1 C Hees startte competitie met gelijk spel WZ'49 overtreft zichzelf in bekerduel en houdt punt over aan eerste competitie ontmoeting Soest speelt tegen Houten met 0-0 gelijk Pak slaag voor SEC-zondag PAGINA 28 WOENSDAG 4 SÉPTEMBERTÖft*" SPORT SOESTER COURANT SPORT PAGINA 29 Hees-Minerva 2-2 ZATERDAG- VOETBAL VVZ - FC Utrecht 2 0-1 DOSC - VVZ 0-0 .'tSEGQgrtjc' ZATERDAG VOETBAL ZONDAG VOETBAL ZONDAG VOETBAL ZATERDAG VOETBAL SEC A-junioren op winst 'Dudok de Wit' 50 jaar BRIDGE ONI wint Soester zomerkompetitie iSportkopij Open Soester Skikampioenschappen BASKETBAL Heren Red Stars bekeren verder! Nederlands Kampioenschap Fietscross 1985 MSmmSSM STRAK EN STRALEND P. Stalenhoef autoschade VOETBAL SOVA verrast S.O.Soest: 4-3 Centrale verwarming FIETSCROSS VOETBAL SO Soest - Jeugdvoetbal VOETBAL PROGRAMMA Hees is in de eerste competitiewed strijd gestart met een 2-2 gelijkspel tegen Minerva. Beide ploegen begon nen nogal gespannen hetgeen een rom melig begin van de wedstrijd tot gevolg had. Naar gelang de wedstrijd vor- derde ontwikkelde zich een gelijk- opgaande en spannende wedstrijd met de wat betere kansen voor Hees. In de 32e minuut werd een goede Hees- aanval op schitterende wijze afgerond door de absolute uitblinker in deze wedstrijd Edwin Lazonder. 1-0. Met deze stand werd ook de rust bereikt. Na rust een nog feller Minerva dat al na 2 minuten de 1-1 stand op het scorebord bracht door een prachtig afstandsschot van Peter v. d. Veer. Hees had even moeite zich te herstellen maar kwam toch weer beter in de wedstrijd door goed opgezette aanval len. Door de hele ploeg werd hard gewerkt en in de 60e minuut had men absoluut pech, toen Edwin Lazonder zich schitterend vrij speelde en vrij voor de keeper keihard werd onderuit- geschopt. De goed leidende scheids rechter maakte hier een fout door geen Penalty toe te kennen. Een misverstand in de Heesploeg bracht Minerva in de 75e minuut aan ae leiding door een doelpunt van Jan Weldam 1-2. Het leek voor Hees op een eerste nederlaag uit te draaien, zeker toen Minerva twee minuten later een opge legde kans voor 1-3 kreeg. Deze kans werd echter jammerlijk gemist en Hees stroopte nog eenmaal de mouwen op. Een goede aanval in de 83e minuut leek door de Minerva-verdediging opge vangen te worden, de bal werd echter slecht uitverdedigd en de te ver voor zijn doel staande Minerva-keeper werd koelbloedig gepasseerd door de goed spelende Renee v.d. Deijssel. 2-2. Vlak voor tijd kroop Hees nog door het oog van de naald toen een vrije trap keihard op de lat van het door Gerard de Groot goed verdedigde doel be landde. Bij het laatste fluitsignaal waren beide ploegen toch tevreden met het resul taat. Het sterk verjongde WZ'49 is op een prima wijze uit de startblokken van het seizoen 1985-86 gekomen. Sprekende voorbeelden daarvoor zijn de wed strijden tegen de reserves van de F.C. Utrecht en het eerste competitietreffen tegen het sterke DOSC uit Den Dolder. Met het bekertreffen tegen de aanko mende profs van de F.C.Utrecht werd de voorbereiding op het nieuwe seizoen afgesloten. Fris en onbevangen werd de strijd met de op papier veel sterker geachte tegenstander aangebonden. Alleen gedurende het eerste kwartier heeft de F.C. uit de Domstad deze faam waar kunnen maken. Verder dan een buitenspeldoelpunt kwamen de neo-profs niet. Sterker nog: het lukte