JSifc rr.clka s.o.Soest: geen loon naar werken tegen UVV Geslaagd s.o.Soest voetbalkamp JBi WOENSDAG 9 APRIL 1986 SPORT SOESTER COURANT SPORT PAGINA 13 Koploper CDW heeft het moeilijk hij Hees ZATERDAG VOETBAL Sportkopij WZ'49 in gevarenzone na nederlaag tegen Altius VVZ-Jeugdnieuws l\ Hein Vergeer zorgt voor spectaculaire finale jS iMiMI s.o.Soest jeugdvoetbal h Fortitudo - s.o.Soest: 2-Jf s.o.Soest Al zet zegereeks voort SEC-Jeugdafdeling Stijl en kwaliteit. Het nieuwe gezicht van Melka. MODE TELEFOON 23530 y- ~,;r\ Veel jeugd tijdens Open Dag bij SEC SEC verliest van Fortitudo ^wVOETBAL- w PROGRAMMA De topper in de 3e klasse D tussen de nummers 2 en 3 is een wedstrijd ge worden met twee totaal verschillende helften. Bij Soest ontbraken nog Peter v.d. Berg. Arjan Schipperen en Gerard Becker. Niettemin verraste Soest met een prima partij voetbal in de eerste helft Goed ingrijpen van de verdediging en storen van de middenlinie, zorgden voor veel uitstekende aanvallen, al deed de dwars over het veld staande wind hier wat afbreuk aan. Het ze nuwachtig opererende UVV herstelde zich in de tweede helft, en kreeg toen de betere kansen. Al in de vijfde minuut kopte André v.d. Dijssel uit een vrije trap van Huub Koppel rakelings naast. Uit een pass van Ton Wolfsen schoot Koppel goed in. Hans van Loen in het UW-doel kon de bal wegstompen. Na een kwar tier kwam Peter v.d. Berg oog in oog met Van Loen. Zijn lobje was iets te hoog gericht. Een voorzet van Koppel werd door v.d. Grift hard naast gescho ten. Bij een UW-aanval loste Gouw de ge vaarlijke situatie goed op. Een af standsschot van Gert Westerveld ging over. Ook een inzet van v.d. Grift waai de over het doel heen; hetzelfde ge beurde toen Ton Wolfsen de bal over de uitgelopen Van Loen Liftte. Peter v.d. Berg kwam in balbezit na een verre pass. Ook hij verraste de uitgelopen UW-goalie, maar de bal vloog naast het lege UVV doel. Uitste kend op maat was een voorzet van Wolfsen. Koppel rukte ermee op tot de penaltystip, maar schoot toen recht tegen Van Loen op. Een nieuwe voorzet van Wolfsen werd door Charles Roest goed teruggekopt, maar weer trof Wolfsen de doelman op zijn weg. Na de thee pakte UVV de zaken ener gieker aan. Rechtsbuiten de Vlieg trof de paal. Peter v.d. Berg, onverwacht in bal bezit gekomen na storend werk van Roest, kon ook deze kans niet verzil veren. Halverwege de eerste helft kwam UW na een goede combinatie aan de leiding. Overmars wist van dicht bij te scoren. Bij Soest volgde een wat vreemde wis- &ei. Gerard Becker licht geblesseerd, kwam in het veld, waarvoor Peter v.d. Berg moest wijken. Even later wissel de Soest opnieuw, nu ging v.d. Grift ten gunste van Sakkers die de aanval moest versterken. Tot een echt offen sief kwam Soest niet meer. Wolfsen ver raste bijna de doelman met een schot in de kruising, maar Van Loen tikte ae Dai tot corner. De uitstekend leidende heer van Peer- deman nam een vreemde beslissing toen De Vlieg over de bal struikelde en viel. Hij kende UVV een strafschop toe. Het venijnige schot van Over mars werd door Peter Heemskerk schitterend gestopt. In de voorlaatste minuut werd de Utrecht aanvoerder Dimmendaal, die al geboekt was we gens aanmerkingen van 't veld gestuurd, en in de allerlaatste minuut benutte De Vlieg zijn vrijheid om UW op 2-0 te brengen. Een jammerlijk slot voor Soest dat opnieuw geen kans zag de vele kansen te benutten. Hees - CDW 