lïwiimwl SPLINTER EEMLAND B.V. 'OENSDAG 12 MAARf Red Stars dames I verliest van Celeritas Veel 'muziek' bij Scrabble Soest BOWLING BASKETBAL Francis Hesterman (CTS) volgende week bij strand cross in Scheveningen Landelijke Shotteams halen fors uit gdvoetbal start •saktie KORFBAL Wielerwedstrijden van Tempo in industrieterrein BADMINTON Clubkampioenen Badso KORFBAL 1986 SPORT en Bl kampioen! SOESTER COURANT SPORTPAGINA 33 tgramina ;endal Tempo Soest slaat toe in Spaanse rittenkoers Bunt 1 vvz PAGINA 32 KVO 4 met veel inzet kampioen Uit \t 4-3, ^e^ette terstLj v spronVai Het l%t KVO.X stand te spele) 'aren. CONTHUl, «Kköiowi Soest 0218!MfêgS8 Het eerste damesteam van Red Stars ontmoette afgelopen zaterdagavond in Sporthal Beukendal de dames van Cele ntas uit Groningen. Het is voor de Soester dames een van hun mindere wedstrijden geworden en met name in de eerste helft moesten de Soester dames hun meerdere erken nen in haar tegenstandster. Celeritas was wat agressiever en kwam beter tot scoren, hetgeen resulteerde in een 14- 36 achterstand. In de tweede helft herstelde het Soester team zich goed, doch de achterstand was te groot om alsnog dichtbij een overwinning te komen. Celeritas bleef het heft in handen houden won zo verdiend van Red Stars met 81-54. Red Stars heren 3 won in zwaar duel 69-62 Het derde herenteam blijft nog steeds lijstaanvoerder in de kern Amersfoort tweede klas. Toch wordt elke wedstrijd zwaarder. Steeds meer tegenstan ders zijn er op gebrand om juist van dit derde herenteam te winnen. Quick Runners uit Huizen was versterkt naar Soest gekomen en het Soester team was gewaarschuwd. Het speelde zonder Ardi Bouwmeester, doch wat lengte betreft was Adrie van Rouwen daal het derde team komen versterken en dit bleek in deze wedstrijd een pri ma versterking. Het Soester team nam de leiding en bouwde deze uit in de eerste helft tot een ruime 39-23 voor sprong. Een paar wissels in de tweede fase echter kostte de Red Stars heren haast de overwinning. Binnen acht minuten was de stand nog maai4 50-47, waarna er weer gewisseld werd. Hier na ontvouwde zich een boeiend duel waarbij vooral de persoonlijke fouten een grote rol gingen spelen. De Soester formatie echter hield het hoofd koel en dankzij de in deze ontmoeting uitste kend spelende Rudi Blok wist Red Stars deze lastige ontmoeting met 69-62 te Winst voor heren 2 tegen Irene 1 85-77 Het tweede herenteam speelde tegen Irene 1 uit Bilthoven. Een leuke ont moeting, die met name in de eerste helft gelijk opging. Een ruststand van 40-41 was het resultaat. In de tweede helft trok Red Stars de wedstrijd ech ter naar zich toe en won verdiend met 85-77. Overige uitslagen: Red Stars 4 - Woudenberg 2 69-53 (he ren) Red Stars II - Eem '78 I 27-42 (dames) Basketbal komend weekeind: Voor aanstaande zaterdag staan er weer vanaf een uur veel wedstrijden Met de nationale kampioenschappen van 5 april a.s. in zicht worden de Soes ter scrabbelaars steeds meer bedreven in hun favoriete sport. Afgelopen don derdagavond bracht in de 9e ronde van de competitie 50% van de scrabbelaars een score van meer dan 400 punten op de borden. Kwalitatief presentaties die als muziek in de oren klinken. Topsco rer van de avond werd Jan Leijendek- ker, die met 664 punten een nieuw klub- record vestigde. Veel wijzer is hij er niet van geworden. Zijn naaste concur renten Anneke Tak (618 punten) en Renske Druijff (530 punten) blijven zeer nadrukkelijk in de race om de Scrabble Cup '86. De