fes van fos - da 'spas Les os MoL ESSÜSH Combinatie Altenaar-Reijerse opnieuw generaal en keizer- generaal Inter Active Sportsshoes verloot 10 paar schoenen Red Stars heren stevig aan kop PAGINA 27 WOENSDAG 22 OKTQRFrIqqc P. V De Vriendschap: SPORT SOESTER COURANT" SPORT verkeersschool Pijnenburgcross op 26 oktober DUIVENSPORT ATLETIEK Clubcrosskampioen- schappen A.V.Pijnenburg Snoekbaars vist koppelwedstrijd op de Vecht VISSEN Pijnenburgers in Parijs Diabetes geen obstakel voor atletiekprestatie BASKETBAL Scrabble SCRABBLE STEGAS Onderhoudscontract King's Road Riders winnen 10 bekers BDC pakt punt van koploper Fancom Bevo 13-13 HANDBAL Beukendal De Bunt C-drie Wandeltochten Olympia WANDELSPORT Jeu de Boules 5e 'Ed Mijnders' toernooi BOWLING Soester Bowling Bond Paul van den Brink wint Pijnenburgcup Toetanchamon sponsort s.o. Soest 16 "iHSIw Red Stars 6 - Red Stars 7 51-88 Winst van Shot op Onkyo A.N.W.B erkend VAN LENNEPLAAN 4 SOEST TELEFOON 02155-16621 Ook voor de leden van De Vriendschap is het vliegseizoen achter de rug. Net als alle andere duiven, hebben ook de dui ven van de leden van de Vriendschap tijdens het vliegseizoen kunnen profite ren van de goede weersomstandighe den. Meerdere leden behaalden een le prijs in de vereniging. Ook dit jaar is het de combinatie Altenaar-Reijerse weder om gelukt de generale titel zowel als de titel keizergeneraal te behalen. Kampioenschappen 1986 PV De Vriendschap Keizer-Generaal Altenaar Reijerse.» Generaal hok: Altenaar-Reijerse, W. Hoffmann, C. Bokma, J. Kamerbeek, j' Wijnands, B. Schimmel, C. Vaessen, J Koster, Huizinga-van Doorn, H. van Dijken. Generaal aangewezen: C. Vaessen, Al tenaar-Reijerse, J. Koster, J. Kamer beek, Huizinga-van Doorn, C. Bokma, H. Rauch, B. Schimmel, A. Stolker, w! Hoffman. Asduif 1986: Altenaar-Reijerse. Vitesse hok: Altenaar-Reijerse, C. Bokma, I. Koster, C. Vaessen, J. Ka merbeek. Vitesse aangewezen: J. Koster, Alte naar-Reijerse, C. Vaessen, J. Kruse- man, A. Stolker. Duifkamioen Vitesse: Altenaar-Reijer se, J. Koster, Altenaar-Reijerse. Midfond hok: Altenaar-Reijerse, C. Bokma, C. Vaessen, W. Hoffman, J. Kamerbeek. - ccuviita, j .rvdlllcl beek, A. Meesters. Duifkampioen midfond: Altenaar- Reijerse, C. Vaessen, Altenaar-Reijer- Fond hok: Altenaar-Reijerse, Sukel- van 't Klooster, H. van Dijken, W. Hoff man, A. Stolker. Fond aangewezen: A. Stolker, Alte naar-Reijerse, B. Schimmel, H. van Dij ken, Huizinga-van Doorn. Duifkampioen Fond: Altenaar-Reijer se, A. Stolker, H. van Dijken. Oude duiven hok: Altenaar-Reijerse, W. Hoffman, J. Kamerbeek, C. Bokma, B. Schimmel. Oude duiven aangewezen: Altenaar- Reijerse, C. Vaessen, J. Koster, J. Ka merbeek, B. Schimmel. Jonge duiven hok: C. Bokma, C. Vaes sen, J. Wijnands, W. Hoffman, Alte naar-Reijerse. Jonge duiven aangewezen: C. Vaessen, Huizinga-van Doom, C. Kaats, Alte naar-Reijerse, A. Meesters. Duifkampioen jonge duiven: C. Vaes sen, C. Vaessen, J. Kamerbeek. Navlucht hok: C. Bokma, J. Koster, W. Hoffman, Altenaar-Reijerse, A. Stol ker. Navlucht aangewezen: J. Koster, Alte naar-Reijerse, A. Stolker, J. Kamer beek, C. Vaessen. Duifkampioen navlucht: J. Koster, J. Koster, C. Vaessen. Eindstand B-groep: H. van Dijken, A. Stolker, Comb. Rini. Eindstand C-groep: A.P. Kok,T. Duur- land, L. Dekker. De rekreatieafdeling van de Atletiek vereniging