MEDE OPEN HUIS W. GRIFT B.V. DESDIjB <?//Gn KR4E km^zogezien Machteloosheid kenmerkt verzet tegen ontbindingsplannen Federatieve Raad Eldorado krijgt zijn gemeentegarantie Colenso-bewoners nemen vervuilde vijvers in wandelpark zelf onder handen Verontreinigde grond naar tijdelijke opslagplaats aan grens met Amersfoort? 1915 1985 INLIJSTEN? Prints UOn iL 64e JAARGANG NO. 1 WOENSDAG 28 AUGUSTUS 1985 mimmï Budget subsidie particuliere woningverbetering is op Gekissebis over ingelaste commissievergadering Wegen krijgen slijtlaag 'Het wordt tijd dat de gemeente wat doet' Geen gevolgen voor omgeving GLAS HANDEL Ter gelegenheid van de opening van ons nieuwe pand en het 25-jarig dienstverband van onze heer Tijhuis houden wij op zaterdag 31 augustus van 10.00-17.00 uur met een drankje en hapje. RIJWIELEN EN MOTOREN SCHRIKSLAAN 74 - SOEST - TELEFOON 02155-12870 [aard obby KODAK SELECT PRINT. ALS 'T IN ÉÉN KEER GOED MOET. Kodak Select f v foto-film-uideo y j vO computer/ CV Winkelcentrum "Hartje-Zuid" Veldweg 4 BOUWMARKT SHOWROOM KEUKENS, SANITAIR en TEGELS Soest - Tel. 02155-14878 Beauty-farm KETTING FORMULIEREN Abonnement per halfjaar f 12,- Buiten Soest per halfjaar f24, Losse nummers 65 ct. Gecontr. opl. 8950 VERSCHIJNT I IEDERE WOENSDAG Kantoor voor redactie en administratie Van Weedestraat 227 Postbus 57 3760 AB Soest Telefoon 02155-14152 Postgiro 126156 'Halve waarheden van Dagelijks Bestuur erger dan hele leugens "Wat ons bijzonder is tegengevallen is dat het Dagelijks Bestuur de zaken nu zó voorstelt, dat van de nood een deugd wordt gemaakt. De vergelijking is wel gemaakt dat er een kabinetscrisis is, en dat nu de Staat der Nederlanden wordt opgeheven." "De situatie is nu zo ondoorzichtig dat niemand nog enig idee heeft wat er gaat gebeuren. Het is naief te denken dat er wel weer even een nieuwe Fede ratieve Raad kan worden opgericht of dat er een prachtig nieuw plan kan worden gemaakt." "Barbertje moet hangen, daar komt het op neer. Het dagelijks bestuur vindt dat mevrouw Hukema moet ver dwijnen. Nu haar ontslag - dat men in het volste vertrouwen had aange vraagd - is afgewezen is er blijkbaar maar één oplossing: nu moet de hele Federatieve Raad weg." "Manipulatie en machtsmisbruik, een-, zijdige informatie, halve waarheden die erger zijn dan hele leugens, een vergadertechniek die voor een belang rijk deel bestond uit gemanoeuvreer." De toelichting van het Dagelijks Bestuur van de Federatieve Raad op het voornemen om de raad te ontbin den, zoals die vorige week in de Soester Courant verscheen, heeft geleid tot te leurstelling en verontwaardiging, met name bij veel mensen die gedurende de afgelopen jaren rechtstreeks of minder rechtstreeks de verdrietige gevolgen hebben ondervonden van de harde, on verzettelijke en autoritaire houding van het D.B., meer in het bijzonder van de voorzitter. Dat bleek maandag j.1. Het voor dit jaar beschikbare bud get voor subsidieverstrekking "ver betering particuliere woningen" is op. Dat betekent dat dit jaar geen geld meer beschikbaar kan wor den gesteld. Aanvragen voor de subsidieregeling verbetering par ticuliere woningen kunnen van zelfsprekend wel ingediend worden bij de afdeling bouw- en woning toezicht van de dienst gemeente werken, Lange Brinkweg. Na kon- trole van deze dienst kan dan ook met de verbetering begonnen wor den. De subsidie zal echter eerst volgend jaar gegeven kunnen wor den, voorzover de gemeenteraad de daarvoor benodigde geldmid delen ter beschikking stelt. De gemeenteraad beslist hierin in het kader van het Volumebesluit Stads- en dorpsvernieuwing dat gelijktijdig met de Begroting voor 1986 in november aanstaande wordt behandeld. o.m. in de in de aanhef geciteerde uit spraken tijdens een geïmproviseerde bijeenkomst met de plaatselijke pers, aan de vooravond van de Algemene Be stuursvergadering van de Federatieve Raad dinsdagavondwaarin over het voortbestaan van