Schoeman ■III i b 0//GH QO kom eens met Schoeman praten! GEMEENTE SOEST D NQLJW.W. DEELENb.v. èi We beginnen weer! ALLE kleding najaar 1985 nu met korting 10%-20% 30% 40% 50% ONZE FEESTDAG GAAT NAAR KODAK SELECT WOENSDAG 18 DECEMBER 1985 SOESTER COURANT PAGINA 5 SOEST Meldingen van kadavers met feestdagen de halfvrijstaande woning met garage, vraagt uw aandacht voor Openbare commissie vergaderingen Bouwzaken Tweede Kerstdag: winkels mogen open Bouwzaken/Geluids belasting Beschikking Hinderwet SOEST NIEUWBOUW KERKSTRAAT TWAALF LUXE APPARTEMENTEN (MAISONETTES) vrijetijdskleding vrijetijdskleding Hinderwet Bekendmaking foto-film-uideo computer/ Julianalaan 45 Telefoon 02155 - Soest 17962 ASSURANTIËN NBVA ONROEREND GOED - HYPOTHEKEN Feestelijk cabaretprogramma bij intern afscheid mr. Kruitwagen r«t: k-e?: KORTE BRINKWEG Centraal, op levendig punt, ge legen in flat "Beverstein" drie kamer appartement op de derde woonlaag met grote gara ge en aparte berging in de on derbouw. Indeling: hal, toilet, werk/slaap kamer, zeer grote eetkeuken. Zit/ eetkamer met aansluitende slaap kamer (gescheiden d.m.v. schuif wand) totaal op 35 m2. Ruime douchekamer. Groot balkon met ruime zitgelegenheid. Koopsom n.o.t.k. JOH. POSTSTRAAT 19 Een zeer gunstig en rustig gel. middenwoning m voor- en achtertuin, geh. v.v. gas c.v., ga rage afzonderlijk gelegen. Entree, toil., k.k., ruime keuk., doorzonkam.; 1e verd.: 2 si.kam., badkam.; 2e verd.: berging en een zeer roy. zolderkam. Koopsom n.o.t.k. PRINS HENDRIKLAAN 66 Een in de mooiste wijken van Soest gelegen vrijstaand vil laatje met rondom tuin, een grote garage en een prima zon- ligging. Het pand verkeert in een perfecte staat van onderhoud en is geheel origineel (intern). Indeling: entree, royale hal, toilet, kelder, keuken. Kamer en suite met openslaande tuindeuren naar terras. Achter de keuken is een bijkeuken gelegen waar de opstelling van de centrale ver warming is. Verdieping: twee grote en een kleine slaapkamer. Ruime douchegelegenheid met aansluiting wasmachine. Via vli- zotrap naar grote zolder. Aanvaarding in overleg, eventueel spoedig mogelijk. Totaal grondoppervlak: 515 m2. Koopsom n.o.t.k. INSINGERSTRAAT Rustig tegenover het bos gele gen, helft van een dubbele villa, in 1978 geheel gerenoveerd. Gelegen op 885 m2 eigen grond, met dubbele garage. Het pand is geïsoleerd ten aanzien van het dak, de spouwmuren en de be glazing Indeling: souterrain, te gebruiken als studeerkamer o.i.d. Parterre: riant entree, woonkamer van 45 m2 met open haard, vloerverwar ming en een afzonderlijke woon- eetkeuken. Verdieping: twee gro te en twee kleine slaapkamers. Prachtige badkamer voorzien van alle luxe sanitair. Het geheel is perfect onderhou den. Opp. 8.85 are. Aanvaarding in overleg. Koopsom n.o.t.k. WILLEM DE ZWIJGERLAAN Zeer degelijke helft van een dub bele villa met groot souterrain/ werkruimte (met eigen opgang) en zeer diepe garage (11 m). Be sloten tuin met goede zonligging. Indeling: royale hal, zeer grote woonkamer (totaal ca. 70 m2) met open haard, schoonmetsel- werken stucwanden. Ruime mo derne keuken met diverse in- bouwapparatuur en eetbar. Alu minium schuifpui naar tuin. Ver dieping: 4 royale slaapkamers en een luxe complete badkamer, (2 slaapkamers met balkon). Souterrain: over gehele diepte en breedte van het pand: kantoor kamer, hobbykamer, provisie kamers. Bij de bouw is gebruik