Pijnenburg in Soest organi seert op zondag 26 oktober haar jaar lijkse najaars-Pijnenburgcross. Om het geheel extra luister bij te zetten zal het promotieteam van Inter Active Sportsshoes aanwezig zijn en 10 paar schoenen onder de deelnemers verlo ten. Het is sinds de eerste Pijnenburgcross in het najaar van 1977 voor de 19e keer, dat deze populaire cross wordt gehou den. De Pijnenburgcross is één van de zgn. Top-Tien-Lopen en de hiervoor geldende formule staat garant voor op timale kwaliteit. Het parkoers van deze loop, waarvoor zich naar verwachting een 800-tal deel nemers zal inschrijven, is als vanouds weer uitgezet in het prachtige natuurge bied van het landgoed Pijnenburg. Goed begaanbare paden en een autovrij parkoers zorgen weer voor veel aange naam loopplezier. Men dient zich in te schrijven in de kan tines van de sportakkommodatie gele gen aan het einde van de Bossstraat in De eerste winnaar van de Pijnenburg cup is Paul van den Brink geworden. Uit handen van José Vermeulen, me dewerkster van sportzaak Wim Jaquet uit Amersfoort die de prijzen beschik baar stelde ontving hij de wisselbeker en een schitterend all-weather trai ningspak. De 21-jarige belofte van A.V.Pijnen- burg tobde in het begin van het seizoen met een hamstringblessure waardoor Dick Kamerbeek hem in eerste instan tie nog voor kon blijven. In augustus sloeg Van den Brink echter hard toe op de 400 m en de: 800 m en nam hij een beslissende voorsprong op z'ri grote concurrenten Dick Kamerbeek en Dirk Smit. Na een uitstekende 1500 m in het Belgische Hechtel, waarmee Van den Brink voor het eerst onder de vier mi nuten kwam was de strijd helemaal be slist. Paul van den Brink, die met z'n tijd op de 800 m van 1.54.0 aansluiting heeft gekregen met subtop van Nederland, gaat zich deze winter richten op de kor- Ondanks de matige terreinomstandig heden was er een redelijke belangstel ling voor de clubkampioenschappen- cross van A.V.Pijnenburg. De grootste groep deelnemers waren de senioren, waarin bij de heren Gert de Ruygt op nieuw kampioen werd en bij de dames Henny Pot de sterkste was. Tweede bij de heren werd verrassend Dirk Smit, terwijl Paul van den Brink 3e werd. De uitslagen: Meisjes pup. C: 1. Marinde Boissevain, 2. Milika Blankers. Meisjes pup. B: 1. Marije Ambags, 2. Mirjam Haarsma, 3. Myra Blankers. Meisjes pup. A: 1. Daphne van Hal, 2. Monique van Leek, 3. Chantal Op meer. Jongens pup. C: 1. Tom Kareisen. Jongens pup. B: 1. Michael Vonk, 2. Pe pijn Majoor, 3. Paul Nering. Jongens pup. A: 1. Mark Haarsma, 2. Kristiaan Smit, 3. Onno Foekens. Jongens D: 1. Brit Gijtenbeek, 2. Rem- co Braspenning, 3. Ivar Smits. Jongens C: 1. Jack Belt, 2. Alex Groot- veld, 3. Maurits Janssen. Meisjes D: 1. Michelle Leys, 2. Silvia van Oostrum, 3. Mandy Visser. Meisjes C: 1. Nyrée Rademaker, 2. Tes- sa Nijo. Meisjes A: 1. Marion van de Broek, 2. Petra Burger. Meisjes B: 1. Angélique van Oostrum, 2. Mona Majoor, 3. Prenella Radema ker. Jongens A: 1. Bas van Os, 2. Leo van Thuyl. Jongens B: 1. Raymond Foekens, 2. Angelo van Leyenhorst, 3. Erik-Jan Ransdorp. Heren: 1. Gert de Ruygt, 2. Dirk Smit, 3. Paul van den Brink, 4. Jaap van de Berg, 5. Kees van den Ham. Dames: 1. Henny Pot, 2. Diny van den Berg, 3. Mart van Hal. Zaterdag 18 oktober heeft de Snoek baars met een koppelwedstrijd op de Vecht bij Weesp haar