de raad de beslissing zou vallen. Op persoonlijke titel wilden zij - de dames J. Los, W. v. d. Schoot, H. de Beer en M. Gordeau en de heren P. Kloek en A. de Bruijn - tenminste nog trachten het beeld recht te zetten dat het D.B. in zijn toelichting had laten verrijzen: dat van een bestuur dat het ook niet kan helpen dat het altijd zo is tegengewerkt, dat altijd het beste met alle betrokkenen heeft voorgehad - ook met de beroepskrachten - en dat, met de bijna onverholen instemming van de provinciale en gemeentelijke autori teiten, nu werkelijk geen andere oplos sing meer heeft gezien dan de gehele organisatie op te heffen. Het gesprek met de vier dames en twee heren - later voegt zich de heer C. Scheen, advocaat van mevrouw Hukema, de projectleidster, nog bij het gezelschap, dat nadrukkelijk stelt slechts op persoonlijke titel te spreken - is een opsomming van klachten, te leurstelling, verontwaardiging en frus tratie, allemaal opgelopen in de laatste jaren, waarin zij allen op een of andere manier dicht bij de ontwikkelingen binnen de Federatieve Raad betrokken waren. Ongelooflijk eenzijdig 'Er gebeurt iets dat we nu niet meer tegen kunne houden - de ontbinding van de Federatieve Raad - en dat is ook niet de bedoeling. Wat we wel graag willen is inzicht geven in wat er in de afgelo pen jaren werkelijk is voorgevallen. De visie van het D.B. is zo ongelooflijk eenzijdig, dat daarmee het laatste woord niet mag zijn gezegd," klinkt het. De grote moeilijkheden binnen de Fe deratieve Raad zijn volgens de ge spreksdeelnemers toe te schrijven aan de onbuigzame, harde en autoritaire houding van het Dagelijks Bestuur, met name voorzitter mevrouw W. C. van Luyn, die nimmer de bereidheid heeft getoond te zoeken naar een echte doorbraak, een verzoening. De be roepskrachten en veel vrijwilligers werden gemanipuleerd, waardoor er een verziekend klimaat ontstond waarin de werkers niet tot hun recht konden komen en zelfs door leden van het Dagelijks Bestuur nog voor de voe ten werden gelopen. Bemiddelingspo gingen liepen - de een na de ander - stuk op de onverzettelijke houding van het D.B. Ook de wijze waarop andere betrokke nen, soms ook de vertegenwoordigers van de overheid en steeds opnieuw de meerderheid van het Algemeen Be stuur, voor het karretje vn het D.B. werden gespannen heeft geleid tot te leurstelling en frustratie, zo blijkt uit het gesprek. Ook de opmerkingen in de toelichting van het D.B., waaruit min of meer naar voren komt dat de beroepskrach ten zich ziek hebben gemeld om op die manier het D.B. dwars te zitten, ver dient een duidelijke rechtzetting, aldus de sprekers. "Het is toch wel typisch dat alle'vier beroepskrachten op dit be stuur zijn afgeknapt. De bedrijfsarts heeft intussen vastgesteld dat de be roepskrachten niet arbeidsongeschikt zijn, maar wél onder dit bestuur! 'Peyton Place' De heer Scheen spreekt als buiten staander over een "Peyton Place "- achtige vertoning. "Het is allemaal nogal simpel. De beroepskrachten wil len hun werk doen en moeten daarvoor ook de gelegenheid krijgen. De uit spraak van de kantonrechter in de zaak tegen mevrouw Hukema is zeer duidelijk. De kritiek op de kanton rechter is op niets gebaseerdhet staat hem vrij te beslissen op grond van wel ke informatie hij zijn uitspraak doet. De bedrijfsarts heeft de beroepskrach ten expliciet verboden door te gaan met werkenhun ziekte is niet zomaar neusverkoudheid. "U moet dit zien als een laatste mach teloze poging om ons te verzetten tegen iets wat in onze ogen een zeer onrecht vaardige zaak is," klinkt het. "Wij protesteren met al wat in ons is tegen een bestuur dat zo met mensen omgaat. We zijn machteloos, maar ook vanuit je machteloosheid kun je schuldig zijn als je je mond houdt..." Bij het ter perse gaan van deze editie was nog niet bekend hoe de vergade ring van he^Algemeen Bestuur (gister avond) was verlopen. Auto grondig vernield