ISchoeman ^11 VAN ESSEN DOET'T OP 3 MANIEREN. QMQfk S U hebt volop keus dank zij de KODAK 1,2,3-show 1. De "Budget"-Print f 0,69 f 0,79* 2. De "Expres"-Print f 1,-- gebracht, 3. De "Select" -Print f 1,-- M,10* Soest 50 jaar geleden 8 Mei 1936 kom eens met Schoeman praten! pagina,; WOENSDAG 7 ME11986 SOESTER COURANT PAGINA 5 Service Pas' van de V.V.V. bestemd voor jerist èn plaatselijke bevolking vraagt uw aandacht voor afgedrukt op mat papier formaat 9 x 9 of 9x13 cm of 10x10 of 10x15 cm* afgedrukt op mat papier dag nade op een formaat van 10 x 10 of 10 x 15 cm 4 uur klaar. afgedrukt op mat of glanzend papier op een formaat van 9 x 9 of 9 x 13 cm of 10 x 10 of 10 x 15 cm cnmbiFOIO foto-fiim-uideo computer/ C SPIJKER- ROK vrijetijdskleding VAN GOYENLAAN 64 j-Kamerappartement (voor heen 4) voorzien van c.v. en boi-, Ier, gelegen op de 3e woonlaag ^'net berging in de onderbouw. ■Indeling: entree, hal, toilet, dou che, woonkamer, 2 slaapkamers, keuken en bijkeuken. Koopsom: M9.000,- k.k. 3ERRIT v.d. VEENSTRAAT 43 Een zeer gunstig gelegen mid denwoning met ondergrond, erf, tuin en garage. Indeling: en tree, royale doorzonkamer, open peuken. Eerste verdieping: 3 Slaapkamers, badkamer, vaste Ijrap naar de zolder met zeer gro te zolderkamer (nieuwe dakka pel), een bergruimte waar ook de c.v. staat opgesteld. Het geheel *js prima onderhouden. Dplevering: nader overeen te Komen. i/raagprijs f 179.500,- k.k. RUBENSLAAN 132 Op de tweede woonlaag gelegen 3-kamer hoekappartement, met berging in de onderbouw. Indeling: entree, hal, toilet, dou che, royale woonkamer (6x4 m) met thermopane beglazing, keuken uitgebroken naar bij keuken, twee slaapkamers. Vraagprijs: f47.000,-k.k. 5 CHORISTENPAD 51 lEen zeer gunstig aan een water- partij gelegen vrijstaande villa ■(bouwjaar 1977), met berging en leen goed aangelegde tuin met Idiverse terrassen. Indeling: hal, ■toilet, zeer royale woonkamer Imet vide, open haard en via ■schuifpui toegang tot het terras. ■Zeer royale woon-eetkeuken met diverse inbouwapparatuur, bij lkeuken. Parterre: zeer grote L- [vormige ouderslaapkamer met douche. 1e Verdieping: 2 slaap- 1 kamers, royale badkamer met I ligbad en 2e toilet, bergkamer. J Het geheel is in perfecte staat van I onderhoud, voorzien van alle mogelijke vormen van isolatie, en door zijn ligging een unieke I aanbieding te noemen, r Vraagprijs f 345.000,- k:k: - f -'-1.9 Oni'-ii 'l I Ülakelaars in onroerende goederen leden NVM WILLEM DE ZWIJGERLAAN 46 Zeer degelijke helft van een dub bele villa met groot souterrain/ werkruimte (met eigen opgang) en zeer diepe garage (11 m). Be sloten tuin met goede zonligging. Indeling: royale hal, zeer grote woonkamer (totaal ca. 70 m2) met open haard, schoonmetsel- werk en stucwanden. Ruime mo derne keuken met diverse in bouwapparatuur en eetbar. Alu minium schuifpui naar tuin. Ver dieping: 4 royale slaapkamers en een luxe complete badkamer, (2 slaapkamers met balkon). Souterrain: over gehele diepte en breedte van het pand: kantoor kamer, hobbykamer, provisie kamers. Bij de bouw is gebruik gemaakt van zeer duurzame materialen: hardhouten kozijnen, luxe sani tair, geheel thermopane be- glaasd. Moet beslist van binnen gezien worden. Vraagprijs f359.000,- k.k. Verkoper is eventueel genegen een kleinere woning in te ruilen. 