IS 5f° Gemeenteraadsverkiezingen 19 maart Kanttekeningen bij communicatie Gemeentewerken - politie schoemaker Geen wervingscampagne voor openbaar onderwijs Slachtoffers wateroverlast Overhees voelen zich in de steek gelaten 5*(eur° - ZJnt ORTOBENE 'VALENTIJN-HART' pagina o WOENSDAG 5 FEBRUAR11986 SOESTER COURANT PAGINA 3 D-17.00 uur lier: er kilo 4?® andelsprijzen TEL. 12477 rpshuis logelijk! botsing sestraat g doorgereden| onder DIAMO UN BUON CONSIGUO AL NOSTRO COMUNE. ZAJEDNO STANOVATI, ZAJEDNO GLASATI. 19. MART 1986. IZBORI OPSTINSKIH VECA. Roundup-rapport in commissie ABZ: - Bang&Olufsen van Schoemaker PIZZERIA Donderdag 6 februari openen wij onze Pizzeria „Ortobene". B. en W. wijzen verzoek ouderraad Lohmanschool af Geen zebra met verkeerslichten op Soesterbergsestraat De heer L.P. Oost nieuwe beheerder Amrobank Smitsweg in Soest Trouwen op zaterdag even duur voor Soesters als niet-Soesters College beantwoordt 'soms wat suggestieve vragen' van PSP: "LAAT U NIETS WIJSMAKEN: ALLEEN MET DIT STEMPEL EROP HEBT U DE ECHTE KODAK SELECT FOTO'S" foto-film-video y j 1 computer/ O Brief aan B. en W. leur9 - ZJnn^ - ij i>ge bedrijf ige week namens an het Nieuwer- n de diefstal van die op het terrein De daders slaag- i en een ruit aan t kantoor weg te >or stalen ze de *enbewijzen van vervolgens wer- betreft een Re- iteken LV-27-RF e Turbo met het Op 19 maart vinden weer de gemeenteraadsverkie zingen plaats. Voor het eerst gaan die dag Nederlan ders en niet-Nederlanders in de gemeente Soest sa men naar de stembus: Nederlanders van 18 jaar of ouder en niet-Nederlanders van 18 jaar of ouder, die een aaneengesloten periode van 5 jaar of langer in Nederland wonen en hier op 4 februari 1986 legaal verblijven. Om die niet-Nederlanders te wijzen op de mogelijk heid om deel te nemen aan de verkiezingen zal elke week in deze rubriek een z.g. 'Goede Raad/Adver tentie' worden opgenomen, steeds weer in een of meer andere talen. De niet-Nederlanders kunnen informatie over de ge meenteraadsverkiezingen krijgen in hun eigen taal bij het gemeentelijk INFOrmatiecentrum, Steen- hoffstraat. r (VVD). Wij betreuren dan ook mverantwoorde bericht- ït op feiten stoelt. Het VVD-fractie, meerdere aarheid uitgesproken, tot de uitbreiding van •taccomodatie in Soes- rking van de Dorpshuis- ït Dorpshuis en goed sr hetzelfde onderwerp aakt Krijger nogmaals gesignaleerde geruch- geruchten" zijn. "In de WD-fractie onder !e akkoord gaan met de Dorpshuis in ruil voor lij schrijft verder: "De trachten te vernemen >or de onverantwoorde, tvorming. Wij kunnen llen dat dat iemand is naken met de gemeen- :aken ontbreekt in elk 511 eillance in de nacht naandag ontdekte de tal vernielingen. Bij burgemeester Grothe- "uit van de toegangs zijn. Aan de Dillen- tn vernielde slagboom van een daar gepar- d geconstateerd dat in de achterruit was -staart-aanrijding op straat werd een van licht gewond. Twee lanig beschadigd dat zen moesten worden ngeval deed zich voor ihten op de Amers- de richting Amers- ie auto's. De eerste r het verkeerslicht, ad niets in de gaten voorganger. De be- irige J. van L. uit van de botsing zo door de politie naar racht, die hem wist bestuurder van de •-jarige R. J. G. uit i pijnlijke nek op en ^handeling van een )e eerste auto, be- 30-jarige mevrouw lizen, werd, evenals ar beschadigd. de Johannes Post- week de politie op iit dat hij een onbe- - op de parkeer- g een auto had zien Jurder was echter zich bekend te ma de auto was het ouw C. van M. De iderzoek in aan de oteerde kenteken, J kloppen. ntdekte de politie ^ge J.H. uit Soest, snelheid reed. Hij 3en, moest blazen et bureau ook de in zijn nadeel uit. od en een proces- Mercoledi 19 marzo si terranno Ie elezioni peri Con- sigli comunali. Gli Olandesi che abbiarto compiuto i 18 anni di eta potranno partecipare a dette elezioni, ma, per la prima volta, sara permesso di votare anche a crtta- dini che non abbiano la nazionalita olandese. Costoro