s.o.Soest, diamanten vereniging (slot) omp Kees Frank s.o.Soest klaar voor jubileumfeest! AANNEMER DRUKKERIJ SMIT *S K)V g^pHANO <\GINA14 DONDERDAG 1 ME11986 inst kers start >en met thlon SPORT SOESTER COURANT SPORT PAGINA 15 BEGRAFENISONDERNEMER SMORENBURG OTOGROS B.V. een aktieve medewerker De computer in opmars KETTINGFORMULIEREN s.o.Soest-Jeugd- g.a.h. nieuws Oproep/uitnodiging Programma Jubileumfestiviteiten s.o.Soest-60 jaar Stropdassen met gemeentewapen te koop Knickerbockers issum. De Soes- te slagbeurt di- ong van 6-0. Pit- oide2 x 3 slag en e het einde van de 2e slagbeurt sters nog 4 pun- stand, doordat p 10-0 kwam. In den de Knicker- unten, zodat de voordeel van de .ren honkslagen Patrick Farrell jrits Schornagel c) en een home- n Rogier Kriek. ;verde eveneens op. De nieuwe- i/edstrijden flink Zij hadden allen le wedstrijden, veede wedstrijd igen het meren- i. In de tweede Farrell de beste ee 2-honkslagen erder waren er Bloemsma, Eric i Rogier Kriele. van Maurits ;loemsma kwam van slechts 1 te- eindstand werd rijd voor de iranten is op za- 1 uur op de Bos- spelen tegen de mendaal. waar- genspel kunnen 'oorgaande wed- ïw P.L. uit Soest geluidsboxen ge- raagt 70 gulden, t afgesloten en de Van Goyen- l opent zaterdag ar poorten voor Die opening gaat :ter Mini-Triath- :ns starten ruim lun 1000 meter 15 kilometer fiet- dlopen. De eerste egint om 8 uur ngt om 9.15 uur e is de snelste, alle favorieten, reeds twee keer k (één keer win- AV.Pijnenburg, it Scherpenzeel erdam. .15 en 11.30 uur. idt vanzelfspre- plaats, voor het Vlasakkers op lopen gaat over Paltzerweg en anweg richting rijving voor de :en. 1 wordt in en om al de mini-mini- recreatieve ge- ieter zwemmen ietsen en 5 km ;e start van de om 19.00 uur tan men vanaf jad. bedragen tien ervoor ontvangt erinnering. athlon kan een ant er zijn geen i dus zijn eigen totale triathlon- van Ton Dorre- Zwembaden en LV.Pijnenburg, e Zwemvereni- e Wielervereni- ntepolitie en het is de afgelopen i (verf)jasje ge- Ion staan meer- et programma, 'aartsdag 8 mei sn vindt van 26 wemvierdaagse zomervakantie liddag de zoge- laginstuiven. ui men verder ran verschillen- Imateriaal. IVTen kriiet wel Aonc <io f ll frln neiging om de recente geschiedenis HHk U Verre verIeden. Dat is echter niet Jaar a» "Soest" 75 Jaar bestaat slaan die vergelijkingen nergens op. Bovendien is die zg. "Oubollig, heid voor velen een tijd geweest van hard en serieus werken en besturen. Vandaar dus geen vergelijkingen. We waren aan- geland in de late jaren zeventig onder de supervisie van Kees Boerkoel. Gezelligheid met vlijt Die Boerkoelperiode (om de jaren 1978- 84 maar eens een naam te geven) waren jaren van sfeer maken en gezel ligheid. Daarnaast waren dat ook jaren van serieus werken en "hogerop" op alle fronten. Daarbij werd toch ook "het verleden" niet vergeten en in 1979 werd Toon van Megen om zijn niet aflatende steun en verdiensten voor de vereniging tot ere lid benoemd. Het is jammer, en dat is een soort zelf verwijt, dat foto's in de kranten zo wei nig bij de "archivaris" van een klub terecht komen. Bovendien zijn er van, voor de vereniging veel belangrijke', gebeurtenissen geen foto's gemaakt. Zo, onder andere, het aantrekken van een administratieve kracht. De voorganger van Kees Boerkoel, Herman Ankoné had ooit al eens in een