kom eens met Schoeman pratenl butzelaar en majoorl SOESTER COURANT PAGINA 24 Schoeman ^11 Makelaars in onroerende goederen leden NVM Makelaars in onroerende goederen 3800 AP Amersloorl Schoeman Amersfoort B.V. Postbus 630 Deeluitmakend van de Arnhemseweg 11 Schoeman Groep Tel. 033-11541 Tevens kantoren te Veenendaal, Tiel en Leusden Soest, 15 oktober 1985. Bij deze delen wij u mede dat wij het relatiebestand van Butzelaar en Majoor Makelaardij o.g. B.V. te Soest hebben overgenomen per 15 oktober 1985. Door deze vergroting van onze organisatie en spreidingsgebied in de regio, hopen wij als professioneel makelaarskantoor nog beter uw belangen te kunnen behartigen. Als direkt kontaktpersoon blijft de heer J.L.M. Majoor fungeren, waardoor de kombinatie van persoonlijk kontakt met de ondersteuning van een grote organisatie gewaarborgd zal zijn. Ons kantoor blijft gevestigd Middelwijkstraat 54 - 56 te Soest. Het telefoonnummer blijft ongewijzigd 02155 - 13539. Wij vertrouwen u met deze informatie van dienst te zijn. Met vriendelijke groeten. hoogachtend, SCM0E1W1N AMERSFOORT B.V." RUBENSLAAN Matig tot redelijk onderhouden 3- kamer (voorheen 4-kamer) flat, ge legen op de 2e woonlaag. Afzonderlijke berging. Aanvaarding; per direct. Vraagprijs f 42.500,- k.k. RUBENSLAAN,SOEST Op 2e woonlaag gelegen 3-kamer- hoekappartement met berging in de onderbouw. Indeling; entree, hal met toilet, douche, royale woonkamer van 6 x 4 m2 met thermopane beglazing, keuken uitge broken naar de bijkeuken, 2 slaapka mers. Voorschot verw. f150,-. Vraagprijs: n.o.t.k. VAN GOYENLAAN Een perfect onderhouden 3-kamar- flat (voorheen 4) gelegen op de 3e woonlaag met berging. Het geheel is recentelijk geheel opnieuw gereno veerd in lichtblauwe resp. witte pastel tinten hetgeen een magnifieke sfeer geeft. Entree, toilet, hal, nieuwe douchecel, woonkamer, eetkamer, nieuwe keuken, 2 slaapkamers, wasruimte. Servicekosten f175,-. Koopsom f64.000,- k.k. RUBENSLAAN Een netjes onderhouden 3-kamer- flat (v.h. 4) gelegen op de 4e woon laag met berging. Indeling; entree, hal, gang, toilet, dou che, royale woonkamer met balkon, 2 slaapkamers, keuken en bijkeuken. Aanvaarding, in overleg. Service f 289,-/rTjnd incl. erfpacht. Vraagprijs: f65.000,- k.k. VAN GOYENLAAN Op de tweede woonlaag gelegen 3 kamerflat met berging in de onder bouw De flat is recentelijk geheel ge renoveerd. Goede zonligging Indeling, entree, gang met toilet, hal. douchekamer met v.wwoonkamer, keuken, bijkeuken, 2 slaapkamers met balkon (vrij) Servicekosten f 275,- per maand. RUBENSLAAN Op 3e woonlaag, met aan voor- en achterzijde prettig, levendig uitzicht, perfecte, gedeeltelijk verbouwde 3 kamerflat (voorheen 4) met ruime berging in de onderbouw Entree, toilet, ruime hal, prachtige luxe verbouwde douchekamer met zeer fraai tegelwerk, grote woonkamer (op zuid), 2 slaapkamers beide uitkomend op balkon welke geheel af te sluiten is d.m.v glazen wandpanelen, prachtige keuken met kookplaat en ingebouwde electrische oven Eetbar, bijkeuken met aansl. wasmachine en 2e in- uitgang Aanvaarding: direkt. Koopsom: f65.000,-k.k. VAN WEEDESTRAAT Een perfect onderhouden, centraal na bij winkels en openbaar vervoer ge legen 2 kamer appartement, 2e etage. Indeling: woonkamer met open keu ken, slaapkamer, douche, toilet Aanvaarding: in overleg. Vraagprijs: f94.500,- k.k. THEO DOBBEHOF Zeer rustig gelegen moderne tussen woning met voor- en achtertuin en inpandige schuur. Indeling: royaal entree, woonkamer met plavuizen, keuken met plavuizen, netjes onderhouden, toilet, kelderkast. 