WZ, dat over de gehele linie een goe de indruk achterliet, het initiatief naar zich toe te trekken. Dat het niet tot Soester doelpunten kwam, was de ver dienste van de Utrechtse goalie. Ook in de tweede helft werd de toe schouwers een sprankelend duel aange boden, waarin WZ weer niet onder deed voor zijn tegenstander. Dat het uiteindelijk toch 0-1 werd was niet zozeer de verdienste van Utrecht, maar eerder een kwestie van een on gelukkige samenloop van omstandig heden. Eén van de Utrechtse voor- waartsen kwam via een misverstand op het Soester middenveld in balbezit en scoorde beheerst het enige doelpunt van het duel. Gesterkt door het optreden tegen de F.C.Utrecht vertrok WZ naar Den Dolder om daar aan te treden voor de eerste competitie-ontmoeting tegen DOSC. Zonder de geblesseerde Peter van Barneveld en Willem Pothoven en zonder de afwezige Pieter Bade een schijnbaar moeilijk karwei. Maar op nieuw lukte het trainer Van Boeyen een representatief elftal de wei in te stu ren, dat geen moment de mindere van DOSC geweest is. Vanaf het eerste fluitsignaal van scheidsrechter Gerth, die het duel bij zonder kort hield, werd duidelijk dat het een stevige ontmoeting zou gaan worden. Cor den Daas werd daar al snel het slachtoffer van, toen hij na een kennismaking met één van de DOSC- spelers zich zó blesseerde, dat hij ver vangen moest worden door Güntner Buxtorff. De partij had zeker geen staaltjes van hoogstaand voetbal in zich en werd in hoofdzaak op het middenveld uit gevochten. WZ wist een veldover- wicht op te bouwen, maar omdat de aansluiting tussen middenveld en aan val nog niet helemaal uit de verf kwam, bleven serieuze scoringskansen uit. De beste mogelijkheid ontstond net voor de pauze, toen Gert van der Munt doorbrak. De goedspelende Van der Munt toonde zich echter te egoistisch en verzuimde de bal breed te leggen op de meegekomen Peter van der Neut of Gunther Buxtorff, welke beide de hoek voor het uitkiezen hadden. Ook gedurende de tweede 45 minuten was WZ de betere ploeg. In de tiende minuut zag Arjan Mout een inzet op de doellijn gestopt en de terugkomende bal werd door Peter van der Neut naast Jeugdnieuws Uitslagen 31 augustus 1985. Sec Al-Limvio Al7-2 Quick 1890 A3-Sec A2:1-5 Hooglanderveen Bl-Sec Bic 2-5 Sec B2-vv Aederhorst B2: *-* IJsselmeervogels Cl-Sec Cl8-3 Sec C2-VVZA C4:10-2 Achterveld Dl-Sec Dl1-3 VVZA '49 P2-Sec P2:5-0 Sec El-Quick El:0-0 Sec E2-Hoevelaken E2:3-0 CJVV Fl-Sec Fl:3-2 Programma 7 september 1985: Hoogl.veen Al-Sec Al14.30 uur Sec A2-VVZA A4:13.00 uur Sec Bl-VVZA B3:14.00 uur Amerf.Boys B2-Sec B2:13.00uur Sec Cl-VVZA Cl12.00 uur Sec C2-VVZA10.30 uur IJsselmeervogels C6-Sec C3:11.45 uur Sec Pl-Hees PI: 11.00 uur Sec P2-VVZA P416.00 uur KV VA El-Sec El10.00 uur CJVV E2-Sec E2:12.00 uur Sec Fl-Achterveld F2:11.00 uur Sec Al-Limvio Al7-2 Quick 1890 A3-Sec A2:1-5 Hooglanderveen Bl-Sec BI2-5 Sec B2-vv Aerdenhorst B2: *-* IJsselmeervogels Cl-Sec Cl8-3 Sec C2-WZAC4:10-2 Achterveld Dl-Sec Dl: 1-3 VVZA '49 P2-Sec P2:5-0 Sec El-Quick El0-0 Sec E2-Hoevelaken E2:3-0 CJW Fl-Sec Fl:3-2 geschoten. Er had voor VVZ misschien meer ingezeten, vooral als de scorings kansen tegen elkaar worden afgezet, met als beste mogelijkheid de door de vrijstaande Guus Jansen naastgekopte voorzet van Arjan Mout in de 90e mi nuut. Toch was men bij WZ tevreden met het bereikte resultaat