Open nu de rekening dieje veel extra's biedt Shariffah Mode die bij elk lichaam past Popgroep Footloose treedt op voor Amnesty SOESTER COURANT PAGINA 15 Modeshow in C-drie op zaterdag 24 mei WBHBM Mar guerite Yourcenar's Alkeste: een mysterie (1943) in C-drie Derde ronde in Soester breakdancecompetitie bondsspaarbank Scholingsmarkt Amersfoort Stichting 'Spullenhulp' Donderdag 22 mei21.00 uur: Filmhuis'Afzien' van Gerrard Verhage AVO maakt er werk van Folder 'Stand van Zaken' Tentoonstelling van Amnesty Soest Cultureel Creatief Centrum ■Brief (slot) 1 Staf en directie van C-drie hebben alle raadsleden een brief geschreven waar- I van wij enkele gedeeltes al hebben ge- publiceerd. De brief eindigt zo: "Zoals 1U ongetwijfeld zult weten is C-drie ont- I staan door de samenvoeging van "de P Borg" en de "Stichting Kunstzinnige Vorming Artishock" t Een dorpshuis en een creatief centrum I hielden op te bestaan. Een cultureel creatief centrum kwam daarvoor in de plaats. De consequenties van deze I fusie kunnen we eerst na bijna een jaar I werken (verbouwen, verhuizen, reor- ganiseren, etc.goed overzien. Om de politiek van het belang van ons werk te overtuigen hebben we uw steun als gemeenteraadslid hard nodig. I Wist U dat er in Nederland 160 muziek/ dansscholen zijn en 100 creativiteits- centra? I Wist U dat C-drie door de combinatie van culturele, creatieve en horeca- activiteiten voor Nederlandse begrip- j pen een uniek centrum is? Wist U dat wij ons uiterste best doen om op een zo kort mogelijke termijn van C-drie een goed, gezond en rendabel mogelijk be- drijf te maken? Dienstverlening, vor- 1 ming, educatie en verantwoord om gaan met financiële middelen staan hoog in ons vaandel. Met vriendelijke groeten." Expositie "Kunst maken is een arbeidsproces waar altijd nog alleen maar handwerk aan te pas komt. Kunst is de spiegel van deze tijd. En in deze maatschap pij net zo van belang als ademhalen." Dat is de kern van de boodschap, die de Soesterbergse kunstenares Jean- Marie van Staveren uitdroeg bij de opening die zij zelf verrichtte van haar expositie in C-drie. Elf schitterende tableaus op, linnen en achter glas sieren de komende weken de wanden van het Witte Café in het C-drie. Elke dag te bezichtigen tot en met 20 juni. Horecamanager Ongetwijfeld heeft u de advertentie ge lezen waarin C-drie sollicitanten op riep voor de functie van Horecamana ger". Negen kandidaten hebben een brief geschreven. Zaterdag a.s. vinden de gesprekken plaats met de gegadig den die voor deze zeer interessante baan in aanmerking komen. Slapeloosheid Marty Szabo heeft laten weten te wei nig belangstelling te hebben gekregen voor haar cursus tegen slapeloosheid. De cursusavonden gaan dus niet door. Modeshow Een oud-cursiste van onze voormalige Kledingwerkplaats houdt op zaterdag avond 24 mei a.s. een modeshow. Miss Shariffah is uitgegroeid tot een zeer ge- talenteeerde modeontwerpster. Het zal vast en zeker erg druk worden in C-drie. Aanvang: 20.30 uur. Cursistenavond Een wervelende show voor alle cursis ten en docenten op vrijdagavond 23 mei a.s. Met een expositie in de theaterzaal en in de Vijverzaal van het cursisten- werk. In het Witte Café liggen in twee vitrines de resultaten van de cursus "Hoe- denmaken". Een prachtige collectie met verrassende creaties. U wordt vrij dag onthaald op koffie met cake. Het nieuwe cursusprogramma is trouwens ook klaar! Rats Morgenochtend vindt een besloten to neeluitvoering plaats voor de basis school "Overhees". Rats speelt dan "Het hersenloze jongetje." Voor dit soort evenementen biedt C-drie een uit stekende accommodatie. Met gratis adviezen en assistentie. C-drie is er ook voor het onderwijs en het jeugdwerk in Soest. Vraag eens inlichtingen! Soestand De vijfde aflevering van de talkshow "Soestand" staat onder regie van Jan Heerkens. Presentatie: Jan Visser Techniek: Piet