'brcC hn rnrnm O SBB eindtoernooi in C-drie SPLINTER EEMLAND B.V. WOENSDAG 11 JUN11986 SPORT SOESTER COURANT SPORT PAGINA 25 TAFELTENNIS Savornin Lohmanschool 10e bij nationale tafeltennisfinale Renske Druijff bij Scrabble-Soest een stapje terug Knickerbockers - Red Caps: propaganda voor honkbalsport HONKBAL Dave Brouwer springt 6.01 mtr. ver! Kampioenenregen bij tennisvereniging Soest-Zuid TENNIS Wedvlucht vanaf Venette Successen A.V.Pijnenburg Sportprogramma Beukendal De Bunt C-drie s.o. Soest sluit seizoen af Vrij bridgen bij O.N.I. Nieuwe verlichting t.v. Soest-Zuid 't A team Soest-Zuid kampioen speelt zaterdag promotiewedstrijd Kings Road Riders actief in Heiloo en IJsselstein Al 52 JAAR official dealer BAARN-SOEST Gespecialiseerd in jonge gebruikte Ford-auto's Verplichte autokeuring bij onze APK bedrijven BEUKENLAAN 80 - SOEST - TEL 02155-12643 EEMNESSERWEG16-22 - BAARN - TEL 02154-15555 Ruim een maand gelegen plaatste de Savornin Lohmanschool zich als eerste Soester school voor de nationale finale van het basisscholierentoernooi tafel tennis, door de regionale Gooise ronde ongeslagen te winnen. Zaterdag 7 juni was het voor deelnemers, begeleiders en supporters van de Savornin Loh manschool de grote dag. In Culemborg moest worden aangetreden tegen de beste scholen van de 21 afdelingen van de Nederlandse Tafeltennisbond. De Savornin Lohmanschool liet hierbij een meer dan uitstekende indruk achter door als 10e te eindigen, een prestatie die nog meer glans krijgt als men be denkt dat men slechts één winstpartij verwijderd bleef van een plaats bij de eerste 6. De Savornin Lohmanschool was inge deeld in een zware poule, met o.a. de sterke kampioen van Limburg en de winnaar van vorig jaar, de Theo Thij- senschool uit Hengelo. Ondanks de nodige zenuwen ging de Savornin Loh manschool sterk van start met twee keer een ruime winst. Daarna volgde twee keer verlies, waardoor de kansen op een eerste plaats vrij klein werden. Door een uitstekende finish kreeg men echter toch weer uitzicht op een plaats bij de laatste 3, voldoende om door te spelen in de finaleronde. Groot was de teleurstelling toen bleek dat men uit eindelijk slechts één winstpartij tekort kwam voor de 3e plaats en slechts 2 punten tekort voor een 2e stek. De 4e plaats in de poule betekende uiteinde lijk een 10e plaats in de totaal rang schikking en dat mag een uitstekend debuut genoemd worden voor de Sa vornin Lohmanschool. Zeker als men bedenkt dat nationaal gezien vele dui zenden kinderen aan dit toernooi heb ben deelgenomen. De jongste deelnemer bij de Savornin Lohmanschool was tegelijk de grote uitblinker. Sander Burger bleef in al zijn wedstrijden ongeslagen en behaal de deze le plaats bovendien via zeer goed spel. Een bijzonder knappe pres tatie. De één na oudste, Dick Lam, be gon wat te gehaast, maar naarmate het toernooi vorderde groeiden vorm en zelfvertrouwen en wist Dick toch nog twee wedstrijden naar zich toe te halen. Ook David de Vries begon met enkele onnodige nederlagen, maar ook hij kwam steeds beter in zijn spel. Uit stekend de aanwijzingen van de kant opvolgend wist hij twee partijen te win nen en daarmee de nodige punten voor zijn team te scoren. Daniëlle Kuypers, zowel in de Soester ronde als in de Gooise ronde matchwin