Auto Vandermeer, afgestemd op de eisen van de tijd! Auto Vandermeer, al 10 jaar het vertrouwen waard Bij Auto Vandermeer staat de techniek voor niets Een Al gebruikte wagen kopen is betrouwbaar kopen! Ik kan het u een stuk gemakkelijker maken met uw wagenpark Compleet pakket extra's, van 1250,- voor 527,- Verkopen van een auto, daar komt meer bij kijken Uw Ford in eigen stijl. Auto Vandermeer maakt er wat van Colli oper uitla Jonj star WOENS Rep ovei N.a.v. ve WOENSDAG 9 OKTOBER 1985 SOESTER COURANT PAG IN Ai; Auto Vandermeer Eenmalig jubileumcadeau AUTO ISSELT De fractie avond eei navolging van ambt voor enig! Burgeme» bruiken! parlemen De burgei "Zo wil zorgvuldi het raads Een brief va College van I tegen de bed tijdens de gt kwam maam van de comn zaken ander brief stelde nenden van snackbar aa "hetze" voer schrijven wa zoek in verb de buurtbevi van de patats Enkele leder tember vrag Visser van het College schaarde. O wilde antwoc vraag maa Paul Scholti niet. ik laat kiezen voor Hij zei dat de geslipt was was van m tegen het cc wat hem oj meester stei schuld van dat de brief komen, maa Adriaan Po van de kaï gedaan moe den van de s Het ruim ee Jongerius t< laatste jare sieve omze zich gezie portefeuille voort zal zei Het markar de Amersfo onvoldoend" tober werd donk de eer ken waarin nieuw bedri bij overhai Ommeren e dedirecteur Het nieuwe ter" zal ver architekten de bouw v> eveneens B gerius geni terrein vai Woorden van Ab van der Meer, direk- teur van Auto Vandermeer b.v. Het be drijf is gevestigd op het fraaie in dustrieterrein "De Isselt". De 50- jarige heer Van der Meer is een self made man. Bovendien niet wild op in terviews en publiciteit. Boerenschuur Van der Meer heeft alle fasen meege maakt die tussen "sleutelen aan auto's" en "modern management" lig gen. Het ambachtelijke deed hij bij een baas en later als een zeer kleine zelf standige in een oud ketelhuis en een boerenschuur in De Lier. In 1966 ver wierf hij zich het eerste officiële dea lerschap. Het betrof het merk Volks wagen. Tijdens een bezoek in Canada, raakte hij ervan overtuigd dat ook in Neder land de "tweede auto" zijn intrede zou doen en dat daarmee de omzetten van de automobielbedrijven sterk zouden worden vergroot. In de periode 1960- 1970 was er inderdaad een krachtige groei in de automarkt waarneembaar. De Westlandse Automobiel Centrale, zoals het bedrijf werd genoemd, met 3000 vierkante meter vloeroppervlakte, was het resultaat van de vooruitziende blik van de heer Van der Meer. Hij 0 Het pand, aan de Fluorpromonade. moet natuurlijk wel weten, wat je zelf kunt. Maar ook, waar een ander beter in is. In een bedrijf moet je met elkaar werken en ben je van elkaar afhanke lijk. In ons bedrijf komen ambacht, commercie en dienstverlening samen. De afdeling "verkoop" bijvoorbeeld, is geen afdeling op zich. Die afdeling is afhankelijk van de werkplaats en de service die anderen in ons bedrijf "Wij leven in een tijd waarin het pu bliek veel meer aankoopbewust is dan vroeger. Ze is op de hoogte van alles wat met de auto te maken heeft en daarom zeer kritisch bij de aanschaf van een auto. Als we daarbij nemen dat de beurzen van veel mensen wat "geknepen" zijn door de economische omstandigheden en dat het aanbod van auto's overstelpend is, zal het een ieder t De eerste vestiging van Auto Van dermeer aan de Barchmann Wuytiers- laan in Amersfoort. duidelijk zijn dat het voor ons een hele uitdaging is om de kopersgunst te krij gen en te houden. Tot nog toe is ons dat gelukt en daar zijn we best blij mee. Want een goed geïnformeerde koper neemt een weloverwogen