uitslagen Anne tak - Bert van Ommeren 618-405 Renske Druijff - Bep Blom 530-406 M. Leijendekker - M. Toussaint 406-266 Maria Boom - Trudy Danvers 399-383 Joop v. Zijtveld - Diny Boele 394-244 J. Leijendekker - T. van Egdom 664-312 Muziek, maar dan letterlijk, vooral in 'de prijs van de week'. Uit het veelzij dige platenkabinet werd door de eige naar van De Gouden Snaar een fraaie LP ter beschikking gesteld, die door Joop van Zijtveld, met een score van 281 punten werd gewonnen. Donderdag a.s. de 10e aflevering van de scrabble-competitie, gevolgd door een wedstrijd om 'de prijs van de week.' Aanvang der partijen 19.45 uur en 21.15 uur. Belangstellendeh73ë~club kent geen lidmaatschap, zijn tegen betaling van 2.50 inschrijfgeld, iedere donderdagavond welkom in de scrab- ble-corner van café-restaurant Van den Brink, Soesterbergsestraat 102. In dien mogeijk, wordt u vriendelijk ver zocht een scrabble-spel mee te nemen. Soester Bowling Bond Uitslagen van maandag 3 en dinsdag 4 maart j.1. Maandag Heen en Weer-Muppets 1-4 Sobs-de Baanbrekers 2-3 Kings Palace - Trye rs 2-3 Zootje-FormatieteanT 1-4 Lucky Girls-Thunderballs 0-5 La Grande Bouffe-Turtles 0-5 Dinsdag: Ketel 1-Pino 3-2 Laatbloeiers - The Pipers 1-4 A-team-Pioniers 1-4 Dexcrest - Gremlins 3-2 H AM-'t Trio 3-2 't Juk-TZN 4-1 Uitslagen jeugdbowling van vrijdag 7 maart j.1. Quenix-Team Morag 4-1 SBR-Kegelkeilers 5-0 in Beukendal op het programma met om vijf uur de topper van de landelijke junioren tussen nummer 1 Red Stars en nummer 2 Sparta uit Nijkerk. Bij winst van de Soester jongens staan zij zes punten voor en kan ze haast het kam pioenschap niet meer ontgaan. Voorts ontmoet heren 1 om acht uur ASV uit Vianen. Het volledige programma is als volgt: 13.00 uur Red Stars JBl - Hoevelaken JB1 (jongens kadetten) 14.15 uur Red Stars MBl - Hoevelaken MB1 (meisjes kadetten) 14.15 uur Red Stars MCl - Keizer Otto MCI (meisjes adspiranten) 15.30 uur Red Stars MB2 - Stoepie Shooters MBl (meisjes kadetten) 15.30 uur Red Stars XDl - Cracker jacks XD1 (welpen) 17.00 uur Red Stars JA1 - Sparta JA1 (jongens junioren) 17.00 uur Red Stars II - Red Stars III (dames) 18.30 uur Red Stars JA2 - Irene JA1 (jongens junioren) 18.30 uur Red Stars 5 - Woodpeckers 1 (heren) 20.00 uur Red Stars 1 - ASV '681 (heren) Uitwedstrijden: Zaterdag 15 maart Mustangs I - Red Stars I dames Emmen) Stoepie Shooters JCl - Red Stars JCl (jongens adsp. Bunschoten). Zondag 16 maart Quidam 2 - Red Stars 3 (heren Odijk) Een zesmansformatie van de Soester wielerformatie Tempo-Lundbeck, bestaande uit Ruud Lieverts (Korten- hoef), Nico Oord (Loenen a.d. Vecht), Theo Franken (Barneveld), Jim van Overbeek (Soest), Wim Veenendaal (Zeist) en invaller Erik Ploeg (Assen), was de afgelopen twee weken present in de zware 10-daagse rittenkoers de Ronde van de Catalaanse kust, Spanje (110 deelnemers). Theo Franken reed van begin tot einde ijzersterk. Hij won de Koninginne- etappe over de zware col, de St. Hilario, om na 150 zware kilometers de Spaanse favoriet Morales en de kam pioen van Zwitserland, Marius Frei, in de spurt te verslaan. Verder werd hij eenmaal tweede, vierde, zesde, zevende in de ploegentijdrit, en dertiende. De eindoverwinning kwam pas volle dig in zicht, toen hij in de laatste etappe samen met Theo van de Velde (broer van prof Johan) voldoende af stand nam van de latere nr. 2 in het eindklassement, de Brabander John Leys, die overigens wel de bergtrui voor zich op zou eisen. Ruud Lieverts verdween