nares voor haar team, had nu zeker de zwaarste tegenstanders. Voor elk punt vechtend wist ze toch 4 partijen te winnen. Overigens, ook ditmaal moest Daniëlle de beslissende partij spelen, die ditmaal zeer krap verloren ging. De Savornin Lohmanschool mag terug zien op een zeer geslaagd basisscholen kampioenschap en zal volgend seizoen met dit zeer talentvolle team ongetwij feld ook weer hoge ogen kunnen gooien. Moeder (Anneke Tak - Muys) en dochter (Renske Druijff-Tak) hebben afgelopen donderdagavond wat de stand op de competitieladder betreft van plaats gewisseld. Laatstgenoem de kwam door andere sportieve aktivi- teiten (Avondvierdaagse) niet aan het bord, hetgeen Anneke Tak-Muys de kans bood de achterstand op fraaie wijze in te lopen. In een boeiende partij verloor ze welis waar met miniem verschil, 577,- 684, van Klaas Keuter, maar de score was voldoende om de tweede plaats te gaan bezetten. Nieuweling Henny Visser zag, kwam en overwon in haar eerste partij en nestelde zich met een score van 418 punten op de 7e plaats in het klassement algemeen gemiddelde. Ook Diny Boele blijft de goede vorm vast houden. Na haar overwinning op Milly Toussaint (405-340) is ze tot de top-tien doorgedrongen. Daarin verblijft al ge ruime tijd Wil Witkamp, die met een score van 540 punten in haar partij tegen Wout Klute (259) haar zesde plaats stevig consolideerde. Uitslagen 21 ronde Scrabble-Cup W. Klute - W. Witkamp 259-540 K. Keuter - A. Tak 584-577 D. Boele - M. Toussaint 405-340 H. Reichenberger - M. Klute 364-317 A. de Bree - W. Bouman 342-369 J. v.d. Leij - H. Visser 381-418 Th. v.d. Berg - H. Elzer 387-453 De prijs van de week, beschikbaar ge steld door een van de scrabbelaars die de terugkeer van z'n scrabbelende echtgenote uit het ziekenhuis vierde met een fles champagne, werd gewon nen door Klaas Keuter. Donderdag avond de 22 competitie-ronde en daar achteraan de 'prijs van de week.' Aan vang der partijen 19.30 en 21.00 uur. Ook al zit het seizoen er bijna op, nieuwe gezichten zijn bij Scrabble- Soest nog steeds van harte welkom. Plaats van handeling: Café-Restaurant Van den Brink, Soesterbergsestraat 102. Inschrijfgeld 2,50, scrabble-spel s.v.p. meenemen, t Afgelopen zondag moesten de heren van de Knickerbockers aantreden tegen het eerste honkbalteam van The Red Caps uit Amersfoort. In de eerste inning werd er door het Amersfoortse negental een 0-2 voorsprong genomen door o.a. een tweehonkslag van Nick v. Vulpen. Het antwoord van de Soesters liet niet lang op zich wachten. Door prima slag werk waaronder twee maal een stoot- slag van Jeroen Keijzer en honkslagen van Patrick Postma, Leo van Laar en Donald Farrel, kon de thuisploeg een voorsprong nemen van 5-4 in de derde inning. Een boeiende honkbalwedstrijd oni wikkelde zich hierna. De gasten uit Amersfoort konden in de vierde inning niet te scoren komen, in tegenstelling tot de Knickerbockers. Alweer Do nald Farrel was degene die een honk- slag aantekende, zodat Jeroen Henzen 6-4 kon scoren, meer punten kwamen niet meer binnen. De beurt was nu aan The Red Caps met twee Soestenaren in de ploeg, Geke Koelink en Gijs van Korlaar. De laatste inning zou name lijk de beslissing brengen. The Red Caps kwamen zelfs op een ruime voor sprong 6-12. Verantwoordelijk hiervoor