TOB NIET LANGER NEEN TELEFOON f* na Jubileum Kompostbedrijf in het teken van de toekomst Soest 50 jaar geleden TELEFOONEISCH VAN DEZEN TUD vraagt; uw aandacht voor: (D, WOENSDAG 3 JUL11985 SOESTER COURANT PAGINA 5 GEMEENTE Telefoonnummer gemeente Wet op de Bejaardenoorden Bouwzaken V oorber eidingsbesluit Verleende bouwvergunningen Maquette van nieuwbouwplannen onthuld SOEST-ZUID VL) w. W. DEELEN b.v. Provincie heeft géén plannen voor sluiting Kompostbedrijf Soest-Baarn OP RUIMING! vrijetijdskleding Mini-container komt in oktober VOOR DAMES EN HEREN NIEUWE AANSLUITINGEN IN HET TELEFOONNET SOEST «I i) -4 Het telefoonnummer van de gemeente luidt: 93411 Burgemeester en Wethouders, Gelet op de artikelen I6j van de Wet op de bejaardenoorden, juncto artikel 199 van de gemeentewet; maken bekend: dat gedurende drie maanden, te rekenen van de dagtekening van deze be kendmaking, ter gemeente-secretarie, afdeling I (geopend van 9.00 tot 12.00 uur) voor ieder ter inzage ligt het besluit van de gemeenteraad van 28 februari 1985 waarbij de verordening inzake de behandeling van de be zwaarschriften ingevolge de wet administratieve rechtspraak overheids beschikkingen van toepassing is verklaard op de behandeling van bezwaar schriften als bedoeld in artikel 16j van de Wet op de Bejaardenoorden. De burgemeester maakt bekend dat Burgemeester en Wethouders voor nemens zijn op daartoe strekkende verzoeken met toepassing van het be paalde in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8 van de Woningwet, vergunning te verlenen voor 1het bouwen van een garage met kelderDen Blieklaan 52 2. het bouWen van een woonhuis, Turfstreek, sectie G, nummer 8242 3. het uitbreiden van een berging, Goudwesp 7 4. het bouwen van een ligboxenstal voor rundvee, Wieksloterweg W.Z., sectie F, nummer 922 5. het plaatsen van een fietsenstalling, Zeisterspoor 19 6. het bouwen van een garage/berging en en dakkapel, Kerkstraat 83 7. het plaatsen van een tuinschuurtje, Eikenlaan 42. Tevens zijn Burgemeester en Wethouders voornemens op een daartoe strekkend verzoek met toepassing van artikel 10 van de voorschriften be stemmingsplan "2e herziening bestemmingsplan Overhees" vergunning te verlenen voor het wijzigen van een woning, Draailier 73. Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder be voegd binnen een termijn van twee weken, te rekenen vanaf donderdag 4 juli 1985 eventuele bezwaren schriftelijk bij Burgemeester en Wethou ders in te dienen. De op deze verzoeken betrekking hebbende stukken liggen gedurende die zelfde termijn tijdens kantooruren (09.00-12.00 uur) ter gemeentesecretarie, afdeling I, (kamer 23) ter inzage. De burgemeester maakt ter uitvoering van artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat door de raad der gemeente Soest bij zijn besluit van 13 juni 1985, afdeling I, nummer RB 85-135, bestemmingsplan nen in voorbereiding zijn verklaard voor de gebieden, die op de bij deze besluiten behorende kaarten met een grijze kleur zijn aangegeven en welke als volgt kunnen worden omschreven 1. een perceel grond gelegen aan de Burg. Grothestraat 53 2. een perceel grond gelegen aan de Soesterbergsestraat 188 3. een gebied globaal begrensd door de Koningsweg, de Biltseweg, de Wieksloterweg en de Insingerstraat (Soesterveen). Tevens heeft de raad bij zijn besluit ten aanzien van de onder 3 