i°/o ;mit cn »aar litv. Zo vlogen de duiven Waterpolo-interland in Soester Natuurbad vanaf 26.- Handbalvereniging BDC viert jubileum op grootse wijze Feestweek-met-afscheid bij Rinke Tolmanschool Eerste Utrechtse Trekkershutten officieel geopend -O" Monturen SPLINTER EEMLAND B.V. 'AGINA 14 IEREN WOENSDAG 3 JUL11985 p.V.'de Zwaluw' Soest SPORT SOESTER COURANT SPORT PAGINA 15 duivensport O W' S 33^ co ro ro ro o CJl o DAMMEN Damnieuws DVSB FIETSCROSS King's Road Rider s actief in Veenendaal en Almere Nederland - Verenigde Staten: 6-7 1950-1985: 35 Jaar jong HANDBAL nieuwe trainer BDC-dames mc Al 51 JAAR official dealer BAARN-SOEST Het supermerk van Van Dam Super wordt uitgebreid met een nieuwe filtersigaret: Swper King George SWSWSW Bij King's Home aan de Birkstraat it zuiver ch eten? donesisch 1033-18202 bezorging), 00-20.00 uur, 00-20.00 uur, ir leveren wij Idelgrote op- prijzen. ie en prijs- mersfoort De leden van bovengenoemde vereni ging van postduivenhouders hebben het afgelopen weekend deelgenomen aan twee wedvluchten. Beide vluchten werden op zondag 30 juni vervlogen daar het weer zaterdaea minder ennstie was. VOor de wedvlucht vanaf St. Ghislain Hornu, afstand ca. 218 km.| waren 392 duiven in concours die om 6.45 uur in vrijheid werden gesteld bij een matige zuidwesten wind. Aan komst eerste prijswinnende duif 9.06.28 uur. snelheid 1548,84 meter per minuut. Aankomst laatste prijswinnende duif 9.13.02 uur. Uitslag: H. de Bree 1 4 24 32 57 76. J. v.d. Bra- kel Zoon 2 7 22 23 34 35 59 62. A. van Ginkel 3 28 61. G. Visser 5. Th. Wigt- man 6 37 39 44 46 71. E. v.d. Brakel 8 9 17 18 67. R. v.d. Mast 10 30 36 40 49. R. Voskuilen 11. J. v.d. Belt 12 52 55 65 68. J. de Beer 13. H. v.d. Schepop 14. K. Kok 15 20. A. J. van Dorrestein 16 2143 53 77. G. Rijksen 19 29 42. J. Schim mel 25. K. Boeklagen 26. A. de Bes 27 54 69 72 75. J. Stam 31 38 73. B. Roest 33 41 45 60 66. J. van Groenestein 47. J. Benschop 48. C. v.d. Hoek 50 58. R. van Egdom 51 56. K. de Jong 63. W. Grift 64. G. Zeypveld 70. H. den Dekker 74. Mike Schimmel 78. De 237 duiven voor de wedvlucht van af Chateauroux, afstand circa 650 km., werden om 6.45 uur in vrijheid gesteld bij een veranderlijke wind. Aankomst eerste prijswinnende duif 15.29.12 uur, snelheid 1241.31 meter per minuut. Aankomst laatste prijswinnen de duif 16.09.58 uur. OO m C/3 O CD q «O C/3 0 O O va va De kampioen van groep A van DVSB, tevens clubkampioen, werd evenals vorig jaar R.M. Entken. Van de twintig gespeelde wedstrijden wist hij 36 pun ten te behalen. Hij verloor slechts één partij en speelde tweemaal remise. Een prachtig resultaat. Met 33 punten werd Chr. Bakker goede tweede, gevolgd door J. J. den Os met 29 punten op de derde plaats. In groep B werd K. Hammacher on bedreigd kampioen. Hij scoorde 32 punten uit 23 partijen: 15 gewonnen, 2 remise en 6 verloren. De tweede plaats was voor M. van Hei ningen, met E. van Klooster op de der de plaats. In groep C. is de spanning tot de laat ste speelavond erin gebleven. H. Ver sluis moest winnen van Martin Veld huizen. Na een spannende wedstrijd moest de heer Versluis echter met remise genoegen nemen. Hierdoor verspeelde hij op een punt het kam pioenschap en eindigde op de tweede plaats met 35 punten. A. M. Witte werd met slechts één punt meer kampioen van deze groep. D. Ma- habir bezette de derde plaats. De dammers van DVSB gaan nu van een wel verdiende rust genieten, en hopen op maandag 19 augustus weer present te zijn. In september begint dan de nieuwe bondscompetitie weer voor de Prov. Kampioenschappen. Hierin komt DVSB uit met een tiental in de Hoofdklasse, een tiental in de Tweede Klasse een vijftal in de reserve tweede klas. Zaterdag 29 juni waren de King's Road Riders in Veenendaal. Daar werd de laatste wedstrijd verreden voor een clubbokaal, waaraan 