I I f. 30." bel nu! TAXI KLOMP 12984 Café-Restaurant Soestdijk WOENSDAG 18 DECEMBER 1985 SOESTER COURANT PAGINA 29 Unicef Kerstkaarten Grootste Kerst rommelmarkt Nederlandse Christenvrouwenbond Burgerlijke stand Hondje weg Hondje terug Kerstaktiviteiten voor iedereen in NPB-kerk Kerstzangdienst Chr. Geref. Kerk Jongeren maken de dienst uit in de Wilhelminakerk TEL R.K.kerkdiensten Kerst met 'Cantate Domino' Predikbeurten Predikbeurten Predikbeurten ~~uwfeestavond geheel verzorgd Predikbeurten Predikbeurten Medische diensten rondom de feestdagen plattelandsvrouwen De Nederlandse Bond van Plattelands vrouwen afdeling Soest had voor de de cembermaand een koud buffet op haar programma staan. Diverse leden, die de kookcursus volgen, hadden toege zegd om hun creatieve kunsten op kookgebied te demonstreren. Onder leiding van mevrouw A. Louz is reeds meerdere malen een kookcursus geor ganiseerd. Als afsluiting van de cursus I stond het maken van een koud buffet op het programma en het idee ontstond om alle leden eens van zo'n koud buffet te laten genieten. Op deze avond heb ben 41 leden hun ogen dan ook uitgeke ken op de vele schitterend opgemaakte schotels. Aan sfeervol versierde tafels en met gepaste achtergrond muziek werd er gepraat en van al dit lekkers gesmuld. Met de Kerstdagen in het vooruitzicht was het tevens een goede gelegenheid ip. om smakelijke doe-het-zelf hapjes- ideeën op te doen. Het Verenigde Naties Kinderfonds heeft elk jaar onder het motto 'groet een vriend, help een kind' ean nieuwe collectie wenskaarten, briefpapier en prentbriefkaarten, muurkalenders en Besteladressen voor nog meer Unicef- produkten in: Soest-Zuid: mevr. v. Zoest, Sparrelaan 4, tel. 12527; mevr. L. Blok, Erikaweg 4, tel. 21572. Soest-Midden; Ned. Credietbank, To renstraat 47; De 'Berenklauw', Steen- hoffstraat 63; mevr. H. Rademaker, Lange Brinkweg 62, tel. 10466. Soestdijk: mevr. Weitzel, v. Stralen- laan 44, tel. 16182; firma 'De Ster' mode, van Weedestraat. Soesterveen: hr. Damen, Veenbes straat 450, tel. 15156. Zaterdag 21 december De atletiekvereniging Pijnenburg in Soest houdt op zaterdag 21 december a.s. van 09.00 tot 16.00 uur een grote Kerst rommelmarkt in de hal van bakker Ben Rademaker aan de In dustrieweg/hoek Kostverlorenweg (In dustrieterrein). De opbrengst is bestemd voor de ver dere aanleg van de akkommodatie, die volledig met eigen middelen en zo veel mogelijk met eigen mankracht is aan- Kerstartikelen Men kan er terecht voor fraaie, kers verse kerstbomen voor 10,--. Dus wacht met de aankoop van uw boom tot de 21e, u heeft dan een fraaie kerst boom in huis, twee dagen tevoren afge zaagd, dus zonder vroegtijdige naalduitval. Verder kunt u er kant en klare kerst stukjes kopen, alsook materiaal om zelf kerststukjes te maken is, zoals oase, groen, kaarsen, enz. Tenslotte ook nog kerstkaarten en kerstplatenkerstliedjes gezongen door kinderen, ter verhoging van de sfeer met kerst. Rommelmarkt Alles wat u op een rommelmarkt denkt aan treffen is hier aanwezig, zoals speelgoed, boeken, platen, kleding, elektrische (huishoudelijke) apparaten (getest op deugdelijkheid!!), meubels, snuisterijen, prullaria, enz. enz., ja zelfs een boot, type Mirror, compleet met tuigage. Reden genoeg om zaterdag 21 decem ber vrij te houden. Kerst bingo avond 'De Vrije Vogels' De nog jonge vogelvereniging 'De Vrije Vogels' organiseert op vrijdag avond 20 december 1985 een kerstbingo in het Cultureel Creatief Centrum C-- drie, voorheen dorpshuis 'De Borg.' Willaertstraat 49 te Soest. De aanvang is 20.00 uur in de grote theaterzaal. Er zullen weer diverse tafels met diverse vleessoorten prijken o.a. rollades en mooie vleesschotels. Ook de te houden verloting is gebaseerd op de