toekomstvisie aangekondigd dat een betaalde kracht voor administratie in de toekomst onontbeerlijk zou worden. Voorzitter Boerkoel liet daar geen gras over groeien en nam mevr. Van Vee- nendaal "in dienst". De Sportstichting kondigde de uitbrei ding van de velden aan de Bosstraat oost aan zodat honkbal en atletiek ook aan hun ruimte zouden komen. Het duurde zoals u inmiddels weet echter nog wel "even". Ernst Brandes, een markante figuur in het Soester voetbal, nam afscheid van het eerste en stortte zich volledig op de trainerij. De statuten kwamen rond en het Klubblad "de Spetter" kreeg de beschikking over een inbrand apparaat. Met heel veel films voor de jeugd die door de winter zo lang op "hun" voet bal moesten wachten werden de jaren zeventig afgesloten. In '80 gaat "de gezelligheidsvereni- ging" door. Er werd voor het eerst kar naval gevierd en dat werd een groots feest. Ook resultaat door vlijt Bij de jeugd werd de C4 kampioen en dus een bewijs dat er ook vlijtig ge werkt werd. Zeker bij de jeugd. (De ge zelligheid was er trouwens een van de oorzaken van dat Soest al met elf elftallen in de kompetitie uitkwam) Het eerste eindigde in de kompetitie op de derde plaats, na WOG en SEC. Op financieel gebied werd er ook vlijtig gewerkt. Naast de goed doordacht en bezette toernooienreeks (er komen zelfs Belgen op de dam) groeide de shirtreklame gestaag. Steeds meer elftallen dragen shirt reklame en het systeem bracht aardig wat geld in het laatje. Theo Wester- veld alias Malatrasi, de 'toernooien- boer" wilde stilletjes vertrekken. Dat had het Boerkoel-bestuur door en bom bardeerde hem terecht tot erelid. En dan zit je er eigenlijk al "an'.. (10 jaar jeugdtoernooien werd: 15 jaar!) Die pauze werd ook benut om het hele ledenbestand en alles er omheen in de komputer onder te brengen. Het klub blad werd alsmaar dikker; 28-30 pagi na's in de week zijn geen uitzonderin gen meer. De groei was niet te stuiten, dus: aan de slag met verbouwen, want het twaalfde elftal senioren was ook kompleet. In april 1982 is het dan zover: bouwer Piet Walet ziet zijn Paviljoen door wet houder Plomp en het jongste lid: Cas- parEssenstam "ingetrapt" worden. Geen jolijt - wèl profijt Inmiddels was Soest een echte presta tie ve vereniging geworden. Dat be wees de feestavond die voor niet se- lektie-elftallen georganiseerd werd en de karnavalsavond dat jaar. Beiden werden een flop. Maar dezelfde elftal len gaan wel steeds beter voetballen. Soest 3 won voor de tweede keer van Baarn 2, de grootste konkurrent en werd in 1982 ongeslagen kampioen. Bij de jeugd werd dat jaar zowel de Al als de Bl kampioen. Rekord hoogtes Het klubblad groeide die dagen nog steeds in kwaliteit èn in kwantiteit. Reakties op soms scherpe stukjes en het bereiken van de 25e jaargang met zo'n 30 pagina's per week bevestigen dat. Een mijlpaal die er zijn mag. Soest werd zo zoetjesaan een fikse "zaak" want de begroting op de ver gadering aan de leden aangeboden nadert op een haar na de "twee ton!" En met zó veel leden kon het niet uit blijven: Soest verkocht een gigantisch aantal loten "grote klubaktie". Er is ook een rekord aantal inbraken die wel buit maar meer schade "opleve ren." De zoveelste karnavalsavond werd een flop da's ook een een soort rekord dus. Intussen was de familie v. Steendelaar afgehaakt als het