essoTi NIGER ÏMN. VOOR FOTO EN VIDEO naar de COMBI-FOTO VAKMAN iföï Ê^-Hobby ieuwe opzet antiekbeurs unnik/Utrecht Ondernemers voelen niets voor gemeentelijke reconstructie Rademakersstraat Moederdag werd rozenfeest in de Winkelkring Van Weedestraat Zeventig stuivertjeskraampjes in de Winkelkring Van Weedestraat :4 Korte Brinkweg niet geschikt voor bedrijfsactiviteiten barbecük Voor de zekerheid 2 jaar GRATIS Combi-Foto GARANTIE en VERZEKERING sclMicmsikcr OENSDAG 14 ME11986 SOESTER COURANT PAGINA 3 ngehakt 4.25 «HAM 225 149.- cn 219.- 299.- cc UI 2 oo O h- ai co 199.- 199.- 0L 2 O 399.- 399.- 499.- 539.- 499.- 499.- 699.- 599.- 729.- REFLEXCAMERA'S foto-film-uideo VU computer/ inksterevenement in Motel 'Bunnik- Utrecht MET PINKSTEREN BARBECUEN?? hotel heidepark Kosten 5^0.000, - ONKYO Werkgroep afbouwwoningen vraagt tevergeefs om grond voor een afbouwplan ËKI/I/IEK [WINKEL Mode- en make-up show Vrijwilligers Vakature Bank per 500 gram FSGEHAKT.195 ADE195 iALADE1«« Fuji DL-10 Ingebouwde flits, gratis film en etui Panasonic C 300 Automatisch uitspringende flits, incl. etui Minolta FS-E Automatische flits, motortransport Canon S 30 FF Automatische flits, O) CM motortransport Ricoh AF 35 Autofocus, motortransport, autoflash CM Konlca pop Ingebouwde flits, perfectie in eenvoud, incl. etui Yashica MF 2 Ingebouwde flits, incl. luxe tas Minolta AF-S Autofocus-flits, motortransport Panasonic C 500 Autofocus, motortransport, flitsafsluitbare lens Pentax AF-M Zeer goed getest. autofocus/motor Nikon L35-AF Autofocus, autoblokkeer, incl. tas Olympus AF-1 Waterproof, autofocus, autoflash Minolta AF-Z Autofocus. autoblokkeer, LCD-functiescherm Minolta AF-T Met ingebouwde telelens, autofocus-motor Canon MC set Superkompakt, super kwaliteit, autofocus motor enz. Nikon 35 AWAF, nieuw voor all weather - onder water. Autofocus, autoflash, motor transport, supersterk Praktika MTL-56 1.8-50 mm239.- Praktika B100 met 1.8-50 mm standaardlens 28 mm groothoeklensnu samen 429.- Minolta X 300 1.7-50 mm 599.- met zoom 35-70 macro799.- PentaxP-30 met 2.0-50 mm599.- met zoom 35-70 macro799.- Minolta 5000 1.7-50 mm 1199.- Minolta 7000 1.7-50mm 1398.- Nikon F 301 1.8-50 E1098.- NikonF501 autofocus 1.8-50 mm1598.- Sigma Zoom 35-70 macro en 70-210 macro299.- Kiron 200 M 80-200 Topklasse voor slechts369.- Bij elke kompaktcamera gratis batterijen en een kleurenfilm. Deze gratis film wordt bij ontwikkelen en afdrukken door ons afgeleverd in gratis luxe flip album t.w.v. f 15,75. 'Bij apparatuur boven f200,-. KLEURENFOTO FILMS Fuji kleinbeeld 24 opnamen, 2 stuks 19,95 Fuji of Agfa kleinbeeld 36 opnamen, 2 stuks25,50 Kodak of Agfa 400 ASA 24 of 36 opnamen, 3 halen 2 betalen DIAFILMS Agfa 100 ASA 36 opnamen, excl.ontw.2 stuks 25.- Kodachrome 64 36 opnamen, incl. ontwikkelen 21,50 SUPER 8 FILMS Agfa Super 8, 3 stuks 49,95 VIDEOBANDEN Kodak VHS 180 (3 uur) 2stuks32,95 Met kans op gratis toegangskaart voor de Efteling. WINKELCENTRUM 'HARTJE-ZUID' Ij |j jj 2 jaar garantie en verzekering 'LE DAG GEOPEND 5T (eigen fabrikaat) i6SS@ÊÉIap6ll In het komend Pinksterweekend van 16 tot en met 19 mei wordt in het Postil jon Motel "Bunnik-Utrecht" een vier daagse antiekbeurs gehouden. Op deze beurs, die onder fijnproevers op antiekgebied in de loop van haar ruim .5-jarig bestaan een uitstekende naam heeft opgebouwd, zullen circa 35 anti quairs, kunsthandelaren en antiquaren aanwezig zijn om hun beste stukken aan het publiek te presenteren. Kwaliteit en betaalbaarheid van het ge- bodene zullen voorop staan bij de deel nemers. Interne keuring en selectie vooraf waarborgen een kwaliteitsni veau dat het peil van deze antiekbeurs kenmerkt. Nieuwe deelnemers Naast talrijke bekende standhouders zullen tijdens de Pinkster-beurs