0-0 In een uitermate spannende wedstrijd hebben Hees en CDW de punten ge deeld. Als er uit deze wedstrijd een winnaar had moeten komen, dan was de Hees-ploeg degene die hier het meeste recht op zou hebben gehad. Na de zwakke vertoning van vorige week tegen Posta was nu de ploeg weer be reid om te knokken voor een goed re sultaat. Het blijft onbegrijpelijk waar om deze ploeg niet iedere week met de ze instelling blijft voetballen, er zouden dan ongetwijfeld meer punten verza meld zijn. Hees ging flitsend uit de startblokken en na 4 minuten was het al bijna raak toen Edwin Lazonder uit een onmoge lijke hoek buiten bereik van de keeper de bal tegen de paal kopte. Het was dui delijk dat er voor beide ploegen veel op het spel stond hetgeen af en toe uitliep op wat al te harde charges over en weer. Invaller scheidsrechter Mulder had hier niet altijd het juiste antwoord op, waardoor de irritaties met name in de eerste helft te veelvuldig voorkwa men. Het spel golfde op en neer met Hees toch als de iets meer aanvallende ploeg. Er deden zich aan beide kanten kansen voor maar de verdedingen ble ven meester van de situatie. Vlak na de rust kwam CDW bijna op voorsprong, toen Jaap v.d. Veer de-bal verkeerd op het hoofd kreeg en bijna zijn eigen keeper het nakijken gaf. Via de paal en een miraculeuze redding van de ook deze middag weer uitblin kende keeper Hans uit den Bogaard bleef de nul echter op het scorebord. De wedstrijd bleef het aankijken ten volle waard omdat beide ploegen voor twee punten speelden. Alle Hees-spelers bleven met een ge weldige inzet spelen, speciaal vermeld mag worden de solide prtij, die Wouter Blankestein speelde. Tien minuten voor tijd was Hees nog bijzonder dicht bij de'volle winst toen hij een snelle uit val de bal bij Piet Schalkwijk terecht kwam. Zijn knalharde schot ging voor een kansloze keeper rakeling naast. Alhoewel de Hees-spelers bij het slot signaal het gevoel hadden dat de twee punten er in hadden gezeten, was men uiteindelijk toch wel tevreden met het resultaat. A.s. zaterdag speelt de Hees-ploeg de uitermate belangrijke 4 punten wed strijd tegen Dolderse Boys in den Dol- der. Dezelfde inzet zal minimaal nodig zijn om een optimaal resultaat te beha len. Sportverslagen en -berichten ui terlijk maandagochtend inleve ren aan onze redaktie, Van Wee- destraat 227. Indien tijdig inde- leverd volgt opname in dezelfde week. Goed leesbare kopij heeft daarbij de voorkeur* Redaktie Soester Courant. Het feit, dat WZ na de nederlaag te gen het Hilversumse Altius opnieuw in de probleemhoek is terecht gekomen, hebben de Soesters volledig aan zich zelf te danken. Een wat bloedeloze partij, die alles in zich had om te ein digen zoals ze begonnen was, bracht na een enorm misverstand tussen Wil lem Pothoven en doelman Willem van der Pol de punten toch bij de thuisclub. In de eerste helft was Altius-WZ het aanzien nauwelijks waard. Twee ploe gen, die elke punt goed kunnen ge bruiken, leken bij voorbaat al genoe gen te nemen met een puntendeling. Veel balverlies van beide kanten, een te voorzichtige opbouw van achteruit, met name van de kant van WZ, zorg den ervoor, dat het peil van de wed strijd laag bleef. Na de hervatting waren het de groen- hemden van Van Boeyen, die de strijd echt openden. Achtereenvolgens wa ren Van de Munt, Noordam, na prima werk van Brouwer en Bade dicht bij de openingstreffer. WZ was in deze fase van het