KRJE laatste kans odomo 1.75 MEDE Alle restanten HALVE PRIJS M Zeven partijen dingen naar kiezersgunsten in Soest PvdA lanceert plan voor woningen met lagere huur in Soest (erberg) zogezien Televisies en video's moeten opnieuw worden 'ingeregeld' Volop ijspret in Soest Plastic folie in kruipruimten 'water'-woningen Overhees 2? Lijstnummers voor raadsverkiezingen vastgesteld 'Premie G-regeling' t&. A door Gerard Paul Klus boven klus Soester delegatie naar herdenking februari- staking? BOUWMARKT SHOWROOM KEUKENS, SANITAIR en TEGELS Veldweg 4 - Soest - Tel. 02155-14878 GEBRADEN KALFSGEHAKT Honsbergen HONSBERGEN ANDIJVIE Honsbergen GLAS HANDEL Ook Humanistisch Verbond wil mortuarium aan Veldweg KETTING FORMULIEREN Drukkerij Smit B.V. Zeven partijen zullen op 19 maart a.s. in de gemeente Soest deelnemen aan de gemeenteraadsverkiezingen. In totaal hebben de zeven politieke groe peringen maar liefst 106 inwoners be reid gevonden op de kandidatenlijsten plaats te nemen. VVD en CDA leggen de kiezers elk 24 namen voor, de PvdA doet het met 15 namen, Progressief Soest met 16, de combinatie GPV/SGP/ RPF met 13, D'66 met 9 en "nieuw komer" Aktief Soest (PAS) met 5. Voor elk van de beschikbare zetels in de gemeenteraad (27) zijn er dus bijna vier gegadigden. Vorige week is ook de nummering van de verschillende lijsten definitief ge maakt. Dat gebeurt op grond van het aantal stemmen dat zittende raads leden daarvoor uitbrengen. De WD (nu nog 10 zetels) kreeg derhalve num mer 1, het CDA (9 zetels) nummer 2, de PvdA 4 zetelsnummer 3. Omdat de overige partijen elk met slechts één zetel in de huidige raad zijn vertegenwoordigd moest het lot uitkomst brengen, al geldt dat niet voor D'66. Door de steun van het ex- WD-raadslid Ankie Nolen kregen de democraten twee stemmen, zodat D'66 met lijst nummer 4 de verkiezingen ingaat - ondanks het feit dat bijvoor beeld Progressief Soest bij de vorige verkiezingen een groter aantal kiezers achter zich kreeg ruim 1200 tegenover ruim 1000). Progressief Soest en de protestants- christelijke combinatie GPV/SGP/RPF moesten loten. Daarbij verkreeg de "klein-rechtse" combinatie nummer 5 en de "klein-linkse" combinatie num mer 6. Hekkesluiter is Partij Aktief Soest met nummer 7. De volledige kandidatenlijsten van de Het is nog maar de vraag of veel televisiekijkers, dat wil zeggen abon nees van de Centrale Antenne Inrich ting (CAI), in Soest zo gelukkig zullen zijn met de uitbreiding van de kanaal keuze met Sky Channel en Europa TV. Die uitbreiding is mogelijk geworden door de installatie van een schotel-an- Lenne, waarmee satelliet-uitzendingen worden opgevangen, en dat kost de abonnees niets. Een vervelende bij komstigheid is wél dat de tv-bezitters (evenals de bezitters van een videore corder) vrijwel alle kanalen opnieuw op hun toestellen moeten gaan instel len, omdat de indeling verandert. De gemeente gaat er - na overleg met de plaatselijke televisie-handelaren - van uit dat zo'n 80 procent van de abon nees zelf in staat zal zijn het tv-toestel en de video opnieuw in te regelen. Op dindsag 25 februari zal de omschake ling op de nieuwe antenne een feit zijn. Alle abonnees krijgen met de termijn nota van 18 februari een circulaire waarin de nieuwe kanalen staan ge noemd, met een uitgebreide toelich ting. Alleen het kanaal voor de ont vangst van Nederland 1 blijft ongewij zigd. De 20 procent van de bevolking die niet zelf in staat is het toestel opnieuw in te regelen, zal een beroep moeten doen op de toestel-leveranciers, de tv-winkels. Het CAI-bedrijf zal tot 's avonds 23.00 uur telefonisch bereikbaar zijn om de abonnees die er zelf niet uitkomen via de telefoon