besluit, wat in ieders voordeel is." bieden. Want die maken vaak de best. reclame." Hij vervolgt: "Het merk wij vertegenwoordigen, biedt een zee; ruime keus in modellen en uitvoerin gen. Akties vanuit de importeur en on ze eigen presentaties, moeten er tot leiden dat de mogelijke kopers vooi% rend hun blik op ons richten. Hieraar. moet ook al het personeel meewer. ken." Het kopen van een gebruikte wagen is een kwestie van vertrouwen. Al was het maar omdat het gezegde dat al zo vaak heeft postgevat luidt dat je met het kopen van een occasion een ander mans ellende koopt. Maar wie voor een Al gebruikte wagen naar Auto Vandermeer gaat, koopt niet alleen een betrouwbare en pefecte wa gen, maar ook optimale zekerheid. Want ook de aankoop van een occasion moet bij Auto Vandermeer uw vertrou wen waard zijn. Alle Al wagens van Auto Vandermeer - de prijs daarvan ligt altijd boven de 5000 gulden - worden drie maanden vol ledig gegarandeerd. Maar daarboven verleent Auto Vandermeer nog eens het recht om te ruilen tot 14 dagen na aankoop. Mocht de aankoop dus niet aan de verwachting voldoen, dan kunt u- de auto terugruilen (alleen de gereden kilometers worden in rekening ge bracht). Bij Auto Vandermeer zeuren ze daar niet over. Vandaar dat deze garantie in de wandelgangen dan ook de "Geen ge zeur garantie" wordt genoemd. Auto Vandermeer biedt ook nog eens een extra technische garantie, op de motor, de versnellingsbak, aandrijving, wielophanging en nog een aantal zaken die te uitgebreid zijn om hier te be schrijven. Daarvoor is een klein extra bedragje verschuldigd. Maar wie een Al gebruikte wagen vo- ven de 8000 gulden koopt krijgt deze extra garantie er doorgaans gratis bij. KortomGa voor een Al gebruikte wa gen naar Auto Vandermeer aan de Fluorpromonade. Waar het begrip ga rantie nog wordt vertaald in keiharde zekerheden. Zwart op wit! runde het bedrijf samen met zijn broers. In het begin van de jaren zeventig, groeide bij Van der Meer een verlan gen naar "wat anders". In de verandering en vernieuwing schuilt voornamelijk de kracht van onder nemen. In 1975 was in Amersfoort een dealerschap van Ford te koop. Van der Meer zag er wel iets in en wilde eigen lijk graag weer terug naar "wat klei- ners". Hij kocht het bedrijf, maar wat niet groeit staat stil. Het bedrijf breid de zich voorspoedig uit en kreeg te kampen met een te kleine behuizing aan de B.W.-laan. De oplossing werd gevonden aan de Fluorweg. Over de praktijk van de bedrijfsvoe ring zegt de heer Van der Meer: "Eén persoon kan dat nooit alleen. Je Op het gebied van zakelijk rijden, fleet- salers en leasing, is Auto Vandermeer een ware specialist, die u de mogelijk heden op deze gebieden graag eens uit eenzet. Speciaal voor deze aktiviteiten is er een afdeling fleetsales en leasing in het leven geroepen, die onder leiding staat van Egbert Jansen. Hij kan u alles vertellen over deze onderwerpen. Wie meer informatie wil hebben over zakelijk rijden en alle aspecten die daaraan zijn verbonden, kan een vrij blijvende afspraak met hem maken. Ook kunt u de gratis speciale uitgave over fleetsales en leasing aanvragen Egbert Jansen van Auto Vander meer over leasing, fleet sales en wa- genparkbeheer. bij Auto Vandermeer. Met andere woorden: Egbert Jansen wil graag eens met u praten. U kunt rekenen op een gesprek met een deskundige die in de loop der jaren ruime ervaring heeft opgedaan op deze gebieden bij tal van bekende bedrijven. Fleetsales en leas ing, bij Auto Vandermeer zeker meer dan uw vertrouwen waard. Een nieuwe of gebruikte wagen kopen bij Auto Vandermeer is altijd de sleutel tot