genoemde gronden bepaald dat het verboden is bepaalde werken, geen bouwwerken zijnde of werkzaamheden uit te voeren zonder of in afwijking van een schriftelijke vergunning van Burgemeester en Wethouders (aanlegver- gunning). Het genoemde besluit met de daarbij behorende tekeningen ligt met ingang van woensdag 3 juli 1985 op de gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken en stadsontwikkeling, kamer 23 (geopend iedere werkdag van 09.00 - 12.00 uur) voor een ieder ter inzage. acv (niet gebonden besluiten) uitbreiden woonhuis, Larixlaan 13; bouwen garage/berging, Bonifaciusstraat 26 bouwen woonhuis met garage, Parklaan 45; geheel vernieuwen garage/berging, Bartolottilaan 34 bouwen 4 paardenboxen, Amersfoortsestraat (sectie E, nr. 3385). Ingevolge de Wet Administratieve Rechtspraak Overheids beschikkingen (Wet AROB) kan de natuurlijke of rechtspersoon, die door het besluit rechtstreeks in zijn belang is getroffen, binnen 30 dagen na dagtekening van de publicatie bij het College van B. en W. een gemotiveerd bezwaar schrift indienen. INFORMATIES: INFO-CENTRUM, STEENHOFFSTRAAT 9a, TELEFOON 02155 - 22555. OPEN MAANDAG t/m VRIJDAG VAN 9.00 tot 17.00 uur Inbraak Korte Brinkweg Maandag werd ingebroken in de wo ning van de familie K. aan de Korte Brinkweg. De dader forceerde een raam en doorzocht de hele woning. De buit is nog onbekend. Automobilist met vals rijbewijs aangehouden Bij een routinecontrole op de Amers foortsestraat hielde de politie maandag de 46-jarige automobilist M. B. uit Rotterdam aan. Zij rijbewijs bleek te zijn verlopen en bovendien was de pasfoto erin vervangen door een andere, zodat het vermoeden gewettigd was dat het rijbewijs ver valst was. Ook de auto bleek niet in orde. Deze werd voor technisch on derzoek overgebracht naar het bureau. Personeelspot weg bij afdeling Welzijn Een inbreker heeft in het weekeinde kans gezien het gebouw van de gemeentelijke afdeling Welzijn aan de Prins Hendriklaan binnen te dringen. Dat lukte hem door een ruit aan de achterzijde te vernielen. Hij maakte zich vervolgens meester van de perso neelspot. waarin zich een bedrag van ca. 100 gulden bevond. Met een speciale feestelijke bijeenkomst voor genodigden uit Soest en Baarn, waaronder veel gemeentebestuurders en ambtenaren, is vorige week vrij dagmiddag het 25-jarig jubileum ge vierd van het Kompostbedrijf Soest/ Baarn. Zaterdag vond een open dag plaats, waarbij het publiek een kijkje kon nemen. De officiële viering werd gehouden zonder prins Bernhard, die 25 iaar geleden het bedrijf had geopend en aanvankelijk ook de jubileumvier- ring zou bijwonen, maar verhinderd was wegens zijn overvolle agenda - een nasleep van zijn ziekte. Wel liet de prins door een telegram van zijn be langstelling blijken. Na een kort welkomstwoord door di recteur ir. S. H. Brunekreef werd het woord gevoerd door de Soester wet houder drs. J. Th. Oudemans. Hij keek terug op de voorgeschiedenis van het bedrijf, dat voor de opening al twee jaar experimenteel had gedraaid. "Tot in de vijftiger jaren werd het afval ge stort", aldus de heer Oudemans. "Met name Soest beschikte over diverse stort- gaten, zowel in het bos als op de Eng." Maar allengs won het inzicht veld dat naar een andere wijze van vuilverwer king moest worden gestreefd. Als uit vloeisel van raadsbesluiten van Baarn en Soest werd in juni 