kerstda gen. Ook de te houden verloting is ge baseerd op de kerstdagen. Het is raad zaam vroegtijdig aanwezig te zijn. In de pauze is er een gezellig muziekje. De bingokaarten kosten kosten slechts 7,50, waar u de gehele avond mee kunt spelen. Donateurs krijgen op ver toon van hun waardekaart, de gebrui kelijke korting. Gezinsbingo in de Vijverhof De wijkvereniging Overhees organi seert op zaterdagavond 21 december a.s. een grote gezinsbingo in de Vijver hof, aanvang 20.00 uur. De ouders met hun kinderen zijn van harte welkom. Zoals gewoonlijk zijn zeer fraaie prij zen te winnen. Prijs per kaart voor le den en donateurs: f 4,--. Introducees be talen het dubbele. Kinderfilm in de Vijverhof Op vrijdagmiddag 3 januari 1986 orga niseert de wijkverèniging Overhees een filmmiddag voor kinderen in de Vijverhof. Vertoond zal worden een Nederlands gesproken komische film. Aanvang 14.00 uur. Kinderen van leden en donateurs betalen een entree-prijs van f 1,50; van introducees betalen het dubbele. Ieder kind ontvangt gratis een glas limonade. Donderdagavond 12 december j.1. vier de NCVB afdeling Soestdijk het Kerst feest in een zeer goed bezette sfeer vol met kaarsen verlichte zaal bij de Emmakerk. Met het lezen van het Kerstevangelie en gezang werd de avond geopend. De heer Geel uit Waddinxveen decla meerde uit de eeuwenoude Kerstlitur gie, bewerkt door Gabriël Smit. Op prachtige wijze bracht hij naar vo ren, hoe in de Middeleeuwen door de Joodse Christenen via een Kerstspel het Kerstfeest werd uitgebeeld. Zijn declamatie werd aangevuld met het zingen van bekende kerstliederen. De avond werd besloten met het zingen van het "Ere zij God". Zaterdagmiddagmuziek Op 21 december a.s. wordt in het ka der van de Zaterdagmiddagmuziek Domkerk Utrecht de reeks "Missen van Joh. Seb. Bach" besloten met een uit voering van de Mis in g moll. De uitvoerenden zijn het koor en het barokorkest van de Domcantorij. So listen zijn: Bernadette Bouthoorn, alt; Henk Vonk, tenor; Kees Jan de Koning, bas. Het geheel staat onder leiding van Domcantor Maarten Kooy. Het concert begint om half vier en de toegang is gratis. Bentinck Fonds zwemt niet tijdens feestdagen Tijdens de komende feestdagen kan er niet gezwommen worden via het Ben tinck Fonds. Zaterdag 21 december is dit jaar de laatste mogelijkheid. Za terdag 11 januari begint het zwemmen weer. Men heeft de mogelijkheid te zwemmen tussen 9 en 10 en 10 en 11 uur. De plaats is zoals vanouds het zwembad Eemeroord in Baarn. V. V. V. met feestdagen gesloten Het V.V.V. kantoor aan de Steenhof straat 9a is vanaf 21 december tot en met 5 januari gesloten. Maandag 6 januari kan men er vanaf 10.30 uur weer terecht voor alle informaties om trent aktiviteiten in Soest en omgeving, theaterbespreekburo en kadobonnen. Het Gas- en CAI-bedrijf in november De gasinkoop in de maand november bedroeg 8.979.046 m3. In november 1984 was dat 6.012.527 m3 en in november 1983 7.151.151 m3. Tot en met november is 61.924.005 m3 gas ingekocht. Vorig jaar was dat 55.423.622 m3 en in 1983 53.465.828 m3. Het aantal gasverbrui- kers steeg vergeleken met de maand oktober van 15.019 naar 15.069. Het aantal c.a.i.-abonnementen steeg in de zelfde periode van 12.130 naar 12.172. Wilde Vaart met Peter Faber en Rob Boon- zajer een knaller Vrijdag 13 december j.1. werd in de Speeldoos in Baarn het programma van Peter Faber en Rob Boonzajer 'Wilde Vaart' gebracht. Voor een uit verkochte zaal wisten zij gedurende twee uur het publiek te boeien en te verrassen met theater van de bovenste plank. Peter Faber is een man met een zeer goed tekstgevoel, maar daarnaast beschikt hij over een fenomenale li- chaamsbeheersing en een grandioze mimiek. Rob Boonzajer, minder bekend dan Fa