Prins Bernard I en z'n gevolg WOENSDAG 29 JANUARI 1986 KNOLLENKRANT PAGINA 3 Sjaakde Vries: Minister van Schrijvende Zaken Als derde-jaars raadslid sekretaris van de Raad van Elf, daarnaast belast met de mu ziek- en stroominstallatie van de Knollen- burcht. Wie dacht dat hij daarnaast geen tijd meer over zouden hebben, komt bedro gen uit want in de loop van dit jaar staat hem en z'n vrouw Betty een gezinsuitbrei ding te wachten. Voorwaar een prestatie van grote allure. Jan van Ede: Minister van Bouwzaken Is in z'n derde jaar als Narre Knol persoon lijk adviseur van Bernard de Eerste. Heeft naast deze "loodzware taak" de leiding bij de bouw van de Prinsenwagen. De "presentatie" van Prins Bernard en z'n gevolg lijkt bij hem in goede handen. Wis selt tijdens feestavonden enorm sterke mo menten af met perioden van opvallende rust. Om hem op deze momenten "bij" te houden draagt hij een fluit waarop eenieder die dit nodigt acht het reveil kan blazen. Toon Butzelaar: Minister van Wacht Is bezig aan z'n eerste lustrum als lid van de Raad van Elf. Werd onlangs onderscheiden als Lid van Verdienste van de Narre Knol len voor zijn jarenlange noeste arbeid. Een man die men alleen mis kan lopen als men op illegale wijze de Knollenburcht zou kunnen betreden. Een trouwe deurwacht voor Prins Bernard I. Berend Sieben: Minister van Artistieke Zaken Eerste jaars raadslid die als enige niet uit Soest afkomstig is, woont aan de andere kant van de Naald. Blijkt over bijzondere artistieke gaven te beschikken en draaide voor de Raad een "act" in elkaar, waar al len die deze hebben aanschouwd nog vele ja ren over zullen spreken. Hans Dazelaar: Minister van Energie Een man die z'n functie bij het gasbedrijf wilde gaan combineren met dat van raads lid. Is toegevoegd aan de kommissie voor het kinderkarnaval en heeft al z'n energie in de strijd gegooid om dit grootse gebeuren nog meer faam te bezorgen als het de laat ste jaren al heeft verkregen. Gerrit van Delden: Minister van "Snorrende Zaken" Loopt inmiddels vier jaar mee bij de Narre Knollen. Heeft evenzovele jaren de zor.-, voor het 60+ karnaval op de maandagmid dag. Bouwde de organisatie van dit oerge zellig gebeuren op tot een gesmeerd lopend geheel. Steekt elke minuut van z'n vrije tijd in de "Narre Knollen" en is daarnaast een fer vent lange afstandloper. Is in het bezit van een snor waar zelfs Ted de Braak jaloers op is deze is overigens niet te koop Anton van Logtenstein Minister van Techniek Na een afwezigheid van één jaar begon z'n karnavalsbloed begin dit seizoen weer te stromen. In z'n vierde jaar bij de Narre Knollen dit jaar in de funktie als adjudant van Prins Bernard de Eerste. Naast deze weinig benijdenswaardige funktie zorgt hij als vanouds voor de draaiende, bewegende en "krakende" delen van de Prinsenwagen. Bob Verhoeve Minister van Vochtige Zaken Heeft tesamen met z'n vader voor het vier de jaar de zorg voor het "broodnodige natje" in de Knollenburcht. Is derhalve aanvoer der van het grote korps schenkers en uitde- lers achter de bar. Met z'n functie als raads lid en wagen-bouwer daar nog bij laat he. zich gemakkelijk raden dat zijn A.T.V.-uren en overige vrije tijd ruimschoots zijn inge vuld. Bert Krijger: Minister van Propaganda Een man die z'n politieke loopbaan als VVD- raadslid wat meer wilde onderbouwen en zodoende al gauw bij de Narre Knollen z'n draai wist te vinden. Verzorgt alles wat met PR te maken heeft en probeert met het oog op de komende verkiezingen stemmen te veroveren voor zijn partij. Hans Pieterse Minister van Lekkende Zaken Een nieuw gezicht binnen de Raad van Elf. Begint z'n eerste karnaval met de zorg voor alles wat met af- en aanvoer van water te maken heeft. Toonde in het lopende seizoen een "echte" doordouwer te zijn. Een ge waardeerde kracht voor bouwminister van Ede.

Soester Courant | 1986 | | pagina 31