1956 de "Gemeen schappelijke Regeling Kompostbedrijf Soest/Baarn" opgericht. De bouw be gin in 1957 en kostte ca. 835.000. Op 25 augustus 1958 vond de opening plaats, wat prins Bernhard op 28 juni 1960 officieel nog eens overdeed. "Wij hebben het als Kompostbedrijf altijd bijzonder gewaardeerd dat de prins ook na de opening regelmatig een bezoek aan het bedrijf heeft ge bracht. Toen de glasbak werd inge voerd stond hij erop dat er ook een op Soestdijk werd geplaatst. Ook het papier wordt daar apart ingezameld", aldus de heer Oudemans. Bescheiden bedrijf In de begintijd was het een bescheiden bedrijf met een beperkte omzet en lage kosten, waar vier mensen werkten, die ruim 6.500 ton afval verwerkten te gen 9,60 per ton aan kosten. De kom- posteringsgraad was echter hoog: 53%, en ook de opbrengst: 9,- per ton. Als gevolg van de toenemende wel vaart en andere factoren namen hoe veelheid en samenstelling van het af val echter snel toe. In 1969 werd de gemeenschappelijk re geling uitgebreid tot de huidige, waar in ook het rioolwaterzuiveringsbedrijf is opgenomen. Tot 1975 kon het kompostbedrijf de steeds stijgende stroom afval goed verwerken, maar uiteindelijk werd een grens bereikt en werd steeds meer afval afgevoerd naar de VAM (Wijster). In de jaren zeventig won het verbran den van afval het vooralsnog van het komposteren, waardoor heel wat kom postbedrijfjes de nekslag kregen. Er ontstond een tegenstelling tussen "vammers" (voorstanders van kom posteren) en "vlammers" (voorstan ders van verbranden), aldus de heer Oudemans. Voor het Kompostbedrijf had dat Q.m. tot gevolgd dat er tegen zo laag mogelijke kosten zoveel moge lijk afval moest worden verwerkt, ten koste van het onderhoud. De plannen voor een provinciale ver brandingsoven gingen niet door en mede door de druk van de toenmalige wethouder D. Hoekstra bleef kom posteren de voorkeur genieten. Na het gereedkomen van het afvalstoffenplan in Utrecht ontstond een openbaar lichaam, dat sinds begin dit jaar onder de naam AVU van start is gegaan. Soest en Baarn horen daar nog niet bij. Met de provincie wordt daarover on derhandeld, mede met het oog op de positie van de rioolwaterzuiverings installatie. De wethouder verwacht dat de overname en de toetreding tot de AVU voor het eind van het jaar rond zal zijn. Afvalnota In de nieuwe situatie, aldus de heer Oudemans, wordt de eigendom van het bedrijf aan Soest overgedragen, ko men de werknemers in dienst van de gemeente Soest en runnen beide ge meenten het bedrijf namens de AVU, die de kosten van de bedrijfsvoering gaat dragen. De gemeenten krijgen dan gewoon een afvalnota van de AVU, die kritisch zal worden bekeken, aldus de heer Oudemans. "Wij zijn namelijk van mening dat die gemeenten, die zich inspanningen getroosten om af- HILDEBRANDLAAN In de rustige villawijk 't Vosseveld ge legen hecht gebouwde half-vrlj- staande villa (ca. 1938) met schuur en tot kantoor omgebouwde voor malige garage (ca. 5 x 3). Geheel be sloten zonnige tuin. Ind.: entree, toilet, kelder, grote L-vormige woonkamer (parketvloer) en gemoderniseerde keuken; 1e verd.. ruime overloop, 1 kleine slaapkamer, 2 grote slaapkamers (waarvan de achterste met groot bal kon), moderne badkamer (ligbad, douche, 2 wastafels, 2e toilet); 2e verd.: ruime overloop, 2 slaapkamers (wastafel) en vliering. Kap en muren zijn