9 clubs deelna men. Jammer genoeg had het KRR- team de 5e plaats. Deze laatste wed strijd werd verreden met een sterk uitgedund team, doordat een aantal rijders al met vakantie is. Maar in hun eigen klasse kwamen er 8 K.R.R.'s in de finale. In de openklasse behaalde Robin v.d. Wolk de 2e plaats, Örjan Kers de 2e, Teus Verwoerd in de B-finale 4e en Sancho Kers ook in de B-finale een 3e plaats. Bij de junioren kwamen Barry Luy- stenburg na de finale op een 7e, Robin v.d. Wolk 6e, Mare Schiffert 7e en Örjan Kers een 3e plaats Sancho Kers een 5e plaats. Op 30 juni werd er gereden door de licentiehouders van de King's Road Riders in Almere-stad. Het weer had den ze mee. De baan was goed te over zien, dus de toeschouwers konden de rijders de volgende plaatsen zien beha len: in de Open klasse werd örjan Kers le, Sancho Kers kwam te, vallen in de laatste manche. Patrick Stalenhoef viel uit in de manches bij de junioren en Teus Verwoerd behaalde de 6e plaats in de finale. In de Expertsklasse kwa men örjan Kers op de le plaats en Sancho Kers op de 3e. Uitslag: H- de Bree 1 5 9 12 22 40 41 51. E. v.d. Brakel 2 15 38 55. J. Schimmel 3 4 35. B- v.d. Mast 6 10 25. J. v.d. Brakel Zoon 7 31 44. B. Roest 8 21. G. Rijksen 13 W Thi3^-6 42 43 47- H. v.d. Schepop ld 30. Theo Wigtman 14. A. de Bes 16 53. K. Boeklagen 17 49. J. van Dijk 18. K. de Jong 19. J. Stam 23 45 46 50. J. Duijst 24 54 56. R. Voskuilen 26 52. J. v.d. Burg 32. Jde Beer 33. J. Rams 37. A. van Ginkel 39 58. Mike Schimmel 48. J. Benschop 57. H. Smit 59. P.V. De Vriendschap Wedvlucht Chislain Hornu. Gelost 6.45 uur met z.w. wind. In concours: 300 duiven. Aankomst eerste duif: 9.05.55 uur. Snelheid 1550.75 m. per minuut. Altenaar Reierse 1 5 6 44 51. Kruseman 2 4 38. Bokma 3 11 15 20 29 35 50 53 57. Sukel v. Klooster 7 27 59. Schimmel 8 9 10 18 26. Meester 12. v. Groningen 13 33 48. Koster 14 19 21 22 28 40 55 60. Huizinga v. Doorn 16. De Zoete 17 39. Vaessen 23 24 46. Dergent 25. v. 't Net 30. Bos 31 37 49. Wijnands 32. Hoffman 34 36 47 52 56. T. Kok 41. v. Dijken 42. Comb. Westerveld 43 45. Jak 54. H. Rauch 58. Wedvlucht Chateaurouse. Gelost 6.45 uur met z.w. wind. In concours: 141 duiven. Aankomst eerste duif: 15.26.20 uur. Snelheid 1245.94 m. per minuut. Altenaar/Reierse 1 3 9 11 15 17 27 33 34. Schimmel 2 4 6 19 22. Hoffman 5 24 25 32. Z.K.H. 7 8. Meesters 10. Kaats 12 28. Wijnands 13 20 35. H. Rauch 14 18. Huizinga v. Doorn 16 26 30 31. v. Dijken 21. Sukel-v. Klooster 23. Jak 29. F.C. Kuljperstraat 26 Het straatje naast A.H. Tel. 24827 Buit bij Huisvesting ingegooid Onbekenden hebben vorige week een ruit vernield van het gemeentelijk Huis vestingsbureau aan de Prins Hendriklaan. Bij de politie werd aangifte gedaan. Het bestuur van de handbalvereniging BDC is erin geslaagd Koos van den Deijssel aan te trekken als trainer/ coach voor de damesselectie. De 38- jarige Van den Deijssel is in de Soester handbalwereld geen onbekende. Hij was ruim 15 jaar lang één van de steunpilaren van het destijds succes volle le herenteam. Na zijn actieve handbalcarrière trainde Van den Deijs sel in de seizoenen 82/83 en 83/84 de toen zeer talentvolle herenjuniorense- lectie van de handbalvereniging BDC. In het afgelopen seizoen (84-85) is Van den Deijssel niet actief geweest in de handbalwereld. 