zomerprogram- ma afgesloten. Er werd verzameld bij de 'Bierhut' van Carl Prent. De wed strijd wrd gevist door 23 koppels waar van er na afloop echter maar 22 vis aan juniucn uieden, daar 1 koppel hun leef- Soest. Tegen inlevering van het inschrij- vingsbewijs krijgt men zijn startnum mer op de atletiekbaan van A.V.Pijnen burg, waar zowel de start als de finish zullen plaatsvinden. De afstanden waarvoor men zich ter plaatsen kan inschrijven vanaf 10.30 uur zijn: 21/2,5,10 en 21 km. De start tijden zijn als volgt: 11.30 uur - 21/2 km.; 12.00 uur - 21 km. en 12.05 uur - 5 en 10 km. De deel nemers aan de 10 km. lopen tweemaal een ronde van 5 km. en deelnemers aan de 21 km. lopen driemaal een ronde van 7 km. Gezien de vele deelnemers die ver wacht worden verzoekt de organisatie iedereen om tijdig aanwezig te zijn. Voor iedere deelnemers is een fraaie voor deze cross ontworpen herinnering beschikbaar. De kosten van inschrijving zijn: 21/2 km. - 3,50; 5 en 10 km. - 5,-- en 21 km. - 10,—. Voor deelnemers die geen prijs stellen op een herinnering staat de mogelijk heid open om in te schrijven tegen een gering bedrag aan administratiekosten. Meer informatie is te verkrijgen bij: Jan Veen, tel.: 02155-17313 en Nelleke Boissevain, tel.: 02155-18641. te cross en de 800 m indoor. Op deze af stand hoopt hij op deelname aan de Ne derlandse Indoorkampioenschappen. Volgend jaar is Van den Brink van plan de definitieve stap richting Rob Drup- pers en Han Kulker te maken. De Pijnenburgcup is de prijs voor de at leet die over vier afstanden de beste tij den heeft gelopen in het afgelopen atle- tiekseizoen. De vier meetellende af standen zijn de 100 m, 400 m, 800 m en de 1500 m. Via een ingewikkelde rege ling wordt elke prestatie omgerekend tot een aantal punten. Winnaar is dege ne met de meestejwmten., De tijden van de winnaar van dé Pijnen burgcup zijn 100 m: 11.6, 400: 50.2, 800 m: 1.54.0,1500 m: 3.58.7. Tweede werd Dick Kamerbeek die eveneens grote progressie maakte aan het begin van het seizoen, maar die goede vorm niet kon vasthouden. Zijn tijden zijn resp. 11.8,51.7,1.56.8,4.13.2. De der de plaats is voor Dirk Smit (12.6, 54.7, 1.58.3, 4.04.4). Eerste A-junior is Bas van Os (13.0, 58.0, 1.59.8, 4.22.2). Een tiental atleten van Pijnenburg nam deel aan de 20 km van Parijs, een wed strijd door de straten van de Franse hoofdstad met start en finish bij de Eif- feltoren. Een deelnemersveld van 20.000 lopers zorgde voor een onge kende ambiance. Beste Pijnenburg-lo per was Henk Wallet met 1 uur 22.20, terwijl Henny Pot de snelste dame van Pijnenburg was in 1 uur 30.50. De uitslagen: Henk Wallet: 1.22.20 René van Zee: 1.26.30 Henny Pot: 1.30.50 Mart van Hal: 1.33 Dinie van de Berg: 1.37.30 Ineke van Zee: 1.39.02 Nienke Alkema: 1.40.30 Marga Boeren: 1.42.10. Corine Wallet: 1.44.20 Carla Leber: 1.59.00 In haar campagne tegen de heersende gedachte, dat "suikerzieken" grote in spanningen dienen te vermijden, Iaat staan aan wedstrijden kunnen doen, kwam zondag j.1. Josephine van Dam- me in Roosendaal in actie op een 10 km. wegwedstrijd. Als lid van de lange-afstandsgroep van A.V.Pijnenburg gaat zij er sinds een half jaar onder deskundige leiding stevig te genaan. Na haar geslaagde 25-km. wedstrijd van vorige week bewees zij ook nu weer goed mee te kunnen in haar wedstrijdcategorie. De 44-jarige