J Met de Patentrekening spaar je zo vrij als een vogel in de lucht" PatentRekening u% u% u% )EO >ek vereniging MO mmmk BIJ ONS OP SOEST 3% 3% 3% 41% 31% 41% 31% 51% Speeldoos PAGINA 1Q j WOENSDAG 9 APRIL 1986 SOESTER COURANT PAGINA 11 Nederlands Motet- en Madrigaalkoor zingt Franse muziek uit de twintigste eeuw Friese folklore en een echt Fries bakje koffie A t S R T R S R 0 T S P L 0 C H Horloges Klokken Pendulettes Eng. tafelklokken Wandklokken Wekkers Barometers Ruime keuze Volle garantie A.:s; WEERD 89 Monument - 1 De Bondsspaarbank doet altijd meer - bondsspaarbank Close harmony-groep 'Umbellifera' in de Vijverhof Filmhuis: 'The Purple Rose of Cairo' Ramses Shaffey: blij, gelukkig en tevreden Theater-Agenda 'De Speeldoos' Eendags-jeugdorkest concerteert in Kasteel Groeneveld Kasteelconcert et 1.4 liter mo ardekrachteu komen nu in ensen die wel aden zich dan st onder invloed aat hield de politie de 22-jarige J.R. uit zijn rijgedrag de aan- an moest beide blaas- an en de bloedproef, /erbod en een proces - le zondaar' aandagmorgen in alle p toen zij aan de voor- tiebureau aan de Van i plastic tasje ont- twee draagbare cas- ^ermoedelijk zijn de istig van diefstal en >ijt van zijn daad ge- keling 'litie kwamen maan- ie aan de Koningsweg ntwikkeling werd ge- woning van D.S. Hij aan het afbranden te ;r kwam niet in actie, nzelf uitging. gestolen >est meldde de politie efstal van een skate- t het opschrift 'Santé van 120 gulden. Het eggenomen van de lield en de 14-jarige M.S., eden vorige week bij e van de vernieling e jongens hadden de ten op het zandpad ■g en de Weideweg, mming van de boer "en zoeken waren ge- ïgkeerden troffen ze 'uitgekleed' aan. 'stolen d vorige week bij de i de diefstal van zijn rder uit zijn auto, ond aan de Amers- waarde van de agt ca. 600 gulden, 'a gedupeerd omdat •vas vernieldeen eens 800 gulden. :urd! pico. ïft zijn buik i het gehele i omkopen, a's. Zo zeer izame strijd ek naar de academy blood to India the Jedi Zondag 20 april a.s. zal de Petrus en Pauluskerk in Soest gastvrijheid ver lenen aan het Nederlands Motet- en Madrigaalkoor voor o.a. een uitvoe ring van het Requiem van Duruflé. Behalve het genoemde Requiem zullen, ook drie motetten van dezelfde compo nist ten gehore gebracht worden ter wijl het instrumentale intermezzo wordt verzorgd door het Aurelia-saxo foonkwartet dat werken zal uitvoeren van Jean Rivier en Eugène Bozza. het 'Requiem voor soli, choqeurs et or- gue,' opgedragen aan zijn vader, is oorspronkelijk door de componist be doeld als een suite voor orgel. De delen zouden dan een eenvoudig instrumen taal commentaal moeten zijn op het thematisch gegeven van de Grego riaanse dodenmis, waarvan de weer galoze schoonheid hem altijd al had ge troffen. De uitvoering van het Requiem zoals u die kunt meebeleven, is een versie met orgelbegeleiding, passend bij de sobere uitvoeringspraktijk van de ker kelijke liturgie. In een tweede versie maakte Duruflé gebruik van een orkest waardoor deze uitvoering meer is afge stemd op de concertpraktijk. Overigens was dit zijn eerste composi tie waarbij hij de menselijke stem ge bruikte. Hoewel het eigentijdse klankidioom zeker doorklinkt in dit boeiende werk, bieden verschillende koorsamenstel lingen, afgewisseld met solisten en een virtuoos geschreven orgelpartij, een verrassende belevenis, ook voor hen die niet zo bekend zijn met deze mo derne koormuziek. Opvallend is de manier waarop hij vele bekende Gregoriaanse melodieën di rect of op improviserende wiiz in deze Een dansgroep in Fries kostuum, in 1958 opgericht, zeer attraktief, doet mee aan folkloristische evenementen in binnen- en buitenland. Dan bedoelen we de 'Boalserter Skotsploech.' De zeer aktieve Friese