Schoeman -Jll HEB JE EEN HEREXAMEN?? Mieke van Kooten 10 jaar consulente Peuterspeelzalen d'OudeEnghe Nieuwe directeur voor NMB kantoor Soest 'Dag van 't Paard' kom eens met Schoeman praten! TRAMEI STUDIEBEGELEIDING Telefoon 02155-17089 WOENSDAG 4 JUN11986 SOESTER COURANT PAGINA 5 SOEST BAARN MAANDMENU JUNI a ƒ35,- vraagt uw aandachtvoor Met Tramei in de buurt mag dat geen probleem zijn. De uitslag hangt af van een goede en tijdige voorbereiding! Stichting Nederlandse Export Combinatie vraagt aan kabinetsformateur een minister van exportbevordering SOEST Aanbieding ABN-Bank neemt afscheid van beheerder H. M. Inthorn Werkloosheid in Soest daalt Autocenter Hans Huigen b.v. Uw Lada en Daihatsu dealer VAN GOYENLAAN 144 Flatwoning met berging en verder aanbehoren. Indeling: en tree, grote woonkamer, 2 slaap kamers, keuken, douche en was ruimte, toilet en balkon. Begane grond berging. Servicekosten in- klusief voorschot verwarming bedraagt momenteel ca. f 275,- per maand. Koopsom f39.500,- k.k. EIGENDOMWEG 83 De helft van een royaal, zeer goed onderhouden dubbel woonhuis met garage, schuur en fraai aangelegde tuin op zuid oost, voorzien van gas-c.v., ge combineerd met warmwater voorziening. Indeling: entree, woonkamer (circa 30 m2), mo derne witte keuken, inbouw gas- kookplaat, bijkeuken, toilet, kel derkast. Verdieping: 3 slaapka mers, douche 2e toilet, vaste trap naar zolder met kamer dakraam. Isolatievoorzieningen: de gehele woning is voorzien van dubbele beglazing en spouw muurisolatie. Vraagprijs: f239.000,- k.k. DORRESTEINWEG 18 Vrijstaande eengezinswoning met grote (8 x 4) vrijstaande ga rage. Parterre momenteel ver huurd als kantoor. Binnenkort leeg. Indeling: hal, toilet, kelder, woon kamer met erker, open haard 8x3.50, uitgebouwde serre ach terzijde, 5x3, open keuken. Verd.: 3 slaapkamers waarvan één ingericht als keuken. Badka mer met ligbad en 2e toilet. Royale tuin aan voor- en achter zijde. Vraagprijs: f 195.000,- k.k. Waarom zou u een huis via een makelaar kopen? PR. HENDRIKLAAN 138 Een bijzonder gunstig gelegen appartement, parterre, in een perfecte staat van onderhoud. In deling: entree, royale L-vormige woonkamer, geheel voorzien van parket, badkamer, mooie slaap kamer met een vaste kasten- wand. Onder het appartement bevindt zich een afzonderlijk ge legen garage, welke ook geheel verwarmd is, voorzien van elek tra. Het is gelegen in het flatgebouw Baarnstein nabij het station, de bossen, bushaltes en het winkel centrum. Oplevering: direct. Vraagprijs f 298.000,- k.k. Makelaars in onroerende goederen leden NVM Het adres van Schoeman Makelaars is Middelwijkstraat 54, Soest TELEFOON 1 35 39 b.g.g 1 69 55 Schoeman Makelaars heeft ook kantoren in Amersfoort, Hoofddorp, Leusden, Tiel en Veenendaal e Stomverbaasd reageerde maan dagavond de consulente van de Stich ting Peuterspeelzalen Soest toen ze door bestuursleden werd afgehaald voor een feestje ter gelegenheid van haar tweede lustrum als consulente van de Stichting. Tot het laatste mo ment hadden alle betrokkeneninclu sief haar echtgenoot en drie kinderen, het geheim kunnen houden. Met een antieke Austin werd zij vervolgens, in gezelschap van haar familie, naar peu terspeelzaal 't Kwetternest gebracht, waar leidsters, voorzitters en leden van de oudercommissies en leden van de Raad van Advies haar een warm welkom bereidden. Mieke van Kooten werd bij het peuterwerk betrokken toen haar jongste zoon op speelzaal De Woelwaters zat. Zij werd toen voorzit ter van de oudercommisie en zat als zo- Foto: Goos van der Wilt danig ook in het bestuur van de Stich ting. Zij had in die tijd al enige jaren pedagogie gestudeerd aan de Rijksuni versiteit Utrecht. Toen zij tien jaar ge leden tot consulente van de Stichting Peuterspeelzalen werd benoemd, nam zij de draad van de studie weer op. Volgend jaar hoopt zij af te studeren op een scriptie over bepaalde opvoedings problemen met peuters. Maar ook daarna wil zij haar werk als consulente voortzetten. Zij hangt met hart en ziel aan deze functie, waarin ze zich goed kan vinden. 