container schoon? Zonder zak zit hij met koffieprut en si naasappelschillen. Wat weegt de mini-container? En wat heel belangrijk Is: Vinden de mensen, die nu de gemakkelijk hanteer bare plastic zakken inladen, het prettiger om mini-containers op te til len en om te kiepen? Daarvoor hebben we zeker een dure nieuwe auto nodig! Wat doen we met de oude auto's? En hoeveel huizen zijn er, die geen tuin hebben en het ding niet buiten achter de keuken kunnen zetten? Is het handig voor huismoeders om hem aan de weg te zetten? Wat weegt hij gevuld? Wie beantwoordt deze vragen? Mevr. A. C. Broer. Naschrift redaktie: Wij hebben boven staande vragen voorgelegd aan de heer Ban J. van Os, hoofd afdeling voorlich ting van de gemeente Soest. De heer Van Os verstrekte ons de antwoorden, die wij hieronder puntsgewijs in dezelf de volgorde laten volgen. 0 Net zo min als in de huidige plastic vuilniszak kan in de mini-container het vuil gescheiden worden. De gemeente heeft op dit moment vele mogelijk heden geschapen om vuil gescheiden aan te bieden: glasbakken; batterijen bij scholen, detailhandel en De Schans (vuilstortplaats); ijzer bij De Schans; huishoudelijk chemisch afval bij De Schans en oud papier bij scholen en De Schans. 0 Het is de bedoeling dat het huishoude lijk afval los in de container gestort wordt, inderdaad dus zonder plastic zak. 0 Het is verstandig om onderin de mini-container een uitgevouwen krant te leggen. Eens in het half jaar dient met de container met een zeepsopje schoon te maken. 0 De kleine mini-container weegt 11 kg leegen de grote 17 kg leeg 0 Bij gebruik van de plastic vuilniszak moeten de mensen ,van de reinigings dienst bij het inladen van de zakken in de Vuilnisauto dagelijks tussen de 6^ en 10 ton opbeuren (650 tot 1000 kg). Dat opbeuren moet naar 1,25 meter hoogte. Verder lopen de mannen dage lijks zo'n 15 tot 30 kilometer. U begrijpt dat dat een zeer zware arbeid is, waar men niet te licht over moet denken. Bewondering is zeker op z'n plaats. Met de mini-container - of dat nu een kleine of een grote is - wordt het voor die mannen een stuk gemakkelijker. De mini-container rijdt op wieltjes, er komt geen tillen aan te pas, de contai ner wordt tegen de auto-achterzijde aangedrukt en wordt vervolgens auto matisch geledigd. Alleen het lopen blijft bestaan. 0 Er hoeven geen ieuwe (dure) auto's aangeschaft te worden. Aan de achter zijde van de huidige wagens komt een konstruktie die het automatisch ledi- gen.van de containers mogelijk maakt. 0 Flats maken op dit moment onge veer 30 procent van het totale woning bestand uit. Daar komen geen mini- containers, maar verzamel- containers. Hoe dat definitief zal worden is op dit moment nog niet bekend. Hierover zal overleg plaats vinden met de flateigenaars en de be wonersverenigingen 0 Er zijn ook "huisvaders" die de vuil niszakken aan de weg zetten. Maar het wordt voor zowel de huismoeders als de huisvaders gemakkelijker. Ook zij hoeven de zakken niet meer te tillen, want de mini-container heeft wieltjes zodat ermee gereden kan worden. 