waren met honkslagen o.a. Wouter Sprach, Jan Brandsen en Gijs van Kor laar. Geke Koelink bracht twee punten binnen met 2x4 wijd. Oorzaak van dit verval was wellicht dat er 3 pitchers werden verbruikt door de Knickerboc kers namelijk Leo van Laar, Jeroen Keijzer en Eric Plomp. De thuisploeg had nog een inning tegoed maar door prima pitcherswerk van de Amersfoor- ter Eli Blom, 3x3 slag achter elkaar, bleven de Knickerbockers met lege handen achter op de Bosstraat. Ondanks de sportontmoeting met Soest-Duitsland en het gezellige slot feest de dag ervoor hebben de junioren- ploegen van de A.V. Pijnenburg afgelo pen zondag in Hoorn over het algemeen goede prestaties geleverd. Dave Brouwer heeft laten zien in een uitstekende vorm te steken. Bij het vèrspringen verbeterde hij z'n vorige maand veroverde clubrecord met maar liefst 25 centimeter tot voorbij de zes meter grens: 6.01. Op de 100 m. was er een persoonlijk record voor Dave, 11.4. Paul Schlebaum leverde een goede prestatie bij het hoogspringen, hij kwam tot 1.65. Angelo van Leijen- horst wierp de speer 37.78 m. weg en liep de 400 m. in 54.7. Raymond Foe- kens moest alles geven om onder de 10 minuten te blijven op de drie kilo meter, wat hem prima is gelukt9.55.2. Bij de meisjes werden goede tijden ge lopen op de 100 m. door Marion van den Broek, 11,9, en Petra Burger, 13.0, die vlak daarvoor een persoonlijk record liep op de 400 m. in 62.3. Nyree Rade maker legde de afstand af in 68.3 en sprong 4.55 ver. De tweede clubrecord verbetering van de dag kwam op naam van Marion van den Broek en dit betrof weer het verspringen. Zij kwam tot 5.76. De uitslagen De jongensploeg: 110 m. hordenErik Jan Ransdorp 18.8. 100 m. Dave Brouwer 11.4; Paul Soree 12.4. 800 m. Bas van Os 2.08.5; Joost Pastunink 2.19.1. 3000 m. Raymond Foekens 9.55.2.' 400 m. Angelo van Leijenhorst 54.7; Dennis Esselman 57.1. Ver: Dave Brouwer 6.01; Paul Soree 5.44. Hoog: Paul Schlebaum 1.65; Arnold Vonk 1.55. Hinkstapsprong: Arnold Vonk 10.20. Polshoog: Erik Jan Ransdorp 2.30. Kogel: Lars Alkema 6.23; Bas van Os 9.73. Discus: Paul Schlebaum 18.40; Dennis Esselman 20.78. Speer: Angelo van Leijenhorst 37.78; Christiaan Vonk 23.38. 4x 100 m. est.Erik Jan, Bas, Angelo en Dave 46.9. De meisjesploeg: 100 m. horden: Sandra Schlebauw 19.6. 100 m. Marion van den Broek 11.9; Pe tra Burger 13.0. 400 m. Nyree Rademaker 68.3; Petra Burger 62.3. 800 m. Angelique van Oostrum 2.34.1; Mona Majoor 2.44.9. Ver.: Marion van den Broek 5.76; Ny ree Rademaker 4.55. Hoog: Angelique van Oostrum 1.35; Marleen van de Groep 1.20. Kogel: Anouk van Brummelen 6.34; Sandra Schlebaum 5.50. Discus: Prenella Rademaker 15.26; Mona Majoor 18.78. Speer: Marleen van de Groep 25.54; Prenella Rademaker 16.64. 4x 100 m. est.: Nyree, Angelique, Petra en Marion 50.8. Op zondag 8 juni jl. werd op de bowling banen van het cultureel creatief cen trum C-drie aan de Willaertstraat 49 in Soest weer gestreden om het huiskam pioenschap senioren van de Soester Bowling Bond de Borg. De deelnemers aan dit toernooi waren geselecteerd uit de teams die in de afgelopen vier perio den de meeste punten hadden ver gaard. In totaal namen twaalf teams bestaande uit drie personen deel aan dit jaarlijks terugkerende evenement. Na de loting begonnen de