op nieuwe rijksweg A28 Op de rijksweg A28, die overigens nog niet in gebruik is genomen, deed zich in het weekeinde een merkwaardig voorval voor. De heer F. M. (26) uit Westervoort reed met zijn auto in de richting Zeist. Ter hoogte van Soester- berg wilde hij een voor hem rijdende bromfietser passeren. Deze wilde juist een paadje inrijden, maar begon te slingeren. Geschrokken van de brom fietser remde de heer M. sterk af, door welke manoeuvre hij zelf in de berm terecht kwam. De auto liep daarbij eni ge schade op. Om de politie te waar schuwen reed M. met de bromfietser naar diens woning in Soesterberg. Toen hij met de politie op de plaats des onheils terugkeerde constateerde hij dat onbekenden in de tussentijd drie ramen hadden ingegooid en met eer. steen op het dak en de motorkap hadden bewerkt. Bovendien bleek uit de wagen een rekenmachinetje te zijn gestolen. De discussie over het voorstel om de stichting Eldorado een garantie te ge ven voor de nieuwbouw van haar ma nége aan de Bosstraat verliep in de gemeenteraadsvergadering vorige week nogal verward. Niet alle leden - en de pers en het publiek evenmin, wat misschien nog wel betreurenswaardi ger is - waren ervan op de hoogte dat nog vóór de raadsvergadering een ad- hoc. vergaderingetje van de commissie Financiën was gelegd, waar het voor stel was besproken. Wethouder Menne van Financiën (CDA) deed voordat het punt in de voltallige raad aan de orde kwam dan ook nog even verslag van de beraadslagingen in de commissie. Volgens hem was de "openbare" commissievergadering wél aangekondigd, maar waarschijn lijk bedoelde hij dat dat in het beslo ten deel van de commissievergadering de week daarvoor had plaatsgevonden. Nu vergaderde de commissie in elk geval zónder pers, zónder publiek, en ook zónder Jan Visser van Progres sief Soest. Wel zo rustig dus... Menne liet de raad weten dat alleen Van Garderen (SGP etc.) tegen het voorstel had geadviseerd en dat hij zichzelf inmiddels had laten overtui gen door de "mate van zekerheid", die hem gegeven werd door de acties die Eldorado op korte termijn gaat voeren. "Ik neig er thans toe akkoord te gaan met het voorstel. Coulant Jan Visser liet weten dat hij pas een half uur tevoren op de hoogte was ge steld van de ingelaste commissiever gadering en dat het hem daarom on mogelijk was geweest deze bij te wo nen. Op vragen van Raymond van Gel der, of de vergadering eigenlijk wel openbaar was geweest, antwoordde Wanneer het wegdek droog is zal we genbouwbedrijf H. Hendrikse uit Soest dinsdag 27 en woensdag 28 augustus een aantal wegen in Soest van een nieuwe slijtlaag voorzien. Kan in ver band met het weer het werk geen door gang vinden, dan zal dat op een later tijdstip gebeuren. Het uitvullen en aanbrengen van de oppervlaktebehandeling gaat in volg orde op de volgende wegen plaats vinden: Peter v.d. Breemerweg (twee de helft tot Amersfoort), Van Beunin- genlaan, Heideweg, Prunuslaan, Den Blieklaan tot Eigendomweg, Albert Cuyplaan (tussen Dalweg en Molen straat), Nieuwstraat en Park Vrede hof. Het verkeer dient dientengevolge re kening te houden met enige vertraging op deze wegen. W V de wethouder echter met een volmon dig "Ja". Visser kritiseerde deze "on- bestuurlijke gang van zaken", ook al omdat de vergadering nergens was aangekondigd voor het publiek. "Het gaat niet om mij, maar om de men sen die belang hebben bij deze beslis sing. Andere instellingen heeft het Col lege ook niet zo coulant behandeld. Bert Krijger waardeerde (VVD) de flexibele opstelling van wethouder Menne en wees erop dat het finan cieel een moeilijke zaal was. Politiek gezien kon hij het voorstel echter wel steunen; Eldorado had immers een moeilijke tijd doorgemaakt en de be slissing kon geen uitstel gedogen, om dat er anders van de nieuwbouw niets terecht kon komen. A. Bolhuis (CDA) vreesde, evenals een deel van zijn fractie, echter een finan ciële strop