I rjMMi Vasiel SteitnerTapijt tot aan het plafond d'OudeEnghe lagerij Duwel weer helemaal 'bij de tijd „ORTOBENE Soester Zakenkring organiseert 24ste Soester Bedrijfssport Competitie HOCKEY AUTOCROSS DUIVENSPORT VOLLEYBAL jfQENSDAG 7 ME11986 \an de Lange Brinkweg: PAGINA 21 SOESTER COURANT i dat!!! oor een □adeau bij mme Jongens BI M.H.C. Soest kampioen voor dauwtrappers en vroege vogels Francis Hesterman 4e in autocross te Beemte Broekland djassen tof v.a. 1 rootse modernisering van 55-jarige zaak PIZZERIA Sebastiano bekend van rijdende Italiaanse ijs wagen. SEBASTIANO ROJCH René Wassenaar wint de grote autocross in Biddinghuizen Fletscrossi DVSB Jeugdnieuws 32e Nationale Volleybaltournooi nietsvermoedende voorbijganger l het wellicht over het hoofd, maar e moet je werk met enthousiasme stoffeerder in dienst, niet veel later zijn wij a.s. donderdag (Hemelvaart) geopend vanaf 07.30 uur. Er is gelegenheid tot ontbijt. |t het wellicht over het hoofd, maar fle inwoners uit Soest en de regio tten beter: Aan de Lange Brinkweg is |uin tegenover het gasbedrijf en het Rouw van gemeentewerken de tapijt- Ik Wasiel Steitner gevestigd. Al Rn twaalf jaar stelt de heer W.W.G. Ktner vandaaruit orde op zaken in I groot aantal woningen. Hij begon Eertijd op de fiets, betrok toen een ■ine schuur aan de Lange Brinkweg, Eieschikt daar nu over een ruimte van Ker dan 1.000 vierkante meter, waar |i klanten een oogje kunnen laten Kien op 240 rollen tapijt met een to- |e lengte van zo'n zes kilometer, en R breed assortiment artikelen. Isiel Steitner staat namelijk ook ga lt voor een goede kwaliteit van ma- Issen, meubelstoffen, vinyl, novilon. laflex, verticale zonweringen, cou- ls, gordijnrails en andere soortge- leprodukten. Be boerderij aan de Lange Brinkweg fceleidt Steitner zijn klanten, een ak die hij belangrijk acht. 'Je moet |ikennis en interesse in je vak heb- ii Je moet de vaklectuur regelmatig |en om op de hoogte te blijven van de juwste ontwikkelingen, maar dat Idt natuurlijk voor iedereen, bijt is ons hoofdartikel. Dat is zo ge beid, daar is onze aandacht het lest naar uitgegaan. Als wij een Iner leggen, leggen wij ons visite- krtje bij de klant op de grond. Zo In wij dat. Een monteur heeft schik hij een auto aan de praat krijgt, en [hebben wij voldoening als wij een Ining hebben ingericht,' praat Steit- r vanuit zijn kantoor. [aardering samenwerking met zijn stoffeer- rs slaat hij hoog aan, maar dat vindt tapijthandelaar ook noodzakelijk. stoffeerder in dienst, niet veel later kwamen er nog twee bij. Ook de be huizing van Wasiel Steitner werd uitge breid met een extra ruimte en een ma gazijn. De grote voorraad tapijtrollen en de beschikbare hoeveelheid van an dere artikelen zijn er volgens Steitner mede debet aan dat zijn omzet hem tevreden kan stellen. In de drie gebouwen die Steitner in gebruik heeft staan de tapijtrollen 'zevenhoog' tot aan het plafond. De verscheiden heid is groot en Steitner kan zich naar zijn zeggen beroepen op scherpe lage prijzen, die overigens inclusief het leg gen zijn. Mensen, die het tapijt zelf een plaatsje geven in de woonkamer of in een ander vertrek, krijgen daarom korting. Hoewel het tapijt zijn voornaamste ar tikel is, weten velen hem ook te vinden als het gaat om bijvoorbeeld gordijnen, vinyl en coupons. Veel mensen, die een flat of een huis gaan betrekken, komen bj Steitner en laten alles door het Soester bedrijf inrichten. Op die ma nier heeft het bedrijf een goede naam weten op te bouwen in Soest en daar buiten. Ongeveer 15 procent van Steit- ners klanten bevindt zich in de regio. In zijn nog steeds groeiende bedrijf heeft Steitner de ervaring dat meestal de vrouwen bepalen wat voor tapijt het interieur van de (woon)kamers moet dragen. 