BHESISH 'brd B.D.CJ SPLINTER EEMLAND B.V. WOENSDAG 16 APRIL 1986 SPORT SOESTER COURANT SPORT PAGINA 22 Komend weekend veel basketbal in Beukendal Jongens junioren Red Stars glorieuze kampioen rayon 2e klas: Eef van den Brink stelt Soester Marathonrekord opnieuw scherper AX1 VOLLEYBAL SoVoCo nieuws Goede tijden voor Duinkikkers King's Koad ïtiders actief in Hilversum en Vianen Meisjes SoVoCo A2 kampioen ZATERDAG VOETBAL SEC-Jeugdafdeling HOCKEY Soest doet goede zaken in Nieuwegein: 3-0 Sportprogramma Beukendal De Bunt C-drie VISSEN Snoekbaars strijdt om Baarn/Soest/ Bunschotenbokaal Zaalprogramma WZ'49 Jeugdnieuws Voor zaterdagavond en zondagmiddag staat is er weer een vol programma. Op de zaterdagavond de dames eerste divisiewedstrijd tegen Groningen. De ze ontmoeting begint om zes uur. Voort kunt u ook kijken naar dames 2 en 3 en enkele jeugdteams. Zondag middag spelen de jongens junioren A hun laatste kompetitiewedstrijd tegen het al gedegradeerde Argus uit Den Haag. Heren 2 speelt tegen het eerste van het Amersfoortse Crackerjacks. Het eerste herenteam gaat zaterdag middag de uitgestelde ten tevens laat ste kompetitiewedstrijd spelen tegen LUSV in Leiden. Het derde herenteam moet zaterdagmiddag in Hoevelaken winnen om in de laatste wedstrijd le gen Dunckers het kampioenschap te behalen. Het programma ziet er als volgt uit Zaterdag 19 april thuiswedstrijden dames eerste divisie Red Stars l - Groningen I 18.00 uur (jongens adspiranten Red Stars JC1 - Sparta JC1 18.00 uur meisjes junioren Red Stars MA 1 - Quick Runners MA1 19.30 uur (jongens kadetten) 19.30 uur Red Stars JB1 - Stoepie Shooters JB1 19.30uur (dames) Red Stars III - Dunckers III 21.00 uur l dame») Red Stars II - Cracker jacks I 21.00 uur Zondag 20 april thuiswedstrijden jongens junioren Red Stars JA 1 - Argus JA 1 14.00 uur meisjes adspiranten Red Stars MC 1 - Dunckers MC 114.00 uur (heren) Red Stars 2 - Crackerjacks l 15,30 uur meisjes kadetten Red Stars MB 2- Red Stars MB115.30 uur Uitwedstri jden zaterdag 19 april (heren, zaterdag 19 april LUSV 1 - Red Stars 1 Leiden 13.15 uur (welpen, zaterdag 19 april) Wijk bij Duurstede Bougondië XD l - Red Stars XD 1 18.00 uur heren, zaterdag 19 aprilZeist BZ'721 - Red Stars 2 16.15 uur jongens zaterdag 19 aprilDe Bilt Irene JA 1-Red Stars JA 2 18.15 uur heren, zaterdag 19 april Hoevelaken 1 - Red Stars 3 13.00 uur Red Stars organiseert zaalvoetbal Op de zondagen 4 en 11 mei zal de bas ketbalvereniging Red Stars weer eens wat anders doen dan basketbal. Even als vorig jaar organiseert de ver eniging een zaalvoetbaltoernooi voor team, die normaal andere vormen van zaalsport bedrijven. Werd vorig jaar alles op een dag geregeld en gespeeld op een half veld: nu zijn er twee dagen voor uitgetrokken en wordt er over het hele veld gespeeld. De inschrijving voor dit toernooi eindigt 27 april. U kunt kontakt opnemen als zaalsport vereniging via Rinus Valk, voor een in schrijfformulier. Red Stars en S0V0C0 gaan volleyballen en basketballen op 1 mei Op donderdagavond 1 mei gaan de bas ketbalvereniging Red Stars en de vol leybalvereniging S0V0C0 volleyballen en basketballen. Een initiatief dat in voorgaande jaren altijd met groot suc ces werd gedaan tussen Olympia en Red Stars. Alle teams krijgen zowel volleyballers als basketballers in zijn gelederen, zodat er beslist van een heel leuk kijkspel sprake zal zijn. •U-.'j in r.j,; WW "V Afgelopen