duel duidelijk de betere ploeg. Altius kon weinig beginnen tegen het snelle op komen van de vleugelverdedigers Pothoven en Jansen. Het inbrengen van een aerae aanval ler, een kwartier voor het einde, bracht WZin de problemen. Altius nam het initiatief over en sloot WZ op de eigen speelhelft op. Tien minuten voor het eindsignaal wilde Willem Pothoven de bal terugspelen op doelman Van der Pol. De laatste was echter al aan het uitkomen, waar- door het leer onbereikbaar werd voor de WZ-goalie. Richard Lieverts profi teerde handig van deze onverwachte kans en tekende 1-0 aan. Met nog 9 wedstrijden voor de boeg, moet WZ alle zeilen bijzetten wil men niet nog verder in de probleemhoek terecht komen. TOV6-WZ7 1-0 Met behulp van een officieuze bonds- scheidsrechter wist koploper TOV deze wedstrijd te winnen. Voor rust dicteer de WZ het spel, na rust werd elk aanvalsinitiatief door een combine van scheidsrechter en tegenstander de grond in geboord. WZ hield de eer aan zichzelf door een kwartier voor tijd de bal in eigen doel te werken. 4-0 2-4 2-1 1-7 1-4 1-0 2-0 3-1 4U) 5-0 Uitslagen dinsdag 1 april j.1. WZ'49 BI - C.J.V.V. BI WZ'49 - WZA B5 Uitslagen zaterdag 5 april j.1. Hoogl. veen Al - WZ'49 Al A.P.W.C. BI-WZ'49 BI WZ'49 B2 - IJsselm. vogels B6 WZ'49 C2 - IJsselm. vogels C3 WZ'49 C3 - Quick C3 Roda D2 - WZ'49 Dl Soest D3-VVZ'49 D2 WZ'49 El-SEC E2 WZ'49 F1 - WZA F1 WZ'49 F2 - Baarn F2 Wedstrij dpro gramma Zaterdag 12 april: WZ'49 BI - Huizen BI 14.30 uur thuis WZ'49 B2 - IJsselrn. vogels B5 13.00 uur thuis H.V.C. Cl - WZ'49 Cl 11.00 uur uit Baarn C2 - WZ'49 C2 12.45 uur uit WZ'49 C3 - IJsselm. vogels C611.45 uur thuis 1 WZ'49 Dl - Achterveld Dl 11.00 uur thuis Spakenburg D2 - WZ'49 D2 11.00 uur WZ'49 - Hoogland E2 10.00 uur thuis C.J.V.V. Fl-WZ'49 F1 10.00 uur uit A.P.W.C. Fl- WZ'49 F2 12.00 uur uit Maandag 14 april WZA B4 - WZ'49 B2 19.00 uur uit Dinsdag 15 april WZ'49 Al - Achterveld Al 18.45 uur thuis WZ'49 C3-KWAC3 19.00 uur thuis ■üh Het s.o.Soest voetbalkamp dat de afge lopen week op het s.o.Soest-komplex aan de Bosstraat heeft plaatsgevonden mag met recht een succes genoemd worden. Spelers, trainers en gasttrai- ners waren bijzonder enthousiast de vier dagen doorgekomen. Algemeen coördinator Jan Schalkwijk sprak op de slotdag zijn waardering voor alle or ganisatoren en medewerkers uit. 'Zónder dit ruime kader, hadden we dit kamp nooit kunnen bewerkstelligen,' aldus de coördinator. Rinus Israël gaf de eerste trainingen op het kamp. Onder zeer grote publieke belangstelling, gaf de toekomstig trai ner van Feyenoord, training in koppen, draaien, schieten en verdedigen. De oud-speler van ondermeer Feyenoord, Excelsior, PEC Zwolle, en het Neder lands Elftal, was zeer enthousiast over het kamp. 'Prima dat zo'n club zo iets organiseert, zo kunnen wij de jeugd weer aan de voetbalsport bin den.' Na de trainingen van Israël, ging het toernooi van start. De deelnemers waren in poules ingedeeld, en bekamp- ten elkaar op sportieve wijze. De eerste dag werd besloten met een avondmaaltijd, en voor de liefhebbers werd er ook nog een spannende video vertoond. Woensdag was de dag van Rob Baan, die met verschillende spelers uit zijn FC den Haag selectie, de gasttrainingen ging verzorgen. Rob Baan sprak zich als volgt uit over het kamp en zijn or ganisatie: 'Het is niet te geloven, alles loopt hier op rolletjes; menig grotere club kan jaloers zijn op deze