Natuur p Nabij f.30.-belnu! TAXI KLOMP 12984 Café-Restaurant Soestdijk Hulpverleningsadressen «■■fo iüi WOENSDAG 4 JUN11986 Zondag 8 juni in Openluchttheater 'De Lofzang' uit Heerde werkt mee aa? '^erk-naar-buiten-dienst' ril Ijl j SOESTER COURANT PAGINA 17 Regentuuter 'artiesten' toonden kunsten Soester Stichting Stimulans organiseert weer ruiterkampen De natuur bruist in de Eempolder Aristakes komt zaterdag 7 juni naar De Vijverhof Burgerlijke stand Kinderboerderij 'De Vrije Teugel' TEL. R.K.kerkdiensten Hondje weg Hondje terug Oefening op de vliegbasis Soesterberg Predikbeurten Geslaagd uw feestavond geheel verzorgd Maatschappelijk werk Geslaagd Geslaagd Medische Dienst "Mensen hebben mensen nodig", on der dit thema wordt aanstaande zon dag 8 juni in het Openluchttheater van Soest aan de Soesterbergsestraat (in de Soester Duinen), de jaarlijkse Kerk-naar-buiten-dienst gehouden, dit maal voor de 13e keer. Deze dienst werd zondag j.1. uitgesteld i.v.m. de weergesteldheid, waardoor de zitplaatsen in het Openluchttheater te vochtig waren. Dit jaar wordt ook medewerking ver leend door het bekende chr. mannen koor "De Lofzang" uit Heerde o.l.v. Klaas Jan Mulder. Al eerder is dit mannenkoor - dat over de honderd leden telt - in Soest opge treden en wel in juni 1975 en in maart 1976 - vlak na een zeer geslaagde tele visieuitzending. Toen kon de grote Julianakerk de belangstellenden nau welijks bergen, zo groot was de animo dit vermaarde Veluws mannenkoor van dichtbij mee te maken. De Open- luchtdienst begint om 10.30 uur. Er zal veel samenzang zijn. Predikanten zijn Ds. v. Buuren, Ds. Land en Ds. v. Heyst. De bijbelteksten en liederen zullen bij de ingang uitgereikt worden. Er is in het bos kinderoppas en EHBO aanwezig, terwijl voor bejaarden een schaduwrijk plekje gereserveerd wordt. Parkeren van de auto's moet geschie den op de parkeerplaats van het zie kenhuis Zonnegloren. Het is misschien wel handig om een kussentje of iets dergelijks mee te nemen. Mocht het slecht weer zijn dan wordt de dienst gehouden in zowel de Julianakerk als de Wilhelminakerk, aanvang 9.30 uur. Vorige week vierde de openbare Jena planschool 'De Regentuuter' haar 3e lustrum. Een hele week lang werd er feest gevierd. Maandag, tijdens het of ficiële begin, werden meer dan hon derd ballonnen opgelaten. Op dit mo ment zijn er al 6 kaartjes terug, waar onder één uit Hamburg. 's Middags trad clown Benno op voor alle kinderen. Dat ze aandachtig opgelet hebben, bewezen ze tijdens een middag durende circusvoorstelling la ter die week. De kinderen traden voor elkaar op en hadden veel moeite ge daan er iets moois van te maken. De jongste kinderen traden onder meer op als leeuwentemmers, koorddanseres sen en vuurvreters. De ouderen toonden een bijna echt vlooientheater, zingende koeien en een heus dressuur nummer met een duif en een parkiet. Dinsdagavond stapten de kinderen en ouders op de fiets voor een fietstocht door en om ons mooie Soest. Tijdens de tocht werd veel nagepraat over de play-back-show waar Frizzle Sizzle en Madonna de eerste plaats bezetten, 's Woensdags werd er een rommel- en nijverheidsmarkt gehouden. De vele, door ouders en kinderen zelf ge maakte dingen gingen grif van de hand. Aan het eind van de avond moch ten de Regentuuters constateren dat ze 'gratis* feestkonden vieren ennogveql geld overhielden.