aanwijzigingen te geven. Alleen in 'zeer bijzondere gevallen, waarbij een 'hoger niveau' wórdt ver eist aan technische kennis dan de tv- handelaren kunnen bieden, zal het CAI- bedrijf zelf moeten uitrukken,' liet CAI-directeur Boneschansker vorige week weten in de vergadering van de commissie Bedrijven. Veel weerstand De commissieleden leken nogal be ducht te zijn vor een stroom van klach- verschillende partijen zien er als volgt uit: 1. WD 1. Plomp, G.A.W.G.A.; 2. Blommers geb. Biezeno, A; 3. Krijger, A. F. M.; 4. Ebbers, J. J.; 5. Blaauw, W. A.; 6. Oudemans, J. T.7. Weideman geb. Woensdregt, M. J.8. Beijen, G.9. Rib- bink, F.; 10. van der Klink, W. H.; 11, Polman Tuin, R. W.12. Koelink, G. A.; 13. van Wuijckhuijse, J. B.; 14. van den Heuvel, G.15. Arnold, D. 16. Posthumus geb. Vlot, A. M.; 17. Banki, E. A.; 18. Duit, H.; 19. Wester, B.; 20. Koppe, J. J.; 21. Westerhof, R. P.; 22. Jacobs, J.; 23. Hilhorst, J. W.; 24. Spijk, J. P. 2. CDA 1. Menne, drs. J. L.2. Verheus, C. 3. Greefhorst geb. van Overdam, J.; 4. van Logtenstein, R. A.; 5. van den Breemer, A. W.6. Gerritse geb. van Ee, B. M.; 7. Strietman, H.; 8. Wij- menga, drs. R.9. Baks, J. A.10. Lok ker, drs. J.P.J.; 11. Pieneman, J.; 12. van den Arend, J. D.13. Borreman geb. Mensink, A. B.; 14. Wantenaar, C. H.15. Rademaker geb. Beuken, E. M. T.16. Schoemaker, H. C.17. van Veen, H. A.; 18. van der Heijden, (v) G. J.19. Rademaker, drs. P. B. M.; 20. Storimans, P. L. J. M.; 21. Buwal- da, ing. K.22. van den Dijssel, A. J. 23. Hulsbergen geb. van Arkel, G. W. 24. van Roomen, W. W. 3. Partij van de Arbeid 1. Kingma, Frans; 2. Meijer, A. M. (Lydia); 3. van Gelder, R. E. (Ray- mond); 4. Stekelenburg geb. Ruiten burg, W. A. A. (Wil); 5. Boerkoel, C. (CEES); 6. Danvers, J. O. (Jan); 7. Hooijer, A. (Ab); 8. Mann geb. Voort ten. Wil v.d. Klink (VVD): 'Vooral de ouderen zullen denk ik wel verontwaar digd zijn. Ik denk dat dit veel weer stand gaat oproepen.' Hij vroeg zich af of inderdaad 80 procent van de bevol king in staat zou zijn het toestel zelf in te regelen. 'Van de Nederlanders is 65 procent niet eens in staat een belas tingbiljet in te vullen.' Joop van den Brakel (PvdA) wees erop dat de hele operatie geen financiële conseqenties voor de abonnees zou heb ben, maar vreesde dat de gebruikers die niet zelf aan hun toestel durven ko men op z'n minst al zo'n 25 a 30 gulden kwijt zullen zijn aan voorrijkosten. Van der Klink dacht daarbij zelfs aan 100 gulden. Standaardprijs? De heer Boneschansker liet weten dat het CAI-bedrijf wel in overleg is getre den met de plaatselijke tv-handelaren, om een standaardprijs af te spreken, maar dat daarvan niets terecht was ge komen. 'De meerderheid vond dat on gewenst en wilde zijn vrijheid behou den.' Hij verwachtte dat het inregelen van een tv-toestel niet meer dan 20 a 25 gulden, inclusief voorrijkosten, zou gaan kosten. Het publiek zou wel voor de 25e februari afspraken met de tv-in- stallateurs moeten maken. Ook Henk Strietman (CDA) zou alsnog graag een eenheidstarief tot stand willen zien komen. 'Ik ben bang dat er straks een enorm alarm uit de ge meente komt.' Wethouder Hans Oudemans (VVD) be loofde de commissie de kwestie nog eens op te nemen met de tv-handelaren en te proberen alsnog tot een afspraak over een standaardtarief te komen. Adriaan Pothuizen (D'66) vond het een commissie dat op de circulaire aan de CAI-abonnees niet vermeld staat dat het CAI-bedrijf op de 25e 's avonds tot 23.00 uur telefonisch bereikbaar zal zijn. De circulaire is echter al klaar, maar via de pers zal daaraan de nodige ruchtbaarheid worden gegeven. man, J. M. (Ans); 9. Uiterwijk, C. (Chris); 10. Haars, Tonny; 11. Broer- sma geb. van Deelen, J. G. (Jopie); 12. Vijfhuizen, J. M. (Jan); 13. de Lee- de, W. F. (Fred); 14. Hermsen, R. (Roel)15. Heibloem, Frank. 