2e Divisie D De dames van BDC die in het afgelo pen seizoen degradeerden naar de 2e divisie, zullen in het komende seizoen met veel onbekende tegenstanders ge confronteerd worden. Na een verblijf van enkele jaren in de eerste divisie, zal de hernieuwde kennismaking met de tweede divisie de dames opnieuw confronteren met het harde fysieke spel van de tweede divisie. De jongen BDC-selectie zal zich daar om ook vanaf begin augustus terdege gaan voorbereiden op een zwaar sei zoen. BDC is ingedeeld met de volgen de andere clubs S.D.O.L. - Luttenberg; W.W.V. - Winterswijk V.Z.V. -'tVeld; Geel/Zwart - 't Zand; Swift A2 - Arnhem Takt'68- de Bilt; Athomic - Arnhem; HMS/Achilles - Utrecht; Amsterdam - Amsterdam. De handbalvereniging BDC viert dit jaar haar 35-jarig jubileum. Dit 7e j tv lustrum zal in de maand augustus op iVOOS V£LIi QGII UGlJSSGl grootse wijze gevierd worden, met als afsluiting op zondag 1 september een speciale familiedag. Alle activiteiten zullen plaatsvinden op het BDC-com- plex aan de Henriëtte Blaekweg. De speciaal voor deze gelegenheid in het leven geroepen evenenemten- commissie (Diane van Fulpen, Karin Beemer, Ton Plekkepoel en Harry van den Deijssel) is reeds geruime tijd be zig met de voorbereiding van de di verse activiteiten die in die periode zullen plaatsvinden. De jubileumactiviteiten zullen op vrij dagavond 16 augustus beginnen met een groots opgezette feestavond, waar bij "levende muziek" voor de nodige extra sfeer zal zorgen. Jubileumtoernooi Op zaterdag 17 en zondag 18 augustus zal er een jubileumtoernooi voor-alle BDC-leden worden georganiseerd op de drie nieuwe verharde velden op het BDC-complex aan de Henriëtte Blaek weg. Op zaterdag kunnen de welpen, pupil len en adspiranten van BDC hun krach ten meten in toernooivorm met diver se gerenommeerde tegenstanders uit het gehele land. Op zondag 18 augustus komen dan de junioren en senioren binnen de lijnen. Ook zij kunnen hun krachten meten met diverse gerenommeerde tegen standers uit den lande. Bijzondere bijkomstigheid hierbij is dat zowel de complete dames- als herenselectie van BDC acte de présen- ce zal geven. Dat betekent dat er dus ook kwalitatief van een bijzonder deelnemersveld gesproken kan wor den. Voor de BDC-herenselectie is dit een éénmalige hernieuwde kennisma king met het veldhandbal, sinds zij in het seizoen 1977/78 het landskam pioenschap binnenhaalde. Open dag Op woensdag 28 augustus 1985 zal op het complex aan de Henriëtte Blaek weg vanaf 15.00 uur een "open dag" worden georganiseerd, waarbij ieder alle informatie over handbal kan ver krijgen. Voor de jeugd van Soest zul len op die open dag diverse activi teiten op het BDC-complex worden georganiseerd, waarbij de handbal sport centraal zal staan. Op zaterdag 31 augustus zal het bestuur van de handbalvereniging BDC met een receptie een officieel tintje geven aan het 35-jarig jubileum. Deze recep tie, die om 16.00 uur een aanvang neemt is toegankelijk voor ieder die BDC een warm hart toedraagt. Familiedag De jubileumactiviteiten zullen op zon dag 1 september afgesloten worden met een groots opgezette familiedag. Op die dag wordt een groot aantal activiteiten georaniseerd. Eén daar van is een speciaal "Lustrumtoernooi". Dit betekent dat afvaardigingen van de damesselectieteams vanaf 1960 en de herenselectieteams vanaf 1865 per lustrum tegen elkaar spelen. Daar door mogen er interessante duels ver wacht worden tussen bijvoorbeeld de huidige selectie (seizoen '85/86) en de "oudjes" ui de selectieteams van 1965. Het actieve organisatiecomité dat zich met dit onderdeel van de activiteiten bezighoudt is ook van plan de trainers van dat moment opnieuw met hun toenmalige functie te belasten. Het lustrumtoernooi zal zich afspelen op twee van de drie verharde velden op het BDC-complex aan de Henriëtte Blaekweg. Op het derde verharde veld zal een handbal toe mooi worden gespeeld voor een ieder die daarin interesse heeft. Men kan zich opgeven bij de speciale jubileumevenementencommissie Ook de jeugd zal deze dag zeer zeker niet vergeten worden. Zo worden er diverse bijzondere attracties door de evenementencommissie naar het BDC-complx gehaald. Twee attracties wil de evenementencommissie daar van alvast verklappen: zo zal er een luchtkussen zijn en, als unicum voor Soest, een "Supersjoelbak". De