- Er kwam een bruto- bedrag van 3000,- binnen. Donderdagochtend werden door de groepen spelletjes gedaan. Alle stam groepen werden gemixed en in kleine groepjes gedeeld. Het is goed om dan te zien dat één van de doelstellingen van school, leren samen te werken, zo goed gestalte krijgt. De kinderen zorg den voor elkaar. Kleintjes werden ge holpen door de groten en alles verliep uiterst plezierig, 's Middags traden de ouders voor de kinderen op. Het team kreeg bloemen en een geborduurd schilderij aangeboden. De kinderen werden vergast op een optreden van een 'vergeetachtige' clown, die de stropdas van een meester verknipte en niet meer kon herstellen. Vervolgens trad een 'meidengroep' op, gevormd door 3 moeders. Slot- en klapstuk vormde de poppenspeler die zelf pop werd. Vrijdagochtend speelde het school team een toneelstuk voor de kinderen. Dat je boeven de kans moet geven hun leven te beteren werd uiteindelijk door alle kinderen geaccepteerd. De kleu ters en middenbouwers zagen hem liever eerst in de gevangenis. Het team werd succesvol bijgestaan door een paar ouders. De feestweek werd 's avonds afgesloten met een denderende reünie-disco. Vele oud-leerlingen kwamen weer terug naar de school waar zij jaren hadden gewerkt. Toen om 23.00 uur de deur werd ge sloten, kon men één ding vaststellen: de feestweek was fantastisch geslaagd F^dankzrpde Inzet én hét enthousiasme van kinderen, ouders en team. Stichting Stimulans, een stichting voor kansarme en gehandicapte kinderen, organiseert deze zomer weer 6 weken lang ruiterkampen voor minder gezon de én gezonde kinderen. De ruiterkampen worden gehouden in haar eigen accomodatie aan de Birk- straat 131 in Soest. Buiten de enorme ruimte op het eigen terrein mét binnen- en buitenmanege, ligt de Stichtings boerderij uitstekend gesitueerd voor buitenritten in bos en duin. Elke dag worden er door de ervaren instructeurs van Stichting Stimulans lessen gegeven in groepen van maxi maal 3 kinderen. Naast het berijden wordt er ook veel aandacht besteed aan het verzorgen en longeren van de paarden. Tijdens de weken wordt getracht een zo optimaal mogelijke relatie tussen kind en paard te verkrijgen. Speciaal voor dit doel heeft Stichting Stimulans paarden staan van jong tot oud en klein tot groot. De nadruk tijdens deze ruiterkampen ligt uiteraard op het berijden en ver zorgen van paarden, maar er worden ook andere activiteiten georganiseerd, zoals zwemmen, tafeltennis en tennis. Door een maximale bijdrage van 275,- per week te vragen wil Stichting Stimulans iedereen de kans geven aan een ruiterkamp deel te nemen. Bel voor inlichtingen 033-19300, of kom eens langs, Birkstraat 131, Soest. Eemland, vereniging ter bevordering van het natuur- en milieubesef. Afdaling van het landelijk Instituut voor Natuurbeschermingseducatie IVN. Zondag 8 juni a.s. kunt u met het I.V.N. Eemland genieten van het bruizende natuurgebeuren in de Eempolder. Vanaf de spoorwegovergang ter hoog te van de kleine "Melm", aan het ein de van de Eemweg, wordt om 14.00 uur gestart voor een rondwandeling van -±- V/2 uur. Het meest in het oog springend mo menteel in de polder zijn de talrijke soorten weidevogels die druk zijn hun nageslacht veilig te stellen. Daarnaast zijn de activiteiten van de boeren dui delijk zichtbaar. Er wordt volop gras gemaaid en geoogst. De rationele aanpak van het agrarische bedrijf en het overweldigende natuurgebeuren brengt ons meteen op het onderwerp ruilverkaverling Eemland. De landinrichtingscommissie voor de ruilverkaveling Eemland is dit voor jaar de voorlichting gestart overhet voorontwerp-ruilverkaveling Eemland. De feitelijk inspraakprocedure zal in augustus a.s. plaatsvinden, na de ver spreiding van het voorontwerp. Deze polderwandeling is dus een mooie ge legenheid u wat meer te verdiepen in deze materie. Maar bovenal heeft u nu de kans met volle teugen het polder- sfeertje te proeven. Voor meer informatie kunt u bellen: 02155-16491. Geslaagd 10-jarig bestaan wijkvereniging Overhees In het kader van haar tweede lustrum viering organiseert de wijkvereniging Overhees op zaterdag 7 juni een gran dioze feestavond in de Vijverhof. Het programma op deze