Schoeman ^11 (aard lobby ïbilNNEINkuis Soest 50 jaar geleden kom eens met Schoeman praten! POLO'S d'OudeEnghe j WOENSDAG 23 APRIL 1986 SOESTER COURANT PAGINA 5 Reorganisatie opruiming Inzet- en houtkachels 10 tot 40% korting! koninginnelaan48 - soest Soestdijk geen Stankwijk in verzet tegen houtzagerij Koninginnelaan vraagt uw aandachtvoor Bouwzaken Winkels mogen open op Koninginnedag en Hemelvaartsdag Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens Centraal Meldpunt Aanstootgevende Leuzen Hinderwet Eindexamen-leerlingen delen de lakens uit op Chr. Mavo Varkenspest uitgebroken op Kardinaal Alfrink Mavo Zojuist ontvangen! Beschikking Hinderwet Lentemarkt groot succes Aanhanger overbeladen Verkeersmaatregel Kerkebuurt i.v.m. Ambachtenmarkt Comfort classique. Een nieuwe raad, een nieuwe koers Propaganda- marsch Bazar wijkverpleging garage en schuur. Indeling: en tree, zeer royale woonkamer ge heel voorzien van therm begla zing, open keuken. 1e Verdie ping: 3 slaapkamers, douche kamer. 2e Verdieping: royale berging en een mooie zolderka mer. Het geheel is zeer goed on derhouden. Het pand is gunstig op de zon gelegen. Vraagprijs 154.000,- k.k. KORTE BRINKWEG 29 Centraal, op levendig punt, ge legen in flat "Beverstein" drie kamer appartement op de derde woonlaag met grote gara ge en aparte berging, in de on- derbouw. Indeling: hal, toilet, werk/slaap kamer, zeer grote eetkeuken. Zit/ eetkamer met aansluitende slaap kamer (gescheiden d.m.v, schuif wand) totaal op 35 mz. Ruime douchekamer. Groot balkon met ruime zitgelegenheid. Servicekosten 1525,- per kwar taal incl. verwarming. Vraagprijs: 125.000,- k.k. EREPRIJSSTRAAT 46 Een prettig gelegen hoek drive- in woning met zitkuil in de tuin. Indeling: entree, 2 kamers en een garage. Vaste trap naar woon- etage Woonetage: L-vormige woonkamer met open keuken, schouw met Deense allesbran- der, parketvloer en Vaillant gas- wandketel, toilet met gekleurd sanitair. 2e Verdieping: 3 slaap kamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, geheel voorzien van ge kleurd sanitair. Schoorsteen is buitenom, jalouziën op de zon zijde alsmede een zonnescherm. Vraagprijs f 159.000,- k.k. THEO DOBBEHOF 46 Zeer rustig gelegen moderne tussenwoning met voor- en achtertuin en inpandige schuur. Indeling: royaal entree, woon kamer met plavuizen, keuken met plavuizen, net|es onderhou den, toilet, kelderkast. 1 e Verdie ping: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet, en opstelling voor de wasmachine. 2e Verdie ping: zeer grote zolderkamer, met erg veel bergruimte Het pand is geïsoleerd t.a.v. de be glazing op de begane grond en t.a.v de kap. Het geheel is goed onderhouden en in overleg te betrekken. Opp. 1.53 are. Vraagprijs f 132.500,- k.k. KAMPERFOELIESTRAAT 38 Een zeer gunstig gelegen op loopafstand van een winkelcen trum goed onderhouden, hoek woning met voor- en achtertuin. EIGENDOMWEG 146 Half-vrijstaande villa, rustig ge legen, met garage, berging, voor en achter tuin. Parterre: overdekt entree, hal met garderobe, toilet, riante woonkamer met schuifpui, open haard, grote open keuken met houten aanrechtbladen, vaat- wasmachine, oven. De keuken is van alle luxe voorzien. Complete bijkeuken. 1e Verdieping: over loop, drie mooie slaapkamers, voorzien van wastafels, badka mer met ligbad, toilet, douche en dubbele wastafel. 