voor de gemeente en waar schuwde voor het scheppen van prece denten. Hij vond dat er, ook nu het ri sico voor de gemeente alsnog was ver laagd van 350.000 naar 150.000 gulden, nog teveel gevaren aankleven. Een ander deel van het CDA besloot het be stuur echter het voordeel van de twijfel te gunnen. Kiezers winnen J. van Garderen was fel in zijn kritiek. "Het gaat er blijkbaar om nu cadeautjes uit te delen, alleen om kiezers te win nen." Hij vond dat de verwachtingen van Eldorado veel te optimistisch wa ren en verklaarde zich tegen de garan tie. Adriaan Pothuizen (D'66) sloot zich bij de voordeel-van-de-twijfel-argumenta tie van de CDA-meerderheid aan. Raymond van Gelder (PvdA) moest toegeven dat zijn fractie verdeeld was. Hij meende dat er geen nieuwe in formatie was verstrekt en vroeg zich dan ook af waarom de mening van sommigen, zoals wethouder Menne, zomaar was veranderd. "Voor ons is het een kwestie van afwegen. Wat is het belang van Soest: een kans voor Eldorado of een verantwoorde beste ding van gemeenschapsgeld?" Hij zelf vond de risico's te groot en stem de tegen. Joop van den Brakel en Lydia Meijer waren echter voor. Bij de stemming bleek ook wethouder Frans Kingma tegen de garantie te zijn, alsmede de CDA-ers Blom en Van den Breemer, evenals Van Garderen (SGP/GPV/RPF). Gert Beyen, raads lid voor de WD en als bestuurslid van Eldorado rechtstreeks betrokkene trok zich tijdens de stemming discreet terug in de kille wandelgangen van het Griftland College. Foto: Goos van der Wilt "Het lijkt soms. wel een mestvaalt. Als de zon een beetje schijnt kan het hier al geweldig stinken. Al dertien jaar lang is er aan deze vijvers niets gedaan, zodat het langzamerhand op een echt moeras is gaan lijken. We hebben het al diVerse malen aange kaart bij de gemeente, maar'er is nooit iets gebeurd. Wij ondernemen deze eenmalige actie nu om de gemeente te activeren, want het wordt echt tijd dat die wat doet." Aldus de heer Spierenburg, één van de ongeveer twintig dames en heren die zaterdagmorgen j.1. in alle vroegte op stonden om gezamenlijk te beginnen met het grote karwei: het verwijderen van vuil uit de drje vijvers die het fraaie wandelparkt in Soestdijk - het enige van de gemeente Soest overigens - telt. Met man en macht - en uiteraard het nodige gereedschap, dat hun door de afdeling Groen en Recreatie van de dienst Gemeentewerkén ter beschik king was gesteld - verrichtten de Co lenso-bewoners wat zij feitelijk als een taak van de gemeente beschouwen. "In al die dertien jaar dat het park hier is, is er niet gebaggerd. Drie jaar geleden, toen het zo'n drogè zomer was en de vijvers bijns) leeg stonden, had dat goed kunnen gebeuren. Groen en Recreatie wil wel, daar ligt het niet aan. Maar de gemeente wil geen geld en mensen beschikbaar stellen. Op initiatief van één van de bewoon sters, mevrouw Rügebreg, besloten de vrijwilligers onlangs de zaken tenslotte zélf maar ter hand te nemen. Met vol ledige medewerking van Groen en Recreatie, die kruiwagens, harken, trekhaken en grepen ter beschikking stelde, ging men aan de slag. In de loop van de morgen waren op verschil lende strategische plaatsen in het wan delpark al grote stapels met opgeviste takken en flinke bladerhopen te zien. "De bagger is soms wel een meter dik", aldus de heer Spierenburg. "We kun nen in één dag natuurlijk niet alles voor elkaar krijgen. Het is meer be doeld als een actie om de gemeente nu eindelijk eens in beweging te krij gen. Waarom nemen ze de vijvers bij voorbeeld niet één keer in de vijf jaar onderhanden?" Hier en daar is in de bijna dichtge slibde vijvers ook wel rommel aan te treffen die duidelijk van "menselijke" herkomst is, plastic zakken incluis. Ja, wat wil je?" aldus de heer Spieren burg. "Dat is van de schooljeugd die hier 's winters komt schaatsen. Als het ergens een troep is werkt dat blijk baar aanstekelijk om er nog meer vuil achter te