Gv/ên Midzomerfeest Winkelgroep 't Hart KORTE DUINEN f QMOfk VOOR FOTO EN VIDEO naar de COMBI-FOTO VAKMAN Grote autoshow en vele attracties en fraaie prijzen Welzijnscommissie unaniem achter verhoging subsidie \Lkwiek Basisscholen krijgen methoden Engels Uit eten zonder flauwekul? ts Voor de zekerheid 2 jaar GRATIS Combi-Foto GARANTIE en VERZEKERING* scliocmsikcr DAGJE \GINA2 WOENSDAG 4 JUNI 1986 SOESTER COURANT PAGINA 3 b.v. ERS MINOLTA REFLEXCAMERA'S foto-film-wideo computer/ ONKYO Soester Adviesburo van Ginkel, Makelaar in Assurantiën geeft informatiekrant uit Vernieuwd terras voor 'La Grande Bouffe Lovende woorden voor C-drie [WINKEL Provincie vervolgt onderzoek naar bodemvervuiling Soestduinen Kosten: 1+0.000 gulden Gebroken been na val uit dode boom foto-film-vicleo computer/ CV Winkelcentrum "Hartje-Zuid" ten - iten- be- ienst trek- ■t hij/ n de uiks- n de 'at/e- srcter hef VAN RIJF 1EID pen op aakt en xodukt an alle ng van iken en je taak. ii mee- vkeurig aat een aan de e wijze ak voor Panasonic C310 EF Met ingebouwde electro- nenflitseren automatische belichting Ricoh AF-35. Typisch zo'n juweeltje van Ricoh Schiet'texakt zoals u het wilt. Met het grootste gemak! Panasonic C 500 AF/DX. Stelt scherp, flitst zonodig, transporteert de film en stelt de gevoeligheid in Minolta AF-E. Eén van de meest komplete compactcamera's ter wereld. Alles verloopt volledig automatisch, zelfs de flitser stelt zichzelf in. Panasonic C 600 AF/DX. Geavanceerde elektronica om u het scherpstellen, belichten, flitsen en film transport uit handen te nemen. Praktika MTL-56 1.8-50 mm239. Praktika B100 met 1.8-50 mm standaardlens 28 mm groothoeklensnu samen 429.' Minolta X 300 1.7-50 mm 599. met zoom 35-70 macro799. PentaxP-30 met 2.0-50 mm599.- met zoom 35-70 macro799. Minolta 50 00 1.7-50 mm 1199.- Minolta 7000 1 700 mm 1398.- Nikon F 301 1.8-50 E1098. Nikon F 501 autofocus 1.8-50 mm1598.- Sigma Zoom 35-70 macro en 70-210 macro299. Kiron 200 M 80-200 Topklasse voor slechts 369. 'Bij apparatuur boven 1200,-. KLEURENFOTO FILMS Fuji kleinbeeld 24 opnamen, 2 stuks19,95 Fuji of Agfa kleinbeeld 36 opnamen, 2 stuks25,50 Kodak of Agfa 400 ASA 24 of 36 opnamen, 3 halen 2 betaien DIAFILMS Agfa 100 ASA 36 opnamen, excl. ontw. 2 stuks 25.- Kodachrome64 36 opnamen, incl. ontwikkelen 21,50 SUPER 8 FILMS Agfa Super 8, 3 stuks 49,95 VIDEOBANDEN Kodak VHS 180 (3 uur) 2 stuks 32,95 Met kans op gratis toegangskaart voor de Efteling. WINKELCENTRUM HARTJE-ZUID 2 jaar garantie en verzekering Maandenlang zijn de winkeliers van Winkelgroep 't Hart onder leiding van voorzitter At Breij bezig geweest met de voorbereidingen voor het traditionele Midzomerfeest, dat zaterdag 14 juni zijn beslag zal krijgen. De Koningin- nelaan is die dag veranderd in een groot feestterrein met tientallen kramen, versieringen en feestelijke muziek, 's Morgens om 10.00 uur wordt het spektakel officieel geopend door burge meester P. Scholten. De dagen die daaraan vooraf gaan geven echter ook al een voorproefje van het Midzomer feest, want vanaf donderdag 12 juni is er een grote Autoshow op het voet balveld aan de Koninginnelaan. Ge durende de festiviteiten vallen fraaie prijzen te winnen. Vanaf donderdag 12 juni staan maar liefst 200 occasions te pronken op het voetbalveld achter drogisterij De Pil. Vier autobedrijven