'De man rekent, en de vrouw bepaald welke kleur er komt. Het ge beurt maar heel weinig dat de. man daarover beslist,' aldus Steitner, die het aan de Lange Brinkweg naar zijn zin heeft. Hij hoeft niet persé te verhui zen naar een drukke winkelstraat om de aandacht van de mensen te trekken. Vrijwel iedereen kent immers de weg naar de 'Best Shop in Town'. Ook de nietsvermoedende voorbijganger komt daar vanzelf achter. BAREETCAFE Middelwijkstraat 2 3764 CG Soest Tel. 02155-13331 Na een aarzelend begin in de competi tie heeft jongens Bl van de hockeyclub Soest toch de kampioenstitel behaald. Het team bestaande uit: Arnout Bou- ma. Michiel de Bruin, Daan Goote, Jelger Gustafson, David Haverman, Jeroen v.d. Heijden, Maarten v.d. Klink. Daan v. Kooten, Ernst Martens, Hilbert Jan v.d. Meer, Edu Peek en Thomas Vonk werd getraind en ge- coached door Maarten Remmerswaal. Het team kan terugzien op een ge slaagd seizoen. Uitslagen van de op 30 april gespeelde inhaalwedstrijden Jongens: Soest A2 - Baarn A2 7- Soest Bi - Baarn Bl 2- Leerdam Dl - Soest Dl 2-i Meisjes: Soest A2 - Weesp Al 1-' Soest B3 - Gooische B4 i- Hilversum D4 - Soest D2 4-i Francis Hesterman nam op 30 april deel aan een autocross, georganiseerd doorC.C.B.B. nabij Apeldoorn. Het was schitterend weer en de baan lag er zeer mooi bij. Het was een snelle baan, dat bleek al nadat eerst de stan daard klasse was gestart en waarin zeer fel gestreden werd. Hierna kwam de dames klasse waar aan Francis deelnam. In de eerste manche ging het slecht voor wat be treft de baancommissarissen. Er wa ren 8 dames die aan deze klasse deel namen, zij moeten eerst opgesteld wor den door de starter. Toen Francis op dracht kreeg om op haar plaats te gaan staan werd tevens het startsein gege ven. Francis kon niet wegkomen door dat er een baancommissaris voor haar crosswagen stond. Francis ging als laatste weg en ging zeer hard waar door zij toch nog als 5e eindigde. De tweede en derde manche eindigde Francis, twee keer als 5e. In de vierde manche zat Francis er goed tussen maar kreeg een tik waardoor zij van haar baan afweek. Na een zeer goede wedstrijd te hebben gereden eindigde zij als vierde. Bij het totaal optellen van alle punten viel zij net buiten de prijzen. Zij eindigde als vierde. ndation 2154-1558! Openingstijden van 17.00 uur tot 23.00 uur. Dinsdags gesloten. (Afhalen mogelijk) Steenhoffstraat 57 - Tel. 02155-21044 - Soest NE STYLING Francis brandde er in de dames- klasse goed overheen. Op donderdag 8 mei a.s. (Hemelvaarts dag) is er een spannende autocross in Nijkerk. Deze wedstrijd begint om 13.00 uur. Dan rijdt Francis voor haar eigen club N.C.C. Er zullen diverse rijders uit Soest aan de start komen. Autocross verenging de Flintstones in Biddinghuizen hield op 30 april (Ko ninginnedag) een grote autocross. Het weer was voortreffelijk en de baan lag er mooi bij, en publiek was in grote ge- talen gekomen. Er werd gestart in C;T'' drie groepen, de 1300 cc, tot 1900 cc en de specials boven 1900 cc. In de 1300 cc jÈSÉfijft moest de Soester Rob Maas met zijn Renault 5 de strijd staken wegens een JgF8 René Wassenaar reed zijn eerste wed- strijd met een nieuwe auto al direct eerste de bocht in en liep al gauw een "s?