jarenlange leiders- paar van Soest (H.O.D.; S.V.I.; H.O.V. en ander pseudoniemen voor dit lite rair - talentvolle elftal. Toch was het bij Soest blijkbaar toch nog wel gezel lig want de senioren afdeling groeide naar 14 elftallen. Ook bij de jeugd een rekord: 26 elftallen. Trainerswisseling met feest en resultaat We weten niet of het ook een rekord is, maar trainers plachten vaak weg te gaan met stille trom, met onenigheid af zelfs meet lichte ruzie. Bij Soest nam Jan van Renswouw met tranen in de ogen afscheid na een zinderend af scheidsfeest. Trainer Ernst Brandes. op dat moment nog jeugdtrainer bij Soest leek de kan didaat te zijn voor zijn opvolging. De Eemnesser Wim Pek (huidige trai ner bij SEC!kreeg de moeilijke taak om Ernst op zo'n grote jeugdafdeling 50 SOOT W0E5KLAS Uitbreiding èn hogerop! In 1981 lanceerde het bestuur een groot scheeps plan tot uitbreiding en ver betering van het paviljoen. In een ex tra ledenvergadering kreeg het be stuur vrij mandaat om de boel voor maar liefst 170.000,- te verbouwen. De financiering zat redelijk goed in el kaar. Men moest 50.000,- cash op hoesten. Of die plannen nu vroegen om een ho gere status weten we niet maar het ge lukte Jan van Renswouw als trainer om het vlaggeschip naar de derde klas se te laten stijgen. Met behulp van Baarn moeten we zetten. Uiteindelijk stond Baarn op een gegeven moment met 5 punten voorsprong bovenaan. Maar een gestaag winnend Soest streefde de Baarnaars voorbij. Met één punt voorsprong werd Soest, in Baarn, met een 0-0, na een geweldig spannende wedstrijd kampioen. En dus derde klasser! Reden tot een spontaan en groots feest. Reden ook om ons 55-jarig bestaan samen met dat kampioenschap met een receptie dik te herdenken. In de Amsterdamse afdeling beviel Soest het niet zo best want de inkomsten, via b.v, de entree gelden liepen niet veel op. In tegendeel. De gigantische jeugdafdeling (26 elf tallen!) moest via veel films en "bin nenshuis kompetities'bezig gehouden worden in een lange winterpauze. Weer voetbalvereniging Even terug in de tijd: BDC werd uitein delijk s.o.Soest om een omnivereniging te kunnen vormen. U merkte het al. Dat is niet van de grond gekomen. Atletiek s.o.Soest was al jaren een ander s.o.Soest, en werd als geheel zelf standig opererend, maar met veel steun van "de voetbal" een vereniging apart in plaats van een tak van de omni vereniging. Na veel onderhandelingen werden de statuten van de "omnivereniging" ge wijzigd zodat de atletiekafdeling ein delijk op eigen naam door zou kunnen gaan. Terecht nam men afscheid van s.o.Soest en heet nu "Pijnenburg". Toch een belangrijke ingreep. De beoogde omni vereniging met een hoofdbestuur en sekties voetval, handbal, zwemmne, atletiek en nog veel meer, bleef een geesteskind van de voormalige voor zitter Herman Ankoné. Men was als het ware weer "gedegradeerd" tot voetbalvereniging. Daar koncentreer- de men zich dan ook op. Het resultaat was dat trainer Ernst Brandes als eer ste trainer in de geschiedenis een meer- (3)-jarigen kontrakt kreeg aangeboden. Daarna barstte het van de aktvititeiten bij s.o.Soest, jeugdleiderskursussen, jeugdkampen enz. Intussen werd het zevende "even" kampioen, als was het met zoveel elftallen verplicht om een kampioen te leveren per jaar. Eind 1984 nam Herman Ankoné, omdat er een impasse was het