met een compleet nieuwe, maar vooral jonge ploeg, welke zeker perspectief voor de toekomst in zich heeft. A.s. zaterdag is WZ vrij, 14 september staat de thuiswedstrijd tegen de Meri- no's op het programma. In een gelijkopgaande strijd hebben Soest en Houten de punten gedeeld, hetgeen een juiste weergave is van het vertoonde spel. Onder een weldadig aandoend na-zomer-zonnetje, gepaard gaande met harde windstoten, werd van beide kanten getracht het publiek een aantrekkelijk spelletje voetbal voor te schotelen. In de 15e minuut werd de Soester doelman op de proef gesteld door een onverwacht schot. Met een prima safe werkte hij de bal tot corner. De Soester voorhoede zat echter ook niet stil en de achterhoede van Houten kon slechts door corners weg te geven het scoren verhinderen. Bij één van deze corners verkeek de Houten-doelman zich op de indraaiende bal, maar de Soester voor- waartsen profiteerden niet van deze situatie. In de 25e minuut kreeg Houten een kansje na een goed genomen vrije trap; de bal werd echter huizenhoog overge schoten. De Soester aanval, gesteund door een fel op de bal zittende Wester- veld en Schipperen, slaagde er echter niet in de fors ingrijpende defensie van Houten te ontregelen. In de 33e minuuut ondernam Wolfsen één van zijn bekende solo's, maar de bal werd net overgeschoten.Vlak daar na werd na een goede aanval van Soest de bal opnieuw net naast het doel geschoten. Houten probeerde daarna met lange harde trappen uit de defensie de eigen aanval aan te spelen. Mede door de harde wind kreeg de Soest-defensie het soms moeilijk, maar zij wist het toch te klaren. In de 40e minuut brak Westerveld goed door op links en zijn schitterende voorzet werd door Becker net overge- kopt. Uit een vrije trap op het midden veld probeerde Houten de Soester doel man te verschalken, maar deze stond goed opgesteld en ramde de bal be kwaam uit de doelmond. Op slag van rust "poeierde" Becker de bal net naast het doel. Na de rust waren de eerste aanvallen voor Houten, maar de Soest-defensiei wist steeds goed in te grijpen. Het antwoord van Soest was een aantal zeer goed opgezette aanvallen, maar met "kunst-en-vliegwerk" kon de Hou ten defensie scoren voorkomen. In de tiende minuut werd v.d. Berg wel wat al te hard aangepakt, maar de arbiter dacht daar anders over en liet het spel gewoon doorgaan. In de 17e minuut pikte v.d. Berg de bal van een verdediger af en zag z'n harde schot net naast gaan. De Soester middenlinie bleef goed steunen maar - mede door de harde wind - wist de voorhoede niet te scoren. In de 30e minuut ondernam Koppel een rush op het Houten-doel; een achter speler van Houten Werkte de bal met de hand over de achterlijn, maar de arbiter zag er geen "penalty inhij gaf gewoon corner.Houten nam hierna even het initiatief over en zette de Soest-defensie onder druk; deze wist echter erger te voorkómen. Mede door de harde wind en de ver moeidheid werd de strijd een beetje 0 Fraaie kopbal van een van de Soest- spelers. Foto: Goos van der Wilt rommeliger. In de 40e minuut werd Kaats ingezet voor Becker en ging Soest nog éénmaal met goede combi naties op het Houten-doel af. Vlak voor tijd gaf v. d. Berg een goede kop stoot op het Houten-doel, maar de doelman wist met een prachtige safe de bal tot corner te verwerken. Na het eindsignaal van de soms zeer pietluttig