gemaakt van zeer duurzame materialen: hardhouten kozijnen, luxe sani tair, geheel thermopane be- glaasd. Moet beslist van binnen gezien worden. Koopsom n.o.t.k. SOESTERBERG AMERSFOORTSESTRAAT Centraal gelegen vrijstaande ka rakteristieke villa met dubbele carport. Het pand is recentelijk geheel gerenoveerd; olie-stook c.v. (19,79), nieuwe electrische bedrading, isolerende beglazing, thermostaatkranen etc. Bereikbaar via 200 meter lange oprit. Zeer geschikt voor paar denliefhebber. Indeling: zeer luxe entree, toilet, kelder, stookruimte, keuken voor zien van alle luxe benodigde in- bouwapparatuur. Ruime kantoor kamer (eigen ingang), woonka mer met magnifieke schouw en open haard, parketvloer, balken- plafond, eethoek; aansluitend serre-kamer met openslaande deuren naar tuin met vijver, ga zon (mogelijkh. springbak). Via open trap naar eerste verdieping met ouderslaapkamer (20 m2) met klein balkon en toegang tot badkamer met ligbad, dubbele v.w. en tweede toilet. Twee ruime slaapkamers (beide ca. 15 m2). Via vaste trap naar zolder met grote slaapkamer met v.w. en grote bergruimte. Het geheel verkeert in prima staat van onderhoud. Moet beslist van binnen gezien worden. Koopsom n.o.t.k. Ook op zaterdag zijn we ge opend van 10.00 tot 14.00 uur. Makelaars in onroerende goederen leden NVM Het adres van Schoeman Makelaars is Middelwijkstraat 54, Soest Telefoon 02155-13539 b.g.g. 02155-12620 - 035-10335 Schoeman Makelaars heeft ook kantoren in Amersfoort, Leusden, Tiel en Veenendaal. INFOcentrum gesloten Het gemeentelijk INFOrmatiecentrum is tussen 25 december en 5 januari ge sloten. Maandag 6 januari kan men er vanaf 9 uur weer terecht voor alle ge meentelijke informatie. Gemeentelijke diensten vrijdag 27 december gesloten De gemeentelijke diensten gemeente secretarie, Gas- en CAI-bedrijf, ge meentewerken, sportstichting en Gemeentelijke Sociale Dienst zijn vrijdag 27 december de hele dag ge sloten. De secretarie-afdeling burger lijke stand is vrijdag 27 december 's morgens tussen 9 en 10 uur geopend voor de aangifte van geboorte en over lijden, maar niet voor paspoorten en dergelijke. De kadavermelding tijdens de kerstda gen en jaarwisseling kunnen op de ge bruikelijke wijze doorgang vinden. Blijkens mededeling van het destruc tiebedrijf B.V. GEKRO te Rotterdam is het ophalen van kadavers aan het eind van dit jaar als volgt geregeld De kadavers die maandag 23 december a.s. na 10.00 uur en de dinsdag daarna vóór 10 uur zijn gemeld, zullen nog op dinsdag worden opgehaald mits het grote kadavers betreft. De overige ka davers worden de vrijdag daarna opge haald. Dezelfde regeling is van toepas sing in de week die begint op maandag 30 december. Tijdens de kerstdagen en op nieuwjaarsdag worden geen kada vers opgehaald. De gemeente Soest biedt bij inschrijving te koop aan: Verlengde Talmalaan 13, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie K, nr. 816, groot 385 m2. De woning is te bezichtigen op dinsdag 7 januari 1986 van 11.00-12.00 uur. De inschrijving staat open van 24 december 1985 tot en met vrijdag 10 januari 1986. Bekendmaking van de inschrijving vindt plaats op dinsdag 14 januari 1986 om 16.30 uur in het kantoor van gemeentewerken, Lange Brinkweg 77 te Soest. Inzage van stukken, nadere inlichtingen, alsmede inschrijf formulieren zijn vanaf 24 december 1985 verkrijgbaar bij de afdeling grondzaken van de dienst