veterane legde de eerste 5 km. af in 22 min. 30 sec. Op het tweede gedeelte van het traject speelde de harde wind haar danig parten. Zoals alle deelnemers moest ook zij hier enig terrein prijsge ven, wat haar echter niet verhinderde om tot een persoonlijk record van 46 min. 25.7 sec. te komen. net met inhoud in de diepte van de Vecht zag verdwijnen. Een geslaagde wedstrijd dus, zeker voor het eerste koppel Theo Bosman en Henk van Riet die 16.12 m. vis wisten te vangen en hiervoor de wisselbokaal in ontvangst mochten nemen. Zij werden gevolgd door John Kasius en Jan van Lambalgen. Zij vingen 14.05 m. vis, waarmee zij maar net voor ble ven op John en Joop Hibbel die met 13.78 m. derde werden. Na afloop was er een gezellig samenzijn in de Bierhut, waar de voorzitter van de wedstrijdcommissie de resultaten be kend maakte. Het eerste herenteam van Red Stars verstevigde haar koppositie door een ruime overwinning te boeken op Lei derdorp. Hoewel de eindstand anders doet vermoeden kon de Soester ploeg pas na de rust het klasseverschil defi nitief in de score tot uitdrukking bren gen. Nadat Red Stars goed uit de start blokken was gekomen (21-9) mocht Leiderdorp dankzij het ongecontro leerde spel van haar tegenstander te rugkomen tot 37-31. Direct na de spelhervatting tapte Red Stars uit een ander vaatje. De concen tratie verslapte niet meer en coach Hans de Rond kon tevreden zijn metde inzet van zijn spelers, die via 61-44 met 90- 61 de vijfde overwinning veilig stelden. Red Stars gaat nog steeds zonder ver- liespuntenaan kop. De riante uitgangs positie voor het resterende programma wordt gedeeld met het sterke en gerou tineerde Veenland uit Wilnis, waarin een aantal oud-eredivisiespelers speelt. De twee basketbalploegen ontmoeten elkaar op zaterdag 8 november in sport hal Beukendal. De hoofdmacht van de dames maakt er een gewoonte van om met minimale marges te winnen. Het tegen degrada tiespoken en rode lantaarns vechtende Stoepie Shooters moet dat na zaterdag ook onderkennen. Evenals in voor- In een onderling duel hebben het zes de en het zevende herenteam van Red Stars uitgemaakt wie voorlopig alleen aan kop gaat in de vierde klasse van de basketbalkern Amersfoort. Heren 7 besliste dit rechtstreeks treffen in haar voordeel met duidelijke cijfers: 88-51. Bij de rust bedroeg de voorsprong acht punten. Met uitzondering van de eerste vijf mi nuten (5-10) verkeerde Red Stars 7 voortdurend aan de gunstige kant van de score. Dit kwam mede door het hoge tempo dat het zevende in de wedstrijd bracht. Toch kon het laagste herenteam van Red Stars pas in de laatste twintig minuten afstand nemen. In een tijdsbe stek van zeven minuten scoorde heren 7 niet minder dan 21 punten. Het zesde kon daar slechts twee benutte vrije wor pen tegenover stellen. Ook de persoon lijke verdediging, die het zesde in de strijd gooide, bracht geen verandering in het scoreverloop. De afgelopen week lieten de hoogste Shotteams zich opnieuw van hun beste kant zien. Het le herenteam won in Haarlem in een zeer goede wedstrijd met 7-3 van Onkyo 1. Het 2e heren team klopte Blauw Wit 1 uit Almelo met 6-4, terwijl het 3e herenteam weer een stap richting promotie zette via een 8-2 overwinning op Quick 4. Onkyo 1 - Shot 1 3-7 Een week voor het cruciale treffen met medekoploper Gispen heeft Shot 1 in Haarlem