1U9» DE NVM-MAKELAAR werkt op basis van "no cure. no pay" berekent bij een geslaagde transactie 50% van de advertentiekosten (Prijzenbeschikking 1983) wisselt zijn opdrachten uit met alle 75 NVM kantoren in de regio middels een perfect werkend foto-informatiesysteem neemt uw aanbieding voor onbepaalde tijd op Jn een tweetal woninggidsen jHet adres van Schoeman Makelaars is diddelwijkstraat 54, Soest &ELEFOON 1 35 39 b.g.g. 1 6955 Schoeman Makelaars heeft ook kantoren Schoeman Makelaars heeft ook kantoren in Amersfoort, Hoofddorp. Leusden. Ttel en Veenendaal Met ingang van donderdag 8 mei kan 'len bij de Soester V.V.V. een 'Service as' kopen, waarvoor men een groot uital kortingen krijgt bij verschil- lide instanties in Soest. De 'Service gs' is speciaal in het leven geroepen pr de toeristen die Soest bezoeken ook voor de plaatselijke bevol- jng zelf. Want hoe vaak komt het niet ior dat men visite krijgt en dat men iet dat bezoek iets van Soest wil laten [en. Door middel van de 'Service Pas' nen in staat voor weinig geld het be ek aangenaam bezig te houden. De Service Pas' kost slechts drie plden. Op de Pas staan twaalf instan ts die meewerken aan het projekt en voordelen geven. Wanneer men jftn alle twaalf voordelen gebruik heeft naakt, dan heeft men een aanzien- bedrag verdiend. lelke voordelen geeft de 'Service Om een aantal voorbeelden te lemen. In plaats van één uur roeien 1 de Eem kan men voor dezelfde prijs anderhalf uur op het water vertoeven bij een restaurant betaalt men de prijs van een kopje koffie maar men krijgt er een croissant gratis bij; een ander restaurant 'schenkt' de wijn bij een etentje; bij de aankoop van een stuk kaas krijgt men een aantal eieren gratis en de Soester specialiteit 'Kerkebuurt- je' gaat bij aankoop van vijf stuks met een aanzienlijke korting over de toon bank. Verder zijn er voordeeltjes via de Service Pas bij het Soester Na tuurbad, Oudheidkamer, Dierenpark Amersfoort, Kasteel Groene veld, C- drie, een Sauna en Fittness centrum, en Skischool Otto Zoetelief. Op de Ambachtenmarkt kan men voor het eerst de 'Service Pas' kopen en wel in de VVV stand achter de Oude Kerk en vanzelfsprekend is de Pas meteen te gebruiken, maar men mag één en ander ook uitsmeren over een aantal maanden. Men hoeft de Pas echt niet achter elkaar te gebruiken. Julianalaan 45 A.A. van Breukelen 3761 db Soest ONROEREND GOED Tel. 02155-17962 Assurantiën NBVA Vraagt met spoed te koop voor diverse relaties: Luxe vrijstaande woning of helft van dubbele villa. Prijsindicatie f 350,000,-. Drive-in woning. Prijsindicatie f 135.000,-. Helft van dubbel woonhuis, achterstallig onder houd geen bezwaar. Prijsindicatie f 150.000,-. Ook kunnen wij i.v.m. onze recente verkopen nog enige op drachten aanvaarden. Onze verkooptaxatie is altijd gratis. Vraag vrijblijvend onze speciale voorwaarden en courtage regeling aan. Bouwzaken De burgemeester maakt bekend dat burgemeester en wethouders voorne mens zijn op daartoe strekkende ver zoeken met toepassing van het bepaal de in artikel 19 van de Wet op de Ruim telijke Ordening en artikel 50, lid 8 van de Woningwet, vergunning te verlenen voor: 1. het bouwen van een garage/berging, Gen. Winkelmanstraat 92; 2. het bouwen van een woonhuis, Park laan 23; 3. het bouwen van een bijkeuken, Gen. Winkelmanstraat 28; 4. het uitbreiden van een woonhuis, Oude Utrechtse weg 28; 5. het bouwen van een garage/berging, Nieuweweg 64; 6. het uitbreiden van een woonhuis, Chr. Huygenslaan 16; 7. het vernieuwen van een afdak, Eigendomweg 2A 8. het uitbreiden van een woonhuis, Den Blieklaan 11. Tevens zijn burgemeester en wethou ders voornemens op daartoe strekken de verzoeken met toepassing van de daarbij genoemde voorschriften ver gunning te verlenen voor: a. het plaatsen van een schutting/per gola, Klarinet 8; het plaatsen van een dakkapel, Ho ningbij 31 (artikel 7 van de voorschriften be stemmingsplan 4e herziening be stemmingsplan Overhees) b. het plaatsen van een dakkapel, Ba zuin 25 het plaatsen van een raam in de zij gevel, Pijperpad 31; (artikel 10 van de voorschriften be stemmingsplan 2e herziening be stemmingsplan Overhees) c. het bouwen van een woonhuis, Ha- zepad, sectie G, nr. 8295; (artikel 11 van de voorschriften be stemmingsplan 3e herziening be stemmingsplan Overhees). Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een termijn van twee weken, te rekenen vanaf donderdag 8 mei 1986 eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders in te die nen. De op deze verzoeken betrekking heb bende stukken liggen gedurende die zelfde termijn tijdens kantooruren (09.00 -12.00 uur) ter gemeentesecreta rie, afdeling I, (kamer 23) ter inzage. Commissie voor de Beroepschriften De voorzitter van de commissie voor de beroepschriften maakt, ter uitvoe ring van artikel 9 van de Verordening op de commissie voor de beroepschrif ten, bekend, dat op vrijdag 16 mei 1986 om 16.00 uur in de commissiekamer van het gemeentehuis, Steenhoffstraat 4, een openbare vergadering van de commissie zal worden gehouden, waar in de volgende zaak aan de orde komt: bezwaarschrift als bedoeld in artikel 7 lid 2 van de Wet Administratieve Rechtspraak Overheidsbeschikkingen d.d. 11 april 1986, afkomstig van Bo dair B.V. te Soest en gericht tegen het besluit van de gemeenteraad van 20 maart 1986, nr. RB 86-63, houdende weigering van de verlening van een ontheffing als bedoeld in artikel 1 van de Zöneverordening Hinderwet ten behoeve van het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een inrichting voor assemblage van pla fondsystemen en verlichting in bouw werken op/in het perceel Korte Brink- weg 32a te Soest. Portefeuilleverdeling College Burgemeester en Wethouders Burgemeester P. Scholten algemene bestuurlijke en juridische zaken; het vaststellen, wijzigen en in trekken van verordeningen; de ge meentelijke politie; de gemeentelijke brandweer; de automatisering en de ontwikkelingssamenwerking. Wethouder G.A.W.G.A. Plomp de ruimtelijke ordening; de volkshuis vesting; het gemeentelijke bouw- en woningtoezicht; het verkeer en ver voer; de economische aangelegenhe den; het milieu; de sport; de recreatie en de gemeentelijke organisatie. Wethouder J. L. Menne de gemeentebegroting en de gemeente rekening; het financieel beleid en het financieel beheer; het kasbeheer de administratieve organisatie en de controle van de gemeente-financiën het verlenen van subsidies; de plaatse lijke belastingen; het garantiebeleid het grondbedrijf; de huisvesting van het gemeentelijk apparaat; het onder wijs; de volwassenen-educatie; de volks universiteit en het onderwijs aan min derheden. Wethouder R. A. van Logtenstein de openbare werken en gemeentelijke gebouwen, de nutsbedrijven; het per soneelsbeleid en de voorlichting. Wethouder F. Kingma het beleid ten aanzien van sociale za ken; de maatschappelijke dienstver lening; het sociaal en cultureel werk; jeugdzaken; het ouderenbeleid; de emancipatie; het minderheden-beleid; de cultuur; de woonruimteverdeling en de volksgezondheid. Raadscommissies Commissie Algemene Bestuurszaken algemene bestuurlijke en juridische zaken; het vaststellen, wijzigen en in trekken van verordeningen; de ge meentelijke politie; de gemeentelijke brandweer; de automatisering en de ontwikkelingssamenwerking. Leden: A. Blommers-Biezeno R. E. van Gelder J. Greefhorst-van Overdam A. F. M. Krijger W. R. Meilof A. E. C. Pothuizen C. Verheus J. Visser Commissie Ruimtelijke ordening, Mi lieu, Economische aangelegenheden, Sport en Recreatie de ruimtelijke ordening; de volkshuis vesting; het gemeentelijk bouw- en woningtoezicht; het