avond klinkt als een klok. Zo is er een optreden te verwachten van de in de regio zeer bekende enter tainer Aristakes, die zijn publiek met zang, dans en muziek van het begin tot het einde weet te boeien. Maar de wijk vereniging heeft nog meer verrassin gen in petto. Zo kan er live gezongen worden en is er eveneens gelegenheid tot het maken van een dansje De aanvang van de feestavond is be paald op 20.00 uur. Vorige week was er al gelegenheid om kaarten voor deze avond te kopen, maar dat kan ook nog voor het begin var het feest aan de zaal. Leden en donateurs van de wijk vereniging betalen per persoon vijf gulden terwijl introducé's het dubbele moeten betalen. Onze plaatsgenoot Rob Gommers is maandag 2 juni geslaagd voor de examenrichtingen Kleinschalige Architectuur en Meubel. Hij studeerde aan de Akademie voor Beeldende Kunsten te Utrecht, afdeling Architec tonische Vormgeving. Kredietaanvraag verwarmingsinstallatie nieuw politiebureau Aan de agenda van de raadsver gadering van 19 juni is het voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het installeren van een energiebe sparende verwarmingsinstallatie in het nieuwe politiebureau toegevoegd. Dit punt zal op voorstel van de wethou der van bedrijven, R.A. van Logten- stein, worden opgenomen op de agenda van de commissie bedrijven. De com missie vergadert vanavond. GEBOREN: Gijsbertha Cornelia, dochter van E.J. Leertouwer en W.H.M. Kok. - Pim, zoon van P. Veltman en H.A. Mesland. - Christiaan Wilhelmus Petrus, zoon van G.M.M. Calis en A.W.M. van Breu- kelen. - Majid, zoon van D. Belarbi en R. Lamkaddem. - Monique'Ilona, doch ter van W.D. van der Hoef en C.I Koet sier. - Bastiaan Otto, zoon van O.C. Jonkers en E.A.C. van Diggele. - De- sirée, dochter van A.R.L. van der Hoe ven en U. Seeger. - Michiel Willem Jan, zoon van W.J. Sliedrecht en M.G.M.L. van Strijp. - Gerardus Johannes Michel, zoon van A.B. van den Deijssel en C. Keja. - Hendrikus Jurrie, zoon van F.J.T. Werkhoven en M.J.M. Ra- vensberg. - Maria Anna Francisca d.v. T.H.M. Otters en J.J.F. ter Woorst. - Laura Elisabeth, dochter van W. van Donselaar en M.M. Hugenholtz. - Luuk Willem, zoon van J.A.G. van Hees en B.M. Willemse. ONDERTROUWD: Adrianus Antonius Josephus Kluijt- mans en Annemarie Josina Petronella Rijkers. - Gerrit Smit en Marjolein Smits. - Johannes Antonius Kramer en Catharina Maria Spijker. GEHUWD: Sander Hendrikse en Ingrid Schuch- mann. - Michaei Arnoud van Eek en Gezien Aleida Oldenboom. - Pieter Wij- nolts en Petronella Timothea Maria van den Deijssel. - Egbert Christiaan den Breejen en Agnes Theresia Maria Zoetelief. - Reijer Hendrikus Ooster beek en Ramona Luijer. - Johannes Cornelis Gerardus Jozef Brouwer en Heidi Maya van Werkhooven. - Wij nand Kelderman en Maria Gerarda Klinkenberg. - Derk Nantko Raatjes en Claudia van Oostende. - Jonkkeer Harry de Geer en Petra de Blok. OVERLEDEN: Femmigje Jacoba Barneveld, echtgen. van J.A. Blok. - Maria Horstman, echt- gen. van W. Artz. - Ida van Helden, echtgen. van J. van Unen. - Milvine Antoinette Bodenstaff, wed. van B. Schmidt. - Alida Geertruida Hasselaar, wed. van B.H. Geerts. - Cornelia Mar- garetha Glavimans, wed. van J.A. van Klooster. - Hendrikus Cornelis Mostertman. - Marjan Antonia Fre- derika Kitsz, echtgen. van A.C. Bon. - Gerarda Petronella van Schalkwijk, echtgen. van H. J. Schoofs. GEEF BLOED, WORD 02155-16088 of 030-520814 Vedelaarpad 53, tel. 18186. Donderdag 5 juni: - Vandaag komen 60 kinderen van de Wingerdschool uit Amersfoort hun schoolreisje bij ons houden. Dat betekent een gevarieerd programma met veel aktiviteiten. - Volwassenen kunnen hun kreativiteit weer uitleven op schilderwerkjesboet seren en andere vormen. Een gezellige ochtend voor maar 2,50 p.p. - Na schooltijd weer