al snel door ziekte uit de strijd, evenals Eric Ploeg, die echter daarvoor nog bijzonder goed presteerde door o.a. een 8e plaats in de bergtijdrit te veroveren. Jim van Overbeek presteerde naar be horen in de heuvels en boekte t.o.v. vorig jaar in de korte tijdritten dui delijk meer winst, reed in de vierde etappe lange tijd voorop won in een vliegende spurt nog een fraai horloge en stond op de een na laatste dag 20e in het klassement. De laatste dag met storm en regen zorgde voor een lekke band en een onoverkomelijke achter stand, waardoor Jim's klassering ver loren ging. Nico Oord en Wim Veenendaal zagen deze Ronde zuiver als voorbereiding op het nieuwe seizoen. Juist ook omdat deze wedstrijd behoorlijk diep in de re serves tastte, gingen zij niet elke dag voluit. Mm Foto: Goos van der Wilt Francis Hesterman, een van de vrou welijke leden van het Cross Team Soest (CTS), gooit hoge ogen bij de tweede strandcross die volgende week zaterdag in Schevingen wordt geor ganiseerd. Evenals vorig jaar is de Soester cross-rijdster van de partij, zij het dat ze niet meer uitkomt in de da mesklasse, maar meedoet bij de heren in de 2-literklasse. 'Dat gaat supersnel,' aldus Francis vo rige week. Ze zal er alles aan doen om het veeleisende publiek van CTS-sup- porters, dat uiteraard meegaat, tevre den te stellen, al zal het ditmaal wel moeilijker worden tussen de heren, nu de damesklasse is afgeschaft. 'De con currentie is natuurlijk veel groter. Het strandparcours in Scheveningen voert eerst drie kilometer langs de wa terlijn en vervolgens drie kilometer terug door het mulle zand, met allerlei 'chicanes' (S-bochten) en springbrug- gen. Francis neemt haar man Fred mee als monteur en verzorger. De nieuwe spon sor van de Hesteimans, Flame Control van de Molenstraat, stelt een service wagen ter beschikking zodat het Fran cis op technisch gebied aan niets zal ontbreken. Overigens rijdt Francis ditmaal niet voor CTS, maar verdedigt zij de kleu ren van de Nijkerkse NCC, omdat CTS niet is aangesloten bij de KNAC, die de cross organiseert. Natuurlijk zullen heel wat CTS-ers aanwezig zijn op het Scheveningse strand, maar ook een aantal collega's van Francis bij Yves 0 V.l.n.r. Fred Hesterman, Rob de Fries (Flame Control) en Francis Hes terman. Rocher hebben beloofd te komen kij ken. Francis en Fred zijn ingenomen met hun nieuwe sponsor, de heer Rob de Vries van Flame Control, die het hun mogelijk maakt de snelle wagen met de 150 pk-motor in de strijd te brengen. •Gelukkig steunt het Soester bedrijfs leven de autocrossers, terwijl we in Soest helaas nog steeds geen eigen baan hebben,' aldus Francis en Fred, die het maar 'asociaal' vinden dat de gemeente de crossers laat 'stikken.' 'We zijn de grootste vereniging maar zitten gewoon in het verdomhoekje,' zo klinkt het. De 5 landelijke Shotteams bleven afge lopen zaterdag allen ongeslagen. Het le herenteam verpletterde Treffers Arnhem met 9-1, terwijl het 2e heren team in Arnhem gelijkspeelde tegen hetzelfde Treffers. De drie landelijke jeugdteams van Shot blijven bovenin meedraaien na de overwinningen van afgelopen zaterdag. Heren Shot 1 - Treffers 19-1 Het le herenteam won tot dusverre al haar thuiswedstrijden met 9-1 en de wedstrijd tegen Treffers uit Arnhem vormde hier geen uitzondering op. Toch beleefden noch toeschouwers noch spelers veel plezier aan deze wed strijd. Elke vorm van spanning ont brak, terwijl het spelnivo met uitzon dering van de eerste partijen bedroe vend was. Nadat