2e Verdieping: overloop, 2 slaapkamers, apar te douchecel. De villa is voorzien van hard houten kozijnen met isolerende beglazing. De gehele parterre is voorzien van vloerverwarming en alle radiatoren met thermokranen. De villa is in perfecte staat van onderhoud. Vraagprijs: f375.000,- k.k. Makelaars in onroerende goederen leden NVM Het adres van Schoeman Makelaars is Middelwijkstraat 54, Soest TELEFOON 1 3539 b.g.g. 1 6955 Schoeman Makelaars heeft ook kantoren in Amersfoort, Leusden, Tiel en Veenendaal. Kijken Alles moet weg! is kopen! TELEFOON 02155-12245 De milieuvereniging "Soestdijk geen Stankwijk" heeft in een brief aan het gemeentebestuur haar verbazing uit gesproken over de medewerking die gemeentelijke instanties verlenen aan een vergunning voor een houtzagerij aan de Koninginnelaan. De vereniging noemt dit in fragrante tegenstelling met het bestemmingsplan, waarin een dergelijk bedrijf niet is toegestaan, en bovendien in strijd met de gepropa geerde gemeentepolitiek, "waarin de gemeente een uitbreiding nastreeft van het industrieterrein, daar dit drin gend nodig is voor de overplaatsing van het bedrijven uit de woongebieden". Volgens de milieuvereniging blijkt uit de stukken dat de gemeente zélf toe geeft dat het bestemmingsplan de vestiging van het bedrijf niet toelaat, maar dat het de ondernemer toch in de gelegenheid stelt om de aanvraag voor diverse vergunningen in te dienen. "Dit komt ons onbegrijpelijk voor", aldus "Soestdijk geen Stankwijk". "Bovendien wordt hiermee valse hoop gevestigd bij de aanvrager en schept hei onrusi oij de omwonenden, uie «en dergelijk bedrijf daar niet zullen to lereren." Utopie Volgens de vereniging is de door de ge meente gestelde randvoorwaarde (een loods die de geluidhinder zal opheffen) "een utopie". Verder meent zij dat de voorwaarden niet aanvaardbaar zullen zijn voor de Arbeidsinspectie. De ver eniging is dan ook van mening dat het bedrijf niet aan de Koninginnelaan thuishoort, maar op het industrieter rein. "Soestdijk geen Stankwijk" verzoekt het gemeentebestuur dan ook geen ver gunning te verlenen tot vestiging, handhaving of uitbreiding van de hout zagerij; zich te houden aan het be stemmingsplan, en de gemeentepoli tiek te volgen, namelijk het verplaatsen van bedrijven uit de woongebieden. De milieuvereniging is in de pen ge klommen, mede naar aanleiding van de klachten van "meerdere leden" tij dens de onlangs gehouden jaarverga dering. De burgemeester maakt bekend dat Burgemeester en Wethouders voorne mens zijn op daartoe strekkende ver zoeken met toepassing van het bepaal de in artikel 19 van de Wet op de Ruim telijke Ordening in artikel 50, lid 8 van de Woningwet, vergunning te verlenen voor: het uitbreiden van een woonhuis, P.C. Hooftlaan 50; het uitbreiden van een woonhuis, Oude Utrechtse weg 25. Tevens zijn Burgemeester en Wethou ders voornemens op daartoe strekken de verzoeken met toepassing van het bepaalde in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, vergunning te verlenen voor: a. het uitbreiden van een woonhuis en het verbouwen van een berging, Nachtegaalweg 11 b. het bouwen van een woonhuis, Lan ge Brinkweg, sectie A, nr. 4723. Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen is een ieder bevoegd binnen een termijn van twee weken, te rekenen vanaf donderdag 24 april, eventuele bezwaren schriftelijk bij Burgemeester en Wethouders in te die nen. De op deze verzoeken betrekking heb bende stukken liggen gedurende die zelfde termijn tijdens kantooruren (09.00 - 12.00 uur) ter gemeentesecre tarie, afdeling I, (kamer 23) ter inzage. Aanwijzing bijzondere dagen als be doeld in artikel 9, eerste lid van de winkelsluitingswet 1976 Burgemeester en Wethouders van Soest maken hierbij bekend dat zij voor het jaar 1986 de volgende dagen hebben aangewezen als dagen, waarop de in de artikelen 2, eerste lid onder b en c, 7 en 8 van de Winkelsluitingswet 1976 vervatte verboden niet gelden Koninginnedag, 30 april 1986 Hemelvaartsdag, 8 mei 1986 Het vorenstaande betekent dat in Soest en Soesterberg alle winkels alsmede de bedrijven, waar gewoonlijk goederen aan het publiek plegen te worden ^er- kocht dan wel te koop worden aange boden, op genoemde dagen voor het publiek geopend mogen zijn. Tevens