zaterdagmiddag werd het Red Stars jongens junioren A-team of ficieel gehuldigd voor het behalen van het kampioenschap in de rayon tweede klasse seizoen 1985/1986. Een opmerke lijke prestatie onder leiding van coach Wim Bolwerk, want twee jaren terug kwamen zij volledig als outsider op landelijk niveau te spelen en in het begin werden dan ook vele wed strijden verloren. Met de start dit jaar wilde het team proberen om het kam pioenschap te behalen omdat dat dit jaar hun laatste jaar zou worden als ju- niorengroep. Dat de eerste wedstrijd tegen OSG in Utrecht direkt al werd verloren, was een domper op de sei zoenstart, doch hierna herstelde het team zich uitstekend en wist maanden achtereen alle wedstrijden te winnen en werd dan alles op het kampioen schap gezet. Dit hebben zij dan ook met nog twee wedstrijden voor de boeg glansrijk weten te behalen en werden daarom dan ook door Red Stars voor de kompetitiewedstrijd tegen weer OSG in de bloemetjes gezet. Voorzitter Rob Weber overhandigde elke speler een erelint met medaille en zette voorts de scheidende coach Wim Bolwerk in de •bloemetjes en een fraai notitieblok ver zilverd met opschrift. Helaas was er van het rayon nog niemand aanwezig bij de huldiging, zodat deze na afloop van de wedstrijd werd gedaan door een plaatsvervanger, waardoor het Red Stars team ook nog een fraaie beker rijker was. De ontmoeting daarna tegen OSG had toch nog een zeer pikant tintje, want bij winst van OSG kon ook dit team nog promoveren, maar anderzijds wilde Red Stars revanche nemen op de eer der in het seizoen verloren ontmoeting en de winst in Soest houden. De eerste helft was aan beide zijden niet best en OSG wist deze zelfs af te sluiten met een 35-38 ruststand, doch in de tweede helft was het team van coach Wim Bolwerk toch sterker. Daardoor werd deze ontmoeting door het Soester team verdiend gewonnen met 83-74. Het kampioensteam van de Red Stars jongens junioren. Laatste thuiswedstrijd ook ruime overwinning voor heren 1 Het eerste herenteam speelde zater dagavond zijn laatste thuiswedstrijd van dit seizoen. Als tegenstander kregen zij bezoek van Charlois uit Rot terdam, dat inmiddels al is gedegra deerd naar de kern Rotterdam. Dit was dan ook goed te merken in deze ont moeting. Red Stars was veel sterker en bij de rust hadden de Soester heren al een 42-19 voorsprong. De tweede helft was dan ook meer een formaliteit en het Soester team beëindigde deze ont moeting met 88-55. Grote score van derde herenteam in Leusden 113-69: Ondanks het gemis van drie spelers Ardi Bouwmeester, Rinus Valk en Erik Hoonhorst, tegen Green Giants 1 in Leusden, was deze ontmoeting er een met weinig inhoud. Red Stars heren 3, met nog twee wedstrijden te gaan, nog steeds koploper met twee punten voor sprong op Dunckers 3 uit Hilversum, was gewoon veel sterker. Bij rust leid de het Soester team al met 50-31. In de tweede helft zorgde in de zeventiende minuut aanvoerder Wilco Beijer voor het honderdste punt. Het werd tenslot te een ruime en verdiende 113-69 over winning voor het Soester team. Overige uitslagen: meisjes kadetten Red Stars MB2 - Hoevelaken MBl 44-30 (jongens junioren) Red Stars JA2 - Crackerjacks JA2 99-22 jongens kadetten Red Stars JB1 - Sparta JBl 84-55 Welpen Red Stars XD 1 - Green Giants XDl 44-53 (jongens adspiranten Red Stars JC1 - Quick Runners JC 1 27-67 Uiterst geconcentreerd en goed voor bereid verscheen Eef van den