Schoeman mJll 1975 ion buis baarn Soest 50 jaar geleden Poolse vakantiegangers door Soesterbergse gastgezinnen uitgezwaaid Feestelijke heropening na modernisering van horloger-juwelier Colitico Onderzoek naar schoonhouden Eempolders „kom eens met Schoeman praten! TWIJFEL JE OF JE EEN HEREXAMEN HEBT?? TRAMEI STUDIEBEGELEIDING Telefoon 02155-17089 4 WOENSDAG 14 ME11986 SOESTER COURANT PAGINA 5 SOEST Extra vliegbewegingen op vliegbasis Soesterberg Seat vroeg van start met schone motoren vraagt; uw aandacht voor Spreekuur leden college van B. en W. Met Tramei in de buurt mag dat geen probleem zijn. Zorg voor een tijdige voorbereiding! SWEATERS Nieuwe Stichting BADMO wil alternatief medisch onderzoek bevorderen Halve ton voor opknappen routes langzaam verkeer INTERIEURVERZORGING VOOR STEEDS NIEUWE WOONIDEEËN 15 mei 1936 Korte brinkweg 29 Centraal, op levendig punt, ge legen in flat "Beverstein" drie kamer appartement op de derde woonlaag met grote gara ge en aparte berging in de on derbouw. Indeling: hal, toilet, werk/slaap kamer, zeer grote eetkeuken. Zit/ eetkamer met aansluitende slaap kamer (gescheiden d.m.v. schuif wand) totaal op 35 m2. Ruime douchekamer. Groot balkon met ruime zitgelegenheid. Servicekosten /525,- per kwar taal incl. verwarming. Vraagprijs: f 125.000,- k.k. KAMPERFOELIESTRAAT 38 Een zeer gunstig gelegen op loopafstand van een winkelcen trum goed onderhouden, hoek woning met voor- en achtertuin, garage en schuur. Indeling: en tree, zeer royale woonkamer ge heel voorzien van therm. begla zing, open keuken. 1e Verdie ping: 3 slaapkamers, douche kamer, 2e Verdieping: royale berging en een mooie zolderka mer. Het geheel is zeer goed on derhouden. Het pand is gunstig op de zon gelegen. Vraagprijs M 54.000,- k.k. STEENHOFFSTRAAT 73 Aan doorgaande weg gelegen vrijstaande villa met garage en royale achtertuin met schuur. Het geheel verkeert in een goede staat van onderhoud. Diepe ach tertuin met een gunstige zonlig- ging. Entree met natuurstenen vloer, studeerkamer, zeer grote woon kamer (13.25 m. lang), royale woon/eetkamer met droge kel der, bijkeuken. 1e verd.: 4 slaap kamers, douche. 2e verd.: 2 zol derkamers met ruime mogelijk heid voor meerdere kamers. Geheel voorzien van lokale gas- verwarming. Vraagprijs f 295.000,- k.k. EIGENDOMWEG 146 Half-vrijstaande villa, rustig ge legen, met garage, berging, voor en achter tuin. Parterre: overdekt entree, hal met garderobe, toilet, riante woonkamer met schuifpui, open haard, grote open keuken met houten aanrechtbladen, vaat- wasmachine, oven. De keuken is van alle luxe voorzien. Complete bijkeuken. 1e Verdieping: over loop, drie mooie slaapkamers, voorzien van wastafels, badka mer met ligbad, toilet, douche en dubbele wastafel. 2e Verdieping: overloop, 2 slaapkamers, apar te douchecel. De villa is voorzien van hard houten kozijnen met isolerende beglazing. De gehele parterre is voorzien van vloerverwarming en alle radiatoren met thermokranen. De villa is in perfecte staat van onderhoud. Vraagprijs: 375.000,- k.k. Makelaars in onroerende goederen leden NVM Het adres van Schoeman Makelaars is Middelwijkstraat 54, Soest TELEFOON 1 3539 b.g.g. 1 6955 Schoeman Makelaars heeft ook kantoren in Amersfoort, Hoofddorp, Leusden, Tiel en Veenendaa! Bejaarde breekt heup Met een gebroken heup werd de 78-jari- ge J.S. uit Soest gistermiddag per am bulance naar het ziekenhuis Zonneglo ren gebracht na een aanrijding op de Dalweg. De man fietste vanaf de Weeg breestraat de Dalweg op, lette niet vol doende op en werd aangereden door ~en personenauto, bestuurd door de 28- jarige A.G. uit Soest. Twee auto's moedwillig beschadigd In het weekend heeft een onbekende