jarenlang rijplezier. v I Chef T. Bosma heeft nauwelijks tijd om iets over zichzelf te vertellen. Be drijvig loopt hij heen en weer tussen het magazijn en de shop, om monteurs en klanten op hun wensen te bedienen. "Ik ben een duvelstoejager", zegt hij er zelf van. "Ik beheer de voorraad van het bedrijf, de inkoop en de verkoop. En ik kan wel zeggen dat het een druk bedrijf is, want ons magazijn levert zo wel aan particulieren als aan meer dan honderd autobedrijven en plaatwerke rijen." Als er bij Auto Vandermeer één man zijn merk trouw is, dan betreft het wel Bosma. Al meer dan dertig jaar werkt hij voor Ford. En zijn eigen, fraai op getuigde Escort, is het voorbeeld van «>en "Ford in eigen stijl". Dat laatste is min of meer zijn credo, dat hij zijn klanten gaarne beroepshal ve voorhoudt. Zijn eigen auto is dan ook een levend bewijs dat een klant van Auto Vandermeer zijn Ford gehel naar wens kan uitbouwen. Dit maakt het au tobedrijf onder meer mogelijk middels aktiepakketten, waarvoor de lezer de krant maar goed in het vizier moet hou- Natuurlijk kan men niet alles in het magazijn hebben," zegt Bosma, "maar de onderdelen, die het meest vervan gen moeten worden, als oliefilters, kop lampen, contactpuntjes, accu's, ringen en kunststof slangen, hebben we zeker in huis. En als we iets niet hebben, bestellen we het bij de fabrikant. De le vertijden zijn tegenwoordig heel kort! Voor het plaatwerk, zoals spatborden, bumpers en uitlaatpijpen is een etage boven het magazijn gereserveerd. Autoshop Ook in de autoshop is veel voorhanden. Langs de wanden hangen kasten met mistlampen, sportwielen, spiegels, ra diotoestellen, maar ook poetsmiddelen en kleding met het Fordembl'eem. Te veel om op te noemen. Verder krijgt iedereen deskundig ad vies, want Bosma weet waarover hij praat. 'De hoofdmoot van onze acces soires is afgestemd op Ford, maar er zijn ook universele onderdelen. Bovendien worden veel accessoires gratis ingebouwd." Voor klanten die een zeer exclusieve Ford willen hebben, geeft hij de raad: "Laat ze hun auto maar neerzetten. Wij versieren hem wel!" De auto van een klant in een voor hem optimale staat te houden, dat is het streven van manager W. van Diest die leiding geen aan ue werkplaats, het magazijn en de plaatwerkerij van Auto Vandermeer. De klanten, die de garage bezoeken, komen hem echter niet zo vaak tegen. Ongetwijfeld merken zij wel de resul taten van zijn werk. Hij probeert zijn doelstelling namelijk te bereiken door het geven van de beste service. "In onze garage is, globaal, sprake van drie aktiviteiten," aldus Van Diest. "Namelijk: preventief onderhoud, re- paratiewerk en gasinbouw. (inclusief schadeherstelEr zit natuurlijk wel wat meer aan vast, maar hier komt het kortweg wel op neer. Met "Preventief onderhoud" bedoelt Van Diest bijvoorbeeld een tiendui- zendkilometerbeurt, waarvoor gespe cialiseerde monteurs aanwezig zijn. De ene monteur belanceert banden, terwijl de ander zich vooral bezighoudt met het elektronische gedeelte van de auto. De heer Van Diest"Alle monteurs zijn all-round opgeleid, zodat ze ook storin gen aan alle andere delen van de auto herkennen. Doordat ze veel ervaring hebben, werken ze goed en snel. Dat is in het voordeel van de klant." Ook voor reparatiewerk, zoals motor revisies, revisie van automatische versnellingsbakken en beschadigingen aan carrosserie zijn er specialisten bij Auto Vandermeer. De apparatuur waarvan deze monteurs gebruik maken, liegt er niet om. In de werkplaats staat bijvoor beeld de meest geavanceerde testcom puter voor moeilijk op te sporen storin gen in het stroomcircuit. Er