organisa- Wekenlang kon er niet gevoetbald wor den, maar de verloren dagen worden nu volop ingehaald. Doordeweekse dagen worden gebruikt om in te halen. Zet dit alles nog naast het voetbalkamp en het normale competitieprogramma, en u kunt zich voorstellen dat sommige spelers wel belast worden. Desondanks zijn er weinig klachten, en blijft het enthousiasme groot. De jeugd blijft altijd bereid, op welke dag dan ook, te voetballen. Weer veel positieve uitslagen afgelo pen week, de Al zet de stijgende lij^, voor't en Fortitudo werd daarvan het slachtoffer (4-2). De A3 heeft de top naar de eerste plaats ingezet door de Amersfoortse Boys te verslaan, en de B3 stevent net zo als PSV rechtstreeks op het kampioenschap af. Limvio BI werd verslagen met 3-1. De BI zit in de hoek waar de klapper, dat is duidelijk. De ploeg van Bren Bijlard verloor afgelopen twee keer. Uitslagen donderdag 3 april TOV Al - Soest A2 1-2 Soest BI - Spakenburg BI 1-2 SEC BI-Soest B2 3-0 Amersfoortse Boys Cl - Soest Cl 1-5 Soest C3-Soest C2 1-2 A- junioren Fortitudo 1 - Soest 1 2-4 Soest 2 - Achterveld 1 1-2 Amersfoortse Boys 2 - Soest 3 1-5 Soest 4 - KWA 2 3-2 B-junioren Baarn 1 - Soest 1 2-1 Soest 2 - Hooglanderveenl 0-1 Soest 3 - Limvio 1 3-1 WZA 6 - Soest 4 - 0-0 C-junioren Soest 1 - Actif 1 4-2 Soest 2 - Soest 3 4-0 Soest 4 - Spakenburg 4 0-4 D-pupillen Soest 1 - WZA 1 0-2 Soest 2 - Roda 3 0-9 Soest 3 - WZ'49 2 2-0 IJsselmeervogels 5 - Soest 4 0-0 De Al van s.o.Soest was aan de eerste wedstrijd toe van een reeks moeilijke wedstrijden. De wedstrijd in Culemborg was een van de betere van de Al, ge tuige de winst van 2-4. Doelpunten wa ren van Raymond Brandes (2 x Peter Wolfsen en Johnny Brouwer. In de eerste 5 minuten was al duidelijk dat s.o.Soest de wedstrijd zou dicteren. Raymond Brandes scoorde in die pe riode 1-0. Na 10 minuten scoorde de Forti-spits 1-1. Hij reageerde attent op een onachtzaamheid in de Soester- verdediging. Marcel Ammerlaan kreeg ook een kansje, maar hij faalde helaas. De tweede helft een gemotiveerd spe lend Al. Logisch, wil men nog kampioen worden, dan moet er gewonnen wor den. Binnen 10 minuten was het al 2-1. Raymond Brandes kon wederom scoren. De bij vlagen uitblinkende Forti-spits liet echter doelman v.d. Wiel volkomen kansloos en scoorde onverwacht 2-2. s.o.Soest Al bleek zich echter mentaal over deze klap heen te werken, Peter Wolfsen scoorde namelijk direct uit een vrije trap 3-2, en invallerspits scoorde beheerst 2-4 op aangeven van dezelfde Peter Wolfsen. Volgende week speelt de Al thuis tegen Zwaluwen Voor uit. Aanvang 14.30 uur. E-pupillen SEC 1-Soest 1 2-1 Spakenburg 2 - Soest 2 0-0 Soest 3 - APWC 2 2-1 F-pupillen Soest 1 - IJsselmeervogels 2 2-4 De Glind 1 - Soest 2 0-12 Soest 3-KWA 2 1-4 Dames-junioren BVC-Soest 12-0 Programma Aanstaande zaterdag spelen de jon gens van de Al thuis tegen Zwaluwen Vooruit 1. Aanvang 14.30 uur. De BI speelt ook thuis; tegen Quick BI. Een interessant programma dus. De dames spelen ook thuis. In voetbal geïnteresseerde meisjes wordt aange raden een kijkje te nemen. A-junioren 14.30 uur Soest 1 - Zwaluwen Vooruit 1 14.30 uur Amersfoortse Boys 1 - Soest 2 14.30 uur Soest 3 - CJVV 2 14.30 uur Hoogland 3 - Soest 4 B-junioren 13.00 uur Soest 1 - Quick 1 13.00 uur IJsselmeervogels 2 - Soest 2 Soest 3 is vrij 13.00 uur Soest 4 - Amersfoortse Boys 2 C-junioren 13.15 uur IJsselmeervogels 2 - Soest 1 14.30 uur Hees 1 - Soest 2 11.45 uur Soest 3 - Hoevelaken 2 11.45 uur Quick 3 - Soest 4 D-pupillen 13.00 uur KWA 1 - Soest 1 11.00 uur Soest 2 - Eemdijk 1 12.00 uur Hoogland 2 - Soest 3 12.00 uur KWA 3 - Soest 4 E-pupillen 10.00 uur Soest 1 - IJsselmeervogels 1 10.00 uur Soest 2 - SEC 2 11.00 uur Soest 3 - IJsselmeervogels 4 F-pupillen 10.00 uur Hoogland 1 - Soest 1 12.00 uur Quick 2 - Soest 2 11.00 uur Roda '46 6 - Soest 3 Dames-junioren 10.00 uur Soest - Saestum tie.' Rob Baan bleef na de trainingen nog lang op het s.o.Soest-komplex, om tijdens het toernooi te konstateren dat er nog veel talent tussen de jeugd loopt. Onder leiding van Wout Posthuma, werd de tweede dag met een bingo be sloten. Deze bingo werd gehouden in een bomvolle gezellige s.o.Soest-kan- tine. FC Utrecht De FC Utrecht selektie, kompleet met de internationals van Loen en Wouters, kwam de 3e dag. De gehele dag door trainden en speelden zij met de deelne mers van het kamp. FC Utrecht trai ner Nol de Ruyter verzorgde de gast- training, terwijl de FC Utrecht-kee pers Hans Galjé en Rik Laurs de goalies onder handen namen, 's Avonds waren de deelnemers vrij i.v.m. het programma dat de KNVB had opgesteld. De finaledag was met recht een klap per. De laatste toernooiwedstrijden werden gespeeld, en er was ook nog een toernooi waarin de beste penalty- schutter naar voren moest komen. Dit bleek de Amersfoortse Coen van Koo- ten te zijn. Deze jongen was één van de circa 20 gasten van V.V.Z.A. De kee pers Fred Veenstra, Peter Heemskerk en Rob van Dorrestein waren bij het penaltytoernooi de keepers. Deze kee pers hebben ook tijdens de andere dagen de Soester en Amersfoortse keepers onder handen genomen. Hein Vergeer 's Middags kwam dan eindelijk Hein Vergeer, het s.o.Soest-komplex was in middels volgestroomd met (vooral vrouwelijke) belangstellenden. De wereldkampioen hield een praatje over topsport en het bereiken van de top. 'Naast aanleg, doorzettingsvermogen en een gezond lichaam, heb je ook een goede begeleiding nodig,' aldus 's wereld beste schaatser. Vergeer nam ook alle tijd om vragen te beantwoor den van geïnteresseerde toehoorders. Zo verklaarde hij dat de krans die hij ontvangen had op het WK wel erg klein was, en dat hij inderdaad een beetje moest huilen toep hij wereldkampioen werd. Op de vraag hoe hij zich voelde toen hij de Elfstedentocht had gereden, moest hij het vragenstellertje teleur stellen: 'Ik heb helaas de Elfstedentocht niet gereden, maar ik hoop dat ooit eens te doen.' Hein reikte vervolgens prijzen uit aan de beste voetballers van het kamp, en ging zich daarna omkleden om mee te spelen in het prominententeam. Voor die wedstrijd van het promininën- tenteam speelde de jongere groep 'all-stars' een wedstrijd tegen WZA C2. Deze wedstrijd werd verloren met 2-1, en het kamp zal de 'all-stars' nog goed in de benen. Dit gold ook voor de oudere groep 'all- stars', dat aantrad tegen een promi nent elftal van trainers én Hein Ver geer. De topschaatser bleek ook een prima voetballer te zijn. Bijzonder snel en slagvaardig handelde hij in de spits, en het was slechts te wijten aan botte pech dat hij niet wist te scoren. Wel wist Hans Dreef na een combinatie met Hein' Vergeer 1-0 te scoren, en doel puntte s.o.Soest-keeper(Peter Heemskerk na een messcherpe voorzet van diezelfde Vergeer. Alle deelnemers kregen nog een certi ficaat mee naar huis, met daarop de De A-l junioren ontvingen zaterdag