Geslaagd SBB Paas-toernooil Hed Stars en Holbaek: goede vrienden Loodgieterswerk Eemvogels I verlies nipt! KORFBAL BOWLING BASKETBAL AUTOSPORT Wandelsportvereniging Olympia heeft plaats voor nieuwe leden WANDELSPORT Sportprogramma Beukendal De Bunt C-drie WOENSDAG 9 APRIL 1986SPORT SOESTER COURANT SPORTPAGINA 15. Basketbalclubs zoeken elkaar op Duinholers start midgetgolf seizoen met 1 april grap Winter-seizoen tennishal 'De Bosrand' Jongens-junioren Red Stars (kampioen) worden zaterdag gehuldigd Landelijke Shotteams op verlies Mixed équipe Soest/Leusden start in Internationale Tulpenrally ■1 27 maart 1986 sloot de Poule B: 1. Meun/Erica Hoksber- Installatiebedrijf j. cornelisse bv. LJ Tel. (02155)13014-12577 Dat het geen gemakkelijke opgave zou worden voor Eemvogels I stond van te voren al vast. .Reflex' uit Woerden is altijd moeilijk te bespelen. Na een intensieve voorbereiding gingen de Eemvogels I speler(sters) gemotiveerd van start. In de 6e minuut opende Marco Kuil middels een benut te strafworp de skore, waarna Eem vogels I probeerde de voorsprong uit te breiden. Claudia Touwslager toonde haar spe cialiteit en verschalkte haar tegen standster via een omdraaibal 2-0. Al hoewel de tweede aanval goed kombi- neerde, was het toch Reflex die wist terug te komen. Het scoorde twee maal van afstand en de stand was weer ge lijk 2-2. Dit was tevens de ruststand. Na de pauze wist Ton Kraaikamp zijn tegenstander te lossen maar de door hem verkregen kans werd echter on reglementair gestuit. De toegekende strafworp werd door Wim v. Rheenen benut. Ook nu antwoordde Reflex direkt eri wederom werd het van afstand gelijk 3- 3. Eemvogels I bleef echter doorknok- ken en in de 18e minuut rondde Ad Mid delkoop zijn doorloopbal fraai af. 4-3. Verder uitlopen was onmogelijk; Reflex liet zich niet kennen en bracht de stand op 4-4. Inmiddels was Iris Boom vervangen door Agnes Kraai kamp. In de 25e minuut trof een ver schot van Willem Oldewarris weer doel en voor de vierde keer kwam Eem vogels I een punt voor te staan. Echter ook nu duurde deze weelde weer kort. Reflex kwam weer op gelijke hoogte en tot ontsteltenis van iedereen nam Reflex voor het eerst een voorsprong, 5-6. De toch wel verdiende gelijkmaker bleef uitondanks het zwoegen van het aan vals vak Ton Kraaikamp, Saskia Smelt, Nettie Friebel en de voor Wim Rheenen ingevallen Marco Middel koop. Ook Eemvogels 2 wist niet tot een over winning te komen. Tegen KVO werd met 8-6 verloren. Voor rust skoorden Jan Christiaane, Ria Wijnen en Ries v.d. Hoed: stand 4-3. Na de pauze bracht Ans Nieuwenhuis de Eemvogels op gelijke voet met KVO 4-4. Via Anneke Boom en wederom Ries v.d. Hoed wisten de vogels aan de goede kant van de score te blijven. KVO sloeg echter hard terug, resultaat een 8-6 nederlaag. Tegen het sterke Minerva 1, verleden jaar nog tegen stander van Eemvogels I, was het voor het 3e team erg moeilijk. Een 12-2 ne derlaag; doelpuntenmakers Robert Jan Smit en Bas Verheij. Eemvogels Bl wist uit tegen EKVA een fraaie 5-3 overwinning te boekende El aspiranten behaalden uit tegen Zwalu wen een 2-2 gelijkspel; Sylvia Reg- terschot en Manon Nieuwenhuis waren de doelpuntenmakers. A.s. zaterdag speelt Eemvogels 3 thuis aanvang 16.00 uur; Eemvogels Bl ont moet TZ om 14.00 uur. Zaterdag en zondag j.1. organiseerde de Soester Bowling Bond onder grote publieke belangstelling het jaarlijkse Paastoernooi. Het betrof een trio-toer nooi op handicapbasis, waarbij de score uit de voorronde werd meegeno men naar de, eventueel te spelen, fina le. Naast het enthousiasme van het pu bliek, deelnemers en medewerkers werd het karakter van dit toernooi mede