4. D'66 1. Pothuizen, A. E. C. (Adriaan)2. van Esseveld, J. (Jan); 3. van der Weide, J. A. (Tineke); 4. Huiser, W. (Wim); 5. Paling geb. Blommendaal, M. G. (Rie); 6. Hoksbergen geb. Evers, E. G. A. (Erica); 7. van Eimeren, E. R. F. (Eef); 8. Veldhuizen, J. (Janny); 9. Koop geb. Kranendonk, I. E. T. (Iet). 5. GPV/SGP/RPF 1. Meilof, W. R.2. van Garderen, J., 3. van Arkel, D.; 4. Don, M.; 5. Ko nijn, H.; 6. van Veelen, M.7. Veen, P.H.; 8. Overeem, J.H.9. Boot, L.H.; 10 Petersen, C.11. Geytenbeek, J.B.: 12. Mooij, J.W.13. Strengholt, J.M. 6. Progressief Soest (PPR, PSP, EVP, Onafh.) 1. Visser, Jan.; 2. Tomassen geb. Hols- heimer, A. D. (Leidje); 3. Leeflang, G. D. F. (Gerrit); 4. Nuijten, J. G. (Jan); 5. Joosten, E. J. (Elly); 6. Schaafsma, Maarten; 7. Koster, P. C. H. (Nel); 8. Levinga, Klaas; 9. Snijde- laar, G. J. (Gerard); 10. Diks, F. C. (Frans); 11. Uit den Bogaard, Jan; 12. Ruepert geb. Lütkemeier, A.E.R.T.M.M (Astrid); 13. Fuijckschot, D. G. (Dirk); 14. Spaink, Wolter; 15. Tromp, R. J. (Reeuwert); 16. van der Schoot; K. T. (Klaas). 7. Partij Aktief Soest 1. van den Deijssel, G. L. (Gerard); 2. van den Brink, B. (Bart)3. Stigter, C. J. (Cor)4. van Ginkel, A. H. Alex) 5. van Wijk gev. van Wegen, P. A. J. M. (Nelly). De partij van de Arbeid Soest heeft vorige week een opmerkelijk woning bouwplan gepubliceerd, dat voorziet in Je bouw van 200 goedkope vrije-sector huurwoningen in de komende vier jaar. De eerste serie van vijftig woningen zou in Soesterberg moeten worden gebouwd. Om tot een acceptabele huurprijs [voor lagere inkomens] te komen heeft de PvdA een subsidierege ling bedacht, waarbij de gemeente 10.000 gulden per woning betaalt, wat neerkomt op een huurverlaging van 54,20 per maand. Bij een stichtings- kostenbedrag van ca. 110.000 gulden komt de maandelijkse huur dan neer op zo'n 550 gulden per maand. Volgens de PvdA is die prijs vergelijk baar met een nieuwbouw woningwet woning in Soest, mits "keihard" wordt vastgehouden aan de eis dat bij vrije- sector-huurwoningen een huur van minder dan 600 gulden wordt gevraagd, zonder gemeentesubsidie. De "zpremie G-regeling", zoals de PvdA de door haar ontworpen regeling noemt, gaat de gemeente jaarlijks zo'n 500.000 gulden kosten. Die zouden vol gens de PvdA betaald kunnen worden door het grondbedrijf elk jaar een half miljoen te laten "terugbetalen" aan de algemene dienst van de gemeente Soest, die immers aan de kolossale saneringsoperatie van het grondbe drijf in "meer dan geringe mate" heeft bijgedragen. Schuld "Nadat de sanering van het grondbe drijf op zo'n uitstekende wijze is verlo pen en bovendien vele miljoenen is meegevallen, lijkt het ons redelijk dat het grondbedrijf, al is het heel beschei den, z'n 'schuld' aan de algemene dienst gaat afbetalen", aldus de PvdA. Lijsttrekker Frans Kingma, fractie voorzitter Raymond van Gelder en kandidaat-raadslid Kees Boerkoel lan ceerden de plannen vorige week tij dens een bijeenkomst met de pers in de pauze van "Soestand" in C-drie. De plannen zijn inmiddels voorgelegd aan de gemeenteraad. De PvdA schrijft aan de raadsleden dat zij hopen dat dezen in grote getale bereid zijn om mee te denken over het initiatief-voor stel. en dat van de kant van B. en W. al op korte termijn een voorstel zal ko men om de regeling in te voeren. "Een goed moment daarvoor lijkt ons als de voorjaarsnota aan de orde komt, mede gelet op onze suggestie om de regeling al in 1986 ten behoeve van Soesterberg toe te passen". Op de achtergrond van het initiatief