WZA uit Amersfoort. Het werd de wedstrijd van de gemiste kansen, die uiteindelijk in de 87e minuut in het voordeel van SEC beslist werd door een doelpunt van Antek Wojtkowski. De A2 ging op bezoek bij Hoevelaken en leden daar een ongelukkige 3-2 nederlaag. De Bl haalde flink uit. Ston den zij bij rust nog met 2-1 achter tegen WZA, uiteindelijk wonnen zij met 8-2. De B2 moest met 1-5 zijn meerdere er kennen in Quick. De Cl ging op bezoek bij Hoevelaken en behaalde daar een verdienstelijk gelijkspel 2-2. Een 2-1 winst behaalde de C-2 junioren in hun wedstrijd tegen Roda. De Dl pupillen gingen op bezoek bij Amersfoortse Boys en deelden daar met 1-1 de punten. De D2 kon het niet bolwerken tegen WZA en leed daar een 7-0 neder laag. In de wedstrijd tegen buurman s.o.Soest toonde de El pupillen zich de sterkere en wonnen met 2-1. De E2 ging op bezoek bij WZ en moest met een 1-3 nederlaag genoegen nemen. Forse winst was er voor de Fl in hun wed strijd tegen Amersfoortse Boys. Zij wonnen met maar liefst 6-2. Het jongste pupillenteam, de F2, kreeg Hoevelaken op bezoek. Deze wedstrijd werd door het SEC-team met 3-2 ge wonnen. Programma zaterdag 12 april Achterveld Al - SEC Al 14.30 uur SEC Bl - IJsselm. vogels D3 13.00 uur IJsselm. vogels C3 - SEC C2 11.45 uur Spakenburg C4 - SEC C3 13.00 uur SEC Dl-Roda D2 11.00 uur Hoogland D4 - SEC D2 11.00 uur Am. Boys El - SEC El 12.00 uur Soest E2 - SEC E2 10.00 uur Hoevelaken Fl - SEC Fl 10.00 uur SEC F2 - WZA F3 10.00 uur 1 Hein Vergeer (l.) verrichtte de af trap voor het 'prominentenélftal'met o.a. Ernst Brandes en Paul Muller. handtekeningen van de gasttrainers en de wereldkampioen all-round schaat sen. 's Avonds was er voor de mede werkers en organisatoren nog een koud buffet, waarin coördinator Jan Schalk wijk de betrokkenen bedankte, en al deze mensen e'en fles wijn aanbood. Gezien het succes van dit kamp wordt een prolongatie zeker verwacht, aan de enthousiaste groep medewerkers van s.o.Soest en WZA zal het zeker niet liggen SWEDISH DESIGN Selected Dealer ZUID PROMENADE 12 SOEST-ZUID Vele jeugdige voetbalenthousiastelin gen hebben afgelopen woensdag de weg gevonden naar het SEC terrein aan de Bosstraat. De technische commissie o.l.v. Jan van Veenendaal had voor deze dag een zeer goed lopend programma in elkaar gezet dat door de jeugd met volle over gave gevolgd werd. Rond 10 uur werden de deelnemers ontvangen en ingedeeld in de diverse leeftijdsgroepen. Om alvast een beetje warm te draaien werd een onderling partijtje voetbal gespeeld, waarna gezamenlijk de lunch gebruikt werd. Vroeg in de middag begonnen de ruim 80 deelnemers en deelneemsters aan een aantal programma-onderdelen, die onderdeel waren van het voetbal- vaardigheidsprogramma. Zo stonden op het programma: 100 meter hardlopen, ingooien, slalom om pionnen, penalty schieten, jongleren, oefening passen en koppen op een klein doel. Een deskundige, maar rechtvaar dige jury beoordeelde elke leeftijds groep en gaf voldoenden of onvoldoen den aan voor de diverse uitvoeringen. De jongste deelnemer was 5 jaar en ontving als een van de eersten het voet- balvaardigheidsdiploma en gezien de vele geestdriftige reakties zal dit zeker niet het laatste diploma zijn, dat jeugd- voorzitter Dik van de Bunt uit zal rei ken. Uitreiking van de balvaardigheids diploma's tijdens de Open Dag bij SEC. Het volgende seizoen zal SEC weer in de vierde klasse spelen. Voor