hebben daar hun aandeel in geleverd, t.w. Stam, Smeeing, Van Doorn en Niehof. Onder het motto "Zo mooi heeft U ze nog nooit gezien" worden de occasions drie dagen lang op het terrein tentoongesteld. Het spreekt vanzelf dat gedurende deze dagen aantrekkelijke inruil )prijzen worden geboden. Dat geldt niet alleen voor de tentoon gestelde occasions maar ook voor de eventueel in te ruilen auto waarmee de cliënt-in-spe naar de autoshow komt. Voor A.P.K-goedgekeurde auto's wordt een gegarandeerde inruilpremie gegeven van maximaal 1.500,-. Voor niet goedgekeurde of in het geheel niet gekeurde auto's geldt een gegaran deerde inruilpremie van 1.000,-. Deze premies gelden alleen indien op de show een occasion wordt gekocht Wisseltruc Een Soester bakkerij is vorige week het slachtoffer geworden van een wis seltruc. Een onbekende jongeman kwam de winkel binnen en kocht het één en ander. Toen hij de artikelen af rekende wist hij de winkelbediende zo danig om de tuin te leiden dat deze hem achtenveertig gulden teveel aan wisselgeld teruggaf. De bediende bemerkte dat pas toen de jongeman de winkel al verlaten had. Dekzeilen ontvreemd van bouwterrein Namens een bouwbedrijf deed V.E. aangifte van diefstal van drie dekzei len. Onbekende namen de dekzeilen mee van een bouwterrein aan de Riehelleweg. In de daaraan vooraf gaande week werden op dit bouwter rein zeven ruiten vernield. Auto belandt tegen verkeersbord Doordat ze van een insect schrok be landde de 19-jarige mevrouw G.H. uit Soest met haar personenauto tegen een verkeersbord. Zij reed op de Ko ninginnelaan nabij het Nieuwehoek- plein toen ze van een plotselinge bewe ging in de wagen schrok. Ze liet het stuur los en belandde tegen het ver keersbord dat daardoor scheef kwam te staan. De auto werd beschadigd. ZO TE HOREN MEER DAN DRIEDUIZEND GULDEN CP-10O7A automatische alatenspeler Adviesprijs TX-27 Computer gestuurde tuner/ versterker 2x40 Watt RMS Adviesprijs ffil TA-2027 Cassette deck Adviesprijs Alle komponenten in zwart of in zilver verkrijgbaar en Ie completeren met vele typen Onkyo luidsprekers. TE KOOP VOOR NET TWEEDUIZEND. Onkyo hifi-installaties worden meestal heel wat duur der geschat dan de prijs die ervoor is betaald- Juist ook door deskundige vrienden, die eens even kritisch naar uw nieuwe geluid komen luisteren. De hier door Onkyo geadviseerde kombinatie biedt u gehoormatig topkwaliteit in de 2x40 Watt-range. En u bent daar mee voordelig genoeg uit om u een paar voortref felijke speakers te kunnen veroorloven GOED GELUID IS GEEN KWESTIE VAN GELD, MAAR VAN ONKYO 3 jaar garantie Van Weedestraat 80 Soest-Tel. 02155-10344 van meer dan 8.000,- met financiering en kentekenregistratie van de inruil auto. Alle occasions hebben Bovag garantie. Onder de kopers van occasions wordt een loterij gehouden waarin men mee dingt naar een gratis weekend naar Parijs. Maar er is nog meer in petto, zoals de mini-cars waarop de kinderen zaterdag 14 juni onder toezicht gratis mogen rijden. Deze zijn dan te vinden op het basketbalveld aan de Koningin nelaan. De autoshow wordt gehouden op donderdag 12 juni van 13.00 tot 21.00 uur; op vrijdag 13 juni van 13.00 tot 21.00 uur en op zaterda 14 juni van 10.00 tot 17.00 uur. Aantrekkelijke aanbiedingen Het Midzomerfeest zal op zaterdag 14 juni geopend worden door burgemees