dader vernielingen aangericht aan de auto van T.J. aan de Gerrit van de Veenstraat. Hij bekraste zowel de mo torkap van de auto als de gehele rechterzijde. De schade is aanzienlijk. Ook G. van L. uit Soest deed aangifte van vernieling aan zijn auto. Deze stond geparkeerd op de Den Blieklaan. Een onbekende deukte de motorkap op vier plaatsen in. Diefstal uit auto Uit een op de Soester Engweg gepar keerde auto werden kentekenbewijzen, persoonlijke papieren van de eigenaar militaire kleding en schoenen gestolen. Van de auto werd één van de portier- sloten geforceerd. Dief brengt buit weer terug Een onbekende man heeft de buit uit twee auto's teruggegeven. Niet recht streeks aan de eigenaren, maar in een plastic zak die hij op de parallellweg had neergezet. Daarover lichtte hij te lefonisch de politie in. Zonder zijn naam te noemen liet hij weten de spul len te hebben gestolen terwijl hij dron ken was. De politie ging na het telefoontje naar de aangegeven plaats en vond daar inderdaad een plastic zak met de gesto len spullen. Die waren afkomstig uit de auto van P.V. aan de Julianalaan en van W.A. aan de Soester Engweg. De Amerikaanse luchtmacht statio neert van 20 mei tot 18 juni 1986 twaalf F-15 Eagle straaljagers op de vlieg basis Soesterberg. De plaatsing maakt deel uit van een langlopend oefenprogramma, waarbij Amerikaanse luchtmachteenheden voor korte tijd worden overgevlogen naar Navo-vliegbases in West-Europa. Het doel van deze korte verplaatsing is de vliegtuigbemanningen en het on dersteunend personeel vertrouwd te maken met de hier geldende procedu res en omstandigheden. De twaalf F-15 vliegtuigen vliegen op 20 mei 1986 vanaf Holloman in de staat New Mexico non-stop naar Soesterberg. De vliegbasis Soesterberg is hierdoor op 20 mei tot laat in de nacht in bedrijf. Dit kan gepaard gaan met geluidhin der in de directe omgeving van de basis. Ook het aantal vliegbewegingen kan in de periode 21 mei tot 18 juni hoger zijn dan normaal. In de eerste en tweede week van juni vindt op de vliegbasis een gecombi neerde oefening plaats voor het Ameri kaanse en Nederlandse personeel. Tij dens deze oefening kunnen vliegtuigen ook andere dan de gebruikelijke aan vliegroutes gebruiken. Naar verwach ting wordt in deze periode ook 's avonds doorgevlogen. Zoals bekend heeft de nederlandse overheid per 1 april jl. een stimule ringsregeling voor de aanschaf van schone auto's ingevoerd, waarbij au to's die aan de gestelde emissie-eisen voldoen in aanmerking komen voor een verlaging van de Bijzondere Ver bruiksbelasting (BVB) ter compensa tie van de hiermee gemoeide extra in vestering. Deze eisen liggen voor moto ren tot 1400 cc 15% onder de EEG eisen van 1990/1991. Vanaf begin mei levert Seat importeur Nibhart Car B.V. alle Seat modellen met 1.2 liter Motor System Porsche, die zonder meer geschikt zijn voor loodvrije benzine, met een katalysator. Het resultaat is dat de emissiewaarden ruimschoots onder de eisen van de ne derlandse stimuleringsregeling liggen. Daarmee profiteert Seat van de verla ging van de BVB voor schone auto's. Aangezien de Seat 1.2 Motor System Porsche van huis uit al behoorlijk schoon is (dankzij het leanburn princi pe, waarbij een arm benzine/lucht mengsel wordt toegepast) is een onge stuurde 3-wegkatalysator voldoende om aan de eisen te voldoen. De investe ringen hiervoor zijn slechts gering. Hierdoor is Nibhart Car B.V. in staat om de Seat 1.2 modellen nu ook met katalysator aan te bieden, met een prijsvoordeel van 500,- Aan de Seat Ibiza 900 zijn zodanige mo torische aanpassingen doorgevoerd dat deze eveneens op loodvrije benzine mag rijden en zonder katalysator aan de stimuleringsregeling voor