ber, toonde zich een musicus van het zuiverste water. Alle instrumenten, en dat waren er nogal wat, werden door hem met grote muzikaliteit bespeeld. Zowel op piano, slagwerk, viool, andere snaarinstrumenten, hoorn en zelfs met klarinet en fagot bewees hij zeer goed uit de voeten te kunnen. Een duizendkunstenaar dus, die ook nog het talent had te kunnen akteren. Voor de pauze was het programma geënt op het verhaal van iemand, die ondereen wak in het ijs raakt en daarna zijn leven in gedeeltes aan zich voorbij ziet trekken. Veel zang, muziek en bewegings theater en ijzersterke teksten, met een onverwacht slot. Na de pauze trok zijn leven voor de ge boorte aan hem voorbij in omgekeerde volgorde. Alles was zo mooi, dat hij met voorkennis van zijn leven na de ge boorte slechts met zeer grote moeite ook werkelijk geboren werd, omdat het nu eenmaal niet anders kon. Slechts het slot was een soort anticlimax, waardoor het publiek ook zeer verrast werd achtergelaten. Desondanks een programma, dat verdient om veel be zien te worden. Theater-agenda De Speeldoos tel.:02154-18050 Vrijdag 20 december, aanvang 20.00 uur: One Man Show Henk Elsink. Zaterdag 21 "december, aanvang 14.00 uur: Speciale filmvoorstelling voor de jeugd. Stichting Jeugdzorg zoekt dringend ruimte De voorbereidingen voor de rommel markt van stichting Jeugdzorg in april 1986 zijn alweer enkele weken gestart. Er komt heel wat kijken om de rom melmarkt weer tot een succes te maken, wat nodig is om het werk in de drie clubhuizen (De Vangrail, De Praatpaal en Het Kruispunt) mogelijk te maken op de manier zoals de stich ting dat al jaren voorstaat. De voorbereidingscommissie ziet zich echter voor een groot probleem ge plaatst. •Jaarlijks worden vele spullen aange boden, waar een opslagplaats voor no dig is. Door het wegvallen van de mo gelijkheden in de Mariaschool, is er op dit moment geen andere, passende ruimte beschikbaar. Daarom doet de voorbereidingscommissie ee" dringend beroep op iedereen in Soesi die een grote opslagmogelijkheid heeft. U kunt helpen! Heeft u een pas sende ruimte? Wilt u dan contact opne men met de voorbereidingscommissie, de heer P. Ringelberg. tel.11317. GEBOREN: Menno Richard, zoon van R. van den Engel en R. M. Zittema. - Diana, doch ter van J. H. A. van Rijn en E. M. Naafs. - Abdelkarim, zoon van A. Na- jim en S. Tekfaoui. - Merel Merete, dochter van G. Niehorster en Y. A. M. Maatman. - Aimée Birgitte, dochter van R. C. Verberg en B. M. van Wig gen. - Suzanne Theresa, dochter van A. C. Uijland en H. M. Kools. - Har- men Ronald, zoon van C. P. van Lith enL. Nassuth. ONDERTROUWD: Adriaan Bruil en Maureen Louise Die- ters. - René Hendrik Catharinus Maria Kok en Monique Petronella Maria van den Deijssel. - Ronald Coenraad Ver- weij en Jeannette van As. GEHUWD: Jan Gaillard en Maria Elisa Alphonsa Paulina Beekers. - Cornelis Jaarsveld en Regina van den Duine. - Lauren- tius Gerardus Hooft en Christina Catha- rina Maria van der Aa. OVERLEDEN: Cornelia Maria Elisabeth Rasch..- Gij- sebartus van Nijendaal, echtgen. van R. C. Majoor. - Gerrit van den Anker, echtgen. van Carolina van Zetten. - Christina Johanna van den Broek, echt gen. van J. P. van der Linden. - Cor nelia van 't Klooster, echtgen. van G. J. van 't Klooster. - Jan Meerding, wed. van J. C. Arler. VERMIST: 10-12. Reu, Labrador, blond, 4 maan den, korte staart, getatoueerd, omg. knooppunt Hoevelaken (aangereden), Fam. Kalverboer, Toscastr. 6, Amersfoort, tel.033-720763. GEVONDEN: 8-12. Reu, bastaard, klein (grootte van een foxhondje) zwarte rug en bruine poten, lange staart, hangoren, omg. Wieksloterweg Soest, inl. Asiel 't Hart, tel.13583. 