haar beste wedstrijd van deze competitie gespeeld. Een geconcen treerd en fanatiek spelend Shotteam slaagde er in de Haarlemmers de eerste thuisnederlaag van dit seizoen te bezor gen. Vooral Bart Lefel toonde zich mentaal ijzersterk en bleef in al zijn par tijen ongeslagen. Dirk Schuiling won twee keer, terwijl René Daselaar met de nodige pech op één winstpartij bleef steken. Een prima wedstrijd van Shot. Shot 2 - Blauw Wit 1 6-4 Duidelijker dan de uitslag doet vermoe den heeft Shot 2 de strijd om de 2e plaats in de 4e Divisie in haar voordeel beslecht. Zowel de winstpartijen als de verliespartijen van Shot kwamen met ruime cijfers tot stand. Evenals in de uitwedstrijd bleef Gerhard Busch moei teloos ongeslagen. Hans den Blanken won twee partijen, terwijl Berend Jon ker niet verder kwam dan één zege. Shot 3 - Quick 4 8-2 Halverwege de competitie staat Shot 3 De 7e competitie-avond van Scrabble- Soest was er één zonder spectaculaire hoogtepunten. Weliswaar eindigden drie scrabbelaars met en puntentotaal boven de 500, maar deze scores zijn in het nieuwe seizoen eerder regel dan uit zondering. Opvallend de nederlaag die Trudy Danvers van Wout van ïQute kreeg te incasseren en verder trok het debuut van Truus v.d. Veer, 357 punten in haar partij tegen Alida Luttik, de aandacht. Hanna Reichenberger ver loor weliswaar haar partij, maar de vorm is groeiende. Een constatering die nog niet van toepassing is op Bep Blom, die ook in deze ronde moeizaam punten verzamelde. Uitslagen 7 competitie-ronde: J. van Zijtvek - R. Druijff 508-516 M. Klute - B. Biom 387-181 T. v.d. Veer - A. Luttik 357-291 A. Tak - A. Nuysink 552-455 D. Boele - T. v.d. Berg 332-455 H. Reichenberger - J. Danvers443-459 T. Danvers - W. Klute 316-454 De door de fa. Neo-Print te Soest be schikbaar gestelde Parker-set kwam welverdiend bij Thea v.d. Berg terecht. Anneke Tak en Jan Danvers scoorden in de 2e ronde van de avond opmerke lijke totalen. Donderdagavond a.s. de 8e competitie- ronde, als vanouds gevolgd door de wedstrijd om "De prijs van de week." Aanvang der partijen te 19.30 uur en 21.00 uur. Plaats van handeling: Café restaurant Van den Brink, Soesterberg- sestraat 102. Nieuwe aanmeldingen van in scrabble geïnteresseerden blijven welkom. gaande wedstrijden wist Red Stars zich in de eerste helft gesteund door een voorsprong, terwijl, nog steeds volgens de traditie, dezelfde voorsprong in het tweede gedeelte uit handen werd gege ven. Red Stars zorgde ervoor in het be slissende stadium het beste richtingge voel te hebben. De Soester dames lie pen uit tot 55-48, maar gaven het Spa- kenburgse Stoepie Shooters de gele genheid de derby tot het laatste mo ment spannend te houden: 55-53. Jeugd Het in het begin van dit seizoen verras send sterk gestarte jongens junioren- teajn vertoeft momenteel weer in de middenmoot. Koploper Leiderdorp dwöng Red Stars vanaf de openingsfase de rol van underdog op. Red Stars bleek geknipt voor die rol, want de spoedig opgelopen achterstand vormde de rode draad in de uiteindelijk met 58-70 ver loren wedstrijd. Het was de derde ne derlaag voor de junioren, doe ook al drie keer wonnen. Voor de jongens welpen duurde de ont moeting met Keizer Otto uit Naarden net even te lang. De tien- tot en met twaalfjarige basketballers van Red Stars moesten hun meerdere erkennen in deze