geïsoleerd. Gas-gestookte c.v. Totaal opp. 580 m2. Gevraagde koopsom f 355.000,- k.k. tXiK MAKELAARSKANTOOR In tegenstelling tot wat een re gionaal dagblad vorige week sug gereerde bestaan er bij de pro vincie Utrecht geen concrete plannen om het Kompostbedrijf Soest-Baarn te sluiten. Wel houdt men, in het kader van de nieuwe afvalstoffenregeling van de pro vincie, op langere termijn reke ning met de mogelijkheid dat het bedrijf bij modernisering te weinig ruimte zou hebben of dat het eventueel zou kunnen wordert opgenomen in een nieuw kompostbedrijf, dat mogelijk in Amersfoort wordt gerealiseerd. Volgens het Soester CD A-staten lid J. A. Zwaanenburg zijn er beslist geen concrete plannen voor de sluiting van het Kompost bedrijf. Die plannen waren er enkele jaren geleden wel, toen de toenmalige gedeputeerde Hof man een eigen provinciale ver brandingsinstallatie wilde, waar bij het kompostbedrijf Soest- Baarn geen overlevingskansen meer had. J. A. Zwaanenburg. Zwaanenbrug heeft zich daartegen destijds fel verzet, en met succes. Wel was hij verwonderd in de stukken vorige week een zinsnede aan te treffen waarin de mogelijkheid van sluiting opnieuw wordt genoemd, plus een opmerking over de veroudérde installatie. "Ik heb daartegen geprotesteerd en geëist dat die zin eruit ging. De instal latie is misschien wel oud, maar zeker niet verouderd. De beproefde me thodiek werkt nog altijd tot voldoening. Het kompostbedrijf Soest-Baarn levert een uitstekend produkt, is rendabel en staat bepaald niet op instor ten", aldus de heer Zwaanenburg. Hij kreeg van gedeputeerde Van Wijnbergen gedaan dat deze zich opnieuw over de formulering zal gaan buigen. Op zijn expliciete vraag of er plannen zijn om tot sluiting over te gaan antwoordde de gedeputeerde ronduit: Nee, aldus de heer Zwaanenburg. Hij is overigens van mening dat Soest en Baarn voortvarender dan tot dus ver hadden moeten deelnemen aan de nieuwe gemeenschappelijke rege ling (AVU) door in het bestuur te gaan zitten. "Soest zou zelfs twee be stuurszetels kunnen claimen, denk ik", aldus het Statenlid. SWEATERS TRUIEN T-SHIRTS BLOUSES (vari o.a. Emanuelle, Moustache, Long Don) v.Weedestr.59 tel.12424 Soest val te scheiden en recycling te be vorderen dat in hun nota zouden moe ten terug vinden. De wethouder ging vervolgens in op de toekomstplannen van het bedrijf, dat aan vernieuwing en uitbreiding toe is. Gemikt wordt op een capaciteit van 26.000 ton, genoeg voor het huisvuil van Soest en Baarn samen. Naast huis houdelijk afval kan dan ook grof vuil, bedrijfsafval, klein chemisch afval e.d. worden verwerkt. "Naar wij ho pen kan het nieuwe bedrijf in 1988 in gebruik worden genomen", aldus de heer Oudemans, die overigens opmerk te dat de provincie de gedachte aan een verbrandingsinstallatie nog niet hele maal had losgelaten, maar als zijn overtuiging uitsprak dat kompostering een belangrijke rol moet blijven ver vullen. "Het Kompostbedrijf Soest/ Baarn heeft in 27 jaar kompostering zijn plaats verdiend en beschikt over ruime en kostbare ervaring. Wij zien de toekomst van het bedrijf met vol vertrouwen tegemoet. Directeur ir. S. H. Brunekreef wees er in zijn toespraak op dat het bedrijf sinds 1958 zo'n 280.000 ton huishoudelijk en 10.000 ton bedrijfsafval heeft ver werkt. Over de hele periode gemeten heeft het bedrijf zelfs 20% meer afval verwerkt dan