Damen. Zie elders in dit blad. Theater Op 29 mei speelt Zeno in C-drie Mar guerite Yourcenar's "Alkeste - een mysterie", gespeeld door Josée Ruiter e.a. Reserveren graag! Kunstzinnige vorming Probeert U vooral de map in handen te krijgen, die vandaag is gepubliceerd en gepresenteerd op het terrein achter de Bergkerk in Amersfoort waar een kunstzinnige markt werd gehouden in een festivaltent. De man bevat het totale aanbod van de verschillende instituten die de kunstzinnige vorming in Eemland on dersteunen. Zoals daar zijn: de Stich ting Steunpunt Kunstzinnige Vorming Eemland (SSKVE) waarvan ook C-drie lid is, de Musische Vorming Basison derwijs (MVBO), de Openbare Biblio theek, Museum Flehite, de Onderwijs Begeleidingsdienst Dienst (OBD) en de Pedagogische Academie Basisonder wijs (PABO). Stamgast "Ik wist niet wat me overkwam de vo rige week. Niet minder dan 160 vrou wen waren in C-drie aanwezig bij de Tournée de Beauté van "Pour vous Madame". Ik viel bijna van mijn kruk, omdat de een nog mooier was dan de ander. Voor een entreebewijs van vijf entwintig gulden per persoon lieten de Soester dames zich voorlichten over aantrekkelijkheid. Buiten was het min der mooi. Net Hill Street Blues. Wat Schoonheid! Schitterend van kleur vind ik in ieder geval de schilderijen in het Witte Café van Jean-Marie van Stave ren uit Soesterberg. En dan al die bloem stukken van Van Oest, een plaatje. Kij ken dus in C-drie Pro Memorie De vaste staf van "C-drie" die elke vrijdagmorgen vergadert, bestaat uit Henny v.d. Brink (huismeester), Jo han Pijma (administratie), Leo Wij nand (horeca), Jan Heerkens (theater) en Ernst Dienaar directeur Telefonisch is C-drie (behalve tussen de middag) te bereiken onder nummer 22188. Het adres is: Willaertstraat 49. Er is wel een brievenbus, maar alle post moet naar Postbus 347, Postcode 3760 AH Soest. Bankrelatie Rabo: 3599.37497. Post giro: 212775 t.n.v. Rabo Soest. Ingeschreven bij de Kamer van Koop handel in Amersfoort onder nr. S188015. In het cultureel creatief centrum C-drie aan de Willaertstraat wordt op zater dag 23 mei een modeshow gegeven. De kleding, die dan wordt getoond, is ontworpen in het atelier van Shariffah, een Soester mode-bedrijf. Op het eerste gezicht is Sharriffah een nieuwe naam, maar van onbekendheid is evenwel geen sprake. Met name in Rotterdam en omstreken geniet Shariffah een goe de naam in een brede klantenkring. Ondanks het feit dat Shariffah de kin derschoenen is ontgroeid, bevindt het bedrijf zich desalniettemin in een be ginstadium. Maar, de tijd is rijp om verder te kijken en uit te breiden, ba seren Walter en Shariffah Russak zich op hun eerste successen. Voldoende reden, dunkt ons, om ook een kijkje te nemen, zij het achter de schermen. Shariffah Russak is het modieuze brein achter het jonge bedrijf. Ze is gebo ren in Singapore en werkt inmiddels twee jaar in Nederland. Ze kan zich beroepen op een lange en veelzijdige ervaring in de wereld van de couture. In Singapore ontwierp en maakte ze veel kleding voor haar vaders stoffen- winkel. Daarbuiten prijkte haar mode in tijdschriften in Engeland, Indonesië en Thailand, terwijl haar creaties via de televisieschermen de Italiaanse huis kamers bereikten. Zonder enige schroom durft Shariffah daarom te stellen dat ze in haar vak veelbelovend is, en dat men meer en meer van haar te horen zal krijgen. Haar man Walter knikt instemmend: "We zijn een startend bedrijf, maar hebben veel ervaring en kennis. Het geen we maken is goed, dat blijkt wel uit de gretige aftrek van onze klanten". Walter Russak, die de zake lijke belangen van Shariffah behartigt, it er prat op dat de prijs van Sharif- fah-mode beduidend lager ligt dan die van andere ontwerpers. Volgens de de man, die in het dagelijkse leven in dienst werkt van de Nederlandse Accountant Maatschap, komt dit om dat Shariffah het product van het begin tot