opponent (44-47). De meisjes en jongens kadetten A wonnen allebei van Green Giants. Bij de meisjes kadet ten B en de jongens adspiranten ston den de Hilversumse teams van Dunc- kers een Red Stars-zege in de weg. DC Eau de Vie Red Stars 7, dat wordt gesponsord door de DC Eau de Vie, bleef het Soester on deronsje vervolgens controleren en fi nishte op 88-51. Voorzitter Harry van den Heuvel van de diners club scoorde in de tweede helft 22 punten. Met 19 punten was de trainer/coach van heren 1 Hans de Rond topscorer van het zes de. De twee Red Stars-teams zijn overigens het sprekende bewijs van de goede gang van zaken bij de heren-afdeling van de soester basketbalclub. Naast een goede organisatie draait alles ook in sportieve zin op volle toeren. Heren 1 staan onge slagen bovenaan, heren 2,4 en 6 bezet ten een tweede plaats in hun klasse, he ren 5 neemt op dit moment genoegen met een derde plaats, en heren 7 heeft nog niet verloren. Alleen het derde he renteam vertoeft door een incomplete samenstelling in de eerste wedstrijden ng in de onderste regionen van de rang lijst. nu al 4 punten los van de concurrentie. Het laatste slachtoffer van de daden drang van Shot 3 heette Quick 4, dat binnen een uur op een 4-0 achterstand werd gezet en pas daarna wat terug mocht doen. Bij Shot bleef Edo Fransen andermaal ongeslagen, terwijl Bert van Velzen en Eddy Gaytant met ieder twee zeges een ruime voldoende scoorden. Tafeltennis aanstaand weekend: Aanstaande zaterdag de wedstrijd tus sen de beide koplopers in de 3e Divisie, Shot en het Culumborgse Gispen. De wedstrijd wordt gespeeld in de Shotzaal aan de Heideweg (tussen nrs. 18 en 20) en begint om 18.00 uur. Uiteraard zijn toeschouwers meer dan ooit welkom om Shot te steunen in haar kampioens wedstrijd. Voor alle inlichtingen over de ttv Shot kan men terecht bij Bart van der Wal (tel. 16261) en Jan van Asch (tel. 19028). Overige uitslagen senioren: Shot 4-Metac 1: 10-0, Quick 8-Shot 5: 2-8, Shot 6-Huizen 5: 5-5, Shot 7-Quick 11: 7-3, Shot 8-Roter 1: 7-3, Elan 3-Shot 8: 9-1, Shot 9-Almeerspin 2:6-4, Nederhorst 7-Shot 10: 7-3, Shot 11-Niké 8: 9-1, Shot 12-Vitus 5: 8-2, ATC 10-Shot 13: 6-4, Huizen 16-Shot 15: 8-2, Overhees 3-Shot 16: 3-7. Jeugd Shot 1 - ATC 1 2-8 Huizen 1 - Shot 2 7-3 Shot 3 - Dito 2 7-3 ATC 1-Shot 5: 4-6, Shot 6-Bijmaat 4: 9-1, Shot 7-Quick 9: 9-1, Shot 8-Ne- derhorst 4: 6-4, Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Tel. (02155)13014-12577 Zondag 19 oktober verreden 11 King's Road Riders de één na laatste afde lingswedstrijd in Leusden. De Soester rijders kwamen met 10 bekers uit de strijd. In de Open Klasse behaalde Mare de Schiffart een 3e prijs in de manches. Barry Luystenburg werd 4e, Dennis Krol 8e, Örjan Kers 6e, Sancho Kers 4e en Gabi Walet 8e na de finale. De twee Powder Puffs reden super. Ilo- na Luystenburg werd 3e en Jessica v.d. Wolk werd le in de manches. Bij de Junioren bereikten Dennis Krol een 2e, Patrick v. Lemel een 3e, Mare de Schiffart een le plaats in de manches. De 4 experts kwamen allemaal met be kers thuis. Robin v.d. Wolk een 2e, Örjan Kers een 3e, Sancho Kers een 3e en Gabi Walet een 2e prijs. Onze dag/recreant Rudi Krol werd 7e in de manches. In een enerverende partij zijn de heren van Smeeing BDC na een 7-6 voor sprong met de rust erin geslaagd een verdiende punt te pakken van