schone motoren voldoet. Per saldo is Nibhart Car ook hier in staat de consument een voordeel van 500,- te bieden. Zodra er in voldoende mate loodvrije superbenzine verkrijgbaar is, kan ook de 1.5.liter Motor System Porsche met een katalysator uitgerust worden. Nibhart Car wil het gebruik van schone Seats stimuleren door een prijsvoor deel van 500,- te bieden voor de schone Seat Ibiza 900 en de schone Seat 1.2 modellen. Seat-dealer voor Soest Auto van Doorn aan de Laanstraat 82, tel 21719 Gemeenterekening en rekeningen bedrijven Burgemeester en Wethouders brengen ter openbare kennis dat de gemeente- rekening en de rekeningen van de ge meentebedrijven over het dienstjaar 1984 aan de gemeenteraad zijn aange boden en vanaf heden gedurende 14 da gen ter secretarie der gemeente voor een ieder ter lezing zijn neergelegd en tegen betaling der kosten algemeen verkrijgbaar zijn gesteld. Ontwerp uitwerkingsplan Overhees I en II De burgemeester van Soest maakt be kend dat met ingang van 15 mei 1986 gedurende 14 dagen ter gemeentese- creatie, afdeling algemene zaken en stadsontwikkeling (geopend iedere werkdag van 9.00 - 12.00 uur), in het gemeentelijk INFOrmatiecentrum, Steenhoffstraat 9a en in de plaatselijke bibliotheken ter inzage ligt het ont- werp-uitwerkingsplan Overhees I en II. Gedurende genoemde periode van 14 dagen kan een ieder bij het college van burgemeester en wethouders schrifte lijk bezwaar tegen dit ontwerp-uit- werkingsplan indienen. Raadsvergadering De eerstvolgende openbare raadsver gadering vindt plaats op donderdag 29 mei 's avonds om half acht in de aula van het Griftlandscollege. In het gemeentelijk Informatiecentrum kan men de stukken inzien van de pun ten die die avond behandeld worden. De agenda hangt op het publikatiebord van het INFOcentrum en ook bij de hulpsecretarie Soesterberg. Men kan ook telefonisch bij het INFOr matiecentrum informeren welke agen dapunten aan de orde komen. Enkele belangrijke agendapunten zijn: beschikbaar stellen van kredieten voor het inperken van het stuifzand in de Lange Duinen, voor de aanleg van de nieuwe langzaam verkeers- routes over de Zuidelijke Eng, voor de reconstructie van de Radema- kerstraat, voor de reconstructie van een gedeelte van de Soesterbergse- straat en de Korte Ossendam, voor de aanpassing van de beregenings- installatie van het sportpark Eem- weg en voor het vernieuwen van de toplaag van de sportvloer in de sporthal Beukendal het voorstel tot verlaging van de gastarieven per 1 juli a.s. De spreekuren van de leden van het college van burgemeester en wethou ders zijn voor de periode 1986-1990 als volgt: burgemeester P. Scholten: Soest/Soesterberg - na telefonische af spraak, tel. 93443, wethoduer G.A.W.G.A. Plomp Soest/Soesterberg - na telefonische afspraak, ruimtelijke ordening en bouwzaken, tel. 93461; mi lieu, tel. 93457; sport, tel. 93540. Wethouder J.L. Menne: Soest - elke woensdag 14.00 - 16.00 uur, na tele fonische afspraak.t el. 93443. Onder wijszaken: na telefonische afspraak tel. 93532; in Soesterberg, 4e woensdag van de maand 13.00 - 13.30 uur in de hulpsecretarie. Wethouder R.A. van Logtenstein: Soest, elke woensdag 13.30 - 14.30 uur, na telefonische afspraak, tel. 93601; Soesterberg, 2e woensdag van de maand 16.00 - 16.30 uur in hulpsecre tarie. Wethouder F. Kingma: Soest, dinsdag middag 16.00 - 17.00 uur, na telefo nische afspraak tel. 93530; Soesterberg, na telefonische afspraak, tel. 93530. Automobilist smeerde 'm Omstreeks half twee zaterdagnacht keerde B. zijn auto op de Steenhoff straat ter hoogte van de Molenstraat. De 52-jarige automobilist J.P. uit Huizen, die op de Steenhoffstraat reed, kon een aanrijding niet voorkomen. De