het eind in eigen beheer heeft. Van de inkoop van de stof tot het ont werp, het model en de verkoop van het kledingstuk, alles gaat direct, en vooral persoonlijk via Shariffah. "Door de formule met de uitschakeling van het grootbedrijf zitten we qua prijs erg laag. We zijn zeker 40 procent goedko per dan anderen", zegt Russak. Exclusiviteit De exclusiviteit, die zijn vrouw ten uit voer brengt, blijkt eveneens een be langrijke marktfactor te zijn. De hui dige mode is volgens Shariffah vanuit het oogpunt van massaproductie ge richt op een zo breed mogelijk publiek. "Alle vrouwen dragen dezelfde kle ding, afhankelijk van de mode. Maai de meesten willen iets exclusiefs voor een goedkope prijs. De meeste desig ners vergeten dat veel mensen een fi guur hebben, dat niet past bij de maten die ze laten ontwerpen", weet Shariffah te melden. Het kan ook anders, en dat bewijst ze met haar werkwijze. Al naar gelang de keuze en behoefte van de klant kan ze gezette mensen slanker, lange mensen korter en korte mensen langer maken. Vrijwel iedereen heeft wel problemen met zijn of haar lichaam. Mensen kunnen zich achter hun kleding verbergen als ze niet te vreden zijn over hun lichaam. Om daar aan tegemoet te komen eist het ontwer pen van kleding, direct gevolgd door verkoop, een persoonlijke benadering, en dat is een aspect dat Shariffah goed in het oog houdt bij haar klanten. Volledig Gezien de resultaten, die Walter en Shariffah tot dusver met hun bedrijf behaald hebben, staan voor de toekomst veel activiteiten op stapel. Zoals reeds gezegd staat Shariffah in Rotterdam en omgeving goed bekend, nu wil het echtpaar zich op een markt, dichter bij huis, begeven. Mede in verband met de nu volledige collectie, waarin bijna alle denkbare stoffen zijn verweven, acht het daar de tijd rijp voor. De nadruk in de Shariffah-mode ligt op zijde. Na een try-out in november vorig jaar in Lage Vuursche, wil Shariffah de mode aanstaande zaterdag in Soest presenteren met een modeshow in C- drie. Vrijetijdskleding voor de zomer en de winter, trouwkleding, maar voor al ook exclusieve avondkleding zullen daar de revue passeren. Met de presentatie in Soest hoopt men contacten te leggen met boetiek-eigena ren, die de kleding van Shariffah kun nen verkopen. Het gaat dan wel om maximaal één zaak per gemeente, want de mode van Shariffah moet ex clusief blijven. "De particulieren ko men al met het bekende sneeuwbalef- Donderdag 29 mei a.s. om 20.15 uur Deze voorstelling is opgedragen aan Nettie Blanken. Vertaling Frieda Pittoors. Bewerking Bart Dieho en Apostolos Panagopoulos. Met: Joséé Ruiter, Karin Meerman, Lisa de Rooy. Regie: Apostolos Panagopoulos. De eerste theaterproduktie van Zeno, Eurydice van Jean Anouilh werd in oktober 1985 uitgebracht en doorge speeld tot januari 1986. In het seizoen 1986/1987 zal Zeno de volgende theater- produkties in samenwerking met Produkties T/M uitbrengen: Jeanne D'Arc (naar Claudel, Honegger, Shaw) en De Orestes (Euripides). De derde ronde in de breakdancecom petitie om het open kampioenschap van Soest wordt zondagmiddag gehou den in café-bar Willem I aan de Ko- ninginnelaan, aanvang half drie. De fi nale is vastgesteld op zaterdag 14 juni tijdens het Midzomerfeest van de Win kelkring 't Hart. Tot nu toe is de breakdancecompetitie een succes. Het aantal deelnemers neemt per ronde toe en de deelnemers komen niet alleen uit Soest. Er hebben zich ook breakdancers gemeld uit Amersfoort, Woudenberg en Weesp. Daardoor wint de competitie aan kwa liteit. Deelnemers treden twee keer op voor de jury. Dat geldt ook voor degenen die meedoen aan de rap-contest, het met eigen geluid, zonder instrument, aanvullen van breakdancemuziek. Zodra de finale op 14 juni achter de rug is, start Willem Dorrestein van ca fé-bar Willem I met een nieuw evene ment. fect op ons af. De reclame-campagne gaat nu ook echt