Brink za terdag j.1. aan de start van de Westland Marathon te Maassluis. Dit keer liep Eef ongebruikelijk weinig trainings kilometers in de voorbereidingsfase. Hij trainde 'slechts' rond de 100 km. per week, maar de trainingen waren veelal pittig en kort. Ditmaal was hij ook niet aangewezen op de beperkte mogelijkheid van een paar trainings uren per week ergens op een vreemde accommodatie, maar kon dit jaar voor het eerst, ook gedurende de winter periode, zijn trainingen op de A.V. Pijnenburgs eigen kunststofbaan aan de Wieksloot afwerken. Verder had hij ook een serie belangrijke testwedstrij den, waaronder twee over 30 km. in zijn programma opgenomen. Dit alles leidde tot een topprestatie, die niet eerder door een Soester atleet werd geleverd. Hij dook ruim onder de belangrijke 2 uur en 30 minuten-grens en komt daarmede heel dicht in de buurt van de kopstukken op de mara thon. Eef ging behoudend van start en met grote regelmaat, via 5 km. tij den die rond de zeventien en een halve minuut schommelden, bouwde hij aan zijn succes. Met de ervaring, die Eef in veel van zijn marathons heeft opgedaan, wist hij dat regelmaat bijna altijd tot de beste prestatie leidt. Met deze weten schap liet hij zich niet tot een hoger tempo verleiden. Sommige lopers van gelijk en zelfs beter kaliber liet hij in het eerste ge deelte van de wedstrijd voorgaan, maar maakte het prijsgegeven terein in de slotfase meer dan goed. Met vol doende reserves liep hij de belangrijke laatste 2 km. en 195 mtr. nog even in 8 min. en 15 sec. Niet alleen stak Eef deze dag in uitste kende konditie, ook het weer liet zich voor de lopers van de goede kant zien. Misschien voor sommigen wat fris, maar over het algemeen werd dit niet als onaangenaam ervaren. Ook het Eef v.d. Brink. snelle parkoers, dat voor een deel door de glazen stad voerde en de geringe windsnelheid was in ieders voordeel. Op de uitslagenlijst met maar liefst 50 buitenlandse prominenten prijkte Eef's naam op een 37e plaats met een tijd van 2 uur 28 min. en 45 sec. Het be tekende een verbetering van het Soester rekord, dat hij sinds 20 oktober 1984 al in handen had, met 2 min. en 25 sec. Deze prestatie zal belangrijke invloed hebben in het klassement om de Soester Runnerscup 1986. Eef legde nu al een sterke basis voor zijn zoveelste overwinning in dit klassement. In het nog lange seizoen zal moeten blijken of er nog meer serieuze kandidaten zijn voor deze felbegeerde trofee. Mini maxi toernooi Vanavond organiseert de jeugdaf deling van SoVoCo in Sportzaal De Bunt het jaarlijkse mini-maxi-toer- nooi. Een toernooi waaraan de heren van de hoogste teams hun medewer king verlenen. De teams die deelne men aan dit toernooi worden gevormd door de mini-volleyballertjes van So VoCo, jongens en meisjes van 7 tot 12 jaar en de heren van o.a. SoVoCo 1 en 2, een mini-volleyballer en een senior, een maxi-volleyballer. De wedstrijden beginnen vanmiddag om 16.45 uur. Nog een kampioen Was meisjes A2 de eerste kampioen van de volleybalvereniging SoVoCo, het elfde damesteam is de tweede kam pioen. Uitkomend in de tweede klasse hebben zij van een meet af aan de eerste plaats in handen gehad. Door het behalen van dit kampioenschap promo veert SoVoCo 11 naar de eerste klasse. Zitvolleybal in De Bunt Zaterdag a.s. speelt het zitvolleybal- team van SoVoCo, uitkomend onder de naam Bentinck Stars, zijn laatste com petitiewedstrijd van dit