ter P. Scholten. Hij zal dat doen door om 10.00 uur het startsein te geven voor de ballonnenwedstrijd. Opening en ballonnenwedstrijd vinden plaats bij een podiumwagen op de hoek Koninginnelaan/Van Straelelaan. Rond 09.45 uur kunnen dé kinderen bij de podiumwagen de ballon ophalen en het kaartje invullen. Het is natuur lijk de bedoeling dat de ballonnen zo ver mogelijk komen. De ballon die het verst komt valt in de prijzen. Ver volgens is het aan het publiek en de weergoden om er een grandioos Mid zomerfeest van te maken. De Winkel groep 't Hart heeft er in ieder geval alles aan gedaan om het feest tot een succes te maken. De aankleding van het geheel is weer in handen gelegd van een professioneel bedrijf, zodat verwacht mag worden dat dit onder deel tot in de puntjes verzorgd is met feestelijk versierde kramen, vele -attractiesvoor de; kinderen- en. gezel lige muziek. Een week vóór het Midzomerfeest de len de winkeliers aan de klanten vrij- kaartjes uit, die de kinderen kunnen besteden aan het grote springkussen of de draaimolen. Maar ook op de feest dag zelf hebben de winkeliers een aan tal aantrekkelijke acties. Bij Davo kan men meedoen aan een behendigheidsspel, waar leuke prijzen aan verbonden zijn. Bij Fotohandel 't Hartje staat een gro te ton, gevuld met filmkokertjes. Aan het publiek te raden hoeveel er in zitten en degenen die het raadt of er het dichtst bijkomt krijgt een foto camera. Drogisterij Breij laat de mensen drop wegen en heeft bovendien een actie met een artikel dat de mensen tien tallen guldens bespaart. Bij Bloemisterij Buxtorff kan men na men van bloemen raden en bij assu rantiekantoor Van Breukelen kan men gissen naar het bouwjaar van een le- gerjeep. Daar is ook een poppenhuis met inboedel(tje) te zien. Wie het ver zekerd bedrag van de inboedel weet te noemen valt eveneens in de prijzen. Maar de bolleboos die enkele vragen goed weet te beantwoorden wint de hoofdprijs: een gloednieuwe fiets. Snackbar Nieuwerhoek verkoop patat, kroketten en frikadellen voor een zacht prijsje en Haarmode Ans geeft doorlo pend demonstraties. Bij Haard en Hobby kan men kijken naar een demonstratie koud emaille ren en textielverven. Banketbakkerij Oudwater tenslotte bieai verse aardbeientaartjes aan tegen een zeer lief prijsje. Voor de liefhebbers staat er een Rodeo stier om de "zitvastheid" te beproeven. Ook de Greenpeace organisatie is weer aanwezig maar dit keer met een grote video-showwagen en een grote opge blazen walvis. Café Willem I houdt een geweldige Breakdance finale waaraan de win naars van de competitiewedstrijden deelnemen. Dat zal zijn om 15.00 uur. Het Veronica Promotieteam is even eens aanwezig. Second Hand Rose laat de vergrootte collectie tweedehands artikelen zien. Alle winkeliers van Winkelgroep 't Hart zetten deze dag hun beste beentje voor, zodat het.de moeite is alle kra men te bezoeken. Winkelgroep 't Hart prijst zich gelukkig dat de "lege plek ken" in de winkelstraten langzamer hand weer worden opgevuld, hetgeen toch noodzakelijk geacht moet worden voor een gezonde detailhandel. Een geslaagd Midzomerfeest (het einde is rond 16.00 uur gepland) kan daar zeker het nodige toe bijdragen. Groot aantal prijzen te winnen Adviesburo van Ginkel, Valeriaan straat 18 te Soest heeft een informatie krant uitgegeven over verzekeringen: 