beginnen. Na de mo deshow proberen we afspraken te ma ken met winkeleigenaren, en momen teel zijn we in een vergevorderd sta dium met besprekingen met een agenturenhande, die onze kleding even tueel in West-Duitsland, België en En geland op de markt gaat brengen. De eerste opbouwperiode is nu achter de rug. Als je een hele zijden-collectie wilt opzetten, praat je over een groot bedrag, en dat kost veel tijd. We ver kopen al erg goed aan particulieren, maar we willen nu ook hier gaan sco ren. We gaan overigens überhaupt door, want we hebben het gewoon erg druk", aldus Walter Russak. Shariffah Russak ontwerpt alles zelf. Daarnaast maakt ze zoveel mogelijk de kleding, maar door de grote vraag kan ze dat gedeelte niet meer aan zon der hulp van thuiswerksters. De modeshow in C-drie wordt gelopen door professionele modellen. Het echt paar Russak zal tevens zeven modellen inzetten, die met succes de door hen gegeven cursus hebben doorlopen. Wat dat betreft zal het tweetal in augus tus een nieuwe cursus starten. Men kan zich daarvoor aanmelden bij Walter en Shariffah Russak (tel. 17296). Dit nummer geldt voor alle zaken met be trekking tot Shariffah-mode. Het ate lier is gevestigd aan de Varenstraat 61 in Soest. De modeshow begint za terdag 24 mei om half negen 's avonds in C-drie. De entree-prijs bedraagt vijf gulden. Op ieder toegangsbewijs staat een lot nummer. Na de show wordt een num mer getrokken. De winnaar of winnares kan een ex clusieve zijden jas tegemoet zien. Speciaal op maat gemaakt natuurlijk, want de mode van Shariffah past bij elk lichaam. Soester Courant, goede informatiebron voor alle Soesters Het Kombi Pakket is een bank girorekening met daaraan gekoppeld een aantrekkelijke spaarrekening. Handig en gemakkelijk en met vele extra's. Bankgirorekening Makkelijk voor alle inkomsten, b.v. studietoelage. Handig voor uitgaven zoals contributie. Vanaf 18 jaar bij een vast inkomen betaal- of Eurocheques mogelijk. Kombi Spaarrekening Hoge rente, 5V4 Voor 16- tot 26-jarigen. Openen tot 23 jaar. Wil je meer weten? Kom dan even langs. De Bondsspaarbank doet altijd meer Midden Noord en Oost Nederland spaarbank Soest: Van Weedestraat S. Tel. 16600 - Smitsweg 18 hoek Nieuweweg, Tel. 19525 - Soesterbergsestraat 32. Tel. 18016 - Tamboerijn 23. Tel. 23280 Op 27 mei a.s. van 10.00 tot 18.00 uur, is er weer een scholingsmarkt te Amers foort, in de Johanneskerk, Westsingel 30. Op deze markt tonen 35 exposanten (die samen zo'n 45 deelnemers verte gen woordigenhun mogelijkheden op een zeer aantrekkelijke manier. Onder het motto: "Een korte cursus kan het verschil betekenen tussen een baan of werkloosheid", organiseert het Arbeidsburo een groot aantal praktijk opleidingen voor ingeschreven werk zoekenden. Op de infomarkt, vorig jaar trok zo'n markt ca. 1.000 bezoekers, kan iedereen zien en proberen hoe zo'n cursus in de praktijk werkt. Boven dien, en dat is nieuw, zijn er dit jaar ook een aantal bedrijven die én werk èn een opleiding bieden Iedereen die geinteresseerd is in een vakopleiding, praktijkcursus of in leren "on the job", kan dus naar de Scho- lings- en banenmarkt komen! Uitnodi gingen zijn uitgegaan naar eindexa menkandidaten van het voortgezet on derwijs, naar werkzoekenden en naar werkgevers. Om 11.00 uur zal de burgemeester van Amersfoort, de heer A. Schreuder, de standhouders en aanwezigen toespre ken. Toegang is vrij voor iedereen. Workshop "Statief" Op vrijdagavond 30 mei en zaterdag 31 mei organiseert Stichting Statief een workshop model fotografie in Soest. Er zijn drie modellen aanwezig en zater dag wordt er buiten gefotografeerd. Heeft u interesse bel dan naar Fred Vermeulen, Hartweg 20 in Soest; 02155- 18105, of Martin van Thiel in Utrecht, 030-611412. Zaterdagmiddagmuziek In de reeks Zaterdagmiddagmuziek Domkerk Utrecht zal het concert van 24 mei a.s. gewijd zijn aan twee Engel se componisten die in de 18e eeuw leef den. Beiden zijn niet oorspronkelijk Engel sen: Pieter Hellendaal, van wie een Concerto Grosso zal worden gespeeld is van Nederlandse afkomst. De Duit ser Georg Friedrich Handel schreef diverse Concerten voor Orgel en Or kest. Jan Jansen zal solist zijn in het concert dat ook als harpconcert be kendis. Verdere uitvoerenden zijn het Barok- orkest van de Domcantorij o.l.v Dom- cantor Maarten Kooy. Het concert begint om half vier en is gratis toegankelijk. 