** halve baanlengte weg bij nummer twee. Hij stond die positie ook niet w T meer af en werd als eerste afgevlagd. In de tweede manche ging hij er ook weer snel vandoor en stond de eerste plaats ook toen niet meer af. Ook de Bené Wassenaar stuift naar de eer- derde manche won Wassenaar. Toen ,s'c bocht. kwam het klapstuk van de middag de finale. Daar kwamen de beste 8 rijders van de dag aan de start. Toen de start- vlag gevallen was vochten de rijders om de eerste plaats, maar ook daar wist Wassenaar de eerste plaats te pakken en liep toen al gauw een hon derd meter uit. Hij werd na tien ronde als eerste afgevlagd. De uitslag was als volgt 1. René Wassenaar, Soest; 2. H. spoorbaan. Algemene regels De bedrijven kunnen per sport met maximaal 3 teams deelnemen. Indien met twee of drie teams per sport wordt ingeschreven mogen onder geen beding spelers van een team ook in een ander team spelen. Inschrijvingen staan open voor perso neelsleden die op de loonlijst van het deelnemende bedrijf voorkomen. In een bepaalde tak van sport kunnen deelnemers (sters) uitsluitend voor één bedrijf uitkomen. Overtreding van deze regel zal diskwalificatie tot ge volg hebben. Alle deelnemers/sters dienen uiterlijk 10 minuten voor het begin van de wed strijden aanwezig te zijn. Bij alle sporten geldt "scheidsrechters beslissen" "geenprotesten". De algemene leiding ligt in handen van de Evenementen Commissie (E.C.) der Soester Zakenkring. Prijzen De navolgende prijzen zijn beschik baar voor de winnaars Voetbal: Dr. van Driel wisselbeker; le, 2e en 3e prijs. Handbal: le, 2e en 3e prijs dames en le, 2e en 3e prijs heren. Volleybal: "Lindner"wisselbeker voor dames rekr."Lindner" wisselbeker voor lieren rekr.; le, 2e en 3e prijs dames rekr.; le 2e en 3e prijs dames prest.le, 2e en 3e prijs heren-rekr. en le, 2e en 3e prijs heren-prest. Vissen: Wisselbeker voor de langste vis; le, 2e en 3e prijs. Wie doen er mee? Algemene Bank Nederland N.V. Amro Bank N.V. Van Arkel Instituut. H. van Asch B.V. Slagerij M. J. van Asch. Drukkerij Atlas, Bamaco B.V. Gebr. Beyer. Transportbedrijf Becker. Frans Bosman B.V. Brandsma Glas B.V. Brand weer Soest. Branson Europa B.V. A. J. Brink - Kantoorinst. Chemco Inc. D.G.W. en T. P. D. van de Deyssel. Frejo B.V. Foxboro Nederland N.V. Frye Internationaal. Gemeente Soest. Gemeente Politie Soest. Bouwbedr. G. W. v.d. Grift B.V. Golu B.V. Hermans Groep B.V. Howson Algraphy. Hydro- test B.V. Hypsos B.V. I.z.F./T.N.O. Koks-Gesto B.V. Lindner B.V. Meer- ding B.V. Menning B.V. Mercurius B.V. Ned. Kunststof Industrie B.V. Ned. Middenstands Bank. Procar B.V. P.T.T. Rabo Bank. Bakkerij Rademaker. Auto Smeeing B.V. Schippers Hout. Stam Soestdijk. Soester Ijzergieterij. Gebr. Stork. Technisch Buro Soest. Woning bouw Ver. Soest. Yves Rocher B.V. Ziekenhuis Zonnegloren. Gisteren is er weer aanvang gemaakt met het verspelen van de traditionele Bedrijfssoort competitie. Aan deze competitie, die vervolgd wordt op 12, 13, 22, 29, 26, 27 en 31 mei, wordt deel genomen door 49 bedrijfssportteams met een totaal aantal deelnemers van 798 personen. De sporten