'De samenwerking met in stellingen als het RIAGG, maar vooral de Kruisverenigingen is uitstekend te noemen,aldus Mieke van Kooten. 'En dat komt alleen maar ten goede aan de peuters. i Ananas gevuld met garnalen, zalm en paling Kalfsentrecote met kruidensaus of Tongfilets met dillesaus div. garnituur Verse vruchtensalade met sorbetijs BAREETCAFE Middelwijkstraat 2 3764 CG Soest Tel. 02155-13331 Raadsvergadering De eerstvolgende openbare raadsver gadering vindt plaats op donderdag 19 juni 's avonds om half acht in de aula van het Griftlandcollege, Noor- derweg. In het gemeentelijk INFOrmatiecen- trum kan men de stukken inzien van de punten die die avond behandeld worden. De agenda hangt op het publi- katiebord van het INFOcentrum en ook bij de hulpsecretarie Soesterberg. Men kan ook telefonisch bij het INFOr- matiecentrum informeren welke agen dapunten aan de orde komen. Enkele belangrijke agendapunten zijn: het vaststellen van de verordening persoonsregistraties Soest, de recon structie van de Van Weedestraat, het voorontwerpplan gemeentelijke her indeling Utrecht-Oost, subsidie aan de stichting C-drie en herstraten terrein brandweerkazerne. Inwerktreding Wijziging Afvalstoffenverordening Burgemeester en wethouders van Soest gelet op de artikelen 199 en volgende van de gemeentewet; maken bekend: dat gedurende drie maanden, te reke nen vanaf de dagtekening van deze be kendmaking, ter gemeente-secretarie, afdeling I, (geopend van 09.00 tot 12.00 uur) voor ieder ter inzage ligt het be sluit van de raad d.d. 21 november 1985, afdeling I, nummer RB 85-234 tot vaststelling van de wijziging van de Afvalstoffenverordening gemeente Soest. Deze wijziging zal in werking treden op 2 juni 1986. Hinderwet ontwerp-beschikking Op de gemeentesecretarie (afd. I) en de bibliotheek aan de Albert Cuyplaan liggen ter inzage de ontwerpen van de beschikkingen van: Hypsos BV, Batenburgweg 3-5 te Soesterberg voor een inrichting voor vervaardiging en opslag van ten toonstellingsmateriaal op het per ceel Batenburgweg 3-5 te Soester berg Waterleidingbedrijf Midden Neder land, Postbus 2124 te Utrecht voor een pompstation voor drinkwater op het perceel Van Weerden Poel- manweg 2 te Soest. De strekking van de ontwerpen van de beschikkingen luiden: 'positieve be slissing op aanvraag onder voorschrif ten ter voorkoming van gevaar, schade en hinder naar buiten toe Gemotiveerde bezwaren tegen de ont werp-beschikking kunnen schriftelijk worden ingebracht door de aanvrager en degenen die reeds schriftelijk of mondeling bezwaar hebben gemaakt tegen het verzoek om vergunning en hen die daartoe redelijkerwijze niet tijdig) in staat zijn geWeest. "De bezwaarschriften moeten bij het gemeentebestuur worden ingediend vóór 19 juni 1986. Indien men dat wenst, worden de per soonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift indient niet bekend ge maakt. Het verzoek daartoe moet schriftelijk tegelijkertijd met het bezwaarschrift bij het gemeentebe stuur worden ingediend. Bouwzaken De burgemeester maakt bekend dat burgemeester en wethouders voorne mens zijn op een daartoe strekkend verzoek met toepassing van het be paalde in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8 van de Woningwet, vergunning te verlenen voor het bouwen van een woonhuis op een perceel gelegen aan de St. Theresiastraat hoek Beetzlaan te Soest. Tevens zijn burgemeester en wethou ders voornemens het college van Gede puteerde Staten van Utrecht te verzoe ken op grond van artikel 83 van de Wet Geluidhinder een hogere grens waarde van de geluidsbelasting op de gevel vast te stellen ten behoeve van eerder genoemd bouwplan en ten be hoeve van het bouwplan dat voorziet in de bouw van twee vrijstaande wo ningen op een perceel gelegen aan de Stadhouderslaan 39 te Soest. Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder be voegd binnen een termijn van één maand, ter rekenen vanaf 5 juni 1986 de onderhavige stukken in te zien tij dens de kantooruren (09.00 - 12.00 uur) ter gemeentesecretarie, afdeling I, (kamer 23) en eventuele bezwaren c.q. opmerkingen schriftelijk bij burge meester en wethouders in te dienen. Op 26 juni 1986 om 10.30 uur ter gemeen tesecretarie, Steenhoffstraat 2 wordt een openbare zitting gehouden, waar bij een ieder de gelegenheid wordt gegeven opmerkingen ten aanzien van het verzoek om een hogere grenswaar de van de geluidsbelasting te maken over het bouwplan aan de St. Theresia straat hoek Beetzlaan en om 10.45 uur over het bouwplan aan de Stadhouders- laan. Bouwzaken De burgemeester maakt bekend dat burgemeester en wethouders voorne mens zijn op daartoe strekkende ver zoeken met toepassing van het bepaal de in artikel 19 van de Wet op de Ruim telijk Ordening en artikel 50, lid 8 van de Woningwet, vergunning te ver lenen voor het uitbreiden van een woonhuis en het bouwen van een berging, Den Blieklaan 63; het bouwen van twee transformator stations, Mercury, sectie E, nrs. 4204,4203 en 4206; het uitbreiden van een woonhuis, Plasweg 43 het uitbreiden van een woonhuis, Plasweg 41; het vernieuwen van een bijkeuken/ berging, Lange Brinkweg 84 het bouwen van een garage, Molen straat 24. Tevens zijn burgemeester en wethou ders voornemens op daartoe strekken de verzoeken met toepassing van de daarbij genoemde voorschriften ver gunning te verlenen voor: a. - het bouwen van een energie-arme kistenstal, Lange Brinkweg 111 -het plaatsen van een veranda en het verplaatsen van een berging, P .C: Hooftlaan 20 In ondervolgende brief aan Drs. J. de Koning maakt de Stichting Nederland se Export Combinatie te Soest haar wensen bekend bij gelegenheid van de kabinetsformatie Excellentie, Het bestuur van de Nederlandse Ex port Combinatie (NEC) wenst u van harte succes bij uw streven naar de vorming van een slagvaardig kabinet, dat in staat zal zijn welvaart, welzijn en werkgelegenheid in Nederland posi tief te beïnvloeden. Alle 550 bij de NEC aangesloten expor terende ondernemingen (uit elke branche één), menen dat het landsbe lang gediend wordt als onderstaande onderwerpen uw volledige aandacht mogen ontvangen 1. Nederland heeft als exportland een minister voor exportbevordering no dig, want de overheidstaak met betrek king tot de exportbevordering wordt ondergewaardeerd als - zoals tot nog toe - de hoogste gezagsdrager op dit terrein staatssekretaris is. 2. De export kan aanmerkelijk toene men met een flexibeler export-krediet- verzekerings-systeem. 3. Het huidige export-promotie-subsi- diebeleid zou gediend zijn met een wij ziging, waarbij de exporterende onder neming uitmaakt waar hij export-pro- motie-kosten wil'Smaken en niet de overheid. Op dit moment geniet het be drijfsleven financiële overheidssteun als het aan bepaalde beurzen deel neemt. De exporteurs kunnen evenwel zelf het beste beoordelen waar zij promotiekos- ten moeten maken. Een extra belastingaftrek (de gemaak te kosten vermenigvuldigen met de faktor 1,50) zal sterk stimulerend werken in het streven de export te vergroten. 