seizoen. Een mooie gelegenheid eens kennis te maken met deze tak van de volleybal- sport die ook bij SoVoCo beoefend kan worden. De wedstrijd tegen Olly B. uit Bussum begint zaterdag om 13.00 uur. Steven Uyland 2e op 100 mtr. rugslag Vijf persoonlijke records en een tweede plaats; dat was het resultaat voor de zes Duinkikkers, die zondag j.1. een A-limiet wedstrijd meezwommen in Veenendaal. Steven Uyland behaalde met 1.07.5 een tweede plaats op de 100 mtr. rugslag, verbeterde hiermede zijn persoonlijk record alsmede het club record. René van Walsem, Xander Bremer en Marco Brons verbeterden hun persoonlijke tijden op de 100 mtr. vrijeslag met resp. 1.02.5, 1.12.0 en 1.06.8. Frits Wibbelink zwom de 100 mtr. vrij in 59.5 en Marja de Zoete in 1.11.2. Frits Wibbelink zwom de 100 mtr. schoolslag in 1.22.3 een nieuw per soonlijk record. Marja de Zoete zwom 1.33.1 en René van Walsem 1.29.4. Zaterdag j.1. werd de clubwedstrijd die tevens meetelt voor de Valleibokaal door 9 King's Road Riders in Hilver sum verreden. De weergoden waren gunstig gestemd, want de sneeuw en regen die voorspeld waren gingen niet door. Het was prachtweer en de baan was super snel, dus de dag kon niet meer stuk. In de Open Klasse bereikten Niels de Jager een 6e, Patrick v. Lemel een 7e, Gabi Walet 7e, örjan Kers een 4e, Ton Vredenbregt een 6e plaats na de finale. Powder Puff Jessica v.d. Wolk kwam te vallen in de 2e manche, wat haar de 3e plaats kostte. Zij werd 4e. Doordat er te weinig experts aanwezig waren, werden dezen bij de junioren in gedeeld, wat inhield dat zij een leeftijd hoger moesten rijden. Niels de Jager, Patrick v. Lemel, Sancho Kers, Ton- nie Vredenbregt werden uitgeschakeld in de manches. Robin v.d. Wolk werd le in de manches. Gabi Walet werd le en örjan Kers 2e na de finale. Zondag j.1. waren 15 King's Road Riders in Vianen voor een KNWU-wedstrijd, die ook meetelt voor de junioren cup, en waarvoor de experts ook punten kregen. Er waren 62 races, dus het was behoorlijk druk. De KRR-rijders deden hun best en kwamen redelijk uit de verf. In de Open Klasse bereikten Örjan en Sancho Kers na een finale de 7e en 4e plaats. Jessica v.d. Wolk bereikte bij de Pow der Puffs na een finale de 5e plaats. De junioren gingen ook goed, Niels de Jager een 3e, Jeffrey Walet een 4e, Raymond v. Lemel een 6e en Amoud Hilhorst een 5e plaats alle na een finale. Bij de Experts behaalden Robin v.d. Wolk een 8e, Sancho Kers een 7e plaats na een finale. örjan Kers had een 2e plaats na 3 manches. Gabi Walet behaalde een 2e plaats, maar door een overtreding werd hij naar de laatste plaats verwezen. Herman v. Hengstum wérd in de man ches uitgeschakeld. Al 52 JAAR official dealer BAARN-SOEST Gespecialiseerd in jonge gebruikte Ford-auto's Verplichte autokeuring bij onze APK bedrijven BEUKENLAAN 80 keukendal) EEMNESSERWEG 16-22 SOEST - TEL 02155-12643 BAARN - TEL 02154-15555 Geen promotie voor SoVoCo dames volleybal Het tweede meisjesteam van SoVoCo is door een 3-0 overwinning op het Naar- dense Oberon kampioen in de A-klasse geworden. Het eerste damesteam verloor de uitwedstrijd tegen Valbovol in Woerden met 3-1. Het tweede dames team, tot zaterdag nog in de strijd voor een promotieplaats, moest haar meer dere erkennen in het Barneveldse SSS. Ook het eerste herenteam van SoVoCo speelde tegen SSS en verloor na een aantrekkelijk duel met 2-3. Meisjes A2 eerste kampioen Het meisjesteam van trainer