voorstel van de PvdA staat de omstan digheid dat, met Amersfoort als regio nale groeistad, het voor Soest beschik baar komende aantal woningwetwo ningen steeds minder wordt. Ook speelt een rol dat het Rijk steeds minder sociale woningen wil laten bouwen. De meeste woningzoekenden in Soest zijn aangewezen op een huurwoning met een huur beneden de maximale subsidiegrens (nu 670 gulden), waar door veel mensen met een minimum inkomen "blijvend aan een flat gebak ken zitten", aldus de PvdA. "Gezien het aantal ingeschreven flatbewoners die een eengezinswoning willen accep teren ze dat niet". Voorwaarden Analoog aan de door het Rijk ingevoer de premie C wil de PvdA tot een acceptabele huurprijs komen door in voering van de premie-G. Voorwaar den daarbij zijn o.m dat de maximale Het bestuur van de gemeenschap Soest van het Humanistisch Verbond heeft zich in een brief aan de gemeenteraad uitgesproken vóór de bouw van een mortuarium op de algemene begraaf plaats aan de Veldweg. Het bestuur sluit zich aan bij de brief van de Raad van Kerken, die het gemeentebestuur onlangs ook verzocht om terug te ko men van het besluit om zo'n mor tuarium niet te laten bouwen. De Raad van Kerken had het gemeen tebestuur erop gewezen dat de voorzie ningen bij Zonnegloren - waarnaar de gemeente had verwezen - slecht be reikbaar zijn en dat er aan de aula, on danks het feit dat daaraan in de afgelo pen tijd wel een en ander is verbeterd, toch nog een heleboel ernstige nadelen kleven. Zo vindt men de aula te klein, het aan tal zitplaatsen te gering, is er geen pri vacy voor de nabestaanden door ge- stichtingskosten 132.000 gulden zijn; dat de premie direct tot huurverlaging moet leiden (dus subsidie voor bou wers of beleggersde garantie dat de woningen minstens 10 jaar huurwonin gen blijven: dat mensen met een minimuum-inkomen door eigenaar/be heerder als huurder wordt geaccep teerd en dat zoveel mogelijk ook de premie-C verkregen wordt. Verder moeten de huizen voldoen aan eisen op het gebied van energiegebruik en lijkt het aantrekkelijk om in zee te gaan met een belegger (zoals de PGGM) met een soort "loonvast-hypo- theek" met een looptijd van 30 jaar. Ook de woningbouwvereniging zou op die manier mogelijkheden krijgen om in deze sector te bouwen. De regeling moet volgen de PvdA natuurlijk wel haar grenzen kennen. "Bruin moet het tenslotte wel kunnen trekken". Daarom beperkt men zich voorlopig tot 50 woningen per jaar (in totaal dus 200), zodat de jaarlasten uitkomen op een half miljoen. Het plan moet verder passen in de woningbouwprogrammering voor de ko mende jaren en het verdient verreweg de voorkeur de regeling al in 1986 in Soesterberg toe te passen, met het oog op de relatief hoge huur, "zeker voor Soesterbergse begrippen", van de nieuwe vrije-sector huurwoningen daar. "Door deze hoge huur zouden ze onaantrekkelijker kunnen zijn dan de 40 loonvast koopwoningen in Soester berg", aldus de PvdA, "en dat kan niet de bedoeling zijn. Gezien de woning- zoekendevraag zouden de lasten juist beneden die van een koopwoning beho ren te liggen". brek aan ontvangstruimte met eigen ingang, geen verkleedgelegenheid voor de voorganger, de katheder is te klein, het harmonium in slechte staat, geen geluidsinstallatie, geen kandelaars en geen koffie-mogelijkheid. Als Zonnegloren op korte termijn wordt gesloten, zal het gedurende een langere periode zelfs helemaal niet mo gelijk zijn om overledenen in Soest naar behoren op te baren, zo vreest de Raad van Kerken. Het Humanistisch Verbond is het met de Raad van Kerken volkomen eens: 'De voorzieningen in de aula zijn nog onvoldoende. Wordt Zonnegloren ge sloten, dan is