fluitende arbiter kregen bei de ploegen waarop zij recht hadden, want een overwinnaar zou teveel ont vangen, gezien het vertoonde spel. Het was SEC bekend dat UW een ge duchte tegenstander was en dat in het gunstigste geval een puntje gepakt zou kunnen worden. Dat de uitslag zo groot uit viel kwam voor de groen-witten hard aan. Het verlies in de achterhoede van de gestopte Jaap Holleman is merken. Toch zal de Bijkerequipe hier voor een oplossing moeten vinden. Gelukkig zijn nu alle spelers weer van vakantie teruggekeerd zodat naar de optimale opstelling kan worden uitge zien. SEC speelde nog zonder John Derksen en Theo Altenaar. InvaUers waren ö,a. Mark Timman, Wim de Vries, Fréd Bos en Saban Ak- sik. Het technisch goed spelende UVV kwam al vlot op voorsprong toen Wim de Vries geblesseerd bleef liggen in het strafschopgebied en scheidsrechter Van Hilten toch door liet spelen, waar op de SEC achterwaartsen blijkbaar niet hadden gerekend. Han de Vlieg maakte hiervan handig gebruik 1-0. Door goed uitkomen van Eric Heems kerk kon erger worden voorkomen. Trainer Bijker had Ronald de Rooy als laatste man geplaatst terwijl Jan v. Rees op het middenveld speelde. Na een kwartier was het Ronald de Rooy die het eerste goede SEC-schot loste. SEC leek de zaak onder controle te hebben maar helaas schoot Jan van Rees een bal terug die onderschept werd en via de UVV-linksbuiten keurig werd voorgetrokken op Fred Dimmen- daal die Heemskerk het nakijken gaf: 2-0. Na twintig minuten brak Rob Em- bricqs alleen door maar de uitlopende keeper voorkwam een doelpunt, Er kwam meer vaart In de wedstrijdeen voorzet van Wim de Vries op Bert Hol- werda werd door de laatste keihard overgeknald. Direkt hierop brak Hol- werda door en schoot net langs de uit lopende UVV-goalie naast. In de veertigste minuut werd Joop Abbel uitgespeeld door John Hogen- doorn en UW kwam ietwat geflatteerd op 3-0. Ronald de Rooy speelde een goede wedstrijd maar was niet erg gelukkig met de leiding. Dit gold ook voor Bert Holwerda. Beiden werden later ge boekt. Op slag van rust maakte Mat-, geslagen ploeg, maanbleef ook na rust, doorzetten: Bijker had Wim de Vries gewisseld voor Fred Bos. UVV bleef scoren. Na zeven minuten was het weer raak. Op nieuw door Melis 5-0. SEC knalde op de lat maar UW kopte weer raak via Fred Dimmerdaal 6-0. Arie Postema werd gewisseld voor het jeugdige ta lent Saban Aksit. Tim Torsing was bij zonder dicht bij een doelpunt maar zijn kopbal werd nog net van de lijn ge werkt. Ook Rob Embricqs had weinig geluk. Hij schoot net naast en Holwer da knalde opnieuw op de paal. Na een half uur was het dan eindelijk raak. Het was Rob Embricqs die zijn tegenstander uitspeelde6-1. SEC kreeg plotseling meer mogelijk heden. Zowel Aksit als Bert Holwerda zagen hun pogingen stranden op de uit stekende UUV-goalie. In de zes en dertigste minuut voerde Han Vlieg de score nog op tot 7-1 terwijl in de allerlaatste seconden Fred Dim- mendaal zijn hattrick verrichtte8-1. 