vereniging 'Frysk en Frij' organiseert voor leden en niet- leden op vrijdagavond 11 april aan staande een Friese avond in zaal Asto- ria in Baarn, aanvang 20.00 uur. Naast een blijspel in drie bedrijven, 'Flinters binne frij,' gespeeld door de toneelvereniging, 'Us nocht, jim wille' uit Amersfoort, zal de gemeente Bols- ward zich onder aanvoering van burge meester mr. T. Elzenga Bolsward pre sentéren door de bekende dansgroep in Fries kostuum. Een optreden van deze uit ruim twintig man bestaande Skots ploech zal ongetwijfeld het hoogtepunt vormen van deze avond. Bolsward, één van de elf steden, nodigt alle Elfstedentochtrijders uit Soest uit, om dit folkloristisch evenement bij te wonen. Een handtekening van de bur gemeester, een echt Fries bakje koffie en wellicht een Beerenburger zullen worden aangeboden. Heamieldagen in Bolsward Heamiel is vanouds een hooimaaltijd. Als de zomer begonnen is en de oogst is binnengehaald, dan is het feest in Bols ward. De eerste burger van Bolsward, mr. T. Elzenga, zal onder de nieuwe le den van de Club-van-100 verloten wie de gast van het gemeentebestuur mag zijn om dit komende festijn bij te wo nen. Om aan het nodige startkapitaal te ko men ter voorbereiding van de Friese week in 1987 is de club-van-100 opge richt. Gevraagd wordt een bedrag van honderd gulden minimaal. Inlichtingen J.S. Nota te Soest, tel. 02155-17120. 0 Het Nederlands Motet- en Madri gaalkoor tijdens haar laatste concert in de Oude Kerk te Soest. dodenmis heeft gebruik. Ook in de orgelpartij zijn duidelijk zelfstandige motieven herkenbaar. Het concert begint met Duruflé's 'Quatre Motets sur des thèmes gre- goriens' voor vierstemmig koor a-ca- pella; zoals de titel al zegt, eveneens geïnspireerd op Gregoriaanse melodie vormen. Een bijzondere onderbreking in dit middagconcert zal ongetwijfeld ge vormd worden door het Aurelia-saxo foonkwartet dat met eigentijdse Franse muziek het profane gedeelte voor zijn rekening zal nemen. De saxofoon, ontwikkeld door Adolf Sax, (patent 1846) heeft nooit een vaste plaats gekregen in het hedendaagse symfonieorkest. Het is als jazz-instru- ment het meest bekend geworden, met een daaraan gekoppelde manier van toonvorming. Het zal dan ook velen verbazen het Aurelia-kwartet werken te horen spelen die een duidelijk daar van afwijkende klankkleur hebben. Deze muziek van Bozza en Rivier is na melijk oorspronkelijk geschreven voor dit instrument. Dit met jeugdig elan en virtuoos spelende gezelschap, dat zich beweegt op een zeer breed muzikaal terrein, speelt ook bewerkingen van o.a. Scarlatti, Gershwin (Rapsody in Blue), Moussorgski (schilderijenten toonstelling) Zij wonnen prijzen in bin nen- en buitenland. Het uitstekende orgel van de Soester Orgelbouwers Elbertse Zn. zal be speeld worden door de organist Piet Hulsbos. Verder werken mee: Corrie Pronk - mezzosopraan, Gerard Beemster - bariton. Het geheel staat onder leiding van Gerard van Amstel. Aanvang concert: 13.45 uur. Toegangsprijs 10,-/CJP en 65+ƒ7,50. 33E2 SOESTERBERGSESTRAAT24 - SOEST - TEtEF. 02155-12' Verhalen uit vervlogen jaren vergeet je niet. Oude mensen vertel len graag over de dingen die voorbijgaan. In Bij ons op Soest" pu bliceert de Soester Courant de herinneringen van Soester burgers die niet zo jong meer zijn. J.C. van Schagen dichtte: "Wat eigen wasgaat van je heen en zieti niet om - je blijft alleen. Jan Visser ontmoet hen, luistert geïnteresseerd en schrijft hun re laas op. Vandaag: de heer A. J. van Doornik (75). De spoorman: 'Vijftien jaar hebben we in zo'n spoorhuisje gewoond langs de baan aan de Grote Melm. Ik verzorgde het traject Amersfoort - Baarn: het spoor vernieuwen, het onderhoud, de spoorstaven bijhouden, de bielsen con troleren. We vormden zo'n werkploeg van acht man. We hadden altijd veel plezier, maar het was hard beulen, 't was hard beulen, hard beulen, mijn heer. 