coach Evert-Jan van der Baan is de eerste kampioen van de vorig jaar opgerichte volleybalvereniging SoVoCo, de Soester Volleybal Combinatie. In een met grote inzet gespeelde wedstrijd te gen Oberon uit Naarden behaalden de meisjes de maximale score 3-0. Dat be tekende een eerste plaats. Een eerste plaats die recht geeft op deelname aan de district jeugdkampioenschappen die op 10- en 17 mei a.s. zullen worden gehouden. Verlies in Woerden Het eerste damesteam trad aan tegen Valbovol in Woerden met de bedoeling de derde plaats veilig te stellen. Vier punten, in het voordeel van SoVoCo, bedroeg het verschil voor aanvang van de wedstrijd. SoVoCo startte aarzelend en daarvan maakten de Woerdense dames goed gebruik. Met 15-12 en 15-10 namen zij een 2-0 voorsprong. Een om zetting in het team van SoVoCo stichtte verwarring bij de tegenstanders en in minder dan geen tijd schreef SoVoCo de set met 15-3 op haar naam. Een pun- tendeling leek tot de mogelijkheden te behoren, vooral toen de Soester dames in de vierde set een 6-0'voorsprong namen. Maar Valbovol hervond haar ritme en kroop dichterbij om direct door te stoten naar 11-6. SoVoCo deed er alles aan om de score om te buigen en zo een vijfde set te forceren maar verder dan 11 punten kwam het team niet. Met 15-11 won Valbovol de set en daarmee de wedstrijd met 3-1. Eén punt verschil met nog twee wedstrij den te gaan en SoVoCo op de derde plaats. Aanval van SoVoCo-dames 2 tegen de SSS-dames. niet opnieuw de fout. Het team wijzig de de opstelling en daardoor kwamen andere verdedigers te staan tegenover de meer gevaarlijke opslagen en de op zet slaagde. Opnieuw konden de mid denspeelsters van SSS vernietigend uithalen. SoVoCo bleef uitstekend ver dedigen maar kwam zelf niet aan echte aanvallen toe. En op den duur was dat niet vol te houden, 11-15 en 12-15 brach ten de winst bij de meisjes uit Barne- veld die hierdoor volop in de race blijven voor het kampioenschap van de derde divisie. SoVoCo zal genoegen moeten nemen met een vierde plaats. Op zich een prima prestatie voor een heel nieuw geformeerd team. Spanning bij herenwedstrijd SSS uit Barneveld heette ook hier de te genstander. Een team dat nog volop in de strijd is voor de bovenste plaats in de derde divisie. De heren van SoVoCo hebben er een spannende en bij vlagen zeer goede volleybalwedstrijd van ge maakt. Voor een volgepakte tribune zorgden ze regelmatig voor opwinding door goed en attent verdedigend werk. Pieter Verstoep, vorige week al in een uitblinkersrol kon ook nu weer naar hartelust scoren door het goede werk van Finus te Broekert die in zijn spel zoveel dreiging legde dat op de vleugel waar Verstoep opereerde steeds een éénmansblok was te vinden. En hij maakte daar goed gebruik van door met grote regelmaat te scoren. Na an derhalf uur spelen was de stand 2-2. De strijd in de vijfde set ging gelijk op via 6-3, 7-7 en 12-12 hielden de ploegen zich in evenwicht. Dan drukt SSS iets sterker door dan de volleyballers van SoVoCo en sleept na ruim twee spelen een 3-2 overwinning mee naar Barne veld. Hoewel geen winst in de letter lijke zin van het woord, figuurlijk ge sproken was dit een gewonnen wedstrijd voor SóVoCo. SoVoCo 4 verrast OMS Het derde damesteam heeft niet voor een verrassing kunnen zorgen in de wedstrijd tegen Harderwijk. Werd thuis zeer onverwacht gewonnen van de nummer twee op de ranglijst, dit- keer lieten de Harderwijkers