die tijdens deze bedrijfs sport competitie aan bod komen zijn: 7-voetbal, 7-handbal, volleybal en vis sen. Voetbal wordt gespeeld op het WZ'49 terrein aan de Eemweg, volley bal vindt plaats in Sporthal Beukendal, handbal speelt men op het BDC-hand- balterrein en gevist wordt er in de Eem aan de Grote Melm. We laten een kleine bloemlezing vol gen uit de spelregels, die speciaal gehanteerd zullen worden voor deze 24ste Bedrijfssport Competitie, waar van de algehele leiding in handen is van de Evenementencomissie van de Soester Zakenkring. Voetbal Het z.g. 7-voetbal wordt gespeeld met 7 deelnemers 2 reserves. Speeltijd 2 x 10 minuten. Een strafschop moet worden genomen vanuit een hoek, 3 meter "buiten" het strafschopgebied naar een onverdedigd doel. Bij 7-voet bal geldt de buitenspelregel niet. Bij z.g. "uitbal" moet de bal door de tegen partij in het speelveld worden ingerold. Een wisselspeler is alleen toegestaan bij spelwisseling. Bij onnodige Body- check of spelbederf wordt de speler, die zulks veroorzaakt, door de scheids rechter buiten het speelveld verwezen, een invaller is niet toegestaan. 7-Handbal Speeltijd 2 x 12% minuten. Leiding be rust bij BDC handbal. Handbal wordt gespeeld door 2 teams. Ieder team bestaat uit 7 spelers nl. 6 veldspelers en 1 keeper. Eventueel aangevuld met 3 wisselspelers. Wisse len mag alleen bij de middenlijn. De bal mag hoogstens 3 seconden wor den vast gehouden. Dribbelen d.w.z. stuiten met ééri hand is toegestaan. Een doelpunt telt pas als de bal in zijn geheel de lijn gepasseerd is. Verdedigen mag alleen met het lichaam gebeuren. Bij overtreding krijgt de an dere partij een vrije worp. Bij een vrije worp hoeft niet gewacht te worden op het fluitsignaal. Er kan uit een vrije worp gescoord worden. Wordt er op een grove manier verdedigd of wordt een doelrijpe kans te niet gedaan dan volgt een strafworp. Volleybal De volleybalwedstrijden zijn verdeeld over 2 speeldagen. Op de eerste avond zullen worden verspeeld de poule-wed strijden van de meeste recreatieteams. Op de tweede avond worden de overige poule-wedstrijden van de recreatie teams verspeeld en alle wedstrijden van de prestatieteams en de finalewed strijden van de recreatieteams. Alle wedstrijden bestaan uit 1 set van 13 minuten. Per set van 13 minuten is één spelers wisseling toegestaan. Time-outs zijn tijdens de wedstrijden niet toegestaan. Poule-winnaars gaan over naar de hal ve finale-poule, c.q. finalepoule. Bij gelijk eindigen in de poule, geeft de setwinst de doorslag, is ook die ge lijk dan beslist de onderling gespeelde wedstrijd. Vissen De afgesloten Eem-arm aan de Grote Melm is aangewezen als viswater. Aanvang 8.00 uur. Auto's moet men parkeren langs de parellelweg van de Goos van der Wilt. zekert de heer Duwel. 'De meeste con sumenten hebben daar nauwelijks idee van. Het meeste werk gaat echt buiten de winkeluren om. Dinsdagmorgens sta ik bijvoorbeeld al om vier uur op om worst te maken.' Afgezien van alle specialiteiten bestaat het vertrouwde assortiment van de sla- ger-van-vroeger nog altijd, aldus de heer Duwel, al is het in de loop der ja ren wel sterk gegroeid. Wat wel ver anderd is: de bezorging. 'Vroeger had den we zeker zo'n 80 procent uitbreng klanten. Dan ging je eerst de mensen af om te horen wat ze bestelden, en dat bracht je dan later aan huis. Daar was je alle dagen druk mee.' Mevrouw Duwel speelt in de slagerij een niet meer weg te denken rol. 