laten. Maar als het schoon is hebben de mensen veel meer de nei ging om het ook schoon te houden." Behalve de vervuiling van het vijver water is de Colenso-bewoners opge vallen dat de beschoeiing van de vij vers op sommige plekken zwaar be schadigd is. "Er zijn grote gaten in de oevers. Die worden dan wel eens op gevuld, maar als je niet tegelijk iets doet aan de beschoeiing spoelt alles de vijver weer in." De heer Spierenburg wijst erop dat Colenso-bewoners al eerder in actie zijn gekomen. "Er zijn twee jaar ge leden ook een aantal rozenperken door bewoners geadopteerd. Die houden de struiken iedere maand bij en zorgen in het najaar voor bemesting. Dat initiatief werd genomen toen de rozen perken werden weggehaald in het ka der van de bezuinigingen." De Colenso-bewoners die zaterdag van de partij waren lieten zich overigens door de gigantische klus niet uit hun humeur brengen. Welgemoed en opge wekt werd het werk ter hand genomen, waarschijnlijk mede door het vooruit- zicnt op een gezamenlijk etentje, dat voor zaterdagavond was afgesproken. Op verzoek van Gedeputeerde Staten van Utrecht hebben Burgemeester en Wethouders de gemeenteraad voorgesteld ontheffing van de zonever- ordening Hinderwet te verlenen voor de inrichting van een tijdelijke opslag plaats van verontreinigde grond aan de Melksteeg op de grens van Soest en A- mersfoort. Een ontheffing van tien jaar achten B. en W. redelijk. Het voor stel wordt behandeld in de gemeente raadsvergadering op donderdag 19 september. Voor afvoer naar. deze opslagplaats komt verontreinigde grond in aanmer king die afkomstig is van het terrein van de fotografische industrie Chemco in Soestduinen en van het terrein van de gasfabriek in Amersfoort. Ook de verontreinigde grond van de destijds aan de Eikenlaan in Soest gevestigde, chemische industrie Randstad, nu nog opgeslagen in het verlaten bedrijfs gebouw, zal naar de opslagplaats aan de Melksteeg worden afgevoerd. Techniek ontbreekt De opslagplaats sluit aan op het indus triegebied van Amersfoort. Slechts een klein gedeelte van het totale terrein ligt Vakantie is: lekker op reis gaan naar Salzburg of Nice of Parijs gaap. Vindt U dan tot slot thuis uw ruiten kapot Bet VAN EDE, daar doet u dan wijs aan! Beckeringstraat 50 - Soest (werkplaats woonhuis) BEL 16055,0118429 EN WIJ KOMEN! op het grondgebied van Soest. Het in richten van een tijdelijke opslagplaats is noodzakelijk omdat het momenteel nog niet mogelijk is een aantal veront reinigingen het hoofd te bieden. De technieken hiervoor ontbreken, al is de verwachting dat ze binnen afzienbare tijd wel kunnen worden toegepast. In afwachting van dat moment bestaat de noodzaak tot het opslaan op één plek van verontreinigde grond. De inrichting van een opslagplaats klemt temeer, omdat de door het mini sterie toegekende bijdragen in de kos ten van bodemsanering komen te ver vallen als niet kan worden begonnen met de uitvoering van de sanerings projecten. Weliswaar bestaat er plano logisch gezien een belemmering om het verzoek van Gedeputeerde Staten tot bestemmingswijziging in te willi gen... Maar de noodzaak van een tijdelijke oplossing heeft B. en W. van Soest doen besluiten het ver zoek positief te beoordelen. Het belang- van de sanering van een aantal terreinen in Soest en Amersfoort op een zo kort mogelijke termijn, en de fi nanciële consequenties voor zowel de provincie, de gemeente Amersfoort als de gemeente Soest als niet spoedig een oplossing wordt gevonden, onderstre pen deze mening, aldus B. en W. in de toelichting bij het raadsvoorstel. Vergunning Op grond van bepalingen in de Hinder wet en de Wet Chemische Afvalstoffen is de Kroon bevoegd te beslissen op verzoeken van het provinciaal bestuur om vergunningen. De vergunning, die onder voorwaarden verleend wordt, moet ervoor zorgen dat uit milieutechnisch oogpunt geen overlast of hinder valt te verwachten. Essentiële