is de uitoefening van straat handel voor degenen die daarvoor ver gunning van het College hebben, op ge noemde dagen toegestaan. Burgemeester en Wethouders maken in verband met het bepaalde in artikel 133 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens (R.V.V.) bekend dat zij besloten hebben door middel van het plaatsen van bord 11 van bij lage II vanhet R.V.V. het Zeisterspoor, tussen de Kampweg en de Richelle- weg (nabij de oorstelijke aansluiting met Apollo) af te sluiten voor alle ver keer in beide richtingen. Tegen dit besluit kan iedere belang hebbende een beroepschrift indienen dat gericht moet zijn aan Hare Maje steit de Koningin en dat binnen 30 da gen na heden moet worden ingediend bij de commissaris van de Koningin van de provincie Utrecht. Een afschrift van dit besluit is gezon den aan a. Gedeputeerde Staten van Utrecht te Utrecht; b. de hoofdingenieur-directeur van de rijkswaterstaat in de provincie Utrecht te Utrecht; c. de koninklijke Nederlandse Auto- I mobielclub K.N.A.C. te Leidschen- dam; d. de Koninklijke Nederlandse Toe ristenbond A.N.W.B. te 's-Graven- hage; e. de Koninklijke Nederlandse Motor rijdersvereniging te Arnhem f. de Enige Echte Nederlandse Fiet sersbond E.N.F.G. te Woerden; g. de directeur van gemeentewerken te Soest; h. de commissaris van politie te Soest. Voor het melden van aanstootgevende leuzen dient men de politie (19444) te bellen, zodat vervolgens verwijdering kan plaatsvinden. Op het gemeentesecretarie (afd. I) en de bibliotheek aan de Albert Cuyplaan liggen ter inzage verzoeken om een op- richtings- c.q. revisie- c.q. uitbreidings vergunning van Bouwbedrijf E. A. van den Hengel B.V., Veldweg 2c te Soest voor een machinale houtbewerkingsinrichting op het perceel Veldweg 2c te Soest W. J. Schakelaar, Staalwijklaan 5 te Soest, voor een veehouderijbedrijf op het perceel Staalwijklaan 5 te Soest. Men kan gemotiveerde bezwaren tegen het verlenen van de vergunning schrif telijk bij het College van Burgemeester en Wethouders inbrengen gedurende één maand na datum van terinzage- legging van het verzoek d.d. 23 april 1986. Indien daarom telefonisch wordt ver zocht (tel. 93458) kunnen tot 13 mei 1986 mondeling bezwaren worden in gebracht, waarbij tevens gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisse- ling over de aanvraag tussen gemeen tebestuur, aanvrager en overige aan wezigen. N.B. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bezwaren hebben inge bracht tegen de aangevraagde be schikking kunnen later beroep instel len, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bezwaren in te brengen. Indien de indiener van schriftelijke bezwaren daarom verzoekt, worden zijn persoon lijke gegevens niet bekendgemaakt. Dit verzoek moet schriftelijk, tege lijkertijd met het bezwaarschrift, bij Leerlingen van de eindexamenklassen van de Christelijke Mavo (Noorderweg) hebben vorige week nog even de bloe metjes buiten gezet, voordat het deze week bittere ernst zou worden en ze zich moesten buigen over de eerste examens. De vierde-klassers organi seerden dinsdagavond een feest in de aula, brachten de nacht door in de school en lieten de volgende morgen de leraren en leraressen opdraven om de rollen eens om te draaien, zodat de leerlingen de lakens uitdeelden. Door het kapottrappen van ballonnen kwamen de leerkrachten in het bezit van een persoonlijke opdracht, waar van de meesten zijn met verve kwe ten. Sommigen moesten elkaar ge blinddoekt yoghurt voeren, anderen beproefden hun vaardigheden met "de spiraal" - o.m. bekend van de Wil lem Ruis Sterrenshow - en een leraar die had meegedaan aan de Elfsteden tocht mocht laten zien hoe goed hij het klunen onder de knie had. Een lerares Frans diende haar gehoor - dat inmiddels bestond uit alle Mavo- ers - te vermaken