'Progressief Soest' houdt openbaar fractieberaad De raadsfractie van "Progressief Soest" houdt op dinsdagavond 27 mei a.s. om half acht openbaar fractiebe raad. Tot acht uur kan iedere bewoner van Soest zijn/haar opmerkingen en vragen kwijt bij Jan Visser, Leidje To massen en Gerrit Leeflang (fractie assistent). Opmerkingen over de raadsagenda van deze maand t.a.v. de Voorjaarsnota, de gastarieven, de ver goedingsregeling brandweer, de Korte Ossendam, de Rademakerstraat, grond verkopen, etc. "Progressief Soest" staat op deze bij eenkomst in het gebouw van gemeente werken aan de Lange Brinkweg boven in de kantine ook open voor andere vra gen t.a.v. gemeentelijke zaken. Indien u dat wenst, kunt u vantevoren een telefonische afspraak maken met de secretaris van P.S., de heer J. Uit den Bogaard 17692 Veldweg 6, Soest, tel. 18730 Openingstijden: vrijdag 12.20 - 15.00 uur; zaterdag 11.00 - 14.00 uur. Ophalen: donderdagmorgen. Tel. kontakt: ope ningstijden en woensdagmorgen. Op donderdag 22 mei is, om met van Kooten en de Bie te spreken, een film voor "oudere jongeren" in Filmhuis Artishock te zien. Het speelfilmdebuut van de Nederlandse regisseur Ger rard Verhage: "Afzien." "Afzien" werd op het dit jaar gehouden Rotter dams Filmfestival zowel door pers als publiek opvallend warm onthaald. Onderwerp in "afzien" is het verlies van idealen bij een groepje dertigers, dat samenkomt in een riant gelegen villa waar de zoon des huizes zijn ledige bestaan op dat moment invult met wat onderhoudswerk, terwijl pa en ma in het buitenland vertoeven. Onder zijn welgestelde vrienden zijn een architekt en zijn ambitieuze vrouw als ook een zwijgzame homosexueel, de in stilte verliefd is op de zoon. Tijdens het sa menzijn ruziën zij over zaken die te maken hebben met werk en maat schappij. De architekt die aanvanke lijk voorstander was van inspraak als het ging om woningbouw, toont zich thans danig teleurgesteld. Hoewel nog lid van CPN, is hij eigenlijk afgeknapt op de onzinnige procedures die daar door zijn ontstaan. Al even cynisch en teleurgesteld is de zoon des huizes, die sterk betrokken was bij de vredes beweging. Uit de opmerkingen die zij maken, komt steeds duidelijker naar voren dat het niet de maatschappij is waar het hen om gaat, maar veel eer der verkeren zij in conflict met zich zelf. In "Afzien" wordt bij tijd en wijle schit terend geacteerd en ook het camera werk, hoe clichématig de beelden soms mogen zijn, getuigt van kwaliteit. In de film spelen onder meer Ger Thijs, An- net Nieuwenhuyzen en Gerard-Jan Rijnders. Aanvang: 21.00 uur. Entree: 5,-/leden, cjpen65/4,-. Agenda: donderdag 29 mei: "Stavisky" Alain Resnais (Fr. 1974). Een historisch verhaal over de val van een zwende laar en de politieke komplicaties hier van. Donderdag 5 juni: "Mon Oncle D'Amerique" van Alain Resnais (Fr. 1980). Ondanks de economische groei blijft het voor mensen met een handicap moeilijk zich maatschappelijk te ont plooien. Met name de overheid laat zich in het algemeen aan deze kansarme groep weinig gelegen liggen. Voorzieningen worden in negatieve zin omgebogen, uitkeringen gekort. Sinds 1927 zet AVO-Nederland, ver eniging voor arbeids- en welzijnszorg voor gehandicapten, zich in voor de concrete belangen van de gehandicap ten. Uit de ruime ervaring van bijna 60 jaren weet de AVO dat gehandicap ten meer kunnen dan velen denken en maakt