vekeer en vervoer; de economische aangelegenheden; het milieude sport en de recreatie. Leden: G. Beijen A. W. van den Breemer J. J. Ebbers J. Greefhorst-van Overdam W.R. Meilof A. E. C. Pothuizen W. A. A. Stekelenburg-Ruitenberg J. Visser Commissie Gemeentelijke Organisatie de gemeentelijke organisatie. Leden: R. E. van Gelder A. F. M. Krijger W. R. Meilof A. EC. Pothuizen C. Verheus J. Visser Commissie voor Bedrijven, Personeels zaken en Voorlichting de openbare werken en gemeentelijke gebouwen; de nutsbedrijven; het per soneelsbeleid en de voorlichting. Leden: W. A. Blaauw C. Boerkoel J. J. Ebbers J. van Esseveld J. van Garderen H. Strietman A. D. Tomassen-Holsheimer R. Wijmenga Commissie voor de Financiën, het Grondbedrijf en Huisvesting van het gemeentelijk apparaat de gemeentebegroting en de gemeente- rekening; het financieel beleid en het financieel beheer; het kasbeheer; de administratieve organisatie en de con trole van de gemeente-financiën; het verlenen van subsidiesde plaatselijke belastingen; het garantiebeleid; het grondbedrijf en de huisvesting van het gemeentelijk apparaat Leden: A. Blommers-Biezeno A. W. van den Breemer R. E. van Gelder B. M. Gerritse-van Ee W. R. Meilof J. T. Oudemans A. E. C. Pothuizen J. Visser Commissie voor Onderwijs het onderwijs; de volwassenen-educa tie; de volksuniversiteit en het onder wijs aan minderheden. Leden: J. A. Baks W. A. Blaauw J. van Esseveld J. van Garderen B. M. Gerritse-van Ee A. M. Meijer A. D. Tomassen-Holsheimer M. J. Weidema-Woensdregt Commissie voor Welzijn, Sociale Za ken, Cultuur en Volksgezondheid het beleid ten aanzien van sociale za ken, de maatschappelijke dienstver lening; het sociaal- cultureel werk; jeugdzaken; het ouderenbeleidde emancipatie; het minderhedenbeleid' de cultuur; de woonruimteverdeling de volksgezondheid. WINKELCENTRUM "HARTJE-ZUID Leden: J. A. Baks J. van Esseveld A. F. M. Krijger A. M. Meijer W. R. Meilof A. D. Tomassen-Holsheimer M. J. Weideman-Woensdregt R. Wijmenga Commissie voor de Beroepschriften Leden: J. J. Ebbers R. E. van Gelder J. Greefhorst-van Overdam A. E. C. Pothuizen Voorzitter G. B. Spruit Spreekuur leden College van B. en W. De spreekuren van de leden van het College van Burgemeester en Wethou ders zijn voor de periode 1986-1990 als vólgt: Burgemeester P. Scholten: Soest/Soes- terberg, na telefonisch afspraak, tel. Wethouder G.A.W.G.A. Plomp: Soest/ Soesterberg, na telefonische afspraak, Ruimtelijke Ordening en Bouwzaken, tel. 93461, Milieu, tel 93457, Sport, tel. 93540. Wethouder J. L. Menne: Soest - elke woensdag 14 - 16 uur - na telefonische afspraak, tel. 93443. Onderwijszaken: na telefonische afspraak, tel. 93532. Soesterberg - 4e woensdag van de maand 13.00 - 13.30 uur in hulpsecre tarie. Wethouder R. A. van Logtenstein: Soest - elke woensdag 13.30 - 14.30 uur - na telefonische afspraak, tel. 93601. Soesterberg - 2e woensdag van de maand 16.00 - 16.30 uur in hulpsecretarie. Wethouder F. Kingma: Soest - dinsdag middag 16 - 17 uur - na telefonische afspraak, tel. 93530. Soesterbeg - na telefonische afspraak, tel. 93530. Openbare commissievergaderingen Dinsdag 13 mei - 20.00 uur: commissie Welzijnsplanning. Woensdag 14 mei -19.30 uur: commissie Onderwijs. Agenda: o.a. beschikbaar stellen kre diet voor vervanging vloerbedekking Carolusschool. Donderdag 15 mei -19.30 uur: commis sie Welzijn. Maandag 12 mei -19.30 uur: commissie Algemene Bestuurszaken. Agenda: o.a. vervanging apparatuur t.b.v. automatisering politiewijziging vergoedingsregeling vrijwillige brand weer. Dinsdag 20 mei -19.30 uur: commissie Ruimtelijke Ordening. Agenda: o.a. reconstructie