1'rainer Bijker zal zeer inventief moeten zijn voor het komende treffen tegen Victoria a.s. zondag Weliswaar werd een maand geleden de oefenwed strijd thuis tegen Victoria met 4-2 ge wonnen, maar competitie voetbal is iets anders. Hopenlijk komt het publiek weer in groten getale op en kan er een goede wedstrijd aanschouwd worden. In de eerste wedstrijd van het seizoen moesten de A-junioren van SEC thuis aantreden tegen Limvio. Na 1 minuut moest echter al een tegenslag verwerkt worden. Wouter de Bruin kreeg de bal verkeerd op zijn schoen en met een boog verdween de bal in het eigen doel 0-1. In de 7e minuut ontweek Antek Wojtkowska de buitenspelval door al leen door te gaan en fraai 1-1 te scoren. Het duurde tot de 30e minuut voor SEC op voorsprong kwam. Antek Wojtkows- ki gaf een pass over de opgedrongen verdediging van Limvio, waardoor Saban Aksit de doelman omspeelde en 2-1 scoorde. Nog voor de rust werd het 3-1 door Toon Dorrsteijn. Na de thee ging SEC goed door. Binnen een minuut hadden ze al 2 goede kan sen om te scoren, doch deze werden niet benut. In de 'e minuut werd het 4-1 toen Mare Welleman de bal speelde op de vrijstaande Richard de Bruin die gemakkelijk kon scoren. De goed door gaande John Belt liet 5-1 aantekenen, waarna Richard de Bruin het halve dozijn volmaakte. Toch kon Limvio nog een keer tegen- scoren. SEC wist de voorsprong nog uit te brei den tot 7-2 door een doelpunt van Ri chard de Bruin. Een van SEC-zijde goed gespeelde wedstrijd tegen een toch wel zwakke tegenstander. De wandelsportvereniging "Dudok de Wit" in Baarn, waarvan niet al leen in het verleden maar ook nu nog veel inwoners van Soest lid zijn, bestaat volgende maand 50 jaar. De jubileumkommissie is op zoel naar materiaal uit en over de geschiede nis van de vereniging. Het archief is helaas voor een groot deel verlo ren gegaan, zodat veel belangrijke gegevens niet meer te achterhalen zijn. Soesters die nog iets bezitten of weten dat van belang kan zijn, wordt verzocht kontakt op te nemen met de heer G. Dazelaar, Choris- tenpad 72, tel. 11709. ONI heeft in de laatste ronde van de zomerkompetitie voor de vier Soester bridgeclubs royaal van Eemland ge wonnen: 304 tegen 219. Hierdoor ein digt ONI met drie overwinningen fraai bovenaan. Eemland heeft twee over winningen en één nederlaag. Soesterberg speelde in de laatste ronde thuis tegen Soest en won ver rassend met 238-219. Daardoor eindig den de Soesterbergers met één over winning op de derde plaats en kwam Soest onderaan te staan. De wedstrijden werden in plezierige sfeer gespeeld, zodat het gestelde doel, verbetering van de onderlinge verhou dingen, zeker weer door dit zomertoer- nooi werd gediend. J Sportverslagen en -berichten uiterlijk 5 maandagochtend inleveren aan onze redaktie, Van Weedestraat 227. Indien J tijdig ingeleverd volgt opname in de- 2 zelfde week. Goed leesbare kopij heeft 2 daarbij de voorkeur. p Redaktie Soester Courant 2 J IUVV Op zaterdag 21 september organi seert Reisbureau Gerth - óók spor tief - in samenwerking met Otto Zoetelief Skischool de "Open Soes ter Skikampioenschappen' Nadere berichten in onze krant van 11 september a.s. Voor nadere in lichtingen kunt U informatie inwin nen bij de Après - Ski bar van Reis bureau Gerth en Otto Zoetelief Skischool op de Braderie van vrij dag a.s. Vorige week donderdag en afgelopen zondag bekerden de heren van Red Stars tegen het Bodengravense Popey. Door beide wedstrijden winnend af te sluiten zijn de heren beland in de twee de ronde. In deze ronde zullen ze het team van Silvertown ontmoeten uit Schoonhoven. -De eerste ontmoeting- vond-plaatsin Bodegraven. In een slechte wedstrijd konden de Soester heren toch nog de overwinning mee