is verder een ultra-moderne computer-gestuurde teststraat voor het uitlijnen en sporen en rem- en schokdempercontrole. Klanten, die voor een kleine reparatie komen, bijvoorbeeld een uitlaat ver vangen of olie verversen, kunnen ge bruik maken van de zogenaamde quick- service. Daarbij kan men zonder af spraak naar de garage rijden, om de betreffende reparatie te laten verrich ten. Het derde soort werk, dat onder lei ding van de heer Van Diest gebeurt, noemt hij zelf "het opbouwen van au to's", de auto's voorzien van acces soires. Ook hiervoor heeft de garage een specialist. Speciaal voor het tienjarig jubileum van Auto Vandermeer in Amersfoort ontwierp uw Ford-dealer een speciale uitvoering voor de Escort, Siërra, Orion en Fiëstamodellen. Extra's waarvoor u normaal twaalfhonderd vijftig gulden moet betalen. Maar die u nu cadeau krijgt voor maar 527,-, namelijk: 0 uitneembaar zonnedak, dat u zelfs in drie standen kunt verstellen. originele striping die uw wagen een sportiever aanzicht geeft. energiebesparende achterspoiler. Voelt u ook voor zo'n fraaie uitvoering? Kom dan nu naar de showroom aan de Fluor Auto Promenade. Kom de nieu we uitvoeringen bekijken. Praat 'ns over inruil en de aantrekkelijke finan cieringsmogelijkheden. En bedenk deerbij dat uw Ford net zomaar een Ford is. 't Is er één waarvan Ab yan- dermeer zelf zegt: "Een Ford kopen is zekerheid kopen. Daar geloof ik met vele Fordrijders nu al tien jaar in. Nu de andere mensen nog Bij Auto Vandermeer willen ze graag auto's verkopen. En met die "ze" worden dan de zeven verkopers van dit bedrijf bedoeld, die u zeker nog wel eens zult tegenkomen. Het zijn de heren F. Lammers, F. Hak, E. Jansen, A. van der Meer, C. Majoor en J. de Man. En natuurlijk Ab Vandermeer zelf. Manager van de afdeling is ver koopleider Ruud van der Breggen. Een auto verkopen is één. Maar er met plezier in blijven rijden, dat is wel heel andere koek. Dat is de overtuiging van sales manager R. van der Breggen van Auto Vandermeer. Hij is van mening dat Auto Vandermeer er niet alleen is om auto's te verkopen, maar de klant een wagen te verschaffen waar hij met plezier in blijft rijden. "Wij bieden een compleet pakket,aldus Van der Breg gen, "waarbij wij in de eerste plaats optimaal rekening houden met het bud get van de klant. Iemand een auto ver kopen die eigenlijk te duur is - zowel qua aanschaf als onderhoud - kan ei genlijk niet. Wat dat betreft moet je ook in de toekomst kijken. Auto Vandermeer biedt een totaalpakket. Dat is een veel gehoorde kreet maar echter geen dooddoener bij dit bedrijf. Van der Breggen: "De ver koop van een auto valt bij ons in twee delen uiteen. De auto zelf en de directe service daarna. Met het eerste is soms relatief weinig tijd gemoeid in verhou ding tot de service die dan volgt. En dan heb ik het over een prima verzekering en een betalingsregeling "op maat". Voor accessoires, gasin bouw, garantie en garantie-extra heb ben we een aparte man. Met andere woordenwe kunnen voor elke klant en dus eigenlijk voor iedere portemonnee een speciaal pakket samenstellen. In de autohandel wordt immers maar al te vaak vergeten, dat veel mensen toch jarenlang hebben gespaard om in een mooie auto te kunnen rijden. De aankoop van een auto is voor veel mensen een belangrijk moment in het dagelijkse leven. Het gaat om grote bedragen. De zorg voor de klant vinden we bij Auto Vandermeer dan ook heel belangrijk. Wij zijn ervan doordrongen, dat de klanten ons be drijf dragen. Het terugkomen van een klant zien we daar ook graag, dat is ons alles waard."

Soester Courant | 1985 | | pagina 10