'Zekerheid' genaamd. In deze fraai verzorgde uitgave, die zes pagina's dik is, wordt een-grpot aantal nuttige tips en jadviezengeggvejn, zowel op het ge - bied van verzekeringen als in de pre ventiesfeer. Aan de krant wordt meegewerkt door de bekende schaatsster Ria Visser, die in een column ingaat op het voorkomen van sportblessures. Bovendien wordt in deze uitgave ingegaan op de meest voorkomende ongevallen in en rond het huis en hoe deze met eenvoudige maat regelen kunnen worden voorkomen. In de krant wordt tevens aandacht be steed aan de nieuwe hulpverleningspas door de Nederlandse Bond van As surantiebemiddelaars, NBvA en het Nederlandse Rode Kruis, waarin alle noodzakelijke medische en ver- zekermgsgegevóns van de automobilist kunrfen worden ingevuld waardoor/indien nodig, de hulpverle ning na een ongeval' kan worden ver sneld. In d'e krant is voorts een prijs vraag opgenomen, waarmee een groot aantal prijzen te winnen zijn, zoals een 8-daagse bungalowvakantie in Duits land en een tweetal lange weekends in een Nederlands recreatiepark. U kunt de gratis informatiekrant af halen bij: Adviesburo van Ginkel, Valeriaanstraat 18 te Soest, tel. 18540. Restaurant "La Grande Bouffe", ge vestigd aan de Soesterbergsestraat 107 heeft met het oog op de naderende zo mer het grote buitenterras een nieuw jasje gegeven. Roel en Netty van Beek, eigenaars van het restaurant, hebben er de afgelopen weken hard aan ge werkt om het terras nog voor het begin van het buitenseizoen geheel gereed te hebben. Over het resultaat zijn ze zeer te spreken. Het terras heeft een totale oppervlakte van 60 m2 en biedt ruimte aan zo'n 50 mensen, verdeeld over be- nedenterras en bordes. Bij goed weer kan er aan het witte terrasmeubilair volop geluncht en gedineerd worden. De tafels hebben een rose bekleding gekregen. De opening van het nieuwe terras valt ongeveer samen met de uitbreiding van de openingstijden van La Grande Bouffe. Het restaurant is de gehele week vanaf 17.00 uur geopend. Vanaf 2 juni is men ook van maandag tot en met vrijdag in de lunchtijd open en wel van 12.00 tot 14.30 uur. La Grande Bouffe nadert overigens haar tienjarig bestaan dat in juli gevierd gaat wor den met een open dag voor vaste klan ten, vrienden en bekenden. Wellicht is dat één van de drijfveren geweest van de veranderingen die het horeca bedrijf vooral de laatste maanden heeft ondergaan. "We waren er eigen lijk voortdurend mee bezig, maar voor- Foto Goos van der Wilt al de laatste tijd", aldus Netty van Beek. "Niet alleen de presentatie van de gerechten is anders maar eveneens de verzorging en de samenstelling ervan. Daarbij houden we steeds in het oog, dat de service en de gezelligheid het allerbelangrijkste zijn." Het echtpaar Van Beek heeft in tien jaar tijd een hechte klantenkring opgebouwd, die heel erg aan "hun" restaurant hangen. Echtgenoot Roel van Beek noemt deze klantenkring de pijler van de zaak: "Daar zijn we dan ook erg blij mee", aldus Van Beek. Het restaurant heeft een uitgebreide menukaart. De daarop vermelde voor-, hoofd- en nagerechten wisselen elke drie maanden. De specialiteitenkaart wisselt zelfs elke maand. Het echtpaar Van Beek is trots op de wijnkaart die volgens hen zeer goed te noemen is en voortdurend wordt bijgesteld. Er zijn bovendien enkele bijzondere drankjes (digestifs) in