wB1 fs nsspe U J MEDE Wh mtiït zo gezien 'Plomp moet falend beleid consequenties trekken van en opstappen' Plomp voelt zich 'op buitengewoon onfatsoenlijke wijze bejegend' Plomp: 'Kingma heeft uit de school geklapt' tsMMammiMÊsiiaew&rt Trouble-shooter 1 of money-maker? Auto Vandermeèr Stijl en kwaliteit. Het nieuwe gezicht van Melka. MODE TELEFOON 23530 GLAS HANDEL Notitie over thuiszorg-experiment bejaarden Ged. Staten zien geen mogelijkheden voor bezwaar tegen Oelte-afwijzing Pijnenburg afgeschilderd als bedelaars Ria Bremer houdt interviews Gemeentelijke verkiezingsuitslag vanavond in C-drie Advisie Soest Computer Consultants bv Soesters overleden aan gevolgen verkeersongelukken Overvaller meldt zich vrijwillig Scherp belicht Onbeperkte vleesverkoop bij slachthuis Politie gaat letten op gebruik auto gordels LET OP! Paas- aanbiedingen Honsbergen s. o. Soest-voorzitter fel in kritiek op sportwethouder 'Na zijn tweede ambtsperiode als voor zitter van de sportstichting kan ik al leen maar tot de conclusie komen dat er een andere wethouder van Sportza ken moet komen. Hij is slim en fotoge niek, maar hij weet niets of bijna niets van een beleid op sportgebied.' Dit harde oordeel velde s.o.Soest-voor zitter Herman Ankoné vorige week over de VVD-wethouder van Sportza ken, drs. G. Plomp. In een toespraak ter gelegenheid van de presentatie van het voetbaljeugdplan van s.o.Soest, waarin Ankoné o.m. opmerkte dat de overheid - ook de gemeentelijke - de sport instrumenten en faciliteiten moet bieden - constateerde hij op dit terrein bij de gemeente Soest een 'enorm man co.' 'Als het gaat om sportvoorzieningen kan Soest de toets in vergelijking met even grote of zelfs kleinere gemeenten op geen enkele wijze doorstaan,' aldus Ankoné, die van mening is dat Plomp beter zou doen door af te treden omdat hij als politiek verantwoordelijke er niet in geslaagd is om het voorzie ningenniveau voor de Soester sport bo ven een gebrekkig niveau uit te tillen. 'Plomp zou de consequenties moeten trekkenwan zijn falend beleid,' aldus de s.o.Soest-voorzitter. 'Hij krijgt niets voor elkaar, niet alleen door een slechte presentatie aan de gemeente raad, maar ook door een bijzonder slechte wijze van omgaan met de sportverenigingen.' Ankoné verwijst daarvoor o.m. naar de deelnemersver gaderingen van de Sportstichting die de afgelopen jaren zijn gehouden. 'In 1984 duurde het uren omdat de voorzit- ter uiterst slecht was voorbereid, in 1985 stonden we met een kwartiertje weer buiten. En dat voor iemand die overal verkondigt dat hij zo'n voor stander is van overleg. 'De heer Plomp zegt dat hij voor een snelle ontwikkeling van het beleid is voor openheid naar de burger en een goede communicatie. Het zijn loze uit spraken, die geen enkele keer zijn waargemaakt. Het grote manco van de sportstichting is dat er geen openheid is. Het grootste gedeelte van de bespre kingen vindt plaats in besloten verga deringen, en er is een onvoorstelbaar slecht beleid, ook voor wat betreft het personeel van De Turf en sporthal Beukendal.' Vooruitgang Ankoné denkt dat het de sportvereni gingen beter zal afgaan met een andere sportwethouder. In dat verband noemde hij het een vooruitgang indien het CDA de komende raadsperiode met twee in plaats van één wethouder in het gemeentebestuur vertegenwoordigd zal zijn. Deze politieke partij zou dan volgens Ankoné de portefeuille van sportzaken moeten beheren. Het slechte beleid van wethouder Plomp komt naar de mening van An koné tot uitdrukking in de ontwikkelin gen ten aanzien van de atletiek-acom- modatie van Pijnenburg, de ooit be loofde honkbal- en softbalaccom- modatie en het overdekte zwembad De Turf. Ook het feit dat in Soest een groot gebrek aan zaalruimte heerst, is volgens hem te wijten aan datzelfde be leid. 