bepaald door een professionele horeca-omlijsting van de zijde van C-drie. Alles bij elkaar voldoende in grediënten om dit sfeervolle familie- toernooi buitengewoon geslaagd te noemen. Uniek aan dit evenement was de spel- technische integratie van de jeugd afdeling en die van senioren. Beiden speelden gelijktijdig een eigen toernooi. Grote winnaar bij de jeugd werd het succesvolle duo Morag/Gerard. Op de 2e en 3e plaats eindigden respectievelijk de teams Ivonne/Mark en Erik/Pas cal. Zij ontvingen ieder een fraaie beker. Bij de senioren werden uit de gespeel de voorronden zes finalisten gese lecteerd. Opmerkelijk was het ontbre ken van een aantal zeer gerenommeer de teams, zoals HAM en 't Juk, in de finale, terwijl vier van de zes finale plaatsen werden ingenomen door be trekkelijk onervaren teams. Nog even een compliment voor de meest succesvolle debutant, "Dolle Dries" Dijkhuizen. Nauwelijks een maand versterkt hij de SBB gelederen en stoot in zijn première-toernooi door tot in de finale. Proficiat! Een spannende finale leverde de vol gende resultaten op 1. team Ruizendaal met 4137 ptn. 2. team Verwoerd 3. team Malloy 4. team Brehler 5. team Dijkhuizen 6. team Hop 3911 ptn. 3887 ptn. 3885 ptn. 3799 ptn. 3757 ptn. Hoogste game dames werd behaald door Peggy Bertus met een 209 game. Bij de heren behaalde Rein Westra de hoogste game met 204 punten. Beide spelers zijn voor bekenden geen on bekenden in Bowlingland. De prijsuitreiking geschiedde door voorzitter Willem Verhart. Helaas liet de geluidstechniek het afweten, zodat hij zijn niet geringe vocale capacitei ten volledig moest benutten. De Soester Bowling Bond is een groot aantal Soester ondernemers zeer erkentelijk voor het ter beschikking stellen van een prachtig prijzenpakket t.b.v. Paasloterij. Op 11 en 12 april a.s. zal rondom Bar- neveld de bekende internationale Tul penrally verreden worden. Tussen al het internationale "geweld" van o.a. Zweden, Engelsen, Duitsers, zal ook de Soester-Leusdense mixed équipe be staande uit eerste bestuurder Edwin Abbring en navigatrice Artha de Be aufort starten. De totale afstand van de rally bedraagt ongeveer 500 km, waarvan 250 km uit de zogenaamde klassementsproeven be staat, waar puur op snelheid gereden wordt. De équipe zal rijden in een rally Opel-Ascona, ook voor dit seizoen weer geprepareerd door auto-tune specialist Frans Marsé te Soest. Zonder de hulp van de gewaardeerde sponsors is het onmogelijk dit team op de weg te houden. Als zodanig treden op; Hotel Restaurant Het Witte Huis Soest, dat o.a. ook de natjes en droogjes verzorgt tijdens de rally; Doppenberg Assurantiën Soest, die garant staat voor velerlei verzekeringen, Procar b.v. (reinigingsmiddelen voor auto en industrie), and last but not least Nij- huis tweewielerspecialist in Soest. De servicebus wordt ter beschikking gesteld door autobedrijf Smeeing Soest. Gezien de verschillende ondergronden waarop gereden moet worden (o.a. zand, gravel, asfalt) zal er weer veel gevergd worden van het serviceteam,' bestaande uit André en Fabricio Deltin en Wim Maassen. Als de rally net zo soepel verloopt als de samenwerking tot nu toe, heeft de ploeg een goede ral ly voor de boeg. W.s.v. Olympia bestaat inmiddels al weer ruim 30 jaar. In die 30 jaar heeft de vereniging haar ups- en downs ge kend, ook wat het aantal leden betreft. Op dit moment heeft Olympia nog plaats voor nieuwe leden. Nu, ruim 30 jaar na de oprichting, draait de vereniging nog steeds lekker door. Maar in die 30 jaar is er natuur lijk wel het en ander veranderd. Men denkt vaak (en vroeger was dat ook zo) dat de vereniging erin gespeciali seerd is in rijtjes