0 De kleine mini-container weegt ge vuld ongeveer 25 kg en de grote onge veer 50 kg. Maar nogmaals: de con tainers rijden op wieltjes en hoeven dus nooit getild te worden. Ben J. van Os, Hfd. afd. Voorlichting Zonder afbreuk te doen aan het de vo rige week gepubliceerde uitgebreide verslag van de door de VVD afdeling Soest/Soesterberg in samenwerking met het Progressief Besturen Overleg georganiseerde bijeenkomst over het onderwerp "Vredesonderwijs in Soest" (welke ik helaas niet kon bijwo nen wil ik over dat onderwerp graag een opmerking maken en een vraag stellen. Wéér de school Allereerst wil ik opmerken dat het be handelen van dit onderwerp niet thuis hoort op basisscholen, noch in het les rooster nog facultatief. En niet alleen omdat men kinderen in de leeftijd 4-12 jaar niet aan boord moet komen met verhalen die hun bevattingsvermogen te boven gaan, maar ook omdat daar door de leerkrachten nog meer en we derom worden belast met niet tot de echte "leer"stof behorende vakken, zo als b.v. ook het geval is met het verkeers- onderwijs. De aan laatstgenoemd on derwijs bestede uren hebben, met alle waardering voor de door de leerkrach ten gedane moeite, een meer dan droe vig resultaat, waarvan men zich dage lijks in het verkeer kan vergewissen. Een zelfde droevig resultaat (of erger) is zeker niet uitgesloten bij vredeson derwijs, o.a. wegens het hiervoor reeds aangehaalde geringe bevattingsver mogen van de leerlingen met be trekking tot dit terrein. Als er dan al lesuren over zijn kunnen die beter worden besteed aan de echte "leer"- vakken als aardrijkskunde, geschie denis, rekenen, taal e.d., zo lang de "afgestudeerden" nog van Haarlem via Breda naar Enschede reizen en het Nederlands dat zij en honderddui zenden Nederlanders (ook academisch gegradueerdenschrijven en spreken als een ten hemel schreiend koeter waals moet worden betiteld. Bovendien gaat het er steeds meer op lijken dat de ouders alleen maar moeten zorgen dat het kindje ter we reld komt en dat verder de school moet worden opgezadeld met de verant woordelijkheid voor opvoeding en ont- Aan de Wieksloterweg W. Z. deed zich maandagmor gen een ongeval voor waarbij een met zand geladen vracht wagen, bestuurd door de /,8-jarige W. K. uit Bussum, be trokken tvas. De bestuurder had de wagen tot stilstand gebracht, waar bij de rechter wielen in de zachte berm van de Wieksloter weg drukten. Hij voelde de wagen schuiven, maar kon niet Foto: Goos van der Wilt voorkomen dat het voertuig kantelde en ondersteboven in de Wieksloot terecht kwam. De bestuurder werd licht gewond. Hij klaagde over pijn in de rug en had een ge scheurde bovenlip, zodat hij per ambulance naar Zonne gloren werd overgebracht. De wagen is later door het be drijf weer uit de sloot gehaald. SOESTER COURANT wikkeling, zoals dit ook in dictatoriale staten geschiedt en waarvan we de des astreuze gevolgen kennen. Welke garantie? Na deze opmerking een vraag, die ik met een constatering zal inleiden en met een motivering zal afsluiten. Het geven van "vredesonderwijs" wordt met verve gepropageerd door het Progressief Besturen Overleg, waarin - blijkens eigen mededeling - zijn gebundeld de PvdA, PS, PSP, D'66 en CPN; dit Progressief Besturen O- verleg draagt derhalve een niet te ont kennen linkse signatuur, dat is dui delijk. Mijn vraag is dan ook: Welke waterdichte garantie geeft het Pro gressief Besturen Overleg dat het "vredesonderwijs", Als het dan zo no dig moet worden gegeven, ook beslist onvoorwaardelijk objectief ten tonele wordt gevoerd? Van de "ob jectiviteit" waarmede men in linkse kringen de vrede zegt te dienen heb ik nu niet bepaald een hoge hoed op en die hoed wordt steeds lager naarmate men in die kringen gaat ageren tegen het op democratische wijze genomen meer derheidsbesluit van juni 1984 inzake re- ketplaatsing per 1 november 1985 indien