'Soest is hier zwaar onderbedeeld ten opzichte van andere gemeenten. Er zijn weinig mogelijkheden voor bepaal de zaalsporten. Veel clubs moeten hun wedstrijden buiten de gemeente spelen.' In zijn kritiek op het beleid van wet houder Plomp merkte Ankoné op dat de in het leven geroepen sportcommis- sie tarifering en kantinenog nooit daadwerkelijk aan het werk is gezet. Een rapport, dat de veldsportencom- missie ruim twee jaar geleden aan de wethouder overhandigde, is nooit ter sprake gekomen. Volgens de samenstellers van dat rapport kan de gemeente 127.000 gulden per jaar be zuinigen als de sportverenigingen onderhoud van de velden in eigen beheer nemen. De laatste tijd heeft het fenomeen Sportstichting van verschillende hoeken kritiek toegeworpen gekregen. Ankoné meent dat die kritiek geen be trekking mag hebben op het bureau van de Sportstichting. 'Dat is niet te recht. Met weinig mensen wordt veel gedaan. De verhouding van het bureau naar de gemeenteraad moet beter, die laat te wensen over. Dat komt door tijdgebrek en omdat men aan het lijntje wordt gehouden. De politiek dient de verantwoording van de sport te kennen. Die verantwoording ligt bij wethouder Plomp. Wij stoppen als vrij willigers veel tijd in de begeleiding van jonge mensen. Ik vind dat het de plicht van de gemeente is om daarbij steun te geven. Niet alleen nu in een ver kiezingstijd, maar ook in de komende vier jaar. Het is duidelijk dat de sport in Soest is uitgekeken op wethouder Plomp. Hij moet gaan,' aldus Herman Ankoné tijdens een bijeenkomst van s.o.Soest. 'Ankoné liegt ronduit' 'Als het aan mij ligt, blijf ik wethouder van Sportzaken,' zegt wethouder drs. Plomp van Sportzaken als hij ge vraagd wordt naar zijn mening ovpr de kritiek die Herman Ankoné, bestuurs lid van de Sportstichting en voorzitter van s.o.Soest, op hem heeft uitgeoe fend. 'Ik denk dat de heer Ankoné het feit dat hij een andere politieke voor keur heeft en verdwijnt uit het bestuur van de Sportstichting als aanleiding ziet om de wethouder van Sportzaken op ene buitengewoon onfatsoenlijke wijze te bejegenen.' 'Hij vergeet daarbij dat hij mede zijn eigen bestuursleden meesleurt en de diverse achterbannen van de sport vol- strekte onwaarheden vertelt,' al dus Plomp. Hij denkt dat Ankoné met kritiek is gekomen omdat de voetbal verenigingen unaniem voor een andere vertegenwoordiger in de sportstichting hebben gekozen. ,Ik ben van mening dat de heer Ankoné ronduit liegt wanneer hij stelt dat het merendeel van de sportstichtingszaken in het besloten gedeelte wordt gehandeld. Als dat gebeurt, is dat op verzoek van de verenigingen.' Boekdelen 'Als de heer Ankoné zegt dat de tariferingscommissie nog niet aan het werk is gezet, weet hij niet waar hij mee bezig is, want hij is zelf voorzitter van die commissie. Dat spreekt boek delen. Verder wil de heer Ankoné uit eigen belang een honkbal- en softbalac- commodatie, want hij wil de honkbal lers van het s.o.Soest-terrein hebben,' meent wethouder Plomp, 'en de heer Ankoné heeft altijd achter het ge voerde beleid gestaan.' Hij stelt dat Ankoné de enige was die tegen een container was voor de atle tiekvereniging Pijnenburg w* anr*Rf om deze ruimte te verliezen voor s.o.Soest. Met betrekking tot het rap port van de veldsportencommissie, dat volgens Ankoné nog nooit ter sprake is geweest, en waarin stat dat de ge meente 127.000 gulden per jaar zou kunnen besparen door de verenigingen zelf het onderhoud aan de velden te laten uivoeren, zegt Plomp: 'Dan ver geet hij de afgesproken procedure, en het opvallende ten aanzien van de 127.000 gulden is dat het rapport zegt dat de resultaten van het onderzoek niet rechtvaardigen dat zonder meer Selected Dealer: ZUID PROMENADE 12 SOEST-ZUID De poes klom heel kwaad in de mooie gordijnen en maakte een puinhoop van onze domeinen de ruit hield geen stand en viel in zijn mand Van Ede kwam aanbracht alles in 't reine. een rechtstreekse conclussie in cijfers gemaakt zou worden.' Plomp vindt dat Ankoné kritiek in een openbare vergadering aan de orde moet stellen. 