een aanzienlijk aantal nieuwe deelnemers acte de présence'geven. Hun komst zal, vooral in kwalitatief opzicht, bijdragen tot een voor het pu bliek attractiever Bunnik. Tot de nieuwe exposanten behoren o.a. "Het Imarihuis" uit Wapenveld, ge specialiseerd in Chinees en Japans porselein. De firma "Solo" met antieke horloges alsmede juwelen van top klasse. Firma H. Bouma met een fraaie col lectie Hollandse tinnen en koperen sier en gebruiksvoorwerpen. "De Oude Stal" met een collectie zeld zame beschilderde meubelen van Hollandse origine, ,,'t Keppeltje" uit Doetinchem met Hollandse en Duitse eiken meubelen. Consi gnatie stand Uitsluitend in geval van voldoende aan bod zal er een zgn. consignatiestand worden ingericht waar door particu lieren ingebrachte schilderijen en anti quiteiten in opdracht verkocht zullen worden. Mogelijkheid tot inbreng, bij voorkeur na voorafgaande telefonische aanmel ding, op vrijdag 16 mei en zaterdag 17 meia.s. ter plaatse. Nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door het secretariaat van de organisatie: 085-456318 b.g.g. 085-611876. Gratis taxatie Uitsluitend op vrijdag 16 mei en za terdag 17 mei a.s. zal de mogelijkheid bestaan tot gratis taxatie van schilde rijen en oude munten door een expert. Openingstijden Vrijdag 16 mei van 19.00 - 22.00 uur, zaterdag 17, zondag 18 en maandag 19 mei 11.00 -18.00 uur. Postiljon Mot j Snelweg l vrijdag 16 mei 1£ j maandag 19 me bI "Bunnik - Utrecht" Jtrecht - Arnhem -22 uur zaterdag 17 mei - i (Pinksteren) 11-18 uur Haal er een bij: Koninginnelaan48 Soest 02155-12245 Haag in brand Vermoedelijk doordat vonken van een snijbrander waren achtergebleven raakte woensdagmiddag de coniferen- haag naast een woning aan het Trom slagerpad in Soest in brand. Een buurt bewoner bluste het vuur met behulp van een tuinslang, zodat de brand weer niet meer in actie behoefde te komen. Er gingen negen coniferen ver loren. Trefcentrum met alle denkbare faciliteiten. Zakelijk of feestelijk. Móói in hartje van de regio. En elke zaterdagavond diner met 'Live' muziek! Bilthoven: 030-782477. Ruitentikker De bezitter van een windbuks is er ver antwoordelijk voor, dat een aantal rui ten in Soest het heeft moeten ontgel den. Van het gaatje in de ruit van een woning aan de Gemshoorn en aan de Wiardi Beckmanstraat staat vast, dat dit door een kogeltje uit een buks is veroorzaakt. Ook op de Varenstraat ontstond een gaatje in een ruit. In dat geval bestaat twijfel of dit een gevolg is van een kogeltje of een steentje. In een brief aan de Gemeenteraad heb ben enkele ondernemers die aan de Ra demakersstraat in Soesterberg zijn ge vestigd hun ongenoegen uitgesproken over de gemeentelijke plannen ten aan zien van de reconstructie van de Rade makersstraat in Soesterberg. "Wij zullen in de komende commissie vergaderingen zeker gebruik maken van ons spreekrecht om de raadsledem te vertellen dat wij van deze plannen niets afwisten", aldus één van de briefschrijvers, de heer J. W. Leenaerts van restaurant 't Zwaantje. Ook de pomphouders aan de Rade makersstraat hebben het gemeen tebestuur schriftelijk laten weten niet te kunnen instemmen met ZO TE HOREN MEER DAN DRIEDUIZEND GULDEN ;meerp rijs vooreen .om horen wal uw bieden heeft. Een komt. iderd gulden onder wat u betref!? dient in prijs vefgelijk- le aulo waarop wij ons aseerd hebben. Hel van de könkurreritie week na offerte te zijn- ons fe worden geloond, jregislratievandeaulo Eerlijk verdiend fair en de Rover 216SE n alle voorgaande CP-1007A automatische platenspeler Adviespri|s TX-27 Computer gestuurde tuner/ versterker 2x40 Watt RMS Adviesprijs 995 TA-2027 Cassette deck Adviesprijs Alle komponenten in zwart of in zilver verkrijgbaar en te completeren met vele