het volgens zijn ontwerp capaciteit aankon. Van het huishoude lijk afval is maar liefst 100.000 ton kom post gemaakt van hoge kwaliteit. Prestatie "Als de hoeveelheid verwerkt afval in een laag van drie meter dikte zou worden gelegd over de breedte van de oude rijksweg door Soest, levert dat ieen lengte1 op van ca. 80 kilometer: de afstand Soest-Amersfoort-Soester- berg-Utrecht - om de stad heen - Hil- versüm-Baarn en weer terug naar Soest." De hoeveelheid kompost beloopt zo'n 13 kilometer: vanuit hartje Baarn tot in hartje Soesterberg", aldus de heer Brunekreef, die dit voorwaar geen ge ringe prestatie noemde, zeker gezien het feit dat de huidige bunker al 27 jaar nog steeds functioneert. In 1958 werd ca. 100 kg afval per in woner ingezameld en verwerkt. Dat cijfer is inmiddels gegroeid tot 300 kg. Daarvan was ca. 150 kg groente en tuinafval (Jl240%), 72 kg papier Ul2T7%), 14 kg glas (JJL50%), 7 kg ijzer en blik (i.350%) en 21 kg kunststoffen en nonferrome talen (jt.4300%). De ontwerpcapaciteit werd al na vijf jaar overschreden, aldus de heer Brunekreef. "Hoewel de tand des tijds natuurlijk niet aan de installatie is voorbijgegaan en het bedrijf zeker niet meer modern kan worden genoemd, werkt het heden ten dage eigenlijk nog steeds zonder veel technische proble men." De heer Brunekreef ging vervolgens uitgebreid in op de geschiedenis van de afvalverwerking, met name op het komposteren versus verbranden. Ook dat verbranden blijkt niet optimaal te zijn en er wordt tegenwoordig ook al weer anders over gedacht, met name door de problemen met rookgas-emis sies en de verbrandingsslakken. Hij betwijfelde of de in het provinciale afvalstoffenplan geschatte hoeveel heid in 1986 van 520.000 ton wel gehaald wordt en of er naast de recyclebare en komposteerbare stoffen wel genoeg brandstof in het afval zou zitten (200.000 ton) om een provinciale verbrandings oven te kunnen exploiteren. Over de oplossing van het probleem met de niet te verbranden afvalstoffen durfde hij geen uitspraak te doen. Voorlopig is de eerste zorg het be perken van de afvalstroom en een goede scheiding aan de bron. Uit erva ring blijkt dat het huisvuil in Soest en Baarn goed te scheiden is. In 1984 werd 11% hergebruikt, 20% was puin en grond en werd gestort, ruim 36% was organisch afval en de overige 33% moest worden verbrand. Mini-container De heer Brunekreef sprak uit verheugd te zijn met de invoering van de mini- container in Soest. Hij verwacht daar door een grotere hoeveelheid afval te kunnen verwerken, omdat de grote hoeveelheden plastic folie die er nog in voorkomen dan verdwenen zullen zijn en de kompostproduktie zal toenemen. Proeven hebben overigens uitgewe zen dat gescheiden inzamelen de beste weg is om zo weinig mogelijk afval- resten over te houden. In dat verband pleitte hij voor de duo-bak (minicon- Politie lost reeks winkeldiefstallen op Met de aanhouding van de 14-jarige M.L. uit Soest, die Amersfoort bij de Hema werd betrapt op de diefstal van batterijen ter waarde van 40 gulden, heeft de politie klaarheid kunnen brengen in een groot aantal winkeldiefstallen in Soest en Amers foort. Behalve L. werden ook de 15-jarige A.P., de 15-jarige O.v.d.H., en de 14-jarige J.V. uit Soest aangehouden. Zij bekenden betrokken te zijn geweest bij resp 19, 3, 14 en 12 winkeldiefstallen in de voorafgaande veertien