De Dansgarde van Pr. Bernard de Eerste Het Bestuur van de Nar re Knollen <\GINA 16 WOENSDAG 29 JANUAR11986 KNOLLENKRANT PAGINA 17 Bianca Hilhorst Jozef ien Janmaat Sandy van Velzen Leonie Valk Bianca Cornelissen Gert van de Broek De kleinste man van het gezelschap die twee jaar geleden z'n ambt van sekretaris inruilde voor dat van penningmeester. Pleegt op samenkomsten weinig te zeggen en nadat bijna iedereen is vertrokken be stijgt hij traditioneel zijn "praatstoel". Doet dan ook bij z'n gastheren meestal het licht uit. Is door zijn geringe gestalte een bruikbaar persoon voor allerlei acts. Jan Beijer: Na twee jaar als Prins Jan de Tweede het karnaval geleid te hebben nu "bestuurslid in ruste." Bereikt dit jaar ook de leeftijd van een halve eeuw en wordt omstreeks de karnavalsdagen grootvader. De stille kracht binnen de Narre Knollen en tevens gewaardeerd opzichter bij de wagenbouw. Mignon van Dijk Miranda Uyterwijk Judith Kouters Henk Steusel: Een man met een buitengewoon oog voor kamera's en fototoestellen, daarnaast de "Sherlock Holmes" van de Narre Knollen. Er ontgaat hem in een seizoen praktisch niets en als sekretaris is dit ook beslist nood zakelijk. Wim Schut: Ziet dit jaar Abraham (wordt 50 jaar) en loopt precies de helft van z'n leven in de kringen van wat nu de Narre Knollen heet, rond. Zoekt voor z'n verjaardag nog een pas sende feestruimte in het genre van de Expo- hal. Werd dit jaar onderscheiden als Erelid en heeft traditioneel de zorg voor alles wat met muziek te maken heeft. De zwaarwichtigste man binnen de Narre Knollen. Iemand die de leuze "geen woor den, maar daden" hoog in het vaandel heeft. Is bezig met z'n derde jaar als president en draagt derhalve de eindverantwoording van het hele gebeuren tijdens het volgende weekeinde. Hans van Breukelen:

Soester Courant | 1986 | | pagina 45