met een Frans liedje en een leraar Engels werd geacht het zelfde te doen met een Engelse song. Spectaculair was de wedstrijd "eieren gooien," waarvoor gebruik werd ge maakt van (meestal) gepelde, hard ge kookte eieren. Of ze hun leerlingen in de afgelopen jaren ook goed hadden leren kennen moesten sommigen be wijzen door hen te herkennen aan hun benen. Uiteraard was de happening - ook wel aangeduid als "examenstunt" - voor de leerlingen een bijzondere attractie. Er werd dan ook heel wat afgelachen. De vierde-klassers sloten het geheel af 0 Elfstedenrijder en wiskundedocent Kremer oogstte applaus met zijn kluun-demonstratie. met een afscheidslied op de melodie van Cliff Richard 'The young ones.' w (in verschillende kleuren) vrijetijdskleding v.Weedestr.59 tel.12424 Soest De leerlingen van de eindexamenklas sen van de Kardinaal Alf rink Mavo (di Lassostraat) hebben vorige week veel plezier beleefd aan de examenstunt die een aantal van hen had bedacht, om het naderende afscheid van de school een ludiek tintje te geven. Argeloze voorbijgangers konden don derdagmorgen constateren dat de varkenspest was uitgebroken in de school en wie even geduld had kon een tijdje later zelfs een viertal "varkens" - begeleid door twee "veeartsen" - per auto, met o.a. de veelzeggende tekst "pestkop" onder een Varkenshoofd, af gevoerd zien worden, met als meest voor de hand liggende bestemming het slachthuis aan de Lange Brinkweg. Nadere informatie leert dat de leraren- in-zwijnengedaante (die de leerlingen misschien vier jaar lang hebben be schouwd als zwijnen-in-lerarengedaan- te...) in de Kerkebuurt hadden weten te ontsnappen en via de weekmarkt aan de Weegbreestraat - waar koek- het College van B. en W. worden in gediend. Bij besluit van 15 april 1986 heeft het college van B. en W. een beslissing genomen op verzoeken om een oprich- tings- c.q. revisie- c.q. uitbreidings vergunning van Van Es B.V., Sterrenbergweg 30 te Soesterberg, voor het uitbreiden van een afvalstoffen handel met een gas- olie- installatie (diesel) t.b.v. eigen ge bruik, alsmede een kleine werkplaats voor onderhoud van eigen materiaal op het perceel Sterrenbergweg 30 te Soes terberg (ligt ook ter inzage in hulp- secretarie), G. A. J. Hartman, P.v.d. Breemer- weg 19 te Soest, voor een agrarisch bedrijf op het perceel P.v.d. Breemer- wegl9 te Soest; Stichting Samenwerkingsverband Praktijkopleiding Bouwbedrijven voor Gooi en Vechtstreek (SPBGV), Grote Melmweg 2 te Soest, voor een praktijk opleiding voor leerlingen in het bouw bedrijf op het perceel Grote Melmweg 2 te Soest; Rijkswaterstaat, directie Utrecht, Griffioenlaan 2 te Utrecht, voor een inrichting t.b.v. opslag van ca. 30.000 kg reflecterende wegenverf alsmede ca. 3000 1 verdund bindmiddel op het- perceel Richelleweg 1 te Soesterberg. De strekking van de beschikkingen luidt: 'positieve beslissing op aanvraag on der voorschriften ter voorkoming van gevaar, schade en hinder naar buiten toe'. Het besluit ligt gedurende een maand vanaf 23 april a.s. ter inzage op de ge meentesecretarie van 09.00 - 12.00 uur en in de centrale bibiotheek aan de Albert Cuyplaan tijdens de openings uren. Tegen bedoelde beschikking kunnen de volgende personen in beroep gaan a. de aanvraagster b. de betrokken adviseurs c. degenen die overeenkomstig artikel 20, 21, 22 tweede lid, of 28 eerste lid onder c van de Wet Algemene Be palingen Milieuhygiëne bezwaren hebben ingebracht d. enige andere belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21, 22 tweede lid, of 28 eerste lid onder c bezwaren in te brengen. Een beroepschrift kan worden inge diend binnen een maand na ter inzege- legging van de beschikking. Het beroep schrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin, doch worden ingediend bij de Raad van State, Afde ling voor de Geschillen van Bestuur, Binnenhof 1, 's-Gravenhage. Indien tegen de beschikking beroep wordt ingesteld kan overeenkomstig artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek worden gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voor ziening. 