de Groen- witten is de overgang te veel geweest., De stijgende lijn van de voetbalvereni ging van de laatste jaren is op tech nisch gebied te snel gegaan voor enkele spelers. SEC gaat echter niet bij de pakken neerzitten, en zal enthousiast op de ingeslagen weg verder gaan en de toekomst voor de club zekerstellen. SEC startte met de wind mee en kreeg diverse goede kansen. De verdediging van de groenwitten liet af en toe nog wel eens een steekje vallen maar toch had SEC de leiding moeten nemen in het eerste half uur. Goede schoten van Bert Holwarda troffen helaas geen doel. Bij SEC speelde Bram v.d. Munt een goede partij en was zeer aktief SEC speelde echter te kort en vergat het spel in de breedte te spelen. In de vijfendertigste min. kwam Forti tudo met een kopbal gemakkelijk op voorsprong. 0-1. SEC gaf de moed niet op en bleef met goede inzet strijden hetgeen even voor tijd beloond werd met een prachtige Met een kopbal bracht Saban Aksit SEC op 1-1. kopbal door Saban Aksit uit een voor zet van Ronald de Kooy. 1-1. Na de rust was het spel van beide kan Na de rust was het spel van beide kanten niet best. SEC verzuimde door te drukken. Vooral de diverse moge lijkheden, die Bert Holwarda kreeg, hadden meer rendement verdiend. Na een half uur spelen kwam Fortitudo wel heel gelukkig op voorsprong, toen Tim Torsing een bal verkeerd terug speelde op doelman Eric Heemskerk. 1-2. SEC probeerde met lange ballen en veel risico's weer op gelijke hoogte te komen, maar Fortitudo, dat nog een goede kans heeft op de titel, hield de zaak goed onder controle. A.s. donderdagavond speelt SEC thuis tegen UVV, aanvang 18.30 uur. UW zal moeten winnen wil het de kansen op het kampioenschap behou den, zodat we op een spannende match kunnen rekenen. Donderdag 10 april s.o.SOEST 18.30 uur Soest 4 - 's-Graveland 3 18.30 uur Donar 3 - Soest 7 18.30 uur Soest 9 - WZA 5 18.30 uur Soest 11 - HVC 6 SEC 18.30 uur SEC 3-Roda 3 SOESTERBERG 18.30 uur Bunnik 3 - Soesterberg 2 18.30 uur HVC 5 - Soesterberg 3 Zaterdag 12 april: 9 VVZ'49 14.30 uur WZ - SWU 12.00 uur WZ 2 - CSW 2 13.00 uur Spakenburg 5 - VVZ3 14.30 uur Valleivogels 4 - WZ 4 15.00 uur WZ 7 - Altius 10 SEC 14.30 uur SEC - Allen Weerbaar 12.30 uur Radiostad 3 - SEC 3 HEES 14.30 uur Dolderse Boys - Hees 12.00 uur Altius 3 - Hees 2 12.00 uur Hees 3 - Benschop 4 14.00 uur Soesterberg 3 - Hees 4 12.00 uur Hees 5 - EFC 5 SOESTERBERG 14.30 uur Cobu Boys - Soesterberg 12.00 uur Soesterberg 2 - Zeist 2 14.00 uur Soesterberg 3 - Hees 4 Zondag 13 april: 9 s.o.SOEST 14.30 uur Soest - Saestum 11.00 uur Soest 2 - HVC 2 11.00 uur Zeist 2 - Soest 3 12.00 uur Soest 4-BVC 4 14.30 uur Soest 5 - Victoria 5 11.30 uur AmersfBoys 5 - Soest 6 9.30 uur Soest 7 - BW 4 14.30 uur Soest 8 - LW 5 11.30 uur KWA 5 - Soest 9 14.30 uur Hoogland 6 - Soest 10 12.15 uur Actif 10 - Soest 11 9.30 uur Soest 12 - De Vesting 8 12.00 uur Soest 13 - Victoria 10 11.30 uur Autom. van Rijn 2 - Soest 15 SEC 14.30 uur Houten - SEC 11.00 uur SEC 2 - Zwal. Voorruit 3 11.00 uur Quick 3 - SEC 3 11.30 uur SEC 4 - Roda 4 14.30 uur SEC 5 - Limvio 3 14.30 uur SEC 6 - WZA 8 SOESTERBERG 14.30 uur Roda - Soesterberg 12.00 uur Saestum 4 - Soesterberg 2 14.30 uur 't Goy 4 - Soesterberg 4 Damesvoetbal Donderdag 10 april 18.30 uur SEC - Radiostad Zaterdag 12 april: 10.00 uur Veensche Boys - WZ Zondag 13 april 11.00 uur Sparta (L.- Soest

Soester Courant | 1986 | | pagina 13