1e Verdieping: 3 slaapkamers, badka mer met ligbad, 2e toilet en opstelling voor de wasmachine. 2e Verdieping: zeer grote zolderkamer, met erg veel bergruimte. Het pand is geïsoleerd t a v. de begla zing op de begane grond en t a v de kap. Het geheel is goed onderhouden en in overleg te betrekken. Vraagprijs f 132.500,- k.k. KUIPERS RIETBERGHOF Zeer rustig aan een hofje gelegen mo derne middenwoning (Bouwfonds 1975) met aan de voor en achterzijde tuin en blijvend vrij uitzicht aan voor zijde Het is niet mogelijk om aan de voorzijde met de auto te komen. Indeling: entree, hal, toilet, L-vormige woonkamer en open keuken Achter uitgang naar redelijke tuin en schuur. Eerste verdieping: twee grote en een kleinere slaapkamer, een grote bad kamer met ligbad, aparte douche, vaste wastafel en toilet. Via vaste trap naar grote zolder met slaapkamer en veel bergruimte. Gelegen in een jonge wijk met scholen en winkels op loopafstand en speel plaats op ca. 20 meter van het huis. Voor bezichtiging eerst afspraak maken. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs: f 143.000,- k.k. STEENHOFFSTRAAT Aan doorgaande weg gelegen, ouder wets degelijk, doch geheel gemoder niseerd half-vrljstaand woon huis. Indeling: entree, royale woon kamer met open haard, mooie parket vloer, keuken. 1e Verdieping: 3 slaap kamers, moderne badkamer. Berg- vliering. Tuin met een uiterst gunstige zonligging, carport. Het pand is geheel voorzien van gas- C V., goed onderhouden. Oplevering: nader overeen te komen. Vraagprijs: f 165.000,-k.k. MARGRIETLAAN Ruime hoekwoning met grote ga rage en schuur en diepe tuin op goe de stand gelegen. Indeling: entree, hal, toilet, keuken. Ruime woonkamer met open haard Eerste verdieping: overloop, drie slaap kamers, douchekamer met douche, vaste wastafel, tweede toilet. Tweede verdieping: via vaste trap be reikbaar met overloop en een grote zolderkamer. Het pand is voorzien van gas centrale verwarming en verkeert in een goede staat van onderhoud. Totale grondoppervlakte: 373 m2. meter. Vraagprijs: f 172.500,-k.k. GERRIT VAN DE VEENSTRAAT Moderne hoekwoning met schuur, gunstig gelegen ten opzichte van scho len en winkels. Gunstige zonligging. Indeling: entree, split-level woonkamer, originele keuken. 1e Verdieping: 3 slaapkamers, royale badkamer. 2e Ver dieping: grote kamer met Velux dak raam, grote berging. Het gehele pand is goed onderhouden en voorzien van dak- en vloerisolatie en van een gasc.v. Vraagprijs f 179.500,- k.k. STEENHOFFSTRAAT Helft van een goed onderhouden dub bele villa, voorzien van gas-c.v., met garage, voor- en achtertuin Bouwjaar ca. 1957 Ind.: hal, gang, toilet, stook- en provisie kelder, keuken, zeer royale woon- eetkamer met parketvloer. 