Radema- kerstraat; reconstructie gedeelte Soesterbergsestraat en Korte Ossen- dam; aanpassing beregeningsinstalla- tie sportpark Eemweg; vernieuwen toplaag sportvloer Beukendal. Donderdag 22 mei -19.30 uur: commis sie Openbare Werken. Donderdag 22 mei -19.30 uur: commis sie Financiën. Agenda: o.a. verkopingen grond; in perken stuifzand Lange Duinen; ver nieuwen toplaag sportvloer Beukendal; beregeningsinstallatie sportpark Eemweg; nieuwe langzame verkeers- routes over de Zuidelijke Eng; verla ging gastarieven m.i.v. 1 juli 1986. (strak model) gebleekt en stone-washed 2- v.Weedestr.59 tel.12424 Soest De vergaderingen zijn openbaar en worden in de commissiekamers van het gebouw gemeentewerken gehou den. De agenda's en de stukken die op de vergaderingen betrekking hebben liggen ter inzage in het INFOrmatie- centrum. Spreekrecht publiek 1. Vanaf één kwartier vóór en tot aan vang der commissievergadering kunnen sprekers uit het publiek zich bij de voorzitter der commissie op geven voor het stellen van vragen of het geven van een toelichting bij een bepaald agendapunt. 2. Voor de behandeling van de agenda geeft de voorzitter de sprekers uit het publiek de gelegenheid hun op merkingen kort en bondig aan de commissie kenbaar te maken. De spreektijd is beperkt tot 5 minuten per persoon en duurt in totaal niet langer dan 30 minuten. 3. De commissie kan de door de spre kers uit het publiek gemaakte op merkingen bij haar beschouwingen betrekken. 4. Degenen, die in eerste instantie van het spreekrecht gebruik hebben gemaakt, hebben het recht vooraf gaande aan de bespreking in de tweede besprekingsronde het woord te voeren indien naar hun oordeel de discussie van de commissieleden in eerste instantie daartoe aanlei ding geeft. 5. De voorzitter kan, indien daaraan bij de meerderheid van de commis sie behoefte blijkt te bestaan, de sprekers uit het publiek vragen hun opmerkingen bij de behandeling van het agendapunt te verduide lijken of aan te vullen. H.K.H. Prinses Juliana incognito te Soest Het zal voor vele ingezetenen van Soest een teleurstelling zijn te vernemen, dat H.K.H. Prinses Juliana Dinsdagmiddag een bezoek heeft gebracht aan de Koningin Emma Naaldvakschool. Doch het was de uitdrukkelijke wensch van H.K.H., dat dit bezoek streng incognito moest blijven. Dus was er niet, zooals den vorigen dag in Baarn, een enthousiaste menigte opge steld, om de Hooge Bezoekster met gejuich te verwelkomen. Bij aankomst werd de Prinses ontvangen door Mevr. Landweer-de Visser, terwijl een der leerlingen een fraaie bouquet aanbood. Het geld voor deze hulde was door de leerlingen zelf bijeengebracht. H.K.H. toonde zich met deze bijzondere vereering ten zeerste ingenomen. In het lokaal waren alle leerlingen als naar gewoonte aan 't werk, en de leerares. Mej. Van Doorn, had in dit werk de meeste verscheidenheid ge bracht, zoodat H.K.H. een duidelijk overzicht kreeg van het werken der schoolmeisjes. Ter welkom werd spontaan het Volkslied gezongen. In het nevenzaaltje had de leerares een collectie uit de onlangs tentoongestelde goederen geëxposeerd, waarmede H.K.H. zich zeer ingenomen betoonde. De Prinses vroeg belangstellend naar alles, wat de school betrof, want, hoewel na het verscheiden van H.M. Koningin Emma de school eigendom geworden is van de Koningin, is het toch de Prinses, die deze naaischool onder haar speciale aandacht houdt. Een luid 'Leve de Prinses' was het afscheid der opgetogen kinderen. Na dit bezoek begaf H.K.H. zich nog naar de schilderijen-tentoonstelling te Baarn, om daarna door te reizen naar Apeldoorn. Eindelijk weer warmte.... Het dorp is ontwaakt. Als bevrijd