Shot al in een vroeg stadium orde op zaken had gesteld (5-0 pauzestandverloor Dirk Schuiling de 6e partij en dat was meteen het enige wapenfeit van de Arnhemmers. Plicht matig werd de wedstrijd uitgespeeld, waarbij zowel René Daselaar als Bart Lefel ongeslagen bleven. Treffers 2 - Shot 2 5-5 Het 2e herenteam is de laatste weken nogal slordig met de punten omge sprongen en ook in Arnhem werd zeker geen optimaal resultaat behaald. Im mers, tegenstander Treffers had tot aan de wedstrijd tegen Shot nog geen punt verzameld, terwijl de Soesters nog kans op het kampioen schap hebben. Spannend was het wel in Arnhem, want vele wedstrijden werden pas in de slotfase van de 3e game beslist. Bij Shot wonnen Gerhard Busch en Berend Jonker ieder twee partijen, terijl Bert van Velzen één keer succesvol was. Shot 3 - Quick 4 3-7 Shot had deze wedstrijd moeten win nen om aansluiting met de midden moot te houden. Ondanks bij vlagen goed tegenspel bleek de grotere routine van de Hilversummers telkens door slaggevend. Daarbij had Shot 3 de pech dat Eddy Gaytant licht geblesseerd was en daardoor niet voluit kon spelen. Edo Fransen met twee winstpartijen en Jan Fransen met één zorgden nu voor de winstpunten van Shot. Jeugd: Shot 1 - Herculues 1 7-3 Koploper Shot heeft ook tegen Hercules uit Terborg geen fouten gemaakt, al werd men nog wel op een 1-2 achter stand gezet. Daarna werd het echter 7- 2, alvorens Hercules weer wat terug kon doen. Alledrie de Shotspelers won nen twee partijen. Bijmaat 1 - Shot 2 3-7 Het team van coach Ronald Huigen heeft in Huizen een degelijke overwin ning op Bijmaat behaald. Na een 5-0 tussenstand konden de Huizers nog wel wat terugdoen, maar de zege voor Shot kwam niet meer in gevaar. Ook hier deden de Shotspelers met ieder 2 zeges niets voor elkaar onder. Shot 3 - HTC 1 9-1 He 3e jeugdteam kopieerde de score van de uitwedstrijd, ook nu werd HTC uit Hoofddorp met 9-1 kansloos gelaten. Frank Redel liet een steekje vallen, Martin Fransen en Robbie Houtgast bleven ongeslagen. Tafeltennis aanstaand weekend De belangrijkste wedstrijd van za terdag 15 maai t .wiüt dit keer bij de jeugd gespeeld. Het le jeugdteam gaat in Wageningen op bezoek bij naamge noot en enige concurrent Shot. Bij winst is promotie zo goed als zeker. Het le herenteam treedt in Haarlem aan tegen het niet al te sterke Onkyo 2. Thuis speelt het 2e herenteam tegen DTS uit Enschede. Deze wedstrijd begint om 17.00 uur in de Shotzaal aan de Heideweg. Jeugd tafeltennis bij Shot: Meisjes en jongens die belangstelling hebben voor de tafeltennissport zijn van harte welkom om eens langs te ko men in de speelzaal van Shot, de gym zaal aan de Heideweg (tussen nrs. 18 en 20). Shot is daar dagelijks aktief en heeft nog enige ruimte voor nieuwe jeugdleden. Voor beginnende tafelten nissers! sters) zijn er trainingen op dinsdag van 17.00 -18.15 uur en op vrij dag van 17.00 - 18.30 uur. Kom gerust eens een paar keer meedoen. Voor alle inlichtingen over de ttv Shot kan men terecht bij Bart van der Wal, Dr. Schoonebeeklaan 4, tel.: 16261 en bij Jan van Asch, Vedelaarpad 14, tel.. 19028. Overige uitslagen senioren: Good Luck 2 - Shot 47-3, Quick 10 - Shot 6:2-8, Shot 7 - Huizen 8:8-2, OSO 1 - Shot 9:5-5, Elan 6 - Shot 9: 4-6, UBTV 7 - Shot 11:7-3, Hogerheide 2 - Shot 12:10-0, Shot 13 - Niké 8: 2-8, Shot 14 - Huizen 18: 9-1, Shot 15 - Overhees 2: 4-6, UBTV 11 - Shot 16:4-6. Overige uitslagen jeugd Shot 6 - Shot 4; 1-9, Shot 5 - Elan 2: 4-6, Huizen 9 - Shot 