potranno partecipare alle elezioni a condi- zione che abbiano compiuto i 18 anni di eta, che abitino in Olanda da almeno dnqueanni ininterrotti e che il 4 febbraio risiedano qui legalmente. Lei ha forse attre domande da fare relative alle ele zioni, ad esempio: come si deve votare, qual'è esatta- mente finflusso del Consiglio comunale, che cos'è necessario fare se si impossibilitati il 19 marzo ad andare a votare di persona. Inforrmazioni particolareg- giate a questo riguardo sono a Sua disposizione in italiano. In comune Le diranno come póterle ricevere. Ne faccia richiesta, dato che tutti i voti contano, quindi anche ilSuo, Per informazioni relative ai programmi elettorali e ai candidati puö rivolgersi ai partiti politici del Suo comune di residenza. In comune ne conoscono gli indirizzi. 19 MARZO 1986. ELEZIONI DEL CONSIGLIO COMUNALE. 19.marta1986. mogu mnogi stranci po prvi put gla- sati na izborima opstinskih veca. I vi takodje, ako ste tog dana 18 godina ili stariji, pet godina ili duze neprekidno zivite u Holandiji, te 4. februara 1986. ovde legalno boravite. Isto tako, mozete kao stranac brti kandidat za mesto u vasem opstins- kom vecu Za to treba da ste stari najmanje 21. godinu. Magoce je da se uz svqje novo biracko pravo i pitate: kako funkcionise demokracija u Hilandiji; kakva je uloga opstinskog veca; kako se glasa i kako neko moze postati kandidat. Zato postoji na srpskohrvatskom opsirna informa- cija za vas U vosoj opstini cete cuti kako mozete doei do ovih informacija. Trazite ih, jer svi su glasovi vazeci. Vas glas takodje. Za informacije o izbornim programima mozete se obratiti politickim partijama u svojoj opstini. Njihove adrese su poznate u vasoj opstini. 1 1 tilOU..S 1 De commissie Algemene Bestuursza- ken bit de gemeenteraad heeft maan dagavond in grote lijnen ingestemd met de rapportage van het College van B. en W. over de zgn. Roundup-affaire, al gebeurde dat niet zonder kritische kanttekeningen. Burgemeester Schol ten beperkte de discussie overigens tot die aspecten van de kwestie, waarin de politie een rol speelt. De communicatie problemen tussen Gemeentewerken enerzijds en de politie anderzijds ston den daarbij centraal. Bert Krijger (VVD) constateerde dat de communicatiekanalen bij beide diensten verstopt hadden gezeten en zijn fractiegenote Neks Blommers wil de meer duidelijkheid over de vraag bij wie van beide de burger met milieu klachten moest zijn. "Als ik in plaats van met Gemeentewerken met de poli tie bel, wordt er kennelijk wél wat aan gedaan." Raymond van Gelder (PvdA) consta teerde in het rapport een relatie tus sen het politie-optreden en het "jacht- gebeuren" en vroeg zich af of hier spra ke was van een vermenging van belan gen. Hij wilde ook weten waarom de signalen destijds niet eerder naar een hoger niveau waren doorgegeven. Adriaan Pothuizen (D'66) wilde de in cidenten nu maar laten voor wat ze wa ren, maar hield de burgemeester voor dat in het rapport de indruk wordt ge wekt dat de gemeenteraad zou hebben vastgesteld dat er met Roundup ge spoten moet worden. "Dat is niet waar. De Deense «ymgevere van beeld en geluid S 'n klasse apparaat B&OVHS met 3 jaar garantie' 2095. Schoemaker is dealer van B&O voor Soest. Kleuren TV, video en stereo apparatuur van topklasse^ met drie jaar garantie. Van Weedestraat 80 Soest-Tel. 02155-10344 Hét bósbeheêrsplan geeft een^ahdere wijze van prunusbestrijding aan." In dat plan wordt de vogelkers in eers te instantie aangepakt met zout (am- moniumsulfamaat), of door rooien, maar pas in laatste instantie door het bespuiten met glyfosaat (Roundup). Jan Visser (Progressief Soest) uitte zijn teleurstelling over het feit dat het College niet op de rechtszitting aanwe zig was geweest waarbij de gemeente tot 1000 gulden boete werd veroordeeld. "U bént wél altijd paraat als de Com missaris van de Koningin of Sinterklaas komt, of als de Soester Zakenkring u uitnodigt." Hij distancieerde