er geen mogelijkheid in Soest om overledenen op korrekte wij ze op te baren,' aldus secretaris me vrouw P.M. van Kleef-Beck, die de ge meenteraad verzoekt van zijn besluit terug te komen. Met een soepel gangetje reed Willem op huis aan. Het was vrijdagavond half tien en niet druk od straat. Het klusie was niet tegengevallen, dus vanavond was hij lekker op tijd thuis. De eerste avond van de week, dat wel. Zijn vrouw bromde wel eens dat hij het veel te gek maakte. "Je kunt wel bijna voor jezelf beginnen met al die karweitjes in de avonduren: 'Beun de Haas B.V. voor al uw klusjes". Neem dan tegelijk perso neel in dienst, dan kun je ons dak laten isoleren. Jij hebt er toch geen tijd geen voor', had ze gezegd. Hij zette de autoradio aan en neuriede zachtjes mee. Het ging er helemaal niet om dat hij thuis geen karweitjes wilde opknap pen, maar hij had er geen tijd voor. Zo langzamerhand weet iedereen wel dat Willem gouden handen heeft en nooit nee zegt. Dat doe je niet als iemand met een lekke dakgoot zit of een leuk timmerklusje verzonnen heeft. De meeste karweitjes kosten trouwens niet eens zo gek veel tijd, maar ze sluiten altijd zo dicht opelkaar aan. Daardoor is Willem soms weken ach tereen avond aan avond druk in de weer. "Ik zal mijn leven beteren" nam Willem zich voor en stapte met een gezicht van 'kijk nou 'ns wie we daar al hebben' de huiskamer binnen, waar zijn vrouw in een boek verdiept zat. "Zo, ben ik niet lekker vroeg1?" schalde Willem. 'Ik kan niet tegenspreken dat je vroeger dan gewoonlijk bent" zei ze zonder op te kijken" maar vroeg iets anders. De koffie is op". "Dat geeft niet., zei Willem een octaaf lager dan toen hij binnendaverde. Ik pak wel een pilsje". Hij stommelde naar de kelder en vatte twee pijpjes bier, een voor de dorst en een voor het verliezen. Na enig zoeken had hij de krant gevonden, bracht die omstandig in zijn fatsoen en snelde langs de koppen. "D'r staat ook nooit iets bij zonders in de krant. Is er op de televisie nog wat"? Het bleef doodstil in de kamer. Een nauw verholen glim lach speelde om haar lippen maar ze zei niets. Leuk boek, zeker. Je bent wel gezellig, moet ik zeggen". "Ja, ik heb lol" zei ze met een Mona- Lisa-smoeltje. Nu het helemaal stil was in de kamer viel het hem op dat hij al een poosje vreemde geluiden hoor de. "Wat hoor ik toch", vroeg hij. "Het lijkt wel of ik iemand op de zolder hoor". "Dat klopt" antwoorde zijn vrouw. Nu keek ze op van haar boek en zei stralend: "Ik heb een mannetje gevonden die de zolder voor me iso leert. Het is wel een beunhaas, maar hij heeft het al vaker gedaan. Ga maar kijken of je hem kan helpen, dan heb je wat omhanden." Avondvliegen vliegbasis Soesterberg Op vliegbasis Soesterberg wordt op maandag 10 februari en op dinsdag 11 februari 's-avonds doorgevlogen. F-15 straaljagers van het 32ste Tactical Fighter Squadron nemen aan deze avondvliegoefeningen deel. Het avond- vliegen duurt tot uiterlijk negen uur 's- avonds. Voorstel Jan Visser (Prog. Soest); Jan Visser, raadslid voor Progressief Soest, heeft zich vorige week per brief tot het College van Burgemeester en Wethouders gericht, met het verzoek aanwezig te zijn bij de herdenking van de Februari-staking in Amsterdam op 25 februari a.s. Visser wijst het College op het voor beeld van het Utrechtse gemeentebe stuur, dat volgens hem besloten heeft een afvaardiging naar Amsterdam te sturen, als daar met de kranslegging bij "De Dokwerker" op het Jonas Daniël Meyerplein de staking uit 1941 die het verzet tegen de vervolging van joodse landgenoten inluidde) wordt herdacht. "Het is precies vijfenveertig jaar ge leden dat de staking plaatsvond, die de