dag zal afgesloten worden met een gezellig samenzijn, waarbij een me terslange barbecue centraal zal staan. Ieder die over dit alles meer informa tie wil hebben, kan zich vervoegen bij de BDC-jubileumevenementen- commissie: Diana van Fulpen-Geer- dink, Birkstraat 35, tel. 18589. Het Soester Natuurbad was zondag middag j.1. het decor voor de water- polo-interland tussen de Nederlandse ploeg en die van de Verenigde Staten. Zaterdag had in Maastricht al een ont moeting tussen beide ploegen plaats gevonden, die eindigde in een 3-3 ge lijkspel; In het Soester Natuurbad was het Soester zwem- en waterpolovereniging "De Duinkikkers" die de organisatie op zich had genomen, waarin zij voor treffelijk is geslaagd. Het verschil in kwaliteit tussen beide teams (de Amerikanen legden bij de Olympische Spelen in Los Angeles des tijds beslag op de zilveren medaille) kwam in deze tweede wedstrijd duide- Foto: Goos van der Wilt Het eerste Nederlandse doelpunt. lijker tot uitdrukking, hoewel de Oran- jeploeg zich van tijd tot tijd goed her stelde. De score had al met al een gril lig verloop, maar aan het eind van de strijd moest geconstateerd worden dat Nederland met 6-7 zijn meerdere op waterpologebied in de Verenigde Sta ten moest erkennen. De interland in het Natuurbad aan de Van Weerden Poelmanweg trok een redelijke belangstelling. Ongeveer 150 toeschouwers waren op het evene ment afgekomen, onder wie ook de Soester wethouder van Sportzaken, drs. G. Plomp. EEMNESSERWEG16-22 - SOEST - BAARN - TEL 02155-12643 TEL 02154-15555 Deze week zal het succesvolle eigen merk Super van Van Dam Super (Hons- bergen) worden uitgebreid met een eigen merk filtersigaret onder de naam Super King George. Een full flavor american blend filtersigaret, samengesteld uit de beste tabaksoor ten waaronder Virginia en Burley. Super King George is verpakt in een luxe king size hardbox a 20 stuks met een verkoopprijs van 3,25. "Een sigaret met een volle smaak. Vergelijkbaar met die van de bekendste merken, maar voor een prijs die daar ruim onder ligt", voegt de heer W. van Dam toe. In tegenstelling tot de be staande Super-produkten zitten er op het pakje sigaretten géén spaarzegels, daar dit bij de wet verboden is. "Belangrijke aanleiding voor de komst van Super King George is het grote succes van het, in april van dit jaar geïntroduceerde, Supermerk", aldus de heer Van Dam. "Steeds meer klanten kopen het en de tevredenheid is groot. Dit is te zien aan de popula riteit van echte smaakgevoelige pro- dukten zoals de Super pindakaas, bier, koffie enz. Niet zo verwonderlijk", zo zegt de heer Van Dam "allemaal kwaliteitsprodukten met een zeer gunstige prijs en met gratis spaarze gels." Al met al genoeg redenen om met ver trouwen uit te kijken naar de reakties op de nieuwe Super King George si garet, die in de winkel en folder ruim aandacht krijgt. Met een feestweek die klonk als de spreekwoordelijke klok heeft de Rinke Tolmanschool aan de Smits weg vorige week het 15-jarig bestaan gevierd. Dat gebeurde met een groots opgezet programma, waardoor er vrijwel iedere dag wel iets bijzonders te beleven viel. De jubileumviering stond bovendien in het teken van het afscheid van meester Theo Uyttenboogaart, die de school na vijftien jaar (hij was er vanaf het begin aan verbonden) verlaat en een functie aan de Montessorischool "De Gouden Kraak" in Huizen heeft aan genomen. Het programma begon maandag met het oplaten van ballonnen, waarna er in en om de school allerlei spelletjes werden gedaan. Ook werd er gesmuld van pannekoeken. 