0 De 'veestapel' van de Alfrink Mavo onder begeleiding van John Belt en Mo nique de Bruin. kruimels werden aangeschaft om het Mavo-volkje te fêteren - weer naar de Di Lassostraat konden terugkeren. Aanvankelijk was het de bedoeling van de organiserende leerlingen - Monique de Bruin, Astrid Stalenhoef en John Belt - om de varkens op een trekker met aanhanger te transporteren, maar de politie stak daar een stokje voor. De jongens van de vierde klassen speel den tevoren een onderling voetbaltoer nooi en het feest werd 's middags be sloten met een disco. Spullenhulp bedankt iedereen die er het zijne of het hare ertoe heeft bijge dragen de lentemarkt tot een succes te maken. Dit geldt voor zowel degenen die spullen hebben aangeleverd, als voor hen die het hebben opgenomen. Ondanks het onvriendeijke weer kwa men toch nog een kleine 100 mensen eens langs om te kijken of er wat van hun gading was. Een prima sfeertje hing op het terrein. De opbrengst van 750,- kan goed gebruikt worden om de geteisterde kas weer wat aan te vullen. Er zijn een paar grote uitgaven geweest en er staan een paar uitgaven te wachten stellingentoiletvoorzienin gen Komende vrijdag en zaterdag is Spul lenhulp weer gewoon open. Zaterdag is er van 13.00 tot 14.00 uur gelegenheid om met lastige problemen eens langs te komen voor goede raad op rechts kundig gebied. Op de Burgemeester Grothestrraat hield de politie vorige week de 34-- jarige M.B. uit Soest aan die met zijn auto een aanhanger trok die duidelijk overbeladen was. De vracht woog in totaal zo'n 2150 kilo, en dat was zo'n 190 procent teveel. Bovendien kon de bestuurder geen registratiebewijs to nen en bleek er van alles mis te zijn met de remmen en de kentekenplaat'. B. kreeg dan ook een proces-verbaal. BAREETCAFE Middelwijkstraat 2 3764 CG Soest Tel. 02155-13331 DAGMENU voor ƒ11,50 vanaf 17.00 uur Donderdag 24 april Getr. varkenshaas Camembert Vrijdag 25 april Scholfilets Maandag 28 april Stroganoffpotje Dinsdag 29 april Varkensoesters, roomsaus met vruchten Woensdag 30 april Ossetong met portsaus Zaterdag en zondag is er geen dagmenu. klassiek; C-* Mollerusstraat 7 3743 BW Baani tel. 02154-12797 In verband met de Oude Ambachten markt op Hemelvaartsdag worden in de Kerkebuurt tijdelijke verkeers maatregelen genomen. Vanaf woens dag 7 mei 18.00 uur tot donderdag 8 mei 18.00 uur geldt voor de volgende wegen een geslotenverklaring voor alle verkeer in beide richtingenKerkstraat (gedeelte achter de Oude Kerk vanaf Audio tot de Nederlandse CredietbankNeerweg, Eemstraat, Ferdinand Huycklaan (ge deelte tussen Peter v.d. Breemerweg en KerkdwarsstraatPeter v.d. Bree merweg (gedeelte tussen Kerkstraat en Hooiweg), en Kerkpad ZZ (gedeelte tussen Kerkstraat en le zijweggetje links gerekend vanaf de Kerkstraat). Voor de Eemweg geldt gedurende die periode een stopverbod voor beide zijden van de weg. Tenslotte wordt in die periode de geslotenverklaring voor motorvoertuigen op de A.P. Hilhorst- weg opgeheven. Een goeie stoel is uw vriend. Hij draagt uw vermoeide lichaam komfortabel en behaaglijk. Zijn solide konstruktie kan tegen uw stootje en zijn stijlvolle karakter geeft een vertrouwde sfeer aan uw interieur. Zo'n goeie vriend kies je toch heel zorgvuldig? K DE BOER EN ZOON BV f ADVISEURS VOOR INTERIEUR E^^^NHUISMCHiTECTUU^* Met bovenstaande leuze is de laatste tijd nogal geschermd en wij kunnen begrijpen dat het publiek hoopvol heeft uitgezien naar dien "nieuwen koers". Meermalen werden uitspraken vernomen en stellingen geponeerd en les sen gehoord