'Tijd en plaats die de heer Ankoné heeft gekozen wijzen duide lijk op politieke bedoelingen, niet op bewogendheid met de sport. Anders had hij het wel in de sportstichting be sproken en niet, zoals nu, op slinkse wijze buiten het bestuur om,' aldus Plomp. Hij begrijpt overigens niet dat Ankoné de voorkeur heeft aan een CDA-wethouder van sportzaken. De sportverenigingen zijn namelijk bang dat de gemeente de sportvelden over draagt aan de clubs. Daarover staat in het CDA-programma dat, indien dat wenselijk is, de accommodaties moeten worden overgedragen aan de sportclubs of het bedrijfsleven. Daarom vindt Plomp de politieke keuze van de heer Ankoné strijdig met de wens van de sportclubs. Binnenkort zullen Gedeputeerde Staten de statencommissie voor gezond heidszorg een notitie aanbieden over een experiment met thuiszorg voor bejaarden in Baarn en Soest. Met de betrokken gemeentebesturen is over leg over de mogelijkheden tot zo'n experiment gaande. Doel is het aantal opnamen van bejaarden in verpleeghuizen terug te dringen. Dat past in het streven om ouderen in staat te stellen zo lang mogelijk thuis te blijven wonen. Provinciale Staten hebben herhaaldelijk aangedrongen op experi menten waarin dit streven gestalte krijgt. Een thuiszorg-experiment zou bovendien als alternatief kunnen dienen voor de verbouwing van het ziekenhuis Maarschalksbos in Baarn tot ver pleeghuis. In het verpleeghuisplan dat Provinciale Staten vorig jaar heb ben vastgesteld wordt die verbouwing in de periode 1990-1995 voorzien, maar zij lijkt van de baan nu de staatssecretaris van Volksgezondheid heeft geweigerd de bouw van het fusie-ziekenhuis De Oelte toe te staan. Dat zou in de plaats zijn gekomen van Maarschalksbos in Baarn en Zon negloren in Soest. Overigens zijn G.S. nog steeds voorstanders van realisering van De Oelte. Het college ziet echter geen juridische mogelijkheden tegen de beslissing van de staatssecretaris formeel bezwaar te maken, nog afgezien van de vraag of dat veel kans zou maken om te worden gehonoreerd. Het wijst er in dit verband op dat de staatssecretaris zijn afwijzende besluit baseert op een unaniem advies van het College voor Ziekenhuisvoorzieningen. De PvdA-wethouder Kingma heeft vol gens zijn collega wethouder Plomp van Sportzaken (VVD) informatie van een collegevergadering naar buiten door gespeeld. Dit is hoogst ongewoon, omdat de officiële besprekingen tus sen de Burgemeester en Wethouders een besloten karakter dragen. Plomp leidt zijn stelling af van een telefoongesprek dat hij met Kingma voerde. De lijsttrekker van de PvdA ver klaarde tegenover Plomp dat hij be vestigend had gereageerd op een op merking van René van Zee, voorzit ter van de atletiekvereniging Pijnen burg, dat Van Zee zich door wethou der Plomp als een bedelaar behandeld voelde. Dezelfde woorden sprak Van Zee vo rige week dinsdag tijdens een politiek forum in De Open Hof, waaraan hij toevoegde die informatie van een wet houder te hebben gekregen. Plomp, die Van Zee dinsdag tegensprak, be sprak de kwestie vorige week in het college. Naar zijn zeggen keurden de le den het unaniem af dat in een besloten vergadering besproken onderwerpen naar buiten worden gebracht. Later belde Frans Kingma naar wethouder Plomp. Hij zei dat hij Van Zee toe vallig was tegengekomen, en de woor den van Van Zee toen had bevestigd. "Dat was stom van me", heeft Kingma tegen Plomp gezegd. Kingma ver klaarde voorts dat hij begrip had voor het feit dat Plomp, zich oncollegiaal behandeld voelde. "Het is niet moeilijk om daar een conclusie uit te trekken", aldus Plomp. Beleidsplan Wethouder Plomp en de atletiekver- Beckeringstraat 50 - Soest (werkplaats woonhuis) BEL 160 55 Of 184 29 EN WIJ KOMEN! Door de gezamenlijke politieke partijen wordt vanavond