te lopen en zoveel mogelijk prijzen te halen. Maar ook Olympia is met haar tijd meegegaan, en vergeleken bij andere wandelsportverenigingen haar tijd vér vooruit. Want het lopen in rijtjes en het halen van prijzen is bij Olympia al weer heel wat jaartjes verleden tijd. Tegenwoordig is het bij Olympia echt rekreatief wandelen, d.w.z. iedereen loopt gewoon de afstand waar hij of zij zin in heeft en in z'n eigen tempo. De vereniging is ingedeeld in drie groe pen, n.1.: een groep die 5 km. loopt, een groep die 10 km. loopt en een groep die 15 km. loopt. Kinderen lopen altijd onder begeleiding van twee of meer volwassenen. Met Olympia kom je nog eens ergens en op de mooiste plekjes van Neder land. Op het programma van dit jaar staan o.a. de plaatsen: Dieren, Vaas- sen, Aerdenhout, Enkhuizen, Katwijk aan Zee, Leerdam, Bennekom, Breu- kelen en Nijmegen. Naast dit alles organiseert Olympia op 20 september a.s. voor de 29e keer haar eigen Paleis Soestdijk Wandel tocht en in de wintermaanden zal Olym pia weer drie winterwandelingen in Soest en omgeving organiseren. Het wandelen wordt op dit moment steeds polulairder in Nederland. Heeft u er ook belangstelling voor, kom het dan ook eens proberen bij Olympia. Voor de kontributie hoeft u het niet te laten, die is n.1. 6t/m. 10 jaar: 5,-p.p. per maand; Jlt/m. 17 jaar: 7,50p.p. per maand; 18 jaar en ouder: 10,-p.p. per maand. Wilt u meer weten over het wandelen bij Olympia, dan kunt u bellen of schrij ven naar: W.s.v. Olympia, Smitsweg 367, 3765 CK Soest. Tel. 14957 (na 17.00 uur). Zaterdag 12 april 08.30 -13.00 uur Nevobo volleybal 13.00 - 23.00 uur Red Stars basketbal Zaterdag 12 april 09.00 -12.00 uur Badso badminton 17.00 - 20.00 uur SoVoCo volleybal Zondag 13 april 09.00 -18.00 uur Badso badminton Zaterdag 12 april 12.00 -17.00 uur Selby badminton Zondag 13 april 12.00 -15.00 uur Selby badminton Centrum rn geschriftje, -uk verschijnt larin schrijft ter: "Het ziet smatig op het nee het voort- i het beste ge- eenvoudig te zwaar onder- is een voor de toekomst, idministratie, tlijke afdeling, gerealiseerd mogelijk zijn is er min of I op de vaste maar vooruit dat wordt ge- i steeds druk- rtjn verheugd gt een prach- ïen uniek cul- m te maken. bestuurders t ook vinden." 3 een speciale oor cursisten zoveel moge- :e avond pre- ine show van positie van te- zeefdrukken, lemonstratie, n uitstekende zal spelen in lt de Theater- oyzeck" van in dit blad. die hun ver te willen or- bowlen, moe ten met Leo aak een af- ck van Arkel rt tot 12 mei rd in het veld ten figuur zit ~dt ervaren), ten als plat- t, vaak drie- rt dat. Als twezig als de chtigen van tot 17.00 uur ar. derdagavond m wordt ge king met het rleg. In de elers op met eentebestuur gekregen de atrum aan te van de te- /elzijn o.l.v. vorige week tingsbestuur jd: het feest \ten Dierge- nedag/nacht /an het cen- komstender- recht en Hil- op dit feest argemeester taan. zo cultureel concerteert i.s. in C-drie terse (bas), nk Sprenger ompet). adt het slot- sn in C-drie r ongeluk in je verderop Bejaarden- 1BS officieel 3r Scholten, e toespraak isnede over rum C-drie. woordelijke ichitte rende erhof" met le Willaert- n niet tegen dat er bin- subsidiegel- aan vloeien niet? eveld langs in dan een aniseert de 35 mensen) >pen Avond de rampen- >.00 uur be ien film en iktische en ich in 1988 ame van de bestaat uit: iter). Johan !0 Wijnand (theater) alve tussen er nummer rtstraat 49. 