1e verd.: 4 royale slaapkamers met veel kastruimte en douchekamer. Aanvaarding: in overleg. Vraagprijs f 195.000,- k.k. BEUKENLAAN Perfect onderhouden, gemoderniseerd vrijstaand woonhuis, met dubbele garage en verdere bijgebouwen (totaal 90 m2), zeer geschikt voor beginnend ondernemer of hobbyist, gelegen aan doorgaande weg. Indeling: entree, hal, kelder, toilet (luxe sanitair), grote L-vormige woonkamer met open haard en open keuken (totaal ca. 45 m2). Begane grond geheel voor zien van thermopane beglazing. Eerste verdieping: zeer grote ouder slaapkamer (ca. 30 m2) met kastenwand en wastafel. Tweede slaapkamer (ca 16 m2) met vaste kasten en dakkapel. Kleine douchekamer met cabine. Rui me bergzolder, bereikbaar via vliezotrap De kap is geïsoleerd, electrische be drading vernieuwd, en het pand is ge heel voorzien van gas c.v. (1978) Totaal grondopp. 560 m2. Vraagprijs f 197.000,- k.k. JULIANALAAN Aan rustige laan gelegen helft van een dubbele villa met garage en schuren. Ind.: entree, vestibule, gang, toilet, royale woonkamer (en suite), redelijke keuken en kelder. 1e Verdieping, een kleine en twee grote slaapkamers, bad kamer met ligbad, vaste wastafel en tweede toilet. Via vaste trap naar zolder met twee royale kamers en een kitche nette. Het pand is geheel voorzien van gas-c v. (Nieuwe ketel). Een redelijk onderhouden solide huis uit de dertiger jaren op 290 m2 grond. Vraagprijs f 199.500,- k.k. DORRESTEINWEG Zeer prettig aan leuke laan gelegen vrijstaand woonhui» met garage en zeer vrije tuin. Ind ruime entree, k k., toilet, keuken, grote woonkamer met open haard en balkenplafond. 1e verd overloop, 2 grote slaapkamers met vaste kasten en één met toilet. Via vaste trap naar grote zolder met moge lijkheid om 2 zeer redelijke slaapka mers te maken. Het pand is geheel voorzien van gas-centrale verwarming en verkeert in goede staat van onder houd. Oplevering: in overleg. Koopprijs: f205.000,- k.k. EIGENDOMWEG Perfect onderhouden helft van een dub bel woonhuis met aparte garage en zeer goede zonligging. Indeling: entree, hal, k.k., toilet, woon kamer L-vorm, groot met balkenpla fond en open haard, open keuken met div luxe inbouwapparatuur en plavui- zenvl Eerste verd.: twee grote en een kleine slaapkamer, badk. met ligbad en luxe sanitair. Tweede verd.: twee redelijke slaap/werkkamers beide met Velux dakraam. De garage is in ge bruik als hobbyruimte, tevens als was- hoek. Het pand is geïsoleerd t.a.v. kap, beglazing en spouwmuren Oplevering: zo spoedig mogelijk. Vraagprijs: f229.500,-k.k. AAGJE DEKENLAAN HalfvrIJstaande villa met garage en goede zonligging, gelegen in een zeer rustige wijk. Het pand is voorzien van gas centrale verwarming. Indeling: entree, kelderkast, luxe toilet, zeer lichte en ruime L-vormige woon kamer met open haard en erker (open slaande deuren naar diepe achtertuin), moderne keuken met diverse luxe in bouwapparatuur. 