zich niet Hard werkend SoVoCo 2 naar verlies Aan de inzet heeft het niet gelegen. SoVoCo heeft er keihard voor gewerkt, maar het gevaarlijkste wapen van SSS kon niet worden uitgeschakeld. In de eerste set bleek al hoe strak de ze nuwen in deze voor SoVoCo en SSS zo belangrijke partij gespannen waren. Een grote serie foute opslagen onder streept dat nadrukkelijk. Toen de Soester dames met minder risico gingen serveren bleek dat daarmee de gevaarlijke middenaanval van de gasten kansen kreeg. De pass naar de spelverdeelster kwam goed aan en regelmatig hadden de middenspelers van Soest het nakijken, 12-15 verlies. In de tweede set waren de rollen duidelijk anders verdeeld. SoVoCo leverde een serie zeer diepe opslagen af en haalde daarbij de angel uit het Barneveldse team. Geen moment kwam SSS in haar spel binnen U minuten stond er een 15- 2 stand op het sporebord. Er was weer van alles mogelijk. Maar SSS maakte 0 De eerste volleybalkampioenen van het Soester SoVoCo. Meisjes A2, kam pioen in de A-klasse bestaat uit: Barry Hilhorst, Elisabeth Engelberts Ling- kan Runia, Annemarie van Haeringen, Brigitte Kooistra, Edith Veltmeye Sylvia de Blanken, Monique van Dorre- stein en (niet op foto) Elise Muller en Linda Voorthuizen. Trainer coach is Evert-Jan van der Baan. bij de neus nemen. Met 15-6,15-11 en 16- 14 werd het een 3-0 nederlaag voor SoVoCo 3. Het vierde damesteam wist zich geplaatst voor een zware opgave. Al weken lang telt het team slechts vier spelers. Ditmaal ontbrak ook spelver deelster Jeanette Hogehout. Lieke Ver- hoeff was haar vervangster en deed dat buitengewoon goed. Twee speel sters uit de jeugdselectie completeer den het team. OMS uit Putten begon fu rieus. Het team vecht voor behoud van een plaats in de districtsklasse. Verlies voor SoVoCo van de eerste set. De ge vaarlijkste aanvalster van SoVoCo 4 Ook afgelopen zaterdag draaide het competitievoetbal weer op volle toe ren. De Al junioren moesten in en tegen Achterveld strijden voor een laatste kans op de bovenste plaats. In een van SEC-zijde slecht gespeelde wedstrijd werd met 5-3 verloren. Beter deden het de BI junioren. Zij stuurden IJsselmeervogels met een 7-0 neder laag naar huis. De C2 ging op bezoek bij IJsselmeervogels. Zij konden daar niet tot winst komen en moesten met een 4-0 nederlaag genoegen nemen. De C3 junioren behaalden in de uitwed strijd een belangrijk punt weg bij Spa kenburg. De stand in deze wedstrijd werd 2-2. De Dl pupillen deden het deze zaterdag weer zeer goed. Met 4-0 werd Roda uit Leusden verslagen. Een zeer goed resultaat was er ook voor de D2 pupillen. Zij wonnen in en tegen Hoogland met maar liefst 5-1. De El moest zijn meerdere erkennen in het team van Amersfoortse Boys en leden een 3-0 nederlaag. Succes was er wel voor de E-2. Zij gingen op bezoek bij buurman s.o.Soest en kwamen met een 2-0 overwinning terug. De F1 leed een nederlaag in en tegen Hoevelaken met 2-1. De F2 ten slotte kon deze zaterdag ook niet tot winst komen. Zij verloren met 3-0 van VVZA. Programma zaterdag 19 april: CJVV Al - SEC Al 14.30 uur SEC A2-KVVAA2 13.00 uur SEC B2 - Hoogland B3 13.00 uur SEC Cl - HVC Cl 11.00 uur KVVAC2-SECC2 11.15 uur VVZC3-SECC3 11.45 uur SEC Dl - Amsvorde Dl n.00 uur Roda D6-SEC D2 11.00 uur SEC El -IJsselm. vogels El 10.00 uur SEC E2 - Baarn E2 11.00 uur Amsvorde Fl - SEC Fl n.00 uur SEC F2 - Roda F6 10.00 uur Het eerste herenteam van de hockey club