dierenmiddag voor kinderen van 4 t/m 12 jaar. Alles wat met dieren te maken heeft komt aan bod. - Tot slot van deze drukke dag vieren we een verjaardagsfeest van een kind. Vrijdag 6 juni: Jip en Janneke gaan op toernee vandaag en treden op voor schoolkinderen in Almere. Maar ze komen altijd weer terug op hun eigen plekde kinderboerderij - Peuters en ouders kunnen terecht op onze gezellige ochtenden. De koffie staat klaar en het speelgoed ook. Is het warm genoeg voor de zandbak? - Na schooltijd weer leuke knutsel- dingen maken voor alle leeftijden. - De kinderne die een tuintje hebben, komen weer lekker werken en nemen hun eerste groenten mee naar huis. - Ook vandaag weer een verjaardags partijtje. Zaterdag 7 juni: Om 13.30 uur krijgen we 30 kinderen uit Zeist op bezoek. Evenals een jarige met zijn vriendjes. De hele groep gaat ritjes maken met de ezelkar en knutselen. Want er komen ook altijd nog kinderen bij die niet bij een verjaardag horen. En dat kan alle maal best bij elkaar! Om 15.00 uur kij ken de kinderen tot slot naar het theaterstuk 'de gevallen engel.' Dinsdag 10 juni: Vanochtend komen kinderen van 'de Bron' uit Baarn hun schoolreisje maken. - Peuters en hun ouder(s) worden ver wacht vanaf 9.30 uur. Zij weten inmid dels hoe leuk hun aktiviteit is. - Na school plezier maken met muziek. Ook kunnen kinderen knutselen, en de tuindertjes gaan schoffelen en sproeien. Woensdag 11 juni: Op de theatermid dag voor kinderen van 4 tot 9 jaar ko men vanmiddag de marionettenspeler Mario en zijn pop Flehito langs. Aan vang: 14.00 uur en entree slechts 1 gul den. Biologische tuin: De tuin is geopend en de groenten staan te springen om ge plukt en gegeten te worden! Vers geplukt tegen schappelijke prijzen. Kom eens langs: dinsdag, woensdag en vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur en don derdag van 10.00 tot 15.00 uur. ZomerkampeerwekenWij organiseren weer drie fantastische kampeerweken voor kinderen van 5 tot en met 12 jaar. Van 7 t/m 12 julivan 21 t/m 26 juli en de laatste van 4 t/m 9 au gustus. Geef uw kind(eren) op, want vol is vol. U betaalt een bedrag per kind naar inkomen, zodat alle kinderen een eerlijke kans krijgen. Neem gerust kontakt over verdere informatiedins dag t/m zaterdag van 10.00 -18.00 uur: telefoon 18136 of kom even langs. Ziekenfondsvervoer Rolstoelvervoer Groepsvervoer Trouwrijden Dag- en nachtservice. Koninginnelaan 4 - soest Parochie Soest, Kerkplein, tel. 12688. Zaterdag 19.00 uur Zondag9.30 (hoogmis) en 11.30uur Maandag, woensdag en vrijdag 8.30 uur Dinsdag en donderdag 19.30 uur Parochie Soestdijk, Burg. Grothestraat, tel. 12775. Zaterdag 19.00 uur Zondag 9.00 en 11.00 uur Dinsdag en donderdag 9.00 uur Maandag, woensdag en vrijdag 19.00 uur Parochie Soest-Zuid, St. Willibrordusstraat, tel. 19943. Zaterdag 19.00 uur Zondag 9.30 en 11.00 uur Woensdag 19.00 uur Parochie Soesterveen Willaertstraat 51, tel. 19995. Zaterdag 18.00 uur Zondag 10.30 uur St. Caroluskerk, Soesterberg, tel. 03463-1521 Zaterdag 19.00 uur Zondag 10.30 uur Zaterdagmiddagmuziek In de reeks Zaterdagmiddagmuziek Domkerk Utrecht zal op 7 juni a.s. een uitvoering worden gegeven van het Te Deum Laudamus van Felix Mendels- shon Bartholdy. Het is een schitterend werk voor 8 stem mig dubbelkoor en continuo dat Men- delssohn reeds in 1826, op 17-jarige leef tijd componeerde. In dezelfde tijd ont stond de "Midzomernachtsdroom", die zeer bekend is geworden. Het Te Deum werd naar alle waar schijnlijkheid gecomponeerd voor de inwijding van de Berliner Sinkakademie in 1827. Uitvoerenden zijn de koren van de Dom cantorij en de Nederlandse Cantorij, Sophie Ouwehand sopraan; Ria Fro- wijn, alt; Henk Vonk, tenor en Kees Jan de Koning bas. Het geheel staat onder leiding van Domcantor Maarten Kooy. In verband met het 350-jarig bestaan van de Universiteit wordt het concert in de nabijgelegen Pieterskerk gegeven. De aanvangstijd is gewijzigd in half vijf. De toegang is vrij. VERMIST: 1-6. Poes, zw./w., 2% jaar ongester. Obee, Eemhoeve 1, Baarn, tel. 02154- 20682. 