gemeentewerken, Lange Brinkweg 77, dagelijks van maandag tot en met vrijdag van 09.00-12.00 uur, telefonisch bereikbaar onder nummer 02155-93608/93606. woensdag 8 januari: commissie Onder wijs donderdag 9 januari: commissie Wel zijn maandag 13 januari: commissie Alge mene Bestuurszaken dinsdag 14 januari: commissie Ruim telijke Ordening woensdag 15 januari: commissie Be drijven donderdag 16 januari: commissie Fi nanciën De openbare vergaderingen worden ge houden in de commissiekamers van het gebouw gemeentewerken, Lange Brinkweg en beginnen om 19.30 uur. In het gemeentelijk INFOrmatiecen trum kan men de agenda's en de stuk ken inzien. Men kan ook telefonisch in formeren (tel. 22555) welke agenda punten aan de orde komen. Verder kan men informatie krijgen over de mogelijkheid om van het spreekrecht gebruik te maken tijdens de verga deringen. De burgemeester maakt bekend dat Burgemeester en Wethouders voorne mens zijn op daartoe strekkende ver zoeken met toepassing van het bepaal de in artikel 19 van de Wet op de Ruim telijke Ordening en artikel 50, lid 8 van de Woningwet, vergunning te verlenen t.b.v. 1. het vernieuwen/bouwen van twee garages/bergingen op de percelen Koppenlaan 14 en 14a te Soesterberg; 2. het plaatsen van een garage/ber ging op het perceel Veenzoom al te Soest; 3. het uitbreiden van het woonhuis en het plaatsen van een dakkapel op het perceel Plasweg 28 te Soest. Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een termijn van twee weken, te rekenen vanaf 19 december 1985 eventuele bezwaren schriftelijk bij Burgemeester en Wethouders in te die nen. De op deze verzoeken betrekking heb bende stukken liggen gedurende die zelfde termijn tijdens kantooruren (0.99 - 12.00 uur) ter gemeentesecre tarie, afdeling 1, ter inzage. Aanwijzing Tweede Kerstdag als dag als bedoeld in artikel 9, eerste lid van de Winkelsluitingswet 1976. Burgemeester en Wethouders maken hierbij bekend dat zij Tweede Kerst dag donderdag 26 december 1985, heb ben aangewezen als dag, waarop de in de artikelen 2, eerste lid onder b en c, 7 en 8 van de Winkelsluitingswet 1976 vervatte verboden niet gelden. Het vorenstaande betekent dat in Soest en Soesterberg alle winkels alsmede de bedrijven, waar gewoonlijk goederen aan het publiek plegen te worden ver kocht dan wel te koop worden aange boden, op Tweede Kerstdag voor het publiek geopend mogen zijn. Tevens is de uitoefening van de straat handel voor degenen, die daarvoor ver gunning van het College hebben, op Tweede Kerstdag toegestaan. De burgemeester maakt bekend dat Burgemeester en Wethouders voorne mens zijn op éen daartoe strekkend verzoek met toepassing van het be paalde in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8 van de Woningwet vergunning te ver lenen voor het bouwen van een bank gebouw op het perceel Soesterbergse- straat 54 te Soest. Tevens zijn Burgemeester en Wethou ders voornemens het College van Ge deputeerde Staten te Utrecht te verzoe ken op grond van artikel 83 van de Wet Geluidhinder een hogere grenswaar de van de geluidsbelasting op de gevel vast te stellen, t.b.v. dit bouwplan. Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een termijn van één maand, te rekenen vanaf 19 december 1985, de on derhavige stukken in te zien tijdens de kantooruren (09.00 - 12.00 uur) ter ge meentesecretarie, afdeling I (kamer 23) en eventuele bezwaren c.q. opmer kingen schriftelijk bij Burgemeester en Wethouders in te dienen. Op 13 januari 1986 om 11.30 uur ter gemeentesecretarie, Steenhoffstraat 2, wordt een openbare zitting gehouden, waarbij een ieder de gelegenheid wordt gegeven opmerkingen ten aanzien van het verzoek om een hogere grenswaar de van de geluidsbelasting te maken. Bij besluit van 3 december 1985 heeft het College van B. en W. een beslissing genomen op verzoeken om een oprich- tings- cq. revisie- cq. uitbreidingsver gunning van: r Hoogland Trading Company, W. Stuutlaan 1 te Soesterberg, voor een opslagruimte voor hogedrukvaten op het perceel W. Stuutlaan 1 te Soester berg (ligt ook ter inzage in hulpsecre tarie) Branson Europa B.V., Energieweg 2 te Soest, voor het vervaardigen, tes ten en verzenden van ultrasone reini- gingsapparatuur op het perceel Ener gieweg 2 te Soest. De strekkingen van de beschikkingen luiden: 'positieve beslissing op aan vraag onder voorschriften ter voorko ming van gevaar, schade en hinder naar buiten toe.' Het besluit ligt gedurende een maand vanaf 18 december a.s. ter inzage op de gemeentesecretarie van 09.00 - 12.00 uur en in de centrale bibliotheek aan de Albert Cuyplaan tijdens de openings uren. Tegen bedoelde beschikking kunnen de volgende personen in beroep gaan a. de aanvraagster b. de betrokken adviseurs c. degenen die overeenkomstig artikel 20, 21, 22 tweede lid, of 28 eerste lid onder c van de Wet Algemene bepa lingen Milieuhygiëne bezwaren hebben ingebracht d. enige andere belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21, 22 tweede lid, of 28 eerste lid onder c bezwaren in te brengen. Nabij de oude dorpskern van $oest is door het Soester bouwbedrijf v.d. Grift b.v. de bouw gerealiseerd van deze luxe appartementen met een totale opper vlakte van respectievelijk 112 m2 en 102 m2. Elk appartement bestaat uit twee lagen: een woongedeelte en een slaapgedeelte. Bij elk appartement behoort een carport en een schuur. Bij de beneden-appartementen behoort tevens een tuin. De appartementen zijn optimaal geïsoleerd (kap/spouw/glas). Indeling beneden-appartementen: hal, toilet, L-vormige woonkamer en open keuken (totaal ca. 40 m2), groot balkon van circa 11 m2: overloop, gang, 2 slaapkamers (circa 13 m2 en circa 8,5 m2), luxe badkamer en berging c.q. hobbyruimte van circa 11 m2. Indeling boven-appartementen: hal, toilet, L-vormige woonkamer en open keu ken (totaal circa 40 m2), groot balkon van circa 11 m2: 2 slaapkamers (circa 15 m2 en 11 m2), werkkast en luxe badkamer. Koopsommen v.a. f 157.500,-tot 187.500,- v.o.n. \\A/*\ MAKELAARSKANTOOR MGallenkamp Pelsweg 11 Soest Tel. 02155-15360* b.g.g. 10262,17251 of 21752 v.Vtfeedestraat tel.12424 Soest v.Wfeedestraat tel.12424 Soest lippa van indoor plalond/wandlamp 300 w halogeen wil, grijs ol rood ïSSt*»»!» Een beroepschrift kan worden inge diend binnen een maand na ter inzage legging van de beschikking. Het beroep schrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin, doch worden in gediend bij de Raad van State, Afde ling voor de Geschillen van Bestuur, Binnenhof 1, 's-Gravenhage. Indien tegen de beschikking beroep wordt ingesteld kan overeenkomstig artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek worden gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voor ziening. Op het gemeentehuis (afd. I) en de bi bliotheek aan de Albert Cuyplaan lig gen ter inzage verzoeken om een