11-12. Kater, rood-beige schildpad gete kend, bruine vlooienband, omg. Braamweg Soest, inl.02154-20805. Dierenopsporingsdienst AMIVEDI Baarn/Soest tel.: 02154-20805/02155-10667. Vleesverkoop Donderdagmiddag om 14.00 uur zal aan het slachthuis verkoop van vlees plaatsvinden aan alle houders van kaarten. Weihnachtsoratorium in Oude Kerk Zondag 22 december a.s. worden in de Oude Kerk aan de Torenstraat door koor en orkest van het Ned. Bach En semble de cantates 1, 2, 5 en 6 uitge voerd, aanvang 14.30 uur. Toegangsbewijzen zijn te verkrijgen bij de Gouden Snaar, Steenhof f straat, of te bestellen onder tel.nr. 10466. Tweede Kerstdag: welkomstdienst in Ichthuskerk "De ontdekking van je leven". Dat is het thema van een welkomstdienst die op Tweede Kerstdag, donderdag 26 de cember, om half tien 's morgens wordt gehouden in de Ichthuskerk, Alb. Cuyp- laan 2a. De organisatoren hopen dat velen van deze gelegenheid gebruik zullen maken om samen in de kerk het Kerstfeest te vieren. Iedereen is wel kom en de toegang is vrij. Na afloop is er nog een gezellig samen-zijn -onder het genot van een kopje koffie- in een bijzaal van de Ichthuskerk. De meditatie wordt tijdens deze dienst verzorgd door ds. W.J. Bouw uit Oud- Loosdrecht. Muziek komt van het jon gerenkoor "Lachai-Roï" uit Scherpen- zeel onder leiding van Martin den Boer, het kleinkoor "Laetare" uit Lun- teren onder leiding van Johan Timmer, de fluitiste Hanneke Vroon en de orga nist Marius Jan Breugem. De kerk van de Ned. Protestantenbond aan de Rembrandtlaan nodigt iedereen uit voor de volgende Kerst-aktivitei- ten: 1 Op Zondag 22 december zal een adventsspel worden opgevoerd door een groep van afd. Bilthoven van de N.P.B. en gaat Mw. M.H.Kersjes in de Dienst voor. Aanvang 10.15 uur. 2 Dinsdag 24 december aanvang 23 uur zal in de Kerstnachtdienst het N.P.B. koor onder leiding van de heer Ger van Doren meewerken en een tiental beken de Kerstliederen ten gehore brengen. De voorganger is Ds. L.Kraak. 3 Op le Kerstdagmorgen, aanvang 10.15 uur is de voorganger Prof. Dr. R. Boeke uit Leusden enwordt meegewerkt door Jorrit v.d. Kooy, trompet. 4 Op oudejaarsavond 31 december, aanvang 19.00 uur zal in de dienst voorganger Ds. J.D. Smids uit Amers foort en wordt meegewerkt door Elmar v.d. Meer, piano. Iedereen is van harte welkom!. Zaterdag 21 december houdt de Chr. Gem. Zangvereniging "'t Zuiderkoor" uit Putten een kerstzangdienst in de Chr. Geref. Kerk, Julianalaan 90 te Soest. Het koor staat onder leiding van dirigent Bert Koele wijn. Het orgel zal worden bespeeld door Harmen Kooistra trompettist is Koos Wollff. De opening, meditatie en slui ting worden verzorgt door ds. H. R. H. A. de Boer uit Eemdijk. Op het programma staan koor- en sa menzang, afgewisseld door een orgel- en trompet solo. De aanvang is om 20.00 uur en de toe gang is vrij. Kerstmaaltijd De Doopsgezinde Gemeente Baarn/- Soest organiseert op zondag 22 decem ber een Kerstmaaltijd in het kerkge bouw aan de Eemnesserweg 63b te Baarn, aanvang 12.30 uur. Iedereen is hartelijk welkom. In de dienst van zondagmorgen 22 de cember in de Wilhelminakerk zullen vooral de jongeren aan het woord zijn. Opzegversjes voor de kleinsten, een zelfgemaakt modem Kerstspel door de jongens en meisjes van 14 tot 16 jaar, vertelling en versjes door de clubs. De hele kerk is feestelijk versierd door de GJV. Naast dit alles veel samen zang van Kerstliederen. Enthousiast zijn velen voor deze dienst bezig geweest om er met elkaar en met ieder die maar komen wil, een heel bijzondere dienst van te maken, onder het thema: "Zie maar...hoor maar... volg maar'. Een korte uitleg van de reden van deze viering, het naderend Kerstfeest, zal worden gegeven door de wijkpredikant, ds. H. van Heijst. Iedereen is van harte welkom. Ziekenfondsvervoer Rolstoelvervoer