24-5. Poes, zw./w., 5 jaar, wit vlekje op neus, rond een oog zwart, rond het andere wit gester., vlooienband Versteeg, Stadhouderslaan 120, Soest, tel. 02155-15946 24-5. Poes, siamees, klein, l1^ jaar, gester., 2 kale plekjes op neus Jansen, Winkelmanstraat 143, Soester berg, tel. 03463-1977 20-5. Poes, grijs cypers, jong, witte kin, witte voorpootjes, wit vlooien band je Haes, Plesmanstraat 375, Soesterberg, tel. 03463-3576 24-5. Konijn, zw. met wit plekje op kop Dooyeweerd, Nieuweweg 30a, Soest, tel. 02155-20129 GEVONDEN: 31-5. Kat, grijs, dood, Ing. Spinet (Over hees) Soest 16-5. Poes, lapje 1% jaar, v. Heem stralaan, Baarn 29-5. Konijn, black en tan, Klein En- gendaalweg, Soest 24-5. Dwergkonijn, zwart met witte vlek op neus, Weegbreestraat, Soest 24-5. Konijn, wit, Weegbreestraat, Soest 31-5. Krielkip, beige, enkele kam, geen pootbevedering, Struikenlaan, Baarn Dierenopsporingsdienst Amivedi Baarn/ Soest, tel. 02154-20805 Op de vliegbasis Soesterberg begint maandag 9 juni een NAVO-oefening. De oefening duurt de gehele week. Vliegtuigen van vliegbasis Soesterberg vliegen tijdens deze NAVO-oefening ook buiten de normale openstellingstij den van de vliegbasis intensief door. Bij hoge uitzondering wordt ook op één nacht na 24.00 uur beperkt gevlo gen. De vliegbasis Soesterberg gebruikt tij dens de oefening sirenes voor het waar schuwen van haar personeel. Omwo ners van de vliegbasis kunnen ook hier van enige hinder ondervinden. Collecte Astma Fonds bijna 10.000 gulden De collecte voor het Nederlands Astma Fonds, onlangs in Soest gehouden, heeft in totaal 9.806,72 gulden opge bracht. Het plaatselijk comité dankt hierbij iedereen die aan de totstandko ming van dit bedrag heeft meege werkt. Zondag8 juni HERVORMDE KERK Oude Kerk, Torenstraat 1 10.00 uur ds. L. J. v.d. Brom Emmakerk, Regentesselaan 2 10.00 uur ds. H. G. G. Radstake De Open Hof, Veenbesstraat 2 10.00 uur ds. J.C. Greive, gez. dienst Ichthuskerk, Albert Cuyplaan 2 10.00 uur ds. J.H. Gijsbertsen 17.00 uur ds. J.H. Gijsbertsen Zonnegloren, Soesterbergsestr. 125 10.00 uur R.K.-dienst In alle kerken crèche tijdens de mor gendienst, behalve in Zonnegloren, 's Middags ook in de Ichthuskerk. GEREFORMEERDE KERK Julianakerk, Julianalaan 19 10.30 uur feestelijke dienst met drie predikanten en Chr. Mannenkoor 'De Lofstem' uit Heerde o.l.v. Klaas J. Mulder. Bij ongunstig weer wordt deze dienst verplaatst naar de Julianakerk, Ju lianalaan. 17.00 uur ds. J.C. Greive, gez. dienst Wilhelminakerk, Soesterbergsestr. 18 17.00 uur ds. H. van Heijst, informatie dienst De Open Hof, Veenbesstraat 2 17.00 uur ds. D. Land CHR. GEREFORMEERDE KERK Julianalaan 90 9.30 en 19.00 uur ds. J.W. Schoonder- woerd GEREF. KERK VRIJGEMAAKT Parallelweg 1 9.30 uur ds. Geerds 17.00 uur ds. Geerds GEREFORMEERDE GEMEENTE Rehoboth, Dalweg 44 9.30 uur leesdienst 14.30 uur ds. M. Golverdingen, Utrecht NED. PROTESTANTENBOND Rembrandtlaan 20 Geen dienst i.v.m. weekend in Dalfsen EVANGELIE GEMEENTE 'IN DE RUIMTE' Klein Engendaalweg 52 Geen opgave CHRISTEN GEMEENTE SOEST Griftland College, Noorderweg 70 10.00 uur avondmaaldienst NIEUW APOSTOLISCHE KERK Rembrandtlaan 11 Dienstenzondag 9.30 en 16.00 uur. Woensdag20.00 uur JEHOVA'S GETUIGEN Koninkrijkszaal, St. Theresiastraat 19 Gemeente Soest: dinsdag 19.15 uur, za terdag 19.00 uur Gemeente Baarnzondag 10.00 uur, donderdag 18.25 uur SOESTERBERG HERVORMDE KERK De Hoeksteen 10.00 uur gez. dienst Sterrenberg Geen opgave GEREFORMEERDE KERK Gen. Winkelmanstraat 