typen Onkyo luidsprekers. TE KOOP VOOR NET TWEEDUIZEND. Onkyo hifi-installaties worden meestal heel wat duur der geschat dan de prijs die ervoor is betaald. Juist ook door deskundige vrienden, die eens even kritisch naar uw nieuwe geluid komen luisteren. De hier door Onkyo geadviseerde kombinatie biedt u gehoormatig topkwaliteit in de 2 x 40 Watt-range. En u bent daar mee voordelig genoeg uit om u een paar voortref felijke speakers te kunnen veroorloven. GOED GELUID IS GEEN KWESTIE VAN GELD, MAAR VAN ONKYO 3 jaar garantie Van Weedestraat 80 Soest-Tel. 02155-10344 de twee plannen die uitgewerkt zijn ten behoeve van de reconstructie van de Rademakersstraat. Niettemin stellen B W de Raad voor in te stem men met Variant A dat 540.000 gulden gaat kosten en waarin de benzinepom pen op de huidige plaats blijven ge handhaafd. De belangengroeperingen waarmee de gemeente heeft gepraat hebben voor keur voor Variant B, waarin de ver kooppunten van autobrandstof naar de weg worden verplaatst. De boze ondernemers hebben nu een nieuwe Variant bedacht, die ze met de letter H aanduiden. Het nieuwe plan zou ook veel goedkoper zijn en de goedkeuring wegdragen van de Soes- terbergse pomphouders. "Als het niet lukt, spannen wij een AROB-procedure aan en nemen we een advocaat in de arm", aldus de heer Leenarts, Vertraging De voorgenomen reconstructie van de Rademakersstraat dateert al van jaren geleden. Sinds de ingebruikne ming van de rijksweg ten noorden van Soesterberg is het doorgaande verkeer uit de Rademakersstraat verdwenen en heeft deze een aanzienlijk rustiger Massale fietsendiefstal In het weekeinde kwamen niet minder dan elf gedupeerden bij de politie aan gifte doen van diefstal van hun fiets. karakter gekregen. Door de breedte van de weg is het echter geen knusse winkelstraat. Met het oog op de ver keersproblemen werd er jaren geleden al aangedrongen op een zodanige re constructie, dat de weg meer het karakter van een winkelstraat zou krijgen. Vooral door de vertraging als gevolg van het overdragen van de weg door het rijk aan de gemeente, heeft het jaren geduurd voordat er in 1984 schot in de plannen kwam. In september 1984 gaf de gemeente raad het college van burgemeester en wethouders de opdracht om in overleg met alle belanghebbenden in Soester berg reconstructieplannen voor de Ra demakersstraat voor te bereiden. Na uitvoerig overleg met de vertegen woordigers van Veilig Verkeer Neder land, Straatje Rademaker, Soester- bèrgs Belang, de Algemene Nederland se Bond voor ouderen, de Soesterbergse Ondernemers Vereni ging en de exploitanten van de benzine pompen, almede de leden van de raadscommissie voor ruimtelijke orde ning en verkeer kwamen er uiteinde lijk twee herinrichtingsvarianten op tafel. 'Wij hebben nooit iets van de Soester bergse Ondernemers Vereniging (S.O.V.) gehoord. Alles is" binnens kamers besloten," aldus de zegs man van de Rademakersstraat. De gemeenteraad behandelt het raads voorstel in de vergadering van 29 mei a.s. om half acht in het Griftland Colle ge. De Werkgroep afbouwwoningen Soest is al geruime tijd bezig een afbouw woningen projekt in Soest van de grond te krijgen. In onderstaande brief d.d. 29-04-1986, gericht aan het Gemeentebestuur van Soest, vraagt de Werkgroep of het College en de Raad toch willen bekij ken of er binnenkort grond beschik baar kan worden gesteld voor het reali seren van zo'n afbouwplan. De werkgroep hoopt van harte dat een initiatief van Soestenaren toch nog zal De brief luidt als volgt. Naar aanleiding van het schrijven d.d. 9 april 1986 en Uw beslissing om de Werkgroep Afbouwwoningen Soest geen grond beschikbaar te stellen voor het realiseren van een 3e afbouwwo- ningen-project het volgende In wisselende samenstelling