eerste 6 teams aan hun voorronde, waarbij de krachtsverschillen elkaar niet veel ont liepen. Er werden twee voorronden ge speeld. De 6 teams die in de voorron den de hoogste totaalscore behaalden kwamen uit in de finale-serie om het clubkampioenschap. Elk team dat meedoet aan de competitie binnen de SBB heeft gelijke kansen voor de deel name aan het slottoernooi. Op zich kunnen er aanmerkelijke niveauver schillen bestaan tussen de teams en haar individuele leder.. Daar echter elke individuele deelnemer strijdt met een op hem of haar afgestemde handi cap ontstaat er een geheel open spel wijze die de minder getalenteerde bowler ook een redelijke kans geeft. Mede hierdoor kan de Bowling-sport in Soest zich verheugen op een steeds groeiende belangstelling. Ook van de zijde van het publiek werd veel belang stelling getoond voor de strijd om dit kampioenschap, waardoor een en ander zich in een sfeervolle ambiance afspeelde. Naast de gereglementeerde kompetitie met als afsluiting dit toer nooi kent de SBB ook nog de strijd om De. Bondsspaarbank wissel-trofee. De strijd om deze trofee wordt gevoerd op een aantal bowling-avonden ter afwis seling van de reguliere kompetitie. Zonder dat de deelnemende teams van tevoren op de hoogte zijn, worden er dan bijzondere spelvormen geïntrodu ceerd, zoals het gooien van figuurvor- men e a. Het vereist de nodige techniek en tactiek bij de deelnemers. De Soester Bowling Bond en de Bondsspaarbank slagen er door dit evenement in het zakelijke met het sportieve uitstekend naar buiten uit te dragen. Voorzitter dhr. W. Verhart reikte na afloop van het finaletoernooi de behaalde prijzen uit. In zijn toe spraak tot de aanwezigen bedankte hij allen voor het slagen van het achter liggende seizoen. Ook aan het be- trooste inspanningen. Ook aan het be stuur plus medewerkers van de SBB alsmede het personeel van C-drie wer den woorden van erkentelijkheid ge richt. Voor de laatsten hadden de woor den betrekking op de genoten gastvrij heid en de goeie samenwerking. Ver volgens werd de filiaalhouder van de Bondsspaarbank Overhees uitge nodigd om de Bondsspaarbank wissel trofee uit te reiken en aan de eerste drie een fraaie sporttas aan te bieden. Het seizoen werd afgesloten met een uitgebreide barbecue in de Queens- club voor leden en genodigden. Foto: Goos van der Wilt. De uitslagen van het eindtoernooi luiden als volgt: 1. Heen en Weer totaalscore 3025 2. T.Z.N. 2928 3. S.O.B.S. 2924 4. A. Team 2903 5. 't Juk 2867 6. The Pipers 2785 Eerste drie van de Bondsspaarbank wissel-trofee 1. R. Westra; 2. Sj. v. Ginkel/A. Breh- ler;3. W. Ruizendaal. Heeft u interesse om eventueel volgend seizoen deel te nemen aan de huiscom petitie dan kunt u bellen met de compe titie coördinator dhr. B. Breuers, tel.: 10612. FotoGoos van der Wilt. Een geweldige prestatie leverden de za terdag-teams. Liefst 5 teams (van de zes) werden kampioen en moesten veelal uitkomen tegen zeer sterke teams. Er is waarlijk gestreden om de onderstaande resultaten te behalen. Spelers, trainer en bestuur kijken te vreden terug op deze prestaties. Rien Visser, Bert Visser, Els Visser en Trudy Baltus, uitkomend voor senioren A mixed team konden zich handhaven in de 3e klasse en eindigden als 3e met een totaal aantal van 14 punten. Het