'ostbus 347, 7. Postgiro: geschreven :1 In Amers- houdt P.V. Ijkse jonge. b.v. de luxe wordt ge w aan er verkoop zinnetje werden de Holbaek-inwoners mondig gemaakt. Anderzijds zorgden de Denen ervoor dat de Soesters tij dens het komende pinksterweekeinde niet met een mond vol tanden hoeven te staan, wanneer de o o's en de ae's over de tafel vliegen. Het gemiddelde Red Stars-lid weet bijvoorbeeld nu ook dat 'Jeg korer pa cykeistien' zoveel betekent als 'Ik rij op het fietspad'. 'Skal vi knelde' heeft daar ook iets mee te maken, zegt men. Zoals uit het bovenstaande kan worden afgeleid werden de Denen onder meer beziggehouden met excursies naar Vo- lendam, Amsterdam en Scheveningen. Daarnaast stond een aantal keren van zelfsprekend de basketbalsport cen traal. In een wedstrijd over twee keer twintig minuten wonnen de jongens junioren van Red Stars met 95-65 van hun tijdelijke huisgenoten. Tijdens een toernooi op Paaszaterdag was Red Stars ook al te sterk voor" de Deense opponenten, die tijdens Pinksteren als gastheren zullen optreden (32-30). HBBK won één van de vier te spelen wedstrijden, en werd daarmee zesde. Red Stars was succesvol tot de finale, waarin werd verloren van Rotterdam- Zuid. Een feest in de zaal van de Peters Baan en een onderling basketbaltoer- nooi waren andere bezigheden voor de gasten uit Holbaek. Vorige week maan dag namen ze met weemoed afscheid. 'Vi ses til Pinsen' (Tot ziens met Pink steren') was de zinsnede, die herhaal delijk in het Engels gesproken werd. Op vrijdag 16 mei reist Red Stars met zestien personen naar het zuidelijkste land van Scandinavië. Het ligt in de be doeling dat men 's ochtend vroeg vanaf sporthal Beukendal vertrekt om de af stand van 750 kilometer te overbrug gen. Op dinsdag 20 mei keert de groep weer terug in Soest. Red Stars is dan als vereniging zes keer in Holbaek ge weest. Het aantal keren dat leden van Red Stars en Holbaek op eigen gele genheid elkaar hebben opgezocht, is al lang niet meer op twee handen te tellen. Dit mag het bewijs zijn voor de goede contacten tussen de twee bas-' ketbalverenigingen. Een goede buur is nooit weg, maar een verre vriend hoeft ook niet (ver) weg te zijn. De Duinholers stonden dinsdag 1 april beduusd te kijken. Eerst werden ze naar de golfbaan bij het Soester Na tuurbad gelokt voor een groepsfoto. Er wordt inderdaad een foto gemaakt door iemand die er uitziet als fotograaf. De aanwezigen ervaren hiermede, dat ze "gefopt" zijn. De fotograaf is zo genaamd "slechts" een kennis van een van de grapjassen. Door deze 1 april grap was er op de eerste klubavond van het nieuwe golf- seizoen wel sprake van een grote op komst van klubleden. ken bestemming van het Soester Na tuurbad. De vereniging heeft dan ook haar hoop gevestigd op de Sportstichting Soest, zodat zij ook in de toekomst haar sport aktief kan blijven beoefenen. Het liefst dan ook op een eigen baan, meer centraal gelegen in Soest. Het antwoord hierop is aan de Sport stichting. Het voortbestaan van M.G.C. Duinholers hangt in hoge mate af van de beslissing van Sportstichting Soest! Van de Scheveningse pier tot een bas- ketbaltoernooi in sporthal Beukendal, en van de klederdracht in Volendam, via de Amsterdamse binnenstad tot een feestavond in de kantine van de ijsvereniging Peters Baan. ZO kan ongeveer het eerste deel van de uitwisseling tussen basketbalver eniging The Red Stars en het Deense HBBK (Holbaek Basketbal Klub) wor den samengevat. Voor de vijfde keer kreeg Red Stars bezoek van haar vrienden uit Dene marken. Dit gebeurde zoals gewoon lijk tijdens het paasweekeinde. Net zo traditioneel als het Deense bezoek is, vertrekt een groep Red Starsleden in mei voor een vierdaags verblijf naar het zevenhonderdjarige Holbaek, dat is uitverkozen tot stad van het jaar van Denemarken in 1986. De jaarlijks terugkerende contacten tussen beide verenigingen, die in 