1e Verdieping: luxe en ruime badkamer met ligbad en 2e toilet, eerrkleinere en twee zeer ruime slaapkamers. Via vaste trap naar 2e verdieping: veel bergruimte en de mo gelijkheid om het aantal slaapkamers uit te breiden. De garage bevat de autostalling als mede fietsenberging en de "natte hoek" Gevraagde koopsom f 219.000,- k.k. EIKENLAAN Een moderne goed onderhouden hoek-vllla met garage en royale zon nige tuin (ca, 350 m2). V.v. gas-c.v. Zeer gunstig gelegen nabij openbaar vervoer, scholen en winkels. Indeling: Hal, toilet, kelderkast, keu ken, royale woonkamer. Verd.: 1 zeer grote slaapkamer (voorheen 2 slaap kamers), 1 slaapkamer, douche met 2e toilet. Zolder met vaste trap met royale kamer. Veel vaste kasten. Aanvaarding: in overleg. Vraagprijs: f220.000,-k.k. EIKENLAAN Goed onderhouden vrijstaand woon huis met erf, loods (9x6 mtr) en schuur (4x5x6 mtr.), totale grondopp. 540 m2. Ind.: gang, toilet, kelder, ruime zitka mer, grote eetkamer, douche, ruime moderne badkamer en kantoor. Ver dieping: 4 slaapkamers. Zeer geschikt voor diverse bedrijven. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs: f 229.500,- k.k. MIDDELWIJKSTRAAT Vrijstaande villa voorzien van gas-c.v. met garage en een diepe tuin. De villa is recentelijk geheel van buiten ge schilderd. Ind.: entree, hal met garderobenis, L- vormige woonkamer, keuken, (woon kamer en keuken mogen uitgebouwd worden), kelder en toilet Verd.: 2 grote slaapkamers,- 1 kleinere slaapkamer, badkamer. Zolder via vaste trap met 2 slaapkamers en veel bergruimte. De mogelijkheid bestaat de woning in tweeën te bewonen. Verkoper is ge negen een drive-in woning in Soest in te nemen Vraagprijs: f289.000,-k.k. STEENHOFFSTRAAT Zeer royale hoekwoning (totaal ca. 600 m3) met grote en diepe tuin, garage aparte fietsenschuur en tuingereed schapberging. Onder het huis bevindt zich een bergmg/opslag/hobby-etcetera ruimte Het geheel vormt een zeer goed onderhouden alsmede degelijk geheel. Isolatie t.a.v. beglazing, kap, gas-centrale verwarming. Indeling: entree, hal, toilet, kelder. Grote L-vormige woonkamer (42 m2) schuif pui naar terras Redelijke keuken. Ver dieping- ruime overloop, geheel ge moderniseerde badkamer, een kleinere slaapkamer (11 m2) en twee zeer grote slaapkamers beide met kastruimte (resp. 17 en 22 m2). Vaste trap naar zolder welke geheel af getimmerd is, een ruime slaapkamer en zeer veel nuttige bergruimte, alsmede de mogelijkheid voor een vijfde slaap kamer bevat. Grondoppervlak: 413 m2. Aanvaarding: in overleg. Gevraagde koopsom: f235.000,- k.k. VREDEHOFSTRAAT Goed onderhouden tussenappar- tement, gedeeltelijk gestoffeerd, op eigen grond, horizontaal eigendom, v v. blok/stadsverwarming, met inpan dige garage en inpandige schuur. Geen tuin. Indeling: keuken, badkamer met bad, 2 kamers Servicekosten 1 persoon f 963,- per maand, 2 personen f 1173,- per maand, incl. c.v., water alsmede de maaltijd. Vraagprijs f238.000,-. SOESTERBERGSESTRAAT Half vrijstaande villa, rietgedekt, op 460 meter grond, met prachtige tuin met dubbele vijver en plantenkas. Indeling: entree, toilet, woonkamer (uit gebroken en-suite) met open haard en schuifpui naar tuin. Open keuken met diverse inbouwapparatuur, bijkeuken met aansluiting wasmachine. Verdie ping. badkamer met ligbad, twee ruime slaapkamers met veel bergruimte. Derde slaapkamer. Vaste trap naar zol-, der met slaapkamer (beschoten kap). Het pand is voorzien van isolatie ten aanzien van de beglazing en van gas centrale verwarming. Vraagprijs: f239.000,- k.k. STEENHOFFSTRAAT Aan doorgaande weg gelegen vrij staande villa met garage en royale achtertuin met schuur. Het geheel ver keert in een goede staat van onder houd. Diepe achtertuin met een gun stige zonligging. Entree met natuurstenen vloer, studeer kamer, zeer grote woonkamer, (13.25 m lang) royale woon/eetkamer met droge kelder, bijkeuken. 