senioren B team werd met 22 pun ten kampioen in de 3e klasse. Frans Boom, Paul Dorresteijn, Corrie Boom, Els de Jong en invallers Elly Huizinga en Gerrie van Kooten presteerden het om alle zaterdagen met winst af te slui ten. A.s. zaterdag 14 juni spelen zij hun promotie wedstrijden uit tegen VEP in Woerden. Roel Hooydonk (still going strong). Jan Menne, Erna van Gelderen en Ir ma van Weegen deden niet onder, voor hun B team. Dit C team won ook alles, scoorde 28 punten en promoveert van de 4e naar de 3e klasse, zonder promo tie-wedstrijden te spelen. Het heren A team, dat in de 2e klasse uitkomt, werd met 29 punten kampioen en de heren Peter Brouwer, Franco van Asch, Robin Renooy en Henk van 't Klooster komen a.s. zaterdag uit in hun promotie-wedstrijd tegen Blaricum en spelen thuis. Ook het heren B team werd kampioen Bert Smit, Adse Ros, Frits Gerth, Walter v.d. Mee en de invallers Evert Hooijer en Cees Klomp scoorden 28 pnt. in de 3e klasse Ze spelen a.s. zater dag uit tegen Rapid te Hilversum voor hun promotiewedstrijd. Hans Wegerif, Wim Roest, Pieter de Beer en Riöhard v.d. Horst drukten hun stempel op het 5e kampioenschap in de reeks van de zaterdagcompeti ties. Een waarlijk eclatant succes voor teams en vereniging. 25e komen uit tegen Shot te Zeist a.s. zaterdag in hun pro motie-wedstrijd. Spelen nu nog in de 3e klasse. Zondagteams Het le team mixed speelt ook al a.s. zondag de promotie-wedstrijd thuis, nadat zij met 39 pnt. kampioen werden. Edwin Abbring, Cees Keijzer, Wilma v. Berkel en Marianne Joziasse zien met vertrouwen deze promotiewed strijd tegemoet. Ze spelen thans 3e klas. Het 2e mixed team wist zich te handhaven met 22 pnt. Henk Verdouw, Carla Verdouw, Herman Visser, Ciska Wegerif en Josje Nijhuis blijven in de 4e klasse. Zeer sterke tegenstand had het 3e mixed team te verduren en zal helaas degraderen. Henk E velaar, Rik Wou ters. Fré Mink en Mar. v.d. Hengel hebben er hard voor gestreden. Het 4e mixed team wist zich in de 5e klasse wél te handhaven en eindigde met 17 pnt. Helaas werd voortijdig Lammy Nijhuis geconfronteerd met een bles sure, de overige teamleden Henk Rouwhorst, Peter Huizinga, Annelies van 't Klooster en Ank van Groningen wisten zich vast te bijten in de poule. Met slechts één punt verschil, zag het 5e mixed team net de kampioenstitel de neus voorbijgaan en eindigde zo doende toch op een eervolle 2e plaats. Goed werk verricht door Bart Schnei- der, Paul Walter jr., Raimondo v.d. Meer en de dames J. v.d. Hengel en S. Peters. Heren 1 zondag Martin Jonkheim, Pieter Koppies, Ro- bert Meeder en Fons Habes handhaven zich in de 3e klasse en eindigden in deze poule met 15 punten. Door sterke tegenstanders moesten Frank Lenarduzzi, Ben Godschalk, Bernhard van Vliet en Ernst Mantz hun plaats af staan in de 5e klasse. Ze speelden zeker niet onverdienstelijk in het heren 2. Seymour Bos, Paul van Boeyen, E. Denkelaar en P. Overbeek werden net geen kampioen en het scheelde ook hier maar één punt. Ze haalden toch 24 punten en handhaven zich in de 6e klas se. Op een aantal promotie-wedstrijden na zit het er dan weer op en kan er ruimte gemaakt worden voor het Soest Zuid open tournooi dat het voor-weekend a.s., 14 en 15 juni, start met een reeks van partijen. Voor <je liefhebbers