Soest moest afgelopen zondag in Nieuwegein tegen de plaatselijke club aantreden. De eerste twintig minuten was Soest superieur aan Nieuwegein en wist het zich vele kansen te schep pen. Deze konden echter niet in een doelpunt omgezet worden. Er was een door Lex van Wijk schit terend genomen strafbal voor nodig om de score te openen. Deze strafschop werd aan Soest gegeven nadat Michiel Weverink slechts op onreglementaire wijze van een doelpunt afgehouden kon worden. Na dit doelpunt was het gek genoeg Nieuwegein dat het initiatief overnam. Het wist Soest op de eigen helft vast te zetten. Slechts met veel kunst en vliegwerk en paniekerig uit verdedigen kon Soest de voorsprong tot de rust vasthouden. Na de rust hervond Soest zich weer en hield het met zeer degelijk spel Nieuwe gein continu onder druk. Vooral de scoops hoge bal) van Hans van Loon zorgden steeds voor het nodige gevaar. Het was ook Hans van Loon die uit een strafcorner 2-0 liet aantekenen. Hierna kwam Arnoud Koppe in het veid voor Geerlof de Ruiter. Soest kreeg nog verschillende kansen maar slechts Laurens Ros kon er een verzilveren. De eindstand werd hier mee op 3-0 bepaald. Na de winterstop heeft Soest uit de vier gespeelde wed strijden zeven punten gehaald en geen enkel doelpunt tegen. Het staat dan ook fier aan kop, mede omdat de enige ploeg die nog een bedreiging vormt, Vianen, zijn wedstrijd verloor. Hier door staat Vianen op 9 punten achter stand, met echter twee wedstrijden minder gespeeld. Uitslagen Jongens Soest Al - Leusden Al 2-4 Soest A2 - Holestick Al 3-2 Soest BI - Doorn BI 4-3 Soest B2 - Geldermalsen BI 3-1 Soest B3 - Be Fair B2 3-1 Bunschoten B2 - Soest B4 0-9 Gooische C3 - Soest Cl 2-5 Soest C2 - Weesp Cl 1-4 Laren C5 - Soest C3 4-1 Gooische D3 - Soest Dl 3-5 Soest D2-Weesp Dl 3-8 Meisjes SCHC A2 - Soest Al 1-5 Soest A2 - Laren A3 4-5 Soest A3 - Kampong A4 1-0 Soest BI - SCHC BI 0-2 Huizen B2 - Soest B2 0-2 Soest B3 - Gooische B4 niet gespeeld Hilversum B5 - Soest B4 3-0 SCHC C2- Soest Cl 0-3 Be Fair C3 - Soest C2 2-1 Hilversum Dl - Soest Dl 4-2 Hilversum D4 - Soest D2 niet gespeeld Woerden D2 - Soest D3 1-1 WZ 7 - Altius 10 5-0 De tegenstander bood geen tegenstand en VVZ-'s rechterflank (Tuytjens, Opmeer, Den Otter) verkeerde in top vorm. Er moest dus met dubbele cijfers gewonnen kunnen worden, ware het niet dat de voorhoedespelers De Boer en Haven een 'off-day' hadden. Eindstand 5-0. blijkt de jeugdige Marianne Goeber- tus. Maar zij ondervindt in de eerste set weinig steun van de overige aan- valsters. Dat gaat in de tweede set al een stuk beter. OMS weet zich niet goed raad met een serie gevaarlijke opslagen en raakt in paniek, 15-2 voor SoVoCo. In de derde set bij de stand 6- 10 verliest SoVoCo één van haar basis speelsters met een ernstige enkelbles sure. De vervangster heeft Yanke Reiding en die levert meteen haar visi tekaartje af. Samen met Marianne Goebertus, Marijke van Schaffelaar en Lieke Verhoeff groeit zij uit tot één van de beste speelsters. OMS weet de voor sprong niet vast te houden en verliest de derde set. In de vierde set weer winst voor de Puttenaren. Dan de vijfde set- SoVoCo slaat op. De vol gende opslag is voor Yanke Reiding. Een keiharde opslag brengt OMS in moeilijkheden en Lieke Verhoeff mag het af maken, 15-11. Winst voor een moedig vechtend vierde damesteam. Extra compliment voor de invallers. Zaterdag 19 april 09.00-18.00 uur Springbokken 