Groepsvervoer Trouwrijden Dag- en nachtservice. Koninginnelaan 4 soest Zaterdag 21 december 18.00 uur: Boete en Eucharistieviering: Joanneskerk 19.00uur: metm.v. kinderkoor: Petrus en Pauluskerk Hoogmis: Mariakerk Boete- en Eucharistieviering: H. Fa- miliekerk Zondag 22 december 8.00 uur: gedialogeerd: Petrus en Pau- tuskerk 9.00 uur: met samenzang: Mariakerk 9.30 uur: Boete- en Eucharistieviering: H. Familiekerk 9.30uur: Hoogmis m.m.v. mannenkoor (gregor.Petrus en Pauluskerk 10.30 uur: Boete- en Eucharistieviering: Joanneskerk 11.00 uur: met samenzang: Mariakerk 11.00 uur: Boete- en Eucharistieviering: H. Familiekerk 11.30 uur: met Ned. liederen: Petrus en Pauluskerk 19.00 uur: Boeteviering met koor: Pe trus en Pauluskerk VIERING KERSTDAGEN 24-25-26 december PETRUS EN PAULUSKERK/ Kerkplein 2 Dinsdag 24 december 21.30 uur: gezinsnachtmis m.m.v. kin derkoor 23.30 uur: Koor en samenzang ter inlei ding van Kerstnacht Woensdag 25 december 00.00 uur: Nachtmis m.m.v. gemengd koor 9.30 uur: Dageraadsmis m.m.v. kin derkoor 11.30 uur: Hoogmis m.m.v. gemengd koor Woensdag 26 december 9.30 uur: Hoogmis m.m.v. mannenkoor 11.30 uur: met Nederlandse liederen MARIAKERK/Burg. Grothestraat 76 Dinsdag 24 december 20.00 uur: Gezinéviering "Een kind is ons geboren" 24.00 uur: Mis van Middernacht Woensdag 25 december 11.00 uur Hoogmis (Missa pontificalis) 15.00 uur'Kindje wiegen' Donderdag 26 december 11.00uur: Hoogmis (Funekotter) H. FAMILIEKERK/Willibrordusstraat 17 Dinsdag 24 december 20.40 uur: inleiding - samenzang - jon gerenkoor 21.00 uur: Kerstavondmis m.m.v. jon gerenkoor Soest-Zuid 23.00 uur: Inleidende zang - met koor Cantate Domino 23.30 uu: Nachtmis m.m.v. Cantate Do mino Woensdag 25 december 10.00 uur: Feestelijke Kerstgezinsvie ring m.m.v. kinderkoor Donderdag 26 december 10.00 uur: Feestelijk viering m.m.v. Nederlands koor JOANNESKERK/Willaertstraat 51 Dinsdag 24 december 19.30uur: Gezinsviering 22.00 uur Nachtmis m.m.v. jongeren koor "Soesterveen". Woensdag 25 december 10.30 uur: met Nederlandse kerstlie deren 15.00uur: "Rondom de kribbe" Donderdag 26 december 10.30 uur: met kerstliederen In de kapel van Zonnegloren Donderdag, 2e kerstdag, om 10.00 uur eucharistieviering met medewerking van Cantate Domino van de H. Familie parochie. Ingang: zijkant ziekenhuis. Ieder is welkom. Zaterdag 28 december 18.00 uur: met Nederlandse liederen: Joanneskerk 19.00 uur: met Nederlandse liederen: Petrus en Pauluskerk 19.00 uur: met samenzang: Mariakerk 19.00 uur: met m.v. koor: H. Familie kerk Zondag 29 december 8.00 uur: gedialogeerde mis: Petrus en Pauluskerk 9.00 uur: met samenzang: Mariakerk 9.30 uur: Hoogmis m.m.v. Cantate Domino: H. Familiekerk 10.30 uur: met nederlandse liederen: Joanneskerk 11.00uur: hoogmis: Mariakerk 11.30 uur: met Nederlandse liederen: Petrus en Pauluskerk Zoals gebruikelijk zal het parochiële kerkkoor "Cantate Domino" in de kerstnacht weer de nachtmis ver zorgen in de kerk van de H. Familie in Soest-Zuid. Naast de ^bekende Neder landse kerstliederen wordt gezongen de Missa in G. van G.B. Cassali, 'Stille Nacht,' het motet 'Ihr Hirten erwacht' van Paul Nitsche en het koraal uit het Weihnachtsoratorium van Bach 'Brich' an o schönes Morgenlicht." De nachtmis begint dit jaar om 23.30 uur en wordt voorafgegaan (vanaf 23.00 uur) met het zingen van de beken de Nederlandse kerstliederen. Hetzelfde programma wordt Tweede Kerstdag ten gehore gebracht in Zon- negoren. De mis begint om 10.00 uur en vanaf 9.30 uur worden de kerstliederen gezongen. Bij beide uitvoeringen zijn belangstel lenden van harte welkom. Wie overigens interesse heeft in het kerk koor 'Cantate Domino' kan voor infor matie kontakt opnemen met de heer Gert Muts, tel. 12957, of