is er dan op het park van de tennisvereniging een aantal werkelijk mooie partijen te zien, daar speciaal in zo'n tournooi een heel eigen sfeertje wordt opgebouwd. De ontmoeting met andere spelers van bevriende tennisverenigingen komt elk jaar weer terug. Het is een plezierig feit te constateren dat dit gelukkig nog kan en zoveel le den van de tennisvereniging plus de or ganisatie en bestuur hieraan meewer ken. Sinds kort beschikt het park ook over wedstrijdverlichting hetgeen de vereniging zeker in de 'top-periode' nu extra welkom zal zijn en een zeer pro fessioneel gezicht geeft. Na deze evenementen is de recreant weer volop aan de beurt en worden er binnen de vereniging vele evene menten georganiseerd. Dame s - competitie Onder perfecte weersomstandigheden hebben dit jaar de dames van de ten nisvereniging hun competitie kunnen spelen, zonder dat er sprake was van enige uitstel van partijen De uitslagen van de 9 teams en behaal de resultaten zien er voor '86 als volgt uit: De dames Jet Visser, Hanny Brede- wold en Valerie Winkel, die het A team vertegenwoordigen en hoofdklasse spe len, scoorden 16 punten in totaal en werden 2e in de categorie. Hel B team, eveneens in dezelfde klas se spelend, eindigde ook als 2e. Marian v.d. Hengel, Ietje Ros en An neke Wisman gaven mooie partijen te zien, terwijl laatstgenoemde alle sing les op haar naam wist te zetten. Het A- en B team wisten zich zodoende te handhaven in de hoofdklasse. Joke Hruscka, Saskia ten Hove en Wil Wijnands moesten helaas het onderspit delven en degraderen, evenals net D> team bestaande uit de dames Joke Menne, Hilma Blik en Marjolein Mink. Het E team wist zich te handhaven in de 2e klasse met als afgevaar digden de dames Froukje Bos, Trudy v.d. Mee ~n Jane Brouwer. Helaas de gradeert het F team, ondanks de prima partij welke Joke Sevinga gaf, tesamen met haar partners Betty van Essen en Marlies v.d. Horst. Eerstge noemde wist al haar singles te winnen. Zo volgde ook het G team, de dames Jannie v.d. Hoek - Bep de Lede en Iet E velaar, welke dit seizoen nog in de 3e klasse speelden. Op de 2e plaats eindigde het H team met 16 punten en handhaaft zich in de 4e klasse. In dit team spelen Resi v.d Campen, Helen Bokma en Ria Geertze- ma. Last but not least wist ook het J team in de 4e klasse zijn plaats te behouden. Coby Meun, Aly Smeenk en Marjan van Halen, welke helaas na de 2e partij wegens blessure de competi tie niet verder kon spelen, maar waar dig vervangen door Nanny van Cam pen, eindigden als 2e in hun categorie en scoorden 13 punten. De leden van de Soester verenigingen van postduivenhouders hebben zondag deelgenomen aan een wedvlucht vanaf Venette, afstand circa 355 km. De dui ven werden zondagmorgen 8 juni om 10.00 uur in vrijheid werden gesteld bij een matige zuidwesten wind. De Zwaluw In concours 360 duiven. Aankomst eer ste prijswinnende duif 14.13.12 uur, snelheid 1396.12 meter per minuut. Aankomst laatste prijswinnende duif 14.32.28 uur. Uitslag: J. P. Stam 18 26 32 33 34 37 60. J. v. Dijk 2. J. v.d. Burg 3 50 72. G. Rijksen 4 20 27 35 44 59 61. J. v.d. Brakel Zn, 5 6 19 23 30 36 49 55. B. Roest 7 15 25 57 67. A. v. Ginkel 9 24 46 68. H. de Bree 10 29 42 51 64 70. R. v. Mast 11 21. K. de Jong 12. H. Eggink 13. Th. Wigtman 14 18 