naar huis nemen. Uitslag: 81-70. De tweede wedstrijd was een wedstrijd met ups en downs. Aan beide kanten werd slordig met de scoringskansen omgegaan, echter de Red Stars heren behielden steeds een voorsprong. De eindstand van deze wedstrijd was 60-56. In een aantal oefenwedstrijden hoopt trainer-coach Hans de Rond het team weer op volle kracht te krijgen. Aan staande zaterdag zullen de heren een tweetal tegenstanders ontmoeten. In de ochtenduren starten de jeugdwed strijden en om 16.00 uur beginnen de oefenwedstrijden van de landelijke teams. door de snelste m ca. 30 seconden wor den afgelegd. De baan van de King's Road Kiders in Soest is aan de Koningsweg achter de hockeyvelden. Daar worden regelmatig wedstrijden verreden en is er iedere dinsdag en don derdag van 18.30 uur tot 19.30 uur trai ning. De wedstrijdbaan van de King's Road Riders wordt voor de winter gereno veerd en de bochten en ondergrond wor den nog beter gemaakt. Om deze opera tie te kunnen bekostigen, (buiten de vrije tijd-mede werkers) worden de 7 bochten van de baan vernoemd naar be drijven die de club sponsoren. Er zijn al enige bochten "verkocht" en zodra de lijst compleetis hoort u hier meer van. Voor alle inlichtingen over training en lidmaatschap e.d. tel. 18396. Gabi Walet, rijder van de King's Road Riders uit Soest, is door de KNWU uit genodigd voor de Nederlandse Kampi oenschappen Fietscross. Eindelijk is er dan een zichtbaar resul taat van de trainingen en de vele wed strijden die door de rijders van de King's Road Riders in de afgelopen ja ren zijn verreden. De Soester Gabi Waletds door de KNWU uitgenodigd om op zondag 8 september a.s. in Goirle aan de Nederlandse Kami pioenschappen Fietscross mee te doen. Gabi had zich hiervoor geplaatst via de voorwedstrijden, de z.g. Grand Nationals, die dit jaar zijn verreden. Deze wedstrijden vonden plaats in As sen, Alkmaar, Emmen en in IJsselstein. Zo reed hij de punten bij elkaar die goed waren voor een voorlopige6e plaats. Fiestcross is een leqke sport, die pas sinds 1978 in Nederland wordt beoefend. Het is een sport voor jongens en meisjes in de leeftijd van 5 tot 20 jaar (en ou der). De Fietscross-sport wordt beoefend op een speciale cross-fiets, die herkenbaar is aan zijn kleine frame. De wielmaat is maximaal 20 inch. De jongens rijden in de klasse Junior of Expert, terwijl de meisjes in de Powder-Puff klasse rijden. Iedereen rijdt in zijn eigen leeftijds klasse. Fietscrossen doe je op een afgesloten terrein waarop een baan is aangelegd met veel springbulten en kombochten. Het wedstrijdcircuit heeft een lengte van ongeveer 250 tot 300 meter en kan Wij geven Uw auto nieuwe kleur en glans! 1 e Heeserlaantje 2 Tel. 18600-Soest het kenmerk tooi vakwerk De blauwe formatie moest het in het be kertreffen met SOVA (donderdag j.I.) doen zonder de zieke Heemskerk en de geschorste V. d. Deysel. Mede hierdoor maakte de achterhoede een onzekere indruk. Routinier Ey keiboom van SOVA maakte er dankbaar gebruik van en wist driemaal te scoren. Niette min waren de betere kansen voor Soest, maar de aanvallers hadden hun vizier niet op scherp staan. Bovendien had scheidsrechter Bosch uit Nijkerk een volkomen off day, hetgeen voor Soest uiteindetijk de uitschakeling voor de beker betekende. Na een eerste SOVA-aanval, besloten met een schot van Eykelboom tegen de paal. lobde