zich van de wijze waarop de gemeente zich van haar verantwoordelijkheid had willen ontdoen door de schuld bij de mede werkers te leggen. Science fiction Visser stoorde zich ook aan een op merking in het rapport van Gemeente werken over de videofilm, door de po litie gemaakt. "De feiten worden er kend, maar toch schrijft de directeur van Gemeentewerken dat van een aan tal gevallen in de film kan worden aangetoond dat er niet gespoten is, dan wel dat er een andere doodsoor zaak is. Kennelijk beschouwt de direc teur van Gemeentewerken de film als science fiction. Er is dus nog steeds een controverse tussen Gemeentewer ken en politie. Wie heeft er nu gelijk?" Burgemeester Paul Scholten begon zijn beantwoording met de mededeling dat bij de rechtszaak niemand persoonlijk in de beklaagdenbank had gestaan, maar de gemeente als organisatie. Bovendien was hij op de bewuste da tum zelf ziek. Hij weersprak met klem de bewering dat het gemeentebestuur was weggelopen voor zijn verantwoor delijkheid. "Die suggestie werp ik ver van mij." Over de "gestoorde" communicatie tussen Gemeentewerken en politie merkte hij op dat de politie wel dege lijk bevoegdheid heeft om tegen Ge meentewerken op te treden. "Het pro bleem is dat ze in het bos dagelijks met elkaar omgaan en het allebei als 'hun' bos beschouwen. Zo kon een ernstige waarschuwing blijven 'hangen' en werd die niet naar boven getrechterd, wat fout was." Hij liet weten overtuigd te zijn dat er thans voldoende waar borgen zijn geschapen om dergelijke stoornissen te voorkomen. Het staat de burger vrij om zich bij milieuklachten tot de politie dan wel tot Gemeentewerken te wenden, ant woordde hij Blommers. Toen deze op merkte dat het kennelijk zó is, "dat de politie als je belt een videofilm gaat maken", wees de burgemeester erop dat de film niet was gemaakt naar aan leiding van een klacht, maar naar aan leiding van, de aanvankelijke ontken ning door Gemeentewerken dat er fou ten zouden zijn gemaakt. Op het jacht-aspect wilde Scholten niet ingaan; dat komt aan de orde bij de beantwoording van de vragen van Pot huizen in de commissie Bedrijven. Verantwoordelijkheid Van Gelder wilde precies antwoord hebben op de vraag of de individuele politieman uitmaakt waartegen al dan niet wordt opgetreden, of dat de politie een collectieve verantwoordelijkheid draagt. "In het eerste geval is het slecht gesteld met de organisatie, in het ande re treft het u, als hoofd van de politie in uw functioneren", hield hij de bur gemeester voor. "Er zijn zoveel ande re zaken in de gemeente, waartegen de politie niet optreedt. De burgemeester antwoordde dat er onderscheid moet worden gemaakt tussen de justitiële verantwoordelijk heid van de politie, waarover zij op haar beurt verantwoording schuldig is aan de officier van justitie en de rech ter, en de andere taken. "Als gemeen teraad staan wij buiten de justitiële taak van de politie. Daar treden wij niet in. De politieman bepaalt in eerste instantie zelf of hij al dan niet optreedt; hij heeft daarin een zekere vrijheid van handelen. Het gemeentebestuur heeft daar geen bemoeienis mee en dat moet ook zo blijven. De gemeente heeft dan ook geen verantwoordelijkheid voor het proces-verbaal dat de AID heeft opgemaakt in overleg met de Officier van Justitie en de politie." Staatsbosbeheer tegen Roundup? Tenslotte ging de burgemeester nog in op kranteberichten, die meldden dat Staatsbosbeheer volgens een intern rapport al sinds 1984 tegenstander zou zijn van de prunusbestrijding met che mische middelen. Volgens dat rapport zou het gebruik van Roundup al niet meer zijn toegestaan en hoeft de prunus: onder een aantal omstandigheden niet eens bestreden te worden. "De haal baarheid en de noodzaak" van chemi sche bestrijding zouden volgens dat rapport op z'n minst betwijfeld kunnen worden. De burgemeester merkte op het rapport niet te kennen. "Ik houd mij aan de brieven van Staatsbosbeheer die wij na 