geschiedenis inging als een van de be langrijkste verzetsdaden in bezet Europa," aldus Visser, die het College vraagt net als het Utrechtse gemeente bestuur officieel een afvaardiging naar Amsterdam te sturen. t/m 15 februari a.s. herenmode Soesterbergsestraat 51 Soest Alleen donderdag 100 gram Alleen donderdag IJ Super reclame Bij aankoop van 1 kilo GEHAKT naar eigen keuze 10 echte SLAGERSKROKETTEN GRATIS 500 gram GEHAKT - 5 kroketten gratis H.o.H. gehakt kilo 9.98 Indisch gehakt Kilo9.98 Bretons gehakt Kilo9.98 Rundergehakt Kilo 11.98 Stroganoff gehakt Kilo 11.98 Champignon gehakt Kilo11.98 I Alleen donderdag KILO G. A. P. van den Bosch Klaarwaterweg 83 - Soest - Tel. 02155-1 1512 UITVOERINGEN IN ALLE HOUTSOORTEN Lees (op pag. 6) hoe een Peters-taxatie u handen vol geld bespaart, jh Peters bv, voor wonen in de groene zone. Commissie vreest stroom van klachten CAI-abonnees Terwijl de ene helft van de Soester bevolking in de afgelopen week met griep in bed lag en warmte zocht, ging de andere helft op zoek naar het koude plezier van het ijs. De aanhoudende vorst zorgde ervoor dat veel Soesters, jong en oud, de schaatsen weer uit het vet konden halen. Dankbaar werd gebruik gemaakt van het natuurijs op de vijvers in Overhees en uiteraard trok ook de Petersbaan weer volop belangstelling. Wie er zelf niets voor voelde om op de gladde ijzers te staan, kon in elk geval genieten van een oer-Hollands schouwspel, al xoas het verblijf in de open lucht zonder beweging meestal verre van aangenaam. Foto: Goos van der Wilt EB U hoort massa's onzin uitkramen over ondeugd van dubbele ramen. Wie ze heeft is content is er snel aan gewend zij maken nu voor Van Ede reclame. Beckeringstraat 50 - Soest (werkplaats woonhuis) BEL 160 55 01 184 29 EN WIJ KOMEN! Eens met Raad van Kerken De wateroverlast in de kruipruimten van een aantal woningen in Overhees 2 wil de gemeente waarschijnlijk gaan bestrijden door het aanbrengen van een laag plastic folie onder de betref fende woningen. Dat kon vorige week worden opgevangen in de vergadering van de commissie Bedrijven, waar deze kwestie aan de orde kwam. Jan Visser (Progressief Soest) bracht daarin de brief ter sprake die de heer Roest van de Cimbaal aan het gemeen tebestuur heeft geschreven, waarin hij aandringt op maatregelen. Wethouder Hans Oudemans (VVD) deelde mee dat het College in deze kwestie al een besluit heeft genomen op 15 januari, maar dat de brief aan de betrokken bewoners nog niet klaar is. 'Daar hebben we wat tijd voor nodig. Visser vroeg de wethouder wat dan precies het probleem is. 'Is het tijdge brek, of wilt u liever wachten met die brief tot na de verkiezingen? De wethouder liet weten dat de 'span ningen in de werkbelasting' bij de be trokken ambtenaren de oorzaak wa ren, mede als gevolg van het vertrek van de gemeentesecretaris. 'En zo'n brief schrijf je natuurlijk niet even op een regenachtige achternamiddag.' Hij beloofde aan te dringen op spoed. Tot dusver heeft de gemeenteraad zich uitsluitend achter gesloten deuren met de wateroverlast-problemen willen be zig houden. Joop van den Brakel (PvdA) lichtte zijns ondanks een tip je van de sluier op, door met het meest onschuldige gezicht te vragen of het hier ging om de woningen waar voor de oplossingen waren bedacht "met die onderlaag van plastic folie.' De wethouder wilde dat - ten overstaan van de pers enigszins in verlegenheid gebracht - bevestigen noch ontkennen. in elke samenstelling en uitvoering. Onze specialiteit: o.a. levering kleine oplagen - korte levertijden. Postbus 57 - 3760 AB Soest Vanadiumweg 6 3812 PZ Amersfoort Telefoon 033-18747

Soester Courant | 1986 | | pagina 1