Gerard Becker, goed ge lanceerd, de bal over de uitlopende doelman, maar ook over het doel. Na een ingooi loste Wim Gouw een schot van 40 meter afstand, dat door de han den van doelman Brouwer in het net belandde. SOVA kwam tot enige goede aanvallen, maar vond Paul Elberse op zijn weg. Halverwege de eerste helft ondernam de uitstekend spelende Gert Wester veld een solo, maar hij werd in vrije positie vastgehouden, hetgeen de SOVA-aanvoerder een boeking op leverde. De vrije trap leverde niets op. Veel Soest-aanvallen rolden op het Amersfoortse doel af; er ontstonden veel kansen, maar het juiste afmaken bleef uit. Peter van de Berg kopte uit een voorzet goed in, De SOV A-goalie stompte de bal weg, waarna Gerard Becker raak schoot. Op advies van de SOV A-grensrechter werd deze zuivere treffer afgekeurd. Op slag van rust scoorde SOVA met twee man in buitenspelpositienu werd de Soester grensrecher niet geraad pleegd en de treffer toegekend: 1-1 bij rust. Na de thee trok Soest het spel naar zich toe. Veel overtredingen, vooral van de thuisclub, haalden echter het ritme uit'het spel en er sloop angst in voor bKfesures, met het oog op de compe titie start/*'*''1 Soest kwam toch op voorsprong door doelpunten van Wilfred Janmaat en Gert Westerveld, halverwege de twee de helft. Nonchalance in de Soest-ver- dediging gaf echter de niet versagende thuisclub gelegenheid langszij te ko men. Een onnodig weggegeven corner resulteerde tot slot in de winnende tref fer van Eykelboom4-3, kort voor tijd. In de laatste minuut werd Huub Kop pel neergelegd in het SOV A-strafschop gebied, maar ook dit voorval zag de scheidsrechter over het hoofd. Eindstand dus 4-3. Door deze uitslag loopt Soest in de pas met alle andere teams in de regio, die allemaal hun eerste bekerduel ver loren. Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Tel. (02155) 13014- 12577 Zaterdag j.1. waren 13 King's Road Ri ders in Leusden voor een clubwedstrijd bijeen. De weergoden waren eindelijk gunstig gestemd. Er werden zeven prij zen behaald. In de Open klasse werd Robin v. d. Wolk 3e evenals Jessica v. d. Wolk. Bij de junioren behaalden de "klein tjes" Barry Luysteberg en Niels Jager de le en 2e plaats (zie foto) in de man ches. Mare Schiffart legde beslag op een 2e plaats na drie manchesTonnie Vreden- bregt op een 3e plaats na 3 manches. Door de geringe deelname werden de Powder Puffs ingedeeld bij de Junioren, maar Jessica v. d. Wolk wist een 3e plaats te veroveren. Zondag kwamen de rijders in Tiel aan de start, daar er geen KNWU-wedstrijd in dit district was. Het weer viel geluk- Kig mee, al waaiden ze af en toe de baan over. Vijf rijders moesten een finale rijden: Patrick v. Lemel eindigde op een 8e plaats, Mare Schiffart op een 4e. Rav- mond v. Lemel op een 6e plaats. Bij de Powder Puffs kwamen Jessica v. d. Wolk en Maaike v. Veen in de finale en behaalden resp. een 5e en 8e plaats. Maar één van de jongste rijders, de 6- jarige Barry Luystenberg, behaalde na 3 manches een beker; hij kwam op de 2e plaats. De kop is eraf! Zaterdag j.1. klonk het beginsignaal voor de competitie 1985/86. Van de 22 SO Soestjeugdploegen waren er 2 vrij. Soest Al kreeg van de competitieleiding een weekje rust en ook de B4 moest de voetbalschoenen nog even in de kast la ten. De 20 jeugdploegen die wel speelden de den dit met wisselend