rekt en strekt het zich in het stralende licht van den eersten, werkelijk zwoelen voorjaarsdag. Zelfs de grauwste, somberste muren hebben een glans van vriendelijkheid gekregen. Buigen zich daarginds niet de helgroene twijgen van een jonge kastanjeboom over het doorrookte zwart van den ouden pakhuismuur? - Staat daar niet in het nauwe hofje, dat met den wijdschen naam van 'tuin' wordt bestempeld, een boom, die in één nacht tijds zich met een kleed van duizend bloemen over dekt heeft? Alles heeft een ander aanzien gekregen... Ook de menschen zien er anders uit. Het is, alsof de kleine zorgen van den dag opeens wat van hen afgevallen zijn, of die zoo zwaar niet meer wegen. Nu eerst schijnen zij ten volle te beseffen, dat het Lente is en dat dat vrij wat belangrijker is dan kleine moeilijkheden en narigheden, die er immers morgen ook zullen zijn... Maar het mooie weer, zomersche lente, die ons thans na weken van wachten eindelijk met volle handen geschonken is - dat zal misschien mor gen al weer een schoone droom lijken. En wij Hollanders, door schade en schande wijs geworden, verwachten eigenlijk al niet anders van ons grillig klimaat! Daarom genieten wij dan ook dubbel - met de volle teugen van wie lang heeft moeten ontberen - als het weer ons eindelijk eens goed gezind is. Zoo is het ons menschen aan te zien, dat wij vandaag wat bijzonders ge nieten... Vang maar eens hier of daar wat brokstukken van gesprekken op... tien tegen één, dat ze over het heerlijke weer, over de plotselinge warmte handelenHet thema 'lente' verdringt vandaag al het andere Opeens heeft iedereen tijd. Menschen, die anders altijd gewend zijn, haas tig door de straten te jakkeren, omdat ze altijd een of ander bezigheid heb ben waar ze gauw-gauw naar toe moeten, omdat ze vreezen, dan hiervoor, dan daarvoor te laat te zullen komen, - nu opeens hebben ze al die gewich tige zaken, die geen uitstel konden lijden, opzijgeschoven en ze wandelen op hun dooie gemak, alsof 't er totaal niets toe doet, of ze vandaag of morgen hun doel bereiken. Zie, dat is óók een wonder van de Lente... De terrassen voor de café's, de bankjes op pleinen en in parken hebben op eens weer zin en beteekenis gekregen. We waren 't haast vergeten, wat hun bestemming is... Maar nu zijn ze weer bevolkt en niet met menschen, die er noodgedwongen even gebruik van maken, om dan weer haastig op te vlie gen. Neen, vandaag haasten we ons niet, we hebben tijd... Tijd voor onzen eersten zomerdag. Rusturen der huisvrouw moeten ontspanning brengen Sommige huisvrouwen verstaan de kunst niet om inderdaad uit te rusten. Wanneer zij een wandeling in de vrije natuur maken, breken zij zich het hoofd om de gasrekening. Hebben zij bezoek, dan dwalen hare gedachten telkens af en overleggen zij bij zichzelf wat zij de volgende dag koken... Al deze futiliteiten, die van zelf in orde komen, brengen de gedachten van deze huisvrouwen niet tot rust. Zij benutten den tijd, die haar ontspanning moet geven op geheel verkeerde wijze. Tusschen de rustpauzen, die ook de huisvrouw zoo hoog noodig heeft moeten alle gedachten aan huishoudelijke zorgjes en werkzaamheden worden uitgeschakeld. Wil zij zich met een of ander bezighouden, dan zal dit iets moeten zijn, wat geen verband houdt met hare dagelijksche bezigheden. Het lezen van een boek kan haar ge dachten in geheel andere banen leiden, evenals het brengen van een bezoek of ontvangen van vrienden. De huishouding zal echter geen onderwerp van gesprek moeten uitmaken; er is buiten deze om genoeg te behandelen, dat de gedachtenwisseling op een hooger peil doet komen.

Soester Courant | 1986 | | pagina 5