'Als m'n man weg was moest ik toch ook kunnen optreden. Hij zei altijd: alles wat je niet zelf klaar kunt maken schrijf je maar op. Maar ik heb het vaak genoeg van hem af kunnen kij ken, en op den duur lukte het allemaal prima. Als het moet kun je trouwens alles.' Jasje Het spreekt vanzelf dat de familie Du wel bijzonder ingenomen is met de mo dernisering van de slagerij. 'We waren echt uit ons jasje gegroeid. We hadden heel wat dingen waarvan de klanten niet wisten dat we ze hadden, omdat we ze in de winkel nauwelijks kwijt kon den. Dat is nu anders.' Het 'open huis' op Koninginnedag trok heel wat belangstelling en vanaf 1 mei is de slagerij - in het nieuwe jasje - weer helemaal open. De familie Duwel - geassisteerd door Alex Griffioen uit Kortenhoef, die al weer zo'n drie jaar meehelpt - kan voorlopig weer 'jaren vooruit.' De winkel is alle dagen geopend van 08.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 18.00 uur. Op woensdagmiddag gaat de deur echter al om 13.00 uur op slot en op za terdag om 15.30 uur. Een bezoekje aan de bijna compleet vernieuwde slagerij aan de Steenhoffstraat is zeker aan te bevelen. drukt en die van haar grootvader, ui teraard). 'We vinden het heel leuk dat ze belangstelling heeft voor 't vak. Binnenkort doet dus ook Jacqueline of ficieel haar intrede in de zaak, en dit bijzondere feit is mede aanleiding ge weest om de verbouwing nu door te zet ten. Jacqueline is ook degene die in de afgelopen jaren voortdurend met nieu we ideeën op de proppen is gekomen, en met veel succes. 'Ze had iedere week weer iets anders, iets bijzonders voor het weekend bijvoorbeeld. En al les wat ze maakt loopt als een trein,' al dus vader en moeder Duwel. 'Het was zelfs zo dat als ik zelf eens iets nieuws introduceerde, de klanten zeiden: O, vast weer 'n ideetje van Jacqueline,' lacht de heer Duwel. Door de verbouwing krijgt het hele as sortiment van de slagerij - inclusief alle 'vondsten' van Jacqueline en haar vader - een veel betere presentatie. In de toekomst krijgt het slagersvak ook veel meer te maken met specialiteiten, aldus de heer Duwel. 'De klanten hebben vandaag ded ag een veel ge varieerder voorkeur dan vroeger,' ver telt hij. 'De periode van het panklare vlees is overigens alweer aan het weg- hebben vandaag de dag een veel ge hand graag weer om bijvoorbeeld doorregen runderlappen, die een tijdje min of meer uit de gratie zijn geweest. Maar met bevroren of voorverpakt vlees werken we niet. Alles is vers. Soort hobby Slager Duwel is één van de niet zovelen die nog zelf slachten, een bezigheid die hij overigens uitvoert op het slachthuis aan de Lange Brinkweg. 'Een soort hobby van me,' legt hij uit. 'Zo'n 80 procent van al het vlees dat ik verkoop heb ik zelf geslacht.' Het is opa Duwel die daarvoor 'de boer opgaat' en de in koop voor zijn rekening neemt. Slager Duwel is onlangs onderscheiden voor zijn grove rookworst - ook een pro- dukt van eigen makelij. De worstma kerij in de werkplaats is minstens een maal per week de plek waar de worst wordt vervaardigd. Een druk bestaan - dat is het wel, ver- Eigenlijk was het alleen maar de be- ioeling dat we een nieuwe toonbank ouden aanschaffen. Eind oktober gin gen we naar de slagersvaktentoonstel- ng om eens rond te kijken, en toen ebben we