roer van Kees Boerkoel andermaal over. Kees kreeg wat hij destijds weggaf: het erevoor zitterschap, en verdiend. Gedeputeerde Staten keurden al snel daarna de plannen tot uitbreiding van "Bosstraat-oost" goed en snel begon de gemeente met realisatie en renova tie (van bal veld 3 en 4). Geen wonder Trainer Jan van Renswouw met een van zijn laatste elftallen. dat, met zoveel gebeurtenissen en daar naast een 5 koppige redaktie, met vele schrijvers en schrijvertjes, het klubblad uitgroeide tot een rekord van 34 pagi na's. Met een kampioenen reeks eindigen we graag de geschiedenis. Bij de senioren werd alleen het 15e kampioen in 1985. Het 15e? In alle druk te waren we u vergeten te vermelden dat wedstrijdsekretaris Bas Bakker voor het seizoen 1985-196 15 senioren elftallen kon opgeven. Bij de jeugd was het vooral in de "niet selektie" raak: B3, C2, 4 en 5 worden kampioen. Mar de kroon werd gespan nen doro de Bl. Zij werden niet alleen kampioen in de kompetitie maar veroverden ook het landskampioen schap bij het NKS toernooi. En met die resultaten sluiten we graag de geschiedenis van s.o.Soest af, want de huidige kompetitie vinden we geen 'geschiedenis.' Onder de bezielende leiding van de voor zitter van de jubileumkommissie de heer Kees Boerkoel, is er voor "straks" een gedegen feestprogramma te bele ven. Feest bij s.o.Soest, waarvan men zegt dat het niet zo'n rijke historie heeft. Maar als u de verhalen zult horen op de reünie-avond, op de verjaardag van de vereniging in het Paviljoen (9 mei) dan is die historie zó rijk dat daar boekdelen over te schrijven zou den zijn. in Soesterberg, Soest en omstreken Gevestigd sinds 1938 Verzorging van begrafenis en crematie door het gehele land Rouwkamers beschikbaar Gen. Winkelmanstraat 92 Soesterberg Telefoon 03463 -12 23 - 23 03 (dag en nacht bereikbaar) verbouw* onderhoud keukens betimmeringen open haarden enz. KONINGINNELAAN 48 SOEST TEL'. 02155-11066 GROOTHANDEL IN BANDEN EN AUTOMATERIALEN Nijverheidsweg N 62 - 3812 PM Amersfoort vraagt voor direkt: voor het magazijn en de besteldienst. Leeftijd: 18-22 jaar. Rijbewijs BE vereist. Enige ervaring en/of opleiding in het automobielvak is gewenst. Uw schriftelijke sollicitatie gelieve u te richten aan bovenstaand adres t.a.v. de heer J. v. d. Berg, direkteur. Ansfriduslaan 5 FERDI VUGTS ]3833 BG Leusden —'Tol nr*T- J Tel. 033-943395 Gegarandeerd goed en niet duur, voor alle TIMMER- en METSELWERKEN VEILIGHEIDSSLOTEN ISOLATIEGLAS en VOORZETRAMEN DAK- en VLOER ISOLATIE Wij geven u een vrijblijvende offerte. Voor de fakturering via uw computer leveren wij alle benodigde Levering speciaal van kleine en middelgrote op lagen. Korte levertijden en gunstige prijzen. Vraagt ons vrijblijvend dokumentatie en prijs opgave. Telefoon 033-18747 Amersfoort De suksesvolle Bl bij het bord van de sponsor. '$clf SWÏ tel. 02155-1506 Het voorlaatste competitieweekend werd in een stralend zonnetje afge werkt. Diverse goede uitslagen derhal ve. De A3 versloeg bijvoorbeeld Ach terveld A2 met maar liefst 0-18? Een kampioenschap voor de A3 kan door een zege op VVZA, a.s. zaterdag, binnengehaald worden. De Bl leverde ook een huzarenstukje, door na een vlotte 2-0 achterstand, toch met 5-2 te zegevieren. s.o.Soest A3 heeft dankzij een indruk wekkende eindsprint dan toch het kam pioenschap binnen