Fancom Bevo 13-13. Na een overrompelende start waarin Smeeing-BDC het spel ge heel dicteerde was het Paul v.d. Deijssel die via twee doelpunten de score wist te openen. In de volgende minuten was het Smeeing BDC dat via een gesloten ver dediging de score wist op te voeren tot 5-1. Smeeing-BDC wist de ruststand te bepalen op 7-6. Smeeing-BDC wist na rust uit te lopen tot een 3 punten voor sprong, waarna BDC's voorsprong snel slonk. Tot 4 minuten voor tijd was het Smeeing BDC dat een 2 punten voor sprong verdedigde, maar alsnog kon Fancom Bevo langszij komen, zodat de wedstrijd eindigde in een 13-13 gelijk. Woensdag wacht Smeeing-BDC de thuisbekerwedstrijd, waarna het zon dag naar Sittard gaat om daar het 2e team van Sittardia te ontmoeten. Wedstrijdprogramma zaterdag 25 en zondag 26 oktober Thuiswedstrijden 14.00 uur Meisjespup. 1 Smeeing/BDC 1 - Voice 14.50 uur Jongenspup. Smeeing/BDC - Voice Uitwedstrijden 19.00 uur Damesjun. 2 H.V.B.S-Smeeing/BDC 2 Zondag 26 oktober Thuiswedstrijden Beukendal 10.00 uur Welpen Smeeing/BDC - EMM 10.50 uur Damesjun. 1 Smeeing/BDC - EMM 11.50 uur Jongensadsp. 2 Smeeing/BDC - DSO 12.40 uur Herensen. 3 Smeeing/BDC - Fidelitas 2 Uitwedstrijden zondag 26 oktober 10.00 uur Meisjesadsp. UDSV-Smeeing/BDC 11.40 uur Damessen. 2 SHVU-Smeeing/BDC 11.50 uur Herenjun. A'foort-Smeeing/BDC 12.10 uur Herensen. 1 Sittardia 2-Smeeing/BDC 12.30 uur Meisjespup. 2 Fortissimo 2-Smeeing/BDC 14.00 uur Damessen. 1 Amsterdam-Smeeing/BDC Zaterdag 25 oktober 20.00 uur Herensen. 2 HVBS-Smeeing/BDC Zaterdag 25 oktober 08.30-13.00 uur NeVoBo, volleybal (cörnp) 13.00-23.00 uur The Red Stars basketbal Zondag 26 oktober 10.00-14.00 uur B.D.C. handbal Zaterdag 25 oktober 09.00-13.30 uur Badso badminton 13.30-21.00 uur NeVoBo volleybal (comp) Zondag 26 oktober 10.00-18.00 uur Badso badminton Zaterdag 25 oktober 09.00-17.00 uur Selby badminton Zondag 26 oktober 12.00-15.00 uur Selby badminton Onder de noemer 25e Winterserie or ganiseert de wandelsportvereniging Olympia, onder auspiciën van de Sticht Gooise Wandelsport Bond (SGWB), een drietal wandeltochten in Soest wel ke worden gehouden op de zaterdagen 25 oktober 1986 en 10 januari en 7 maart 1987. Telkens is de start vanaf het wijkgebouw De Rank, Soesterberg- sestraat 18, Soest-Zuid. Voor de vijftien kilometer kan men tus sen tien en één uur starten en voor de tien en vijf kilometer tot twee uur. De zaal is open om 09.30 uur. Deelname staat voor iedereen open, zowel individueel als in groepsverband. Iedere tocht kent een eigen parkoers, afwisselend straat en bos, uitgezet in Soest, Soest-Zuid, Soestduinen en Soesterberg en voert de deelnemers door fraaie natuurgebieden o.a. de Korte- en Lange Duinen, de Zoom, de Paltz en het landgoed Pijnenburg. Het inschrijfgeld bedraagt t/m 14 jaar 2,— en voor 15 jaar en ouder 2,50, per persoon, per wandeling, inklusief herinnering welke bestaat uit een fraai lint in diverse kleuren, met opdruk Winterwandeling Zeist, Utrecht, Soest en Huizen, genummerd en twee wande laars. Inschrijving en betaling kunnen aan de start plaatsvinden. Inlichtihge: mevr. I. Maassen, Korte Hartweg 4, tel. 20188, of de heer W. van Steendelaar, Lange Brinkweg 50, na 18.00 uur, tel. 16414. Op zondag 26 oktober a.s. zal Jeu de Boules Vereniging "De Gemshoorn" een wedstrijd organiseren tegen de ver eniging