huis. Het fraai gelegen restaurant beschikt over een zaal waar party's, diners en recepties kunnen worden gehouden. De staf van La Grande Bouffe bestaat verder nog uit Chef-kok Ben Vrakking, sous-chef Ruud van Kampen, Olof Oud- heusden en Jan Wagenaar. Voor infor matie over zaalhuur en dergelijke kan men bellen naar 02155-20202. Het nieuwe terras van restaurant La Grande Bouffe aan de Soesterberg sestraat. "Dit cultureel creatief centrum werkt zeer efficiënt, is solide van opzet en er wordt keihard gewerkt. Ik vind het uitermate waardevol wat hier gebeurt". Aldus het raadslid Wiebe Meilof (GPV/ SGP/RPF) die toegaf een dag lang zich ter plekke te hebben verdiept in de problematiek van C-drie in een ge sprek met directeur Ernst Dienaar. Meilof had dan ook geen enkele moeite met de verhoging van extra subsidie gelden aan de Stichting C-drie van 181.234,- voor 1986 en van 31.200,- voor 1987. Wel vindt hij dat inhoudelijk het centrum moet zorgen dat ook de bevolkingsgroep die hij vertegenwoor digt zich blijvend kan vinden in de doel stellingen en programmering van het creati viteitscentru m Penningmeester Ans van Gelder maak te in de commissievergadering gebruik van haar spreekrecht om nog eens te pleiten voor de aanstelling van een "halve" cursuscoördinator. In een brief van het Ministerie van W.V.C. dringt de inspectie kunstzinnige vorming hier extra op aan om te voorkomen dat het cursuspakket in de verdrukking raakt. Het College van B. W. heeft dit ver zoek van C-drie geschrapt in het lijvige (8 pagina's) raadsvoorstel waarover op 19 juni wordt beslist. Johan Baks (CDA) vertelde dat een aantal van zijn fractieleden "niet staat te juichen" bij deze subsidieverhoging, maar dat het CDA heel goed begrijpt dat nu niet afgeweken mag worden van het in houdelijke model waarvoor in 1984 is gekozen toen de Stichting "Artishock" vanwege de bezuinigingen moest ver huizen van de Steenhoffstraat naar "De Borg" in Overhees. Het CDA toont het volste vertrouwen in bestuur en directie van C-drie. opberg- T systemen? Pr. Julianaplein 7, 8 en 9 Amersfoort 033 - 631824* Bert Krijger (VVD) vreesde toch wel dat de behaalde bezuinigingen in de welzijnssector verloren dreigen te gaan "als niet op langere termijn een betere afstemming en samenhang van het beleid plaatsvindt' "Maar ik laat er geen misverstand over bestaan dat in C-drie goed gewerkt wordt en dat de VVD veel sympathie koestert voor wat hiet gebeurt", aldus de liberale voorman. LeidjeTomassen ("Progressief Soest") had veel waardering voor het pleidooi van mevrouw van Gelder en vindt dat ook de uitbreiding van de cursuscoör dinatie gehonoreerd moet worden. Jan van Esseveld (D'66) wil de proef met C-drie nog een jaar voortzetten, terwijl ook Lydia Meyer (PvdA) de consequenties van de succesvolle voor uitgang van C-drie wat tot personele uitbreiding moet leiden, gaarna wil dragen. Wethouder Kingma (PvdA) was blij, dat de commissie zo reageerde op het "brandsignaal" van het centrum aan de Willaertstraat en stelde dat "de ernst van de situatie zo is dat er niet aan te ontkomen was" waarmee hij de kritiek van Bert Krijger afwees en ver volgens uitvoerig weerlegde. Artishock Wim Groart van de Vereniging Arti shock, waar hij zich vooral bezig houdt met het filmhuis, volgde met grote interesse de discussie wat bij Lydia