1981 voor de eerste keer plaatsvonden, ble ken vorige week nog steeds een suc ces te zijn. Veel (basketbal) ple zier lag ten grondslag aan de korte vakantie, die zestien Denen in Soest hielden. Met alledaagse Nederlandse De start van een nieuw seizoen waarin opnieuw veel wedstrijden gespeeld gaan worden. De Duinholers nemen n.1. zeer aktief deel aan de diverse teamwedstrijden, distriktstournooien en Nederlandse kampioenschappen. Daarnaast wor den er op de thuisbaan diverse kom petities afgewerkt en wordt twee keer per jaar een groot tournooi georgani seerd De Duinholers verkeren echter in grote onzekerheid over hun bestaan i.v.m. de nog steeds niet officieel uitgespro- tennishal 'De Bosrand' haar dames- dubbel-competities af met 5 finale-par tijen. Sportief werd gestreden om een zo hoog mogelijke plaats op de rang lijst. Op bijgaande foto staan de deel neemsters van de donderdag-competi tie. Einduitslag voor de nrs. 1 en 2; 1. Adrienne Peters/Corry Boom 2. Thea Bouwhuis/Anneke Boom Op woensdag 26 maart vonden de fi nale-partijen plaats van de dames-dub bel die in 3 poules waren ingedeeld. Einduitslag: Poule A: 1. Nannie van Campen/Aly Smeenk; 2. Resy van Kampen/Ria Kramer. gen; 2. Marian van Halen/Mar ja van Veenendaal. Poule C: 1. Ria Klomp/Olga Farrell; 2. Gerda Vugts/Daniëlle Claassen. De prijzen beschikbaar gesteld door Reisbureau Gerth en Sporthuis Eb Ka reisen werden uitgereikt door wedstrijd leider Sip Reer. Zomeraktiviteiten Van 7 april tot en met 12 september zul len eveneens bij voldoende deelname toernooien worden gehouden in de ten nishal. Alle aktiviteiten staan vermeld in de advertentie van de Soester Cou rant van 26 maart j.1. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot Sip Reer, tel. 02155-11998. Stars-spel en via wat meer intimidatie wisten zij naderbij te komen tot een ruststand van 35-34. Hierna ontspon zich in de tweede helft een boeiend duel, waarbij de emoties vaak hoog oplaai den. Met nog één minuut te spelen had Stoepie Shooters vier punten voor sprong. Een fel jagend Red Stars wist echter in de laatste drie seconden via een intercept van Ernst Smink, die door Wilco Beijer met een lay up werd afgemaakt, langszij te komen, waar door een verlenging noodzakelijk was. Bij Stoepie Shooters was toen echter de moraal gebroken en de Soester for matie kon alsnog in de verlenging uit lopen tot 73-65 en hiermee de kansen op het kampioenschap volledig in eigen hand houden. Red Stars dames III Quick Runners dames I uit Huizen had nog een redelijke kans op het kam pioenschap in de kern eerste klas, doch de Soester drie dames gooiden roet in het Huizense eten door de Quick Runners met een forse 50-28 nederlaag naar huis te sturen en hierdoor kans loos te maken voor het kampioenschap. De Soester dames zijn inmiddels opge klommen naar een fraaie derde plaats. Overige uitslagen: Red Stars JCl - Bourgondië JC 1 37-70 (jongens adspiranten) Red Stars MB1 - Dunckers MBl 31-33 n.v. (meisjes kadetten) Red Stars 5 - Stoepie Shooters 4 55-47 (Heren) Red Stars XD1 - Keizer Otto XDl 37-60 (welpen) Red Stars MA1 - Hoevelaken MA1 69-20 (meisjes junioren) Programma Aanstaande zaterdag is er weer veel basketbal in Beukendal, vanaf een uur tot 's avonds tien uur. Om acht uur speelt het eerste heren team zijn laatste kompetitiewedstrijd tegen het reeds gedegradeerde Char- lois. De Soester heren zullen onge twijfeld deze laatste wedstrijd aangrij pen om alsnog het seizoen met een over winning af te sluiten. Om vijf uur dan ook de kompetitiewed strijd van de jongens junioren tegen OSG, waarvoor het Soester team ge huldigd zal worden. Het gehele programma ziet er als volgt