alsdan in de Sovjet-Unie meer SS-20 raketten zijn geplaatst dan de toen geplaatste 378. Ten tijde van het nemen van dit besluit (waarbij Neder land de Sovjet-Unie een duidelijke - zij het genegeerde - vingerwijzing gafbe perkte men zich in die kringen tot wat gemompel 1 november 1985 was immers nog zo ver weg?). Maar hoe dichter de datum van 1 november 1985 nadert des te meer in die kringen de D van Democratie wordt gedegradeerd tot de D van Drammerij. Door deze uitspraak zal ik door de linkse massa wel weer worden uitgekreten voor een voorstander van raketplaatsing, doch mijn lidmaatschap van het ICTO be wijst ook dan weer dat men zich een on gekende verworvenheid heeft eigen gamaakt in het misslaan van planken de linkse intelligentia (die schijnt er wel te zijnmoet dat toch begrijpen. Voor "vredes"onderwijs, zo hartstoch telijk door linkse kringen gepropa geerd. houd ik mijn hart vast! Van dat soort "vredes"onderwijs naar linkse indoctrinatie is maar een heel klein stapje J.L.W. Herten. Waarom fotografeert u in uw vakantie? Het antwoord op deze vraag is niet zo moeilijk te geven. U maakt foto's omdat u in deze zorgeloze weken iets bijzonders beleeft. Omdat u mooie dingen ziet. En omdat u dat wat u beleeft en ziet ook voor later wilt bewaren in zichtbare beelden. Daarbij is het van belang dat die foto's of dia's zo mooi mogelijk worden. Als u straks van uw vakantie geslaagde foto's wilt maken dan hebben we een goede tip voor u. Dit vooijaar is name lijk de fotogids 'Zo maakt u leuke vakantiefoto's' verschenen. Een boekje boordevol tips om in de vakantie me. de camera actief te zijn. Het is met recht een fotogids, want er staan ook vele uitstekende voor beelden in van vakantiefoto's die in kleur zijn uitgevoerd. Foto: Goos van der Wilt De Open Dag van de Koninklijke Land macht, die zich afgelopen zaterdag voor een deel ook op Soester grondgebied (de Vlasakkers) afspeelde, heeft veel belang stelling getrokken. Naar schatting hebben zo'n 50.000 belangstellenden het evenement bijgewoond. Middelpunt van de perfect verlopen Open Dag was de Bernhard Kazerne in Amers foort, de hele dag door met een buspendel dienst met het NS-station verbonden. Bezoekers die met de auto kwamen moesten een plekje zien te vinden aan de "Soester "kant. Het programma omvatte o.m. een aantal spectaculaire demonstraties van de cava- lerie-in-aktie, maar ook in de lucht zorgden vliegtuigen en helicopters voor en soms adembenemend schouwspel. Op de Vlasakkers werd een levensechte tank-aanval nagespeeld op een bijna hui veringwekkend strijdtoneel, compleet met rookgordijnen en explosies. Ook op de hindernisbaan en het waterbassin lieten de gepantserde voertuigen verbluffende staaltjes van hun kunnen zien. Ook commando's toonden wat ze waard waren. Een goede voorbereiding is van belang. Dat is het eer ste onderwerp. De vraag wordt gesteld: wat gaat er mee met vakantie? En het antwoord op die vraag heeft weer te ipaken met de manier waarop u uw va kantie in beeld wilt brengen. Dan volgen tientallen waardevolle tips voor het maken van geslaagde foto's. En wordt ingegaan op het samenstellen van een (di- rekt-klaar)vakantie-album. Ook wordt iets verteld over het maken van een diaklankbeeld en het zelfver groten van (vakantie)-foto's. Inbraak kelderbox Kamperfoeliestraat Uit de berging van een woning aan de Kamperfoeliestraat werden vorige week een racefiets, een decoupeer- zaag, een boormachine, een transistor radio