Meyer de vraag ontlokte hoe het staat Tnét dé 'verhuizing van de Vereniging naar het stationgebouw'Soest Kingma antwoordde dat mondeling de zaak met de N.S. geregeld was, maar het wachten nog steeds op het schrifte lijke huurcontract. De mogelijkheden bestaan om in fases het stationsgebouwtje op te knappen en geschikt te maken voor de verenigings activiteiten, terwijl ook nog gesprek ken voorbereid worden met de omwo nenden. Het Artishockgebouw is nog steeds niet verkocht, maar besprekingen hierover zijn met een gegadigde gaande. Tenslotte deelde de wethouder mee, dat op 24 juni de Commissie Minderhe den officieel wordt geïnstalleerd, ter wijl ook raadsleden worden uitgenodigd deze plechtigheid bij te wonen. In het ontwerp-programma 'Bodemsa nering 1987' van de provincie Utrecht staat te lezen dat één van de plekken waar een vervolgonderzoek gewenst is het terrein behelst waar voor enige jaren geleden het bedrijf Kat Emaille was gevestigd. Al eerder is het aangrenzende terrein van de fotografische industrie Chemco in Soestduinen aangewezen als sa- neringsdoel. Beide terreinen liggen binnen de intrekkingszone van het Soester waterwingebied. Eind vorig jaar is op het voormalige Kat-terrein in opdracht van de provinciale water staat een oriënterend onderzoek uitge voerd. Uit de resultaten hiervan is ko men vast te staan dat er sprake is van een zodanige vervuiling, dat een nader onderzoek in 1987 gewenst is. Voor dit vervolgonderzoek trekt de provincie 75.000 gulden uit. Het ligt uit praktische overwegingen in de bedoeling, de even tuele sanering van het terrein mee te nemen met die bij Chemco. Er zijn in Utrecht volgens een in 1983 ingesteld onderzoek 471 plekken waar sprake is van bodemverontreiniging. Het gaat daarbij vooral om (voorma lige bedrijfsterreinen en stort plaatsen. Van alle bekende gevallen van bodemverontreiniging zijn er tot nu toe ruim tweehonderd nog niet in een programma van bodemsanering opgenomen. Bij de vaststelling van de program ma's van bodemsanering spelen bij de provincie uitsluitend milieu hygiënische overwegingen een rol. Er wordt tot verdriet van met name het Amersfoortse gemeentebestuur geen rekening gehouden met planologische aspecten. In verband met bestaande of aanstaande bouwplannen zit Amers foort met een aantal vervuilingen in haar maag, zoals bij voorbeeld bij olie handel Coenen in Hoogland. De ge meente moet de sanering van die grond voorlopig uit eigen zak betalen, want de provincie heeft laten weten dat Coe nen zeker niet voor 1988 op het sa neringsprogramma komt te staan. Tot de gevallen uit de saneringspro gramma's van 1985 en 1986 waarvan de sanering nog niet is gestart, behoren in de gemeente Amersfoort de vervuilin gen bij de HAPAM, Juweline en de Hooglanderveense landbouw coöperatie Eemstroom, en in Soest de vervuilingen bij Arma, Chemco en Randstad. Met de sanering van het Dagra-terrein in Bunschoten is onlangs een begin gemaakt. De Onderwijscommissie is accoord met de aanschaf van enkele methoden Engels voor het basisonderwijs. In 1985 is een wet aangenomen die de scholen verplicht vanaf 1 augustus 1986 engelse les te geven in het basisonderwijs. De reden is dat Engels in steeds toene mende mate de functie van hoofdtaal vervult in vele delen van de wereld. Zo schrijft het college van B. W. aan de