uit: 14.15 uur Red Stars JBl - Sparta JBl (jongens kadetten) 15.30 uur Red Stars JCl - Quick Run ners JCl (jongens adspiranten) 15.30 uur Red Stars XDl - Green Giants XDl (welpen) 17.00 uur Red Stars Jal - OSG JA1 (jongens junioren) 17.00 uur Red Stars 5 - Almere 1 (heren/ demons tratie we dstri j d 18.30 uur Red Stars MB2 - Hoevelaken MBl (meisjes kadetten) 18.30 uur Red Stars JA2 - Crackerjacks JA2 (jongens junioren) 20.00 uur Red Stars Hl - Charlois Hl (heren) Uitwedstrijden 20.15 uur Green Giants 1 - Red Stars 3 (heren Leusden) 20.15 uur Green Giants 1 - Red Stars II (dames Leusden) 18.00 uur Dunckers II - Red Stars III (dames Hilversum) 19.00 uur OSG I - Red Stars I (dames Utrecht) 13.00 uur Stoepoe Shooters MCI - Red Stars MCI (meisjes adspiranten Spa kenburg) Voor het eerst deze competitie moest een negatieve balans opgemaakt wor den voor de landelijke Shotteams. Het le herenteam verloor in Deventer met 7-3 van Swift, terwijl het 2e herenteam diep moest buigen voor kampioen Ta- feltennishuis. Het le jeugdteam leed tegen Seine Meubelen haar eerste ver lies en moest derhalve het kampioens feest nog even uitstellen. Heren: Swift 1 - Shot 1: 7-3 Thuis is het le herenteam van Shot een topper in haar klasse, in de uitwedstrij den heeft men met iedere tegenstander de grootste moeite. Ook in Deventer leverde Shot weer een uiterst minimale prestatie, waar de in degradatienood verkerende tegenstander gretig van profiteerde. Via zeges van Dirk Schui ling en Bart Lefel kwam Shot nog wel met 2-1 voor, maar daarna liep de ont ketende Deventer ploeg uit naar 5-2. Bart Lefel zorgde nog wel voor 5-3, maar Dirk Schuiling en René Daselaar moesten in hun laatste wedstrijden constateren dat slecht spel en pech vaak hand in hand gaan. Beiden ver loren zeer nipt, waardoor de twee pun ten in Deventer bleven. Shot 2 - Tafeltennishuis 1:2-8 Het 2e herenteam was vast van plan haar ongeslagen status thuis te hand haven en daarmee het kampioensfeest van Tafeltennishuis nog minstens een week uit te stellen. Tussen voornemen en uitvoering lag echter een wereld van verschil. Een onrustig spelend Shotteam kwam maar liefst met 0-6 achter, een score die voor de Amster dammers het kampioenschap beteken de. Bert van Velzen en Berend Jonker wisten vervolgens voor Shot ieder nog een partij te winnen, Gerhard Busch bleef voor het eerst in een jaar tijd op nul staan. Jeugd: Shot 1 - Seine Meubelen 1: '3-7 Uitgerekend in de wedstrijd waarin men kampioen kon worden liep het le jeugdteam tegen haar eerste neder laag op. Tegen Seine Meubelen uit Zwolle had alleen Aksel van Elteren zijn zenuwen voldoende in bedwang, want hij bleef in zijn drie enkelspelen ongeslagen. Velp 1 - Shot 2: 10-0 Tegen het veel te sterke Velp leed het 2e jeugdteam de grootst mogelijke nederlaag. Als excuus mocht gelden Het jongens-juniorenteam van basket balvereniging The Red Stars, uitko mend in de tweede klasse van het ra yon, is twee weken terug, net voor de Pasen, kampioen geworden van deze afdeling, zonder echter zelf te spelen. Doordat de enig mogelijke kansheb ber, Sparta uit Nijkerk, zijn wedstrijd verloor, werden de Red Stars-jongens met nog drie wedstrijden te spelen automatisch kampioen, want zij had den inmiddels een acht punten-voor- sprong verkregen. Misschien daarom was het ijs gebro ken toen zij afgelopen vrijdagavond naar Zwijndrecht reisden om het daar op te nemen tegen Devel Devils. Een op papier sterke tegenstander, want de thuiswedstrijd werd eertijds ook maar ternauwernood gewonnen door de Soestenaren. Ook nu weer ervoor het Soester team dat Devel Devils een pri ma team heeft en na lange tijd werd dan ook weeer