22 54 56 66. J. v.d. Belt 16 48. J. Kanters 17 38. A. C. Kok 28 45. H. Woudstra 31. A. J. van Dorrestein 39 71. E. v. d. Brakel 40 47 58. R. van Egdom 4152. M. Schim mel 43. R. Voskuilen 53 65 69. J. Schim mel 62. J. de Beer 63. De Vriendschap Aankomst eerste duif 14.14.04 uur. Snelheid 1396.93 m. per minuut. Uitslag: Altenaar Reierse 1 2 7 10 23 33. H. v. Dijken 3 6 22 25 56. P. Rauch 4 13 58. Comb. Rini 5 19 28 40 47. Stolker 8 11 26 36 53 59. Jak en Zn. 9 38. Koster 12 34 62. Kruseman 14 16 35 46. H. Rauch 15 29 30 45. A. Kok 17. Sukel v. Klooster 18 54. Kamerbeek 20 48. Vaessen 21 31 37. Wijnands 24 44 49 61. Hoffman 27 55 57. Bokma 32 42 43. Kaats 39. T. Kok 41 51. Schimmel 50 52 65. T. Post 60. Scheffers 63. Bos 64. Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Computer beveiligingen Tel. (02155)13014-12577 Atletiek Tweemaal stonden gisteravond A.V. Pijnenburgatleten op het ereschavot bij de prijsuitreiking van de Dom stadtrofee. Elk jaar wordt in Utrecht op de atletiekbaan Overvecht gestre den om de Domstadtrofee. Voor de heren en de jongens A bestaat dat uit een serie van drie wedstrijden over 800 m, 1000 m en 1500 meter. Voor de dames en heren sprinters is dat een serie van twee, bestaande uit een 100 en 200 meter elke avond. Bij de dames was Marion van de Broek een klasse apart. Met overmacht zegevierde zij in het totaalklassement. Bas van Os mocht bij de jongens A de derde prijs mee naar Soest nemen. Bij de herensprinters deed Frank van Breukelen het lang niet slecht. Een achtste plaats in het eindklassement was zijn resultaat. Zaterdag 14 juni 10.00 -18.00 uur SoVoCo volleybal Zondag 15 juni 10.00 uur -18.00 uur SoVoCo volleybal Zaterdag 14 juni 09.00 -12.00 uur Badso badminton Zondag 15 juni 09.00 -18.00 uur Badso badminton Zaterdag 14 juni 09.00 -18.00 uur Selby badminton Zondag 15 juni 12.00 uur -15.00 uur Selby badminton Traditiegetrouw heeft het bestuur en jeugdbestuur van s.o.Soest weer af scheid afgenomen van een voetbalsei zoen door middel van een groots opge zette feestavond voor alle vrijwilligers van de vereniging. Ook dit jaar bleek de feestavond gecombineerd met een smakelijke barbecue een groot succes. De vrijwilligers hebben het in ieder geval verdiend. Een uniek seizoen in de geschiedenis werd afgesloten. De vereniging kreeg er 2 nieuwe velden bij, renoveerde er 2 (inmiddels wordt het hoofdveld ook al gerenoveerd) en vierde tussen de be drijven door ook nog op grootse wijze het 60-jarig jubileum. Natuurlijk werd er ook gevoetbald. Veel teams behaal den een goed resultaat, en het 2e, 4e en het A3 elftal konden zelfs de kampioens- vlag hijsen. Om dit seizoen waardig te besluiten werd alle vrijwillers die de vereniging het afgelopen seizoen van dienst wa ren, een feestavond aangeboden. On der het genot van een hapje salade of vlees, konden de aanwezigen zich amuseren bij een stukje muziek. Voordat de avond begon werd eerst nog een wedstrijd gespeeld tussen be stuursleden en leiders. Deze wedstrijd werd door het bestuur volkomen ver diend met 7-5 gewonnen. De feestavond werd tot in de kleine uurtjes voortgezet. Alle aanwezigen waren het er over eens dat ook het komende seizoen met minimaal even veel enthousiasme zal worden ge werkt, als in 't afgelopen succesvolle seizoen '85/86. Tijdens de zomermaanden is er op dinsdagavond gelegenheid om te brid gen bij de oudste bridgeclub van Soest O.N.I. Speelgelegenheid is 'De Rank,' Soesterbergsestraat 18. Aanmelding. 