77-3. Walkman gestolen J. H. B. uit Soest deed in het weekeinde aangifte van de diefstal van zijn walk man. Het apparaat was weggenomen van het speelveld op de Eng. De waar de bedroeg ca. 150 gulden. Selby badminton ma 15 maart: L 14.30 uur thuis f| 52 13.00 uur thuis n B2 12.00 uur uit b '2 11.45 uur uit I 49 C3 11.30 uur uit I 31 12.00 uur thuis I 32 12.00 uur uit I 51 10.00 uur uit 1 Fl 11.00 uur uit ^2 13.00 uur uit jj ring WZ '49 heeft d het seizoen 1986-87 jbreid donateursbe- Onder leiding van 1 j was de drijvende i, sucesvolle rommel- tar maart, is een ko- 7 lke de aktie gaat co- Ie poging, om WZ iger vaarwater te l i binnen het bestuur et niet mogelijk zou terugkerende finan- ëren, waarmee lang in vervulling kunne 1 Hospes en secreta- aats hebben inmid- werkt, waarbij aan orden gevraagd ten- r aan het bestaande toe te voegen. Te- bedoeling via oude d-voetballers te be- verzoek hun oude jkse donatie te steu- or de besteding van t zijn al uitgewerkt, j 'huismeubilair is na ebruik aan vervan- ilwijk is in ieder ge- :r het slagen van de e nieuwe, als de be- n vervulling Minnen i WZ worden uitge- najaar tijdens een i het nieuwe meubi- jongstleden zaterdag werden 2 Eem- I vogel jeugdteams kampioen. Allereerst speelde Eemvogels Cl tegen Esdo Cl uit Kockengen. Na een wat zenuwach tig begin skoorde Sandra Lub in de 7e minuut middels een doorloopbal. Ook Reijk Muller was daarna zijn tegen- stander te vlug af en wist voor een 2-0 voorsprong te zorgen. Voor het rustsig- naal benutte Marco v.d. Kraats een kansje onder de korf. Ook na rust een sterker Eemvogels Cl team. Marco v. Maanen wist nog een toegekende strafworp te verzilveren. Einduitslag 4-1. Ook Eemvogels Bl startte voortvarend tegen Ekva uit Almére. Binnen 6 mi nuten wist Anissa van Bemmel de korf 2x te vinden. Eerst via een strafworp en het 2e punt skoorde zij uit een door loopbal. Direkt daarna mikte Sandra Lub van veraf raak 3-0. Ekva echter gaf zich niet gewonnen, en kwam dichterbij 3-1. Nu was het John van de Boom die 4-1 liet aantekenen. Na de pauze bleef het een spannende wedstrijd: echter 5 minuten voor tijd, de stand was inmiddels door Almar Lijfering en John v.d. Boom op 6-4 ge bracht, hield Eemvogels Bl de bal goed in de ploeg.' De bloemen, beschikbaar gesteld door bloemist Fleur-Inn, waren dik ver diend. Eemvogels 1 speelde zijn laatste wed strijd in Leerdam tegen Ter Leedeal tijd een fanatieke tegenstander. Ton Kraaikamp, bijzonder goed op dreef, wist in samenwerking met Saskia Smelt zich uitstekend vrij te spelen en verzilverde op goede wijze zijn door loopbal. Van afstand was het wederom Adspiranten Cl o Reijk Muller, Marco v. Maanen, Nicole Nieuwenhuis, René Verschuren trainer/coach) Eileen v. Dijk, Sandra Lub, Christa Lijfering en Marco Schouten. 0 V.l.n.r. de Spaanse rondemiss, John Leys, Theo Franken, soigneur Jaap Coerman en Tempoploegleider Fré Bos. Ook de Districtselectie Midden-Neder land was present met een team van zes, waarvan Marcel Gerritsen en Je roen van Orsel resp. 11e en 12e werden in de Ronde van de Costa Brava, die onderdeel uitmaakte van de Cata laanse kust. Bert Broekhuizen reed de rond door een rugblessure niet uit, maar maakte wel in druk bij het beklimmen van de diverse cols en is beslist een aanwinst voor het team. De Ren en Toeristenvereniging Tempo heeft van Burgemeester en Wethou ders toestemming gekregen om dit jaar op het parkoers Industrieweg, Koningsweg, Weteringpad en Energie weg weer een aantal wielerwedstrij den te houden. Het betreft de wedstrij den op de volgende data: T.A.P.A. competitie. 