probeert een aauuu. jcuuu al een groep enthou siaste Soester adspirant-afbouwers een afbouwplan van de grond te krijgen. Helaas ook nu weer zonder succes. We betreuren dit vooral omdat ook nu weer de projectontwikkelaars zoals Bemog, NBG e.a. een groot deel van de woningbouw in Overhees III gaat bouwen en een initiatief van inwoners uit Uw gemeente niet wordt gehono reerd. We weten dat zo'n afbouwproject meer zorg en aandacht van gemeente, op drachtgever, architekt en aannemer vraagt, maar het eerste project in Soest en projecten elders In het land, geven duidelijk aan, dat op deze wijze bou wen en afbouwen meer inspelen op wensen van kopers dan zoal gebruike lijk is. Wij vragen U toch nog om ons verzoek, gedaan in ons schrijven van 23 decem ber 1985, in overweging te nemen. Afgelopen zaterdag was het weer Ro- zenzaterdag in de Winkelkring Van Weedestraat bij gelegenheid van Moe derdag. Toen omstraaks tien uur een gezellige drukte in de Van Weedestraat op gang was gekomen, was daar ook het overbekende,rozenteam in hun toe passelijke sweaters, die alle dames, die zij op hun weg en in de winkels te genkwamen, namens de winkeliers van de Winkelkring een roos aanboden. Tegelijk werden er ook rozen aangeboden aan de vrouwelijke bewoners van de bejaardencentra Groot Engendaal, Molenschot, Braamhage en Mariënburg. Ook hier was het rozenteam in aktie. Het bleef de gehele dag gezellig druk in de winkelkring en de gezelligheid werd nog verhoogd door de muziek van een draaiorgel, dat de gehel? dag zijn deuntjes over het hele winkelgebied verspreidde. Extra aandacht kreeg ook de stuiver- tjesmarkt, die op dezelfde dag werd ge houden. Honderden kinderen, verdeeld over zeventig stalletjes, deden, ondanks de soms druilerige regen, zeer goede zaken. "verkooppunten" te beoordelen op de presentatie van de artikelen, de net heid en het "koopmanschap". Zoals dat het geval is bij elke jury, was het ook voor deze jury een hele klus om elk stalletje serieus te beoordelen. Unaniem was de jury van oordeel, dat de broertjes Joram en Manuel v.d. Berg, gekleed in de oude Soester kle derdracht, met verve hun waren - plantjes uit opa's tuin - aanprijzend, de winnaars waren van de Gouden Stuiver en de grote Stuivertaart. Na afloop werden deze prijzen aan hen uitgereikt door de voorzitter van de Winkelkring, de heer J.S. Nota. Hoewel de weergoden aanvankelijk hun oordeel uitspraken en later steeds weer een dreigend gezicht bleven tonen, hebben zo'n zeventig vergun - ninghoudertjes hun kraampjes voor de Kindermarkt j.I. zaterdag opgezet. Dagen tevoren waren de vergunningen tot aan de laatste standplaats tegen één stuiver uitverkocht. Als er voldoen de plaats in het winkelgebied zou zijn geweest op de trottoirs, hadden er zeker honderd jeugdige kooplieden hun waren kunnen aanprijzen aan het talrijke publiek, dat de gehele dag door belangstelling toonde voor de bonte schakering van aangeboden spullen en prullaria. Ondanks dat er sommige momenten een druilerig regentje zich over de Van Weedestraat verspreidde, gingen er al lerhande spulletjes als kinderboeken, stripboeken, speelgoed, prentjes, plantjes, kettinkjes, gespen, speldjes, plaatjes, kleding, schoenen, potjes, pulletjes, flesjes, trommeltjes, lampe- kappen en zelfs kinderfietsen grif van de hand. Een jury bestaande uit me vrouw M. Wiemans-Hendriks en de heer J. Schimmel had tot taak alle af wrijf letters? Pr. Julianaplein 7, 8 en 9 Amersfoort 033 - 631824* Automobiliste bij aanrijding gewond Een aanrijding tussen twee personen auto's op de Amersfoortsestraat ver oorzaakte aanzienlijke schade. Eén van de bestuurders, de 23-jarige me vrouw J.P. uit Amersfoort, raakte ge wond en werd per ambulance naar het ziekenhuis De Lichtenberg gebracht. De 