's Winters trok ik met de sneeuwploeg de polder in om de wissels schoon te houden, de wisseltongen en de sein- draden vrij te maken met bezems, krabbers en een gashoudertje. Ik heb vaak door de weilanden gesjouwd in zo'n dikke laag sneeuw met pen fiets op mijn rug. v Soms hoorden we een klap. Dan gingen we buiten kijken en lag er iemand ie- gen het seinhuisje aan. Hij was met z'n scooter tegen de trein gereden. Ik heb nog één woord van hem gekre gen en toen was hij dood. Op de Peter van de Breemerweg reed een auto tegen de trein aan. De drie inzittenden waren op slag dood. Ze la gen alle drie tegen de muur aan. Zo werkte ik met een ploeg arbeiders op de Maatweg. In de verte stopte de trein. Er was vast iets mis. We liepen er naar toe en vonden eerst een hand, een eindje verder een hoofd. Op de Kleine Melm liep een vrouw onder de trein. Een vreselijk gezicht. Nee, op het moment dat het gebeurt, voel ik niks. Daar ben ik heel nuchter in. Naderhand komt de reactie. Later krijg je het vreselijk te pakken. Doof We hadden nooit last van herrie. Je raakte er aan gewend en we woonden vrij rustig. Hoewel mijn doofheid er best mee te maken heeft, denk ik. f Ik heb altijd met plezier gewerkt. Maar mijn botten zijn gebroken door het zware werk. Elke dag van kwart voor zeven tot half zes. Zwaar werk. Beulen, mijnheer, beulen! En alles met de hand. Ik heb mijn uiterste best gedaan. Daar heb ik al die jaren mijn botten voor gegeven. Maar het lawaai was niet hinderlijk. Vreemden hadden wel last van de herrie. Drieën vijftig jaar woon ik in Soest. Eerst aan 't Kerkpad en daarna aan de Grote Melm. Toen het huisje afgebroken werd, verhuisden we naar de Maatweg en de Kleine Melm. In 1942 kwam ik aan het spoor. Waarom? Om onder de moffen van daan te komen. En in 1966 kregen we een woning aan geboden boven station Soest aan de Stationsweg. Artishock De volgende week zouden we daar pre cies twintig jaar gewoond hebben. Maar sinds vijf weken wonen we hier aan de Betje Wolfflaan. We zouden niet meer terug willen. De verhuizing heeft al mijn spaarcentjes gekost. Van de Spoorwegen hebben we niets meer gehoord. Onze kinderen hebben dit huisje helemaal opgeknapt, 't Stationnetje was mijn rayon niet. 't Zou eerst tijdelijk zijn, maar het werd twintig jaar. In die tijd was er beneden nog een loket, een kantoortje en een wacht kamer. We hebben er met plezier ge woond. Het was erg gezellig met die stoptreinen en we hadden leuke buren. Het was een bedrijfswoning, maar ik hoef nergens voor te bedanken. Ik heb altijd voor mijn loon gewerkt. Tot mijn drieënzestigste, toen werd ik afgekeurd. We hadden boven een kolossaal huis. Een grote woonkamer met een woon keuken en een gang van veertien meter. Daarboven een grote zolder over de hele verdieping. Een bewerkelijk huis, dat wel. Deze winter was het op de gang zo koud, dat de limonade voor mijn klein dochter bevroren was. Beneden was een atelier en dat was lekker warm. Later Werd het een foto atelier van Astra. Maar de laatste ja ren stond het leeg. Wat ik niet begrijp, is dat station Soest- dijk op de momumentenlijst staat en dit prachtige stationnetje niet! Zo'n mooi gebouw, het is toch een mo nument. Misschien komt Artishock er in. De buurt vindt dat niet zo leuk, maar de gemeente en de NS zijn het eens ge worden. Het is een prachtige ruimte, maar er moet wel veel verbouwd wor den." JAN VISSER -■■■ ÉN HOGÉ RENTE/ De Patentrekening van de Bondsspaarbank is ideaal als u vrij wilt sparen en toch een hoge rente wenst te ontvangen. Op elk gewenst moment kunt u over uw spaargeld