kim SOESTER COURANT-SPECIAL >~r~ Troonrede van Prins Bernard de Eerste Speciale uitgave van de SOESTER COURANT en DE NARRE KNOLLEN WOENSDAG 29 JANUARI 1986 64E JAARGANG NO. 22 Karnaval 1986 Voorwoord In Soest is het karnaval een jaarlijks terugkerende gebeur tenis. Een grote optocht wordt gehoudenfeest wordt gevierd. Kortom de Raad van Elf neemt voor korte tijd van de Raad van Zevenentwintig het bestuurs- heft in handenUit ervaring weet ik dat dit toch wel verant woord is, mits het karnaval ou derwets goed gevierd wordt. Aan u allen is het om te laten zien, dat u dat nog steeds kunt. Veel plezier! de burgemeester van Soest, Mr. P. Scholten Beste Knollendammers, De economie trekt weer aan, de werkloosheid wordt minder. De be richten zijn goed voor de nabije toekomst. Dit zijn geen loze kreten, maar het zijn zaken die wel degelijk ons gemoed bepalen. En daar aan mag je wel plezier beleven. En hoe breng je dat tot uiting? Gooi één keer dat masker van je af. We moeten al zo vaak 'n hou ding voor elkaar aannemen. Stort u eens heerlijk in een weekendje karnaval. Beleef het plezier van dit pretfeest en geniet in onze knol- lenburcht van de sfeer, de muziek, de artiesten en de Eemlander Blaaskapel. En niet te vergeten zaterdagmiddag de optocht door Soest. In samenwerking met het bestuur en de raad van Elf en vele an deren is er een programma samengesteld waarbij voor jong en oud iets valt te genieten. U krijgt in deze Knollenburcht een duidelijk overzicht van alle kamavals aktiviteiten welke dinsdagavond uit eindelijk wordt besloten met de kroegentocht. Dit jaar „knollen we er tegenaanis mijn leus. Maak daar gebruik van en ik wens u vele genoeglijke zotte uurtjes toe. Prins Bernard I. Na een druk jubileum jaar waarvan de festi I viteiten nog maar net zijn afgerond staat volgende week al 1 weer het grote ge beuren te wachten. Er is in de afgelopen maanden veel werk verzet door de Raad, bestuur en medewerkers en als het aan mij ligt gaan we er weer volop tegenaan. Vrijdagavond met John Spencer en Bonnie St. Claire en dan zaterdag het grote buitengebeuren; de optocht. Zondag- en maandagmiddag belooft het met de jongste en oudste inwoners van Knollendam een groots spektakel te gaan worden waarvoor wij als Narre Knollen kosten noch moeite hebben ge spaard. Voeg daaraan nog toe de zaterdag- en zondagavond en het zal duidelijk zijn dat er voor elk wat wils te vinden is in onze vesting: De Knollenburcht. Daarom nodig ik alle inwoners van Knollendam uit om een bezoek te brengen aan onze gezellige feestruimte om met elkaar te zorgen voor een da verend Karnaval 1986. Prins Bernard de Eerste en z'n gehele gevolg zijn er klaar voor. Hans van Breukelen President

Soester Courant | 1986 | | pagina 29