1e verd.. 4 slaapkamers, douche; 2e verd. 2 zol derkamers met ruime mogelijkheid voor meerdere kamers. Geheel voor zien van lokale gasverwarming. Tot. opp. ^t450 m2. Gevraagde koopsom f295.000,- k.k. INSINGERSTRAAT 64 TE SOEST Rustig tegenover bos gelegen, helft van een dubbele villa, in 1978 ge heel gerenoveerd. Gelegen op 885 m2 eigen grond, met dubbele garage Het pand is geïsoleerd ten aanzien van het dak, de spouwmuren en de be glazing. Indeling, souterrain, te gebruiken als studeerkamer o.i.d. Parterre: riant en tree, woonkamer van 45 m2 met open haard, vloerverwarming en een afzon derlijke woon-eetkeuken Verdieping: twee grote en twee kleine slaapkamers Prachtige badkamer voorzien van alle luxe sanitair. Het geheel is perfect onderhouden Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f 295.000,- k.k. MIDDELWIJKSTRAAT Zeer goed onderhouden vrijstaande villa met zwembad en tuin op het zui den Ind.. entree, gang, kelder (ca. 8,5 m2), woonkamer over de gehele frontbreed te van het huis, woonkeuken (ca. 4x4 mtr) met openslaande deuren naar ter ras, tuin en zwembad (9x6x2 mtr), veel bergruimte, toilet Verd.: 2 grote slaapkamers (ca. 4x4 mtr), w.v. 1 met aluminium schuifpui naar ruim balkon, 1 kleinere slaapkamer, badkamer met douche, ligbad en v.w. Via vliezotrap makelaardij o.g. B.V. Aan onze relaties. Soest, 15 oktober 1985. Betreft: voortzetting aktiviteiten Butzelaar en Majoor Makelaardij o.g. B.V. Bij deze delen wij u nede dat wij bovenvermelde aktiviteiten hebben ondergebracht bij Schoeman Makelaar, o.,.. een grote organisatie op het gebied van het onroerend goed met k»htoor vestigingen in Veenendaal, Tiel, Amersfoort en teusden en vanaf 15 oktober 1985 dus ook in Soest. Met deze beslissing verwachten wij dat wij uw belangen nog beter kunnen behartigen, op welk gebied van het onroerend goed dan ook. i Schoeman Makelaars o.g., i direkt kontaktpersoon Ondergetekende treedt in dienst hetgeen betekent dat de funktie gehandhaafd blijft. Wij deze informatie van dienst te zijn. Met vriendelijke groeten, BUTZELAAR EN MAJOOR MAKELAARDIJ O.G. B.V. SfffRtïeJ.L.M. Majoor, Makelaar o.g. naar zolder over het gehele huis. Het gehele huis bevindt zich in zeer goede staat van onderhoud, begane grond en gedeelte van de 1e verdie ping zijn voorzien van thermopane. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs: f340.000,- k.k. VAN MECKLENBURGLAAN Geschakelde bungalow met voor- en achtertuin, met blijvend vrij uitzicht en een perfecte zonligging Indeling- luxe entree, royale woonka mer met open haard, open keuken, bij keuken, inpandige garage, hobby/stu deerkamer Vier slaapkamers, com plete badkamer Geheel verkeert in perfecte staat van onderhoud. Alle comfort is aanweziq Gas CV. Vraagprijs: f335.000,- k.k. WILLEM DE ZWIJGERLAAN Zeer degelijke helft van een dubbe le villa met groot souterrain/werk ruimte (met eigen opgang) en zeer die pe garage (11 m). Besloten tuin met goede zonligging. Indeling: royale hal, zeer grote woon kamer (totaal