een bijeenkomst georganiseerd, waarbij de voorlopige uitslag van de Soester gemeente raadsverkiezingen wordt bekend gemaakt. De bijeenkomst vindt plaats in het cultureel creatief centrum C-drie Willaertstraat 49. Gedurende de avond zullen de uitslagen van de 24 stembureaus bekend worden gemaakt. De eerste uitslag wordt plm. 20.00 uur verwacht. Naar verwachting is de voorlopige einduitslag om pl. 22.00 uur bekend. Tijdens de avond houdt Ria Bremer AVRO-tv) met de nieuwe kandidaat raadsleden en de lijstaanvoerders. Ook is een grootscherm televisie aanwezig om kennis te nemen van de uit slagen, elders in het land. Als de voorlopige uitslag bekend is volgt een dis cussie met een aantal raadsleden. Ter afwisseling wordt de avond opgeluisterd door het ensemble Bastion. Bastion, onder leiding van Henk Weusten, speelt gezellige achtergrondmu ziek in verschillende stijlen. Er staat een extra tv-toestel waarop voet balliefhebbers de wedstrijd Juventus-Barcelona kunnen volgen, zingt: 'Himmelskönig, sei willkommen'. Vanzelfsprekend is ieder Soester ingezetene van harte welkom op deze bij eenkomst. W G. A. P. van den Bosch Klaarwaterweg 83 - Soest - Tel. 02155-11512 UITVOERINGEN IN ALLE HOUTSOORTEN Hard gesteld lijkt de markt van computerleveranciers raak getypeerd met de term "money makers". Als geïnteresseerde - of misschien niet eens - wordt u overvoerd met aanbiedingen voor computers die steeds goedkoper lijken. Dat de ijzeren wet "Goedkoop is duurkoop" hier netzo opgaat, merkt u pas na de koop. Hij "werkt wel", maar u weet niet hoe. Of de geheugen capaciteit is te klein. Of de software niet adequaat. Enzo voort, enzovoort. Wij "Adviziers", staan voor onze naam. Uw concrete bedrijfs situatie, uw eigen automatiserings behoefte, is uitgangspunt vooreen door dacht advies. Soms luidt dat: "Wacht u nog maar een A. Kuijpers jaar met automatiseren" omdat uw organisatie daarvoor nog niet rijp is. Zo'n vrijblijvende analyse voor uw automatiseringsbehoefte betaalt zichzelf terug. Voor u meteen. Voor ons later, wanneer u zegt "ik weet waar ik goed terecht kan". Belt u eens of schrijf ons. De IBM PC/AT uit voorraad leverbaar Vredehofstraat 13, 3761 HA Soest, Telefoon 02155-11434 G. Plomp (VVD). eniging Pijnenburg liggen reeds ge ruime tijd overhoop met elkaar in verband met de financiëring van de atletiekaccommodatie. De vereni ging heeft de daarvoor benodigde 100.000 gulden met verschillende acties bij elkaar gebracht nadat het gemeen tebestuur had laten weten geen krediet te willen verstrekken. Tijdens het forum had René van Zee gesteld dat Plomp de kiezende sporters had misleid door te zeggen dat Pijnen burg nooit met een beleidsplan was gekomen. Volgens Van Zee was dat wel het geval. "Ik heb dit vandaag bij Pijnenburg nagevraagd, maar ze kon den geen begeleidend schrijven vin den. Dat bewijst voor mij dat er geen beleidsplan is. Voor de sluitingster mijn in maart 1985 is ook niks bij de Sportstichting ingediend. Ik vind dat men bij Pijnenburg dan zelf de kiezers bedriegt", aldus Plomp. F. Kingma (PvdA). Inbraak BurgGrothestraat Een onbekende dader heeft vorige week ingebroken in de woning van de familie B. aan de Burgemeester Gro- thestraat. Eerst werd een poging on dernomen om via de achterdeur en een bovenlicht het huis binnen te komen, maar dat mislukte. In tweede instantie kon de dader via het platte dank en het forceren van een lichtkoepel binnenko men in een slaapkamer. Er werd overigens niets vermist. Lees (op pag. 6) hoe een Peters-taxatie u handenvol geld bespaart, j* Peters bv, voor wonen in W de groene zone. WELKOM IN DF. SHOWROOM IN AUTO VANDERMEER 'T GROOTSTE NIEUWS 'T GROOTSTE FEEST ZATERDAG 22 MAART ZIE PAGINA ZO Fluorweg 49-51 - Amersfoort Telefoon 033-15548 In de afgelopen week is in het Acade misch Ziekenhuis in Utrecht overleden de heer C.J. van Hengstum (55) uit Soest. Hij werd op 