beschikken. Zonder opzegtermijnen en zonder opnamekosten. Maar dat niet alleen. Naast de basisrente krijgt u namelijk in de meeste gevallen ook een extra premie rente. Is uw saldo op 1 juni of 1 december minimaal f. 2.500,-, dan ontvangt u deze extra premierente. En hoe hoger uw saldo, hoe hoger de rentepercentages van basis- en premierente worden. Kijkt u maar in de tabel. Bovendien wordt de rente van uw Patentrekening twee keer per jaar op uw rekening bijgeschreven. Wiit u meer informatie? Kom even langs. Voor een persoonlijk advies nemen wij graag de tijd. Rekening soort Minimum saldo Basis rente Premie rente Totaal rente Patent basis Patent 1 f 2.500,- Patent 2 f 5.000,- Patent 3 flO.OOO,- wijzigingen voorbehouden. Midden Noord en Oost Nederland spaarbank Soest: Van Weedestraat 5.Tel. 16600 - Smitsweg 18 hoek Nieuweweg, Tel. 19525 - Soesterbergsestraat 32, Tel. 18016 - Tamboerijn 23, Tel. 23280. 'Van madrigaal tot minimaal' Op maandag 14 april a.s. organiseert 't Nut Soest een optreden van de close harmony Vocal Group 'Umbellifera' in de Vijverhof, Klarinet 39 in Overhees. Aanvang: 20.30 uur. Zaal open: 20.00 uur. 'Umbellifera' is de naam van een close harmony-group, die in 1978 werd opge richt als vervolg op een cursus close harmony van het Cantoraat van de Rijksuniversiteit Utrecht. Het koor telt 24 vocalisten en staat sinds de oprich ting onder leiding van Harold Lense link. In de loop der jaren is een gevarieerd en vooral ook breed repertoire opge bouwd, dat regelmatig vernieuwd wordt. Close harmony, een 'jazzy' ge tint meerstemmig genre, neemt hierbij een belangrijke plaats in. Op het repertoire staan verder speels bewerkte volksliederen, moderne spreekkoren, muziek uit de twintiger jaren, klassieke en hedendaagse mu ziek. Een groot deel van het repertoire is a capella, bij het andere deel is pianist Hans Adolfsen de begeleider. 'Van madrigaal tot minimaal': in dit veelzijdige afwisselende programma wordt de close harmony vanuit een verrassende invalshoek in een nieuw perspectief geplaatst. In diverse muziekstijlen wordt de ontwikkeling van de close harmony stijl in de loop van de muziekgeschiedenis gevolgd. Het zal ongetwijfeld een uniek optre den worden. Bij èen optreden van Umbellifera wordt -naast de muzikale prestatie- veel aandacht geschonken aan het vi suele aspect van de presentatie. Dit komt met name naar voren in de kle ding en de opstelling. De naam 'Umbellifera' is ontleend aan de familienaam der schermbloemigen. Zoals vele kleine bloemetjes één scherm vormen, zo dragen alle stem men binnen het koor tot een harmo nisch geheel. Dirigent Harold Lenselink werd in 1952 in den Haag geboren. Aan het Utrechts Conservatorium studeerde hij piano en orkestdirectie. Sinds de oprichting is hij de dirigent van Umbellifera. Daar naast is hij dirigent van het Utrechts Studenten Koor en Orkest, van de Utrechtse studenten Cantorij, van het vrouwenkoor Medusa en van het Toon kunstkoor te Gorinchem. Regisseur Ad van Doren werd in 1956 geboren. Hij studeerde aan de Acade mie voor Expressie door Woord en Ge baar in Utrecht. Vanaf 1982 zorgt hij voor de visuele vormgeving. Pianist Hans Adolfsen werd in 1962 ge boren. Hij studeert aan het Utrechts Conservatorium bij Sumiko Nagaoka. Vanaf 1980 begeleidt hij alle concerten. Kaarten in voorverkoop bij v.d. Ven's boekhandel, Zuidpromenade en bij de V.V.V. a 7,50 p.p. Open Atelier: portret- en model-tekenen AprilHet volgende open atelier wordt gehouden op zondagmiddag 13 april van 14.30 - 17.00 uur, met als mo del van de maandKim zie tekening Tijdens de kunstmarkt op 30 april (Ko ninginnedag) is er ook vanaf 11.00 uur gelegenheid te tekenen tijdens een ex tra open atelier. Mei: De datum van het open