ca. 70 m2) met open haard, schoonmetselwerk, en stuc wanden. Ruime moderne keuken met diverse inbouwapparatuur en eetbar. Aluminium schuifpui naar tuin. Verdie ping- 4 royale slaapkamers en een luxe complete badkamer, (2 slaapkamers met balkon). Souterrain: over gehele diepte en breedte van het pand: kan toorkamer, hobbykamer, provisie kamers. Bij de bouw is gebruik gemaakt van zeer duurzame materialen: hardhouten kozijnen, luxe sanitair, geheel thermo pane beglaasd. Moet beslist van bin nen.gezien worden Vraagprijs f359.000,- k.k. VAN WEEDESTRAAT In drukste winkelstraat van Soest gele gen winkelpand. Winkel 50 m2 (een voudige uitbreiding tot 100 m2 moge lijk). Eigen oprit, kelder, keuken, gang, toilet, en 60 m2 magazijnruimte. Totale grondoppervlakte 225 vierkante meter. Boven de winkel: luxe appartement met eigen opgang: mooie woonkamer, moderne luxe badkamer met ligbad, dubbele wastafel en tweede toilet. Keuken en royale slaapkamer. Spiltrap naar tweede verdieping met ruime slaapkamers. Balkenplafonds door het hele woonhuis, open haard en balkon. Het pand is voorzien van gas centrale verwarming met een dubbele ketel. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs f375.000,- k.k. EIKENHORSTWEG Riante helft van een dubbele villa (bouwjaar 1978) met praktijkruimte, garage en een schitterend aangelegde vrije tuin, voorzien van gas-c.v. Ind.. hal met schoonmetselwerkwan- den, toilet, L-vormige woonkamer met open haard, plavuizenvloer en balken plafond, royale keuken. 1e verdieping 3 slaapkamers, w.v. 2 met vaste was tafel, badkamer met ligbad, douche en vaste wastafel, apart 2e toilet. 2e ver dieping: 1 grote slaapkamer met Velux- dakraam, 1 kleinere slaapkamer met dakkapel, bergruimte, geheel betegel de droogruimte met dakkapel, grote spoelbak, c.v.-ketel. Indeling praktijk ruimte (souterrain)- hal (7 m2), wacht kamer (10 m2) met vaste wastafel, werkkamer (18 m2), royale behandel- of archiefkamer met spoelbak. Vraagprijs: op aanvraag. Door royaal gebruik van thermopane en andere isolatie lage stookkosten MIDDELWIJKSTRAAT Zeer gunstig gelegen aan de door-' gaande weg in.Soest, vrijstaande villa met afzonderlijke garage (9 x 3) op ca 800 m2 grond. Zeer geschikt voor praktijk aan huis. Onder de woning bevindt zich een van achter bereik bare kantoor/praktijk/werkruimte van 80 m2 Het geheel is perfect onderhouden. Royale entree, sfeervolle woonkamer met parketvloer, open haard en met een uitloop naar een riant zonneterras (overdekt). Fijne woon/eetkeuken (eiken hout, 4 x 4 m), complete badkamer voorzien van alle Igxe sanitair, 3 grote slaapkamers, (voorheen 4) Grote zolder met 1 slaapkamer en ruimte voor 2e slaapkamer* Vrije vestiging. Buitengewoon fijn leefbaar, comforta bel huis. Caravanstalling. Aanvaarding: n.o.t.k. Koopsom n.o.t.k. EIGENDOMWEG Half-vrIJstaande villa, rustig gele gen, met garage, berging, voor en achter tuin. Parterre: overdekt entree, hal met gar derobe, toilet, riante woonkamer met schuifpui, open haard, grote open keu ken, met houten aanrechtbladen, vaat- wasmachine. oven De keuken is van alle luxe voorzien. Complete bijkeuken. 1e Verdieping overloop, drie mooie slaapkamers, voorzien van wastafels, badkamer met ligbad, toilet, douche en dubbele wastafel. 