42-jarige automobilist M. van L. uit Amersfoort reed in de richting Soester berg en wilde links af de Laan Blussé van Oud Alblas inrijden. Hij reed voor een auto langs die stond voorgesor teerd omdat de bestuurder linksaf de Haksteeg wilde inrijden. Tijdens het afslaan merkte van L. de hem tege moetkomende auto van mevrouw P. te laat op, waardoor de aanrijding ontstond. De splinternieuwe commissie Be roepschriften gaat zich vrijdag 16 mei a.s. om vier uur 's middags in het ge meentehuis buigen over het beroep, dat de heer S. L. Treffers heeft aan getekend tegen het raadsbesluit een ontheffing te weigeren van de Zone verordening Hinderwet ten behoeven van zijn assemblagebedrijf Bodair. Dit bedrijf in plafondsystemen en ver lichting aan de Korte Brinkweg 32a ondervindt klachten van de buurtbe woners over stank- en geluidsoverlast. Voor wat betref de klachten van om wonenden heeft de directie van Bodair inmiddels maatregelen genomen. Toeleveranciers zijn aangeschreven met het nadrukkelijke verzoek in het vervolg niet meer te lossen aan de Korte Brinkweg. Voorts zullen de vrachtwagen en de drie bestelwagens van Bodair niet meer de assemblage verzamelen. Dit om extra herrie te voorkomen. Bij het laden en lossen van materialen door eigen transport middelen worden voorzieningen ge troffen, zodat er geen overlast voor de buurt ontstaat. Bodair heeft dit schrifteijk meege deeld aan mensen, die in de omge ving wonen. De hinder die zij in de cember en januari jongstleden onder vonden, was volgens Bodair eenmalig, omdat het de betrekking van het pand betrof. Geluidsoverlast verwacht men voortaan hooguit van de zaagmachine, maar ook hieraan wil Bodair wat gaan doen. De firma Bodair vindt het onterecht dat de gemeente de aanvraag heeft afgewezen. Het stelt dat aan de Korte Brinkweg andere bedrijven zijn ge vestigd, die vrijwel soortgelijke werk zaamheden uitvoeren. Bodair wil het pand gebruiken voor het op maat maken van materialen. Bovendien beroept Bodair er zich op dat de gemeente Soest in de jaren zeventig wel ontheffing verleende aan een bouwbedrijf, dat destijds in het zelfde pand was gehuisvest. De gemeente zegt daarentegen dat die vergunning vervallen is, omdat de toenmalige activiteiten al geruime tijd niet meer zijn uitgevoerd en de om wonenden daar geen last van hadden. Uniek voor Soest is de mode- en make- up show, die donderdag 15 mei gehou den wordt door parfumerie Streuper. ledereen heeft wel eens een modeshow gezien, en velen volgen de mode op de voet. Maar de spectaculaire show van "Tournee de Beauté" is zelfs voor het meest verwende publiek een unicum. De prachtige kleuren van de nieuwe zomer make-up van Lancöme, "Ex pression Libre" hebben de ontwerpers van de bekende modelijnen geïnspi reerd om een wervelende collectie op het plankier te brengen. Afwisselend worden mode-impressies en make-up demonstraties gebracht, waarbij de aanwezigen aktief worden betrokken. Het wordt een avond vol feestelijke verrassingen en er zijn prachtige prij- 2;en te winnen. Eem combo onder lei ding van Terry Robers ondersteunt het geheel en de presentatie is in han den van Frans Kusters. Het inmid dels bekende ballet van Jolanda Bast geeft een impressie. Kaarten ver krijgbaar bij parfumerie Streuper, Soesterbergsestraat. De show is donderdag 15 mei en begint om 20.00 uur in C-drie. Bromfietser naar ziekenhuis Bij een aanrijding op de Soesterbergse straat liep de achttienjarige bromfiet ser Erik V. uit Soest gistermiddag ver wondingen op. Hij werd per ambulance voor onderzoek naar Zonnegloren ge bracht. Politie: hulp in de nood De politie forceerde de toegang tot een huis aan de Schrikslaan. De bewoner had de deur achter zich dichtgetrokken en de sleutels aan de binnenkant