veroorzaker reed weg. Korte tijd later kon de politie hem thuis aanhouden. De man bleek te hebben gedronken. B. kreeg een rijverbod en een proces ver baal. Polish Comity in Titusville in Florida zal de delegatie met onder anderen Ab Blokzijl, vergezellen. Dankzij een geldactie in Titusville, de partnerstad van Soest, kon de ambu lance worden aangeschaft. De vierenveertig Polen uit de stad Koz- le die tien dagen in Nederland ver bleven, zijn vorige week huiswaarts gekeerd. Gastgezinnen, familieleden en andere belangstellenden zwaaiden bij restaurant 't Zwaantje aan de Ra- demakerstraat de Polen in de volge laden autobus uit. De Polen waren in ons land op vakantie op initiatief van Ab Blokzijl uit Soesterberg en andere vrijwilligers van de Stichting Midden- Nederland Helpt de Polen. De indrukken die de Oosteuropeanen hebben opgedaan, waren enorm. Soms was het hun eigenlijk teveel, tijd om iets te verwerken was er nauwelijks of niet omdat er alweer iets anders was dat de aandacht vroeg. Eén Pool begon te huilen toen hij in een grote supermarkt zag dat er zoveel levens middelen voorradig waren. Een ander zei bij het zien van zoveel westerse welvaart: Dit is in Polen onmogelijk. Net zoals bij de aankomst van de Polen in Soest, speelden zich bij het afscheid emotionele taferelen af. Een uur voor het vertrek kwamen de reizigers en de Nederlandse uitzwaai- ers al bij elkaar. Op het moment dat de eerste Polen naar de bus gingen, realiseerde ieder een zich dat de onvergetelijke vakantie ten einde was. Het afscheid tussen de Polen en de Nederlanders viel zwaar, maar de herinnering aan de tien dagen zal voor alle betrokkenen een flinke ruggesteun betekenen. Behalve het retourtje Kozle-Helm- stedt (de grens van het IJzeren Gordijn), hebben de gastgezinnen alle kosten van het verblijf van de Polen op zich ge nomen. Ze betaalden onder meer 350 gulden voor de visa, de verzekering en de dieselolie voor de "bejaarde" auto bus. Wat zakgeld betrof hadden de Poolse vakantiegangers welgeteld twee Duitse Marken te besteden. Het maakte de Nederlanders allemaal niets uit, in die zin dat ze maar al te graag hun financiën aanspraken om het de Polen naar de zin te maken. Tijdens het verblijf werden excursies ondernomen naar de Keukenhof, het Scheveningse strand, een kaasboer derij en het Militaire Luchtvaart Mu seum in Soesterberg. Verder was er een feestavond. De betrokkenheid tussen de Neder landers en de Polen werd ook gedeeld door burgemeester mr. Paul Scholten, Hij kwam onaangekondigd persoon lijk afscheid nemen van de Polen, die ongeveer 25 uur nodig hebben om hun woonplaats in het zuidwesten van hun vaderland te bereiken. Eén van de Polen is in Nederland ge bleven. Hij reist deze week met het honderdvijftigste transport van de stichting mee naar Polen. Dat transport is een bijzondere aangelegenheid, omdat dan de eerste volledig ingerich te ambulance aan het ziekenhuis in Kozle wordt aangeboden. Bill van En gelenburg, de vice-voorzitter van The (100% katoen) verschillende kleuren vri jeti jdskleding v.Weedestr.59 tel.12424 Soest In Soest is onlangs de Stichting Bevor dering Alternatief Diagnostisch Me disch Onderzoek (BADMO) opgericht. De voornaamste doelstelling van deze stichting is alternatief diagnostisch on derzoek te bevorderen, toegespitst op het opsporen van zogenaamde focale haarden of stoorvelden in het mense lijk lichaam. Stoorvelden kunnen o.a. leiden tot hoofdpijnklachten, recidiverende amandelontstekingenbuikklachten sinusitiden en allergische reakties. Veelal blijkt dat deze klachten te wij ten zijn aan een stoorveld in het 7 dagen per week geopend. Vanaf 2 juni 12.00-14.30 uur LUNCH-TIME Komt U ook eens