4. Daadwerkelijke aanpak van de tijd rovende en geldverslindende bepalin gen bij het grensoverschrijdende goe derenverkeer. De kosten worden nu geraamd op 7 van de faktuurwaar- de. 5. Verplichte bij- en omscholing van werklozen om het reeds nu nijpende tekort aan vakbekwaam personeel te vermideren. Wij wijzen op de vele pa gina's personeelsadvertenties in de kranten en op het feit, dat uitzendbu reaus hun budget voor personeelswer- ving hebben vervijfvoudigd. 6. Aktieve aanpak van terrorisme en de zogenoemde kleine criminaliteit, waardoor - naar wij frequent ervaren - buitenlandse zakenlieden Nederland mijden vanwege het gevaar en het on gemak. Voor nadere persoonlijke toelichting zijn wij uiteraard gaarne bereid. HOEKFLAT met berging en garage. Indeling: woonkamer, hal, keuken, toilet, douchecel, twee slaap kamers en een moderne keuken. Dit appartement verkeert in uitstekende staat van onderhoud. De garage is er eventueel apart bij te kopen. Gevraagde koopsom f 52.500,-. Tevens vragen wij voor onze relaties op korte termijn te koop: luxe vrijstaande woning of helft van dubbele villa. Prijsindicatie f350.000,-. helft van dubbel woonhuis, achterstallig onderhoud geen be- zvyaar. •1 Prijsindicatie f 150.000,-. Inlichtingen: y m A.A. van Breukelen ONROEREND GOED Assurantiën NBVA Julianalaan 45 - 3761 DB Soest Telefoon 02155-17962 Drs. L.A. vanEtten Per 1 juni is de heer P.J. Kooij, directeur van het kantoor Soest van de Nederlandsche Middenstandsbank be noemd tot directeur van het kantoor Rotterdam-Slinge. Tot zijn opvolger is per gelijke datum benoemd de heer drs. L.A. van Etten, die vele jaren werkzaam is geweest op het hoofdkan toor in Amsterdam. Op woensdag 11 juni wordt op een receptie in restau rant De Soester Duinen van 17.00 tot 19.00 uur afscheid genomen van de heer Kooij en kan er tevens kennis wor den gemaakt met de heer Van Etten. Zo'n twaalf jaar was de heer Van Etten op het hoofdkantoor in Amsterdam werkzaam voordat hij zich een paar jaar geleden ging voorbereiden op zijn komst naar het Soesterse. Die voorbe reiding gebeurde op diverse kantoren in deze regio. In 1972 kwam de heer Van Etten bij de NMB in dienst als kredietaccountant. Een ambulante functie waarin hij in overleg met de kantoren financiële problemen van kredietrelaties hielp oplossen. Hij reis de zodoende het hele land door en koos als centrale woonplaats Nijkerk. Na vier jaar ging hij zich intern bezig houden met kredieten. Als 'kredietcon troller' nam hij de administratieve or ganisatie en de bedrijfs-economische analyse binnen het kredietenbedrijf voor zijn rekening. Na een aantal jaren wilde de heer Van Etten toch wat meer gaan 'meedoen' dan alleen 'meeden ken.' Die kans deed zich voor toen de directeursfunctie op het kantoor Soest vacant zou worden. -het wijzigen van bouwvergunning nr. 116-84, verbouwing en uitbrei ding Van Weedestraat 8 (artikel 19 van de Wet op de Ruim telijke Ordening) b. -het plaatsen van een erfafscheiding, Choristenpad 81 (artikel 10 van de voorschriften be stemmingsplan 2e herziening be stemmingsplan Overhees) c. -het oprichten van een fietsenberging, Klarinet 41-349 (artikel 11 van de voorschriften be stemmingsplan 3e herziening be stemmingsplan Overhees). Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een termijn van twee weken, te rekenen vanaf donderdag 5 juni 1986 eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders in te dienen. De op deze verzoeken betrekking heb bende stukken liggen gedurende die zelfde termijn tijdens kantooruren (09.00 - 12.00 uur) ter gemeentesecre tarie, afdeling I, (kamer 23) ter inzage. 'Toch heb ik er nog goed over moeten nadenken,' aldus de heer Van Etten. 