1984 hebben ontvangen. Voor mij geldt het laatste bericht als juist, en als het anders is, dan horen we dat nog wel." Het Roundup-rapport zou gisteravond nog worden behandeld in de commissie Milieubeheer en komt vanavond aan de orde in de commissie Bedrijven, beide keren onder voorzitterschap van wethouder Hans Oudemans. Op WOENSDAG 5 FEBRUARI bent u van harte wel kom op onze receptie van 19,00 tot 21.00 uur S. ROJCH Steenhoffstraat 57 - Tel. 02155-21044 - Soest Op de Soesterbergsestraat, ter hoogte van de Eikenlaan, komt geen met verkeerslichten geregelde voetgangersoversteekplaats (G.O.P.). Burge meester en Wethouders hebben dit meegedeeld aan de Ouderraad van de De Savornin Lohmanschool, Driehoeksweg. De Ouderraad had om een dergelijke voorziening gevraagd. Uit tellingen is gebleken dat de verkeersintensiteit op de Soesterbergse straat met enkele procenten is toegenomen ten opzichte van 1984. Deze toename is niet een direkt gevolg van de opening van de winkelpool Soest- Zuid. De verkeersintensiteit op de andere (hoofd)wegen van Soest is name lijk eveneens licht toegenomen. Voor de beoordeling van een verzoek tot plaatsing van een G.O.P. gaat men in eerste instantie uit van de criteria voor de aanleg van voetgangersover- steekvoorzieningen die door verkeersdeskundigen zijn opgesteld. Uit de gegevens en uit de (objectieve) ongevallengegevens blijkt niet dat de situatie ter plaatse van de oversteek onveilig is, danwel dat er spra ke is van een slechte oversteekbaarheid. Op basis van de verkeersveilig heid is een G.O.P. derhalve niet noodzakelijk. Plaatsing van een G.O.P. zou de situatie zelfs kunnen verslechteren. Over het algemeen wordt een G.O.P. pas overwogen als de intensiteit van het autoverkeer minimaal 15.000 motorvoertuigen per etmaal bedraagt. Bovendien moet er sprake zijn van geconcentreerd oversteken en regelma tig voetgangersverkeer. De intensiteit bedraagt momenteel ongeveer 7.850 motorvoertuigen per etmaal, zodat er een schijnveiligheid kan ont staan. Voor de begeleiding van overstekende kinderen is het instituut van de ver- keersbrigade een prima middel. Zo voldoet de verkeersbrigade van de De Savornin Lohmanschool uitstekend. De heer L.P. Oost (rechts op de foto) (25) heeft per 1 februari de leiding ge kregen van de Amrobank aan de Smits- weg 8 in Soest. Hij volgt de heer T.A. Jansen op, die vanuit de Amrobank aan de Soesterbergsestraat nr. 42 de ad visering van particuliere relaties tot taak krijgt. De heer Oost werkt sinds 1980 bij de Amrobank, waarvan de eerste 4 jaren in Steenwijk. Sinds 1984 was de heer Oost werkzaam op de Amrobank aan de Van Weedestraat in Soest. De gemeente Soest zal voortaan geen hoger legesbedrag meer heffen bij huwelijksvoltrekkingen op zaterdag, waarbij geen vari beide "partijen" in Soest woont. Tot dusver betalen niet-Soesters die Soest om welke reden dan ook hebben uitverkoren om er in de huwelijksboot te stappen een hoger bedrag dan wanneer een of beiden wel in Soest woont. In de "dienstverlening" van de gemeente maakt dat natuurlijk geen verschil. Dat stelt ook, het College van B. en W. vast in het voorstel aan de gemeenteraad om deze verhoging ongedaan te maken. "Uit wetsgeschiede nis en jurisprudentie blijkt dat in het algemeen geen verschillende bedragen mogen worden berekend bij gelijke diensten". De Staatssecretaris van Binnenlandse Zaken heeft de gemeenten onlangs verzocht de verordening zodanig aan te passen dat de ongelijkheid wordt opgeheven. Het College stelt de raad daarom voor de verhoging in te trek ken. Onroerend goed belasting De rijksbelastingsdienst zal - naar aanleiding van een besluit van de ministerraad - met ingang van het belastingjaar 1986 geen aanslagen OGB meer opleggen waarvan het totaal "bij vereniging op een aanslagbiljet" minder dan 20 gulden bedraagt. Dat staat in het voorstel van het College aan de raad om ook de verordening OGB aan te passen. Tot dusver stond de grens op 10 