handbereikt. De spelers van dé coaches Tóón Beijer en Ed Rademaker, moeten directe con current VVZA van het lijf zien te houden, en dan is het kampioenschap binnen. De dames-junioren van s.o.Soest lever den ook een opvallende prestatie, zij speelden tegen koploper CDW, en ston den bij rust met 1-0 voor. Dat CDW des ondanks toch de zege greep is alleen te wijten aan de dosis extra ervaring die te vervangen. In 1983 werd de Bl kampioen en dus tndirekt resultaat van Wim Peek. In- direkt omdat Bren Bijlard het leeuwen aandeel erin had. Bij de senioren her haalde de geschiedenis zich. Het derde werd na een spannende kompetitie kampioen. En weer over de rug van Baarn 2. Soest 3 werd daarmee het derde KNVB-elftal. En Baarn kreeg waarschijnlijk een Wout Posthuma- syndroom (leider). Augustus 1983 (weer een rekord, kan het nog even?...) is er voor het eerst in de geschiedenis een ledenvergadering zónder bestuurswisseling. Bas Bakker speelt zijn 750e wedstrijd voor Soest. (Hoe zouden ze dat vroeger zónder komputer berekend hebben?Hoofdre- dakteur Toon van Fulpen nam na ruim zeven jaar afscheid maar de redaktie kon die klap opvangen door drie er varen "ouderen" aan te trekken, en een redaktie van 5 man waarborgde de kwaliteit van het klubblad. De kwan titeit wordt voor een groot deel ge maakt door de leden zelf. De verslag gevers (in spé soms) die, gedreven doof de strijd om een, door Toon van Fulpen in het leven geroepen "GAH- prijs" (wat dat dan ook moge zijn), het blad wekelijks vullen met goede proza over "hun" wedstrijd. Receptie 55 jaar bestaanmevr. Zwartkruis overhandigt een unieke W.K. bal namens haar man. deze dames hebben. nooien. Maar natuurlijk is er ook nog Uitslagen iets als een jubileumprogramma, met A-Junioren daarin; een onderling toernooi op Ko IJsselm. vogels 1 - Soest 1 1-4 ninginnedag, een disco en de familie- Soest 2 - CJW1 1-2 dag op 11 mei. Kortom: 3.0.Soest 60 Achterveld - Soest 3 0-18 jaar, maar nog steeds zeer jong! B-Junioren A-Junioren KVVA1 - Soest 1 2-5 Candia 1 - Soest 1 14.30 uur Soest 2 - AmersfBoys 1 0-7 Amersf. Boys 1 - Soest 2 14.30 uur HVC 2 - Soest 4 2-1 Soest 3 - VVZA 3 14.30 uur C- Junioren Soest 4 is vrij Soest 1 - Baarn 1 9-0 B-junioren Soest 2 - VVZA 3 1-0 EMM 1 - Soest 1 13.00 uur Soest 4 - WZ'49 2 2-5 Soest 2 en Soest 3 zijn vrij D-Pupillen Soest 4-SEC 2 Baarn 1 - Soest 1 5-0 C-Junioren Soest 2 - Hees 1 0-6 Soest l - IJsselm. vog. 2 11.45 uur Soest 3-CJW 2 1-1 Soest 2 - Achterveld l 13.00 uur CJW 3-Soest 4 0-1 Soest 3 - Roda 3 14.30 uur E-Pupillen Soest 4 - K WA 3 11.45 uur WZA1 - Soest 1 0-1 D-Pupillen Soest 2 - HVC 1 1-1 Spakenburg 1 - Soest l 12.00 uur Hoogland 3 - Soest 3 0-3 TOV1 - Soest 2 11.00 uur F-Pupillen VVZA 3 - Soest 3 13.00 uur IJsselm. vogels 1 - Soest 1 2-0 Hoogland 4 - Soest 4 13.00 uur Soest 2 - IJsselm. vogels 3 3-0 E-Pupillen Baarn 3 - Soest 3 0-9 Soest 1 - Roda 1 11.00 uur Dames Junioren Roda 3 - Soest 2 10.00 uur CDW - Soest 4-1 Soest 3 - Roda 5 10.00 uur Programma F-Pupillen Aanstaande zaterdag het laatste com- Soest 1 - WZ'491 10.00 uur petitieweekend met daarin natuurlijk Soest 2 - WZ'49 2 11.00 uur de belangrijke wedstrijd van de A3. Na Soest 3 - SEC 2 12.00 uur de competitie is het tijd voor de toer- Dames-Junioren zijn vrij. Zondag j.1. heeft ere-voorzitter Cees Boerkoel van de Sportorganisatie