succes. Er wer den 10 overwinningen behaald en er werden 10 nederlagen geleden. De grootste overwinning behaalde de A2 (8-0 tegen TOV Al), de grootste neder laag incasseerden de meisjes-junioren. Zij gingen in hun eerste competitieduel tegen Houten 1 met 13-0 ten onder. De uitslagen waren als volgt A-junioren: Soest 2-TOV 1:8-0 Cobu Boys 1-Soest 3:0-4 (gest. Soest 4-WZA5:3-9 B-junioren: Hoogland 1-Soest 13-2 Soest2-IJsselmeervogels3: 6-2 Eemdijk 1-Soest 32-8 C-junioren: Spakenburg 1-Soest 1:3-1 Soest 2-Hoogland 2:0-6 TOV 1-Soest 3:1-3 Soest 4-Hoogland 42-5 D-pupillen Roda 1-Soest 11-2 Soest 2-Eemdijk 12-3 Soest 3-Hoogland 2:3-0 Soest 4-WZA 5:1-7 E-pupillen: IJsselmeervogels 1-Soest 1: 5-2 Soest 2-Achterveld 13-0 WZA 3-Soest 37-0 F-pupillen: KVVA 1-Soest 1:0-1 TOV 1-Soest 2:0-2 Meisjes jun.Soest 1-Houten 10-13 Voor komende zaterdag staan onder staande thuiswedstrijden op het programma: A- junioren: Soest 1-Candia 114.30 uur Soest 3-Hooglanderveen 214.30 uur B-junioren Soest 1-Hoevelaken 113.00 uur Soest 3-TOV113.00 uur Soest 4-WZA 614.30 uur C-junioren Soest 1-Quick 1: 11.45 uur. Soest 3-Hooglanderveen 114.30 uur Soest 4-Roda 6:11.45 uur D-pupillen Soest 1-Quick 111.00 uur E-pupillen: Soest I-Spakenburg 110.00 uur Soest 3-Roda '46 5:11.00 uur F. pupillen: Soest 1-Spakenburg 112.00 uur Soest 2-Limvio 111.00 uur Klaverjassen bij VVZ Bij VVZ '49 staat het nieuwe klaverjas- seizoep weer voor de deur. Maandag 9 september a.s. 's avonds om 8 uur begint de eerste ronde in de kanti ne aari de Eemweg. Voor degenen die niet op de hoogte zijnde kompetitie be staat uit 8 rondes, elke tweede maandag van de maand. Elke ronde bestaat uit 3 spelen van 16 giften. Voor de eindstand van de kompetitie gelden de beste 7 rondes. De nummers l t/m 10 van elke ronde krijgen een prijs en nummer laatst de poedelprijs. De winnaar van de kompe titie krijgt voor één jaar de "Antoon Huyting trofee". Leden, donateurs, begunstigers en an dere belangstellenden zijn hartelijk wel kom. Zaterdag 7 september 0 VVZ '49 12.0 uur VVZ 2-JSV 2 16.00 uur Vitesse 3-VVZ 3 12.30 uur VRC4-WZ4 14.30 uur Eemnes 11-VVZ 6 14.3 uur VVZ 7-Naarden 8 0 SEC-zaterdag 14.30 uur SEC-DOSV 12.00 uur AH '78 2-SEC 2 12.00 uur SEC 3-TOV 3 0 Hees 16.15 uur De Meern-Hees 12.00 uur Bloemenkwartier 4-Hees 2 12.00 uur Hees 3-Posta 4 11.30 uur Cobu Boys 3-Hees 4 12.00 uur Hees 5-Veensche Boys 4 0 Soesterberg-zaterdag 14.30 uur Soesterberg-EFC 14.15 uur Candia 5-Soesterberg 2 Zondag 8 september 0 SO Soest 14.30 uur Fortitudo-Soest 11.30 uur Bunnik 2-Soest 2 11.00 uur Soest 3-Brederodes 2 12.00 uur Soest 4-De Vesting 4 14.30 uur Soest 5-Zwaluwen Vooruit 7 9.30 uur Soest 6-Roda 4 12.15 uur Actif 6-Soest 7 14.30 uur Soest 8-BW 5 11.30 uur SDO 5-Soest 9 11.00 uur Quick 8-Soest 10 14.30 uur Soest 11-Amerf.Boys 7 14.00 uur Hilversum 7-Soest 12 14.30 uur De Vesting 9-Soest 13 09.30 uur Soest 14-Sparta (L) 8 0 SEC-zondag 14.30 uur SEC-Victoria 11.00 uur SEC 2-WIJ 2 11.30 uur SEC 3-Amsvorde 2 11.30 uur HVC 5-SEC 4 12.0 uur Maluku Muda 2-SEC 5 11.30 uur HVC 7-SEC 6 0 Soesterberg-zondag 14.30 uur Soesterberg-DWSM 11.30 uur Soesterberg 2-Bunnik 3 11.00 uur Hoogland 4-Soesterberg 3 Damesvoetbal Zaterdag 7 september 10.15 uur DVSA-WZ Zondag 8 september 11.00 uur SEC-Nederhorst 11.30 uur Soest-'t Gooi 09.15 uur Saestum 2-Soest 2

Soester Courant | 1985 | | pagina 29