van de deur laten zitten, zodat de terugweg was afgesloten. De politiehulp werd in geroepen, omdat er een pan met aard appelen op het vuur stond. Met niet alledaags gereedschap slaagde de politie erin het huis binnen te komen, zodat de deur geopend kon worden. In het vrijwilligerswerk zijn tal van in delingen te maken waarin we vooral een viertal kategoriën kunnen onder scheiden: Aanvullend vrijwilligerswerk Dit werk funktioneert als aanvulling op betaald werk. Voorbeelden zijn buren hulp, kinderopvang, hulpdiensten, ziekenbezoek. Vernieuwend vrijwilligers werk Kritiek op de samenleving en de ver doorgevoerde professionalisering daarin, zijn aanleiding om via vrijwil - ligersinitiatieven tot nieuwe vormen te komen. Voorbeelden zijn: patiënten groepen, vrouwenhuizen, alternatieve hulpverlening, milieubeweging, buurt en bewonersorganisaties. Alternatief werk Doorgaans kleinschalige werkprojek- ten, al dan niet strevend naar loonvor ming. De kwaliteit van de arbeid en ar beidsverhoudingen binnen het projekt worden belangrijker geacht dan de vraag of er winst behaald kan worden. Voor veel werkers Is het deelnemen aan deze projekten een bewuste keuze in die zin dat zij de heersende arbeids ethiek afwijzen. Voorbeelden zijn: klussendienst, recyclingsprojekten. Onbetaal werk Werk dat voor de merendeels werkloze deelnemers fungeert als vervanging voor het betaalde werk, dat zij eigen lijk zoeken maar dat onvoldoende voor handen is. Het gaat doorgaans om plaatsen in het arbeidsbestel die wor den aangeboden aan vooral jeugdige werklozen. In plaats van inkomen worden arbeidservaring en het opbou wen van een arbeidsverleden aange boden die dienen op kansen op betaal de arbeid te vergroten. Voorbeelden zijn de zgn. werkervaringsprojekten bij gemeenten, gemeentelijke instan ties en in het bedrijfsleven. Met name de laatste kategorie, het on betaalde werk, is zo sterk gericht op betaald werk dat het nauwelijks nog een eigen, wezenlijke waarde behoudt. Door vrijwilligers-centrales en vaka- turebanken wordt veel van dit werk dan ook niet als vrijwilligerswerk be schouwd. Om mensen met belangstel ling voor vrijwilligerswerk op de hoog te te stellen en te houden waar de gren zen liggen tussen o.a. onbetaald werk en vrijwilligerswerk, rechten en plich ten van vrijwilligers, rechtsposities en verzekeringen wil de Stichting Vrijwil ligers Vakature Bank regelmatig aan dacht schenken aan deze punten. Van zelfsprekend kan men voor inlich tingen altijd terecht in onze ontmoe tingsruimte aan de Willaertstraat 49. Openingstijden op maandag, dinsdag en donderdag van 10.00 - 12.30 uur en 13.30 - 15.30 uur. Vrijdags van 11.00 - 12.30 uur. Ons telefoonnummer is 12630. Uit ons ruim gesorteerde vakaturebe- stand willen we een kleine greep doen. Vakatures: Vrijwilligers gevraagd om gehandi- kapten te begeleiden bij het leren van paard- enponyrijden (9/622) 0 Diabetes Fonds Nederland vraagt ter voorbereiding en koördinatie van de kollekte t.b.v. Diabetes Fonds en kele vrijwilligers m/v (9/610) 0 Stichting Vrouwen voor Vrouwen vraagt vrijwilligster voor peuteroppas (0-4 jaar) om buitenlandse vrouwen ge legenheid te geven om lessen te volgen (11/603); 0 Vrijwilligers m/v gevraagd ter assistentie bij het doen van onder houdswerk aan de tuin en omliggende gebouwen van de Kinderboerderij (3/633); 0 Studenten gevraagd om op de re ceptie of in de televisiezaal van Kon- takt der Kontinenten een oogje in het zeil te houden. Het is een avond-nacht - funktie incl. slapen, maaltijden gedu rende 7 dagen per week in wisseldienst (3/629); 0 Voor het geven van voorlichting over het werk van Amnesty Internatio nal op scholen In Soest wordt vrijwil liger m/v gevraagd (3/628).

Soester Courant | 1986 | | pagina 3