18.00-23.00 uur Red Stars basketbal Zondag 20 april 13.30-17.30 uur Red Stars basketbal Zaterdag 19 april 09.00-12.00 uur Badso badminton 12.S0-21.00 uur SoVoCo volleybal Zondag 20 april 09.00-18.00 uur Badso badminton Zaterdag 19 april 09.00-18.00 uur Selby badminton Zondag 20 april 09.00-18.00 uur Selby badminton Op zaterdag 26 april a.s. zal er door de leden van de Snoekbaars gestreden worden om de Baarn/Soest/Bunscho- tenbokaal. Er zai dan in een 4%uur durende viswedstrijd beslist worden welke gemeente binnen de vereniging de sterkste afvaardiging naar de water kant weet te zenden. De wedstrijd wordt gehouden in de Eem bij de Kleine Melm in Soest en is alleen toegankelijk voor leden. Het inschrijfgeld bedraagt 7,50 waardoor er een prima prijzen- tafel verzorgd kan worden. Er wordt gevist van 6.30 tot 11.00 uur en men dient om 6.00 uur aanwezig te zijn. Het wedstrijdreglement van 1986 is van toepassing, wat o.a. inhoudt dat er geen gekleurde maden en/of voer gebruikt mag worden. De maximale hengellengte bedraagt 9,50 m. Aanmelden vóór 23 april bij onder staand adres voor Soest: W. v.d. Kraats, Laanstraat 72, tel. 16895. Uitslagen 13 april Welpen B.D.C. -B.S.V. Meisjesadsp. B.D.C. I - Celeritas H.H.C. - B.D.C. 2 Meisjespup. E.M.M. - B.D.C. Dames jun. B.D.C. I - Celeritas U.H.V.Sp. - B.D.C. 2 Damessen. E.M.M. 5-B.D.C. 2 Jongensadsp. B.D.C. I - Takt '68 Neyenrodes - B.D.C. 2 Herensen. B.D.C. i-Laren 3 Herenjun. U.D.S.V.-B.D.C. Limvio 3 - B.D.C. 2 O Handbal vereniging 7- 6 4- 5 5-12 40- 9 19- 1 16-13 16-17 14-27 Woensdag 16 april 19.30 uur Damesjun. B.D.C. 1-U.D.S.V. Wedstrijdprogramma Zaterdag 19 en zondag 20 april Zaterdag 19 april thuiswedstrijd 17.00 uur Jongensadp. B.D.C. 2 - Voice Uitwedstrijden 15.30 uur Meisjespup. H.v.B.S. - B.D.C. 16.30 uur Jongensadsp. H.v.B.S.-B.D.C. 1 Thuiswedstrijden zondag 20 april 11.00 uur Meisjesadsp. B.D.C. 2-B.H.C. 12.00 uur Damesjun. B.D.C. 2-B.H.C. 13.00 uur Damessen. B.D.C. 2 - Limvio 2 14.10 uur Herensen. B.D.C. 2-U.H.V.Sp. 3 Uitwedstrijden 10.00 uur Welpen B.H.C. 2 - B.D.C. 2 11.00 uur Jongenspup. Fidelitas - B.D.C. 1100 uur Meisjesadsp. Fortissimo - B.D.C. 1 12.00 uur Damesjun. Fortissimo - B.D.C. 1 12.00 uur Welpen H.V.N.O.-B.D.C. 1 13.00 uur Damessen. Uithoorn - B.D.C. 1 13.00 uur Herenjun. A.A.V. - B.D.C. 14.20 uur Herensen. Attila - B.D.C. 1 Uitslagen dinsdag 8 april SOVOBI-WZ'49B2 3.0 Uitslagen zaterdag 12 april WZ'49 Bl - Huizen o-4 WZ'49 B2 - IJsselmeervogels B5 7-2 HVC Cl-WZ'49 Cl o-O Baarn C2 - WZ'49 C2 o-2 WZ'49 C3 - IJsselmeervogels C6 5-2 WZ'49 Dl - Achterveld Dl 0-1 Spakenburg D2 - WZ'49 D2 0-1 WZ'49 El - Hoogland E2 9.0 CJW Fl - WZ'49 Fl 0.1. APWC Fl - WZ'49 F2 0-6 Wedstrijdprogramma zaterdag 19 april 15.00 uur WZA A2 - WZ'49 Al (uit) 15.00 uur CJW Bl - WZ'49 Bl (uit) 13.00 uur WZ'49 B2 - SOVA Bl (thuis) 12.00 uur WZA Cl - WZ'49 Cl (uit) 15.00 uur WZ'49 C2 - APWC Cl (thuis) 11.45 uur WZ'49 C3 - SEC C3 (thuis) 11.00 uur WZ'49 Dl - Amersfoortse Boys Dl (thuis) 11.00 uur WZ'49 D2 - Limvio Dl (thuis) 10.00 uur Spakenburg E2 - WZ'49 El (uit) 10.00 uur WZ'49 Fl - Roda (thuis) 11.00 uur WZ'49 F2 - Hooglanderveen Fl (thuis) Wedstrijdprogramma dinsdag 22 april 19.00 uur KWA C3 - WZ'49 C3 (uit) Pokei Het 2 mage uit d slech Poke een hang toch rend van keer UB1 Teg een brei de slis' Jan en Fra den Sh< In str ge' sui lie m< Sh pa Hi bi Jt Si D VI bi k g k

Soester Courant | 1986 | | pagina 22