mevrouw Korte, tel. 13960. Zondag 22 december HERVORMDE KERK Oude Kerk, Torenstraat 1 10.00 uur ds. H.J.J. Radstake Emmakerk, Regentesselaan 2 10.00 uur ds. J.C. Greive De Open Hof, Veenbesstraat 2 9.00 uur dr. L. J. v.d. Brom Ichthuskerk, Albert Cuyplaan 2 10.00 uur ds. J.H. Gijsbertsen 1 8 17.00 uur kand. G. Schreuders, Houten Zonnegloren, Soesterbergsestraat 125 10.00 uur ds. T.B. van Houten In alle kerken crèche tijdens de mor gendienst, behalve in Zonnegloren, 's Middags .ook in de Ichthuskerk. GEREFORMEERDE KERK Julianakerk, Julianalaan 19 10.00 uur ds. J. van Veen 19.30 uur Volkskerstzang Wilhelminakerk, Soesterbergsestr. 18 10.00 uur ds. H. van Heijst De Open Hof, Veenbesstraat 2 10.30 uur ds. D. Land 16.30 uur advent- en kerstviering met de jeugdclubs CHR. GEREFORMEERDE KERK Julianalaan 90 9.30 uur ds. W. van Benthem, Genemui- den 17.00 uur ds. G.J. Buys, Naarden GEREF. KERK VRIJGEMAAKT Parallelweg 1 9.30 uur ds. A. Hordijk 17.00 uur ds. G.E. Geerds GEREFORMEERDE GEMEENTE Rehoboth, Dal weg 44 9.30 en 15.00 uur leesdienst NED. PROTESTANTENBOND Rembrandtlaan 20 10.15 uur mevr. ds. M.H. Kersjes; ad ventsspel EVANGELIE GEMEENTE "IN DE RUIMTE" Klein Engendaalweg 52 15.00 uur A. van Slooten CHRISTENGEMEENTE TE SOEST Griftland College, Noorderweg 79 10.00 uur avondmaaldienst NIEUW APOSTOLISCHE KERK Rembrandtlaan 11 Diensten: zondag 09.30 en 16.00 uur; woensdag 20.00 uur JEHOVA'S GETUIGEN Koninkrijkszaal, St. Theresiastraat 19 Gemeente Soestdinsdag 19.25 uur zaterdag 19.00 uur Gemeente Baarnzondag 10.00 uur donderdag 18.25 uur SOESTERBERG HERVORMDE KERK De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 10.00 uur ds. S. Hovestad-de Jong 10.30 uur ds. H.P. Schouten GEREFORMEERDE KERK Gen. Winkelmanstraat Geen opgave ontvangen BAARN DOOPSGEZINDE GEMEENTE Eemnesserweg 63b 12.30 uur kerstmaaltijd NED. GEREFORMEERDE KERK Nassaulaan 37 10.30 uur ds. J. van Atten, Zaandam EVANGELISCH LUTHERSE GEMEENTE Kapelstraat 7 10.30 uur ds. J.A.J. Vermaat VRIJE EVANGELISCHE GEMEENTE Eemnesserweg 63b 19.00 uur br. H. van Oene, Huizen Dinsdag 24 december (Kerstnacht) HERVORMDE KERK Oude Kerk, Torenstraat 1 23.00 uur ds. J.C. Greive Emmakerke, Regentesselaan 2 22.00 uur dr. L. J. v.d. Brom De Open Hof, Veenbesstraat 2 23.00 uur ds. D. Land en ds. H.J.J. Radstake GEREFORMEERDE KERK De Open Hof, Veenbesstraat 2 23.00 uur ds. D. Land en ds. H.J.J. Rad stake; gezm. kerstnachtdienst m.m.v. cantorij NED. PROTESTANTENBOND Rembrandtlaan 20 23.00 uur ds. L.C. Kraak, m.m.v. NPB-- koor SOESTERBERG HERVORMDE KERK De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 23.00 uur ds. S. Hovestad-de Jong Woensdag 25 december (Eerste Kerstdag) HERVORMDE KERK Oude Kerk, Torenstraat 1 10.00 uur ds. J.C. Greive Emmakerk, Regentesselaan 2 10.00 uur dr. L. J. v.d. Brom De Open Hof, Veenbesstraat 2 9.00 uur ds. D. Land; gez. dienst 10.30 uur ds. H.J.J. Radstake; gez. dienst; kerstviering met de kinderen Ichthuskerk, Albert Cuyplaan 2 10.00 uur en 17.00 uur ds. J.H. Gijsbert sen Zonnegloren, Soesterbergsestraat 125 10.00 uur ds. C.R.H. ter Haar Romenij In alle kerken crèche tijdens de mor gendienst, behalve in Zonnegloren, 's Middags ook in de Ichthuskerk. GEREFORMEERDE KERK Julianakerk, Julianalaan 19 10.00 uur ds. J. van Buuren Wilhelminakerk, Soesterbergsestr. 