voorzieningen staan er borg voor, dat de tijdelijke opslag geen ver ontreiniging van de omgeving tot ge volg heeft. Hiervoor moeten bijvoor beeld betonnen keerelementen zorgen en folie op de bodem. Visuele hinder wordt vermeden dank zij de aanwezigheid van een houtwal langs de A. P. Hilhorstweg. Deze wal zal de grondopslag aan het gezicht ont trekken. Het terrein wordt toeganke lijk gemaakt vanaf de Fluorweg op het Amersfoortse industrieterrein. B. en W. vermelden tenslotte nog, dat een op slagplaats aan de Melksteeg voor de gemeente als gunstige bijkomstigheid heeft, dat de transportkosten van de uit Soest afkomstige verontreinigde grond laag zullen zijn. VOOR AL UW KADO'S ZUID-PROMENADE 11 - TEL. 10098 GROTE SORTERING c.a. 200 modellen in hout en aluminium Snelle service Snelle Koninginnelaan 48 Soest 02155-12245 Kodak Haar moeder had nog nooit van een beaty-farm gehoord en zelf kende ze zo'n exclusieve gelegenheid slechts uit verhalen. Beide dames zijn echter heel bewust levende vrouwen en altijd te porren voor sleurverdrijvende avontu ren. In een dolle bui besloten ze om zich ook eens lekker te laten verwennen tijdens zo'n langdurige schoonheidsbe handeling in een beauty-farm. Op de afgesproken datum toerden de ondernemende dames naar de Veluwe, waar een boerderij omgetoverd was in een protserig schoonheidspaleisje dat volstrekt uit de toon viel tussen de een voudige boerenöedoeninkjes in de buurt. De koperen scheepsbel galmde nog na toen de toegangsdeur met een brede zwaai geopend werd. In de deur opening stond een langbenige, heel jon ge dame die hen vagelijk bekend voor kwam. Haar STER-figuurtje presen teerde tegeljkertijd de wilde frisheid van Fa, een uitstekende cross-your- heart foundation en de verblindende tandpasta van MacLean. "Entrez, mesdames," sprak ze in er barmelijk Frans. Min of meer onder de indruk van de dure omgeving en het avontuur dat binnen lag te wachten, stapten de da mes over de drempel en wisten ineens niet meer zo goed wat ze daar eigenlijk zochten. De dame de reception keek naar hen alsof ze beter publiek gewend was. "Waar kan ik mijn jas kwijt?" wilde moeder weten. Na deze openingszet was de beurt aan het langbenige meisje dat hier op eigen terrein speelde. Ze haalde langdurig en duidelijk waarneembaar een over dosis adem door haar neusgaten, streek met een ingestudeerd gebaar haar gebeeldhouwde haar boven de oren naar achteren en sprak met afge wend hoofdje en priemende wijsvinger: "Daar is de garderobe. Ik zie u straks wel." En weg was ze op haar tiktakkende hakjes. Een ietwat overdonderde moe der en dito dochter bekeken eikaars sippe gezichtjes en schoten toen in een ingehouden lachen. "Zullen we haar pesten?" stelde moe der met vooruitstekende kin voor. "Oké, we gaan haar zwakke plek op zoeken," gnuifde de dochter, nu ze een uitweg gevonden had om niet zelf ver pletterd te worden. Tijdens die lange schoonmaakdag kwa men moeder en dochter elkaar in wap perende peignoir zo nu en dan tegen en wisselden informatie uit als "ze zit door de week achter de kassa bij Albert Heijn". Een kleimasker werd geruïneerd toen dochterlief trots kwam melden dat hun slachtoffer inmiddels plat begon te praten. Nu de beide dames haar plat hadden, besloten ze grootmoedig de strijdbijl te begraven en zich verder onbekommerd aan hun dagje beauty-farm over te geven. 8e "HARTJE-ZUID' BRADERIE 6 september 1985 van 19.00-22.00 uur Heeft U 'tal gehoord? an die geheim zinnige ziekte in 'Hartje-Zuid'? Nou en f! Weet V nog steeds van niets? Kijkt V dan even op pag. 9 Lees (op pag. 6) hoe een Peters-taxatie u handenvol geld bespaart. tfÊk Peters bv ^Êm voor wonen in de groene zone. in elke samenstelling en uitvoering. Onze specialiteit: o.a. levering kleine oplagen - korte levertijden. Drukkerij Smit B.V. Postbus 57 - 3760 AB Soest Vanadiumweg 6 3812 PZ Amersfoort Telefoon 033-18747

Soester Courant | 1985 | | pagina 1