'Het kantoor Soest, dat ook hoofd kantoor is voor Baarn en Soest-Zuid, is een bedrijf op zich met bijna veertig medewerkers. Als manager, want dat houdt deze functie toch het meeste in, moet je de voorwaarden en de onder steuning geven waaronder de mede werkers moeten werken.' De functie houdt ook in dat het beleid van het re giokantoor en het hoofdkantoor naar de medewerkers 'vertaald' moet worden. De heer Van Etten pleegt dan ook regelmatig overleg met.de beleidsme dewerkers op deze kantoren. De NMB heeft zich in de zeventiger ja ren enorm ontwikkeld. De bank ging zich in die tijd niet alleen richten tot het midden- en klein bedrijf maar ook tot het industriële grootbedrijf. Het kredietenbedrijf van de bank groeide mee, ginitieerd vanuit het hoofdkan toor. Enkele jaren geleden besloot de NMB echter tot decentralisatie. Eén van de redenen daarvoor was dat de bank meer cliëngericht wilde gaan werken. Er werden een negental regio kantoren opgericht, waaronder het re giokantoor voor Midden-Nederland dat in Zeist gevestigd is. De nieuwe direc teur van het kantoor soest aan de Van Weedestraat voelt zich al goed thuis in zijn nieuwe functie. Zijn eerste opgave ziet hij in het persoonlijk leren kennen van de mensen. 'Immers, achter elk klein en groot bedrijf staat een mens,' aldus de heer Van Etten. Woensdag 11 juni kan Soest met hem kennismaken op de receptie in restaurant De Soester Duinen. Dan ook zal worden afscheid genomen van de heer Kooij. e De heer drs. L.A. van Etten. Met gevoelens van bijzondere hoogach ting en dank voor de aandacht, welke u hieraan hebt willen schenken, tekenen wij, namens het NEC-bestuur L. Fokkema, voorzitter. m. Gedessineerde denim BLOUSE-ROK POLO - VEST per stuk vrijetijdskleding v.Weedestr.59 tel.12424 Soest Vorige week woensdag heeft de heer H. M. Inthorn, beheerder van het ABN- kantoor Wiardi Beckmanstraat, in restaurant Darthuizen afscheid geno men van de vele vrienden en relaties, die hij in zijn 44(!)-jarige loopbaan bij de Algemene Bank Nederland heeft ge kregen. Per 1 juni j.1. heeft de heer Inthorn gebruik gemaakt van de VUT regeling. In 1942 in dienst getreden bij de toen malige Nederlandse Handelmaat schappij in Baarn, werd de heer In thorn in 1956 toegevoegd aan de staf van het kantoor te Soest. In 1979 werd hij benoemd tot beheerder van het bij kantoor Wiardi Beckmanstraat. Onder zijn leiding heeft het kantoor vooral in de particuliere sector een behoor lijke groei doorgemaakt. Dat menigeen het contact met de heer Inthorn in al die jaren als zeer prettig heeft ervaren, bleek wel uit de vele reacties en geschenken, die hem ten deel vielen op de gezellige afscheids receptie, waar men tevens kennis kon maken met zijn opvolger, de heer B. Corts. De werkloosheid in de regio Amers foort is evenals in de voorgaande maanden ook in de maand april ge daald. Er stonden bij het Gewestelijk Arbeidsburau in die maand 215 mensen minder ingeschreven dan de maand er voor. (161 mannen en 54 vrouwen). Het aantal openstaande vakatures is in die maand gestegen. Het werkloosheids percentage voor Soest is gedaald van 11,0% naar 9,4%. Dit blijkt uit de gegevens van het GAB over april. Vooral onder de mannen is de werkloosheid afgenomen en wel met Geen voorrang: twee bekeuringen Vorige week kwamen op de hoek In specteur Schrèuderlaan/Burg. Grothe- straat een fietser en een bromfietser net niet met elkaar in botsing maar deze nipte ontsnapping kostte de fiet ser desondanks twee bekeuringen. In de eerste plaats verleende hij de brom fietser geen voorrang en bovendien gaf hij aan de politie een gefingeerde naam op. Naar later bleek was de fietser de 17-jarige H.G. uit Soest. 