gulden. In antwoord op vragen van de PSP afdeling Soest/Soesterberg, hebben Burgemeester en Wethouders onder meer laten weten dat het hen aan moge lijkheden ontbreekt om me de besturen van de bijzondere scholen afspraken te maken over het inschrijven van leer lingen. De PSP heeft de indruk dat de Nederlandse leerlingen die eigenlijk naar de openbare school zouden gaan, door de ouders naar een bijzondere school worden gestuurd vanwege dei buitenlandse kinderen op de openbare scholen. De PSP vindt dat de bijzonde re scholen deze "openbare" leerlingen niet zouden moeten inschrijven. B. en W. laten weten dat zij geen mogelijkheden hebben om afspraken te maken. "Ouders van kinderen hebben in ons land vrijheid van schoolkeu ze. Die vrijheid is in de grondwet verankerd. Bovendien stemmen af spraken niet overeen met het karakter van het openbaar onderwijs. Dit is namelijk toegankelijk voor alle leerlin gen, zonder onderscheid van gods dienst of levensbeschouwing. Het bij zonder onderwijs daarentegen is be voegd een eigen toetsingsbeleid te voe ren, uitgaande van de eigen doelstellin gen. Als ouders een schoolkeuze ma ken, is het niet aan de gemeente als overheid en als bevoegd gezag van het openbaar onderwijs daarop inbreuk te maken", aldus B. en W. Onvoldoende aandacht Zij delen de zienswijze van de PSP niet, dat het openbaar onderwijs in Soest, waarvan het College als bevoegd eezae optreedt, onvoldoende aandacht ontvangt. Integendeel, het krijgt alle aandacht dié noodzakelijk is voor het goed func tioneren. De nauwe betrokkenheid van het College kan daarbij omschreven wor den als een meer "besturen" dan "beheren" van het openbaar onder wijs. Daar waar dat noodzakelijk is, treedt het College sturend op, daarbij het onderwijsveld stimulerend en active rend. B. en W. delen evenmin de mening van de PSP dat het openbaar onderwijs wordt gediend met een wervingscam pagne. De beste reclame voor een school is de openstelling van de ^chool naar ouders, aldus B. en W. "Als het onderwijs door de ouders positief wordt evaren, zal dit zonder enige twijfel tot gevolg hebben dat dit goede gerucht de nodige bekendheid krijgt. Deze mond- reclame" heeft aanzienlijk meer in vloed en is van veel grotere waarde dan welke wervinscampagne dan ook. Geen campagne Voorts bestaat de afspraak met het bijzonder basisonderwijs in Soest, dat geen actief wervingsbeleid wordt ge voerd. Als één van de besturen zich niet aan deze afspraak houdt, zal dit onge twijfeld tot gevolg hebben dat andere besturen eveneens zo'n campagne gaan' voeren. Het resultaat is dan een ver scherping tussen de scholen onderling, waarbij de vraag gesteld kam worden of dit verhelderend zal werken voor de ouders", aldus het College. Het schrijft verder er geen behoefte aan te hebben de directeuren van de openbare basisscholen voor te schrij ven hoe en op welke wijze de scholen op eigen wijze invulling geven aan de inhoud en de organisatie van het onder wijs.. Het schoolteam is in eerste instantie verantwoordelijk voor het vastleggen hiervan in het schóól-werk plan dit in goed overleg met de aan de school verbonden medezeggenschaps raad. Informatica Over het voorbeeld dat de PSP noemt, namelijk dat een visie moet worden ontwikkeld over informatica, schrijven B. en W. dat toch bekend moet zijn dat de rijksoverheid bij de informatica geen breedtestrategie volgt. Dat bete kent dat niet op korte termijn alle scholen van faciliteiten worden voor zien om activiteiten te ontwikkelen op het gebied van onderwijs en informa tietechnologie. Wel wordt veel waarde gehecht aan de scholing en de nascho ling van de leerkrachten in het primair onderwijs. De rijksoverheid laat der halve een aantal scholen aan dieptepro jecten deelnemen. Plaatselijk betekent dit dat op bestuurlijk niveau al over deze aangelegenheid is gesproken met de bijzondere schoolbesturen en de onderwijsbegeleidingsdienst. Een voorzichtig beleid is echter nood zakelijk, aldus