19.30 uur. Een telefoontje vooraf op 033- 801422 of 02155-16519 wordt op prijs ge steld. zeker als u zonder partner komt. Afgelopen zaterdag zijn de lichten ont stoken van de nieuwe lichtinstallatie van de tennisvereniging Soest-Zuid. In het schemerdonker traden zes jeugdle den aan met fakkels op het park aan de Bosstraat. Honderden toeschouwers waren daarvan getuige. De jeugdleden werden muzikaal begeleid door het Soester Gilde. Het heren A team van Soest-Zuid be haalde 't eerste weekend van juni het kampioenschap. Het team komt uit in de 2de klasse op zaterdag. De tegen standers waren Flehite uit Amersfoort, Dicke Rijst uit Renswoude en Eemslag uit Bunschoten. Alleen de uitwedstrijd tegen Flehite werd verloren. De spe lers van S-2 zijn Peter Brouwer, Franco van Asch, Robin Renooij en Henk v. 't Klooster. De titel werd be haald met goede wedstrijden en vooral goede samenwerking en teamgeest van alle spelers. o Robin Renooij, Franco v. Asch Henk v. 't Klooster, Peter Brouwer, Joke Ploeg en Merel en Floortje Brou wer. Bar eetcafé 'd Oude Enghe schonk de spelers ..gspaki.v... ei Hoka Snacks uit Soest was de gulle gever van schitterende tenues. A.s. zaterdag 14 juni spelen de heren tennissers thuis tegen Blaricum hun promotiewedstrij den.-Behalen zij winst dan spelen zij volgend jaar in de 1ste klasse, 't A team is van de tennisvereniging Soest- Zuid een team om trots op te zijn. Dankzij de nieuwe lichtinstallatie op het sportpark aan de Bosstraat kunnen de leden van de t.v. Soest-Zuid in het vervolg ook na zonsondergang een partijtje in de buitenlucht spelen. Vuurwerk was een onderdeel van de in gebruikname van de nieuwe verlich tingsinstallatie. De verlichting heeft een sterkte van 400 Lux. Toen die sterk te zaterdagavond was bereikt, werd er een demonstratiewedstrijd gespeeld. Een feest vormde de afsluiting voor de sowieso al feestelijke dag voor de tennisvereniging Soest-Zuid. De laatste Grand National-fietscross is afgelopen zondag in Heiloo verreden. Er deden vijf experts en één powder puff van de Soester fietscrossclub The Kings Road Riders aan mee. Voor sommige rijders was dit de laat ste kans om punten te vergaren. Een expert moet namelijk in een seizoen negentig punten verzameld hebben om degradatie naar de junior-klasse te voorkomen. Voor de powder puffs geldt dit niet, omdat zij maar één klasse hebben. Jessica van der Wolk kwam niet ver der dan de derde manche. Dezelfde pech was weggelegd voor de vier ex perts van de Kings Road Riders, maar zij hadden in de eerdere wedstrijden hun puntentotaal al veilig gesteld. Alleen Gaby Walet bereikte de finale. Hij werd vijfde. De Kings Road Riders waren zondag ook present bij een interclubwedstrijd in IJsselstein. In de open klasse kwa men Mare de Schiffart en Raymond van Lemel in de finale. Ze eindigden respectievelijk als vierde en zevende. Powder puffer Monique de Schiffart werd derde in de manches. Bij de ju nioren werd Patrick van Lemel uitge schakeld, evenals zijn broer Raymond. Mare de Schiffart werd tweede in de manches.

Soester Courant | 1986 | | pagina 25