Soest, als voorzitter van de jubileumcommis sie officieel het jubileumboek voor de vereniging gepresenteerd. Dit gebeurde door de overhandiging van het eerste exemplaar aan waarne mend voorzitter Theo Surstedt. Tijdens een korte bijeenkomst in het Soest-paviljoen aan de Bosstraat met jubileumcommissie en bestuur memo reerde Boerkoel dat hem een jaar ge leden werd verzocht een jubileumcom missie te vormen. Deze werd gevormd door enkele bestuurs- en oud-bestuurs leden, aangevuld met mensen van de jeugdactiviteitencommissie (JAC). De opdracht die hij daarbij mee kreeg was een feest te organiseren voor de gehele vereniging van jong tot oud met als voorwaarde dat dit jubileum de klub geen geld mocht kosten. "Vooral deze laatste opdracht heeft veel hoofdbre kens gekost, maar desondanks heeft de commissie de begroting toch helemaal rond kunnen krijgen en zal dus aan de gestelde eis kunnen voldoen. Door een loterij waarbij bijna alle 5500 loten werden verkocht en door sponso ring van het bedrijfsleven zal de ver enigingskas van s.o.Soest niet aange sproken behoeven te worden. Jubileumboek Het jubileumboek is een uitgave waarin niet, zoals gebruikelijk, het verleden van de vereniging tot in details wordt uitgediept maar een weergave van interviews met allerlei mensen uit de vereniging van materiaalman tot be stuurder en van F-junior tot veteraan. In deze artikeltjes kijken mensen terug, blikken vooruit en tonen waardering en betrokkenheid voor hun vereniging. De belangrijkste feiten uit het vereni gingsverleden zijn samengevat op slechts enkele pagina's van het totale aantal van 54 bladzijden. Uiteraard maakt ook het gehele pro gramma van de jubileum-feestweek deel uit van het boekwerkje, waarvoor Dick Bruynesteyn de omslag verzorgde. Als slotopmerking tijdens de bijeen komst sprak Cees Boerkoel de hoop uit "dat leden, belangstellenden, sponsors en alle overige inwoners in Soest aan Uit handen van jubileumcommissie voorzitter Cees Boerkoel ontvangt de waarnemend voorzitter van s.o.Soest Theo Surstedt het eerste exemplaar van het jubileumboek dat is verschenen ter gelegenheid van het zestigjarig bestaan van s. o. Soest. het komende jubileum net zoveel ple zier zullen beleven, als wij in het afge lopen jaar tijdens de vele jubileum- commissie-vergaderingen hebben ge had." De jubileumkommissie van s.o.Soest heeft op de verjaardag van de ver eniging een grootscheepse reünie georganiseerd. De uitnodigingen hiervoor zijn dezer dagen verzonden. Het is echter onmogelijk gebleken om achter de adressen van alle oud leden te komen. Daarom nodigt de jubileumkommissie langs deze weg iedereen, die ooit lid is geweest van "De Ploeg", "Be Quick", D.I.O.S., B.D.C. en s.o.Soest uit om op 9 mei aanstaande vanaf 20.30 uur op de reünie aanwezig te zijn in de sfeer van weleer! Maandag 5 meionderling seniorentoernooi voor de elftallen 3-4-5 en 6. Aanvang 19.00 uur. Dinsdag 6 meionderling seniorentoernooi voor de elftallen 7-8-9 en 10. Aanvang 19.00 uur. Woensdag 7 mei: 10.30 uur: Open Speldag voor de jeugd van 6 t/m. 12 jaar. Een groep van naar schatting 150 jongelui worden ge trakteerd op patat, limonade, ijs etc. Hun sportieve prestaties zullen zij meten op een 15-tal verschillende spellen waarbij punten te verdienen zijn. Aan het eind van de dag ontvangt iedere deelnemer een diploma. Eind plm. 16.00 uur. 19.00 uur onderling seniorentoernooi voor de elftallen 11- 12-14 en 15. Donderdag 8 meiVolledig ingelast kompetitieprogramma. 