B. en W., omdat de gemeente geen middelen ter beschik king staan om in elke school een aantal computers te plaatsen. Dit zou juist een slecht beleid zijn, omdat met name de school moet aangeven dat ze vanuit haar doelstelling en werkwijze in staat is met dit hulpmiddel te werken. Daar bij zal dit een meerwaarde moeten bieden boven de tot nu toe gebruikte middelen, aldus Burgemeester en Wet houders. Overigens constateren B. en W. dat de acht vragen van de PSP "soms wat suggestief" zijn. Alleen met dit stempel achterop uw foto's hebt u de absolute zekerheid van Kodak Select Print Wat men u ook vertelt: Dit garantie-stempel moet op elke foto die u ontvangt voorkomen. Pas dan weet u zeker dat uw foto's zijn afgewerkt in het eigen laboratorium van Kodak. Dat ze met de grootste zorg ontwikkeld en afgedrukt zijn op hoogwaardig Kodak- papier. Staat dit Select- stempel niet op de achter kant van uw foto's, dan hebt u geen Kodak Select Print gekregen. Met alle risico's vandien. Voorkom zoiets en breng uw rolletje bij: winkel- Hartie-Zutd I KODAK SELECT PRINT. ALS'TIN ÉÉN KEERGQED MOET, j "Naar mijn bescheiden mening moet het mogelijk zijn op een geschikte Io- katie één of meerdere gaten in de leem- laag te maken, waardoor een aantal gedupeerden verlost worden van het overtollige hemelwater. Naast water overlast onder de vloer is het ook frap pant dat de speeltuin, gelegen tussen Bazuin en Cimbaal, zeker gedurende de maanden november tot en met maart voortdurend onder water staat. De afwatering is hier op zijn zachtst uitgedrukt zeer belabberd." Dat schrijft de heer G. M. Roest van de Cimbaal in een brief aan het Col lege van Burgemeester en Wethouders, waarin hij duidelijk maakt dat hij en talloze medeslachtoffers in Overhees "zich behoorlijk door de gemeente in de steek gelaten voelen. De heer Roest attendeert B. en W. op het feit dat in september 1985 al een groot aantal bewoners van Overhees met de leden van de commissie Be drijven heeft gesproken over de pro blemen met de wateroverlast in de kruipruimten van de woningen in Over hees. Hij wijst erop dat het de bedoe ling was - op basis van gedane onder zoeken, gekoppeld aan het gesprek met de commissie - alle betrokkenen te informeren over de eventueel te ne men maatregelen. "Tot op heden heb ik echter nog geen enkele reactie van gemeentezijde mogen vernemen. Heipalen De wateroverlast is een gevolg van de leemlagen in de bodem van Overhees. In het verleden zijn de problemen hier en daar opgelost door deze lagen te breken, zodat ze het water weer door laten. "Bij de gemeente Soest is naar ik aanneem voldoende informatie aan wezig om te kunnen bepalen waar de leemlagen lopen, en waar deze op ge schikte plekken doorbroken kunnen worden", .aldus de, heer .Roest. "Ten slotte heeft men voordat de woningen in Overhees werden gebouwd ook hei palen in de grond geslagen, én daar bij is men ongetwijfeld op de hoogte geweest van de grondlagenstructuur. De heer Roest besluit zijn brief met de hartekreet: "Menigmaal heb ik ge probeerd uitsluitsel van de gemeente Soest te krijgen, echter steeds zonder enig resultaat. Dat is dan ook de reden dat ik in een uiterste poging een (re) aktie los te krijgen van deze brief een kopie stuur naar alle politieke partijen en de plaatselijke media." en de willen Valentijnsdag op 14 februari niet geheel ongemerkt voorbij laten gaan. Maar daarbij vragen wij uw medewerking! Als u ons door middel van onderstaand de naam en het adres en reden doorgeeft van bijv.: uw buurvrouw, -man, postbode, familielid of wie dan ook die zich volgens u zeer verdienstelijk heeft ge maakt, dan zullen wij van onze kant via een selectie van de ingezonden bonnen 15 mensen op Valen tijnsdag nog eens extra in het zonnetje zetten! NAAM m* TEL. NR REDEN ZET UW EIGENNAAM OP DE ACHTERZIJDE VAN DE ENVELOP SVP'! ZENDT BOVENSTAANDE BON IN AAN: VALE'JTIJN AKTIE TAMBOERIJN 13 - 3766 AH SOEST

Soester Courant | 1986 | | pagina 3