lunchen of dineren op ons geheel vernieuwde terras. Soesterbergsestraat 107 Tel. 02155-20202 lichaam. Voorbeelden van aandoenin gen die tot stoorvelden kunnen leiden zijn onder meer littekens, diverse sto tingen in het gebit, chronische ontste kingen, toxische belastingen van erfe lijke of verworven aard en dergelijke. Bij chronische en recidiverende klach ten waarvan de oorzaak niet meteen was vast te stellen, is de zg. segment- elektrografie als diagnosticum zeer ef fectief gebleken. Op basis van de prin cipes van de neuro-fysiologie is nu een computergestuurde segmentelektro- grafische methode ontwikkeld. Met be hulp van dit onderzoek wordt het actue le energiepeil en het regulatievermo gen van de patiënt gemeten. Tevens worden chroniciteitsfactoren en stoor- veldfaktoren aangegeven aan de hand waarvan de behandelende arts een ge richte diagnose kan stellen. Segment- elektrografie maakt mogelijk reeds in de pre-klinische fase nog niet manifes te belasting aan te tonen en stoorvel den te lokaliseren. Hierdoor biedt deze moderne methode zowel preventief als curatief interessante mogelijkheden voor het stellen van een diagnose en het bepalen van een effektieve en kos tenbesparende behandeling van patiënten met langbestaande klachten. Stichting BADMO wil met het oog op doeltreffender therapeutische methoden kennis en ervaring op het ge bied van alternatief diagnostisch on derzoek ter beschikking stellen aan al le belanghebbenden. Er is inmiddels een plan in ontwikkeling om te komen tot een alternatief diagnostisch cen trum waarheen zowel allopathische als homeopathische artsen patiënten voor diagnostisch onderzoek kunnen verwij zen. Inlichtingen: H. Solleveld, Soest, tel. 15369. Vorige week heropende horloger-juwe- lier Littooy met een feestelijk open huis zijn gemoderniseerde juweliers zaak "Colitico". Handig als hij is heeft hij ook nu weer met eigen handen en de handen van zijn enthousiaste medewerkers, in drie weken tijd wonderen verricht en een interne ver bouwing tot stand gebracht die er we zen mag. Samen vóórzagen zij "Coliti co" van een modern interieur. Een grote collectie gouden en zilveren sieraden alsmede horloges in elke prijsklasse en nog veel meer vindt de FotoGoos van der Wilt. klant nu tentoongesteld in prachtige vitrines die langs de wanden in deze zaak zijn opgesteld. Het rustig kijken en kiezen is nu voor de bezoeker zeer aantrekkelijk gemaakt. Het sfeervolle geheel krijgt een extra nadruk door de lichte kleuren waarin het is uitgevoerd. Een aantal exclusieve merkartikelen werd bij gelegenheid van de herope ning aan het assortiment toegevoegd. Blij verrast zullen de cliënten zijn als zij bij een aankoop boven de vijftig gul den een Parker ballpen kado krijgen. Gedeputeerde Staten, het dagelijks be stuur van de provincie, zullen provin ciale staten voorstellen een bedrag van honderdduizend gulden uit te trekken voor een onderzoek naar de vraag hoe de ecologisch waardevolle wateren in de provincie kunnen worden veiligge steld. Het gaat vooral om water dat nog niet of nog maar nauwelijks verontreinigd is. Dit komt o.a. in de provincie Utrecht voor in het kwelgebied ten oosten van Soest in de Eempolder. Het onderzoek moet antwoord geven op de vraag hoe kan worden voorkomen dat deze wateren in kwaliteit achteruit gaan en de oorspronkelijke flora en fauna er uit verdwijnt. Op het onderzoek is aangedrongen door provinciale staten. Het bedrag komt bij de 750.000 gulden die de provincie jaarlijks al uitgeeft aan het onderzoek programma waterkwaliteitsbeheer. Steenhoffstraat 53 - Soest Tel. 02155-21433 Voor de eerste fase van de aanleg van nieuwe en het opknappen van de bestaande routes voor