en een aantal gereedschappen gestolen. De dader kwam binnen door via het bovenlicht de deur van binnen uit te openen. Bromfietser onder invloed Op de Koningsweg hield de politie in het weekeinde de 16-jarige M.V. uit Soest aan. die onder invloed van alcohol veel te hard reed. De jongeman werd staande gehouden en onderging de blaastests. Ook legde hij de bloedproef af. wat hem een rijverbod en een proces-verbaal opleverde. De bromfiets werd voor technisch onder zoek aan het bureau geplaatst. De meeste belangstelling eiste uiteraard de cavalerie voor zich op die tegelijk haar 400-jarig bestaan vierde. De Bernhardka- zerne is het opleidingscentrum voor dit "wapen". De geschiedenis van het leger onderdeel, dat zijn naam dankt aan de paarden waarmee het eeuwenlang was uitgerust, was te zien in het op het kazer neterrein ingerichte museum. Op andere plaatsen konden de bezoekers film- en dia voorstellingen over andere wapens en dienstvakken bijwonen. De organisatoren kijken terug op een zeer geslaagd evenement, dat bij het talrijke publiek bijzonder in de smaak is gevallen. De fotogids 'Zo maakt u leuke vakantiefoto's' is in ve le fotozaken verkrijgbaar. U kunt deze uitgave ook be stellen door een bedrag van f 5,50 (incl. porto) over te maken op girorekening 338 ten name van Stichting Amateurfotografie in Amsterdam. Zet u er vooral de titel bij van dit boekje? Wie het heeft gelezen zal met meer plezier in de vakantie fotograferen en thuis ko men met geslaagde foto's. Want dat de vakantie veel goede motieven oplevert blijkt wel uit de foto's die bij dit Stripverhaal zijn verwerkt. ENSDAG 12 JUN11985 •n tuin bedoelen we Aam, sn hopelijk mooie zomer en,' N»! 'jk. dat uw tuin een aantik art i mist, welke haar juist mav!Ssen|'i slruimte, tot uw tweede ,n tot ik mankeert het aan voMn ame'f me zitruimten, waarde^* 1 teeld alleen s moroen< ten en het huidiqe terrLo'ü de 2°i dfiverga?nerin? in dipnp as d© help J welziJn °p 30 mei diepe schaduw IS gehuld ver de Pr°btemen bij de Federa- 9 bloemenborder waaruit lst'Raad Welzijnswerk Ou ltig kunt snijden °°k het persverslag daarover gieren daar niet eens i goed advies en een vakknm 0 staan wij gaarne voor u S zomermaanden te rea,fe^ van i is o. tuinarchitectuur TUINAANLEG tuinonderhoud EWEG33 23137 a. gespro- 5 Federa- Ouderen. heb ik 'te, terwille van een correcte ling, de navolgende opmer- aken. p verslag staat vermeld dat Fed. Raad 60 dagen de tijd ten gegeven om tot een oplos- komen. de vergadering is melding ge- het feit, dat het bestuur van .ad minimaal 60 dagen van een voorstel tot liquidatie van iting statutair moet agenderen, if;namens het college is tot op geen termijn genoemd waar- tot een oplossing van de proble- Sfomen moet worden, iffiverslag staat vermeld dat ik téoben gesteld dat het dagelijks ficapabel zou zijn. jelijke opmerking heb ik niet Bp en zal ik ook niet maken, Üc geen behoefte heb aan het sken van een waarde-oordeel, isitief hetzij negatief, over de problemen betrokken par- Door het uitspreken van een der- tóordeel kies ik positie c.q. kies kant van één der partijen. Een keuze heb ik tot op heden in en zal ik blijven vermijden, dat naar mijn mening geen zal betekenen voor het stre- zo kort mogelijke termijn een ng te realiseren, is het woord "incapabel" tij- i vergadering wel gebezigd, idoor een lid van de commissie. Ook op gas Koninginnelaan 48 Soest 12245 F. Kingma wethouder Welzijn

Soester Courant | 1985 | | pagina 21