10.00 uur ds. S.S. v. Dijk Gez. dienst in Hoeksteen 19.00 uur ds. H.W. Engelkes, Amers foort BAARN DOOPSGEZINDE GEMEENTE Eemnesserweg 63b 10.30 uur ds. L.C. Kraak EVANGELISCH LUTHERSE GEMEENTE Kapelstraat 7 Eerw. heer A.E. van Eeden, Putten NED. GEREFORMEERDE KERK Nassaulaan 37 11.00 uur ds. Borgdorff uit Doorn VRIJE EVANGELISCHE GEMEENTE Eemnesserweg 63b 19.00 uur Br. G. Faber, Nederhorst den Berg Aan het Chr. College Griftland slaag den voor het examen HAVO: Johan van Agterveld, Henriëtte van Al- tena, Robert van As, Dorothée Astro, Ellen van Baaren, Mare Balvers, Mar tin Boonstra, Lisette van Breemen, Janette van den Breemer, Angelique Brouwer, Marijke van Buuren, Alex Couperus, Bert van Doorn, Mariëlla Dorenbos, Pauline van Dijen, Richard van Dijk, Olaf Dijkstra, Elisabeth En- gelberts, Inge-Mirjam Ester, Ada van Eijk, Hans van Eijk, Hanneke Flinter man, Fenny Foeken, Sander Geijten- beek, Marianne Goebertus, Margriet Grift, Corry Grobben, Jolanda Grob- ben, Hans van Haaften, Marco Haas, Rinie van der Heidenb, Joan van den Hengel, Barry Hilhorst, Karin van Hof slot, Bob van den Hoogen, Hellen Jag- tenberg, Rob Jak, Ewout Jansen, Mar lies de Jong, Michiel de Jong, Mare de Jong Luneau, Ton Kaats, Esther Koe- lewijn, Martijn Konst, Sigrid Krul, Co- rien Kuijt, Waikom Lam, Jaap-Hans van L!eeuwen, Eric Lorier, Gert-Jan van der Marei, Sacha Maurits, Nancy van der Meent, Majel van der Meulen, Ad Middelkoop, Paul Middelman, El- win van der Molen, Nicolette Mulder, Marianne van Oordt, Belinda Out, He- leen de Pagter, Angelique Pollen, Lars Poppes, Ineke van Proosdij, Gert van Reenen, Silvia Regnery, André Reu- merma, Klaas Roubos, Francien Ruighaver, Frits Schut, Bernd ten Sel- dam, Remco Slop, Janette Smith, Dia na Spelt Louise Stavast, Vanessa Tjoa, Rob Toorman, Erwin Verweij, Tom Verweij, Annasjouk Vonk, Anja Wallet, Harme ter Welle en Peter Wessels. Aan hetzelfde College slaagden voor het examen VWO Angelique Berg, Michel Brinkman, Je roen Brouwer, Hester Dekker, Anne- beth van Erpers Royaards, Pieter Fop- ma, Willemieke van den Heuvel, Jacob Jan Jansen, Jan Pier van Kooten, Mi chel Lagemaat, Anjerien Maree, Caro- lien Meijer, Sandra Mulder, Bas Olden- ziel, Harm Oosterveen, Joost Over- duin, Anneke Paul, Margot Redel, Sel- ma Reidsma, Saskia Risseeuw, Jan- Geerlof de Ruiter, Arnoud Schipper- heijn, Caroline van der Sluis, Marjon Smit, Mirjam Strumpel, Sandra Tro- mer, Freek Vermeulen, Lillian Wass- mer, Peter ter Welle, Ellen Wind, Mar- ga van Winzum, Karin van der Woude. Auto botst tegen boom De 26-jarige L. W. uit Bunschoten bot ste vorige week op de Steenhoffstraat tegen een boom. Hij raakte van de weg, nadat hij in slaap was gevallen. De Bun- schoter kwam er zonder letsel van af. Inbraak in woning Een woning aan de Amersfoortsestraat te Soesterberg werd bezocht door het inbrekersgilde. Men kwam binnen door de achterdeur te forceren. De buit be stond uit geld, sieraden en een video camera. Vredehofstraat 6-3761HB Soest tel.02155-12525 van 20.00 tot 1.00 uur.vanal 40 personen. Stichting Centrum voor Maatschappe lijke Dienstverlening Soest - Baarn - Eemnes, Burg. Grothestraat 74, Soest, tel. 19004. Spreekuren: Afdeling gezinsverzorging en bejaar denhulp: In Soest: iedere werkdag van 9.00 tot 10.00 uur, Burg. Grothestraat 74, tel. 19004. In Soesterberg: Geref. Kérk, Gen. Win kelmanstraat 103, iedere donderdag, van 14.00-15.00 uur, tel. 03463-2606. Afdeling maatschappelijk werk: In Soest: iedere werkdag van 9.00 tot 10.00 uur, Burg. Grothestraat 74, tel. 19004. In Soesterberg: Geref. Kerk, Gen. Win kelmanstraat 103, iedere woensdag en vrijdag van 9.30 tot 10.30 uur, tel. 03463- 2606. Gemeentelijke Sociale Dienst, afdeling maatschappelijk werk: Kantoor: Lange Brinkweg 79, tel. 