2e Verdieping; overloop, 2 slaapkamers, aparte dou checel. De villa is voorzien van hardhouten ko zijnen met isolerende beglazing. De gehele parterre is voorzien van vloer verwarming en alle radiatoren met thermokranen. Villa is in perfecte staat van onderhoud. Vraagprijs f423.000,- k.k. SOESTERHOOGT In uitgestrekte bossen gelegen vrij staande semi-bungalow met ca. 6000 m2 grond. Dicht bij uitvalswegen gelegen. Evt. is er totaal ca. 16.000 m2 grond bij te kopen "met diverse moge lijkheden. Indeling: prachtige royale entree, toilet, grote woonkamer met open haard en riant uitzicht, tweede zeer grote kamer (evt. slaapkamer), ruime keuken, pro visiekelder, Verdieping: badkamer met ligbad en douche, afzonderlijk 2e toilet, vier ruime slaapkamers, waarvan drie met dak kapel zijn uitgerust. Het pand is voorzien van gas-c.v., de kap is geïsoleerd. Vraagprijs f425.000,- k.k. BARTOLOTTILAAN Uitstekend onderhouden vrijstaand landhuis, bouwjaar 1973, verwarmd d.m.v. gas c.v., vloerverwarming, ge deeltelijk voorzien van dubbele begla zing, warmwater voorziening via eigen gasboiler, inpandige garage (c.v.-ver warmd), fraai aangelegde tuin op het zuiden van 20-50 m. Beschutte ligging. Indeling: hobbykamer, garage, L-vor- mige woonkamer (58 m2), studeerka mer, tochtportaal, badkamer met dou che, 3 ruime slaapkamers, woonkeu ken, badkamer met bad. 1e Verdieping: 2 slaapkamers, badkamer met douche. Uitermate fraai gelegen pand met zwembad 8 x 4 m, royale bergzolder. Vraagprijs f635.000,- k.k. SOESTERBERG CHR. HUYGENSLAAN Zeer ruime middenwoning met uit gebouwde woon/eetkeuken en schuur. Diepe achtertuin Voorzien van gas-c.v. en gedeeltelijk geïsoleerd t.a.v, kap en beglazing. Indeling: entree, c v,-ruimte, kelder kast, grote L-vormige woonkamer met aansl zit/eethoek en luxe keuken met diverse inbouwapparatuur, toilet, natte kamer met aansluiting wasmachine en vaste wastafel, bergruimte, grote hobby ruimte. Verdieping: twee grote en een kleinere slaapkamer, badgelegenheid met zit bad, tweede toilet en vaste wastafel. Via vaste trap naar zolderverdieping met twee slaapkamers en een zeer grote dakkapel. Veel bergruimte. Tevens een grote provisiekelder via keuken bereikbaar. Moet beslist van binnen gezien wor den. Vraagprijs: f 129.000,- k.k. POSTWEG Vriendelijk gelegen helft van een dub bele eengezinswoning met een grote zonnige achtertuin en schuurtje, Entree, voor- en achterkamer, moderne keuken, douche en toilet; 1e verdie ping: 2 slaapkamers, bergvliering met de mogelijkheid om kamers te creëren. Lokale gasverwarming. Aanvaarding: in overleg. Vraagprijs: f 132.500,- k.k. VAN DE GRIENDTLAAN Zeer gunstig gelegen tussenwoning met voor- en achtertuin en schuur met blijvend vrij uitzicht Evt. overdekte stalling voor 1 auto beschikbaar f 15,- per maand. Indeling: opvallend ruime entree, ruime woon/eetkamer met parket, open keu ken met alle Miele-inbouwapp 1 e verd.: luxe badkamer, 2 grote en 1 kleinere slaapkamer 2e verd.: grote ouder slaapkamer Geheel is perfect onderhouden. V.v. gas-c.v. Oplevering nader overeen te komen. Vraagprijs: f 165.000,- k.k. GENERAAL WINKELMANSTRAAT Een zeer gunstig nabij de natuurgebie den gelegen helft van een dubbele villa met garage. Indroyaal entree, doorzonkamer, parket en open haard, open keuken, bijkeuken, kelderkast, toilet. 