het langzaam verkeer, hebben burgemeester en wet houders de gemeenteraad verzocht een krediet van 50.000 gulden beschikbaar te stellen. Het gaat om enkele fietspaden over de zuidelijke Eng, tussen de Kolonieweg en de Parklaan, en een gedeelte van de Enghenbergsteeg. De paden worden gemaakt van zogenaamde halfverhar ding, die uit klei en schelpen bestaat. In het gevraagde bedrag is ook begre pen het opknappen van de omgeving bij de pre-historische grafheuvel het Enghenbergje. Belangrijkste onderdeel is het verharden van het pad tussen de Kolonieweg, ongeveer ter hoogte van de Veldweg, en de Park laan. Als dit werk is afgerond, is de route voor het langzaam verkeer in Soest nagenoeg gereed. Men kan dan met de fiets of te voet vanuit de Eempolder vla de Kerkebuurt over de Eng via de Bosstraat en de Wieksloot naar de Biltseweg en vandaar via de Lage Vuursche en Baarn weer naar Soest. De enige ontbrekende schakel is deze toeristische route is de verbinding tussen Soest en Baarn in de Eempol der. De doortrekking van het Bremeen tje zou de cirkel sluiten. Baarn is hier van een groot voorstander, ook al met het oog op de veiligheid van de school gaande jeugd, maar Soest heeft het plan, na aanvankelijke instemming, alsnog tegengehouden. NIEUWSTRAAT 18-24 - BAARN - TEL. 02154-12600 Mondaccordeon-Ver. "Bravo" Naar wij vernemen zullen "Bravo" en "Jong Bravo" op den len Pinkster dag deelnemen aan het Groot Nationaal Concours te Rotterdam, hetwelk is uitgeschreven door de Rotterdamsche Spoorweg Harmonie. "Bravo" zal uitkomen in de sup. afd. en "Jong Bravo" in de 3e afd. Ook zullen beide corpsen, welke onder leiding staan van den bekwamen dirigent, den heer C. Th. Mooy uit Baarn, deelnemen aan de marschwedstrijden. Wij wenschen dirigent en beide corpsen bij voorbaat veel succes. Belangstellenden, die de reis naar Rotterdam wenschen mede te maken, moeten dit voor Maandag 25 Mei opgeven bij den heer Herman de Vries, Konginnelaan 24a. Landbouw crisis-organisatie district Soest-Amersfoort Men verzoekt ons er op te wijzen, dat de Secretaris voortaan zitting zal houden des Vrijdags, 's avonds van half 8 tot half 9, te beginnen Vrijdag 22 Mei a.s. in het kantoor der Coöperatieve Landbouw-Vereeniging, Toren straat, Soest. Postduiven-Ver. 'de Zwaluw' Uitslag van de gehouden wedvlucht vanaf Mons 213 K.M. met deelname van 300 duiven op 3 Mei 1.1. is als volgt H. Smit 1-30-35-46; A. v. Asch 2; J. Burgstede 3-23-36-57; C. v. Soest 4-29; G. Haks 5-47-50; G. Teeken 6-39-60; J. Kruseman 7; C. Karstens 8-67; H. Schouten 9-11; W. C. Priem 10-28-53; B. Groeneveld 12-14-68-71; A. Rijksen 13-18-45-49; J. Groen 15-16-20-73; W. Nieuwenhuis 17-19-58-63-65; H. v. Sitter 21-52; T. Dorresteijn 22-31-66; G. Visser 24-44-55-61J. Pot 25-32-41-42-56-59- 62; B. v. Boeven 26-27; J. Rijksen 33-37-75; J. Mulders 34; G. Sukel 38; A. Jansen 40; J. Herwaarden 43-72-74; A. A. Dorresteijn 48-51-54-64; S. Rijksen 69; R. Bokma 70. Eere-prijs voor twee eerstgetoonde duiven werd gewonnen door den heer H. Schouten. Soester Natuurbad Voor dit seizoen is de opening van het Natuurbad bepaald op Zaterdag 16 Meides middags te 1 uur Daar het nog frisch weer is en des morgens vroeg het water nog niet op temperatuur zal zijn, heeft men besloten gedurende de maand Mei de openstelling te doen geschieden vanaf des morgens 9 uur, om daarna, per 1 Juni, weer volgens de officieele regeling te werken, dus vanaf des morgens 6.30 uur. Gedurende de wintermaanden zijn weer verbeteringen aan het bad aan gebracht. In ons volgend nummer hopen wij hierop uitvoerig terug te komen. Als badmeester werd voor dezen zomer benoemd de heer Vrins alhier.

Soester Courant | 1986 | | pagina 5