16744, toestel 322. Spreekuur maatschappelijk werken den, maandag t/m vrijdag 8.30 tot 10.00 Aan de Chr. MAVO te Soest slaagden de navolgende Soester kandidaten. Katinka Abbenbroek (Baarn), Wendy Alblas, Adriaan van Apeldoorn, Paula van Arnhem, Widy van Asselt, Heidi v.d. Bedem, Ilona Beijersbergen, Cas- par Bisschop, Paul Blom, Sandra Boer boom, Marco Boers, Melinda Bollebak- ker, John v.d. Boom, Esther Braak- sma, Petra Burger, Henk-René Cor- poraal, Daniëlle van Dam, Bernadette Deys, Suzanne Doeg, Arnoud Donker, Saskia van Dorresteijn, Fleur Dusée, Marco Eekel, Ilona van Egdom, Sasja van Eijk, Taco Fekkes, Rob v.d. Fliert, Rob Flinterman, Jenny van Gent, Si- mone Heemskerk, Brigitta van Heng- stum, John Hoebe Ellen Hoogervorst, Lisette Hoolwerf, Erik ten Hove, Fre- deriek Hulshof, Jeroen Jansen, Anne- miek v.d. Kemp, Vincent Koning, Petra van Kooij, Esther Kondijs, Mar jolein Lam Mark Lock, Lisette Luijk, Valérie Luttik, Karin Maassen, Hans v.d. Meer, Frank Mentink. Edwin Mid delman, Mariska Muizelaar, Monique Muurling, Tom Niels, Tanja Nieswaag, Gerlene Oudenaarden, Paul Overbeek, Niek Overduin, Wouter Pijl, Astrid Plug, Frank Redel, Hester van Reijn, Jozé Rip, Ropiërto Rofina, Kristel Schneider, Marco Scholten, Marijke Schol ten, Gert-Jan Schuier, Sandra Sondaar, Marnix van Stiphout, Arjen Tak, Rob Thijssen, Gert-Jan Vooren, Nora van Vugt, Nina Weerdenburg, Lizet de Weger, Edo Westerbeek, Martin Willemsen, Aranka van Zand wijk, Mark de Zoete. Aan het Chr. Agrarische School te Maartensdijk slaagden onze plaatsge noten Wim Dekens en Tom Janmaat. Voor het diploma machinaal melken volgens het doorloopmelksysteem slaagde deze beide plaatsgenoten even eens. Zaterdag 7 juni en zondag 8 juni. HUISARTSEN Soest De artsendienst wordt in het komend weekend van zaterdag 08.00 tot zondag 24.00 uur waargenomen door: 0 A.W. Chavannes, Pr. Bernhardlaan 54 en mevr. M. Verberne, Oranjelaan 29, tel. 14545. J. H. H. Overbeek, Foekenlaan 16, tel. 12333. Het is aan te raden niet direct naar de dienstdoende arts te gaan. Eerst opbellen! Soesterberg 7 en 8 juni tot 9 juni 08.00 uur F.P. Prause, Oude Tempellaan 6, Soesterberg, tel. 03463-1517. Apotheken Weekend- en nachtdienst 7 juni en 8 juni ingaande vrijdag 17.30 uur: 0 Apotheek Bierhaalder, Nieuw- straat 40, Baarn, tel. 02154-12137. Zaterdagmorgen is tevens geopend: Wolverlei Apoteek, Weegbreestraat 56, Soest, tel. 19646. Tandarts Zaterdag 7 juni en zondag 8 juni van 13.00-13.30 uur: 0 A.L.M.N. Vreeswijk, Park Vrede hof la, Soest, tel. 15968. Dierenarts Grote huisdieren 0 W. Tander, Bunschoten, tel. 03499- 84455. Kleine huisdieren 0 J.M.L. Broeckman-van Hall, van Goyenlaan 17, tel. 19633. ZIEKENHUIS ZONNEGLOREN (tel. 02155-92911) Bezoektijden: 13.15 -14.00 uur en 19.00 - 19.45 uur. Kinderafdeling*. Voor gezinsleden in overleg met de verpleegkundige. Overige bezoektijden14.30 -15.00 uur. AMBULANCEVERVOER Soest: tel. 14049. Soesterberg: tel. 12345. KRUISVERENIGIN G SOE ST/SOESTERBERG Telefoon (antwoordapparaat) tel. 02155- 18770, buiten kantooruren. Men hoort de naam van de dienstdoende wijkver pleegkundige. 0 Soest, Medisch Centrum, Nieuwe weg 14, tel. 18770. Informatie, uitlenen verpleegartike- aanmelden voor deelname aan zwan- gerschapsgymnastiek en opgave nieuwe leden tussen 9.00 en 12.00 uur. 0 Soesterberg, Medisch Centrum, Rademakerstraat 43, tel. 03463-1540. Uitlenen van verpleegartikelen en in formatie eveneens tussen 13.00-14.00 uur,. RODE KRUIS SOEST/SOESTERBERG BLOEDBANK UTRECHT Aanmelding nieuwe bloeddonors a. Bloedbank Utrecht, Rubenslaan 180, Utrecht, tel. 030-520814; b. Sekretariaat Rode Kruisafdeling, Valeriaanstraat 19, Soest, tel. 16088. Vleesverkoop voor iedereen Donderdagmiddag om 14.00 uur zal aan het slachthuis aan de Lange Brinkweg