23 maart: Aanvang 08.00 uur, einde ca. 13.00 uur. 30 maart: Competitie wedstrijden Mid den Nederland. Aanvang 08.00 uur, ein de ca. 13.00 uur. 6 april: Club-kampioenschappen alle categorieën. Aanvang 13.00 uur, einde ca. 17.00 uur. 16 april t/m. 2 juli: Iedere woensdag avond zomeravond competitie. Aan vang 18.30 uur, einde 21.00 uur. 7 juni: Ronde van Soest voor nieuwe lingen. Aanvang 18.00 uur, einde 20.00 uur. 8 juniRonde van Soest voor junioren en amateurs. Aanvang 12.00 uur, einde ca. 17.30 uur. 20 augustus: TEMPO tijdritten-toer nooi. 27 augustus: Aanvang 18.30 uur, einde ca. 21.00 uur. 24 augustus: Liefhebbers Gala. Aan vang 10.30 uur, einde ca. 17.00 uur. 14 september: Competitie wedstrijden Midden-Nederland. Aanvang 08.00 uur, einde ca. 13.00 uur, aansluitend Gentle- manrit, einde 16.00 uur. Wielersportdag Tempo 29 juni Burgemeester en Wethouders hebben het bestuur van de Ren- en Toerver- eniging Tempo toestemming gegeven om op zondag 29 juni voor de leden van de Medische Wielerkring Nederland een Wielersportdag te houden. Dit zal gebeuren op het parkoers Bosstraat (tussen Wieksloterweg en Den Bliek laan), Den Blieklaan, le Heeserlaantje en Wieksloterweg O.Z. Direct na afloop van de kompetitie, die voor Badso eindigde in een prima derde plaats in de 3e klasse landelijk, werd begonnen met de strijd om de club- titels. Aan deze clubkampioenschappen wer den door 22 dames en 27 heren meege daan. Iedere deelnemer kon deelne men in de spelsoorten: enkel-, dubbel en gemengd-dubbelspel, waarbij de enkelspelen in drie spelsterkten waren ingedeeld, zodat ook de recreatie-spe lers een gelijke kans hadden. Bij de dames kon Claudine Schüssler haar titel in het enkelspel niet verde digen. Na de wedstrijden die voor de meeste deelnemers nogal wat zweet druppels gekost hebben kon de balans opgemaakt worden. De resultaten laten zien dat er geen verrassende winnaars zijn. Rob Stomp en Leonie Welting behaalden beide drie titels, en Sjef Govers werd toch enigs zin verrassend 3 keer tweede. Door de overwinning in het enkelspel mag Rob Stomp definitief de Rob Roose wis selbeker houden omdat hij hem voor het derde achtereenvolgende jaar mee naar huis nam. De overige uitslagen: Herenenkel 1; Rob Stomp Heren 2; Wim Timmerman Herenenkel 3; Ruud Timmerman Damesenkel 1Leonie Welting Damesenkel 2; Henriëtte Bunck Damesenkel 3Fiona Schüssler GemengddubbelRob Stomp en Leonie Welting Herendubbel; Rob Stomp en Roland Meijer DamesdubbelLeonie Welting en Clau dine Schüssler De badmintonvereniging Soesterberg bestaat momenteel uit ongeveer 220 leden, waarvan 70 jeugdleden, die spe len in de Bunt in Soest en in het Dorps huis te Soesterberg. Men zou de kompetitiegroep graag uitgebreid zien met enige spelers/speelsters voor di verse districtsklassen. Wilt u inlichtin gen belt u dan mevr. v.d. Hoven, tel. 03463-1915. Theo Franken eindoverwinnaar 15 maart Badso badminton SoVoCo volleybal 16 maart Badso badminton iart: wer 5072 pnt. 5062 pnt. 5037 pnt. 4899 pnt. t 4958 pnt. 4919 pnt. len 4794 pnt. imp 4792 pnt. 4787 pnt. 4735 pnt. Bennekom 3553 pnt. g 15 maart :ed Stars basketbal 16 maart ïr BDC handbal Aspiranten Bl e Anneke Boom (trainster), Satidra v.d. Wijngaart, Anissa v. Bemmel, John v.d. Boom, Almar Lijfering, Re né Verschuren (coach). Jolanda v. Luijtelaar, Sylvia Lanphen, Sem Wildenburg, Maarten Hereijgers. Ton Kraaikamp die in de 11e minuut