over het gemeenterecht, over de positie van raadsleden, in hun rechten en plichten, maar dat waren toch nog maar schermutselingen, die nog weinig indruk maakten. Die nieuwe koers moest eens duidelijk ge demonstreerd in een of anderen grooteren veldslag. De gelegenheid daartoe werd gevonden in het voorstel van B. en W. om de gemeenterekening '34 gewijzigd goed te keuren. Een drietal leden der fi- nancieele Commissie maakten bezwaar. De tijd was te kort, want dat on derzoek moest consciëntieus geschieden en in alle details, want anders kon men niet zuiver stemmen. Een poging om daarin de financieele commissie officieel als Commissie te betrekken, mislukte, maar een drietal leden dier Commissie, de heeren Stroband, Thijssen en Van de Ven hebben zichzelf tot een Commissie geproclameerd, met een Secretaris uit hun midden, en zij hebben gewerkt met een ijver en toewijding een betere zaak waardig, met het resultaat, dat alleen die heeren er maar van genoten en voor zich zelf zeer voldaan waren, maar niemand der raadsleden konden overtuigen van de nuttigheid van hun werkeer het tegendeel. Op enkele onderdeelen willen wij de aandacht vestigen. De voordeelen? der "nieuwe koers" Een volgend maal willen we de aandacht vragen voor een korte uiteenzet ting van de demonstratienu willen wij even de aandacht vestigen op het te vreezen resultaat bij het bestendigen van de "nieuwe koers". Dat de raadsvergaderingen wat langer zullen duren, dat 3 uur zoek kan ge maakt worden bij de behandeling van één agendapunt, dat dan deze en dan gene der raadsleden van verveling wegloopt, dat is nog maar zeer onder geschikt. Maar wat te vreezen is, wanneer meerdere of dezelfde raads leden meenen hun taak zoo te moeten vervullen als nu is geschied, dan mo gen er nog wel enkele ambtenaren bij aangesteld worden om te voorko men, dat de gewone zaken niet in de war loopen. Bekend is, dat van bijna alle afdeelingen de ambtenaren uit hun werk wer den gehaald om inlichtingen te geven, de typisten stapels papier hebben moeten vol maken en wijzigen en overdoen enz. Neen, die "nieuwe koers" belooft nog niet veel goeds en dan met het povere resultaat dat de bewe ring, door Endendijk in de raad gedaan, n.1. dat de rechtmatigheid der uit gaven onaanvechtbaar was, nu door de heeren moest worden erkend. Daar over en enkele andere zaken de volgende week. Het Vendel Soest der Chr. Oranje-Garde in Nederland hoopt op 25 april a.s. een propaganda-marsch te houden. De opstelling van het Vendel heeft plaats bij de Chr. School aan de Spoorstraat des nam. 6 uur. De route is als volgt; Spoorstraat, Van Weedestraat, Burg. Grothestraat, Koninginnelaan, Wilhelminalaan, Julianastraat, Waldeck Pyrmontlaan, Beukenlaan, Nieuweweg, Eikenlaan, Soesterbergsestraat, Kerkstraat, Middelwijkstraat, Steenhoffstraat, Van Weedestraat. Inlichtingen betreffende doel der Oranje-Garde bij den hopman G. Velt- man, Nieuweweg 3, en bij de leden. Door de moeilijke tijdsomstandigheden zijn de finantiën van de wijkverple ging dusdanig achteruitgegaan, dat een bijzondere maatregel noodig bleek. Daarom zal een bazar gehouden worden op de lste en 2de Juli a.s. op het landgoed van den heer A. W. Beckeringh, door dezen welwillend hiervoor afgestaan. Het merkwardige hierbij is, dat juist 25 jaar geleden voor dit zelfde doel op dezelfde plaats een bazar is gehouden. Dit wordt dus een soort jubileum. Met het oog opde welbekende en nuttige arbeid van de zusters doet men een dringend beroep op de hulp en medewerking. Alle mogelijke goederen kun nen bezorgd worden bij de leden van het comité van uitvoering, terwijl bijdragen in geld gezonden kunnen worden aan Mevrouw C. E. Röell-Rut- gers van Rozenburg, "De Zonheuvel", Soesterbergschestraat 127, Post rekening no. 38063.

Soester Courant | 1986 | | pagina 5