uit Amersfoort "Randen broek." Er wordt gespeeld in zoge naamde tripletten, dat wil zeggen dat er met 3 man gespeeld wordt. Iedere ver eniging speelt met 3 teams 3 wedstrij den in totaal. Aanvang om 14.00 uur aan de Gemshoorn. Belangstellenden zijn van harte welkom. s De finalisten van het bowlingtóer- nooi. Afgelopen weekend organiseerde de Soester Bowling Bond het 5e Ed Mijn ders toernooi. De belangstelling voor dit eerste lu- strumtoernooi was zo groot dat er al op zaterdagmiddag met de voorron den gestart moest worden. Om 12 uur zaterdagmiddag werd het toernooi door de voorzitter met een welkomst woord geopend. Het Ed Mijnders toernooi is een single handicaptoernooi d.w.z. Er speelt één Bowler per baan 4 games en zijn score wordt vermeerderd met de handicap- punten die hij/zij eventueel heeft in de huisleague. In de looip van deze twee dagen ont spon zich 'n spannende en vooral spor tieve strijd, wie zich voor de zes be schikbare dames- en heren finaleplaat sen zou plaatsen. Op zondag was de aanvang al om 10.00 uur. Om 17.20 uur zondag werd er een aan vang gemaakt met de finale. Bij de da mes gooide G. Kroon erg sterk en be haalde ook de eerste plaats met 'n totaal score van 1424 punten gevolgd door: 2. C. Taris 1375. 3. T. Verhart 1345. 4. P. Braaksma 1328.5. H. C. Floor 1316.6, K. La Feber 1309. Bij de heren was de finale ook erg span nend. Alle finalisten maakten een goe de kans om als eerste te eindigen. Uit eindelijk is het T.v.'t Klooster gewor den met 'n totaal score van 1434 pun- ten. 2. B. v. Leeuwen 1430 punten. 3. G. Drost 1399 punten. 4. B. Breuers 1384 punten. 5. M. v. Dijk 1371 punten. 6. J. Bunk 1362 punten. Vermeldenswaard is nog dat bij de da mes, P. Braaksma de hoogste game scratch gooide met 'n score van 190 punten. Bij de heren was dat T.v.'t Klooster met 'n score van 193 punten. Na afloop overhandigde Ed Mijnders de prijzen, met uiteraard 'n mooie bos bloemen. Het gezellige, sportieve ge beuren werd in goede banen geleid door de wedstrijdcommissie. Ed Mijn ders werd bedankt voor de bewezen diensten. Het eerstvolgende toernooi, het kerst toernooi op 20 en 21 december, geldt tevens als Soester kampioenschap. Uitslagen van de huisleague, gespeeld op maandag 13 en dinsdag 14 okt. j.1. Maandag: Queensclub I - Tryers 1-4 Sil verstar Video - Flushing Meadowl-4 Strijkbout - SBR II 1-4 Queensclub Stars - Lucky Girls 1-4 Prolébo - Tejoko 4-1 WAB - Turtles 1-4 Dinsdag: Pioniers - Laatbloeiers 1/2-41/2 A team - Ketel 31/2-11/2 Bodrum - Runners Up 0-5 TZN - HAM 3-2 't Juk - Dexcrest 4-1 Trio Bleeker - Happy Hoekers 2-3 DSK - Bullseye 3-2 Woeppies - Dessa 0-5 De Grill-Room Toetanchamon heeft het zestiende elftal van s. o. Soest in een nieuw tenue eestoken Eigenaar Nasser Ibrahim van het Egyptische restaurant aan de Dtl- ZbJglaanoverhandigde afgelopen zaterdag de pakken aan de voetbalen. De sDelers die hun voetbalkunsten in de vierde klasse Z van de reserve-afdeling uit- ue spelers, aie nun voet bezoek aan Toetanchamon voor een brood e oefenen, brengen regelmatig een bevjen^ Zofl/j veelanderen weten zij shoarma of een van despversmaden zijn. Nasser Ibrahim wilde de da, de gerechten vanToetanctommnMW flas« besloot hij hefportkleding beschikbaar te stellen, oftewel Toetanchamon leeft ook mee metde voetbalsport. j,

Soester Courant | 1986 | | pagina 27