Eemvogels l op een 2-0 voorsprong zette. Voor rust bracht Ter Leede de stand op 2-0. Na de pauze wist Eemvogels 1 Ter Leede onder druk te houden. Via goed rondspelen werden er talrijke kansjes geschapen. Onreglementair werd de aanval onderbroken en de toegekende strafworp werd door Claudia Touwsla ger benut. Nog eenmaal wist Ter Leede te doelpunten: Eemvogels 1 reageerde echter direkt; nu werd Saskia Smelt op ongeoorloofde wijze gehinderd. Marco Kuil verzilverde de toegewezen straf worp. In de slotfase wist de Soester ploeg verder uit te lopen. Theo v. Duin kerken van afstand en Claudia Touw slager via een strafworp. Einduitslag 6-2. Door dit resultaat eindigde Eem vogels l op een 3e plaats en het 6e doelpunt was tevens het 100ste in deze zaalkompetie. Eemvogels 2 moest aantreden tegen kampioenskandidaat KVO uit Soester berg. Eemvogels 2, op de voorlaatste plaats, maakte het zijn tegenstanders erg moeilijk. Ad Middelkoop opende de score maar KVO wist de stand weer gelijk te trekken l-l. Van afstand bracht Marga v.d. Hoed de 2-1 stand op het scorebord en ook nu kwam KVO langszij. Voor het eerst in de wedstrijd kwam KVO op voorsprong. Ries van de Hoed was verantwoordelijk voor de 3-3 stand. Tot het laatste moment bleef de span ning in de wedstrijd: 2 doorloopballen van resp. Ries v.d. Hoed en Tini Mar- tens waren net niet voldoende. KVO had het laatste woord en zegevierde nipt met 6-5. Al 52 JAAR official dealer BAARN-SOEST Gespecialiseerd in jonge gebruikte Ford-auto's Verplichte autokeuring bij onze APK bedrijven BEUKENLAAN 80 teW SOEST - TEL 02155-12643 EEMNESSERWEG16-22 - BAARN - TEL 02154-15555 iia 'C2 wartier 3 - WZ 3 rVZ4 irta (N)9 V 7 ees Iees2 1SV 4 oys 4 - Hees 4 bu Boys 4 •esterberg g 2 - WA2 g 3 - Hierden 4 oria Jooi 2 - Soest 3 •O 4 V 5 g 3 - Soest 6 Iversumse Boys 3 Zebra's 4 - Soest 9 5 - Soest 10 Jest11 7 - Soest 12 Gooi 9 - Soest 14 15 maart Selby badminton 16 maart SEC 2 SEC 3 SEC S 2 tse Boys 3 - SEC 3 ersfoortse Boys 5 rveen 4 - SEC 5 'gland 9 rt huurse Zaterdagmorgen j..l. traden de teams van KVO 4 en Eemvogels 2 in Beuken dal tegen elkaar aan in een wedstrijd die voor het KVO-team beslissend was voor het kampioenschap. Eemvogels 2 is degradatiekandidaat. De wedstrijd had een spannend verloop. De eerste helft werd afgesloten met een gelijke stand: 2-2. hi de tweede helft nam de spanning want KVO moest winnen om kam- te worden. Het team had echter moeite met de felle tegenstand Eemvogels. Toch werd een voor- van 3-2 bereikt. Na de gelijk- door Eemvogels liep KVO weer 4-3. waarna Eemvogels alles op Dat werd beloondde ach- werd omgezet in een voor s lag vervolgens geheel bij met veel inzet een gelijke toen er nog zes minuten Twee minuten voor het eindsignaal maakte Peter v.d. Hoe ven het winnende doelpunt voor KVO. De KVO-score werd behaald door Hans Lenten (2x Frans van Dillen (1 x en Peter v.d. Hoeven (3 x Automobiliste onder invloed na aanrijding doorgereden Nog geen uur nadat ze in Soest onder invloed van sterke drank een aanrij ding had veroorzaakt werd vorige week de 42-jarige mevrouw F. S. uit Amers foort door de politie aangehouden in haar woning. Een getuige had het ken teken genoteerd van haar auto, waar mee ze op de Van Weedestraat tegen een andere wagen was aangereden. Na de aanrijding was zij met gedoofde lichten doorgereden. Ze moest alsnog de blaastest afleggen en onderging ook de bloedproef. Ze kreeg een rijver bod en een proces-verbaal.

Soester Courant | 1986 | | pagina 33