161 personen. Eind april stonden in to taal 4.386 werkzoekende mannen inge schreven en 3.180 vrouwen. Het werk loosheidspercentage in de regio Amersfoort (waaronder Amersfoort. Baarn, Bunschoten, Eemnes, Leusden, Soest en Woudenberg) is gekomen op 10,6. Soest steekt daar met 9,4% niet ongunstig bij af. De schoolverlaters zijn nog niet opgenomen in de werk loosheidscijfers, maar hun invloed is al wel merkbaar. De daling van het uit stroompercentage is bijvoorbeeld een direct gevolg van de snelle instroom van de schoolverlaters. In april hebben 368 schoolverlaters zich bij het GAB laten inschrijven, vooral meisjes. Zij hebben voorkeur voor de sector handel en kantoor. Volgens directeur T.G. van de Bunt hebben vooral laag opgeleide schpolverlaters een goede kans op een baan. Ook in de administratieve en commerciële sector is een reeële kans op werk. Schoolverlaters krijgen op het GAB een persoonlijk gesprek over de mogelijkheden op de arbeidsmarkt. Ook is er de speciale 'werk-voor-werk- tas' met informatie over werk en scho ling. Kerkstraat 109 - Soest - Tel. 02155-16410 Winkeliersvereniging Centrum Baarn organiseert Als één van de hoogtepunten van de ac tiviteiten van de 'Centrum Baarn' win keliersvereniging, is er dit jaar weer een 'Dag van 't Paard' georganiseerd. Na een aanvankelijk moeizame start van de organisatie, geven dit jaar niet minder dan 83 combinaties acte de pré- sence. In samenwerking met de Soester Warmbloed Paardenfokver- eniging Eemland begint deze dag een landelijke bekendheid te genieten. Deelnemers uit de wijde omgeving hebben zich ingeschreven. Zij zijn onder andere afkomstig uit Rijnsburg, Leusden, Voorthuizen, Oostknollen dam en Roelofarendsveen. De stoet be staat uit 17 deelnemers 'Onder het za del,' 16 vrijetijds- en 50 authentieke aanspanningen. Onder de laatste groep bevinden zich o.a. een Hilversumse kerkbrik uit 1890, een Hollandse buggy uit 1902, een Duitse selbstfahrer met een volbloed Arabier en 3 boerenwa gens. Verder zal er een 5-span Welsh- pony's, een Duitse dokterswagen en nog vele andere bezienswaardige com binaties deelnemen. Op zaterdag 7 juni wordt er al om 11 uur verzameld op het landgoed van kasteel Groeneveld. Het publiek is daar dan van harte welkom, mits het grote voorzichtigheid in acht neemt in verband met de grote hoeveelheid paarden en pony's. Het optuigen van de aanspanningen zal een adembene mende gebeurtenis zijn. De deelnemers zullen om 12 uur een lunch ontvangen van de winkeliersver eniging, waarna om 13.15 uur de opstel ling van de stoet plaatsvindt. Dan ver trekt men naar de centrumstraten waar de boerenkapel 'De Volle Bloas' uit Hoogland zich aan de kop van de stoet opstelt. Het centrum van Baarn zal 2x worden aangedaan door de stoet van naar schatting 3 kilometer lengte. Net zoals vorige jaren zullen de bejaar dentehuizen weer opgenomen worden in de route, zodat ook de ouderen die wat slechter ter been zijn kunnen genieten van dit initiatief van de mid denstanders. Overigens zal er speciaal voor deze dag uit Huis ter Heide een groep van 35 invalide kinderen met hun begeleiders naar Baarn komen. Bij hun tehuis heb ben zij zelf een pony. In de vorm van een lintje zullen zij ieder een aanden ken krijgen aan deze voor hun zo groot se dag. Ook voor de deelnemers zijn er herinneringslinten en zijn er in de voor noemde klassen diverse bekers te win nen. Een deskundige tweekoppige jury zal de beoordeling in handen hebben. Onder hen de voormalige koetsen- bouwer Iepenburg uit Doorn. Ten laat ste is er ook voor de toeschouwer nog het een en ander te winnen in de foto wedstrijd. Degene die van de 'Dag van 't Paard' de mooiste foto maakt en die inlevert vóór 20 juni bij Drukkerij Bakker, Laanstraat 59, Baarn, kan een waardebon van 100,- winnen. Alleen jongeren tot en met 18 jaar kunnen aan deze wedstrijd deelnemen. Voor liefhebbers van paarden en koet sen zal deze dag een onvergetelijke happening worden in het Centrum van Baarn.

Soester Courant | 1986 | | pagina 5