atelier van mei is, vanwege andere ver- enigingsaktiviteiten, gewijzigd van 11 mei in 18 mei. Juni: Het laatste atelier voor de va kantie wordt op 8 juni gehouden. Al deze aktiviteiten vinden plaats in het Artishock-gebouw, Steenhoffstraat 46, Soest. De toegang is gratis. Donderdag 10 april, 21.00 uur Opnieuw laat Woody Allen met zijn laatste film 'The Purple Rose of Cairo' de lachspieren weer flink werken. Deze verrukkelijke komedie is onderdag 10 april in het filmhuis te zien. In deze film speelt Woody zelf niet mee, maar je voelt de aanwezigheid van Woody in de rol die Mia Farrow als Cecilia speelt. Cecilia is een afgetobt vrouwtje dat als voetveeg gebruikt wordt door de werkloze, brute alcoho list met wie ze getrouwd is. Ze teert op de Hollywooddromen die ze dagelijks in de bioscopen opzoekt. En als ze voor de zoveelste maal het blijspel 'The Purple Rose of Cairo' ziet, wordt ze In eens toegesproken door een knappe bij rolspeler, die zijn mede-acteurs ver bijsterd achter laat om doodleuk de zaal in te wandelen en te gaan stappen met de verrukte Cecilia. Grote conster natie in de bioscoop, want het verhaal op het doek kan niet verder. De con sternatie wordt versterkt door de be moeienis van allerlei personen en door het overlopen van de realiteit in een droomwereld. De verrukkelijke absurditeit van dit gegeven is door Woody Allen teder en spiritueel uitge werkt. Ook de manier waarop hij het tijdsbeeld hanteert (de jaren dertig) en de zwart-wit film gestileerd is, getuigt van vakmanschap en een uitzonder lijke liefde voor het medium film. Aanvang: 21.00 uur. Entree5,-/leden, CJP en 65 4,-. Agenada: donderdag 17 april: 'Ver- führung: Die Grausame Frau' van Mi- kesch én Treut (BRFD 1985). Een ge stileerde reis door het land van SM. Kultureel centrum Rembrandtlaan 35 - Baarn kaartverkoop telefoon 02154-18050 Donderdag 3 april j.1. trad Ramses Shaffy op in de Speeldoos te Baarn met een nieuw programma, nadat het een lange tijd stil was geweest rondom zijn persoon. In kritieken van optredens elders was te lezen, dat hij er weer helemaal is. Vol verwachting was een behoorlijk opgekomen publiek aanwe zig om zijn 'wedergeboorte' mee te ma ken. En in grote lijnen werd het niet te leurgesteld. Ramses heeft nog niets verloren van zijn bruisende vitaliteit, zijn kunst om in poëtische gedichten zijn ideeën weer Jenny Arean met haar eerste solo-programma: 'Gescheiden vrouw op oorlogspad' onontkoombare demonstratie van 'vitaliteit van een zelfbewuste vrouw, die de moed opbrengt om al haar angsten, lusten en emoties op het po dium zichtbaar te maken. 'Een vrolijk programma over leed,' aanstekelijk en dynamisch waarin Jenny zingend en verhalend een aantal stevige noten kraakt, persoonlijke noten betrekking hebbend op jeugd en volwassen wor den, vroeger tegen cynisme, eenzaam heid, verhoudingen en nog veel meer. te geven. Ook zijn muzikaliteit is hem niet ontgaan. De diepgang van zijn nieuwe teksten echter kan naar mijn idee niet tippen aan datgene, waardoor hij in de zestiger jaren zo bekend is geworden. Zijn Baghwan achtergrond laat zich overduidelijk merken in zijn teksten, die behoorlijk oppervlakkig zijn ge worden, en waarin het gelukkig zijn met vooral zichzelf en de blijdschap daarom op de voorgrond staan. Dit grote verschil met vroeger kwam vooral tot uiting, toen hij na de pauze en vooral tijdens de zes 'toegiften' die hij ten gehore bracht een aantal oude suksesnummers bracht. Met veel over tuiging en een kracht, die op de gehele zaal overkwam bracht hij deze num mers als Sammie, Voor Degenen en Zing, Bid, Huil, Lach, Werk en Bewon der, zodat al spoedig de nieuwe num mers in het vergeetboek raakten. Fan tastisch, dat Ramses er weer is, maar nu