weer verkoop plaatsvinden var, vrij- bankvlees. De verkoop staat open voor iedereen. Weekend-Opvangdienst Matschappelijke Dienstverlening Hulp in dringende moeilijkheden. Zaterdag, zondagen algemeen erken de feestdagen, tel. 035-45555. Stichting Hulpdienst, Soesterberg Hulp aanvragen dagelijks tussen 9.00 en 10.00 uur, tel. 03463-1789 öf 2097. Stichting Het Veilig Huis Vaartweg 23-25, »hilversum, tel. 035- 23493. Opvang in crisissituaties. Opvang Borstamputatie N. v. Arkel, tel. 18068. Mevr. A. Pols. tel. 16224. Mevr. E. Ebbers, Soesterberg, tel. 03463-1283. Werkgroep Kind en ziekenhuis Behartigt de belangen van kind en ou ders vóór, tijdens en na de ziekenhuis opname. Voor informatie Mevr. M. Vrieling, tel. 14470. Vrouwenspreekuur Iedere donderdag van 20.00 tot 21.00 uur. Adres: Stadsring 31A (vrouwen huis), Amersfoort. Ook telefonisch bereikbaar: 033-16612. Als je anoniem wilt blijven kan dat. Meidentelefoon Voor specifieke meisjesproblemen. Maandag 19.00-21.00 uur; woensdag 16.00-18.00 uur. Telefoon 030-322020. Werkgroep Vrouwen in de Bijstand Vrouwen die problemen hebben op het terrein van de Bijstand kunnen daar mee terecht bij de Werkgroep "Vrou wen in de Bijstand Soest." Telefonisch dagelijks van 12.00 tot 13.00 uur of 's avonds na 18,00 uur. Soest: tel. 17431 en 22669, b.g.g. 22493. Stichting Projekt Vrouwen voor Vrouwen Parallelweg 7, 3764 BG Soest, tel. 23549. Organisatie van Nederlandse en bui tenlandse vrouwen. Spreekochtend: woensdag 9.00 - 12.00 uur. Telefonisch bereikbaar op dinsdagmorgen: 9.00- 12.00 uur. VTO-Samenwerkingsverband Amersfoort e.o. (Vroegtijdige Onderkenning Ontwikke lingsstoornissen bij kinderen). Postbus 240, 3800 AE Amersfoort, tel. 033-637285. Oppascentrale voor gehandicapten Kontaktadres: Elly Blitz, Prunuslaan 6, 3768 XM Soest, tel. 13522. Diabetici Telefonische hulpdienst 033-725083 dag en nacht bereikbaar. Lipleescursus Voor informatie Lipleescursus Me vrouw H. H. Heibloem-Crames, Logo pediste, Smitsweg3, Soest, tel. 11405. "Stop-met-roken-lijn" Adviezen voor mensen die met roken willen stoppen. Tel. 030-793714. "Borstvoeding, natuurlijk" Vereniging "Borstvoeding, natuurlijk" afd. Soest houdt ieaere maand infor matie-bijeenkomsten over borstvoe ding. Secr. Mevr. B. Postma, tel. 14605. Infoteek Vangrail 1 Informatie over plaatselijke en maat schappelijke aangelegenheden. Nach- tegaalweg 8c, donderdags van 10.00 tot 12.00 uur. AJ-Anongroep Soest Tel. 02155-10965 of 02155-12331 (steun aan familie van degene, die overmatig veel drinkt of dronk Telefonische Hulpdienst Gooi- en Eem land Dag en nacht bereikbaar voor psychi sche en sociale nood. Tel. 035-45555. Kinder- en jeugdtelefoon elke dag be reikbaar van 12.00 tot 21.00 uur. Tel. 035- 45556. Vachtverzorging honden Spreekuur Rita van Luytenaar. Iedere 2e en 4e maandag van de maand in het dierentehuis aan de Klein Engen daalweg van 14.00 tot 15.00 uur. Voor inlichtingen: tel. 12855. Vrijwilligers Vacature Bank (V.V.B.) Voor een leuke vrijwilligersbaan kunt u terecht bij de V.V.B.Willaertstraat 49, tel. 12630. Werkdagen 10.00-12.30 uur en 13.30-15.30 uur, behalve op woensdag. Gastouder Project Soest (Kinderopvang) Inge Schlunk, Hartmanlaan 28, te. 20570. Maria Martens-Van Breukelen, Da Costalaan 17, tel. 14045. Anonieme Alcoholisten A.A. Werkgroep 'Nieuw Leven Baarn', Eemnesserweg 10, Baarn. Woensdagavond 19.30 uur, tel. 02155- 11188 en 02152-50098. A.A. Werkgroep "De Weg Baarn" Eemnesserweg 10, Baarn. Maandagavond 19.30 uur, tel. 02155- 11433 en 12209. Zwangerschapstelefoon Voor problemen, rondom zwanger schap: tel. 035-60660, dagelijks tussen 13.00 en 17.00 uur. Personen -alarmering Soest/Soesterberg: mevr. M. Kuiper van Nimwegen, Korte Brinkweg 19, tel. 14583.

Soester Courant | 1986 | | pagina 17