eens een kompetitie wedstrijd verloren. De Soester jongens kwamen huiswaarts met een 85-95 ne derlaag, maar mét de wetenschap dat zij aanstaande zaterdagmiddag voor de laatste wedstrijd tegen O.S.G. uit Utrecht gehuldigd zullen worden als kampioen van het rayon tweede klas se onder leiding van de scheidende coach Wim Bolwerk. Deze laatste ontmoeting, die om vijf uur begint, willen de jongens echter beslist niet verliezen, Want de openings kompetitie was eertijds ook tegen OSG en dat was de eerste nederlaag direkt, waarna echter niet meer werd verlo ren tot dit afgelopen weekeind. Dames I stuntten Het eerste damesteam onder leiding van coach Dick van de Hammen heb ben afgelopen zondagmiddag in Arn hem prima werk geleverd. Zij wisten, met minimaal verschil echter, de zeer lastige uitwedstrijd te winnen, waar door waarschijnlijk degradatie kon worden voorkomen uit de promotie di visie. Bij de rust leidde het Soester team al met 46-33 en ondanks het slot- offensief van de Arnhemse dames wis ten de Soester sterren het hoofd koel te houden en ondanks het feit dat er in de laatste vier minuten niet meer werd gescoord ging de winst mee naar Soest met 53-52. Forse nederlaag heren 1 Het eerste herenteam had stellig het uitstekend gespeelde paastoernooi nog in de benen. Daar waar zij op hun eigen toernooi uitstekend speelden en hier door ook winnaar werden in de heren afdeling, zo lieten zij het een week later in de kompetitiewedstrijd tegen Achil- les in Delft volledi afweten, waardoor een ruime 101-65 nederlaag het gevolg was. Heren 2 had geen moeite Het tweede herenteam heeft zaterdag middag in Beukendal in feite geen en kele moeite gehad met de reserves van het Amersfoortse Crackerjacks. Lijkt de stand van 35-29 bij rust nog enigs zins op een spannende wedstrijd, in de tweede helft bleken de Soester reserves duidelijk het sterkere team te zijn en wisten hun kleine voorsprong zodoende uit te bouwen tot een ruime 78-54 over winning. Heren 3 pas laat langs Stoepie Shooters 3 Het begin ging goed in de Soester ge lederen en er werd een voorsprong op gebouwd van elf punten, mede dank zij het stugge verdedigingswerk van Adri van Rouwendaal. Stoepie Shooters echter kreeg meer vat op het Red dat Shot 2 haar vaste coach Ronald Huigen wegens ziekte moest missen. Shot 3 - Sjaardema 1: 6-4 Het 3e jeugdteam was het enige lande lijke team dat niet in de fout ging op weg naar het kampioenschap. Tegen Sjaardema uit Oegstgeest had het ech ter weinig gescheeld. Martin Fransen en Robbie Houtgast wonnen ieder twee partijen, Frank Redel één partij en het dubbel was ook voor de Shotters. Tafeltennis aanstaand weekend: Aanstaande zaterdag 12 april is er weer veel te beleven in de Shotzaal aan de Heideweg (tussen nrs. 18 en 20). Op deze laatste competitiedag speelt het le jeugdteam om 13.00 uur tegen Victoria, bij een gelijkspel of winst is het kampioenschap een feit. Om 17.00 uur speelt het le herenteam tegen de ongeslagen kampioen in de 3e Divi sie, Irene uit Tilburg. Shot 1 zal zeker nog een keertje willen vlammen in haar laatste competitiewedstrijd. Toeschouwers zijn weer van harte wel kom. Voor alle inlichtingen over de ttv Shot kan men terecht bij Bart van der Wal, tel. 16261 en Jan van Asch, tel. 19028. Overige uitslagen senioren: VEV 2-Shot 3 8-2 Good Luck 5 - Shot 5 3-7 Shot 7 - Vitus 2 6-4 Shot 8 - Elan 3 5-5 Shot 9 - OSO1 7-3 ATC 8 - Shot 12 4-6 Shot 13 - Metac 3 4-6 Shot 14 - Bijmaat 7 7-3 Foxboro 2 - Shot 15 6-4 Overige uitslagen jeugd: Elan 1 - SHot 4 8-2 Shot 5 - Good Luck 2 7-3 Shot 6 - Huizen 3 7-3 Nederhorst 1 - Shot 7 10-0 Shot 8 - Buna 7 4-6

Soester Courant | 1986 | | pagina 15