18 10.00 uur ds. H. van Heijst De Open Hof, Veenbesstraat 2 9.00 uur ds. D. Land; gez. dienst 10.30 uur ds. H.J.J. Radstake; gez. dienst; kerstviering met de kinderen CHR. GEREFORMEERDE KERK Julianalaan 90 9.30 en 17.00 uur ds. J.W. Schoonder- woerd GEREF. KERK VRIJGEMAAKT Parallelweg 1 9.30 en 17.00 uur ds. G.E. Geerds GEREFORMEERDE GEMEENTE Rehoboth, Dalweg44 9.30 uur leesdienst 15.00 uur ds. B. v.d. Heiden, Woerden NED. PROTESTANTENBOND Rembrandtlaan 20 10.15 uur ds. R. Boeke, Leusden EVANGELIE-GEMEENTE "IN DE RUIMTE" Klein Engendaalweg 52 10.00 uur Kerstviering voor het gezin; G. van Engelenhoven en A. van Slooten CHRISTENGEMEENTE SOEST Griftland College, Noorderweg 79 15.30 uur Kerst-gezinsdienst NIEUW APOSTOLISCHE KERK Rembrandtlaan 11 Diensten: zondag 09.30 en 16.00 uur; woensdag 20.00 uur Vredehofstraat 6-3761HB Soest tel.02155-12525 van 20.00 tot 1.00 uur, vanaf 40 personen. JEHOVA'S GETUIGEN Koninkrijkszaal, St. Theresiastraat 19 Gemeente Soest: dinsdag 19.25 uur zaterdag 19.00 uur Gemeente Baarnzondag 10.00 uur donderdag 18.25 uur SOESTERBERG HERVORMDE KERK De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 10.00 uur ds. S. Hovestad-de Jong; gez. dienst in geref. kerk 10.00 uur ds. H.P. Schouten GEREFORMEERDE KERK Gen. Winkelmanstraat Geen opgave ontvangen BAARN DOOPSGEZINDE GEMEENTE Eemnesserweg 63b 10.30 uur ds. L.C. Kraak NED. GEREFORMEERDE KERK Nassaulaan 37 10.30 uur ds. J.A. de Vries EVANGELISCH LUTHERSE GEMEENTE Kapelstraat 7 10.30 uur ds. K. v.d. Horst VRIJE EVANGELISCHE GEMEENTE Eemnesserweg 63b 19.00 uur br. M. Broekhof, Beesd Donderdag 26 december (Tweede Kerstdag) Ichthuskerk, Albert Cuyplaan 2 9.30 uur Welkomstdienst ds. W.J. Bouw, Oud-Loosdrecht GEREFORMEERDE GEMEENTE Rehoboth, Dalweg 44 9.30 uur leesdienst Zondag 29 december HERVORMDE KERK Oude Kerk, Torenstraat 1 10.00 uur ds. P. Kloek Emmakerk, Regentesselaan 2 10.00 uur ds. A. Vos, Bilthoven De Open Hof, Veenbesstraat 2 9.00 uur ds. J. Streefland, Nijkerk Ichthuskerk, Albert Cuyplaan 2 10.00 uur ds. M. Verduin, Zeist 17.00 uur ds. J.H. Gijsbertsen Zonnegloren, Soesterbergsestraat 125 10.00 uur ds. N.H. van Zanten In alle kerken crèche tijdens de mor gendienst, behalve in Zonnegloren, 's Middags ook in de Ichthuskerk. GEREFORMEERDE KERK Julianakerk, Julianalaan 19 10.00 uur kand. mevr. R. Oldenboom, Amsterdam Wilhelminakerk, Soesterbergsestr. 18 10.00 uur ds. D. Land De Open Hof, Veenbesstraat 2 10.30 uur ds. J. van Buuren CHR. GEREFORMEERDE KERK Julianalaan 90 9.30 en 17.00 uur ds. J. W. Schoonder- woerd GEREF. KERK VRIJGEMAAKT Parallelweg 1 9.30 uur ds. J. Meilof 17.00 uur ds. G.E. Geerds GEREFORMEERDE GEMEENTE Rehoboth, Dalweg 44 9.30 en 15.00 uur leesdienst NED. PROTESTANTENBOND Rembrandtlaan 20 19.00 uur ds. L.C. Kraak (Braamhage EVANGELIE-GEMEENTE "IN DE RUIMTE" Klein Engendaalweg 52 15.00 uur H.H. ter Welle CHRISTENGEMEENTE TE SOEST Griftland College, Noorderweg 79 10.00 uur woorddienst NIEUW APOSTOLISCHE KERK Rembrandtlaan 11 Diensten: zondag 09.30 en 16.00 uur; woensdag 20.00 uur JEHOVA'S GETUIGEN Koninkrijkszaal, St. Theresiastraat 19 Gemeente Soest: dinsdag 19.25 uur zaterdag 19.00 uur Gemeente Baarnzondag 10.00 uur donderdag 18.25 uur SOESTERBERG HERVORMDE KERK De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 10.00 uur ds. H. Denekamp, Hilversum Sterrenberg 10.30 uur ds. H.P. Schouten GEREFORMEERDE KERK Gen. Winkelmanstraat Geen opgave ontvangen BAARN DOOPSGEZINDE GEMEENTE Eemnesserweg 63b 10.30 uur ds. L.C. Kraak NED. GEREFORMEERDE KERK Nassaulaan 37 10.30 uur ds. J. Keuning, Culem'borg EVANGELISCH LUTHERSE GEMEENTE Kapelstraat 7 10.30 uur ds. J.H. Smit Duyzentkunst, Amsterdam VRIJE EVANGELISCHE GEMEENTE Eemnesserweg 63b 19.00 uur br. A. Luyben, Soest; oude- jaarsdienst KRUISVERENIGING SOEST/SOESTERBERG Telefoon (antwoordapparaat) 02155- 18770. Men hoort de naam van de dienstdoen de wijkverpleegkundige. 