op- richtings- cq. revisie- cq. uitbreidings vergunning van R. P. J. Hilhorst, Hooiweg 2 te Soest, voor een agrarisch bedrijf op het per ceel Hooiweg 2 te Soest; Hypsos B.V., Batenburgweg 3-5 te Soesterberg voor een inrichting voor de vervaardiging en opslag van ten toonstellingsmateriaal op het perceel Batenburgweg 3-5 te Soesterberg (ligt ook ter inzage in hulpsecretarie) Men kan gemotiveerde bezwaren tegen het verlenen van de vergunning schrif telijk bij het College van Burgemees ter en Wethouders inbrengen geduren de één maand na datum van terinzage- legging van het verzoek d.d. 18 decem ber 1985. Gemotiveerde bezwaren kunnen mon deling in persoon of gemachtigde wor den ingebracht op de hierna genoemde zitting, waar gelegenheid wordt gege ven tot een gedachtenwisseling over de vraag tussen college, de aanvrager en de overige aanwezigen. De openbare zittingen worden gehouden op woensdag 8 januari in het gemeente huis om resp. 10.00 en 10.30 uur. N.B. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bezwaren hebben inge bracht tegen de aangevraagde beschik king kunnen later beroep instellen, tenzij wordt aangetoond dat men rede lijkerwijs niet in staat is geweest (tij dig) bezwaren in te brengen. Indien de indiener van schriftelijke bezwaren daarom verzoekt, worden zijn per soonlijke gegevens niet bekendgemaakt. Dit verzoek moet schriftelijk, tegelij kertijd met het bezwaarschrift, bij het college van b. en w. worden ingediend. De voorzitter van de commissie voor de beroepschriften maakt, ter uitvoe- Geen risico. Wij brengen ons kostbare rolletje bij onze Kodak Select Dealer En vragen hem dan om, let op. Select Prints. Weten we zeker dat alles in goede handen is. Van A tot Z. Ons rolletje wordt dan ook in het eigen laboratorium van Kodak ontwikkeld. Op de achterkant van de foto's komt het rode stempel van Kodak SelecL En natuurlijk zijn onze foto's afgedrukt op hoogwaardig Kodak papier. Dus extra zekerheid en gega randeerd perfect g^Kodakf En mochten we niet piekfijn vinden, mag dat retour. Als het erop aankomt en dat is bij onze foto's altijd het geval, gaan wij naar Kodak Select KODAK SELECT PRINT. ALS T IN EÉN KEER GOED MOET. Winkel centrum Hartje-Zuid SOEST Kamperfoeliestraat Moderne hoekwoning met garage, berging, c.v. en leuke vrije tuin. Deze woning ligt tegenover een plantsoen en heeft een blijvend vrij uitzicht. Indeling: hal, toilet, kelderkast, moderne keuken, uitgebouwde woonkamer (ca. 40 m2). Etage: drie ruime slaapkamers, moder ne badkamer. Zolder met vaste trap en ruime vierde slaapkamer. Deze woning verkeert in uitstekende staat van onderhoud en kan in overleg worden opgeleverd. Gevraagde koopsom f 169.000,-. Hannie Schafthof Garage met ondergrond. Koopsom f 11.000,-. Inlichtingen; ring van artikel 9 van de Verordening op de commissie voor de beroepschrif ten, bekend, dat op vrijdag 10 januari 1985 om 16.00 uur in de commissieka mer van het gemeentehuis, Steenhoff straat 4 te Soest een openbare verga dering van de commissie zal worden gehouden, waarin de volgende zaak aan de orde komt: een beroepschrift van het bestuur van de Stichting Jeugdzorg Soest d.d. 26 september 1985, gericht tegen het be sluit van het college van burgemeester en wethouders van 28 augustus 1985, houdende weigering om de kosten ter zake van de herinschaling van de hoofd leider van de Stichting te subsidiëren. Informaties: INFO-Centrum, Steen hoffstraat 9a. Telefoon 02155 - 22555. Open maandag t/m. vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. Op informele wijze heeft het secre- tariepersoneel vrijdagmiddag j.1. in C- drie alvast intern afscheid genomen van gemeentesecretaris mr. J. M. Kruit wagen, die om gezondheidsredenen voortijdig zijn functie moet neerleggen. In een Spaanse entourage, vanwege het feit dat de familie Kruitwagen er de vakanties nog wel eens pleegt door te brengen, voerden het personeel en de leden van het College van Burge meester en Wethouders een cabaret programma op. De middag begon met een toespraak dor loco-secretaris mr. J. Nieuwen- huyzen. Hij bracht waardering en er kentelijkheid van het secretarieperso- neel over aan het adres van de heer Kruitwagen. Een oorkonde met de be noeming tot ere-medewerker gemeen tesecretarie onderstreepte de dank. De heer Nieuwenhuyzen betrok in zijn toespraak ook mevrouw Kruitwagen, die hij bestempelde als warm, harte lijk en vriendelijk. De voorzitter van de personeelsver eniging, de heer J. van Tol, bood na mens het secretariepersoneel het schei dende diensthoofd reischeques aan. De heer Van Tol noemde de heer Kruit wagen een autoriteit die respect af dwong; een man ook met een groot gevoel voor humor. Collegevergadering Het cabaretprogramma bestond uit een persiflage van een vergadering van het College van Burgemeester en Wethouders. In dit geval waren de na men burgemeester Schuileman, se cretaris Kruitwagen, wethouder Plons, wethouder Oudehans, wethouder Mink- ma en wethouder Wedde. De spelers hadden zich op uitstekende wijze inge leefd in de collegeleden. Verschillen de trekjes van de b. en de w.'s kwa men heel goed over en werkten op de lachspieren van de familie Kruitwa gen, het secretariepersoneel en ook van de leden van het echte college. Tijdens de vergadering kwamen za ken als het nieuwe gemeentehuis, bezuinigingen, ABC-project en ge meentelijke reorganisatie aan de orde. Rolwisseling Na het optreden van het secretarie personeel was het de beurt aan het college om een kijkje achter de scher men van een collegevergadering te geven. Dat gebeurde in de vorm van een rolwisseling. Hierbij was wethou der Kingma in de huid van de wethou der van ruimtelijke ordening (Plomp) gekropen, burgemeester Scholten was de wethouder van welzijn (Kingma), wethouder Plomp was de voorzitter (Scholten) en wethouder Menne speel de de rol van secretaris Kruitwagen. Op ludieke wijze werd de draak met verschillende dingen gestoken. Een lied besloot het college-optreden. Gezongen werd er ook nog door een vertegenwoordiging van het personeel. Op verschillende melodieën werden zaken uit de ambtsperiode van de heer Kruitwagen bezongen. Alvorens iedereen de gelegenheid kreeg om persoonlijk afscheid van de heer en mevrouw Kruitwagen te ne men, sprak de scheidende gemeente secretaris een dankwoord. Getankt zonder betalen Een tot dusver onbekende automobilist heeft vorige week bij het benzinesta tion van de firma Z. aan de Weegbree straat voor een bedrag van 67 gulden benzine getankt zonder daarvoor te be talen. Het personeel wist weliswaar het kenteken te noteren, maar bij nader onderzoek bleek dit te zijn uitgeschre ven voor een vrachtwagen. De automo bilist moet dus gebruik hebben ge maakt van een vervalst kenteken. De politie heeft de zaak in onderzoek.

Soester Courant | 1985 | | pagina 5