daar werk van Bemiddelt met sukses bij het vinden van arbeidsplaatsen, helpt bij het starten van een eigen bedrijf of zorgt voor alternatieven voor arbeid bij scholing, vorming, vervoer en recreatie. AVO-Nederland helpt waar wettelijke voorzieningen tekort schieten. Bij dit alles is steun, maar bovenal geld nodig. Deze week vindt de landelijke collecte plaats. Met de opbrengst daarvan kun nen vele gehandicapten weer aan het voor hen noodzakelijke worden gehol pen. U kunt daarbij helpen door uw gift in de collectebus te doenof stort uw bij drage op giro 625000 (AVO, Amers foort). Laat uw kans niet voorbij gaan. Bingo-avond Op vrijdag 30 mei a.s. organiseert de evenementengroep van de Joannespa- rochie in Overhees een Bingo-avond. De bingo-avond wordt gehouden in de aula van de R.K. Mavo aan de Di Las sostraat en begint om ca. 20.00 uur. Natuurlijk zijn er weer vele leuke prijzen te winnen, terwijl er eveneens in de pauze een verloting wordt gehou den. Koffie, limonades etc. is er voor de bingospelers en speelsters in ruime mate aanwezig. Allemaal ingrediënten om er een fijne en gezellige avond van te maken. Om ca. 23.00 uur hoopt men de laatste bingoronde gespeeld te heb ben. Zaterdag 24 mei is de eerste van twee dagen waarop het 25-jarig jubileum van Amnesty International muzikaal zal worden gevierd. Ter gelegenheid daarvan heeft de Puttense popformatie Footlooze aangeboden geheel belange loos op te treden. De band bestaat uit 6 leden, te weten: Jan Willem van de Brink, toetsen; Ar jan Buter, basgitaar; Jan van Essen, solo- en slaggitaar; Jeroen van de Bree, Slaggitaar; Theo Koster, drums De bekende folder "Stand van Zaken bij de sociale verzekeringen en voor zieningen" is weer verschenen, aange past aan de gegevens per 1 april 1986. De folder geeft duidelijke informatie over de sociale verzekeringen. Men vindt er alle premiepercentages in vermeld, maar ook de uitkeringsbe dragen. Verder een algemeen overzicht over de inhoud van de wetten. De folder is een samenwerkingsprodukt van het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid, het Ministerie van Welzijn, Volksgezondheid en Cul tuur en het Voorlichtingscentrum So ciale Verzekering (VSV) Wenst u de folder te ontvangen, dan kunt u zich wenden tot het VSV, Zwaan- vliet 3,1081 AP Amsterdam. Telefoon: 020-448418. Daar zijn overigens ook folders ver krijgbaar over alle sociale verzekerings wetten afzonderlijk. Bij wat grotere aantallen worden kos ten in rekening gebracht. en Marieke Gerlof, zang. De band be staat nu anderhalf jaar. De muzikale stijlen van het zestal variëren van pop en softrock tot jazz. Ze spelen eigen repertoire en zijn regionaal bekend. Zoals al eerder aangekondigd zal er ook een band optreden die tegemoet komt aan de wensen van de mensen met een heel andere muzikale smaak de folk/country/bluegrass-formatie Reckless Fingers. Ook zij zijn een en al talent. Kom allemaal naar deze reuze gezellige Amnesty-middag, die een muzikale verscheidenheid biedt zo als die maar zelden voorkomt. Boven dien is er gelegenheid (nader) kennis te maken met Amnesty, want er is ook een informatiestand. Het geheel zal zich afspelen in Hartje-Zuid in Soest, aanvang 12.00 uur. De werkgroep Soest van Amnesty In ternational organiseert in de Openbare Bibliotheek aan de Albert Cuyplaan een tentoonstelling over de activiteiten van de verschillende secties binnen de werkgroep. In deze' tentoonstelling zult U informatie aantreffen van de schrijf- groep, de kerkengroep, de anti-dood- strafgroep, de adoptiegroep en de scho- lengroep. In het jaarverslag 1985 zijn deze activiteiten reeds vermeld, thans wat meer informatie over de inhoud van deze activiteiten. Het eaat hier om vrijwilligerswerk waarvoor Amnesty Soest Uw aandacht en steun verdient. De tentoonstelling zal duren tot het eind van de maand juni 1986.

Soester Courant | 1986 | | pagina 15