nog zijn 'blijdschap' van zich af schudden en hij is weer helemaal de oude. b.8. Donderdag 10 april, aanvang 20.00 uur: De Droom, Nederlandse Speelfilm. Kaarten 6,--. Vrijdag 11 april, aanvang 20.30 uur: Brigitte Kaandorp in 'Laat mij maar even. Kaarten 10,—, Pas 65/CJP 7,50. Dinsdag 15 april, aanvang 20.00 uur: Speelfilm'Back to future.' Kaarten ƒ6,--. Vrijdag 18 april, aanvang 20.00 uur: Jenny Arean in haar eerste solo-pro gramma 'Gescheiden vrouw op oorlogspad'. Voorstelling is uitverkocht. Jeugdige musici kunnen zich aanmelden Voor de vierde maal in successie staat in Kasteel Groeneveld in Baarn ook dit jaar eerste Pinksterdag weer in het licht van de muziekbeoefening door de jeugd, in een jeugdorkest dat voor één dag in het leven wordt geroepen. Jonge muzikanten in de leeftijd van ongeveer 12 tot 18 jaar (maar erg scherp worden die grenzen niet getrokken) worden uitgenodigd om aan dit bijzonder muzi kale gebeuren deel te nemen. Onder leiding van de muziekpedagoog Wim Bredenhorst wordt er op zondaglS mei a.s. (eerste Pinksterdag) gerepe teerd en op het eind van de dag vindt er een openbare uitvoering plaats in de sfeervolle muziekzaal van Kasteel Groeneveld, dezelfde zaal waarin ook alle kamerconcerten worden gegeven. Traditie Deze activiteit van Baarnse Muziek- kring en Kasteel Groeneveld, die in 1983 werd gestart en belangstellenden uit het hele land bijeen brengt, heeft een grote en nog steeds groeiende be langstelling gekregen, en is hard op weg een traditie te worden. Na afloop van het concert vorig jaar waren er al vragen over aanmeldingen dit jaar. Ook zijn er elk jaar weer instrumenten van uiteenlopende aard en karakter aanwezig. Naast violen en celli, waren er vorig jaar dwarsfluiten, verschillen de soorten blokfluiten, bugel, trompet en Eshoorn, klarinetten en hobo, gita ren en mandolines, enkele accordeons en pianisten en zelfs slagwerk in het or kest aanwezig. Een ruime variëteit die Wim Breden horst (tevens docent aan het Ko ninklijke Conservatorium in Den Haag) een grote armslag gaf voor de arrangementen die hij elk jaar voor deze bijzondere gelegenheid en dit bij zondere orkest schrijft. Programma Jonge musici die zich opgeven om mee te doen worden eerste Pinksterdag om 10.00 uur in Kasteel Groeneveld ver wacht. Na een korte inleiding door Wim Bredenhorst over doel en werk wijze op die dag beginnen de repetities in kleine groepjes. Na de lunch, om on geveer één uur opnieuw repetities, maar nu in de grotere groepen, en nog later met het hele orkest. Rond 16.00 uur vindt de afronding plaats in de vorm van een openbaar concert, waar voor vorige jaren zoveel belangstelling bestond, dat het programma twee maal moest worden uitgevoerd. Aanmelden Ieder die een muziekinstrument be speelt in de genoemde leeftijden kan zich opgeven. Dat kan schriftelijk of telefonisch bij Kasteel Groeneveld, Groeneveld 2, 3744 ML Baarn. Tele foon: 02154-20446. Bij de opgave wel vermelden hoe budf je bent, welk instru ment je bespeelt, eri hoe lang je dat doet. De inschrijving sluit op 26 april, maar gezien de belangstelling vorige jaren is het raadzaam niet tot het laatste mo ment te wachten. Inlichtingen over deze dag zijn ook te verkrijgen bij het secretariaat van de Baarnse Muziek- kring, tel. 02154-14562. Rudolf Jansen. Op zaterdag 12 april a.s. vindt in de Hasselaerzaal van Kasteel Groenveld weer een concert plaats in de serie •Kasteelconcerten op de zaterdag'. Me dewerking verlenen de bariton Ruud van der Meer en de pianist Rudolf Jan sen. Zij brengen werken van Ralph Vaughan Williams, Franz Schubert, Hugo Wolf, Jacques Ibert en Henri Du- parc. Het concert begint om 20.15 uur Toegang12,50/65 en CJP 11,-.

Soester Courant | 1986 | | pagina 11