zoveel moois gezien dat we ïsloten direct maar de hele zaak aan pakken. Zo is het uitgedraaid op een >mplete modernisering.' at zeggen slager F.B. Duwel en zijn chtgenote, mevrouw L. Duwel-Brou- er, over de ingrijpende veranderin- en die in de afgelopen weken hebben laatsgevonden in de bekende slagerij an de Steenhoffstraat 59. Veertien da- en lang heeft de zaak min of meer 'op n kop' gestaan; niet alleen de winkel i flink onder handen genomen, maar Dk de werkplaats daarachter heeft en grote opknapbeurt ondergaan. Me hebben een betrekkelijk kleine uimte op die manier zo doelmatig ïogelijk ingericht. Veertien jaar gele en hebben we de zaak ook inwendig erbouwd, en we hebben altijd spijt ge- ad dat we toen niet direct de ruimte jssen de winkel en de werkplaats heb- en doorgebroken. Dat is nu wel ge- eurd, zodat we niet meer buitenom oeven.' aldus het slagersechtpaar. >e slagerij staat al 55 jaar uitste- end bekend in heel Soest. Destijds 'as het grootvader B.H. Duwel die op ezelfde plaats aan de Steenhoffstraat egon. Veertien jaar geleden droeg hij le dagelijkse zorg voor het geheel aan ijn zoon over, al is Duwel senior nog ltijd actief, met name op het gebied an de inkoop. De familie Duwel viert i feite dus ook een jubileum. )erde generatie mussen maakt de derde generatie Du- vel zich op om een plaats in te nemen n de slagerij. Dochter Jacqueline (20) it voor haar eindexamen van de Sla- [ersvakschool, dat wil zeggen: het heoretisch gedeelte, want het prak- isch deel heeft ze al in haar zak. Vader sn moeder Duwel zijn niet weinig trots >p het feit dat hun ene dochter - de an- lere, Francis, heeft al een prima baan n het toerisme - vaders voetsporen Pijpers, Nijkerk; 3. K. Motshagen, Put ten^. D. Pijpers, Nijkerk. Uitslag 1300 CC: 1. J. Boekenkamp, Abcoude; 2. K. van der Weide, Muiden; 3. M. Hollemans, Biddinghuizen. Uitslag tot 1900 cc: 1. K. Mollenkamp, Zelhem; 2. T. Gijs- sen, Nieuw Ter Aa; 3. J. Groenendaal, Driemond. vanaf f 19,50 beris, beuken DENDRONS. lies, begonia's In Vianen werd op Koninginnedag een Interclubwedstrijd gereden. De Kings Road Riders waren erbij. Het was de eerste keer dat het mooi weer was dus erg druk. In de open klas se kwamen Barry Luystenburg, Niels Jager, Patrick v. Lemel en Mare de Schiffart aan de start, maar geen van de 4 rijders behaalde een prijs in de finale. De 5-jarige Ilona Luystenburg behaal de een 3e plaats bij de Powder Puffs, wat haar een beker opleverde. Mare de Schiffart en Raymond v. Lemel behaalden allebei de 3e plaats in de manches bij de junioren. Dit jaar is er voor het eerst een rege ling getroffen voor recreanten en dag kaarthouders. Meestal werden zij inge deeld bij de junioren. Bij de Kings Road Riders waren er 6 aanwezig. Zij reden erg goed. Toine Masseé werd 5e, Dennis 2e, Erwin le, Eldert 2e, Rudy 3e en Sagan 6e. Zondag 4 mei werd door 14 Kings Road Riders in Baarn een KNWU-wedstrijd verreden. In de open klasse kwamen 6 rijders aan de start, Barry Luysten burg en Herman v. Hengstum bereik ten de finale, waarin zij 6e en 8e wer den. Niels Jager en Mare de Schiffart werden uitgeschakeld, in de manches. Örjan en Sancho Kers bereikten de hal- iestellen sierbestrating de finale. Bij de Powder Puffs werd Ilona Luy stenburg 4e in de manches. Monique de Schiffart en Jessica v.d. Wolk werden na de finale 8e en 7e. In de junioren klasse