17.00 uur: Thuiswedstrijden Soest 1 en 2 Soest 1 - WOG 1 Soest 2 - SDO 2 20.00 uur: Disco-avond in de feesttent voor A-, B- en C-junioren, de Dames en Meisjes-junioren. Vrijdag 9 mei: 18.00 uur: Trekking jubileumloterij. 18.30 uur: Wedstrijd Soest boven 23 jaar, gecoached door oud-trainer Jan van Renswouw tegen een elftal "talenten" onder de 23 gecoached door Ernst Brandes. In de rust van deze jubileumwedstrijd een optreden van de vendeliers en drumband van het Groot Gaes- beeker Gilde. 20.30 uur: Reünie voor oud-leden. Zaterdag 10 mei: 15.00-17.00 uur: Receptie in het paviljoen. 20.30 uur: Feestavond voor alle leden, medewerkers, leiders etc. etc. Met muziek van een kwartet o.l. v. Piet Daalhuizen. 22.30 uur: Optreden van Conny Vink. 23.00 uur: Optreden van Nico Haak, deze zal in de feest tent het klublied gaan vertolken, dit alles geheel "live". Zondag 11 mei: 10.00 uur: ontvangst van 35 familie-zeventallen op het s.o.Soest-komplex met aansluitend een ontbijt in het paviljoen. 10.30 uur: Ballonnenwedstrijd. 11.00 uur: Aanvang familie-toernooi. 14.00 uur: Hondenshow op het hoofd veld door de Politie van Zeist met hun trouwe viervoeters. 16.00 uur: Prijsuitreiking. 16.00-20.00 uur: Optreden EemlanderBlaaskapel. De gehele dag op het s.o.Soest-komplex: een viskraam, een barbecue-kraam van Slagerij van Asch, een lucht- springbed, patatkraam etc. etc. s.o.Soest Al verliest kansen op het kampioen schap Na het teleurstellende gelijkspel van afgelopen dinsdag tegen G.V.V.V. 1-1, werd zaterdagmiddag aangetreden tegen IJsselmeervogels. De wedstrijd eindigde in een overtuigende 4-1 over winning voor Soest Al. Soest Al had toch het betere spel. Na een kwartier kon Johnny Brouwer sco ren na een fout in de defensie van IJs selmeervogels. Na rust een contro lerend Soest Al. Johnny Brouwer miste nog een kans op aangeven van Peter Wolfsen. De laatste 20 minuten kwam Maurice de Aquino voor de onzichtbaar spelende Raymond Brandes in 't veld. Hij scoorde al na 10 seconden. Hierna scoorde IJsselmeervogels 1-2. In de slotfase scoorde Maurice de Aquino nog twee keer, zodat de uitslag kwam op 1-4 voor soest Al. Autodieven in Dalfsen gepakt De Rijkspolitie in Dalf sen (Overijssel) heeft vorige week twee inwoners van Utrecht aangehouden, die in Soester berg en andere plaatsen o.m. een auto stalen en vernielingen aanrichtten. In verschillende plaatsen van het land opereerden de 31-jarige J.G. van M. en de 20-jarige M.S., soms in gezelschap van een jonge dame, op de 'auto markt,' waarbij ze o.m. benzine, auto radio's, accu's en andere onderdelen wegnamen. Van M. bleek TBR te heb ben en is overgebracht naar een rijks inrichting. S. is op last van de kinder rechter opnieuw opgenomen in een kin dertehuis. In het gemeentelijk INFOrmatiecentrum kan men een stropdag kopen, waarop het gemeentewapen prijkt. De das kost 29 gulden en is verpakt in een plastic foedraal. In een geschenkdoos verpakt kost de das 30 gulden. De dassen zijn in twee kleuren voorhanden: donker blauw en bordeauxrood. Over een paar weken kan men ook damesshawls, met in een hoekje het gemeentewapen, kopen. De pijs daar van is nog niet bekend.

Soester Courant | 1986 | | pagina 15