'S Middags werden de kinderen onthaald op tekenfilms en 's avonds vond er een reünie plaats van oud-leerlingen, die druk bezocht werd. Op dinsdag voerden de 6e klassers de musical "Spoken op Griezelsteyn" op voor alle leerlingen. Op woensdag werd een optocht geor ganiseerd door de wijk rondom de school. Alle kinderen hadden zich in de school van "verkleedkleren" kunnen voorzien. Al met al een vrolijk gezicht. Van de regen hadden de Rinke Tolman- jongelui geen last. Woensdagmiddag werd een gezamen lijke maaltijd gebruikt van de leerlin gen van de zesde klas, met de leden van de ouderraad en de leerkrachten, waarna de ouders van de zesde-klas- sers werden verwelkomd bij de musi cal, die met enthousiasme werd opge voerd en bekeken. De heer Knol, hoofd van de 'school, hield daarna een af scheidstoespraak voor de leerlingen die de school gingen verlaten. Op donderdag voerden de leden van de ouderraad een toneelstuk op voor de kinderen, dat erg in de smaak viel. Ook onderwijswethouder Menne, be stuursleden van het openbaar onder wijs en andere schoolhoofden waren aanwezig, 's Avonds volgde er een ge zellige avond voor genodigden en werd het stuk nog een keer opgevoerd. Ook kon men met behulp van film en/of video de verrichtingen uit het verle den van de school bekijken. De avond werd afgesloten met een drankje en een hapje. De vrijdag stond helemaal in het teken van het afscheid van meester Theo Uyttenboogaart. Bij de weeksluiting had elke klas speciaal voor hem een lied, een dansje of een toneelstukje ingestudeerd. Het geheel verliep uit stekend, al werd er hier en daar wel een traantje gelaten. Tijdens de recep tie die 's avonds werd gehouden was er veel belangstelling, ook van ouders die al jaren geleden hun kinderen op de Rinke Tolmanschool hadden. Theo Uyttenboogaart begon destijds als "gewoon" onderwijzer, maar werd later waarnemend hoofd der school, in welke hoedanigheid hij het Foto: Goos van der Wilt Verkleed ging de jeugd van de jubi lerende Rinke Tolmanschool op een versierde ivagen door de straten van het Smitsveen. huidige hoofd, de heer H. Knol, heeft ingewerkt. In zijn vrije tijd behaalde Uyttenboogaart de diploma's voor het Montessori-onderwijs. Hij is bijzonder ingenomen met het feit dat hij in augus tus aan zo'n school les kan gaan geven, waardoor zijn studie in directe zin wordt beloond. De Gedeputeerde ir. G. C. Wijnbergen heeft vorige week vrijdag de eerste twee Utrechtse Trekkershutten, die zijn ingericht op het terrein van King's Home aan de Birkstraat, officieel ge opend. Daarmee heeft de bekende camping van de familie de Koning een primeur voor de hele provincie beleefd. In diverse andere provincies staan overigens al meer exemplaren van deze eenvoudige vorm van overnach ting, speciaal bestemd voor de toeris ten die er fietsend of wandelend op uitgaan. Trekkershutten staan in principe op wandel- en fietsafstand van elkaar. De gebruikers krijgen voor een bedrag van veertig gulden per overnachting (,met vier personen) een sobere maar doelmatige behuizing. Behalve in Soest komen er ook trekkershutten in Rens- woude, Overberg, Doorn, Spakenburg en Loosdrecht. De provincie Utrecht levert op die manier haar bijdrage aan een compleet net van trekkershutten, dat als het ware over het land wordt gespannen. Ir. Wijnbergen had lovende woorden voor het feit dat de heer en mevrouw de Koning van King's Home op dit initiatief hadden ingehaakt, om zo doende de recreatiemogelijkheden in eigen land uit te breiden, speciaal voor fietsende vakantiegangers. Wethou der drs. G. Plomp wees in een korte speech op de aantrekkelijke financiële aspecten en onderstreepte dat de ge meente Soest op haar manier de recre atiemogelijkheden wil stimuleren door de ondernemers zoveel mogelijk mede werking te geven. Namens de Recreatie-ondernemers, verenigd in de RECRON merkte de heer Van den Broeke op zeer ingenomen te zijn met de medewerking van het provinciebestuur. "Utrecht is het re- creatiehart van Nederland. Bij een toertocht door ons land kan niemand om Utrecht heen." Ook de heer Wijn bergen sloot