1e Verd badkamer met ligbad en afzonderlijke douche, separaat 2e toilet, 2 grote en een kleinere slaapkamer, royale zolder met de mogelijkheid een of 2 kamers te maken Het geheel is voorzien van gas-c.v., heetwatervoorziening d.m.v. een gasboiler. Voor de garage bevindt zich nog een carport. Een evt. koper zal bij een bezichtiging kunnen consta teren dat de geluidshinder van de vliegbasis geheel afwezig is. Vraagprijs: f235.000,- k.k. OMGEVING AMERSFOORT Groot Horeca-object omvattende: Bar, pannekoekenrestaurant, zeer ro yale parkeergelegenheid, kinderboer derij en al wat verder wenselijk is voor een dergelijke onderneming. Af te zonderen bouwterrein voor royale bungalow Vraagprijs: op aanvraag. BAARN ZUIDEREIND Zeer dicht bij de grote verbindings wegen gelegen, totaal gerenoveerde woonboerderij met dubbele garage en zeer ruime (55 m2) werk/atelier- ruimte. Het pand is voorzien van isola tie t.a.v. de kap (gedeeltelijk), thermo pane beglazing en spouwmuur. Cen trale verwarming (olie). Door de ligging bij jachthaven aan de Eem zeer ge schikt voor watersportliefhebbers. Indeling: entree, hal met plavuizen vloer en granolwanden, grote toilet ruimte met aparte douche, ruime slaap kamer met vaste wastafel (ca. 15 m2), badkamer (ligbad, 2e toilet, bidet, vaste wastafel, zeer luxe sanitair), woon kamer (48 m2) met parketvloer, open haard, balkenplafond, natuurstenen vensterbanken, halfopen zeer luxe leef/ eetkeuken (eiken) met eetbar, vaatwas- machine, afzuigkap, electrische kook plaat, oven, etc. (opp. 19 m2). Geheel betegelde bijkeuken met aansluiting wasmachine, stookruimte. 1e Verdie ping. ruime overloop, 2 grote slaap kamers (20 en 25 m2). Er is de moge lijkheid om boven nog twee/drie slaap kamers te realiseren. Tuin: zeer gezel lig overdekt terras, aparte schuur, auto matische tuinverlichting. Het pand wordt aangeboden inclusief aanwezige gordijnen, vitrage en vloerbedekking en verkeert in prima staat van onder houd. Vraagprijs f 560.000,- k.k. MOLENWEG Op goede stand, tegenover bos met dierenpark gelegen royale vrijstaande villa met ruime tuin (zuid) en schuur. Dichtbij scholen en gezellig winkelcen trum gesitueerd. Ind.: hal, brede gang, beide met mar meren vloer, woonkamer met parket vloer (11x4 m.), prachtige open haard, opensl. tuindeuren, ruime serre m. schuifdeuren naar tuin. Moderne keu ken, bijkeuken met (1978) c.v.-ruimte, toilet en grote kelder. Verd.: oudersl. kam. met aparte garderoberuimte (ca. 23 m2), een even gr. sl.kam, en een derde ruime sl.kam., alle met balkon en twee met v.w., badkamer met lig bad en v.w., apart 2e toilet, diepe berg- kast; 2e verd.: vaste trap naar tweede Iverd. met 2 ruime sl.kam. beide met v.w., overloop. Beg. grond recentelijk geheel verbouwd. Pand is in redelijk tot goede staat van onderhoud. Vraagprijs f375.000,- k.k. Schoeman MM Het adres van Schoeman Makelaars is Middelwijkstraat 54, Soest Telefoon 02155-13539 b.g.g. 02155-12620 - 035-10335 Schoeman Makelaars heeft ook kantoren in Amersfoort, Leusden, Tiel en Veenendaal.

Soester Courant | 1985 | | pagina 24