13 december vorig jaar ernstig gewond bij een aanrijding met de stoptrein Baarn-Utrecht op de overweg aan de Veldweg. Door onopge helderde oorzaak stak hij destijds de met knipperlichten beveiligde overweg over en werd door de trein enkele tien tallen meters meegesleurd. Eveneens overleed in ziekenhuis de Lichtenberg in Amersfoort de 13-jarige Enrico A. Ghironi, die vorige week maandagochtend ernstig gewond werd toen hij bij het oversteken van de Soesterbergsestraat werd aangereden door een 50-jarige automobilist uit Soest. Deze reed door het rode licht bij het kruispunt Vondellaan/Ossendam- weg en passeerde met grote snelheid zelfs twee voor het rode licht wachtende auto's. De jongen werd ge schept en over een lengte van ca. 50 meter door de auto meegesleurd. Beide verkeersslachtoffers zijn maandag j.1. begraven. Enige uren nadat hij zaterdagavond in Soesterberg het BP-station aan de Amersfoortsestraat had overvallen en daarbij een bedrag van 1400 gulden had buitgemaakt, meldde de dader zich bij het politiebureau. Het geld had hij in de tussentijd in Amersfoort vergokt. Om streeks acht uur was hij op het benzine station afgegaan, waar hij de pompbe diende de 41-jarige H.K. uit Soest, onder bedreiging met een 'wapen' dwong tot het afgeven van de inhoud van de kas. De overvaller verdween daarop met een auto, waarvan het ken teken kon worden genoteerd. Na middernacht meldde de dader, de 25-jarige J.P. uit Amersfoort, zich bij de Soester politie, waar hij een beken tenis aflegde. Hij vertelde dat hij het bedrag inmiddels in Amersfoort had vergokt. Ook liet hij weten in Amersfoort enige tijd geleden al een juwelierszaak te hebben overvallen, waar hij 1200 gulden had buitgemaakt. Als motief voor zijn daden gaf hij op dat hij in ernstige financiële moeilijk heden verkeerde. Hij beschikte overigens niet over een vuurwapen, maar had zijn hand in zijn zak gehou den en zijn vinger gestrekt, zodat de pomphouder wel de indruk moest krijgen dat hij over een wapen, be schikte. De Amersfoorter werd in af- verdei viimcrzoek inge sloten. door GerardPau! Op weg naar school passeerde ik een kleine boerenboomgaard waarvan de bloesem mij toeriep dat het lente was geworden. Tere rode en witte bloem blaadjes droegen de belofte in zich van een naderende zomer en als bij inge ving was ik er mijn van bewust dit niet eerder zo gezien te hebben. Tegelijker tijd drong het onverbiddelijk tot mij door dat ik er, ondanks mijn zeer jeugdige leeftijd, maar een beperkt aantal malen van zou kunnen genieten. Daarom bleef ik stil staan in het wijde polderland en zei geluidloos tegen me zelf: 'Dit is de lente. Dit beeld moet je goed bewaren." De uitbundige schoonheid van de na tuur op die zonnige lentemorgen viel samen met de eindigheid van het (be) leven zelf. Een warm geluksgevoel stroomde onstuimig door mijn lichaam. Dat had ik gelukkig bijtijds ontdekt. Diezelfde zomer was ik op het dak van onze schuur geklommen, hetgeen streng verboden was. Opnieuw scheen de zon en ik genoot intens van alles wat er van zo grote hoogte te zien en te beleven valt. Kinderzorgen waren van mij afgegleden of beneden gebleven. Ik schrok nauwelijks toen mijn moe der met een schaal aardappels naar buiten kwam. Hoewel ze mij wel zag zitten zei ze er niets van. Vlak onder mij begon ze aardappels te schillen. Van boven zag ze er heel anders uit, kleiner ook. Toen de bestraffing defi nitief achterwege bleef en niets de lan delijke rust meer kon verstoren, voelde ik mij zwaar en loom worden en ik zei heel zachtjes in mezelf: "Dit moet ge luk zijn. Straks is het voorbij, maar het beeld kan ik in mijn gedachten vasthouden." Dat heb ik gedaan. Kortstondig belicht, in de donkere ka mer van mijn geheugen ontwikkeld, werd het een van de stralende hoogte punten, gerangschikt in een onbeschrijf lijk album. Tintelende ervaringen, slechts zichtbaar op de