dagen. Het merendeel van de buit is teruggevonden. De jongelui kregen alle vier een proces-verbaal. U Foto: Goos van der Wilt De heren Brunekreef (l.) en Oude mans bij de maquette van het nieuwe kompostbedrijf. tainer met tussenschot) en het twee container systeem, waarbij een bak wordt gebruikt voor de zgn. "natte fractie" (voornamelijk groente- en tuinafval). De heer Brunekreef ging ook in op de plannen voor het kompost bedrijf, die moeten voorzien in de verwerking van ca. 26.000 ton tegen 50 a 60 gulden, goedkoper dan bij de AVR (Rijnmond waar het 60 a 65 gulden kost, exclusief het transport van 10 gulden per ton. "Een nieuw bedrijf zal aan alle mo derne milieu-eisen voldoen, het hele proces vindt in gesloten gebouwen plaats, uit alle ruimten wordt lucht af gezogen, die wordt gezuiverd met biologisch filters. Overlast zal aldus tot het uiterste worden beperkt, zo niet geheel weggenomen. Met een dergelijk bedrijf kan op betrekkelijk kleine schaal zeer efficiënt worden gewerkt", aldus de heer Brunekreef, die ook de medewerkers van het bedrijf lof toe zwaaide. Tot slot onthulde hij samen met de heer Oudemans de maquette van het nieuwe Kompostbedrijf, dat een plaats kreeg bij de expositie over de 25 jaren van het bedrijf. Na afloop volgde een recep tie, waar tal van mensen kwamen om de leiding van het bedrijf te feliciteren. De "open dag" voor het publiek van Soest en Baarn, die zaterdag werd gehouden, trok ongeveer 500 bezoe kers, wat de organisatoren enigszins tegenviel. De gemeenteraad is in de juni-vergadering akkoord gegaan met de ver vanging van de plastic vuilniszak door de mini-container. Sinds die be slissing wordt de gemeente herhaaldelijk gebeld met vragen over die mini- container. Het is de bedoeling dat direkt na de vakanties - dus ongeveer half augustus - de bevolking uitvoerig over de invoering van de mini-con tainer geïnformeerd wordt. De mini-containter wordt in oktober ingevoerd. Vooruitlopend op deze algemene informatie, wil de gemeente hen, die nu reeds vragen hebben over de mini-containers, de gelegenheid geven deze te stellen en de antwoorden te horen. Hiervoor kan men elke werkdag tussen 8 en 10 uur bellen met de afdeling reiniging van de dienst gemeentewer ken (tel. 93644). Ook kan men geïnformeerd worden in het gemeentelijk INFOrmatiecen- trum (tel. 22555). In het INFOrmatiecentrum ligt inmiddels ook een stencil met informatie over de mini-container. Men kan dit gratis meenemen. Enige foto's op de verschillende panelen verduidelijken één en ander. Het stencil ligt ook in de Hulpsecretarie Soesterberg. De gemeente wacht bewust tot na de vakanties met het totaal informeren van de bevolking, omdat anders informatie verloren gaat voor hen die hun vakantie buiten Soest doorbrengen. HAARMODE BEETZLAAN 74 TEL. 02155-13990 Net een haartje beter i Tijdvak 16 Januari t/m 31 Mei I935 ,llw Anderwn, C. G.; lampenfabriek en luxe koperwerken, laanstraat 54 'Aoellng-Bocké. mevr. wed. A. H.Middelwijkstraat 35 Barneveld. J. vanbrood-, koek- en banketbakkerl|, Beetslaan 51 Bazar", „De: Burgemeester Grothestraat 46 Beer Portugael—Barendrcgt Vermaas, mevr wed D. P.l VosseveldlaaD 17 Beerekamp. v. d.: brood- en banketbakkerij. Koninginnelaan 108 Blesen. F..,v. d Vredehofstraat 23 Bloemen, J. E.Waldeck Pjrrmontlaan 60 Blom. J. H. J.Inspecteur levensverzekering maacschapplj „Arnhem". Heideweg 45 Bouwman. W. G.: bijkantoor woningbureau Holland-lndlë, Soesterbergschescraat 120 Brandweer: Utrechtsche Boschbrandweervereeniging. Baarn Breuer. L. J.Sophialaan 27 Broek, J. v, d.