Raad. Verder is in alle vormen van het voort gezet onderwijs voor Engels een struc turele (en wettelijke) basis aanwezig om voort te bouwen op hetgeen in het basisonderwijs is geleerd. Tenslotte meent het gemeentebestuur dat meer dan 900f van de jongeren in het voort gezet onderwijs Engels kiest als eind examenvak wat aansluit bij de prak tisch algemene behoefte. Op vragen uit de commissie bevestigde de wethouder Jan L. Menne (CDA) dat op elke school in Soest minimaal twee leerkrachten zijn bijgeschoold in dit vak. De scholen krijgen nu een bedrag per leerling voor de aanschaf van een engelse methode, die ze zelf mogen uit kiezen. De kosten worden bestreden uit het fonds 'reserveringen ten behoeve van het basisonderwijs.' Het kom er op neer dat het prot. chr. onderwijs in Soest en Soesterberg 13.000 gulden ontvangt, het r.k. onder wijs 10.000 gulden, het Van der Hucht- onderwijs 4500 gulden en het openbaar basisonderwijs 12.500 gulden. Medezeggenschapsraad Meer moeite had de onderwijscommis sie met het aanwijzen van een lid als adviseur in de gemeenschappelijke medezeggenschapsraad (g.m.r.van het openbaar onderwijs. Daarin zitten ouders en leerkrachten. Discussiepunt was of de vergaderingen van de g.m.r. openbaar moeten zijn of niet. De Schoolraad vergaderde vroeger altijd in het openbaar, maar wethouder Menne heeft hier wel wat moeite mee, omdat vaak schoolzaken worden be sproken die niet voor publiciteit ge schikt zijn. Leidje Tomassen (P.S.) stelde voor de g.m.r. hierover zelf te la ten beslissen. In de Statuten is het niet geregeld. Beide kandidaten voor het adviseurschap, de dames Weidema (VVD) en Meyer (PvdA) gaan voor lopig nog maar even als toehoorders naar de eerstvolgende vergadering van deze medezeggenschapsraad op 9 juni. Verder deelde de wethouder mee dat op 12 juni de Desmond Tutuschool onder leiding van mevrouw Mann wederom een interculturele manifesta tie organiseert en dat op 19 juni 's mor gens om 11 uur een expositie wordt ge opend in C-drie van de kindertekenin gen over het thema 'anti-vandalisme.' Op 27 juni houdt de wethouder van on derwijs een toespraak in Soesterberg ter gelegenheid van 150 jaar openbaar onderwijs (wethouder de Haanschool) in dit dorp. Aanvang16.00 uur. Geen zin om te koken, uitgebreid te dineren of veel geld betalen De Korte Duinen speelt daar op in met het volgende voorstel. Terwijl u rustig geniet van een aperitief, dat wij u aanbieden, vermaken de kinderen zich in de speelhoek. Na uw voorgerecht roepen wij de kinderen en serveren wij het door u gekozen hoofd gerecht met uiteraard daarbij een keuze uit ons uitgebreide slabuffet. Het glas wijn krijgt u van ons. Na het nagerecht bieden wij u nog een kopje koffie aan. En dat voor slechts f 30,— p.p. Kinderen tot 12 jaar f 7,50. 7 dagen per week. RESTAURANT DE w Birkstraat 108 Soest 02! 55 - I3720 De 19-jarige militair F. v. B. van de vliegbasis Soesterberg brak een been nadat hij uit een boom was gevallen. In de boom zat geen leven meer en door het gewicht van de man brak de top af. De militair werd naar het ziekenhuis vervoerd. Het ongeluk gebeurde op de Kerklaan. Kies nu voor de echte Kodak videokwaliteit. En maak bij elk 2-pak videocassettes VHS E-180 kans op gratis Efteling-entree voor twee. Doe mee!! 2 st. VHS 3 uur/32,95

Soester Courant | 1986 | | pagina 3