binnenkant van mijn oogleden. Een fotoboek vol met intensieve geluks ervaringen, van een intimiteit die het maar met moeite toelaat om beschre ven te worden. Zo nu en dan wil ik graag weten hoe de laatste pagina's er uit zullen zien. Nee, bang ben ik er niet meer voor. Dat heeft alles te maken met de rest van mijn fotoboek. Door het grote aanbod van de laatste tijd heeft de directie van het slacht huis aan de Lange Brinkweg onlangs besloten de verkoop van "vrijbank- vlees" niet langer te beperken tot hou ders van kaarten, maar open te stellen voor iedereen. Volgens bedrijfsleider C. J. van den Heuvel zijn de kaarten vorig jaar al afgeschaft, maar daar aan is niet op ruime schaal bekendheid gegeven. "Er is de laatste jaren veel meer aan voer, als gevolg van het toenemend aantal noodslachtingen", aldus de heer Van den Heuvel. Het slachthuis In samenwerking met de Ver eniging voor Veilig Verkeer Ne derland zullen de politiekorpsen in de regio in de komende tijd extra aandacht gaan besteden aan het ge bruik van autogordels. Tot 1 april wordt preventief opgetreden, aldus een politiewoordvoerder. Automo bilisten zullen o.m. met folders en stickers attent worden gemaakt op het nut en de noodzaak van het dra gen van autogordels, waartoe men overigens ook wettelijk verplicht is. Vanaf 1 april zal de politie 'repres sief' optreden tegen automobilisten en hun passagiers, die de gordels niet gebruiken. De actie duurt voor lopig een paar maanden. Onze vindt u op de middenpagina's. aan de Lange Brinkweg - dat in 1982 door de gemeente werd afgestoten en sindsdien in particuliere handen is - krijgt slachtdieren aangeboden uit de hele provincie. Kopers betalen voor het vlees - onge acht de samenstelling - een bedrag van momenteel 7 gulden per kilo. In de pakketten kunnen dus allerlei vlees soorten voorkomen, zowel de hoogste als wat mindere kwaliteit. Overigens wijst de heer Van den Heu vel erop dat hetvrijbankvlees'kwali tatief niet onderdoet voor het vlees dat men bij de "gewone slager" betrekt. "Het smaakt niet anders en ziet er ook niet ander uit. Bovendien wordt al het vlees zeer goed onderzocht en gelden er zeer strenge eisen op het gebied van bacteriologische en andere keuringen. Het is terdege goed vlees." De vleesverkoop aan het slachthuis vindt elke donderdagmiddag plaats vanaf 14.00 uur. Schoolruit vernield Onbekende daders hebben vorige week een ruit van de Prof. Waterinkschool aan de Smitsweg ingeslagen. De scha de bedraagt cg.. 175 gulden. De heer J. v.d. V. deed aangifte bij de politie. Bromfietsdief bekent diefstal auto-emblemen Doordat de eigenares van een gestolen bromfiets haar eigendom vorige week in Soest aantrof, heeft de politie klaar heid kunnen brengen in de diefstal van een aantal 'oma-fietsen' en maar liefst 80 auto-emblemen. De zaak kwam aan het rollen doordat mej. A.H. uit Soest op de hoek van de Weegbreestraat en de Varenstraat haar bromfiets zag staan, die haar eerder vorige week bij het gemeentehuis aan de Steenhoff- straat was ontstolen. Zij waarschuwde de politie, die bij de apotheek een jon geman aantrof die kennelijk met de brommer daar naar toe was gereden. Deze, de 17-jarige A.K. uit Soest, liet weten dat hi het voertuig had geleend van een vriend, die bij hem thuis zat te wachten. De politie hield daarop de vriend, de 16-jarige D.M. uit Soest, aan. Deze bekende de diefstal en liet te vens weten in de afgelopen tijd samen met zijn broertje vier 'oma-fietsen' te hebben gestolen. Ook bekende hij de diefstal van 80 auto-emblemen, die hij bij een zuster in bewaring had ge geven. De politie zoekt de zaak verder uit. KETTING FORMULIEREN in elke samenstelling en uitvoering. Onze specialiteit: o.a. levering kleine oplagen - korte levertijden. Drukkerij Smit B.V. Postbus 57 - 3760 AB Soest Vanadiumweg 6 3812 PZ Amersfoort Telefoon 033-18747

Soester Courant | 1986 | | pagina 1