-:-aannemer, Heideweg 56 Brons. K.electrlsche smederij en snlj-lnrlchtlng. Osscndamweg 26 Buck. W.: Steenhofstraat 37 Dolderen en v. d. Schagt. ir.; garagebedrijf. Burgemeester Grothestraat 68 Doorduyn. W.luxe brood- en banketbakkerij, Beukenlaan 18a Duinkerken Gzn., v.melk, boter, kaas. eieren enz.. Beeulaan 41 Endendijk. P, A.: schoenhandel en reparatie-Inrichting. Burgemeester Grothes* 14 Futstner, W.; koopman, Steenhofstraab sla Garagebedrijf v. Dolderen en v. d. Schagt: Burgemeester Grothestraat 68 Garagebedrijf Meier; rijwielhandel, reparatie. Nleuwewtg 64a Geytenbeek, J. v.; aannemer. Nachtegaalweg 6 Gorkum, Ir. H. H van; Heideweg 7(5 Grift, H.automobielen, motoren, agent Gazelle-rijwielen, Teparatle-lnrlchtlng. Krommeweg 28 Groen. L.ged. verpleegster. „Ukkles Helm",, Heideweg 29 Hageman. D.; vleeschhouwerij spekslagerij, Nieuweweg 68 Haverhoek-Harm. R homeopatlsche geneesmiddelen. MiddelvVljkstraat 32 Hoorn. H.; vert. N. V v d. Brlcl Verster Eindhoven, Emmalaan 2 Happe. joh.,- houthandel. Molenstraat O Z. 91 Houwenlngen, M. v Heideweg 54 |ut, J.verkooplokaal, handel In nieuwe en gebruikte meubelen. Korte Brinkweg 9 Klein en de Kruyff. fa.; aannemersbedrijf, Koninglnnelaan 92—94 Koedijk, jan; boter, kaas eieren en fijne vleeschwaren. Torenstraat Ic KoelewIJn W. eetsafon „Het Vlschhuis". Stationsweg 4 Kraamverzorgster auster A v. d Linden; Koninginnelaan .63 Krulf, J. A. de; Oranjclaan 29 landberg, G. P J. O. Elgendomswcg S6 Lichthoek", Hoenderpark „De; Neuy Wijnbeek Co." Soester Engweg 10 Martini. A Elgendomswcg 7 Onwezen, W. H.; melk- boter-, kaas- en elerhandel, Steenhofstraat 20 Rebcrgen. H. C.Schoutenkampweg 103 Regter. Th. J.; Heideweg 5 Roeien. E. J.Kerkpad Z. Z 44 Ruiters Brandstoffcnhandel, Klaas jle: Kerkpad la Salverda. A. Th. L.. gep. O I. hoofdambtenaar. Heuvelweg 41 Schagen. P.gediplomeerd orthopaedlsch schoenmaker en reparatie-inrichting. Koninginnelaan 32 Schalkx; J.-|.. timmerman en aannemer. K Molenweg 2.1 Schepman, mevr A G. A.: Stationsweg |4 Schults en v. d Heide, fa.: winkelier, schilder en behanger. Soesterbergschestraat 55 Slager. J. A.; smederij. Nieuweweg 92 Slooten, K. v.luxe bakkerij, Beetslaan 12 Soester Vteeschhal, A. Spelt; f. C. Kuiperstraat 3 Stam, D Ch.Molenstraat O. Z. I 3 Sterr, C. W. v. d.: Stadhouderslaan 50 Stork, H. 4.. Stationsweg 10 Technisch Bureau „Krel|enbrock", Bosstraat 64 Teekcn en Zoon., electrlsche wascn- en strijklnrichting. Talmalaan 14 Valmafabrick; poets- en reinigingsmateriaal v. d auio-mdustrle: Gr Melmweg Tossalnt. M. A. - Hartmanlaan 64 Verkooyen Bouwmaterialen: Verlengde Talmalaan 19. fabriek en opslagplaats Beukenlaan 2ld Verspu^ J ""elk, boter, kaas en eieren. Soesteroergschestraat 45 Visser. Th. H.slgarenw „De Favorlte". Steenhofsti*t 42" Vrcman. G J. E levensmiddelen bedrijf, Nutrlcla-depöt. Kerkstraat 20b Westendorp. F.: Talmalaan 25 Sigarenfabriek „Haro". G Wleler en Zn, Burgemeester Grothestraat 13 Wlersma, j. J., schildersbedrijf, verf- en glashandet. schoonmaak-artlkelen Koninginnelaan 44 Wlersma, K,t kleerm., mode-artikelen, sioomen en verven. Soesterbergschestraat 9a yyl

Soester Courant | 1985 | | pagina 5