bereikten er 5 rijders de finale waarin jammer ge noeg maar één beker werd behaald door Barry Luystenburg, hij werd 2e. Niels de Jager, Patrick v. Lemel, Mar cel Hilhorst en Raymond v. Lemel haalden de finale ook maar werden uit geschakeld. Mare de Schiffart werd uitgeschakeld in de manches. Bij de Kings Road Riders waren er 6 Bij de experts behaalde Herman v. Hengstum na de finale een 3e plaats, Örjan Kers werd 2e in de manches. Robin v.d. Wolk en Sancho Kers wer den uitgeschakeld. Zaterdag 10 mei wordt er bij de Kings Road Riders een interclubwedstrijd gereden, waar ook door recreanten en dagkaarthouders gereden mag worden. Ieder die over een crossfiets, helm, beschermende kleding en handschoe nen beschikt, mag inschrijven. De in schrijving is om 9.30 uur aan de Konings weg op de crossbaan. Aanvang van de wedstrijden 12.00 uur. Ieder is welkom. Voor inlichtingen, tel. 18396. Jrs - compost >-57 - Baarn iopend tot 4 uur ionderhoud Vogel 22 45 55, M. de Ruiter 33 53, A. v. Hornsveld 61. De Vriendschap Ook de vereniging De Vriendschap nam deel aan de wedvlucht vanaf Strombeek. In concours waren 548 duiven. Aankomst 1ste duif 9.46.24 uur, snelheid 1462,52 meter per minuut. Uitslag: W. Hoffman 1 11 37 44 56 62 64 85 90 102 108, J. Koster 2 4 5 15 20 31 34 75, C. Bok- ma 3 18 45 48 54 58 68 70 76 80 88 104 109, Altenaar Reierse 6 13 29 36 65, T. Duur- land 7, A. Stolker 8 16 19 63 69 79 86, D. de Zoete 9 30 39 61 89 107, P. Rauch 10 103 105, C. Vaessen 12 21 23 27 51 72 74 96, Comb. Rini 14 57 66 91, B. Schimmel 17 44 84, R. Scheffers 22 38, J. Wijnands 24 50 53 71 78 82 95, Kamerbeek 25 81, A. Grift 26 59 83 106, Huizinga v. Doorn 28 35 40 41 55 87 97 98, C. Kaats 32 49, Meesters 33 99, Sukel v. Klooster 42, J. Kruseman 43 73 92, D. Bos 46, H. Rauch 52 67, Z.K.H. 60, H. v. Dijken 77 101, Jak en Zn. 93 94, T. Kok 100, Foekens 110. De DVSB pupillen moesten thuis aan treden tegen Veenendaal 2 met twee in vallers. Een van de twee, Corrie v.d. Brink won haar partij evenals Koen Stanton. De uitslagen waren Koen Stanton - Francis Hendrik 2-0 Bart Heek-Gert v.d. Braak 0-2 Corrie v.d. Brink - Johnny Uitert 2-0 Pieter v.d. Herik - Eric Passchier 0-2 De adspiranten gingen met 2 invallers naar NDG 2. Deze waren niet zo succes vol en verloren. De uitslagen waren Pieter Bakker - Carlo Huiden 0-2 Liesbeth v. Duin - Danny Kruypinga 0-2 Coen Kievit - Miranda v. Leeuwen kamp 2-0 Astrid v. Zijl - Stef v. Beusekom 2-0 Uitslag ook 4-4. A.s. donderdag, Hemel vaartsdag, is er geen jeugdcompetitie. SoVoCo organiseert op Hemelvaartsdag De volleybalvereniging organiseert op 8 mei, Hemelvaartsdag haar 32e natio nale volleybaltournooi. Er doen 30 verenigingen aan mee uit geheel Nederland. Er wordt gespeeld op 25 velden, aan gevuld met een aantal mini-volleybal velden. Dit betekent dat zo'n 110 teams elkaar op volleybalgebied zullen be strijden. Dit grote toumooi vindt plaats op de velden van de Mixed Hockey Club aan de Koningsweg in Soe&t. Volledige me dewerking werd verkregen van de Mixed Hockey Club alsmede van de Sportstichting Soest. Aanvang van het tournooi is 09.30 uur, waarna elke 40 minuten een nieuwe ronde wordt gespeeld. De prijsuitreiking zal plaatsvinden om ongeveer 18.00 uur door wethouder C.A.W.G.A. Plomp. u meedoen met ■or informatie of u bellen met de n, 02154-15802.

Soester Courant | 1986 | | pagina 21