zich daarbij aan. Hij merkte verder op de trekkershutten ook bijzonder aantrekkelijk te vinden voor watersporters in de provincie. De opening werd bijgewoond door een groot aantal Soester ingezetenen en heel wat genodigden van buitenaf. Zij kregen allen de nieuwe brochure van de WV-Soest uitgereikt, waarin de diverse mogelijkheden en aantrekkelijk heden van Soest onder de aandaent worden gebracht. Reserveren kan men een trekkershut via de Amersfoortse VVV. De hut is een eenvoudig houten huisje met een oppervlakte van ca. 10 m2 en een over dekte veranda. In de hut zijn standaard aanwezig: twee stapelbedden met matrassen (dus voor maximaal vier personen), een tafel met vier stoelen of krukken, een twee-pits gasstel, twee verlichtingspunten en een stopkon- takt, kledinghaken en schoonmaak materiaal. Voor veertig gulden huurt men de gehele hut, ongeacht of men Gedeputeerde Van Wijnbergen wenst de heer en mevrouw de Koning geluk met hun trekkershut. inderdaad met vier personen is. In de prijs is BTW, toeristenbelasting en gebruik van gas en licht verdisconteerd. Het verblijf in een trekkershut kan maximaal drie nachten duren. Vernielingen aan auto De heer C. van Z. uit Soest meldde de poli tie in het weekeinde dat onbekenden de bui tenspiegel en de handgreep van een van de portieren van zijn auto hadden vernield. De wagen stond geparkeerd aan de Kastanje laan. Caravan gestolen De heer W.O. uit Soest deed in het weekein de bij de politie aangifte van de diefstal van zijn caravan. Het voertuig stond gepar keerd bij zijn woning aan het Van der Vel- deplantsoen. Tevens verdwenen vier tuinstoelen en een tv-antenne. De schade bedraagt ca. 2.000 gulden. Inbraak in kelderbox De heer P.W. van de Weegbreestraat meldde de politie in het weekeinde de dief stal van zijn racefiets. Het rijwiel was weg genomen uit de kelderbox van de eigenaar. De dader bleek de deur te hebben inge trapt. Diefstal uit auto De heer L.B. uit Soest deed in het weekein de bij de politie aangifte van de diefstal van een radio-cassetterecorder en een reiswek- kertje uit zijn auto, die geparkeerd stond aan de Ereprijsstraat. De dader bleek een zijruit van de wagen te hebben ingeslagen. Diefstal uit auto De heer J.v.d.K. uit Soest meldde de politie in het weekeinde de diefstal van zijn radio- cassetterecorder uit zijn auto, die gepar keerd stond aan de Smitsweg. De dader had een van de ruiten kapotgeslagen. 'Gestolen' surfplank bleek verstopt De politie werd vorige week ingescha keld om een surfplank op te sporen, die een bedrijf uit Huizen beschikbaar had gesteld aan een supermarkt aan de Pa- rallellweg in Soest, ten behoeve van een aktie. De plank bleek verdwenen toen de eigenaar hem kwam ophalen. Een medewerker vertelde dat een an dere employé van de Huizense firma het ding al had opgehaald. Bij onderzoek kwam echter aan het licht dat de supermarkt-medewerker de surfplank op de zolder van het bedril* had verborgen, "om te pesten", zoals hij verklaarde. Er werd geen proces verbaal opgemaakt, maar de medewerker werd wel streng onderhouden over zijn gedrag. Brommer uit verkeer genomen Omdat hij de vereiste verzekeringspapie ren niet kon laten zien hield de politic vorige week de 16-jarige bromfietser A. de J. uit Scherpenzeel aan op de dr. s'Jacob- straat. Zijn bromfiets werd voorlopig in be slag genomen, totdat hij kon aantonen dat het voertuig wel verzekerd was. Inbraak Molenstraat Mevrouw M. van H. van de Molenstraat deed vorige week bij de politie aangifte van een inbraak in haar woning. De onbekende dader had een tuindeur opengebroken en de woning doorzocht. Hij verdween met twee marinesabels, waarvan de handgre pen zijn ingelegd met ivoor, een gouden slot van een bloedkoralen ketting en eveneens een gouden slot van een psalmboek.

Soester Courant | 1985 | | pagina 15