0 Soest, Medisch Centrum, Nieuwe- weg 14. tel. 18770. Spreekuur wijkverpleegkundige elke werkdag 13.00-14.00 uur; informatie, uitlenen verpleegartikelen, aanmelden voor deelname aan zwangerschaps- gymnastiek en opgave nieuwe leden tussen 9.00 en 12.00 uur. 0 Soesterberg Medisch Centrum Rademakerstraat 43, tel 03463-1540. Spreekuur wijkverpleegkundige elke werkdag 13.00-14.00 uur. Uitlenen van verpleegartikelen en informatie even eens tussen 13.00 en 14.00 uur. (Wijzigingen voorbehouden) Huisartsen Soest Zaterdag 21 december 08.00 uur tot zondag 22 december 24.00 uur: 0 B.C.A. Nicolas, Steenhoffstraat 12, tel. 12667. 0 R. von Bartheld, Oranjelaan 33, tel. 13322. Dinsdag 24 december 17.00 uur tot woensdag 25 december 24.00 uur 0 W.G. Bavinck, Turfstreek 235, tel. 12566. 0 H.B. Huitema, Regentesselaan 14, tel. 12388. Donderdag 26 december: 0 H.D. van Dorssen, Gerrit v.d. Veen- straat 129,tel. 15631. 9 P.H. Walter, Sparrenlaan 5, tel. 10210. Zaterdag 28 december 08.00 uur tot zondag 29 december 24.00 uur: 0 J.P. Krijger, Prunuslaan 10. tel. 12423. 0 Mevr. E. Floor, Varenstraat 39, tel. 12140. Maandag 30 december 17.00 uur tot woensdag 1 januari 24.00 uur: 0 W.J. Klop, Schoutenkampweg 56, tel. 20168. 0 J. Kuipers, Middelwijkstraat 34, tel. 12815. Het is aan te raden niet direct naar de dienstdoende arts te gaan. Eerst opbellen! Huisartsen Soesterberg Zaterdag 21 en zondag 22 december: 0 R.M.P. v.d. Wijgerd, Palterzweg 227, Den Dolder, tel. 030-780626. Dinsdag 24 december 18.00 uur tot donderdag 26 december 08.00 uur: 0 F.P. Prause, Oude Temppellaan 6, tel. 1517. Donderdag 26 december van 08.00 uur tot vrijdag 27 december 08.00 uur: 0 G.P.J. de Kanter, Rademaker straat 1, tel. 1700. Zaterdag 28 en zondag 29 december: 0 L.H. en W. Brandt, Dolderseweg 59, Den Dolder, tel. 030-782696. Apotheken Weekend- en nachtdienst van vrijdag 20 december 17.30 uur tot vrijdag 27 de cember: 0 Apotheek Bierhaalder, Nieuw- straat 40, Baarn, tel. 02154-12137. Extra dienst zaterdag 21 december 9.00 -12.30 uur: 0 Apotheek Soestdijk, Van Weede straat 183,tel. 12487. Weekend- en nachtdienst vrijdag 27 de cember 17.30 uur tot vrijdag 3 januari 0 Apotheek Soest, Kerkstraat 86. tel. 12497. Extra dienst zatedag 28 december 9.00 -12.30 uur: 0 Apotheek Julius, Laanstraat 26, Baarn, tel. 02154-12432. Tandartsen (Spreekuur spoedgevallen: 13.00-13.30 uur) Zaterdag 21 en zondag 22 december: 0 H. Abbring, Larixlaan 16, tel. 13842. Maandag 23 december: 0 J.N.A. Prior, Nassauplantsoen 25, tel. 12672. Dinsdag 24 december: 0 W.S. Roorda, Ereprijsstraat 57, tel. 10162. Woensdag 25 december: J. G. Hoogteyling, Heideweg 9, tel. 16666. Donderdag 26 december: 0 C.J.J. Dorrestein, Ossendamweg 43, tel. 17853. Vrijdag 27, zaterdag 28 en zondag 29 december: 0 A.L.M.N. Vreeswijk, Park Vrede hof la, tel. 15968. Maandag 30 december: 0 J.H. de Vries, Dennenweg 11, tel. 14463. Dinsdag 31 december: 0 A.J. van Dijk, Ereprijsstraat 76, tel. 21888. Woensdag 1 januari 0 J. Oosterveen, Beukenlaan 84, tel. 14148. Dierenartsen Zaterdag 21 en zondag22 december: Grote huisdieren 0 L. Harms, Spakenburg, tel. 03499 - 2199. Kleine huisdieren 0 A.A. van Knapen-de Jong, Ereprijs straat 23,tel. 14211. Woensdag 25 en donderdag 26 de cember: Grote en kleine huisdieren 0 J.H. J. Meursing Van Mecklenburg- laan 15, tel. 15215. Zaterdag 28 en zondag 29 december: Grote huisdieren 0 W. Tander, Bunschoten, tel. 03499 - 84455. Kleine huisdieren 0 F. Gelderman, Basstraat 15-17, tel. 12269. Dinsdag 31 december en woensdag 1 januari Grote huidieren 0 L. Harms, Spakenburg, tel. 03499 - 2199. Kleine huisdieren 0 F. Geiderman, Bosstraat 15-17, tel. 12269. 0 F. Gelderman, Bosstraat i5-17, tel. 12269. 1 ZIEKENHUIS ZONNEGLOREN (tel. 02155-92911) Bezoektijden: 13.15-14.00 uur en 19.00- 19.45 uur. Kinderafdeling: Voor gezinsleden in overleg met de verpleegkundige. Overige bezoektijden14.30-15.00 uur. AMBULANCEVERVOER Soest: tel. 14049. Soesterberg: tel. 12345.

Soester Courant | 1985 | | pagina 29